Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty 2011 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 16:41   #2011
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

I ja witam sie nadal podwójna,normalnie oszalec mozna bo moj termin juz minał .W sumie juz sama nie wiem ktory brac pod uwage bo mialam 15.02 i 18.02 ale ten pierwszy mi wyszedl i z usg i z okresu jak bylam w pl u gin a ten 18 to tutaj polozna wpisala z okresu bo powiedziala ze czesto sie dokladnie nie wie a 15 tez z usg wiec juz troche dlugo i nic sie nie dzieje.

I wiecie co nie mialam pojecia ze to bedzie takie denerwujace ,doslownie kazdy sie mnie wypytuje o porod ,kiedy i kiedy a ile juz ty chodzisz itp
nawet osoby ktorych nie znam a zawsze sa na rynku w wekendy

Dzis znow zrobilam rundke po Ikei bo chcialam ochraniacz na przewijak a jakos tam mam lepszy rozped hehe to kilka skurczy mialam ale co z tego jak juz cisza .
Teraz wyslalam meza aby zamowil chinczyka bo taka glodna i lecimy do znajomych posiedziec ,moze to juz ostatnie chwile laby
mam nadzieje bo inaczej w czwartek czeka mnie wywolywanie porodu ale to jeszcze tyle dni ;(
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:49   #2012
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
hej
jestem tu nowa, wcześniej niechcący zawitałam do kwietniówek
wiec witam sie podwójnie

Termin minął mi 18ego lutego
I oczekujemy z mężusiem na nasze maleństwo.
Mamy juz małego dwulatka Doriana (2l,3m)
i czekamy tym razem na siostrzyczkę Millę (Milusię)

Na razie nie mam żadnych objawów ,
skacze sobie na tej wielkiej piłce do ćwiczeń , popijam herbatkę z liści malin .
Czuje sie aż za dobrze.. to chyba tez dziwne..
Co ja mam robić? ..a jak do jutra sie nie zacznie to chyba i tak powinnam juz jechać do szpitala skoro termin byl 18ego?
Jak myślicie? Poród Dorianka zaczął sie w terminie a skończył na drugi dzień rano,
a Milusia sie spóźnia...
Ciąża przebiegała bez żadnych problemów
wiec moja lekarka mówiła ze jak czuje ruchy to nie trzeba kontrolować.
Ale jak sie nie zacznie to jutro pójdę gdzieś na te KTG i USG .

Tutaj mój brzucholek z 36
i z 40 tyg. już obniżony bo wcześniej taka fajna piłka była :

Witamy oj, to obnizony brzusio? Mój tak wygląda od początku ciąży



A ja sie dziś witam późno popołudniowo, dziś znowu wędrowałam po sklepach, tym razem Ikea, mam przeczucie że Dzidzia nie wyjdzie przed piątkiem Jutro mąż przywozi łóżeczko więc będzie sie trzeba sprężyć wreszcie.



Karinaaa ciężarówki uderzają na Ikeę !

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2011-02-20 o 16:51
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 17:46   #2013
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam niedzielnie,
Ja nadal w dwupaku Jutro jade na IP zobaczymy co zdecydują.Dzisiaj to już mnie konkretny dół dopadł przez cały dzień, nadal zero objawów porodu......

Patrilla a u Ciebie jakieś objawy się pokazały?

Pozdrawiam
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:08   #2014
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

U mnie ciągle nic... ciągle sie huśtam na tej piłce, robię przysiady..
Ale humorek mam dobry na szczęście.

zurawinka.. no mi sie wydaje ze sie trochę obniżył bo byl inny,
bardziej okragly i troszke wyzej . Lepiej mi sie oddycha , lepiej śpię
nawet na plecach ,ale nie za długo.

Ja chce już Milusie zobaczyć!!
Mój mężuś mówi ze zaraz jajko zniesie... chyba sie bardziej denerwuje niz ja.
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:16   #2015
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Chyba z tej bezsilności też zacznę robić jakieś przysiady....chociaż już w nic nie wierzę

Nixie ja też mam podobny kształt brzuszka do Twojego, taki bardziej spiczasty teraz a wcześniej piłka była
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 19:49   #2016
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam sie z domku Przesylam fotke malej na zachete tym jeszcze nierozpakowanym.... Niezla pyzunia z niej, ale ciiii bo dumny tata sie denerwuje jak sie taak mowi o jego ksiezniczce hehe. Postaram sie Was ponadrabiac w wolnej chwili
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9352.jpg (41,1 KB, 108 załadowań)
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:05   #2017
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

o ligotka, co za spotkanie
ja tu ostatnio dołączyłam żeby sobie w wątkach kosmetycznych pobuszować i zauważyłam ze i tu mamuśki siedzą wiec jestem
pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 20:23   #2018
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez karinaaa Pokaż wiadomość
I ja witam sie nadal podwójna,normalnie oszalec mozna bo moj termin juz minał .W sumie juz sama nie wiem ktory brac pod uwage bo mialam 15.02 i 18.02 ale ten pierwszy mi wyszedl i z usg i z okresu jak bylam w pl u gin a ten 18 to tutaj polozna wpisala z okresu bo powiedziala ze czesto sie dokladnie nie wie a 15 tez z usg wiec juz troche dlugo i nic sie nie dzieje.

I wiecie co nie mialam pojecia ze to bedzie takie denerwujace ,doslownie kazdy sie mnie wypytuje o porod ,kiedy i kiedy a ile juz ty chodzisz itp
nawet osoby ktorych nie znam a zawsze sa na rynku w wekendy

Dzis znow zrobilam rundke po Ikei bo chcialam ochraniacz na przewijak a jakos tam mam lepszy rozped hehe to kilka skurczy mialam ale co z tego jak juz cisza .
Teraz wyslalam meza aby zamowil chinczyka bo taka glodna i lecimy do znajomych posiedziec ,moze to juz ostatnie chwile laby
mam nadzieje bo inaczej w czwartek czeka mnie wywolywanie porodu ale to jeszcze tyle dni ;(
Oj wspólczuje, to przeterminowanie musi być naprawde drazniaące..czekac tyle czasu i jeszcze okres oczekiwania sie wydłuża poza termin porodu...
To ja jestem w sumie w komfortowej sytuacji ja wiem , że NAJPÓŹNIEJ w czwartek zobacze mojego szkrabika, najpózniej w czwartek urodzei bardzo sie ciesze, zwariowałabym jakby sie jeszcze przedłużlo ponad 26 luty.
Karinaaa Ty tez nie masz źle, najpóźniej w czwartek urodzisz, to prawdopodobnie jak szybciej Cie nie złapie nasze dzieci bede z tego samego dnia 24 lutego
Jeślii mnie nie weźmie nic wcześniej dziś od jakos godz. 17 licze skurcze i są średnio co około 20-30 min, więc nie są dość regularne..i nie są bardzo blesne ale mąz twierdzi ze jeszcze tak często nie było, zawsze jak zaczynałam liczyć jakoś mijały i liczenie kończyłam jakoś na 3 skurczach...ale to pewnie nie to...niec poza tym...czop mi nie odpadł..a tak w ogóle zawsze odpada wczesniej czy może np z wodami???

Cos la'mbria sie dziś nieodzywała, może już jest na porodówce albo już tuli swojego Leo????

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
U mnie ciągle nic... ciągle sie huśtam na tej piłce, robię przysiady..
Ale humorek mam dobry na szczęście.

zurawinka.. no mi sie wydaje ze sie trochę obniżył bo byl inny,
bardziej okragly i troszke wyzej . Lepiej mi sie oddycha , lepiej śpię
nawet na plecach ,ale nie za długo.

Ja chce już Milusie zobaczyć!!
Mój mężuś mówi ze zaraz jajko zniesie... chyba sie bardziej denerwuje niz ja.
Witam nową koleżankę
To dobrze, ze Tobie humorek dopisuje będzie Ci się przyjemniej czekało.
Mój brzucholek tez obnizony...w końcu to ewidentnie widac.
A mąż tez się stresuje..widze po Nim, stara sie mnie uspokajac ale sam tez bardzo to przezywa i doczekac sie nie może.
Ja juz dziś zaczęłam się stresowac czwartkowa cesarka..już tylko 3 dni do zobaczenia naszej królewny poniedziałek, wtorek, środa czwartku nie licze bo rano juz jedziemy. Jutro sie wszystkiego dowiem. mam wizyte na 12.45 idziemy po skierowanie do tego szpitala na cesarke...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Witam sie z domku Przesylam fotke malej na zachete tym jeszcze nierozpakowanym.... Niezla pyzunia z niej, ale ciiii bo dumny tata sie denerwuje jak sie taak mowi o jego ksiezniczce hehe. Postaram sie Was ponadrabiac w wolnej chwili
Jaka ślicznagratuluje... moja to dopiero bedzie pyzuniaciekawa jestem jak wyglada tej moj klocuszek. W czwartek ja zobacze

monis, i wszystkie mamusie po terminie trzymam mocno kciuki by sie akcja szybciutko zaczeła by maluszki juz was dłuzej w niecierpliwości nie trzymały...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png

Edytowane przez Justine1988
Czas edycji: 2011-02-20 o 20:21
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:25   #2019
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ojc nixie witaj Milo Cie tutaj zobaczyc. Ja jestem od grudnia dzieki lilijce i agape ktore zarazily mnie wizazem hehe uzalezniona jestem, dobra ide zerknac jak tam niunia bo spi po kapieli juz dwie godzinki....
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:09   #2020
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

meldujemy się oficjalnie PO z naszym maleństwem, po 22h porodu pociachali nas i przyszedł na świat nasz mały skarb całe 3870 i 58cm wykapany tatunio przystojniaczek

już nas niewiele zostało, także wszystkie sie spotkamy na odchowalni, trzymam kciuki za te nierozpakowane i gratuluje tym, które już sciskają swoje malenstwa

patrilla co u was?
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:17   #2021
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
meldujemy się oficjalnie PO z naszym maleństwem, po 22h porodu pociachali nas i przyszedł na świat nasz mały skarb całe 3870 i 58cm wykapany tatunio przystojniaczek

już nas niewiele zostało, także wszystkie sie spotkamy na odchowalni, trzymam kciuki za te nierozpakowane i gratuluje tym, które już sciskają swoje malenstwa

patrilla co u was?
Gratulacje i czekamy na zdj.

Z tym czopem chyba może byc różnie, może odpaść np. na sali porodowej.
Ja się wogóle zastanawiam jak to jest - czy jak się ma szerokie biodra to rzeczywiście łatwiej jest urodzić? Kurcze, od czego to zależy?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 21:19   #2022
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Supernovaja oj no to przeżycia bryyy maluch konkretny
Ja sobie leże chatka wysprzątana jestem zmęczona, ale spać mi się nie chce chyba ze stresu przed jutrzejszym szpitalem
tak czy owak do zobaczenia oby szybko i już z maleństwem na ręku
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:46   #2023
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Gratulacje i czekamy na zdj.
jak sie tylko pooogaraniamy

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Supernovaja oj no to przeżycia bryyy maluch konkretny
Ja sobie leże chatka wysprzątana jestem zmęczona, ale spać mi się nie chce chyba ze stresu przed jutrzejszym szpitalem
tak czy owak do zobaczenia oby szybko i już z maleństwem na ręku
nie doczytałam, w kazdym badz razie trzym am kciuki za was i czekamy na wiesci
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:19   #2024
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justine ,tak do konca to nie jestem pewne czy w czwartek zacznie sie akcja i czy urodze ,zalezy co wymysla w tym szpitalu ,bo to tylko ma byc wizyta co dalej no i ten masaz szyjki

choc dzis mam takie skurcze coraz mocniejsze ze moze ,moze w koncu sie ruszy




Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Gratulacje i czekamy na zdj.

Z tym czopem chyba może byc różnie, może odpaść np. na sali porodowej.
Ja się wogóle zastanawiam jak to jest - czy jak się ma szerokie biodra to rzeczywiście łatwiej jest urodzić? Kurcze, od czego to zależy?
mi przy pierwszym porodzie czop odpadl wraz z odejsciem wod tzn kiedy zaczely mi sie saczyc

co do szerokich bioder moge powiedziec na wlasnym doswiadczeniu ze wcale latwiej mi rodzic nie bylo,bole byly mocne i silne i dlugo rodzilam ale mi wywolywali bo nie mialam wystarczajacego rozwarcia.a mam kolezanki chudzinki z waskimi biodrami a porody mialy ekspresowe
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 07:38   #2025
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Witam sie z domku Przesylam fotke malej na zachete tym jeszcze nierozpakowanym.... Niezla pyzunia z niej, ale ciiii bo dumny tata sie denerwuje jak sie taak mowi o jego ksiezniczce hehe. Postaram sie Was ponadrabiac w wolnej chwili
witamy się witamy
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:13   #2026
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

dziękuje za przywitanie i witam sie w poniedziałkowy dzionek.

U mnie ciagle nic, 4 dni po pierwszym terminie ,
piłka, przysiady, herbatka i mężuś..nic nie pomaga...
Dzwoniłam na porodówkę sie spytać czy mam przyjść na kontrole i powiedzieli ze mogę , no to pojadę dla świętego spokoju.

pozdrawiam
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:54   #2027
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam poniedziałkowo! Za 3 dni przytule moją córeczke jestem z tego powodu nieziemsko szczesliwa ale i strasznie wystraszona to juz tak niedługo...Doczekalismy sięChyba zaopatrze sie dzis w meliske..bo do czwartku zwariuje z przejęcia chyba

Zaraz jedziemy na wizyte, dowiem się co i jak w czwartek na ta cesarke..
Mam nadzieję , że Nadia poczeka grzecznie do czwartku. Wczoraj miałam skurcze co 20 min, w nocy tez ale dziś jakos spokojniej...

Mykam pod prysznic, miłego dnia ...i zagladajcie tu troche, tak tu pusto i smutno...czuje się jakbym sama została...
My na końcu mamy najgorzej, widze, że tu pusto..i jak przychodzi do mojego terminu to nawet nie ma z kim pogadac, nie ma kto pocieszyć....smutne to, bo jak sobie przypomne..ja przechodziłam z kazda z osobna każdej poród...az od porodu Mariki 26.11.2010r. do porodu Agape 18.02.2011r....no ale trudno trzeba sie jakoś z tym wielkim wydarzeniem psychicznie uporac...

Miłego dnia
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png

Edytowane przez Justine1988
Czas edycji: 2011-02-21 o 09:58
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:54   #2028
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Ligotko, Supernovaja - Witam Was i Wasze Maleństwa!l


Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Gratulacje i czekamy na zdj.

Z tym czopem chyba może byc różnie, może odpaść np. na sali porodowej.
Ja się wogóle zastanawiam jak to jest - czy jak się ma szerokie biodra to rzeczywiście łatwiej jest urodzić? Kurcze, od czego to zależy?
Ja mam szerokie biodra - przed porodem 90, w dniu porodu 100cm (), a na IP położna badając mnie stwierdziła, że może być ciężko.
Mi czop odszedł wcześniej, ale może odejść tuż przed akcją porodową.


Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Supernovaja oj no to przeżycia bryyy maluch konkretny
Ja sobie leże chatka wysprzątana jestem zmęczona, ale spać mi się nie chce chyba ze stresu przed jutrzejszym szpitalem
tak czy owak do zobaczenia oby szybko i już z maleństwem na ręku
Dasz radę - 3mam kciuki za jutro! A po porodzie na jakiś wiosenny spacerek z pociechami się umówimy.

Mój ma dziś marudny dzień - ledwo go położyłam, znowu zaczyna się ryk...
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:16   #2029
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam sie nadal nierozpakowana
skurcze mam od rana ale nawet ich nie licze bo wiem ze to nie takie ,jak mnie porzadnie zlapie to zaczne
u mnie od pierwszego terminu bedzie dzis 6 dni po ,normalnie zwariowac mozna.Swoja corce urodzilam tez 6 dni po

Justyna powodzenia na wizycie

Cytrynko wcale nie mialas szerokich bioderek ,ja mam oczywiscie sprzed ciazy 96-98 i to sa dopiero szerokie teraz nawet nie zmierze bo jak z tym brzuchem

Wiecie ja juz łapie jakies dołki ze zamiast ciut przed to moje dziecko siedzi nadal i nie chce wylazic a ja mam brzuch gigant wiec moje dziecko pewnie do malenstw nie nalezy ,wiec jak mi przyjdzie rodzic 4 kg to swietnie bedzie a nikt cc tutaj z tego powodu nie proponuje ani nawet zreszta nie badaja wagi w ciazy wiec jedna wielka niewiadoma mnie czeka .
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 10:58   #2030
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

LIGOTKO witaj z powrotem, sliczna core masz
Dziewczyny spokojnie wielkosc brzucha nie swiadczy o wadze dziecka, mi by mala 9 ponownie wywolywali, ale przyszla inna polozna, stwierdzila, ze brzuch maly, to dziecko tez, wiec lepiej zaczekac (szacowala ja na 2,5), nie wierzyla mi, ze usg 3460 pokazalo, a malutka miala 3370, na wielkosc mojego brzucha, dobrze sie kryla, bo dziewczyny z brzuszkami wiekszymi jak moj, mialy mniejsze dzieciaczki.
A, Kati jak w sam raz byla, dzis nie wiem ile wazy, ale widze ze urosla sporo
Justine ja zagladam i kibicuje Wam, ale jedna reka ciezko mi pisac, a mala juz ma luzsze fazy aktywnosci i w dzien i w nocy
Teraz tez ja na kolanach mam, bo maruda jej sie wlaczyla
Karinaaa kciukasy by sie ruszylo, za pozostale mamy tez
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:59   #2031
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

heloł ja też melduję się w dwupaku, już po terminie:/ (wczoraj), niby jest jeszcze szansa bo na początku wyliczyli mi z okresu 24.02 potem zmienieli na 20.02 więc zobaczymy..ale ja już wariuje. Dziś Młody praktycznie ani drgnie w brzuchu, tyle tylko co dał znać że żyje i siedzi cicho(a zazwyczaj imprezka była:P)
Laski ile tego czopa miałyście??bo ja nie wiem czy mi przypadkiem po kawałku nie odchodzi...
wczoraj było 3xs i też nic więc chyba u mnie się nie sprawdza:P

zabieram się za prasowanie,może grawitacja ściągnie małego w dół a dużo do prasowania mam.
trzymajcie się laski, karina niech się coś u Ciebie zacznie bo już Ci się należy;p
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 11:24   #2032
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

zjadlam sniadanko ,skurcze odczuwalam regularnie i z plecow ale co z tego jak moze z 15 sekundowe

ide posprzatam szafy to moze pod wplywem grawitacji cos zacznie ciagnac moje małe w dół

juz sobie normalnie wymyslam co robic

dziewczyny dzieki za słowa wsparcia ,mam nadzieje ze to juz naprawde tuz tuz bo ile to mozna czekac
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:08   #2033
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witam dziewczynki poniedziałkowo,. Ja właśnie z IP wróciłam ,odesłali mnie jeszcze do domku, mam jutro się zgłosić na KTG a w środę znowu na IP i wtedy pewnie już mnie przyjmą. Lekarka powiedziała że bardzo dobrą gotowość mam, rozwarcie na 2 cm.

Pozdrawiam Was i życzę porooodów!!!!!!
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:24   #2034
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

A my już wróciliśmy od lekarza! Mam skierowanie do szpitala. W środę około 13/14 mam sie zgłosic do szpitala, tego w innym mieście. W czwartek rano mam cesarkę. Za 3 dni zobaczę moja córeczke Tyle czasu czekałam na tę chwile...ale jestem szczęśliwaŻeby wszystko było dobrze i by nasza córeczka była zdrowiutka jak rybka.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:46   #2035
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
A my już wróciliśmy od lekarza! Mam skierowanie do szpitala. W środę około 13/14 mam sie zgłosic do szpitala, tego w innym mieście. W czwartek rano mam cesarkę. Za 3 dni zobaczę moja córeczke Tyle czasu czekałam na tę chwile...ale jestem szczęśliwaŻeby wszystko było dobrze i by nasza córeczka była zdrowiutka jak rybka.

super cieszę się razem z Tobą
Trzymam kciuki

Moja niunia pokochała rączki i teraz nic tylko chce się tulić .Jak to mówi mój Mąż -" Panna wysokich lotów" bo uwielbia być noszona
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:51   #2036
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Justine wspaniałe wiadomości... to tak bliziutko już

monis
ehhh ci lekarze
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:29   #2037
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

bylam na tym KTG i wszystko ok, wiec jestem juz spokojna i na razie czekam
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:35   #2038
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Dziewczyny zapraszamy na odchowalnie, tam razem z nami doczekacie tych najpiękniejszych dni w swoim życiu!!
Zostało Was tutaj bardzo malutko a u nas jednak więcej mamusiek się odzywa.


Justine super wiadomości!!! Nadia jest tuż tuż
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:39   #2039
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

OFICJALNIE PRZENOSIMY SIĘ NA ODCHOWALNIĘ, CO BY BYŁO NAM WSZYSTKIM ŁATWIEJ
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:53   #2040
gociak58
Raczkowanie
 
Avatar gociak58
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sorkwity/Olsztyn
Wiadomości: 406
Dot.: Seksiki za nami, wyprawki już mamy, a my na dzieci ciągle czekamy. Styczeń-Luty

Witajcie kochane! Wreszcie udało mi się tu dotrzeć po tak długiej nieobecności Ale żeście naprodukowały, nie ma szans żeby udało mi się nadrobić Ostatnio pisałam w IV części a to już VI No ale jak mnie uwięzili w szpitalu na dwa miesiące to niestety, teraz mam zaległości. Od 3 tygodni jestem w domku z moim Kacperkiem, po porodzie puścili nas dopiero w 8 dobie bo mały przechodził żółtaczkę. Opiszę w skrócie jak było u mnie. 19 stycznia lekarze podjęli decyzje o indukcji, ponieważ termin się zbliżał, ja tyle czasu leżałam w tym szpitalu i nic się nie działo to postanowili popędzić mojego synka 20 stycznia o 17.00 założyli mi cewnik na szyjkę macicy (taki balonik o średnicy 4cm który wypełnili wodą). Pod wpływem tej wody balonik miał się osuwać w dół i robić rozwarcie. ja natomiast miałam czekać aż sobie wypadnie, wtedy byłoby już 4cm rozwarcia. No i tak czekałam 12h, bo wypadł dopiero 21 stycznia o 5 rano. Trochę się namęczyłam bo jak go założyli to po 2 h miałam już skurcze, najpierw co 10 min. i po 30 minutach już co 5. Całą noc się męczyłam, z godziny na godzinę skurcze były coraz silniejsze. O 5 balonik wypadł i odeszły mi wody. Wtedy zaczęła się już masakra. Skurcze co 3 minuty, bardzo silne, myślałam, że umrę. Po godzinie były już tak częste, że właściwie jeden puszczał a drugi się zaczynał a rozwarcie dalej tylko na 4cm. Podali mi jakiś zastrzyk żeby szyjka szybciej się rozwierała, bo skurcze takie częste i mocne a rozwarcie nadal w miejscu. Ale zastrzyk nie pomógł. Siedziałam pod prysznicem, turlałam się po materacu, chodziłam na kolanach i ból stawał się nie do zniesienia. Zaczęło robić mi się już słabo, byłam wyczerpana i ok 10.00 poprosiłam o znieczulenie bo bałam się, że nie dotrwam do 10 cm. Parę minut po 10 dostałam strzała w kręgosłup i po ok 15 minutach poczułam wielką ulgę. Wtedy już rodziłam na luzie, bez tego strasznego bólu. Zebrałam trochę sił i odżyłam Drugiej dawki nie dostałam, żeby czuć bóle parte no i przy partych czułam już wszystko, ale to dało się przeżyć, trwały 15 min i wtedy myślałam już tylko tym, żeby mały jak najszybciej znalazł się na świecie O 11.55 urodził się Kacperek Główka rodziła się razem z rączką więc trochę ciężko było mi go wyprzeć, ale się udało Bez nacięcia się nie obeszło ale nawet nie wiedziałam kiedy Cały czas była ze mną mama i bardzo mi pomogła. Prawda jest taka, że w momencie jak położyli mi małego na brzuchu to zapomniałam o całym świecie, o tym bólu i liczył się tylko on Cudowne uczucie Wrzucam Wam fotki mojego synusia Pozdrawiamy i gratulujemy wszystkim rozpakowanym mamusiom
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00604.jpg (30,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00630.jpg (47,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00634.jpg (42,0 KB, 51 załadowań)
__________________
Jestem żoną mojego męża



http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j2cgtly5x.png
gociak58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.