Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 16:11   #3691
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Widze ze temat pieluch, cos akurat na czasie dla mnie bo my mamy problem...
Klocuszek ma juz tak okraglutki brzuszek ze dwojki ma za ciasne No a 3 z babydreama sa za duze, maz wlasnie pojechal po pampersy zobaczymy! Biale pampersy tak jak pisala lilijka tragedia!!!! Najpierw wczoraj wylecialo jej bokiem siku a dzis kupa! Prawie cala paczke mam i najchetniej bym ja wrzucila do kosza bleee
A babydreamy ogolnie wyprobowalam 2 i jakos mi nie pasuja, takie wielkie sie wydaja.

Edytowane przez ligotka
Czas edycji: 2011-04-02 o 16:13
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 16:21   #3692
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
a teraz mam pytanko. nadia od kilku dni ma na brzuszku po bokach baaardzo sucha skore, smarowanie oliwka nie pomaga, macie jakies sposoby...moze do kapieli wlac oliwke, a moze zaczesto ja kapiemy i stad ta sucha skora. jest kapana codziennie.

a ile razy w ciagu nocy zagladacie do pieluszek?ja przy kazdej pobudce, tj.4 razy około i za kazdym razem zmieniam bo albo siusiu albo kupka..a wy..

jeszcze jedno..czy przy kazdym nocny karmieniu bierzecie dziecko na rece do odbicia.
mati tez ma boczki suchsze, (mimo kapieli w oilatum + oliwka potem); nie robie nic dodatkowego, ostatnio zmieniłam oliwkę z bambino na babysmile - tania marka drogerii schlecker, jest dużo gęstsza niz bambino...
zmieniam pieluchę przed kazdym karmieniem - niezależnie czy duzo nasikane czy mało
noszę przed kazdym [ale mm] - nie zawsze odbija


Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
My wypróbowaliśmy Pampers, Babydream i Huggies. Pampers najlepsze. Teraz używam Sleep&Play na zmianę z Active Baby. Też się Małej odciskają gumki, ale to ma w każdych pampkach.

Edit: Jeszcze jakieś 1300 postów.
Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Przecież babydream nie są drogie Ja za 1 płaciłam 0,35 gr za sztukę
Teraz kiedy używamy większych wychodzi 0,45 gr...

A chusteczek używam z Kauflandu "Wieckies" czy jakoś tak. Mokre i pachną nawet w miarę.
Cena za 72 szt. - 3,40
mi sleep&play pasuja, zwykłe trójki tez ok, ale tylko probki miałam;
mialam próbkę babydream 3, o niebo lepsze niż jedynki [ktorych cala paczke zuzylismy dawno] => 1.byly beznadziejne...
mamy jeszcze kido i wickies - oba trójki ale sa wieksze niz pamp,wiec na razie leżakują w szafie;
różnice cenowe zresztą nie są wcale takie wielkie więc wolę kupic pamp i mam pewnosc;

co do chusteczek wickies dla mnie byly daremne [musiałam wody dolać zeby można było ich używać] - moze trafiłam na felerną paczkę ??

aa, mati nareszcie robi postępy z dźwiganiem główki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mati.jpg (31,5 KB, 30 załadowań)
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 16:24   #3693
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

ps.jeszcze apropos wylatywania siku i kupek...
matiemu zdarzyło się to tylko raz (w tym tyg) a to "dzięki" skąpstwu mamusi - założyłam znalezioną jedną pieluszkę 2 która była ewidentnie za niska - wyszły majtki biodrówki
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 16:36   #3694
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ps.jeszcze apropos wylatywania siku i kupek...
matiemu zdarzyło się to tylko raz (w tym tyg) a to "dzięki" skąpstwu mamusi - założyłam znalezioną jedną pieluszkę 2 która była ewidentnie za niska - wyszły majtki biodrówki
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:09   #3695
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Jeszcze odnosnie pampersow w rossmanie promocja jest 43 zl 82 sztuki oczywiscie 3! Dla porownania, superharma za 70 sztuk 46, kaufland 54, tesco 59 - ale to osiedlowe moze byc drozej...
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:29   #3696
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Strasznie trudno was nadrobic..ale powoli gonie...

Zapodaje linka do bezplatnych warsztatow modowych specjalnie dla mam prowadzonych przez Jacykowa-moze ktoras skorzysta:

http://www.modnamama.net/

Co do pieluszek mysmy uzywali:
1. Pampersy-biale i zolte
2. Happy bella-troche za duze byly
3. Baby dream-sa jak najbardziej ok i wychodza duzo taniej niz pampersy i chyba na razie przy tych zostaniemy


Co do chusteczek uzywalismy:
1. Dzidzius-fajne mokrutkie
2. Rossmanowe fioletowe-tragedia

i na razie nie uzywamy wogole, do przewijania w domu waciki i woda.
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.

Edytowane przez magdaka13
Czas edycji: 2011-04-02 o 17:35
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:38   #3697
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość

co do bekania - mój w nocy nie odbije, choćbym z nim godzinę chodziła po pokoju. ostatnio zdarza mu się za to odbić na leżąco - podczas karmienia.

co do piersi moje są twarde tylko po nocy, jak Mały ma jedną pobudkę. Na co dzień są "normalne", a mimo to Małego wykarmiam . także bez stresu.
U nas dokładnie tak samo.
W nocy już ostatnio pieluchy nie zmieniamy (je ok 23.30 i 5/6), bo nigdy nie ma kupy i w sumie też nie sika za bardzo tylko śpi

Kąpiemy codziennie w Oilatum. Ale zrobiła się sucha skóra i oliwka/ krem nie pomagały to za radą pediatry kupiłam emulsję Cetaphil do skóry i teraz po 3 dniach smarowania tych miejsc jest super.

Ja chusteczek na razie nie używam - jadę na ciepłej wodzie i wacikach.
Z pieluch dostałam w prezencie pakę pieluch firmy Hartman (tylko w aptekach dostępne podobno) i są super. Mamy 3 - bardzo miękkie i chłonne, a przy tym delikatne i bez lateksu.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 00:14   #3698
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
w Netto 2xNivea 10.49 zł


dla mnie pampersy są w ogóle za małe
Nie zwróciłam na to uwagi, aż z ciekawości sprawdzę jak wrócimy do domu.

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
mi sleep&play pasuja, zwykłe trójki tez ok, ale tylko probki miałam;
mialam próbkę babydream 3, o niebo lepsze niż jedynki [ktorych cala paczke zuzylismy dawno] => 1.byly beznadziejne...
mamy jeszcze kido i wickies - oba trójki ale sa wieksze niz pamp,wiec na razie leżakują w szafie;
różnice cenowe zresztą nie są wcale takie wielkie więc wolę kupic pamp i mam pewnosc;

aa, mati nareszcie robi postępy z dźwiganiem główki
Zauważyłam, że Sleep&Play mają słabe rzepy. Ale i tak je lubię. Mąż nie pozwolił mi dzisiaj wziąć Huggiesów w Carrefourze. Fakt, mamy po 3/4 opakowania S&P i AB. Heh.

Matti się już bardzo zmienił. I główkę popisowo podnosi.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:45   #3699
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

a ja lubię białe pampersy 1 trochę śmierdziały ale przynajmniej kupki wchłaniają przynajmniej częściowo.
zwykłe pampersy ok.

huggiese - straszne po prostu wszystko bokiem i górą wylatywało.

bella happy 1 - nawet fajne.

2 - strasznie duże - mam jedną promocyjna i czekam aż mała troszkę urośnie.


My teraz 2 pampersy białe używmy - kupiliśmy w rosmmanie 72 szt. za 48 zł.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 10:13   #3700
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

witamy. ale dzis u nas piekna pogoda, napewno wybierzemy sie na dlugi spacerek

wczoraj bylismy na usg bioderek, niby wszystko ok ale mam nadie miesiac pieluchowacwiec tym razem sie do tego zastosuje, bo polozna zalecala ale nie pieluchowalam caly czas

a dzis w nocy moja coreczka niezle mnie zaskoczyla. zawsze budzilasie co 2 godz. po24, 2,4,6 a dzis dala mamusi pospac, nakarmilam ja o 22 i wstala dopiero o 4, spala 6 godz ciagiem ale co sie dzialo z moimi piersiami,o 4 sie budzila, krecila sie jeszcze nie wolala jesca ja juz jej dalam, napewno byla glodna potem po5 zjadla z drugiego cycka i spala do 9

milego dnia
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 10:53   #3701
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
a dzis w nocy moja coreczka niezle mnie zaskoczyla. zawsze budzilasie co 2 godz. po24, 2,4,6 a dzis dala mamusi pospac, nakarmilam ja o 22 i wstala dopiero o 4, spala 6 godz ciagiem ale co sie dzialo z moimi piersiami,o 4 sie budzila, krecila sie jeszcze nie wolala jesca ja juz jej dalam, napewno byla glodna potem po5 zjadla z drugiego cycka i spala
uroki karmienia piersią ;p

Mati dziś kolejny rekord - 10.5 h między karmieniami [z 50 ml herbatki po 3 h]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 12:04   #3702
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

bo huggies nie są dla chudych dzieci. Muszą być dobrze dopasowane. Nam wypadłóo na początku, a teraz 3 super, choć z luzem- nic nie wypada. idę po południu na spacer wejdę do netto bo tam s&p za 35 zł

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

chyba taka dobra noc była, K jadła o 7, 7.15 juz spała i obudziła się o 3 w nocy! Pobiła swój rekord, potem 6.30, nawet się nie obudziła jedząc i dospałysmy do 7.30. No niedzielnie normalnie...
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 15:18   #3703
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

muron ale moja to pulchniutka jest
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:45   #3704
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

czesc dziewczyny
mam do was pytanie

jestem w 37 tygodniu ciazy

i od kilku dni zauwazylam, ze odchodzi mi po trochu czop
nie jest krwisty, jest zolto-przezroczysty, dokladnie jak w tym opisie

"Około 1-2 tygodnie przed porodem szyjka macicy zaczyna przygotowywać się do porodu. Pod wpływem jej skracania i rozwierania czop śluzowy wypada. Obserwuje się wówczas śluzową, bezzapachową, wydzielinę pochwową. Jest ona najczęściej podbarwiona krwią, dochodzi bowiem do rozerwania drobnych naczyń krwionośnych szyjki macicy, która w ostatnich tygodniach przed porodem jest znacznie bardziej rozpulchniona i przekrwiona.Czop śluzowy jest śliski, elastyczny, bardziej gęsty niż surowe białko jaja kurzego, może być bezbarwny lub żółtawy. Zdarza się, że odpada równocześnie z odpłynięciem wód płodowych. Wody mogą wyciekać w sposób gwałtowny lub powolny. Ważne jest, aby umieć odróżnić czop śluzowy od wód płodowych (jeżeli wody zaczynają odchodzić, należy zgłosić się do szpitala, nawet jeśli nie ma innych objawów zbliżającego się porodu). Wody płodowe są konsystencji zwykłej wody, najczęściej bezbarwne i czyste. Jeżeli kolor wód płodowych jest zielonkawy, zawiadom o tym położną. Jest to objaw zwiastujący rychły poród."


no i teraz mam pytanie

czy ktorejs z was tez odchodzil czesciowo niekrwisty czop ??
bo zastanawiam sie jak dlugo to moze trwac

w poniedzialek moja szyjka miala tylko 1 cm
brzuch obnizyl sie ok 1,5 tyg temu

mala wazyla w poniezialek 2780g

w srode znow wizyta...
ale dzisiaj mam takie uczucie, jakby mi za chwile wszystko mialo puscic tam na dole
i ta ciagle klucie w pochwie, no i skurcze, bolesne i nie


bardzo prosze o odpowiedz

czytam was od jakiegos czasu i jestescie chodzaca encyklopedia,
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:54   #3705
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

agus to calkowicie normalne! Mnie odchodzil dwa dni - potem urodzilam, ale ostatnio rozmawialam ze znajoma ktora jest w 39 tygodniu i mowila ze odchodzi jej od tygodnia.
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:36   #3706
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

witam laseczki!! odnośnie pieluch:
pampers economy *newborn i 2-ok
baby dream 2 za duże ale próbowałam i nie odstają zbyt od papersów, tylko lekko twardsze
huggies bawełna*newborn i 2 - super! mi nic nie wycieka są fajowe, tylko śmierdzą ale mi praktycznie wszystkie pieluchy śmierdzą plastikiem:P
podnosze do odbicia ZAWSZE,ale Jacek nie zawsze odbija. Czasem nawet po 3-4razy podczas jedzenia bo mój je strasznie na raty i wygląda że się najadł a tu odbija i jest znów głodny:P Odkąd tak robię Mały zdecydowanie mniej się pręży,mniej się męczy i jest spokojniejszy.
pieluchę sprawdzam zawsze PRZED karmieniem,ale nie zawsze zmieniam,bo nie zawsze jest potrzeba.
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 06:36   #3707
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość

Matti się już bardzo zmienił. I główkę popisowo podnosi.
anka_bzzz moja Julia to rówiesnica Twojego i moge to samo powiedziec
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 07:25   #3708
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Cytat:
Napisane przez anka_bzzz

Matti się już bardzo zmienił. I główkę popisowo podnosi.


anka_bzzz moja Julia to rówiesnica Twojego i moge to samo powiedziec
margaryt - Mati jest z 23 stycznia dopiero, więc młodszy od Julii
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:07   #3709
zyrafa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 95
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Pozdrowienia dla wszystkich wizażowych dzieciaczków i ich mamuś ze słonecznej Italii.

Krzyś całą drogę prawie 900 km był bardzo grzeczny. Pierwsze 400 przespał bez przerwy a później tylko 3 postoje na karmienie super .
Klimat górski chyba mu służy bo większość dnia przesypia. Kolek nie ma chociaż na wszelki wypadek kupiliśmy sab simplex (5 euro) ale jeszcze nie było potrzeby go używać.

Ale nam tu dobrze. Tatuś z siostrzyczką od rana narty a ja z Krzysiem spacery i rajd po sklepikach. Jesteśmy w strefie bezcłowej więc co chwilę coś kusi bo wiadomo okazja a ja oprzeć się nie mogę O mały się wybudza więc karmienie i jazda na spacero-zakupy


Ja też chcę do klubu...
zyrafa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 10:46   #3710
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

hej dziewczyny dawno nie pisałam, a Wy przeniosłyscie sie do klubu czy moge do Was dołączyc??

wczesniej nie pisałam, gdyż mielismy pewne zawirowania zdrowotne ze starszym Smykiem. A 4 latek i noworodek w domu moga człowieka przez 12 godzin totalnie zmeczyć...

czekam na wiadomosc jak dostac sie do klubu

pozdrawiamy
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:27   #3711
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
agus to calkowicie normalne! Mnie odchodzil dwa dni - potem urodzilam, ale ostatnio rozmawialam ze znajoma ktora jest w 39 tygodniu i mowila ze odchodzi jej od tygodnia.
dziekuje
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:50   #3712
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

LadySith- fajnego masz śpiocha zazdroszcze!

a co małemu na suchą buźkę!najpierw miał między uchem a końcem brwi jakby krostki, teraz to jest sucha skórk, czym to potraktować??
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:21   #3713
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Madzia:)) Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dawno nie pisałam, a Wy przeniosłyscie sie do klubu czy moge do Was dołączyc??

wczesniej nie pisałam, gdyż mielismy pewne zawirowania zdrowotne ze starszym Smykiem. A 4 latek i noworodek w domu moga człowieka przez 12 godzin totalnie zmeczyć...

czekam na wiadomosc jak dostac sie do klubu

pozdrawiamy
napisz do Mariki.S na pw
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:11   #3714
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
LadySith- fajnego masz śpiocha zazdroszcze!

a co małemu na suchą buźkę!najpierw miał między uchem a końcem brwi jakby krostki, teraz to jest sucha skórk, czym to potraktować??
Ja smaruję emolium.Fajnie nawilża.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 06:00   #3715
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez zyrafa5 Pokaż wiadomość
Pozdrowienia dla wszystkich wizażowych dzieciaczków i ich mamuś ze słonecznej Italii....

Ja też chcę do klubu...
Ale masz fajnie
Napisz do Mariki.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 12:51   #3716
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

anula, zyrafa, Madzia wysłałam Wam zaproszenia do klubu
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:29   #3717
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

To i ja mogę prosić o zaproszenie?
Ja wiem, że mało się odzywam ale ciężko mi bez waszych porad. I smutno tak odkąd się tam przeniosłyście...
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:53   #3718
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

piszecie o pieluchach Ludzik używa teraz rozmiar 3

PAMPERS PREMINUM CARE - rozczarowują w porównaniu z 1 i 2, mają krótkie boczki i są jakies takie małe...
PAMPERS ACTIVE BABY - super, długie elastyczne boczki, fajne gumeczki, śliczne rysuneczki na pieluszkach, pachną jak chusteczki ale delikatnie co nie każdemu moze odpowiadać ale mnie nie przeszkadza

chusteczki

- PAMPERS
SENSITIVE - beznadziejne, suche i jakieś takie wogóle do bani
SLEEP & PLAY - miniaturowe, jak wieksza kupa to sobie nie radzą
ZIELONE PAMPERSA nie pamiętam nazwy - OK dobrze nasączone i wielkosciowo OK ale u ans cały zapas pampersów zostaje do rączek jak mały podrośnie bo niestety tak jak pisała wczesniej cytrynka mój mały się odparza od chusteczek pampersa - WSZYSTKICH
- MUSTELA: wielkość OK, nasączenie OK, zapach blee choć mój TŻ je uwielbia bo jak je potrzeć to się pienią
- LANSINOH - z lanoliną, dobrze nasączone i dobrej wielkości NIE ODPARZAJĄ
i mój TOP
- BIODERMA ABCDERM nasączone płynem micelarnym, z pupą NIC się nie dzieje są rewelacyjne, duże, dobrze nasączone w zasadzie nie pachną ale cena... ponad 40 zł za 60 sztuk.... znalazłam po 33 zł za paczkę drogie ale będę je kupowała
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 21:37   #3719
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
- BIODERMA ABCDERM nasączone płynem micelarnym, z pupą NIC się nie dzieje są rewelacyjne, duże, dobrze nasączone w zasadzie nie pachną ale cena... ponad 40 zł za 60 sztuk.... znalazłam po 33 zł za paczkę drogie ale będę je kupowała
ale cena.... rozbój w biały dzien

http://allegro.pl/bioderma-abcderm-h...538459375.html
mają też sam płyn micelarny.. może by bardziej opłacalnie było płyn kupić
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2011-04-06 o 21:39
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 22:27   #3720
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

bardzo lubie Bioderme i sama uzywam plynu micearnego do twarzy ale te chusteczki ,cena -szok
za to fajne rozwiazanie ten plyn ,bym kupila ale pewnie w uk nie maja a przesylki do anglii bywaja powalajace
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.