Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty 2011 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 09:24   #1591
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

hmm kto miał mieć dzisiaj wywolywany poród? bo dostałam wiad z porodówki bez popisu..
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:27   #1592
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Ja juz proboje wszystkiego z naturalnych metod wyczerpalam wszystkie, prosba tez probowalam, to nic innego nie pozostaje chyba ze macie jeszcze jakies pomysly??
A wiecie co moze ja ja za dobrze karmie... ostatnio, dzemiki, nutella... no koniec moja droga od dzis bedzie watrobka i buraczki...
no ,to Ją "olej" i powiedz że niech siedzi ile chce u Marlen czy saj poskutkowało

Kma co u Ciebie ? mam nadzieję że masz już Julianka przy sobie
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:37   #1593
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
hmm kto miał mieć dzisiaj wywolywany poród? bo dostałam wiad z porodówki bez popisu..
Może właśnie Kma?

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Ja juz proboje wszystkiego z naturalnych metod wyczerpalam wszystkie, prosba tez probowalam, to nic innego nie pozostaje chyba ze macie jeszcze jakies pomysly??
A wiecie co moze ja ja za dobrze karmie... ostatnio, dzemiki, nutella... no koniec moja droga od dzis bedzie watrobka i buraczki...
Obawiam się że to się zemści na Tobie ale próbujmy!
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:40   #1594
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

już wiem miałyście rację
wiad. od kma1982:
Jestem na porodówce, beda wywoływać. Oby się coś ruszyło szybko. Boję się! Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam

Trzymamy, trzymamy mocno będzie dobrze
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:49   #1595
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam się dziewczynki
Dołączam się dzisiaj z nieciekawym humorkiem, bo przez pogodę tak mnie głowa z uchem i zębami bolą po prawej stronie, że szkoda gadać.
Natalka nakarmiona, a teraz sobie smacznie śpi......

Gabishing nie przejmuj się, nie ma co wybaczać To nie zając, nie ucieknie

Kma trzymamy kciukasy mocno

ligotko
dobiło do 22 st wczoraj , a wiesz że to już sauna u nas

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAM, KTÓRYM NIE GRATULOWAŁAM JESZCZE


A i nie pamiętam, która to napisała, ale zawiązałyśmy z Natalią wspólny pakt przeciw mężowi, stawiamy go po kątach. No ale okazał się zbawcą na czkawki
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:01   #1596
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

a ja jestem wściekła jak osa, brrr nie podchodzić! dowlokłam się w tym deszczysku do przychodni i okazało się że lekarz jest chory i nie ma dziś wizyt a w poniedziałek NAPEWNO mnie nie przyjmie bo ma już 16 "takich jak pani"... kłuje mnie podbrzusze, krzyże mnie napie.... dziś niemiłosiernie a to babsko z takimi tekstami myslałam że się porycze (hormony)... i nie wiem co robić, czy jechać jutro na IP? ot tak poprostu? czy czekać na zmiłuj?

no i jak macie z l4? ja mam do terminu porodu czyli do jutra a co potem? odrazu macierzyński czy dalej l4? jak macie ligotko i havana?
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:47   #1597
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
a ja jestem wściekła jak osa, brrr nie podchodzić! dowlokłam się w tym deszczysku do przychodni i okazało się że lekarz jest chory i nie ma dziś wizyt a w poniedziałek NAPEWNO mnie nie przyjmie bo ma już 16 "takich jak pani"... kłuje mnie podbrzusze, krzyże mnie napie.... dziś niemiłosiernie a to babsko z takimi tekstami myslałam że się porycze (hormony)... i nie wiem co robić, czy jechać jutro na IP? ot tak poprostu? czy czekać na zmiłuj?

no i jak macie z l4? ja mam do terminu porodu czyli do jutra a co potem? odrazu macierzyński czy dalej l4? jak macie ligotko i havana?
o kurcze , współczuję mogli przecież poinformować telefonicznie ,że lekarz nie przyjmuje. Niestety pacjentów często traktują jako zło konieczne , a przecież dzięki Nim mają pracę .
W takim razie Ja bym jechała jutro na IP , a co do L4 to myślę że od jutra będzie Ci lecieć już macierzyński
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 11:17   #1598
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Hej dziewczynki! Mój Mały nakarmiony, teraz dla Mamusi trochę spokoju i sobie śpi...czekamy na położną.

3mam kciuki za wszystkie przeterminowane dziewczynki - pędem na porodówkę i myk - na odchowalnię, dziewczyny!!

Dobra - ja zmykam bo chrzestny Małego oglądać przyjechał...buziaki!!
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:00   #1599
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
Supernovaja A co się działo, że spanikowałaś? Skurcze?
skurczy nadal niet, coś mi wylazło na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Ligotko łączę się w bólu mam identyczne objawy do tego kaszlę okropnie
brzuch mi twardnieje wczoraj biegałam po sklepach i wieczorem jeszcze goście pizze upiekłam i nic terminator normalnie
Pogoda do bani nawet z córką nie wyjdziemy teraz, a się łudziłam na spacer ...
uparte masz to dziecie swoje drugie, wzięło przykład z Api?

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
już wiem miałyście rację
wiad. od kma1982:
Jestem na porodówce, beda wywoływać. Oby się coś ruszyło szybko. Boję się! Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam


Trzymamy, trzymamy mocno będzie dobrze

trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
a ja jestem wściekła jak osa, brrr nie podchodzić! dowlokłam się w tym deszczysku do przychodni i okazało się że lekarz jest chory i nie ma dziś wizyt a w poniedziałek NAPEWNO mnie nie przyjmie bo ma już 16 "takich jak pani"... kłuje mnie podbrzusze, krzyże mnie napie.... dziś niemiłosiernie a to babsko z takimi tekstami myslałam że się porycze (hormony)... i nie wiem co robić, czy jechać jutro na IP? ot tak poprostu? czy czekać na zmiłuj?

no i jak macie z l4? ja mam do terminu porodu czyli do jutra a co potem? odrazu macierzyński czy dalej l4? jak macie ligotko i havana?

aga ja miałam zwolnienie do 9-tego, lekarz wypisał do 16-tego z nadzieją, że nie wykorzystam, natomiast jeśli do tego czasu byłabym nadal uwiązana z małym, to do szpitala na IP i tam będą decydować co dalej ze mną;
ja bym pojechała dla świętego spokoju zrobić KTG, bedziesz spokojniejsza swoją drogą ta pogoda chyba nie działa dobrze na nasze dzieciaczki w brzuchach, bo mój mały dziś wyjątkowo senny i leniwy ( jak mama)
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:05   #1600
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Wrocilam ze spacerku (kawki u kolezanki) mdli mnie jak nie wiem i ciagle cos dolega, chyba przespie dzisiejszy dzien!

agape wspolczuje! Masakra jakas, ale bym im tam awanture zrobila! To co nie da sie zastepstwa zrobic.... wrrrrr no wiec ja mysle ze mozesz spokojnie jechac na IP - uspokoic sie, jak Ci powiedza ze nie wiadomo po co przyjechalas to powiedz ze lekarz Ci kazal, zreszta masz skurcze lekkie i chcialam sie upewnic ze wszystko ok! Bedziesz spokojniejsza. Mnie gin wypisal tylko do 12 czyli od 13 leci macierzynski... tylko gdzie to dziecko

havana ojc wiem nie znosze buraczkow i watrobki...

lilijko wspolczuje bolu ucha i glowki

kma trzymamy kciukI!!!

Edit
lilijko a czy te Twoje warjajce zoladkowe - wymioty byly spowodowane skurczami, bo mnie mdli coraz bardziej, bol podbrzusza, krzyza, brzuch twardnieje... nie chce zaczac liczyc i znow sie nakrecic

Edytowane przez ligotka
Czas edycji: 2011-02-11 o 12:30
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:33   #1601
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Kma trzymam kciuki za udany porod

ligotka a ja uwielbiam watrobke i buraczki na cieplo ,naprawde pycha

Dobra zbieram sie do szpitala na te usg ,kolezanka zaoferowala swoje towarzystwo wiec bedzie mi razniej w tym ogromnym szpitalu ,bo nigdy tam nie bylam.I jesli malenstwo faktycznie przekrecone to mam nadzieje poznac date cc bo inaczej to zrobie bunt i nie bede rodzic
a i tez mnie mdli i wogole czuje sie od wczoraj jakos nieswojo
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 12:55   #1602
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

chyba pojade jutro na IP i tak jak piszesz Ligotko powiem że gin kazał mi się zgłosić w dniu tp a co do bóli to ja dziś się czuje fatalnie i brzuch też mam twardy ale to chyba ta pogoda... bynajmniej na nic się nie nastawiam

Karina oby wyznaczyli Ci termin cc a nie męczyli a może maluszek się obrócił?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

aha, no ale ja nie chce żeby mi już macierzyński leciał bo i z jakiej paki? pójde w poniedziałek do gina chyba jednak i niech mi wystawi dalej l4 a tą położna od gina mam głęboko w d...
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:00   #1603
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

cześć Dziewczyny,

ja nadal w dwupaczku, wczoraj Mały wiercił się niemiłosiernie, myślałam, że może chce wyleźć, ale gdzie tam... Nic się nie zmieniło,. czuje się dalej super, zero skurczy i bóli... ja chcę już urodzić!!!


szizuho jest w szpitalu( mam nadzieję, że nie będzie zła, że to napisałam), biedna się męczy pod kroplówką. Zatrucie nie minęło, a lekarze mają podjąć decyzję, czy ciąć czy jeszcze nie.

kma, powodzenia!!
-----------------------------------------------------------

5 dni do godziny 0
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:09   #1604
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

agape ja tez sie staram nie nakrecac... widac dzis wszystkie mamy jakies dziwne samopoczucie....
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:15   #1605
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez karinaaa Pokaż wiadomość
ligotka a ja uwielbiam watrobke i buraczki na cieplo ,naprawde pycha
buraczki dałabym się pokroić ;P wątróbkę też lubie

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
aha, no ale ja nie chce żeby mi już macierzyński leciał bo i z jakiej paki? pójde w poniedziałek do gina chyba jednak i niech mi wystawi dalej l4 a tą położna od gina mam głęboko w d...
żeby macierzyński leciał przed porodem to trzeba chyba jakiś wniosek napisać, tak sam to nie będzie...

szizuho - powodzonka
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:19   #1606
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Lady Sith ja w zwiazku z tym ze od jutra mam macierzynski bylam u naszej kadrowej, ona sie podpytala w zusie i to jest tak ze formalnosci mozna zalatwic jak juz dziecko sie urodzi, natomiast leci juz niestety od teraz... kolezanka tak miala, probowala poszukac jakiegos prawnego uzasadnienia, i okazuje sie ze to zus wymusza na lekarzach ze moga wypisac l4 tylko do planowanego dnia porodu, czeasem lekarze wypisuja do daty z karty ciazy inni znow wypisuja maks jak sie da - ale moze sie okazac ze zus bedzie chcial to sprawdzic...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:19   #1607
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

wiadomość od kma:
Wróciłam na patologię, skurcze mam co 2 min. Ale rozwarcia brak, więc czekam.
ligotka - dlatego napisałam chyba. ale z tym l4 do dnia porodu to nie do konca tak. miałam termin na 27go, od 18go leciało ostatnie l4, wypisane na 2 tyg
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2011-02-11 o 13:21
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:21   #1608
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Kma trzymam mocno kciuki!
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:24   #1609
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

no wlasnie ciagle dziwi mnie ze lekarze jedni robia tak drudzy tak... probowalam kiedys poszukac czegos na ten temat to jedyne co przeczytalalam to wlasnie to ze ginekolodzy boja sie kontroli z zus

kma trzymamy kciuki mocno!!!

Dziewczynki czy ja naprawde nie przeocze "tych" skurczy...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 13:42   #1610
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

agape a ja wg karty ciąży mam normalnie termin na 12tego a zwolnienie mi wypisała ostatnio do 19tego także to chyba nie jest tak że można tylko do daty porodu a jak zapytałam co jak urodzę szybciej to po prostu od porodu jest macierzyński a nie jest liczone już L4.

Ligotko ja też się tym martwie... że nie rozpoznam tych skurczy Na porodówkę się jedzie tylko wtedy kiedy one strasznie bolą?
A jeżeli są regularne ale nie bolą tylko po prostu czuje jak napina mi się brzuch to "to nie to" ?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Jeszcze chciałabym się pochwalić że żeby uczcić te cudowne samopoczucie od rana stwierdziłam, że upiekę babkę na poprawę humoru.
Wyszedł cudowny zakalec

-> Mój cel to przetrwać do jutra !
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:42   #1611
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
No i jestem po wizycie.....a więc tak :
Mała w ciągu 14 dni przybrała 1 kg jej waga dziś to ok. 3773
Odziwo gin mówi że duzy brzuszek to duże dziecko a ja mam wrażenie że brzusiek taki malusi
No i od dziś zmieniam odliczanie - oficjalnie do porodu zostało 3 dni
Będziemy mieli prezent Walentynkowy najlepszy z możliwych
14 lutego o 9 mam się stawić na odział i po południu CC
Zwariuje chyba do poniedziałku
Juz sama nie wiem czy się boje czy ciesze


Piekna królewna a jaka wystrojona
To moje gratulacje...juz niedługo bedziesz mamusią. Fajnie ciesz sie i jaka piękna data narodzin:love :14 luty. Ja licze , że może nasza zechce rodzicom taki prezencik walentynkowy zrobic i zechce wyjsc 14tego A waga córeczki sie nie przejmuj, w końcu i tak cesarka..a moja 31 stycznia miała juz 3830 g i u mnie jeszcze jest szansa na porod naturalny jesli zdecyduje sie wyjsc do 17 lutego, to jest panika taką niunie urodzić..teraz ma już pewnie ponad 4 kg..a jak 17 lutego na badaniu okaze sie że dziecko duze to bede miala cesrake prawdopodobnie .Musze jeszcze by cierpliwa...
A u Ciebie ostatni weekndziek sam na sam z mezem..wykorzsytaj toi ciesz sie i duzo odpoczywaj.

Make_up_Istka Gabrysia cudowna, mnie zachęciła..ciekawe jak z moja córą...czy ją udało się zachęcić do wyjścia.


Teraz witam sie ze wszytskimi mamusiami, jeszcze Was nie doczytałam i niewiem czy jest ktos nowy co się rozpakował...
Wyspałam sie dzis ogólnie. Wstałam o 8.30 wyszykowałam siostre do szkoły, potem odwiedzili mnie dziadkowie, potem szwagier później wziełam prysznic zrobiłam obiadek i dopiero jestem....
U mnie bez zmian, miałam dziś tylko 3 skurcze..jakoś mniej ich mam ostatnio nie wiem czemu.Z męzem wczoraj drugi dzień przytulanka i nic...ale nie poddajemy sie..probujemy dalej..przyjemne z pożytecznym
Juz moja siostra dziś na ferie do babci jedzie, z jednej strony mi smutno, że po szkole nie przyjdzie ale z drugiej odpoczne sobie te ostatnie dni..i pospie, bo nie bedzie trzeba wstawac rano... naciesze sie jeszcze tym spokojem...ale codziennie od rana do15.15 bede sama..no cóz...moze nie zdarze się nasmucic bo Nadia na dniach sie urodzi.. Oby..
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:50   #1612
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

kma - - będzie dobrze! Po oksy skurcze są nefajne, ale zniesiesz to dla Julka. Czekam na wieści.

Ligotko - czuję, że będzie dobrze i ruszy się u Ciebie.

W ogóle bym chciała, żebyście wszystkie już się rozpakowały i znowu na jednym wątku byśmy wszystkie zlądowały.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:00   #1613
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

cytrynko pobożne życzenie nas wszystkich

chyba w poniedziałek przejde się do zusu i dowiem jak to jest z tym l4 zanim pójde do gina no bo przecież ta data to tylko taka zbliżona jest, pewna może być tylko w przypadku cc więc bezsensu jak dzidziuś postanowi jeszcze 2 tygodnie pomieszkać to czemu mamy na tym tracić a więc będę walczyć o przedłużenie l4
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:34   #1614
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

cytrynko dzieki bardzo zobaczymy jak mala wyjdzie punktualnie to oznacza ze to caly tatus, on zawsze wszedzie na czas, a nawet przed

agape to napisz nam pozniej co i jak...

Edytowane przez ligotka
Czas edycji: 2011-02-11 o 14:40
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:56   #1615
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam po długiej nieobecności spędzonej w szpitalu ! Niestety nie będę mogła Was nadrobić, ale obiecuję w chwili wolnej odwiedzać!
widze, ze lilijka rozszyfrowała mojego smsa !
pisałam Wam relacje po wizycie u gina- chyba dzięki niemu wszystko na drugi dzień sie rozkreciło:
tzn. czop odchodził, bóle w nocy jak na @, od 6 skurcze częstsze od 7-15 min! i tak miałam jechać do szpitala, więc pojechałam!zamiast na patologie trafiłam na porodówke z rozwarciem 1cm. niestety marny postep był w rozwarciu, dostałam oksytocyne, ale i ona nic nie "ruszyła", lekarz o k.20 postanowił, ze przebije worek płodowe i jeśli nic nie ruszy do 23 to zrobia mi cesarke!ale wtedy się zaczeło na maksa! 1 faza p. była dla mnie okropna, a parcie o dziwo nie 3x3 parcia i dziecko było ze mną
jak mi powiedzieli ile mały waży4350g, to ze zdziwieniem zapytałam ile??? dzień wczesniej na usg wyszło 3700g. niestety nasza wizyta się przedłuzyła, bo mały złapał infekcje, okazało sie, że zapalenie płuc!mały musiał brać antybiotyk, najgorsze było to, że zabrali mi go na obserwacje i nie było go ze mną dobe najlepszy czas na nauke karmienia! Mały przyzwyczaił się do karmienia kubeczkiem i kiedy przyszło go karmić piersią strasznie się denerwował i nie mógł chwycić!


gratulacje dziewczyny!
Stalowamagnolia
Cytrynka3002
Zosik

anula_79,
Weraa11
Magiczna Konstelacja
winylowa_płyta
zyrafa5
OYE
lilijka3
Stokrotka81
S_a_j
marleen32
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:58   #1616
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Edit
lilijko a czy te Twoje warjajce zoladkowe - wymioty byly spowodowane skurczami, bo mnie mdli coraz bardziej, bol podbrzusza, krzyza, brzuch twardnieje... nie chce zaczac liczyc i znow sie nakrecic
zadzwoniłam w końcu na położnictwo i zapytałam się co mogę wziąć żeby małej nie zaszkodzić.
tak to nagle przyszło jak grypa jelitowa
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:27   #1617
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

wróciłam od gina

jadę do szpitala ,prawdopodobnie dzisiaj cięcie .......

trzymajcie kciuki

boję się ..........
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:29   #1618
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justyna trzymamy mocno!!!

lilijko dziekuje , u mnie to jakos moze nerwy...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:31   #1619
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Moim zdaniem skurczów porodowych nie da się przegapić. Były zupełnie inne niż te przepowiadające 2 tyg wcześniej. Od pierwszego bólu wiedziałam po prostu że to to.

Co do oxy - mi podali na sam koniec jakąś znikomą ilość w czasie partych żeby wydłużyć skurcze, bo były mocne ale za krótkie i przyznam, że ja jakoś dużej różnicy nie widziałam w sile. Bolały dokładnie tak samo, tyle że były nieco dłuższe i skuteczniejsze.
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:33   #1620
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
wróciłam od gina

jadę do szpitala ,prawdopodobnie dzisiaj cięcie .......

trzymajcie kciuki

boję się ..........
powodzenia, głowa do góry
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.