Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 16:17   #2761
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
kupiłam na alle do wózka idealne- ciepłe miękkie i rozpinane z boku

Jakaś okazja, czy regularna sprzedaż? Jakby co to proszę o cynk.
Kurde, ciągle mi w głowie ten beret siedzi, ale nie znalazłam odpowiedniego płaszczyka, chlip.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:19   #2762
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

my jezdzimy w kurtce juz take cos na nogi trzeba było, jest ich duxzop w niemowlecych
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:23   #2763
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Właśnie przeszukuję Są różne okazje.
Niby mam kurteczkę, z głupia kupioną, ale nie należy do moich ulubionych ciuszków Małej. Jak tylko znajdę coś fajnego to pójdzie w odstawkę.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:24   #2764
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
MARIKO może masz rację ale nie pocieszyłaś mnie mówiąc że w kilka miesięcy po porodzie moze nadal tak być. Mnie ciągnie własnie też wtedy kiedy jest za długo w ruchu albo na zmianę pogody, wiec moze faktycznie to nie szew.

Boskie te ostatnie buciki Myślę czy nie dam rady małej zrobić
mnie też tak ciągnie,

na wizycie gin pow właśnie, że może nawet kilka miesięcy.

dostałam tabl antykoncepcyjne, możemy wrócić do seksu, aż się troszkę boję i nie mogę doczekać.

jak szukacie butków dla maleństw??? bo ja nie wiem na co patrzeć. i jakie na wiosne? zielona jestem w tym temacie,
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:26   #2765
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

http://allegro.pl/listing.php/search...tring=kozaczki

http://allegro.pl/listing.php/search...category=25954
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:27   #2766
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę
Mój przesypiał 7h w nocy jak kąpaliśmy go o 21 a zasypiał ok. 22.30. Ale jak skończył 1,5 miesiąca przestawiliśmy kąpanie na 19 i zasypianie na ok. 20 (chciałam mieć wolne wieczory ) to znowu budzi się na karmienie ok. 3-4.30 i to mimo, że o 23 sama go wybudzam jeszcze na dodatkowe karmienie zanim pójdę spać. I skończyło się moje wysypianie i 6h snu bez przerwy... coś za coś...
Także przestrzegam was przed wszelkimi zmianami rytmu dnia
dokładnie nasze dzieciaki zmian nie tolerują! np. mój mały wczoraj nie była kąpany, mieliśmy gości i wiecie nie mógł usnąć tak się biedaczysko męczyło, zwykle była kąpiel 19-20h cyc i lulu! ale mój mały budzi się o 00.30-2 i później po 3 h a od 5.30-6 to oczy jak 5zł i dopiero w południe usypia na troche!

Cytat:
Dużo zależy od wagi wyjściowej. Moja ma 2,5 mca a około 6 waży. Początkowa 3350. Z drugiej strony poznałaś już Małą na tyle, żeby wiedzieć, czy głodna, czy nie.
dokładnie u nas waga wyjściowa 4350g za tydzień będziemy wiedzieli ile waży, ale spodziewam się 5,5kg!

Marika- cudowna jest Sara, już nie mogę się doczekać takiego gruchania w wykonaniu Tomka co do klubu też jestem zaa!
Cytat:
Na pewno szczepionka skojarzona Infra cos tam
A, ta Hexa to u nas wlasnie ze wzgledu na powiklania wycofana jest, wiec tym nie szczepcie..
Pewno sprzedaja ja taniej do innych krajow
marlen nie strasz i co tu robić jaką wybrać szczepionke??

polecam również wkładki aventa, u mnie kiedyś była promocja 2 op. po 30szt. 19zł

dziękuje za rady odnośnie zapalenia piersi-dziś jest znacznie lepiej
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:33   #2767
marlena_19_19
Raczkowanie
 
Avatar marlena_19_19
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

http://allegro.pl/nosidelko-babybjorn-i1494326337.html
dziewczyny proszę napiszcie co myślicie o tym nosidełku
marlena_19_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 16:54   #2768
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Te są super, ale mi trochę żal kasy...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:23   #2769
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Marika ja jestem za klubem jak najbardziej, tu nie wiemy kto zaglada itd..
Mika am nie strasze, moja najstarsza byla tym szczepiona, a przy sredniej juz wycofali, teraz w ogole tych szczepionek tutaj nie ma.
A, ja sie boje tego pierwszego szczepienia, i reakcji po nim, kurka tyle sie naczytalam, np: skad mam wiedziec, ze mala jakiejs alergii nie ma na szczepionki, ehh, zawsze ta pierwsza to najgorszy stres jest , nas w nastepny czwartek to czeka , jaka by nie byla, to zawsze wirusy..
Marlena ja mam Baby Björn, tylko inny model, ale spokojnie polecam, wedlug mnie najlepsze nosidelka to sa.
Malusi jeszcze w tym nie nosilam, ale ze srednia corka co dzien uzywalam, malusia zaczne jak okaze sie, ze z bioderkami wszystko ok .
Choc przyznaje, ze jej nie nosze poki w wozku ladnie spi, bo mi mojego kregoslupa zal
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:50   #2770
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez marlena_19_19 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/nosidelko-babybjorn-i1494326337.html
dziewczyny proszę napiszcie co myślicie o tym nosidełku
mam takie z wymiany wizażowej

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Marika ja jestem za klubem jak najbardziej, tu nie wiemy kto zaglada itd..
Mika am nie strasze, moja najstarsza byla tym szczepiona, a przy sredniej juz wycofali, teraz w ogole tych szczepionek tutaj nie ma.
A, ja sie boje tego pierwszego szczepienia, i reakcji po nim, kurka tyle sie naczytalam, np: skad mam wiedziec, ze mala jakiejs alergii nie ma na szczepionki, ehh, zawsze ta pierwsza to najgorszy stres jest , nas w nastepny czwartek to czeka , jaka by nie byla, to zawsze wirusy..
Marlena ja mam Baby Björn, tylko inny model, ale spokojnie polecam, wedlug mnie najlepsze nosidelka to sa.
Malusi jeszcze w tym nie nosilam, ale ze srednia corka co dzien uzywalam, malusia zaczne jak okaze sie, ze z bioderkami wszystko ok .
Choc przyznaje, ze jej nie nosze poki w wozku ladnie spi, bo mi mojego kregoslupa zal
ja jestem sceptycznie nastawiona bo niestety wiem jak działa rynek farmaceutyczny...gdyby była szkodliwa i w PL by nie było. Nie jesteśmy Somalią gdzie testuje się pestycydy na ludziach (Wierny ogrodnik, nie jest bajką;-)). Teraz mówi się źle i o innch szcepionkach, np przeciwko ospie. A której z nas coś było? Żadnej.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:51   #2771
e_rosa
Raczkowanie
 
Avatar e_rosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 346
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

jak co to ja też chce do klubu w prawdzie często tu nie bywm, ale już się jakoś przywiązałam i co jakiś czas zaglądam choć by poczytac troche
e_rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 17:54   #2772
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez e_rosa Pokaż wiadomość
jak co to ja też chce do klubu w prawdzie często tu nie bywm, ale już się jakoś przywiązałam i co jakiś czas zaglądam choć by poczytac troche
ja też
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 18:31   #2773
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Dziś byliśmy na pierwszym szczepieniu, jednak tymi refundowanymi, 3 wkłucia. Mały był dzielny, rozpłakał się tylko na chwilkę, a zaraz lulał w aucie. Oby nie było żadnej temperatury, itp...

Dziś wypróbowaliśmy tez leżaczek Arti - pierwsze wrażenia super Wibracje działają: mały od razu przestał płakać

Sab Simplex w Czechach kosztuje ok. 17 zł.

Dziś pediatra dała nam kolejną witaminkę - C, preparat Cebion.

Wasze torty, ubranka i stół na chrzciny są przecudne i bardzo inspirujące - strasznie miło tu zaglądać
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 18:33   #2774
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Muron ta wycofana nazywa sie dokladnie Infanrix Hexa.
Sprawdzilam wlasnie w necie, i pisze ze ja wycofali, bo strasznie duzo powaznych powiklan po niej bylo.
Ale moze to nie ta sama co w Polsce?
A, moje najstarsze dziecko bylo nia szczepione
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 18:47   #2775
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Muron ta wycofana nazywa sie dokladnie Infanrix Hexa.
Sprawdzilam wlasnie w necie, i pisze ze ja wycofali, bo strasznie duzo powaznych powiklan po niej bylo.
Ale moze to nie ta sama co w Polsce?
A, moje najstarsze dziecko bylo nia szczepione
no tak, ale nie wycofuje się tylko dlatego, ze są powikłania, ale też dlatego, że inny producent lepiej lobbuje;-)

No nic...my nią szczepilismy, obym miała rację


A Ty gdzie mieszkasz? Nie pamietam;-)


Szukam termometru ucho+czoło
opinie podzielone, zwykły mam, chcę taki, zastanawiam się czy wystarczy taki za 50 jak teza 150 zł też nie są niezawodne

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
no tak, ale nie wycofuje się tylko dlatego, ze są powikłania, ale też dlatego, że inny producent lepiej lobbuje;-)

No nic...my nią szczepilismy, obym miała rację


A Ty gdzie mieszkasz? Nie pamietam;-)


Szukam termometru ucho+czoło
opinie podzielone, zwykły mam, chcę taki, zastanawiam się czy wystarczy taki za 50 jak teza 150 zł też nie są niezawodne
a jak plany wakacyjne? Jedziecie gdzieś z dzieciorkami?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:26   #2776
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Ja mam kupiony stanik do karmienia a la sportowy i wcale nie uciska piersi wiec nosze non stop - mam dwa czarne i jeden biały. Z pielucha pod bluzka chodzilam jedynie w czasie nawału... Nienawidze tego - nie czuje sie dobrze sama ze soba. Codziennie uzywam wkladek Baby Ono i uwazam ze sa rewelacyjne - baaaardzo chlonne, niedrogie (wychodzi tyle co Bella ale Bella to najwieksze gó**o jakie miałam) - 18zł/60szt, duze, niewidoczne pod obcisla bluzka i miekkie wiec nic nie uwiera.
Szczerze mowiac gdyby nie to ze karmienie piersia jest ekonomiczne i zdrowe dla mnie i malej to chyba bym nie karmila

Mi lekarz przepisal tabletki anty ale czytajac o uciazliwych skutkach ubocznych (czeste nieregularne krwawienia) - przynajmniej w tych ktore mozna brac karmiac piersia - schowalam opakowanie do szafki w lazience i czeka na razie gumki.
Ja tez mam staniki do karmienia specjalne, sa fajne jestem z nich zadowolona i jak gdzies sie wybieram to je zakłądam. Sa bardzo wygodne, wszedzie i szybko mozna maleństwo nakarmic. A wkładki laktacyjne mam dokładnie te same i też jestem zadowolona.Alew miare możliwości staram sie w domku jednak chodzić z ta pielucha, wygodnie nic mi i błyskawicznie moge małej pierś podać..ale stanik tez bede nosiła by mi piersi nieobwisły...

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
położna twierdzi, że widocznie tyle potrzebuje...a mi się wydaje, że on nie lubi zasypiac sam w kołysce, jak tata weźmie go na brzuszek albo mama pokołysze to zasypia, ale odłożony do kołyski robi wielkie oczy i w ryk. Czasem ma tak czerwone oczy ze zmęczenia, że z litości go usypiam na rękach - trwa to godzinę albo i więcej, dopiero jak twardo przyśnie, to go odkładam...


k i d można na receptę? taniej wychodzą?? mi położna nic nie dała, tylko kazała kupic...zapłąciłam 48 zł za 30 kapsułek...


oj ja też miałam dużo wody...teraz na szczęście mieszczę już stopy w swoich starych butach, ale z obrączką mam jeszcze problemy czasem...


dawałam rano, popołudniu i wieczorem

http://allegro.pl/buciki-baletki-tin...510274472.html
http://allegro.pl/next-unikat-multi-...494068557.html szkoda, że Julek by w nich głupio wyglądał
Ja zapłaciłam ok.38 zł na recepte więc wychodzi , że jest taniej. A z obraczką tez mam problemy, jeszcze nie wchodzi mi na palec

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A ja dziś byłam na spacerku z Nadią i Nikolą. I kupiłam mojej córeczce śliczna sukienusię w pepco. W sumie sukienka na 80 cm ale nie mogłam sie oprzec jest cudowna...do tygo kupie opaske i bedzie wyglądała jak księżniczka. może juz na chrzciny ja jej ubiore na przebranie, najwyzej bedzie taka dłuuugaaa, bo jakos wyjatkowomałe ten rozmiar jak na 80 cm,zobacze
Moje maleństwo już wykapane, nakarmione,oczka przemyte i zakropione ( niestety ropieje jej oczko) i juz łyknęla witaminke k i d nawet jej smakowało..teraz mamusia pod prysznic, umyc naczynka, powiesic pranie i spać....

Dobranoc, życzymy z Nadią słodkich snów.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:29   #2777
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

My dziś byłyśmy na wizycie kontrolnej, wszystko ok tylko usg bioderek ze względu na asymetrie po polożeniu posladkowym w brzuśku
Pani dr powiedziała że podnosi główkę leżąc na brzuszku jak 3 miesięczne dziecko Taka silna kruszynka

Przyszła pierwsza kurteczka zamówiona z all, rewelacja
jutro wstawie fotke jak się Natalka prezentuje
Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość


Szukam termometru ucho+czoło
opinie podzielone, zwykły mam, chcę taki, zastanawiam się czy wystarczy taki za 50 jak teza 150 zł też nie są niezawodne

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Ja mam taki i nie żałuje jak dla mnie rewelacja a pomiar trwa 3 sekundy
http://allegro.pl/termometr-douszny-...475980080.html
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:36   #2778
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Muron polecam Ci termometr i mogę gorąco polecić
http://allegro.pl/termometr-douszny-...504121251.html
wcześniej kupiłam ten i koszmar
http://allegro.pl/termometr-tech-med...492036889.html
w szpitalu miały położne ten i narzekały
http://allegro.pl/termometr-skanujac...501146488.html
ale szalejecie z tymi bucikami i ubrankami
Justine bardzo lubię pepco
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:41   #2779
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Muron w Niemczech mieszkam..
Wycofali ja, bo jakies smiertelne przypadki byly, ale moze rzeczywiscie manipulacja (konkurencja),bo czy te dzieciaczki calkiem zdrowe byly nie podali, moze z inna szczepionka by to samo bylo, no ale pisza, ze wina szczepionki
My w wakacje w sierpniu wybieramy sie do Katowic , i moze do Holandii nad morze skoczymy.
Szukam kurtki dla malej na wiosne i zastanawiam sie czy kupic 68 czy 74.
Ta mi sie podoba, ale cena straszy

Ja chodze i spie w staniku, tak ze mnie cieknie, ze nie nadazam wkladek zmieniac :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jacke.jpg (8,8 KB, 25 załadowań)
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 19:50   #2780
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ten sab czeski jest tanszy, ale podobno gorszy w działaniu..

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Jestesmy po badaniu usg, niestety nadal to samo kolejny miesiac pieluchowania i kontrola buuuuu do pediatry nie dotarlismy, przychodnie zamkneli :/
a ile pieluchowałaś dotychczas? my mamy 8go kwietnia wizytę, i lekarz powiedział, że jak pieluszki nie poskutkują, to frejka :/.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
A z obraczką tez mam problemy, jeszcze nie wchodzi mi na palec
ja już byłam poszerzyć obrączkę i pierścionek zaręczynowy [6,5 tyg po porodzie nie wchodziły]...
rozmiar buta też mam większy... i kurde kilkadziesiąt par butów poszło się je***** :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:55   #2781
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Muron polecam Ci termometr i mogę gorąco polecić
http://allegro.pl/termometr-douszny-...504121251.html
my mamy ten sam i też dołączam do zadowolonych, jeden z lepszych zakupow

my dzis na noc pierwszy raz mm, nie daje rady z tym karmieniem, tak mnie boli zobaczymy jak maly zareaguje na nan

aha no i poki co walczymy z katarem tyle co mele podleczylam to maks załapał, wykoncze sie

w załączniku zdjecia z dzisiaj moich dwóch killerów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn_IMG_0130.jpg (51,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_IMG_0164.jpg (46,9 KB, 33 załadowań)
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 20:30   #2782
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Supernovaja - słodkie pociechy a córcia jak modelka śliczna

http://allegro.pl/naklejki-scienne-d...494491034.html
gdyby któraś jeszcze szukała naklejek na ścianę..
multum wzorow w różnych rozmiarach do skompletowania
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 20:35   #2783
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Termometry przy 2 dzieci testowała koleżanka - poleciła mi ten:
http://allegro.pl/termometr-elektron...487075145.html


Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Jestesmy po badaniu usg, niestety nadal to samo kolejny miesiac pieluchowania i kontrola buuuuu do pediatry nie dotarlismy, przychodnie zamkneli :/

Dziewczynki jak dlugo odciagacie pokarm, mam medele minieletric, w ciagu 5 minut 10ml to chyba malo co?? A ile powinnam odciagnac zeby zostawic mala na 2 -3 godzinki.
Uuu to współczuję - kurna to nic nie daje to pieluchowanie, z którym się męczymy...
Mam ten sam laktator - jak dla mnie masakra. Tak samo mi ściąga wolno i masakruje sutki, czego nigdy nie robiło mi dziecko! Na samą myśl o ściąganiu jestem chora, więc nie odciągam - tylko zawsze jestem przy synku na karmienie... Mi jak mały miał 1,5 miesiąca mówili, że wypija 150ml więc sobie nie wyobrażam ile trwałoby takie odciąganie... Jak miał 12 dni to w szpitalu mu tym odciągnęłam w 1h z obu piersi 30ml, ale się nie najadł - podobno powinno być wtedy ok. 50ml.

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Jak czytam ile ważą Wasze dzieci to aż się martwię o Małą...ona ma 3,5 miesiąca i waży dopiero 6kg
Wiecie co? To jest chyba największa obawa związana z opieką nad takim Maleństwem. Czy ono się najada.....Kurcze niby wiem, ze głodna nie jest bo by tak nie spała i nie miała takiego dobrego humoru a jednak cały czas się martwię

iga9 Suchy Las może prawie jak Poznań, ale ja jeszcze dalej mieszkam, za Złotkowem, ostatnia wioska w powiecie poznańskim bo potem to już oborniki wlkp.
Gdzie rodziłaś? Ja na Polnej, ale miałam zamiar na Lutyckiej. Jednak wyszło jak wyszło

Dziewczyny co myślicie o tym, żeby założyć nasz klub? Miałybyśmy do niego tylko my dostęp? Nikt nie widziałby zdjęć, ja np. bo dwóch dniach od dodania zdjęcia usuwam je z posta, bo każdy może je sobie wykorzystać jeśli będzie miał ochotę. Tak jak molala, która miała w avatrze czyjś ciążowy brzuch
Nic się nie bój o wagę - ważne, że przybiera. Mój był duży przy urodzeniu (3900) a teraz przybiera 150g-180g na tydzień. Ciągle mnie straszyli, że za mało przybiera i kazali co chwila ważyć - aż wagę kupiłam. Nie chcę na razie dokarmiać mm. Obecnie ma 2 miesiące i 5290g (akurat dziś go ważyliśmy ).
Ja też chciałam rodzić na Lutyckiej, ale w końcu urodziłam w Św. Rodzinie. Długo tam potem siedzieliśmy - jestem bardzo zadowolona z opieki.

Klub to byłby świetny pomysł, choć nie wiem dokładnie na czym to polega to idea bardzo mi się podoba. Mam za sobą złe doświadczenia z jednym forum, więc z reguły na otwartych forach nie umieszczam zdjęć, ani osobistych informacji ułatwiających identyfikację
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 20:41   #2784
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Supernovaja ale przystojniak się robi z tego Twojego Maksa - prześliczny chłopiec no i Amelka - śliczna.

Edytowane przez make_up_istka
Czas edycji: 2011-03-15 o 20:43
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:01   #2785
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Thumbs down Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
a jak plany wakacyjne? Jedziecie gdzieś z dzieciorkami?
my w sierpniu chyba do szczyrku na tydzien skoczymy (bo blisko) i na tydzien do babci TZ na wiec pod Białą Podlaska

ligotko kiepsko z tym pieluchowaniem 3mam kciuki zeby przy nastepnej wizycie było ok

ja recznym aventem sciagam w 5 min ok 30ml mój zjada tak ok 70-80ml wiec na wszelki odciagam 90ml

Justine ja sobie teraz nie wyobrazam chodzic i spac bez stanika, nie tylko utrzymuje wkładki na swoim miejscu ale i piersi nie chce miec potem obwisłych ja mam takie najzwyklejsze bawełniane staniki bez fiszbin które ładnie dopasowuja sie do piersi w szpitalu to położne pilnowały bysmy w stanikach chodziły bo własnie taka sama sobie zwisajaca piers uciska od spodu i sie zatory moga porobic

ja tez chce do klubu

my dzis odpuscilismy spacerek niestety ale mały nie spał od 4 rano i nie dałam rady za to nadrobiłam prasowanie

ja tez sie pochwale ciuszkami, a co dla odmiany chłopiece wszystko z all oczywiscie a w poniedziałek mama upolowała w lumpku katanke dzinsowa i spodnie z nexta na 6mc za 1zł za szt/! teraz sie susza na strychu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (64,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (40,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (61,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (70,0 KB, 9 załadowań)
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019

Edytowane przez agape
Czas edycji: 2011-03-15 o 21:06
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:05   #2786
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

i zdjecia mojego marzyciela
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8652 (2).jpg (16,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_8710 (2).jpg (16,8 KB, 31 załadowań)
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 21:25   #2787
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

normalnie jestem padnieta i ledwo patrze
wogole po porodzie pogorszył mi sie wzrok albo to zmeczenie

Kupilismy ta hustawke ,uzywana ale w idealnym stanie za pół ceny hustawka jest sliczna ,mam nadzieje ze ksiezniczka bedzie w niej szczesliwa ,bo na razie to jeszcze spi .Juz nawet nie bede kupowac karuzelki ani lezaczka bo hustawka spelnia te opcje ,nawet ma projektor ktory wyswietla motylki
oczywiscie reakcja mojej tesciowej na hustawke byla taka ze nawet niespojrzala co rozstawiamy na srodku pokoju, niby ogladala tv ,az mowie do tz ,przesun sie bo zaslaniasz tv wiec Marika troszke podobnie jak bylo u Ciebie z twoja tesciowa .Boze moja mama pewnie by nie mogla przestac chwalic jakie to cudne jest dla dziecka ,no nic ...

A no i kupilam jeszcze dokladnie takie nosidelko jak ktoras z dziewczyn wczesniej pokazywala czy warto z all (przepraszam ze zapomnialam nicku).Facet pokazal ,uznalam ze fajne,latwo sie zaklada wiec wzielam aby miec jak na szybko wyjsc z mala do przedszkola

Jutro nas czeka wizyta w szpitalu na badanie sluchu .
I jeszcze po ostatniej wizycie lekarka zobaczyla ze Maja ma wykrzywiona nozke i mam czekac na wizyte do fizjoterapety aby zalecil masaze ,bo nozka prawdopodobnie skrzywila sie bo miala malo miejsca w brzuszku.

Dzieciaczki sliczne
SUpernovaja a corcia faktycznie jak mala modelka ,sliczna jest

U nas plany wakacyjne to wyjazd do PL w lipcu ,i myslimy jechac autem jak co roku ale teraz dwojka dzieci ,ja nie wiem jak zniose podroz z mala.Troche sie boje jak to bedzie i najbardziej przejmuje sie tym czy moga dzieci jechac z tylu a ja z przodu ,bo we trojke z tylu jednak bedzie mi ciasno .

Edytowane przez karinaaa
Czas edycji: 2011-03-15 o 21:35
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 23:23   #2788
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
U mnie tez tam ciasno ledwo palec wchodzi... i wszedzie czuje blizny po cieciu... az sie boje co to bedzie...
Kochana jesteś 3 tygodnie po porodzie, wszystko jest jeszcze opuszczone bo mięśnie tego nie trzymają, ale spokojnie z czasem i w miarę uprawiania seksu wszystko się z powrotem ułoży na swoim miejscu, TYLKO ĆWICZ MIĘŚNIE KEGLA!!!

Cytat:
Napisane przez marlena_19_19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny tyle piszecie,że nie mogę znaleźć nic na temat chust/nosidełek...

Możecie jakieś polecić? Chciałabym coś na dluższe spacery.
Wolałabym nosidełko niż chuste możecie podać na allegro jakiś link godny uwagi?
Ważne żeby dzidziusiowi było wygodnie no i mnie też.
dodam ,że mały ma 10 tygodni . Waży 7kg. ,ale to mąż będzie go nosił ,więc bez obaw

Jeśli już coś wspominałyście na ten temat żeby się nie powtarzać możecie mi podać nr strony
ja mam chustę hoppediz i jest rewelacyjna sprzedaje ją sklep tublu.pl jest też an allegro jako jedyny sprzedawca tych chust, mają też chyba nosidła ale do nosideł to warto się w realu przymierzyć bo mają różne zapięcia i nie każde, każdemu pasuje

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Hmmm mam to samo. Ale ja wstaniku nie spie, w dzień tez staram się nie nosic go cały czas. Położna odradzała, podobno stanik uciska te kanały mleczne i dobrze jest z niego zrezygnować w miare możliwości.
ee tam jak stanik dobrze dobrany i bez fiszbin to nie ma prawa nic uciskać a poza tym utrzyma biust na swoim miejscu, zresztą ja sobie nie wyobrażam latanie z pieluchą zamiast stanika... no ale to moje zdanie

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
sojowe nie jest takie zle jem jogurty a mleko udalo mi sie znalesc normlane ale bez laktozy
Jak ktos nie lubi melka sojowego to mozna sprubowac ryzowego lub migdalowego
U nas mozna takie cudo kupic zwykle mleko ale bez laktozy, a jogurty jem sojowe, chodz moj ulubiony to grecki
grecki chyba niestety jest z laktozą w PL można kupić mleko bez laktozy - ja kupiłam w sklepie z artykułami eko, jest upiornie drogie - będę się starała wyeliminować laktozę z diety ze względu na gazy małego, a mleka ryżowego lub migdałowego musze poszukać

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
A my wczoraj spróbowalismy pierwszy raz seksu, porażka... sucho jak na saharze, zero odczuć... ale mąż mówi, że "rozmiarowo" bez zmian
u mnie sucho nie było ale dziwnie zaś rozmiarowo to ja niestety nieco się powiększyłam na szczęście ponoć nie za dużo

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tym, żeby założyć nasz klub? Miałybyśmy do niego tylko my dostęp? Nikt nie widziałby zdjęć, ja np. bo dwóch dniach od dodania zdjęcia usuwam je z posta, bo każdy może je sobie wykorzystać jeśli będzie miał ochotę. Tak jak molala, która miała w avatrze czyjś ciążowy brzuch
cudnie gada ta Twoja mała ja jestem za klubem

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Edit:
Jak by ktoś mi chciał prezent zrobić Ewentualnie taki lub taki.
Tobie?? heheheh chyba Alicji


jak czytam ile ważą wasze dziecki to mój jest niezły kloc, w sobotę skończył 6 tygodni i waży 5500
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 06:32   #2789
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
[B]

Dziewczyny co myślicie o tym, żeby założyć nasz klub? Miałybyśmy do niego tylko my dostęp? Nikt nie widziałby zdjęć, ja np. bo dwóch dniach od dodania zdjęcia usuwam je z posta, bo każdy może je sobie wykorzystać jeśli będzie miał ochotę. Tak jak molala, która miała w avatrze czyjś ciążowy brzuch
Super pomysł!!!! Jestem za
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:25   #2790
charmeuse_25
Raczkowanie
 
Avatar charmeuse_25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom/Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cześć Dziewczynki ,
mam do Was takie pytanko jak wasze dzieciaczki reagują na leżenie na brzuszku?? Mój synuś strasznie tego nie lubi. Każda próba układania go w ten sposób kończy sie płaczem i histerią. Praktycznie nie było sytuacji żeby wytrzymał wiecej jak 5 minut na brzuszku. Boję sie że ta jego awersja do tej pozycji może spodowodować jakies problemy np z bioderkami (chociaż na pierwszej kontroli było oki) albo z trzymaniem główki. Poradźcie coś !!!!
Marika - wiem że żadko sie tu udzielam ale też chętnie przyłączyłabym sie do klubu jeśli oczywiście byście mnie zechciały. Bardzo cenie sobie wasze opinie bez nich była bym zielona jak trawka na wiosne.
__________________
charmeuse_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.