Jak GO odnaleźć? :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 15:38   #31
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Zapytaj znajomych, może wiedzą kim był ów przystojniak. Osobiście uważam, że szanse na odnalezienie jego są bardzo niewielkie. Za jakiś czas o nim zapomnisz.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 15:38   #32
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez funkaa Pokaż wiadomość
Witam. Mam podobny nietypowy problem... Otóż postanowiłam odnaleźć osobę, o której nic nie wiem. Nawet nie wiem co skłoniło mnie do takiego szaleństwa.

Wszystko zaczęło się właśnie w Dekompresji w Łodzi. 17 grudnia 2009r. gdzie miał miejsce koncert Myslovitz, ale dopiero po nim nastąpił moment przełomu w moim życiu. Schodząc po schodach wraz z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że nie ma sensu ustawiać się w kolejkę po kurtki, tym bardziej, że niewiadomo gdzie znajdował się jej koniec, na pewno w tłumie. Był ogromny tłok, mimo to w końcu znalazłyśmy się w jego środku. DJ puszczał świetną muzykę więc bez namysłu zaczęłyśmy tańczyć i śpiewać- a właściwie przekrzykiwać owy tłum używając do tego tekstów właśnie puszczanych piosenek. Ludzie z początku patrzyli na nas nieco dziwnie, jednak w końcu inni dołaczyli również do zabawy. Mijał czas większość opuściła lokal, a my nie przerywałyśmy zabawy. Moją uwagę zwrócił Chłopak- stał niedaleko baru, przyglądał się nam. Mimo to nie przerywałam szalonej zabawy, choć przyznam, że wzrokiem podążałam za Nim. W koncu podszedł i zaczął bawić się obok, po kilku minutach nie wiem może poczuł się odrzucony i odszedł bawić się dalej. Później przechodził obok otarł się o mnie (jak kolwiek to brzmi). Ponownie stał koło baru. Podszedł do Niego jakiś chłopak, trzymający za rękę dziewczynę (pewnie przyszli razem), powiedział coś do Niego a Ten tylko kiwnął głową. Tak widziałam go poraz ostatni, zniknął gdzieś... Do zamieszczenia postu namówiła mnie właśnie przyjaciółka, z którą wtedy się bawiłam.

Chłopak miał ciemnie dość krótko ścięte włosy, bodajże cziemnozieloną koszuklę,jest średniego wzrostu i ma budowę normalną, około 22, 23 lat. Wydawał się trochę nieśmiały, co mnie w Nim również zafascynowałlo. Proszę powstrzymać się od surowych komentarzy, bo rozumiem, że może to nie najmądzrzejszy pomysł, ale jednak jaka kolwiek szansa na odnalezienie Go. Specjalnie w tym celu utworzyłam poczte, info czy zapytania mile widziane: funka90@interia.pl

Pozdrawiam Serdecznie!!!
zgłoś się do programu ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:38   #33
Kenyaa
Raczkowanie
 
Avatar Kenyaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Away:)
Wiadomości: 181
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Nie wierze a ten opis jego ubioru czemu miał służyć?:P ze co niby ktoraś z nas tam byla? Widziała go i do tego w magiczny sposob okaze sie ze go zna?:P:P:P hehe dobre
Kenyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:41   #34
funkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Nie ma jak złośliwość wiesz oczekuje raczej zwykłej rady!!! Jestem sama, poszukuję tego Chłopaka i nie widzę w tym nic złego.
funkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:28   #35
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Masz możliwości dzięki którym istnieje 1% szans że go znajdziesz, dosłownie 1 bo 99 jak podpowiada zdrowy rozsadek mówi że raczej na tym jednym spotkaniu się skończy ale jeśli bardzo chcesz....po prostu umieszczaj wszędzie ogłoszenia, na portalach randkowych, w zależności od tego ile macie lat(znaczy on to tylko na oko, no ale ile Ty masz lat) na portalach w określonych grupach wiekowych, na stronach dla nastolatków, na stronie z relacją z tego koncertu lub ogólnie stronie z informacjami o koncertach w waszym mieście(może będzie tam wchodził) lub coś tego typu, na stronach z ogłoszeniami o prace sa tez kategorie typu inne: i tam mozesz znalezc takie ogloszenia "gdzie znajde ta cudowna dziewczyne z tramwaju nr 9?", ogłoszenia na przystankach i w klubach, np. w miejscu tam gdzie był ten koncert z takim opisem wyglądu jaki nam tu zostawiłaś. Tylko licz się z tym że 1.raczej nic to nie da 2. jakby się cudem ten chłopak zorientował że to o niego chodzi to może mieć niezłą pompę z całej tej akcji i zapali mu się w głowie lampka: uwaga, desperatka!
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:13   #36
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez funkaa Pokaż wiadomość
Witam. Mam podobny nietypowy problem... Otóż postanowiłam odnaleźć osobę, o której nic nie wiem. Nawet nie wiem co skłoniło mnie do takiego szaleństwa.

Wszystko zaczęło się właśnie w Dekompresji w Łodzi. 17 grudnia 2009r. gdzie miał miejsce koncert Myslovitz, ale dopiero po nim nastąpił moment przełomu w moim życiu. Schodząc po schodach wraz z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że nie ma sensu ustawiać się w kolejkę po kurtki, tym bardziej, że niewiadomo gdzie znajdował się jej koniec, na pewno w tłumie. Był ogromny tłok, mimo to w końcu znalazłyśmy się w jego środku. DJ puszczał świetną muzykę więc bez namysłu zaczęłyśmy tańczyć i śpiewać- a właściwie przekrzykiwać owy tłum używając do tego tekstów właśnie puszczanych piosenek. Ludzie z początku patrzyli na nas nieco dziwnie, jednak w końcu inni dołaczyli również do zabawy. Mijał czas większość opuściła lokal, a my nie przerywałyśmy zabawy. Moją uwagę zwrócił Chłopak- stał niedaleko baru, przyglądał się nam. Mimo to nie przerywałam szalonej zabawy, choć przyznam, że wzrokiem podążałam za Nim. W koncu podszedł i zaczął bawić się obok, po kilku minutach nie wiem może poczuł się odrzucony i odszedł bawić się dalej. Później przechodził obok otarł się o mnie (jak kolwiek to brzmi). Ponownie stał koło baru. Podszedł do Niego jakiś chłopak, trzymający za rękę dziewczynę (pewnie przyszli razem), powiedział coś do Niego a Ten tylko kiwnął głową. Tak widziałam go poraz ostatni, zniknął gdzieś... Do zamieszczenia postu namówiła mnie właśnie przyjaciółka, z którą wtedy się bawiłam.

Chłopak miał ciemnie dość krótko ścięte włosy, bodajże cziemnozieloną koszuklę,jest średniego wzrostu i ma budowę normalną, około 22, 23 lat. Wydawał się trochę nieśmiały, co mnie w Nim również zafascynowałlo. Proszę powstrzymać się od surowych komentarzy, bo rozumiem, że może to nie najmądzrzejszy pomysł, ale jednak jaka kolwiek szansa na odnalezienie Go. Specjalnie w tym celu utworzyłam poczte, info czy zapytania mile widziane: funka90@interia.pl

Pozdrawiam Serdecznie!!!

będziesz szukać każdego nieznajomego z tej imprezy?
co do pogrubionego, śmiesznie brzmi
a tak serio, to nie widzę jakiegoś specjalnego zainteresowania z jego strony. ot, zwykły chłopak na dyskotece.
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:49   #37
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez funkaa Pokaż wiadomość
Witam. Mam podobny nietypowy problem... Otóż postanowiłam odnaleźć osobę, o której nic nie wiem. Nawet nie wiem co skłoniło mnie do takiego szaleństwa.

Wszystko zaczęło się właśnie w Dekompresji w Łodzi. 17 grudnia 2009r. gdzie miał miejsce koncert Myslovitz, ale dopiero po nim nastąpił moment przełomu w moim życiu. Schodząc po schodach wraz z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że nie ma sensu ustawiać się w kolejkę po kurtki, tym bardziej, że niewiadomo gdzie znajdował się jej koniec, na pewno w tłumie. Był ogromny tłok, mimo to w końcu znalazłyśmy się w jego środku. DJ puszczał świetną muzykę więc bez namysłu zaczęłyśmy tańczyć i śpiewać- a właściwie przekrzykiwać owy tłum używając do tego tekstów właśnie puszczanych piosenek. Ludzie z początku patrzyli na nas nieco dziwnie, jednak w końcu inni dołaczyli również do zabawy. Mijał czas większość opuściła lokal, a my nie przerywałyśmy zabawy. Moją uwagę zwrócił Chłopak- stał niedaleko baru, przyglądał się nam. Mimo to nie przerywałam szalonej zabawy, choć przyznam, że wzrokiem podążałam za Nim. W koncu podszedł i zaczął bawić się obok, po kilku minutach nie wiem może poczuł się odrzucony i odszedł bawić się dalej. Później przechodził obok otarł się o mnie (jak kolwiek to brzmi). Ponownie stał koło baru. Podszedł do Niego jakiś chłopak, trzymający za rękę dziewczynę (pewnie przyszli razem), powiedział coś do Niego a Ten tylko kiwnął głową. Tak widziałam go poraz ostatni, zniknął gdzieś... Do zamieszczenia postu namówiła mnie właśnie przyjaciółka, z którą wtedy się bawiłam.

Chłopak miał ciemnie dość krótko ścięte włosy, bodajże cziemnozieloną koszuklę,jest średniego wzrostu i ma budowę normalną, około 22, 23 lat. Wydawał się trochę nieśmiały, co mnie w Nim również zafascynowałlo. Proszę powstrzymać się od surowych komentarzy, bo rozumiem, że może to nie najmądzrzejszy pomysł, ale jednak jaka kolwiek szansa na odnalezienie Go. Specjalnie w tym celu utworzyłam poczte, info czy zapytania mile widziane: funka90@interia.pl

Pozdrawiam Serdecznie!!!
do pogrubionych fragmentów
1. jaki przełom, nie przesadzasz trochę
2. dlaczego chłopak z wielkiej litery :conf used:
3. to brzmi śmiesznie, ale jeszcze niejeden się o Ciebie na imprezie otrze więc nie martw się.
A tak na poważnie to napisz, że żartujesz
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 19:43   #38
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
będziesz szukać każdego nieznajomego z tej imprezy?
co do pogrubionego, śmiesznie brzmi
a tak serio, to nie widzę jakiegoś specjalnego zainteresowania z jego strony. ot, zwykły chłopak na dyskotece.
A niech sobie robi dziewczyna co chce wg Ciebie i mnie zresztą też to...hmmm...dziwne ale jak już bardzo chce to niech sobie go szuka. A tekst o "przełomie w życiu" rzeczywiście jest zabawny. Rozumiem że jak go zobaczyłaś to coś się w Tobie przełamało? Trzeba było iść do lekarza
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:48   #39
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Wiecie, pamiętam wątek jak Wizażanka za pomocą forum szukała namiarów na faceta pracującego w pewnym salonie tattoo. Ktoś życzliwy powiadomił owego faceta i zaczął udzielać się na forum, zresztą razem ze swoją dziewczyną.
Ale prawdopodobieństwo, że odnajdzie się faceta, którego zobaczyło się na imprezie masowej jest według mnie baaaardzo małe.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 20:45   #40
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Paula pamiętam ten wątek...no nie było miło...
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 20:56   #41
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
A niech sobie robi dziewczyna co chce wg Ciebie i mnie zresztą też to...hmmm...dziwne ale jak już bardzo chce to niech sobie go szuka. A tekst o "przełomie w życiu" rzeczywiście jest zabawny. Rozumiem że jak go zobaczyłaś to coś się w Tobie przełamało? Trzeba było iść do lekarza

właściwie może okazać się że to jakaś wielka miłość,druga połówka wręcz takiej szansy nie można zmarnować, koniecznie musi go odnaleźć
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 21:49   #42
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Wiecie, pamiętam wątek jak Wizażanka za pomocą forum szukała namiarów na faceta pracującego w pewnym salonie tattoo. Ktoś życzliwy powiadomił owego faceta i zaczął udzielać się na forum, zresztą razem ze swoją dziewczyną.
Ale prawdopodobieństwo, że odnajdzie się faceta, którego zobaczyło się na imprezie masowej jest według mnie baaaardzo małe.
Masz moze linka?
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 21:55   #43
mbak92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19
GG do mbak92
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

A no, ja już odpuściłam xD Bez sensu przecież Szukac kogoś, kto wogóle nie okazał całkowitego zainteresowania No ale... człowiek najlepiej uczy sie na WŁASNYCH błędach. I teraz widze, jak to śmiesznie zabrzmiało, to moje jego poszukiwanie


PS. Też będę wdzięczna o ten link
mbak92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:10   #44
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

.

Cytat:
Napisane przez mbak92 Pokaż wiadomość
A no, ja już odpuściłam xD Bez sensu przecież Szukac kogoś, kto wogóle nie okazał całkowitego zainteresowania No ale... człowiek najlepiej uczy sie na WŁASNYCH błędach. I teraz widze, jak to śmiesznie zabrzmiało, to moje jego poszukiwanie


PS. Też będę wdzięczna o ten link
Dziewczyny, nie mam linka do tego wątku.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:36   #45
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
.



Dziewczyny, nie mam linka do tego wątku.
A pamietasz tytul? ciekawosc mnie zabija
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 10:10   #46
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

proponuje dopisać w pierwszym poście, że teraz już nie poszukujemy chłopaka z dyskoteki, ale tajemniczego wątku
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:17   #47
zmodyfikowana
Przyczajenie
 
Avatar zmodyfikowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 19
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=tatua%BFu

zmodyfikowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:56   #48
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez zmodyfikowana Pokaż wiadomość
świetny wątek, aż przeczytałam cały
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:57   #49
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

tez przeczytalam caly, hehe ;-)
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:39   #50
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Wygrzebałam ten wątek, żeby nie było, że niepotrzebnie zakładam nowy. Otóż sprawa ma się następująco: znam imię, nazwisko, miejsce zamieszkania chłopaka i tyle. Teraz jak go mogę znaleźć, zdobyć jego nr tel? Dodam, że stacjonarnego nie ma, żadnych kont na portalach nie ma również. Macie jakieś pomysły? Moi znajomi go nie znają.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:43   #51
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Wygrzebałam ten wątek, żeby nie było, że niepotrzebnie zakładam nowy. Otóż sprawa ma się następująco: znam imię, nazwisko, miejsce zamieszkania chłopaka i tyle. Teraz jak go mogę znaleźć, zdobyć jego nr tel? Dodam, że stacjonarnego nie ma, żadnych kont na portalach nie ma również. Macie jakieś pomysły? Moi znajomi go nie znają.
Google Ci nie pokazuje? Np. na listach absolwentów szkoły średniej?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:46   #52
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Google Ci nie pokazuje? Np. na listach absolwentów szkoły średniej?
Ale chwila, nawet jakby pokazało to tam raczej adresów nie ma ani nr tel tymbardziej:/
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:19   #53
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Zadzwonić domofonem?
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:30   #54
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Zadzwonić domofonem?
Już dawno bym to zrobiła, ale Jego adresu nie mam.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 16:32   #55
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Jak GO odnaleźć? :(

A zrozumiałam,że znasz dokładny adres W takim razie,jak dla mnie lipna sprawa.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.