Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 14:42   #4501
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
w sytuacji wymian między Wizażankami myślę, że wobec braku stosownych regulacji*, podział straty po połowie wydaje się być jedynym słusznym rozwiązaniem. Do czego, zdaje się, prowadzą wyniki wczorajszej dyskusji. .
Gwoli ścisłości - nie w "moim " przypadku. Napisałam Małej82 że odesle jej przesyłkę, spotkało się to z akceptacją z jej strony rozumiem zatem, że takie rozwiązanie jej odpowiada. Przyznam, że wolę to niż zatrzymywanie jakichś darowanych odlewek pod pozorem "równego podziału" . Nie zamierzam toczyć walk w kisielu o jakieś mililitry. Mam nauczkę nt. wymian na Perfumach i mogę jedynie miec nadzieję, że ktos jakąś przestrogę z tego dla siebie wyciągnie. Kwestia z mojej strony zamknięta.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2013-05-01 o 14:47
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:46   #4502
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Gwoli ścisłości - nie w "moim " przypadku. Napisałam Małej82 że odesle jej przesyłkę, spotkało się to z akceptacją z jej strony rozumiem zatem, że takie rozwiązanie uznaje za stosowne.
Bardziej miałam na myśli to, że osoby zabierające głos w dyskusji uznały, koniec końców, że podział po połowie winien być OK, pomimo początkowego polowania na czarownice. Ale skoro obie strony tej feralnej wymiany ugodziły się inaczej (czy sprawiedliwie, czy nie) - to w sumie ich sprawa...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:49   #4503
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Bardziej miałam Ale skoro obie strony tej feralnej wymiany ugodziły się inaczej (czy sprawiedliwie, czy nie) - to w sumie ich sprawa...
Myslę że ważne by obie strony czuły się z poczynionymi ustaleniami OK. Ja jestem, Mała82 chyba też. I na tym należy poprzestać.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2013-05-01 o 14:50
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 16:15   #4504
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Chciałabym wyjaśnić jeszcze jedną rzecz.
Otóż nie poleciałam od razu na wątek... tylko napisałam PW do Ani. Nie odpisywała, a że bardzo się tą sytuacją przejęłam to napisałam tu, myśląc że wypowie się ktoś kto miał podobną sytuację. nie chciałam wywoływać tu kłótni ani nikogo osądzać
Zdaję sobie sprawę, że nikt nie siedzi 24h na wizażu, ja też nie, więc nie mam żadnych pretensji (żeby ktoś teraz tak nie pomyślał...).
Odnośnie rozwiązania to uważam, że nie jest sprawiedliwe i napisałam to w PW do Ani.
Chciałam podzielić to co zostało na pół, ale jej to nie satysfakcjonuje, a że nie proponowała żadnego innego rozwiązania to już nie będę drążyć, bo też chcę tą sprawę zakończyć
Zaproponowałam też, że poniosę koszty zwrotu przesyłki do mnie.

Jutro odbiorę przesyłkę. Mogę wkleić zdjęcia żeby nie było wątpliwości co zostało z flakonu
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 16:52   #4505
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Chciałabym wyjaśnić jeszcze jedną rzecz.
Otóż nie poleciałam od razu na wątek... tylko napisałam PW do Ani. Nie odpisywała,
Po namyśle - nie warto.

PW otrzymałam o 14.12, historia została opisana na wątku ok. 15.30. Odpisałam na PW zaraz po powrocie do domu o 18.58.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2013-05-01 o 17:31
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:02   #4506
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Dziewczyny - wrzućcie ocalaly flakon na allegro albo straganik
i podzielcie się pieniędzmi
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:10   #4507
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Chciałam podzielić to co zostało na pół, ale jej to nie satysfakcjonuje, a że nie proponowała żadnego innego rozwiązania to już nie będę drążyć, bo też chcę tą sprawę zakończyć
Hm, ja widzę co innego:
Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc jedyne rozwiązanie tej sytuacji jakie przychodzi mi do głowy to - o ile będziemy w stanie uzgodnić wycenę flaszek - zwrot połowy tej kwoty przez jedną stronę drugiej (zależnie, czy mam odesłać czy zatrzymać Poison) niemniej reguły wizażu zabraniają chyba tego typu rozliczeń, zatem zdam się na opinię moderatorską (?).
Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wrzućcie ocalaly flakon na allegro albo straganik
i podzielcie się pieniędzmi
Myślę, że teraz to już pozamiatane...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 17:37   #4508
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Ja jestem absolutnie przeciwna wprowadzeniu dzieleniu kosztów na pół przy rozbiórkach . Czasami rozbiera się wody w cenie 17 zł/1 ml, przy braniu 10 ml i roztrzaskaniu atomka nie wyobrażam sobie oddać 90 zł (bo i z połową przesyłki) dlatego bo ktoś nie chciał bezpieczniejszej formy wysyłki. To nie all, że mamy tylko opcje jakie proponuje na aukcji sprzedający, tu sami wybieramy jaką formę wysyłki chcemy.
Każdy bierze na własną odpowiedzialność, a że nikt nie wybiera przesyłki w warunkach szczególnych i do tego ubezp. od kradzieży to już jego sprawa...
Tylko zarówno na all i tu wychodzi kwestia odpowiedniego zabezp. przesyłki, hmmmm, zawsze ktos potem stwierdzi, że bomble były mało napowietrzone, za mało było o 2 warstwy itp. Oczywiście jeżeli np. atomek luzem byłby wrzucony do koperty to oczywiście nie był dobrze zabezpieczony i wtedy wysyłający olał kwestię dobrego zabezapieczenia na czas transportu i powinien oddać kasę/dosłać mililitry.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:25   #4509
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja jestem absolutnie przeciwna wprowadzeniu dzieleniu kosztów na pół przy rozbiórkach . Czasami rozbiera się wody w cenie 17 zł/1 ml, przy braniu 10 ml i roztrzaskaniu atomka nie wyobrażam sobie oddać 90 zł (bo i z połową przesyłki) dlatego bo ktoś nie chciał bezpieczniejszej formy wysyłki. To nie all, że mamy tylko opcje jakie proponuje na aukcji sprzedający, tu sami wybieramy jaką formę wysyłki chcemy.
Każdy bierze na własną odpowiedzialność, a że nikt nie wybiera przesyłki w warunkach szczególnych i do tego ubezp. od kradzieży to już jego sprawa...
Asiu, jasna sprawa, nie miałam na myśli rozbiórek perfum - tutaj też uważam, że taki podział strat nie byłby sprawiedliwy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:47   #4510
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Asiu, jasna sprawa, nie miałam na myśli rozbiórek perfum - tutaj też uważam, że taki podział strat nie byłby sprawiedliwy.
Ja tak na wszelki wypadek jakby komuś to do głowy przyszło
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 18:50   #4511
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Obserwowałam tą dyskusję i postanowiłam się wypowiedzieć. Jak dla mnie logiczne jest, że przy wartości przesyłki, powiedzmy 40-50 zł, nikt nie będzie płacił za przesyłkę 18 zeta. Więc teksty typu: "sama jest sobie winna, bo nie wybrała takiej opcji', jest bezczelne!!!! Wszystkim nam zależy, żeby mieć wszystko taniej, więc logiczne jest również, żeby tak przygotować przesyłkę, żeby nic się nie stało. Jak ktoś pisze, że wybiera taką opcję" własną odpowiedzialność" i umywa łapki, to dla mnie jest to, nie tylko działanie w złej wierze ale po prostu niefajne. Ani przez moment nie było tekstu, ani nawet zastanowienia: "a może rzeczywiście nie zapakowałam, tak jak trzeba".

Tylko foch :"propozycja małej nie jest dla mnie ekwiwalentna", to co jest niby ekwiwalentne w takiej sytuacji? Ja bym już z taką osobą w żadne wymianki nie wchodziłą.
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 19:51   #4512
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Widzę, że w temacie najwięcej do powiedzenia mają osoby, które z naszym forum perfumowym nigdy do czynienia nie miały i w temacie słabo się orientują ale cóż, taki urok internetu.

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
Wszystkim nam zależy, żeby mieć wszystko taniej, więc logiczne jest również, żeby tak przygotować przesyłkę, żeby nic się nie stało. Jak ktoś pisze, że wybiera taką opcję" własną odpowiedzialność" i umywa łapki, to dla mnie jest to, nie tylko działanie w złej wierze ale po prostu niefajne. Ani przez moment nie było tekstu, ani nawet zastanowienia: "a może rzeczywiście nie zapakowałam, tak jak trzeba".
A czy ty chociaż przez chwilę się zastanowiłaś, że może jednak przesyłka była zabezpieczona odpowiednio, ale PP potrafi sobie i z taką owijką bąblową poradzić?
Gwarantuję, że anka_res ani nie "olała" kwestii odpowiedniego zabezpieczenia flachonu, ani nie bazowała na haśle "taka przesyłka na własną odpowiedzialność", ani tym bardziej nie chciała, żeby flachon roztrzaskał się w trakcie transportu.
Zwykła złośliwość losu.
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:59   #4513
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja tak na wszelki wypadek jakby komuś to do głowy przyszło
W tym również jest mój interes, toć nie dalej jak w przyszłym tygodniu będę tuptać na pocztę z ośmioma odlewkami^^.

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
A czy ty chociaż przez chwilę się zastanowiłaś, że może jednak przesyłka była zabezpieczona odpowiednio, ale PP potrafi sobie i z taką owijką bąblową poradzić?
Gwarantuję, że anka_res ani nie "olała" kwestii odpowiedniego zabezpieczenia flachonu, ani nie bazowała na haśle "taka przesyłka na własną odpowiedzialność", ani tym bardziej nie chciała, żeby flachon roztrzaskał się w trakcie transportu.
Zwykła złośliwość losu.
Cbrku, szkoda komentować, cytowana przez Ciebie Wizażanka czytała chyba inny wątek, bo zbioru tylu nieścisłości w poruszanym temacie to ja dawno nie widziałam. Mnie osobiście witki opadły i nic więcej nie napiszę, bo bym musiała sobie ostrzeżenie wlepić.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:08   #4514
ankaw192
Raczkowanie
 
Avatar ankaw192
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Ha ha ha, nie żebym się nie spodziewała takich komentarzy ale nie sądziłam, że takie niekonstruktywne, nieobiektywne i jednostronne komenty od samych moderatorek Teraz już wiadomo, dlaczego nie mam do czynienia z "WASZYM" forum
ankaw192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:15   #4515
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
Ha ha ha, nie żebym się nie spodziewała takich komentarzy ale nie sądziłam, że takie niekonstruktywne, nieobiektywne i jednostronne komenty od samych moderatorek Teraz już wiadomo, dlaczego nie mam do czynienia z "WASZYM" forum

Twój był bardzo obiektywny i konstruktywny
A kto by Cię tu chciau
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:20   #4516
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
jednostronne komenty
jednostronne? hmmm... wydawało mi się, że sama mała82 wcześniej przyznała, że nie podejrzewa anki_res o celowe złe zabezpieczenie przesyłki, tylko ma żal za brak dodatkowego kartonika ty natomiast na siłę usiłujesz wprowadzić spiskową teorię dziejów - wszyscy życzą wszystkim źle, a wysyłając poleconym eko specjalnie wrzucają flachon do zwykłej koperty, owijając go uprzednio pojedynczą warstwą papieru śniadaniowego czyż nie?

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2013-05-01 o 22:22
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:21   #4517
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Dziewczyny, ignorujcie trollowate wpisy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:22   #4518
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Prosta piłka-jak przesyłka się rozbiła to znaczy, ze była żle zabezpieczona i nie ma innej opcji
Trzeba zabezpieczyć przesyłkę tak, ze nawet jeśli PP zrobi sobie z niej pilkę to zawarości nie uszkodzi

I to mówię ja -osoba które zrobiła jakąś tam ilość rozbiórek

Ania daj spokoj ;-) Nie warto
Ostatnio wyczytałam gdzieś na forum fajny tekst (bron boże do nikogo nie bije od razu zaznaczam aby ktoś mnie nie uraczył punktami bo sie zapłacze)
"Jak sie nic nie znaczy w realu to się na wizażu "powozi" "
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:29   #4519
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ignorujcie trollowate wpisy.
Masz rację
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 22:30   #4520
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez ankaw192 Pokaż wiadomość
Obserwowałam tą dyskusję i postanowiłam się wypowiedzieć. Jak dla mnie logiczne jest, że przy wartości przesyłki, powiedzmy 40-50 zł, nikt nie będzie płacił za przesyłkę 18 zeta. Więc teksty typu: "sama jest sobie winna, bo nie wybrała takiej opcji', jest bezczelne!!!! Wszystkim nam zależy, żeby mieć wszystko taniej, więc logiczne jest również, żeby tak przygotować przesyłkę, żeby nic się nie stało. Jak ktoś pisze, że wybiera taką opcję" własną odpowiedzialność" i umywa łapki, to dla mnie jest to, nie tylko działanie w złej wierze ale po prostu niefajne. Ani przez moment nie było tekstu, ani nawet zastanowienia: "a może rzeczywiście nie zapakowałam, tak jak trzeba".

Tylko foch :"propozycja małej nie jest dla mnie ekwiwalentna", to co jest niby ekwiwalentne w takiej sytuacji? Ja bym już z taką osobą w żadne wymianki nie wchodziłą.
No tak, bo najlepiej wszędzie wietrzyć podstęp
Pewnie Wizażanka specjalnie słabo zabezpieczyła żeby innej zrobić na złość, no litości

Wina jest po obu stronach, bo obie dziewczyny zgodziły się na taką a nie inną wysyłkę, a zakładanie z góry, że ktoś mógł nienależycie zabezpieczyć jest nie na miejscu.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co PP potrafi zrobić z przesyłkami. Całkiem niedawno wysłałem Gryksowi flaszkę Ikona, zawinąłem w bąble solidnie, włożyłem do jednej koperty bąbelkowej, obkleiłem i jeszcze do jednej koperty bombelkowej, było zapakowane pancernie
Ale co z tego, PP znalazła na to sposób i flaszka do Grx dotarła w częściach
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 00:23   #4521
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że nikt nie siedzi 24h na wizażu
O, ktoś jeszcze o tym pamięta! ;]
To tak pół żartem, ale naprawdę, mała prośba: nie wysyłajcie do modów wpisów ponaglających i informujących o jakiejś dyskusji i konieczności wypowiedzenia się w niej, bo nie sprawią one magicznie że doba się rozszerzy ani nie przyspieszą momentu przeczytania owej dyskusji ;]


W temacie: zgadzam się z Cbr.

P.S. Usunęłam ostatnie trollowate wpisy. Kolejne będą punktowane.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 06:30   #4522
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;40595479]No tak, bo najlepiej wszędzie wietrzyć podstęp
Pewnie Wizażanka specjalnie słabo zabezpieczyła żeby innej zrobić na złość, no litości

Wina jest po obu stronach, bo obie dziewczyny zgodziły się na taką a nie inną wysyłkę, a zakładanie z góry, że ktoś mógł nienależycie zabezpieczyć jest nie na miejscu.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co PP potrafi zrobić z przesyłkami. Całkiem niedawno wysłałem Gryksowi flaszkę Ikona, zawinąłem w bąble solidnie, włożyłem do jednej koperty bąbelkowej, obkleiłem i jeszcze do jednej koperty bombelkowej, było zapakowane pancernie
Ale co z tego, PP znalazła na to sposób i flaszka do Grx dotarła w częściach [/QUOTE]

cóż - ja nie wyobrażam sobie wysłać flakonu zabezpieczonego tylko folią, nawet dużą jej ilością. Zawsze wysyłając flakon pakuję go w kartonowe pudełko...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 06:40   #4523
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Dziewczyny i chlopaki prosze dajcie juz spokój tej dyskusji, bo przybrała nieoczekiwany tor i rozmiar Z pytania czy ktos mial podobną sytuację i prosby o pomoc w rozwiazaniu tej nieprzyjemnej sytuacji zrobilo sie wielkie halo i oskarzanie mnie lub Ani oraz szukanie dziury w calym. Nie mówiąc juz o bardzo nieprzyjemniej atmosferze...
Uwazam sprawe za zakonczona i prosze juz sie nie wypowiadajcie w tym temacie.
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 07:05   #4524
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Uwazam sprawe za zakonczona i prosze juz sie nie wypowiadajcie w tym temacie.
Ja swoim ostatnim w temacie postem przyłączę się do prośby Małej82 - naprawdę nie ma sensu kontynuować tej nieprzyjemnej wymiany zwłaszcza że - gdyby ktoś tego nie zauważył - już ustaliłyśmy tok postępowania. Zabezpieczyłam przesyłkę w tak, jak uważałam za dobrze, jak zabezpieczam zawsze - ktoś powie że jest to niewystarczające, ktoś że tak - OK, na pewno różne osoby mają w tym zakresie różne standardy, dlatego dobrze byłoby takie kwestie uregulować regulaminowo. Było mi naprawdę przykro czytać niektóre komentarze, nie jestem osobą niesolidną czy jakimś olewusem, ani osobą obdarzoną złą wolą, kiedyś naprawdę sporo tu się udzielałam i lubiłam przebywać. Ale cóż, taki urok forum

Nie widzę również potrzeby wysyłania zdjęć pozostałości - skoro w kopercie czuć odłamki szkła to ewidentnie flakon jest roztrzaskany w drobny mak a nie tylko uszkodzony i nic się z nim nie da zrobić i ja nawet nie chcę już tego oglądać by się nie wkurzać

Życzę miłej reszty długiego weekendu tym, którzy mają długi - albo jakikolwiek - weekend

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2013-05-02 o 07:16
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 18:43   #4525
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Ja rowniez zgadzam sie w 100% z CBR. Sowja droga, otrzymywalam juz przesylki od anki_res i zawsze byly nalezycie zabezpieczone. Jestem pewna, ze tym razem rowniez tak bylo. Dla mnie rowniez pancerne opakowanie nie oznacza automatycznego kartoniku...

Podsmowujac zgadzam sie z opinia CBR i Belli i podkreslam, ze jestem PEWNA ze anka_res nalezycie zabezpiecza przesylki.

To byl po prostu pech i moglo sie to przytrafic kazdemu. Koniec dyskusji na ten temat. OVER
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 10:38   #4526
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Nie macie co robić w wolny dzień?! Won na spacer, cokolwiek, a wątek zamykam!

Dopisek:
Nie wiem, w czym tkwi problem i gdzie widzicie tę wielką niesprawiedliwość i stronniczość, ale nie mam zamiaru w to wnikać. Ja niesprawiedliwości nie widzę - tylko zwyczajne wypowiedzi moderatorek, które - odsyłam do regulaminu - mają takie same prawa wypowiedzi jak inne użytkowniczki. Widzę natomiast czystą złośliwość i chyba nudę, skoro od rana chce Wam się wypisywać takie głupoty.

P.S. Jeżeli myślicie, że Wasze wypowiedzi i urocze epitety odnośnie nas, moderatorek, które zamieszczacie w klubie [i zostały nam zgłoszone] nie zostały przez nas zauważone, to jesteście w błędzie. Koniec, kropka.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2013-05-03 o 11:12
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.