Przykry problem z tż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 19:33   #31
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400
Dot.: Przykry problem z tż

Cytat:
Napisane przez migi18 Pokaż wiadomość
Ale nie chciałam być tutaj osądzana tylko potrzebowałam rady jak dalej się zachowywać i jak to zrozumieć.
Dostanie odpowiedzi na wizażu bez osądu twojego postępowania i osoby
Mission impossible.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:59   #32
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Przykry problem z tż

Co jeśli zamieszkacie razem i od w dalszym ciągu będzie się bronił przed utrzymaniem porządku i sprzątaniem?

Tak w ogóle to on się niefajnie zachował. Chciałaś zrobić coś od serca, w dobrej wierze, wiedząc jak jest zapracowany, a on zamiast docenić poświęcenie, reaguje agresywnie. Bez przesady - jak jestem z kimś w związku to ufamy sobie na 100% i nie mamy problemów z ruszaniem naszych rzeczy, prawda? Bo jeśli ktoś się denerwuje, jak mu się sprząta pokój (i to jeszcze powierzchownie, bez wnikania w głąb), to może znaczyć, że ma coś do ukrycia.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:05   #33
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Przykry problem z tż

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to on się niefajnie zachował. Chciałaś zrobić coś od serca, w dobrej wierze, wiedząc jak jest zapracowany, a on zamiast docenić poświęcenie, reaguje agresywnie. Bez przesady - jak jestem z kimś w związku to ufamy sobie na 100% i nie mamy problemów z ruszaniem naszych rzeczy, prawda? Bo jeśli ktoś się denerwuje, jak mu się sprząta pokój (i to jeszcze powierzchownie, bez wnikania w głąb), to może znaczyć, że ma coś do ukrycia.

To nie jest kwestia tego, że mam coś do ukrycia, ale ja osobiście nienawidzę przekładania moich rzeczy. Po prostu leżą w mi tylko znanym porzadku i potem - jak mi ktoś "posprząta" - mam w 98% problemy ze znalezieniem tego, czego potrzebuję. I tak, ktoś może uważać, że tylko ogarnął z wierzchu i poukładał, a dla mnie to już za dużo.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:47   #34
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dot.: Przykry problem z tż

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

To nie jest kwestia tego, że mam coś do ukrycia, ale ja osobiście nienawidzę przekładania moich rzeczy. Po prostu leżą w mi tylko znanym porzadku i potem - jak mi ktoś "posprząta" - mam w 98% problemy ze znalezieniem tego, czego potrzebuję. I tak, ktoś może uważać, że tylko ogarnął z wierzchu i poukładał, a dla mnie to już za dużo.
Przeciez autorka starla tylko kurze,wyrzucila puste butelki i poskladala ciuchy... Bez wkladania ich nawet do szafki. To czego w tym przypadku nie moglby znalezc facet? Pustej butelki czy roztoczy? Sama mam alergie na ruszanie moich rzeczy,ale takiego sprzatania bym sie nie czepiala.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:05   #35
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Przykry problem z tż

Autorko, a mnie mignęło, że on chciałby, żebyś miała swój wkład i czuła się tam dobrze.

Zapytałaś, jak on widzi ten wkład?
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 09:00   #36
migi18
Przyczajenie
 
Avatar migi18
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 26
Dot.: Przykry problem z tż

Rozmawiałam wczoraj z nim jeszcze raz o tej sytuacji i powiedziałam mu szczerze,że było mi przykro gdy usłyszałam takie słowa. Powiedział ,że jestem głuptasem i przeprosił mnie za to, podziękował twierdząc,że gdyby nie ja zarósł by w pajęczynach . Ja mam nauczkę więc czas wyciągnąć odpowiednie wnioski pozdrawiam
migi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.