Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 22:57   #61
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

czemu Tobie jest tak trudno zrozumieć, że ten fakt dl autorki wątku i jej Tż nie był objawem niedbałości czy braku higieny tylko objawem tęsknoty? Czy Ci się to podoba czy też nie.
Nie wiem po co wałkujesz ciągle ten temat, jak zdarta płyta, stajesz się nudna
mozesz sobie wlaczyc ignora na moje posty i prosze zrob to.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:02   #62
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
jakie kolory!nie, nie jestem żadną rasistką !! napisałam tak bo Wasze komentarze poprostu mnie bolą !!! jak możecie się tak czepiać co zrobił dla mnie mój Tż ?!
Ty doceniłaś ten gest, ja doceniłam coś innego
nie mam zamiaru się kłócić bo nie o to tu chodzi..Wy tu z jakims rasizmem wyskakujecie.
Skończmy lepiej tą kłótnie, która do niczego doprowadzi
Poprostu zrobiło mi sie przykro przez ta Wasza krytykę i jakoś tak zareagowałam
nie ejstem rasistką i nie obraziłam nikogo osobiscie tak jak co po niektóre obraziły mnie
Wybacz, ale nie obchodzi mnie czy sie zdenerwowałaś, czy miałaś niedowład mózgu i nie wiedziałaś co piszesz, albo czy pomyliły Ci się klawisze. Dawno nie czytałam tak RASISTOWSKIEGO tekstu jak Twój i powody zupełnie mnie nie interesują. I pisząc na forum jak najbardziej obrażasz osobiście. I ja zdyskryminowana za narodowość poczułam się nieźle obrażona... dużo bardziej niż jakby ktoś stwierdził, że mam faceta niechluja. Może dlatego, że na wszelkie przejawy takiego rasizmu, nietolerancji i wywyższania się reaguję alergicznie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:04   #63
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
mozesz sobie wlaczyc ignora na moje posty i prosze zrob to.
a ty szanownnie mogłabyś skonczyć z komentowaniem tego wątku bo nie masz tu nic do powiedzenia, już wystarczajaco dużo napisałaś
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:07   #64
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma znaczenie czym by sie tu dostal-tak samo balabym sie Na punkcie samolotow tez mam lekka schizke, wiec pewnie nie doczekalabym sie go tu na "zdrowo" Jednak wiem,ze jedno moje slowo starczyloby ,zeby za dwa dni sie tu pojawil, nieistotne jak- chodzi o sam fakt. To ,ze wydalby kase , oczywiscie tez sie liczy bo nie sadze, zeby teraz mogl sobie na to pozwolic ( ma troche problemow) ... Liczy sie sam fakt, ze nie bylby to dla niego wielki trud ,gdybym poprosila...
ja fakt rozumiem calkowicie tez mam schize samolotowa i podrozowa ale to dlatego zem nerwowa i odrazu sie stresuje podrozami zagranicznymi
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:07   #65
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
hmm co jest lepsze: nie chwalić się niczym, czy chwalić się tym, że facet się zapuszcza


Chyba jestes troche zlosliwa, nie uwazasz? Natychmiast przyczepilas sie czegos co mialo najmniej wspolnego z pytaniem aktorki...ba! nie mialo nic wspolnego.... Moj Tz tez mial dola z powodu mojej nieobecnosci i zrobil dokladnie to samo... i dokladnie tak samo to uzasadnil... Mial tylko kilkudniowy zarost , a jest naprawde pedantem.. Moze akurat ja nie uwazam tego za poswiecenie, bo faktycznie nim nie jest. Podejrzewam ,ze autorka pomyslala sobie , ze przynajmniej nie zalezy mu zeby podobac sie innym pannom, tylko jej... i moze dzieki temu jest spokojniejsza. Zreszta kilkudniowy zarost bywa sexy i napewno nie jest oznaka niechlujstwa.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:07   #66
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

weee ale zepsułyście wątek. No dziewczyny, faktem jest, że autorka watku zbyt lekkomyślnie skrytykowała polskich mężczyzn, ale to taki lajcik był, który nie odnosi sie do nikogo personalnie. Paula wyskoczyła z ciężkim kalibrem, z pogardą.., że jej facet pewnie Turkiem jest i mieszkają w kebabowni czy gdzies tam, toż to jakaś masarka. To az po oczach bije. Paula pełna kulturka.....gratulować
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:11   #67
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, faktem jest, że autorka watku zbyt lekkomyślnie skrytykowała polskich mężczyzn, ale to taki lajcik był, który nie odnosi sie do nikogo personalnie.
Wybacz, ale dla mnie rasizm i traktowanie Polaków jak gorszej kategorii nie jest lajcikiem. Lajcikiem, chociaż niezbyt miłym, jest nazwanie TZ-ta autorki niechlujem. Rasistowskie odzywki natomiast nie są lajcikiem a chamstwem. I to wyższego kalibru.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 23:13   #68
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Wybacz, ale dla mnie rasizm i traktowanie Polaków jak gorszej kategorii nie jest lajcikiem. Lajcikiem, chociaż niezbyt miłym, jest nazwanie TZ-ta autorki niechlujem. Rasistowskie odzywki natomiast nie są lajcikiem a chamstwem. I to wyższego kalibru.
Jasne tyle ze inaczej brzmi hasło wszyscy faceci to świnie, a Twoj facet to świnia, nie widzisz różnicy?.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:14   #69
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
weee ale zepsułyście wątek. No dziewczyny, faktem jest, że autorka watku zbyt lekkomyślnie skrytykowała polskich mężczyzn, ale to taki lajcik był, który nie odnosi sie do nikogo personalnie. Paula wyskoczyła z ciężkim kalibrem, z pogardą.., że jej facet pewnie Turkiem jest i mieszkają w kebabowni czy gdzies tam, toż to jakaś masarka. To az po oczach bije. Paula pełna kulturka.....gratulować
Dokladnie.

A czy Paula byla kiedys w Turcji? Bo z jej wypowiedzi wynika, ze Turcy ogolnie sa brudni skoro akurat Turkow przytoczyla... Ehhh ludzie nie macie pojecia jaka opinie za granica mamy my- Polacy. Wierzcie ,ze zaprzestalybyscie z tymi rasistowskimi uwagami.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:17   #70
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
Jasne tyle ze inaczej brzmi hasło wszyscy faceci to świnie, a Twoj facet to świnia, nie widzisz różnicy?.
Widzę różnice. Oceniając w jakiś sposób konkretnego faceta (tutaj autorki wątku) robię to na podstawie tego co ona napisała. Oceniając całą nację ona robi to na podstawie jakichś uprzedzeń i poczucia "lepszości".

I to już nie chodzi o samych facetów. Ja też mieszkam w Polsce i może to głupie, ale jaki ten kraj by nie był to jest mój. Nikt sobie nim za moim przyzwoleniem (za przeproszeniem) gęby nie będzie wycierał.


P.s I określeniu "wszyscy faceci to świnie" też bym się sprzeciwiła. Bo takie uogólnienia są zwyczajnie w świecie niesprawiedliwe i krzywdzące.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-12-12 o 23:24
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:20   #71
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Chyba jestes troche zlosliwa, nie uwazasz?
oczywiście, że nie uważam, że jestem złośliwa.
Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Natychmiast przyczepilas sie czegos co mialo najmniej wspolnego z pytaniem aktorki...ba! nie mialo nic wspolnego....
Miało dużo wspólnego. Pyta, co partner robi z miłości i jako przykład podaje to, że jej partner się nie goli. Dla mnie jest to przykład niechlujstwa, a nie miłosnego poświęcenia, więc tu jej wypowiedź jest nielogiczna, nie moja.
Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Moj Tz tez mial dola z powodu mojej nieobecnosci i zrobil dokladnie to samo... i dokladnie tak samo to uzasadnil...
więc również jest leniwy i niechlujny.
Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Mial tylko kilkudniowy zarost , a jest naprawde pedantem..
więc nie jest oedantem, skoro pozwala sobie na takie zaniedbanie.
Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Moze akurat ja nie uwazam tego za poswiecenie, bo faktycznie nim nie jest.
oczywiście, że nie jest. co tylko dowodzi temu, że post autorki jest bez sensu.
Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Podejrzewam ,ze autorka pomyslala sobie , ze przynajmniej nie zalezy mu zeby podobac sie innym pannom, tylko jej... i moze dzieki temu jest spokojniejsza.
no tak, bo gdyby się golił, na pewno byłaby zazdrosna
Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Zreszta kilkudniowy zarost bywa sexy i napewno nie jest oznaka niechlujstwa.
u kogoś, kto goli się co 2-3 dni, tygodniowy zarost jest FUJ a nie SEXY
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 23:33   #72
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie uważam, że jestem złośliwa.


Miało dużo wspólnego. Pyta, co partner robi z miłości i jako przykład podaje to, że jej partner się nie goli. Dla mnie jest to przykład niechlujstwa, a nie miłosnego poświęcenia, więc tu jej wypowiedź jest nielogiczna, nie moja.


więc również jest leniwy i niechlujny.


więc nie jest oedantem, skoro pozwala sobie na takie zaniedbanie.


oczywiście, że nie jest. co tylko dowodzi temu, że post autorki jest bez sensu.


no tak, bo gdyby się golił, na pewno byłaby zazdrosna


u kogoś, kto goli się co 2-3 dni, tygodniowy zarost jest FUJ a nie SEXY
Z tym zarostem to zależy dla kogo ;]]]. Dla mnie akurat 2 dniowy zarost jest bardzo wporządku i mój TŻ bardzo mi się tak podoba ;].

A co do poświęceń... hmm )) Jestem szczesliwa , ze moge smialo powiedziec , ze nigdy nie bylam tak pewna , ze ktos moze dla mnie zrobic wszystko. Dla mnie najcenniejsze jest to , ze kiedy mam problem, to nie musze prosic o pomoc bo on sie wtedy pojawia jak Aniol Stroz rzucajac wszystko czym sie aktualnie zajmowal. Nie wymagam ogromnych poswiecen . Kazdego dnia widze jak sie dla mnie stara i czasami mi glupio , ze ja moze tez powinnam bardziej .
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:33   #73
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Widzę różnice. Oceniając w jakiś sposób konkretnego faceta (tutaj autorki wątku) robię to na podstawie tego co ona napisała. Oceniając całą nację ona robi to na podstawie jakichś uprzedzeń i poczucia "lepszości".

I to już nie chodzi o samych facetów. Ja też mieszkam w Polsce i może to głupie, ale jaki ten kraj by nie był to jest mój. Nikt sobie nim za moim przyzwoleniem (za przeproszeniem) gęby nie będzie wycierał.
Taaaa, poczucia lepszości, nie przesadzaj, naskoczyłyście na nią i jej faceta, to pewnie chciala się odegrać. Może w kiepskim stylu , ale tak właśnie to widzę.A ty wielka obrończyni cnót to akurat wychwyciłaś a fragment gdzie Paula pisze, złośliwie o Turkach, kebabach pomijasz zupełnie, bo przecież ty patriotką jesteś...I widzisz rasizm tylko z jedenj strony. Poza tym już widze, jak wszyscy wasi mężczyźni wypudrowani, wyżelowani, i wy zawsze idealnie zrobione nie pozwalacie sobie na nieogolone nogi, czy 2 dni nieumyte włosy. Mogłabym jeszcze powiedzieć, że latem w autobusach śmierdzi jak choleta, bo Polacy słabo o higienę dbają, ale zaraz na mnie naskoczysz, ze wstrętną rasistką jestem, bo śmiem coś o Polakach negatywnego powiedzieć.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein



Edytowane przez euforia112
Czas edycji: 2009-12-12 o 23:35
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:35   #74
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
oczywiście, że nie uważam, że jestem złośliwa.


Miało dużo wspólnego. Pyta, co partner robi z miłości i jako przykład podaje to, że jej partner się nie goli. Dla mnie jest to przykład niechlujstwa, a nie miłosnego poświęcenia, więc tu jej wypowiedź jest nielogiczna, nie moja.


więc również jest leniwy i niechlujny.


Ja chcialabym zobaczyc Ciebie jaka jestes "chlujna" i pracowita


więc nie jest oedantem, skoro pozwala sobie na takie zaniedbanie.

A Ty napewno jestes pedantka.. Wiec Cie prosze zebys nam wszyystkim tutaj dikladnie sprecyzowala kim jest pedant? Tylko dobrze skopiuj jak juz znajdziesz w google..


oczywiście, że nie jest. co tylko dowodzi temu, że post autorki jest bez sensu.

Nie. Twoja wypowiedz byla bez sensu bo nie tego spodziewala sie autorka,


no tak, bo gdyby się golił, na pewno byłaby zazdrosna


Niewiele zrozumialas, ale to i lepiej..przynajmniej zabawnie jest..

u kogoś, kto goli się co 2-3 dni, tygodniowy zarost jest FUJ a nie SEXY
Jesli ktos ma obsesje na punkcie golenia sie to tygodniowy zarost jest dla takiej osoby fuj. A sexy jest zarost kilkudniowy ,np 3-4 dni. Nikt tu nie ma na mysli zeby nie golic sie miesiac lub dwa..


Nie musisz odstawiac jakiejs super czyscioszki , moja droga i zwracac uwagi innym, bo kazdy wie ,ze ten kto najglosniej krzyczy sam ma duzo za skora. Ja znam laski ,ktore udawaly damy i smialy sie z innych, a same smierdzialy ,gdy sie do nich za bardzo zblizylo...wiec sorry... Jakim prawem czepiasz sie czyjegos Tz, skoro na temat Twojego jeszcze nikt nic nie wspomnial?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".

Edytowane przez ZAQOCHANA
Czas edycji: 2009-12-12 o 23:36
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:36   #75
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
Poza tym już widze, jak wszyscy wasi mężczyźni wypudrowani
współczuję Ci, jeśli Twój facet się pudruje
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:41   #76
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
współczuję Ci, jeśli Twój facet się pudruje
Udajesz , ze nie skapowalas ? Szkoda, ze na takim ciekawym watku ludzie wypisuja jakies glupoty. Zacznijcie rozmawiac na temat a nie czepiacie sie slowek. ^^
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:42   #77
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez euforia112 Pokaż wiadomość
Taaaa, poczucia lepszości, nie przesadzaj, naskoczyłyście na nią i jej faceta, to pewnie chciala się odegrać. Może w kiepskim stylu , ale tak właśnie to widzę.A ty wielka obrończyni cnót to akurat wychwyciłaś a fragment gdzie Paula pisze, złośliwie o Turkach, kebabach pomijasz zupełnie, bo przecież ty patriotką jesteś...I widzisz rasizm tylko z jedenj strony. Poza tym już widze, jak wszyscy wasi mężczyźni wypudrowani, wyżelowani, i wy zawsze idealnie zrobione nie pozwalacie sobie na nieogolone nogi, czy 2 dni nieumyte włosy. Mogłabym jeszcze powiedzieć, że latem w autobusach śmierdzi jak choleta, bo Polacy słabo o higienę dbają, ale zaraz na mnie naskoczysz, ze wstrętną rasistką jestem, bo śmiem coś o Polakach negatywnego powiedzieć.




Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
współczuję Ci, jeśli Twój facet się pudruje


A co To Ciebie moze obchodzic czy jej facet sie pudruje? Ty nie wiesz co to jest talk i do czego sluzy? Znow sie przyczepilas blahostki
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:44   #78
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
Jesli ktos ma obsesje na punkcie golenia sie to tygodniowy zarost jest dla takiej osoby fuj. A sexy jest zarost kilkudniowy ,np 3-4 dni. Nikt tu nie ma na mysli zeby nie golic sie miesiac lub dwa..


Nie musisz odstawiac jakiejs super czyscioszki , moja droga i zwracac uwagi innym, bo kazdy wie ,ze ten kto najglosniej krzyczy sam ma duzo za skora. Ja znam laski ,ktore udawaly damy i smialy sie z innych, a same smierdzialy ,gdy sie do nich za bardzo zblizylo...wiec sorry... Jakim prawem czepiasz sie czyjegos Tz, skoro na temat Twojego jeszcze nikt nic nie wspomnial?
Dokladnie. Niech kazda pisze o swoim TZ. )
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 23:46   #79
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
współczuję Ci, jeśli Twój facet się pudruje
No mój się nie pudruje, ale zapewniam cie, że się myje. Jednak coraz więcej facetów chodzi na solarkę, nakłada tony kremów na twarz, coraz częsciej dziewczyny oczekują gladkich wydepilowanych torsów, to wcale bym się nie zdziwiła, jakby niedługo zaczęlli się pudrować i korektor na cienie pod oczami nanosić Poza tym tak tylko mi się z tym pudrowaniem napisało lekką ręką . Ale się przyczepiałas....
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein



Edytowane przez euforia112
Czas edycji: 2009-12-12 o 23:48
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 00:02   #80
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
współczuję Ci, jeśli Twój facet się pudruje
jak się wyśpisz to rano przeczytaj jeszcze raz wszystkie swoje posty w tym watku to może zrozumiesz co reprezentują Twoje wypowiedzi
dobranoc!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 01:06   #81
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Mówić to mówić, a robić to robić. Widzisz róznicę?

Przeprowadził się ze swojego miasta do łodzi, w którym od niedawna mieszkam (400 km różnicy). Rzucił pracę w swoim mieście, żeby móc przyjechać.
Coś jeszcze mam pisać, czy skończymy te przechwałki?
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 01:31   #82
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
co do klotni na watku coz...
do autorki-ty Pierwsza napsialas post nieco ironicznie o ''Polakach'' wiec nie miej teraz żalu do nich ze sie na ciebie rzucly z tym turkiem i kebabem mnie tez jednak to stwierdzenie w oczy sie dosc rzucilo
Hola,hola nie rozpędziłaś się za bardzo?? Przepraszam bardzo jakie one się rzuciły z tym turkiem i kebabem z tego co wiadomo i widać,to jedynie Paula o tym napisała nikt więcej.A ja dodam od siebie,że mnie rozsmieszył jedynie ten tekst,a nie to że paula autorce dokopała.

Ps;.Bardzo lubie baranine=kebaby tak swoją drogaą.



Cytat:
Napisane przez Nadinee_ Pokaż wiadomość
Dokladnie. Niech kazda pisze o swoim TZ. )
Zgadzam się.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-12-13 o 01:33
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 08:09   #83
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

No naprawdę dziewczyny, czy to nie przesada uważać że facet który nie goli się przez kilka dni to niechluj? Mój TŻ nie goli się codziennie a niechlujem nie jest! Dajcie już spokój szkoda Waszych nerwów na kłótnie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 09:37   #84
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

A więc ? Co są w stanie zrobić dla Was Wasi TŻ ?
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 09:39   #85
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Weszłam chciałam się wypowiedzieć co do TEMATU wątku i zrezygnowałam. Bo chyba nie ma sensu.
Wróćmy na temat lub dajmy sobie spokój co z niektórymi komentarzami bo robi się nie miło i nie miło to się czyta dziewczyny.
Autorce wątku chodziło o coś zupełnie innego...

Nadinee - ooo no to mój eks kiedyś bo przyleciał z Irl. do mnie na weekend i potem po 2 tyg zrobil mi niespodzianke i napisał że znów leci do mnie bo się stęsknił i mu mnie mało no i potem po 2 tyg ja poleciałam do Niego.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski

Edytowane przez Dzika Ropucha
Czas edycji: 2009-12-13 o 09:42
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 10:18   #86
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Ja pisałam na temat, ale mój wątek zaginął w kłótniach :d hihihi

"A co do poświęceń... hmm )) Jestem szczesliwa , ze moge smialo powiedziec , ze nigdy nie bylam tak pewna , ze ktos moze dla mnie zrobic wszystko. Dla mnie najcenniejsze jest to , ze kiedy mam problem, to nie musze prosic o pomoc bo on sie wtedy pojawia jak Aniol Stroz rzucajac wszystko czym sie aktualnie zajmowal. Nie wymagam ogromnych poswiecen . Kazdego dnia widze jak sie dla mnie stara i czasami mi glupio , ze ja moze tez powinnam bardziej ."

A jak jest u Was ? )) Jakie macie o tym zdanie ?
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 10:43   #87
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Trudno mi powiedzieć, wydaje mi się, że traktuje mnie normalnie, jak każdego innego człowieka. I chyba z bezdomnym szybciej pojdzie na obiad niż ze mną na kolację.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 10:48   #88
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Ja mam czasami wrażenie, że to się składa z wielu drobnostek codziennych, przyniesienie cos słodkiego jak mam ochotę, nie spanie pół nocy i przytulanie mnie bo się źle czuję.. A z drugiej strony odwaga na ślub, kredyt na dom, dzieci... i przyrzeczenie że będzie ze mną na dobre i na złe..
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 11:04   #89
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co jest wstanie zrobić z miłości do Was Wasz Tż ?

Zamykam wątek, bo już i tak nic z niego nie będzie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.