Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 12:21   #3661
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

hej dziewczyny, albo ja jestem jakaś niedorobiona albo co, ale w kubie jest jakaś rozmowa na "główne" czy coś? bo mi się tylko te tematy wyświetlają i nie wiem czy to wsyztsko...
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:53   #3662
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy
Sara faktycznie przez pierwsze dwa miesiące bardzo mocno przybrała na wadze a potem jakoś stanęła.
W przyszłym tygodniu pójdę ją zważyć i zobaczymy co dalej. Póki co, co drugie karmienie pierś jej nie wystarcza i domaga się więcej, daje jej MM i wypija jeszcze 100 ml

Po szczepieniu żadnych objawów ubocznych. Spała przez całą noc i nie marudziła. Ale ja trochę się nią przejęłam i tak jak ostatnio Laoubutinka przesiedziałam pół nocy sprawdzając czy nie ma temp.

Justine boleć takie szczepienie na pewno boli te Maleństwa, wiem jakie to uczucie zastrzyk domięśniowy i rozchodząca sie pod skórą substancja. Brrr....Jednak dzieciaczki szybko zapominają
A my mamy....cóż zawsze będzie nas serce bolało jak nasze pociechy będą zalewać się łzami

Dzisiaj rozmawiałam z ciotką, która odwiedziła teściów. Opiekuje się roczną dziewczynką, mówiła, że Mała pije mleko kozie, wodę z cukrem i wcina kabanosy
Mój mąż zawsze się śmieje, że Sara nie będzie jadła tych wstrętnych parówek tylko porządne kabanosy Nie myślałam jednak, że ktoś tak robi
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:04   #3663
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

słuchajcie moj synek w nocy przespał 8h+2,5, myślałam, że to koniec spania jak zwykle wiec wziełam go do siebie, żeby sobie z nim poleżeć a tu mnie się kimneło i jemu też, wstaliśmy o 9 później jeszcze usnął na 20 min! w szoku jestem!
boję się, że może i jego coś bierze, pisałam w klubie, że jestem przeziębiona, wczoraj już się czułam jakaś połamana dziś temp. 38 po paracetamolu spadła do 36,3!mały wczoraj kichał, kasłał i słychać charszczenie przy głębszym oddychaniu choć glutków nie wiele, temp. nie ma! może wreszcie unormuje mu się to spanie! co myślicie, znacie takie przypadki!
lilijko- mój synek po szczepieniu 3 dni był marudny i słyszałąm, że to normalne!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:56   #3664
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

my już po spacerek, nadia je obiadek i ja na raty gotuje nasz obiad
pogoda fajniutka,pospacerowalism y, nadia dostala od cioci sliczny prezencik, ja pogadalam sobie z kolezanka.brakowało mi takich babskicg pogawedek

teraz czekamy na meza i nikol i jedziemy do tesciow na wies..lubie tam jezdzic ale wkurzam sie bo zawszetam zabieraja mi nadie i sie do wlasnego dziecka dopchac nie moge brrr i zazdrosna jestem ..tez tak macie czy tylko ja swiruje

jakos mi sie wydaje ze nadii nigdzie nie bedzie lepiej jak u mamusi i tatusia
a jak pomysle ze a nauke przed chrztem bede musiala moja coreczke z kims zostawic...

wiem nienormalne to..

A TO MÓJ SKARB...NAJDROZSZY.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_0757.jpg (22,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_0850.jpg (15,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_0862.jpg (14,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_0870.jpg (105,0 KB, 91 załadowań)
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 19:41   #3665
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Marika - teraz ty mnie zawstydzasz z tym nocnym czuwaniem Będzie dobrze - każde dziecko przybiera we własnym tempie.
mika_am - ty się ciesz tym snem - nie warto szukać problemów
Justine1988 - córa boska - szczgólnie podoba mi się ostatnie zdjęcie
Podziwiam cię, że karmisz na żądanie. Ja bym chyba nie dała rady karmić co 2h w nocy - zresztą w dzień też nie Na moje oko twoja córa nie jest głodna jak tylko bierze kilka łyków - tylko potrzebuje possać. Może jak dałabyś jej smoka to jadłaby dłużej i rzadziej?
Z tego co czytałam to są 3 fazy mleka - dopiero po jakimś czasie ssania dziecko dochodzi do fazy 2 i 3 dzięki której rośnie. Dlatego małe dzieciaczki tak długą potrafią ssać. Ok. 2-3 miesiąca czas jednego karmienia może się skrócić już do 5-10 min. na pierś, ale znam dzieci które jadły przez 10 min z jednej piersi co 3h i były najedzone - a przybierały przy tym super.
Ja w dzień karmię raczej o stałych porach (chyba, że mamy np. wizytę u lekarza i coś się przesuwa) co 3h - mały nigdy sam nie zaczyna nawet płakać z głodu. Na żądanie karmię tylko w nocy, ale mój nigdy nie budził się częściej niż co 3h.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:02   #3666
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Witam,

zajrzalam do klubu a tam normalnie dyskusja wre...jak wy to robicie? - macie jakies dodatkowe zapasy energii, albo dluzsza dobe??? - ja komp. uruchamiam raz na 2 dni, by poczte sprawdzic i z reguly to koniec zabawy

Co do karmienia w nocy - to moj mlody nadal je tak 1,4,6,7,8 - ja na to mam po prostu system-od 4 rano, czasem dopiero od 6tej biore go do nas do lozka i karmie na lezaco. Zostaje z nami do czasu az ja nie wstane-czyli tak 8-9 rano. Dzieki temu idzie sie jakos wyspac
Faktem jest, ze w dzien obiad, zmywanie, sprzatanie robie na raty..miedzy karmieniami...ale jakos da rade.
A dzieki temu, ze mlody zasypia juz o 19.30-20.00 ost. nawet zastanawiam sie nad powrotem do jednego z hobby-robienia kartek swiatecznych...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 20:06   #3667
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

muron u nas to samo, oboje z mezem raczej szczupli a mala klocuszek jeszcze troche a nadgoni K :P
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:48   #3668
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy
Sara faktycznie przez pierwsze dwa miesiące bardzo mocno przybrała na wadze a potem jakoś stanęła.
W przyszłym tygodniu pójdę ją zważyć i zobaczymy co dalej. Póki co, co drugie karmienie pierś jej nie wystarcza i domaga się więcej, daje jej MM i wypija jeszcze 100 ml

Po szczepieniu żadnych objawów ubocznych. Spała przez całą noc i nie marudziła. Ale ja trochę się nią przejęłam i tak jak ostatnio Laoubutinka przesiedziałam pół nocy sprawdzając czy nie ma temp.

Justine boleć takie szczepienie na pewno boli te Maleństwa, wiem jakie to uczucie zastrzyk domięśniowy i rozchodząca sie pod skórą substancja. Brrr....Jednak dzieciaczki szybko zapominają
A my mamy....cóż zawsze będzie nas serce bolało jak nasze pociechy będą zalewać się łzami

Dzisiaj rozmawiałam z ciotką, która odwiedziła teściów. Opiekuje się roczną dziewczynką, mówiła, że Mała pije mleko kozie, wodę z cukrem i wcina kabanosy
Mój mąż zawsze się śmieje, że Sara nie będzie jadła tych wstrętnych parówek tylko porządne kabanosy Nie myślałam jednak, że ktoś tak robi
no po coś tu jesteśmy. Wy macie już prawie ( czy już) 4 miesiąc i czy Ty aby nie masz kolejnego kryzysu laktacyjnego?? Bo to tak wypada............

A moja chyba też co drugie karmienie będzie dostawać butlę, bo ja nie wyrabiam i do tego moim czasem ulewa.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 22:03   #3669
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Moja je w dzień średnio co 3h (rzadko ale zdarza się że co 2,5h), a jak spacer to potrafi nie jesc nawet 4-5h. W nocy za to dwa razy udało jej się przespać 6h, zwykle to 4h. W nocy nie ma stałych pór karmienia bo z nią i jej spaniem to bywa róznie i dlatego w dzień nam te godziny karmienia się przesuwają... Nie wiem jak to unormować w nocy. To nie takie proste jak w dzień. Jak jest glodna, to albo wcale nie chce smoka, albo wystarcza jej na 5 minut...
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 07:32   #3670
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Moja w nocy spi ciagiem 6, a nawet 7 godzin , pozniej chwile possie i dalej zasypia, i tak z przerwami do 10 nawet .
Ja wstaje o 6, wiec czas mam na wszystko , bo w dzien nie odsypiam, nawet jak noc zarwana (nie umiem spac w dzien dlatego), no a mala spi jeszcze sporo w dzien, wiec nie narzekam .
Tez karmie na zadanie, staram sie ja karmic w dzien tak co 3 godziny, chyba ze widze, ze szuka wczesniej (ona nie placze jak glodna, tylko szuka, i dzwieki wydaje), wtedy dostaje czesciej, ale ja tak wszystkie dzieciaki karmilam na zadanie, wiec tu nie wyobrazam sobie inaczej.
I wszystkie ladnie przybieraly , mala na 5 tygodni przybrala ponad 2 kg. , tez klocuszek jest maly, slodki
Ale wyrosnie
Justine Nadia sliczna, ale wyciagnela sie i wyszczuplala, czy mi sie tak wydaje ??.
Minki super robi
Nic ide ogarnac mieszkanie i obiad zrobic poki ksiezniczka spi,a pozniej idziemy po siostry do szkoly
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:34   #3671
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ja tez karmie na zadanie ale wychodzi karmienie ok 3 h a w nocy mala umie przespac 6 h ciagiem ,podjesc i dalej spac gorzej jak kupe zrobi bo wtedy ona chce spac a ja ja przewijajac budze .

wczoraj wyskoczylam na zakupy doslownie na godz ,zostawilam 130 ml mleka w butelce a dla mojego zarloczka bylo malo,tz mowil ze jak wypila to byl placz ze sie skonczylo

Justyna nadia urocza i tez widze ze ma bujna czuprynke jak i moja niunka
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 11:21   #3672
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

hej mamusie...ja standardowo jedną ręką piszei to lewą

dziękuje w imieniu nadii za komplementy.

marleen32 nie sadze by wyszczuplała raczej rosnie i tyje brzuszek ma taki okraglutki

iga9 karmie na żądanie , tak też radziła polozna ale zwykle było to co 3 godz, przy spacerze 4-5h, ostatnio jej sie cos poprzestawiało. jeszcze w dzien ja przetrzymuje troszke, probuje smoczkiem ja uspokoic i raczej sie udaje ale w nocy smoczek nie zdaje egzaminu...po co sztuczny smok jak naturalny, a ze spi z nami to cycek ze tak powiem na wyciagniecie reki,cwaniara maładzis tak cmokała ze piersi nie zdarzyly nawet nabrzmiec cala noc mieciutkie były.Ale w takich miekkich tez jest pokarm chyba co?cos tam łykała.

ja jako daje rade mimo tak czestych pobudek i jeszcze od urodzenia nadii nie zdarzylo mi sie drzemac w dzien.Za to my dwie lubimy pospac rano i chyba dzieki temu jakos ciagne.Maz idzie do pracy,potem nikola do szkoly, ja klade sobie nadie na brzuszek i spimy..dzis spalysm do 11

a teraz mam pytanko. nadia od kilku dni ma na brzuszku po bokach baaardzo sucha skore, smarowanie oliwka nie pomaga, macie jakies sposoby...moze do kapieli wlac oliwke, a moze zaczesto ja kapiemy i stad ta sucha skora. jest kapana codziennie.

a ile razy w ciagu nocy zagladacie do pieluszek?ja przy kazdej pobudce, tj.4 razy około i za kazdym razem zmieniam bo albo siusiu albo kupka..a wy..

jeszcze jedno..czy przy kazdym nocny karmieniu bierzecie dziecko na rece do odbicia. ja staram sie tak robic ale czsami zal mi ja rozbudzac bo tak ladnie przy cycku zasnie.noi czasami nadia beknie od razu jak ja wezme a czasami po kilkunastu minutach, a jak wiecie u nas przerwy miedzy karminiami nie duze i jakbym mila ja nosic do kazdego bekniecia (a wedlug pediatry powinno sie nosic dziecko do 3 odbic) to bym w ogole nie spala,wiec jak dlugo nie beka, klade ja
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:28   #3673
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Mariko - mi pediatra powtarza, że każde niemowlę rośnie inaczej, nie można sugerować się ani centylami, ani innymi niemowlakami. Lekarz widzi po ciałku dziecka czy prawidłowo się rozwija, czy nie. Jeśli dziecko jest pogodne, robi siusiu, kupkę, śpi ładnie, nie je nerwowo - to znaczy, że jest okej. Ja jej wierzę, bo ma za sobą długie lata praktyki, dodatkowo zawód to jej pasja - nie ma jakiś przedpotopowych rad, wie o wszystkich nowinkach dot dzieci, karmienia, odżywiania etc. Wiesz, jak patrzeć na centyle to waga Karola jest za niska do wzrostu, a lekarka jest b. zadowolona z tego, jak mały przybiera. Niektóre dzieci przybiorą w miesiąc pół kilo, inne 2 i i jedne i drugie są zdrowe, także głowa do góry. Ja tam cieszę się, bo na razie zapowiada się, że Młody będzie wysokim szczuplaskiem. Co do mm- ja też dokarmiam Małego wieczorami - skoro widzę, że chce dojeść to spokojnie daję butlę. I dziecko jest zadowolone i mama spokojna.


justine - śliczna Malutka.

co do bekania - mój w nocy nie odbije, choćbym z nim godzinę chodziła po pokoju. ostatnio zdarza mu się za to odbić na leżąco - podczas karmienia.

co do piersi moje są twarde tylko po nocy, jak Mały ma jedną pobudkę. Na co dzień są "normalne", a mimo to Małego wykarmiam . także bez stresu.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png

Edytowane przez cytrynka3002
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:33
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:29   #3674
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Justine, śliczna Nadia

jak zaśnie od razu po jedzeniu, to nie budzę do odbeknięcia, raz spróbowałam i nie mogłam jej uspokoić jak zaczęła płakać...
tak samo z pieluszką, jak śpi, to nie budzę.. na noc zakładam pampersa sleep and play i nic nie przecieka... a pupka ładna,

karmienie u nas co ok 3 godz. czasami rzadziej, ale za każdym razem zjada po 120 ml.

maruda usnęła, muszę się pouczyć, jutro egzamin z 4 ustaw

Justine, mieszkasz w zach-pom???

Edytowane przez madelinem
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:51
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:51   #3675
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

My ze sleep&play nie jesteśmy zadowoleni - Małemu odciskają się bardzo gumki na nóżkach, poza tym odparzyły go w pachwince, na szczęście szybko zadziałałam i jest okej. No, ale my jesteśmy zadowoleni z Happy, bardzo nam służą, a większości na forum one nie podpasowały .
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:02   #3676
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Justine nie no widac, ze rosnie, moja ma straszne chomiki, pewno dlatego mi sie Twoja wydala filigranowa po buzi, albo ujecie takie .
Ja przebieram w nocy tylko jak pieluszka pelna jest, ale mam szczescie, bo moja spi tak spokojnie, ze siku robi wlasciwie nad ranem, wiec przebieramy tylko jak naprawde mokro ma, co rowna sie, spi niespokojnie, a ja z nia, ale u nas rzadkie to jest.
Ale pierwsza przebieralam tak jak Ty Nadie , a nawet czesciej, no ale ona w nocy nie spala .
Do odbijania nie podnosze, bo ona beka na lezaca , jedynie w dzien podnosze, ale tez nie zawsze, tylko jak widze, ze duzo zjadla, ona w nocy je malutko, bardziej pije chyba, no i to w sumie nad ranem jest, bo o 4 pierwsze jedzonko , a wieczorem o 20
Kolek nie ma, wiec nie wiem od czego te kolki zaleza, chyba od niedojrzalego ukladu pokarmowego..
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:24   #3677
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość
justine, śliczna nadia

jak zaśnie od razu po jedzeniu, to nie budzę do odbeknięcia, raz spróbowałam i nie mogłam jej uspokoić jak zaczęła płakać...
Tak samo z pieluszką, jak śpi, to nie budzę.. Na noc zakładam pampersa sleep and play i nic nie przecieka... A pupka ładna,

karmienie u nas co ok 3 godz. Czasami rzadziej, ale za każdym razem zjada po 120 ml.

Maruda usnęła, muszę się pouczyć, jutro egzamin z 4 ustaw

justine, mieszkasz w zach-pom???
tak mieszkam w zach-pom. Ty tez.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:35   #3678
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
My ze sleep&play nie jesteśmy zadowoleni - Małemu odciskają się bardzo gumki na nóżkach, poza tym odparzyły go w pachwince, na szczęście szybko zadziałałam i jest okej. No, ale my jesteśmy zadowoleni z Happy, bardzo nam służą, a większości na forum one nie podpasowały .
mi też pasowały happy, na razie babydream

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
tak mieszkam w zach-pom. Ty tez.
też
i chyba niedaleko, bo Ty rodziłaś w Połczynie, moja siostra chodzi tam do technikum
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:35   #3679
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

A MY UZYWAMY PIELUSZEK 'DADA" Z BIEDRONKi teraz sa ulepszone. polecam, teraz sa bardzo podobne do pampersow 2 my jestesmy zadowoleni, juz nie sa takie sztywne, fajnie sie dapasowuja i sa bardziej chłonne i... cena bardzo zadowalajaca. chusteczki dada tez nam przypasowaly ale sa bardzo mokre jednak na kupke super.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 15:10   #3680
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

My wypróbowaliśmy Pampers, Babydream i Huggies. Pampers najlepsze. Teraz używam Sleep&Play na zmianę z Active Baby. Też się Małej odciskają gumki, ale to ma w każdych pampkach.

Edit: Jeszcze jakieś 1300 postów.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:24   #3681
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ja miałam :
bella Happy- nigdy więcej
Lullabies- SUPER, niedostępne w PL
Pampers Premium-ok ale mnie śmierdzą
Babydream-ok, ale bb grupe
pampers :zwykły"- lubię najbardziej
Huggies 3- nic się nie leje! pas super, szkoda, że sztywne
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:11   #3682
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

piszecie o pampkach to i ja się wypowiem:
libero - ok -ciut grubawe przedział wagowy 2-4kg
pampers newborn 1 - super NAJLEPSZE
babydreams - ok grubsze od pampków, dobrze chłoną, ale cena 1 powala, nie opłaca się ich kupować, bo wychodzą tyle samo o ile nie drożej od pampków
happy bella - MASAKRA!!!!!!!!!!
Pampers Premium Care - paskudne, wkład za krótki wyglądający jak podpaska, kupa wychodzi górą, za dużo do zapinania, co efektem jest zapinanie na krzyż, a tak być nie powinno
Huggies z bawełną 1 - przeciekają

CHUSTECZKI:
Bambino - dla mnie ok
Babydreams zielone i niebieskie - śmierdzą, ale są mokre (no może dla niektórych zbyt intensywny zapach)
Nivea soft&cream - suche
Bobini - intensywny zapach, ale dobrze wycierają
Huggies Pure - zapach "wody" Dobre są...... pomimo nieokreślonego zapachu
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 06:15   #3683
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

są jeszcze Huggies z aloesem i i chyba rumiankiem-w brzoskwiniowym opakowaniu, jak na razie tylko Carrefoour i Auchan. 2 pak za 12 zł. Są Hipp ale 1 paczka 12 zł!!!
Ja lubię Nivea-nawadniam;-) Nie cierpię Pampers sensitive- śmierdzi i tyle. Huggies z bawełną mi nie przeciekały- ale muszą bbb dobrze przylegać. Jak dla mnie ok z czego się cieszę bo tańsze niz pampersy, babydream 2 i 3 kosztują dokładnie połowę w przeliczeniu na sztuki tego co Pampersy.

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Bo Huggies Pure jak nazwa wskazuje są czyste, bez dodatków zapachowych. Dlatego mają zapach wody;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 08:20   #3684
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Przecież babydream nie są drogie Ja za 1 płaciłam 0,35 gr za sztukę
Teraz kiedy używamy większych wychodzi 0,45 gr...

A chusteczek używam z Kauflandu "Wieckies" czy jakoś tak. Mokre i pachną nawet w miarę.
Cena za 72 szt. - 3,40

Edytowane przez MARIKA.S
Czas edycji: 2011-04-02 o 08:21
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 08:32   #3685
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
A MY UZYWAMY PIELUSZEK 'DADA" Z BIEDRONKi teraz sa ulepszone. polecam, teraz sa bardzo podobne do pampersow 2 my jestesmy zadowoleni, juz nie sa takie sztywne, fajnie sie dapasowuja i sa bardziej chłonne i... cena bardzo zadowalajaca. chusteczki dada tez nam przypasowaly ale sa bardzo mokre jednak na kupke super.
Dada Premium oprócz zapachu są na prawde w porządku
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 08:58   #3686
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Przecież babydream nie są drogie Ja za 1 płaciłam 0,35 gr za sztukę
Teraz kiedy używamy większych wychodzi 0,45 gr...

A chusteczek używam z Kauflandu "Wieckies" czy jakoś tak. Mokre i pachną nawet w miarę.
Cena za 72 szt. - 3,40
bo babydreams (jedynki) 1 kosztują 0,49 gr za sztukę a pampersy newborn jedynki 0,52 Dużej różnicy nie ma
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 09:45   #3687
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
są jeszcze Huggies z aloesem i i chyba rumiankiem-w brzoskwiniowym opakowaniu, jak na razie tylko Carrefoour i Auchan. 2 pak za 12 zł. Są Hipp ale 1 paczka 12 zł!!!
Ja lubię Nivea-nawadniam;-) Nie cierpię Pampers sensitive- śmierdzi i tyle. Huggies z bawełną mi nie przeciekały- ale muszą bbb dobrze przylegać. Jak dla mnie ok z czego się cieszę bo tańsze niz pampersy, babydream 2 i 3 kosztują dokładnie połowę w przeliczeniu na sztuki tego co Pampersy.

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Bo Huggies Pure jak nazwa wskazuje są czyste, bez dodatków zapachowych. Dlatego mają zapach wody;-)
Co do pogrubionego mam identycznie. Teraz mam Pampers Baby Fresh. Ok, niee śmierdzą tak. Mam też 3 opakowania Babydream niebieskich. Dla mnie zapach ok, trochę suchawe, ale Ala teraz postanowiła nie robić kupy więc są ok. W sumie to czasem woda przegotowana mi najlepiej podchodzi. Mimo to, jak zobaczę chusteczki NIVEA na promocji to kupuję. Zapach bardzo mi się podoba.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 10:56   #3688
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

w Netto 2xNivea 10.49 zł


dla mnie pampersy są w ogóle za małe
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:05   #3689
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
w Netto 2xNivea 10.49 zł


dla mnie pampersy są w ogóle za małe
To prawda - dziwna ta ich numeracja.


Mojemu w sleep&play cały czas kupa bokiem wycieka i nogawki w śpiochach brudzi.

Muszę kupić Babydream na próbę.


A ja dziś byłam u fryzjera - od razu lepiej się czuję. Mąż z Karolkiem leniuchowali. Teraz pakujemy Małego do auta i ruszamy na kawkę do znajomych - zobaczymy, jak będzie się sprawował.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:18   #3690
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
To prawda - dziwna ta ich numeracja.


Mojemu w sleep&play cały czas kupa bokiem wycieka i nogawki w śpiochach brudzi.

Muszę kupić Babydream na próbę.


A ja dziś byłam u fryzjera - od razu lepiej się czuję. Mąż z Karolkiem leniuchowali. Teraz pakujemy Małego do auta i ruszamy na kawkę do znajomych - zobaczymy, jak będzie się sprawował.
pampersy chusteczki miałam na myśłi;-) Za małe kawałki
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.