Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty 2011 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 19:10   #1741
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

saj dziekujemy za opis! To tak ku pokrzepieniu serducha
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:11   #1742
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Pysiowaa Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Zniosę jajo chyba

Idealnie co 8-9 minut, potem przerwa naście minut i od nowa... Bolesne, ale siedzę w domku nadal.... W sumie pojechałabym, ale póki mogę, czekam w domku.

Jej, wypiłabym shake'a truskawkowego, Justine, podziel się
To zyczę ci rozwoju akcji by skurcze regularne były chociaz przez godzine, wtedy jedź.
A shake'a to miałam ale smietankowego...mąż blenderem lody rozdrobnił dodał mleko i cukier waniliowy i tyle..pycha...podzieliłab ym sie bardzo chetnie..ale już nie ma...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:38   #1743
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justine widzę że wiekowo jesteśmy w jednym "ciążowym" czasie Co prawda wpisałam się na wątek ale ostatnio wylądowałam na patologii w szpitalu i narazie przestało mi się spieszyć do rodzenia.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:39   #1744
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

brzuch sie robil taki kwadratowy tak 2, 3 dni przed porodem w momentach jak twardnial i bolał. bolow tych jak na okres nie mialam w ogole...a bol w trakcie skurczy? trudno opisac ale chyba tak jakby ktoś ściskał szerokim metalowym pasem :|
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:39   #1745
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

hej laski.
Ja już gotowa do jutrzejszego dnia................ przyszłam sie pożegnac bo jutro pewnie już nie wpadne
Na razie nie ma stresu, będzie pewnie jutro na IP
Trzymajcie kciuki, jak będzie po wszystkim tak około 15 powinnam dać znać
Nie mogę uwierzyć że jutro już nie będzie falującego brzusia tylko kruszonek malutki na rączkach
Uciekam, i do szybkiego sklikania z powrotem
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:41   #1746
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Enia bedziemy trzymac kciuki! I czekamy na wiesci.
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:08   #1747
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
hej laski.
Ja już gotowa do jutrzejszego dnia................ przyszłam sie pożegnac bo jutro pewnie już nie wpadne
Na razie nie ma stresu, będzie pewnie jutro na IP
Trzymajcie kciuki, jak będzie po wszystkim tak około 15 powinnam dać znać
Nie mogę uwierzyć że jutro już nie będzie falującego brzusia tylko kruszonek malutki na rączkach
Uciekam, i do szybkiego sklikania z powrotem
powodzenia!!
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 20:15   #1748
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Justine widzę że wiekowo jesteśmy w jednym "ciążowym" czasie Co prawda wpisałam się na wątek ale ostatnio wylądowałam na patologii w szpitalu i narazie przestało mi się spieszyć do rodzenia.
A co sie stało? Cos powaznego???Dołącz do Nas bedziemy razem czekały i się wspierały. Mało nas zostało a zawsze to razem raźniej
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:30   #1749
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

U mnie z ciążą od początku były problemy, połozyli mnie w piątek na patologii ciąży bo mało wód, i że moja Niunia jest za mała w stosunku do 38 tyg. ciąży. W każdym razie leżenie tam mnie przerosło, wokoło same ciekawe historie z porodów ( a własciwie sprzed bo tam nagminnie robili test oksytocyny) i jak tylko dowiedziałam się że jednak usg wyszlo dobrze to sie wypisałam na własną prośbę.

Mam nadzieje że jak już się rozkręci na dobre to nie będą mi robić problemów w tym szpitalu ( sam blok porodowy ma bardzo dobre opinie poza tym że cc unikają jak diabeł święconej wody)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:53   #1750
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ja tez na poczatku miałam komplikacje Moja córeczka z kolei jest za duża i prawdopodobnie czeka mnie cesarka...zobaczymy 17 lutego sie dowiem , chyba ze mała zechce sie wczesniej urodzic...
Niezazdroszcze pobytu w szpitalu i rozumiem ze nie spieszy Ci sie tam wracac. Odpoczywaj sobie do porodu i ciesz sie przebywaniem w domku. A jak ogolnie sie czujesz??I ktory dokłądnie masz tydzień i dzięn ciązy i kiedy miałas ostatnią miesiaczke???Tak dla porównania;-)

Enia powodzenia jutro.,..trzymam kciuki. Juz jutro zobaczysz swoje maleństwo...zazdroszcze.. .

Dobrej nocki zycze wszystkim i oby ktoś na porodówce wylądował..moge być ja .,nie pogniewam sie
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:05   #1751
Pysiowaa
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 30
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
hej laski.
Ja już gotowa do jutrzejszego dnia................ przyszłam sie pożegnac bo jutro pewnie już nie wpadne
Na razie nie ma stresu, będzie pewnie jutro na IP
Trzymajcie kciuki, jak będzie po wszystkim tak około 15 powinnam dać znać
Nie mogę uwierzyć że jutro już nie będzie falującego brzusia tylko kruszonek malutki na rączkach
Uciekam, i do szybkiego sklikania z powrotem

kciukasy zaciśniete , powodzenia

Justine, aż poszłam do żabki po litrowe opakowanie lodów
TZ coś pomarudził, i ja się rozpłakałam, że nie chce mi pójść ich kupić (30 metrów mam do Żabki). Ledwo się doczłapałam, ale skutek taki - oprócz michy lodów - czop odpadł... !!

Make_up_istka, Cytrynka, Jesuis - racja, racja... ale wiecie, ja mam stracha okropnego...Jakoś nie mogę pojąć, że myśląc o porodzie, pierwsze to zamiast RADOŚĆ to u mnie STRACH. Taki chory ten kraj, że idąc do dentysty mam tysiąc razy lepszy komfort psychiczny niż jadąc na porodówkę... Ech tam, ja też przeżyję, no nie mam innego wyjścia

Dobrejnocki dziewczęta

Edytowane przez Pysiowaa
Czas edycji: 2011-02-13 o 21:16
Pysiowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 21:23   #1752
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Ja tez na poczatku miałam komplikacje Moja córeczka z kolei jest za duża i prawdopodobnie czeka mnie cesarka...zobaczymy 17 lutego sie dowiem , chyba ze mała zechce sie wczesniej urodzic...
Niezazdroszcze pobytu w szpitalu i rozumiem ze nie spieszy Ci sie tam wracac. Odpoczywaj sobie do porodu i ciesz sie przebywaniem w domku. A jak ogolnie sie czujesz??I ktory dokłądnie masz tydzień i dzięn ciązy i kiedy miałas ostatnią miesiaczke???Tak dla porównania;-)

Enia powodzenia jutro.,..trzymam kciuki. Juz jutro zobaczysz swoje maleństwo...zazdroszcze.. .

Dobrej nocki zycze wszystkim i oby ktoś na porodówce wylądował..moge być ja .,nie pogniewam sie


Dziękuję kochana
38 tyg. i 3 dni w tej chwili , 20 maj ostatnia miesiączka ( jest to data orientacyjna bo przeżywałam wtedy ciężkie chwile i nie notowałam dokładnie ) A czuje się fiz. bardzo dobrze, Niuńka rusza się energicznie.


Jakoś się pokrzepiłam.
Narazie będę się oszczędzać a kiedy nadejdzie pora - wiadomo.


Pysiowaa nie martw się - zazwyczaj te najbardziej bojące sie mają w miarę łatwe porody
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:40   #1753
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Pysiowaa nie bój się Będzie dobrze! Może mi łatwo mówić, bo ja na koniec ciąży przestałam się bać, ale to naprawdę da się przeżyć, tym bardziej jeśli nie będziesz sama.
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:24   #1754
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Pysiowaa Pokaż wiadomość
kciukasy zaciśniete , powodzenia

Justine, aż poszłam do żabki po litrowe opakowanie lodów
TZ coś pomarudził, i ja się rozpłakałam, że nie chce mi pójść ich kupić (30 metrów mam do Żabki). Ledwo się doczłapałam, ale skutek taki - oprócz michy lodów - czop odpadł... !!

Make_up_istka, Cytrynka, Jesuis - racja, racja... ale wiecie, ja mam stracha okropnego...Jakoś nie mogę pojąć, że myśląc o porodzie, pierwsze to zamiast RADOŚĆ to u mnie STRACH. Taki chory ten kraj, że idąc do dentysty mam tysiąc razy lepszy komfort psychiczny niż jadąc na porodówkę... Ech tam, ja też przeżyję, no nie mam innego wyjścia

Dobrejnocki dziewczęta
Oj to nie dobry tżale przynajmniej czop odpadł..to juz lada moment zostaniesz mamusią..Nie bój się!!!!Wszystkie to musimy przejsc...Powodzeni a...

Żurawinka to dokłądnie 1 dzień róznicy mamyJa miałam ostatnia miesiaczke 19 maja i termin mam na 26 luty a ty jak dobrze pamietam termin masz na 27 luty???
A jakie imie dla córeczki wybrałaś???


To dobranoc...do jutra...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 23:10   #1755
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witajcie oczekujące ja chyba znów będę ostatnia mały siedzi i ani mysli wyjść ...
miłej nocki
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 06:35   #1756
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam piękna data do porodów choć TZ powiedział że jak sie dzis urodzi to na 100% musi byc Walenty lub Walentyna zdecydowanie nie rodze dzis ide sie okąpać i walczyc z tą piep... położną żeby mnie do gina wpuściła

miłego dnia zakochanych

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Pysiowa super że czop już odpadł już niedługo pewno

Patrilla Ty to masz jeszcze gorzej niż my tydzień po terminie to ja chyba zwariuje (a wszystko na to wskazuje) oby synuś zrobił Wam dziś prezencik
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 07:21   #1757
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam sie, u mnie bez zmian, nocka przespana (to chyba zasluga seksu ) poza tym cisza jak makiem zasial...
Ja tez nie chce dzis Walentynki... wiec nozki zaciskamy...
agape cos uparte te nasze dzieci ja tez powoli warjuje jak mysle ile to juz dni po, a tydzien to chyba zaczne wyc i chodzic po scianach....
Na 12 mam badania na IP...

Milego dnia Wam zycze!!!

Pysiowa gratuluje czopa, moj siedzi i ani go rusz...
Patrilla glowa do gory
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 07:46   #1758
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Dzięki Agape i Ligotko nadal 2 w1 ale i tak bardziej spędza mi z powiek moja córeczka 3 doba temp 40 stopni i żadnych innych objawów
ile można zaliczyć chorób i siedzenia w domu
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 08:45   #1759
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

czesc dziewczyny
moj termin jest jutro wiec jak sie pewnie domyslacie marze o tym aby zaczac rodzic .Jak nie to w srode bede miala masaz szyjki ,aucc .Czemu ja sie tego tak boje


Chyba nas tutaj tylko 8 nierozpakowanych bo cos czuje ze Milacik juz zostala mama

U mnie plany na dzis chyba zadne bo gdzie z takim brzucholem moge isc , jedyne co zrobie to napewno wysprzatam chałupke bo mozliwe ze bez dzidziusia bede jeszcze gora 3-4 dni

Patrilla a bylas u lekarza ? Faktycznie wysoka goroczka i nic nie pomaga na zbicie jej?

Milego dnia
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 08:58   #1760
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witam się poniedziałkowo

Enia
powodzenia
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:37   #1761
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ja też witam, w nocy miałam skurcze ale połowę przespałam a do tego bolało jak przy okresie, a nad ranem minęło... Dzidzia jeszcze posiedzi

Justine ja nie jestem w stanie myśleć nad imieniem - dopóki dzidzia nie będzie zdrowa na świecie - ale gusta mi się zmieniły od początku ciąży.

Dziś jadę po wypis ze szpitala - aż się boję znowu tam wchodzić.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:40   #1762
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez karinaaa Pokaż wiadomość
Chyba nas tutaj tylko 8 nierozpakowanych bo cos czuje ze Milacik juz zostala mama
...no jeszcze ja podczytuję nadal w 2-paku
jakoś nie miałam weny ostatnio na pisanie, wszystko boli, wszystko ciągnie, wszystkiego mam dość- ogólnie dołek przedporodowy więc nie chciałam sie udzielać bo właśnie ostatnio wszystko czarno widzę
dziś po raz pierwszy wstawałam w nocy 3 razy na siku- zazwyczaj raz mi wystarczył, próbuje juz wszystkich możliwych metod na wywołanie bo kręgosłup mi siada...no i nic...
a najgorsze że moja mama dzwoni praktycznie codziennie i raczy mnie opowieściami ze swoich trzech masakrycznych porodów- teraz już mnie nie raczy, bo powiedziałam wprost, że nie chce słuchać i będę się rozłączać, ale i tak codziennie zaczyna temat jak to ona leżała 3 doby ze skurczami gdy mnie rodziła i żaden lekarz sie nie zainteresował,bo młoda była i silna, albo jak popękała we wszystkie strony gdy rodziła mojego brata...i jak błagała o coś przeciwbólowego aż w końcu pogryzła pielęgniarkę po rekach i wtedy dostała...i dopiero jak ja przestaję się odzywać do słuchawki to jakby sama się ogarnia że takich rzeczy kobiecie tuż przed pierwszym porodem mówić nie powinna...potem przeprasza, ale mi w głowie zostaje i dźwięczy...
no i oczywiście podsumowanie- "ja ci dziecko życzę jak najlżejszego porodu, ale pamiętaj- pewne skłonności się dziedziczy, także może ta cesarka to by było wybawienie dla ciebie?"...kuźwa- niedobrze mi sie robi, jak tego słucham, wyciszam telefon- nie odbieram, wtedy ona dzwoni do TŻa czy to już i czy ma przyjeżdzać, bo ja nie odbieram...więc TŻ dzwoni do mnie z nadzieją że to już się zaczęło (bo np. jest w pracy)- ja mówię że nie, on się złości bo znów fałszywy alarm, więc muszę dzwonić do mamy-przepraszać że nie odebrałam, tłumaczyć dlaczego, ona znów zaczyna gadac na ten temat (bo ona nie chciała mnie nastraszyc itp)...istne wariatkowo...
dziś mam nadzieję że się ruszy- a to z powodu nocki- wczoraj sobie na wieczór solidnie wymasowała sutki, aż mleko pociekło...no i skurcze były, niestety- skończyłam masaż to ustały nockę miałam ciężką- brzuch mnie bolał, młody wariował strasznie- wypinał się, kopał mocno, a od rana- koszmarnie boli mnie brzuch, tak jakby nawet nie boli co ciągnie, kłuje, z lewej strony całkiem mocno...brzusio ostatnio opadł tak, że sobie mogę dwie dłonie włożyć między brzuch a piersi- zawsze byl nisko...teraz wisi...
do tego masakryczny ból pleców doszedł (wczoraj zrobiłam mega spacer- z 7 km przeszłam, dziś robię powtórkę bo ładne słoneczko), ból krocza- jakby młody mi główkę już wpychał...no i strasznie przykre "promieniowanie" od kręgosłupa w stronę brzucha- jakby nerw gdzieś był uciskany...eh...urodzić juz, nawet jeśli sie wysypiać nie będe po porodzie- marzenie
oj...ale nasmęciłam
sorki dziewczynki- właśnie przez taki nastój nie pisałam nic ostatnio bo ciągle jestem jakaś rozdrażniona i płaczliwa...baby blues przed porodem
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:51   #1763
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

la'Mbria a na który szpital się w końcu zdecydowałaś ?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:38   #1764
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

I ja się witam walentynkowo!!! Na szczescie rano obudził mnie listonosz..prezenty dla meza zdarzyły dojsc, juz je zapakowałam. Zaprojektowałam mu kubek z moim zdjeciem i z dedykacja(mam nadzieje, że sie ucieszy) i kupiłam też cos na wieczór...erotyczna gre planszowa..oj bedzie dziś ciekawie..tylko czy ja dam rade z takim brzucholem te wszytskie wygibasy porobic... do tego romantyczna obiado-kolacja przy świecach, sok jabłkowy w lampkach od szampana, na toast i wąłsnie pracuje nad pokazem slajdów...nasze zdjecia od poczatku do teraz do tego w tle romantyczna muzyczka..mam nadzieje ze wieczor sie uda...a i ja zadowolona bo przyda mi sie takie oderwanie od tych ciążówo-porodowych myśli..

A czemu Wam data na poród się nie podoba, ja tam moge dziś rodzić...


Dziś w ogóle jakis magiczny dzięn, dziwne rzeczy sie dzieją u mnie...najpierw rano myjac sie oparłam się koszulka o zlew i zrobiła mi sie na koszulce mokra plama..w kształcie serca, a pozniej rozlałam troche soku i plama na ławie tez w kształcie serca..autentycznie...:eh em:

La'mbria właśnie ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie. Długo się nie odzywałąs. Nie zazdroszcze ci opowiastek mamy. Nie możesz jej wprost powiedziec, że nie masz ochoty słuchac tego typu opowieści..:con fused:
A co do naturalnych metod przyspieszania porodu, my odkad skonczyłam 38 tydzień, codziennie seksik i masaz brodawek a na porod sie nie zapowiada, chociaz wczoraj caly dzien mialam skurcze i wtrakcie msazu brodawek tez sa..ale pozatym to jedyny efekyt to ból sutkow..mąż je wymeczył bna tyle ze wczoraj smarowałam bepanthenem
Ja na siusiu wstaje co 1,5 godz. jakos takze ze 4/5 razy dzis wstawałam ale tez duzo w nocy pije.

O moja niunia ma czkawke.

Ciekawe jak tam Pysiowa...
Patrilla ja juz myslałam ze dawno urodziłas, to uparty ten twój maluch ale moze niech jeszcze poczeka skoro siostrzyczka taka chora

Miłego dnia wszytskim zycze...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:29   #1765
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
I ja się witam walentynkowo!!! Na szczescie rano obudził mnie listonosz..prezenty dla meza zdarzyły dojsc, juz je zapakowałam. Zaprojektowałam mu kubek z moim zdjeciem i z dedykacja(mam nadzieje, że sie ucieszy) i kupiłam też cos na wieczór...erotyczna gre planszowa..oj bedzie dziś ciekawie..tylko czy ja dam rade z takim brzucholem te wszytskie wygibasy porobic... do tego romantyczna obiado-kolacja przy świecach, sok jabłkowy w lampkach od szampana, na toast i wąłsnie pracuje nad pokazem slajdów...nasze zdjecia od poczatku do teraz do tego w tle romantyczna muzyczka..mam nadzieje ze wieczor sie uda...a i ja zadowolona bo przyda mi sie takie oderwanie od tych ciążówo-porodowych myśli..
fiu fiu fiu zapowiada się przyjemny wieczorek...... oby wszystko się udało

ja mam dzisiaj 2 rocznicę ślubu..... i jakoś taki obojętny mi ten dzień dzisiaj.... nie mam chęci na nic, a najlepiej to bym go po prostu przespała... nie liczę na nic, a i sama o nic nie będę się starała, bo ja to zawsze się staram, a mężulek na gotowe, więc poza schabowym i ziemniakami oraz pomidorówką nic nie dostanie.....
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:38   #1766
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Hejka
Dzisiejszą nockę miałam z głowy, w ogóle nie spałam. Mały tak strasznie się wiercił, uciskał mi w dole w podbrzuszu, brzuch bolał jak na @, ciągnęło mnie w pochwie, no i chyba odpadł mi czop, bo było to takie gęste, ale nie podbarwione krwią. Nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego. Czyżby Mały szykował się do wyjścia? Byłoby super nawet teraz mnie boli strasznie, jak to pisze..

Życzę Wam cudownych Walentynek
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:41   #1767
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

witam się po weekendzie i ja ja dalej podwójnie powiem Wam że jakoś mi się ostatnio polepszyło i dołek minął. Wzięłam się za robotę-prasowanie, sprzątanie, auto naprawiamy i jakoś przestało mi psychicznie przeszkadzać że dalej w dwupaku. Cieszę się, że mogę się stosunkowo dobrze wyspać i robić co chcę, bo potem to raczej będę zombiee
A i słonko świeci
pozdrawiam i trzymam za wszystkie nierozpakowane kciuki!!
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:44   #1768
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

widze ze tu garsteczka zostala

Enia za jutro

ale nie martwcie sie, zaraz bedziecie na odchowalni

a moze zrobic trzeba cos takiego jak u nas w styczen-luty 2009 ze jak juz zostala taka garstka to przeniesc reszte mam oczekujacych na odchowalnie zeby im tu smutno nie bylo??

nie mam za bardzo czasu czytac co u Was, wiec tylko powiem ze za wszystkie trzymam leciutkich porodów i szybkiego dochodzenia do siebie

Lilijko dziekuje za poprawki
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:59   #1769
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
widze ze tu garsteczka zostala

Enia za jutro

ale nie martwcie sie, zaraz bedziecie na odchowalni

a moze zrobic trzeba cos takiego jak u nas w styczen-luty 2009 ze jak juz zostala taka garstka to przeniesc reszte mam oczekujacych na odchowalnie zeby im tu smutno nie bylo??

nie mam za bardzo czasu czytac co u Was, wiec tylko powiem ze za wszystkie trzymam leciutkich porodów i szybkiego dochodzenia do siebie

Lilijko dziekuje za poprawki
nie ma za co, sama nie byłam pewna daty hehe
a Enia to dzisiaj jedzie na stół, może już jest po wszystkim
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 12:32   #1770
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
la'Mbria a na który szpital się w końcu zdecydowałaś ?
na Inflancką - własnie zaraz dzwonie do nich na infolinie czy przyjeżdzać czy sobie odpuścić- mam takie koszmarne bóle pleców że ledwo chodzę (właściwie szuram nogami i nie daje rady ich podnieść)...do tego 37,5 stopnia i dreszcze, wszystko boli jakbym miała ostrą grypę i oczywiście zero skurczy!
nie wiem czy mnie przewiało tylko czy coś sie zaczyna w taki dziwny sposób...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.