Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe.. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 12:58   #61
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Czy ty nie masz do siebie szacunku? Obcy chłop na ulicy klepnie cię po tyłku, a ty nie uznasz, że jest chamem, co więcej, jak przystojny to się nawet ucieszysz?

A jak cię przystojny facet zgwałci, to też ci będzie tak fajnie?

Nie wiem, może jestem dziwna, ale obcy facet nie ma prawa mnie dotknąć w ten sposób, choćby był piękny jak Apollo.
Nie cieszę się. Pewnie, że nie ma prawa, ale na pewno bardziej by mnie upokorzyło gdyby macał mnie jakiś oblech .
Nie wiedziałam, ze po jednym zdaniu będzie afera, zwłaszcza, że napisałam, ze przystojny facet (czytaj: którego nie brzydziłabym się dotknąć ręką) może dostałby ode mnie w takiej sytuacji w twarz jak w temacie wątku (teoretycznie mówię), a oblech conajwyżej kopniaka w wiadome miejsce.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-09-06 o 13:05
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:02   #62
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Eee.. tak, Takie życie. Faceci też oceniają po okładce. Nie powiedziałabym brzydki, bo uroda rzecz gustu, ale obleśny ( np. brudny, gruby, dres etc -byłoby to dla mnie bardziej traumatyczne).
Jak brzydki i bogaty to można iść do sądu po odszkodowanie
Nie ogarniam Twojego braku szacunku do samej siebie.

Nie, nie "takie życie". Wyobraź sobie, że są kobiety, które nie dają się klepać po tyłku nikomu innemu, poza swoim własnym facetem. I ich nietykalność cielesna rozciąga się również na przystojniaków.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:03   #63
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

jeden pies jak wygląda macacz.
jego łapsko ma zniknąć, albo wyrwę z korzeniami. molestowanie budzi we mnie ogromną agresję i wstręt.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:04   #64
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Eee.. tak, Takie życie. Faceci też oceniają po okładce. Nie powiedziałabym brzydki, bo uroda rzecz gustu, ale obleśny ( np. brudny, gruby, dres etc -byłoby to dla mnie bardziej traumatyczne).
Jak brzydki i bogaty to można iść do sądu po odszkodowanie

No cóż nie wszyscy muszą siebie szanować. Skoro Tobie nie przeszkadza, że obcy przystojny idiota i burak klepnie Cie w tyłek, potraktuje jak przedmiot to cóż...Twój tyłek, Twoje poczucie własnej wartości i godności. Mnie taki gest obraża, niezależnie przez kogo wykonany i tak uważam, że facet który tak robi to cham, prostak i burak, który nie potrafi w ciekawszy sposób pokazać, że kobieta mu się podoba. Mnie tacy bufoni nie interesują, nie pociągają choćby nie wiem jak byli przystojni, nadziani itp.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:09   #65
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
No cóż nie wszyscy muszą siebie szanować. Skoro Tobie nie przeszkadza, że obcy przystojny idiota i burak klepnie Cie w tyłek, potraktuje jak przedmiot to cóż...Twój tyłek, Twoje poczucie własnej wartości i godności. Mnie taki gest obraża, niezależnie przez kogo wykonany i tak uważam, że facet który tak robi to cham, prostak i burak, który nie potrafi w ciekawszy sposób pokazać, że kobieta mu się podoba. Mnie tacy bufoni nie interesują, nie pociągają choćby nie wiem jak byli przystojni, nadziani itp.
ee... a ja tylko chciałam powiedzieć, że nie startowałabym z ręką do oblecha, żeby się nie pobrudzić, czy nie zarazić czymś.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:16   #66
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ee... a ja tylko chciałam powiedzieć, że nie startowałabym z ręką do oblecha, żeby się nie pobrudzić, czy nie zarazić czymś.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie oceniałabym faceta , że jest chamem po jednym geście... Ni i nadal uważam, że poczułabym obrzydzenie większe (i większą wściekłość) do żula niż do przystojniaka.

O nie moja droga, Ty wyraźnie napisałaś, że bardziej Cię wkurzy klepnięcie obcego żula niż obcego przystojnego, a ja po prostu tego nie rozumiem (nawet próbowałaś mnie przekonać, że jesteś pewna że ja zareaguje tak samo jak Ty ). To brak szacunku do siebie i kropka. Nie ma znaczenia kto klepie gest jest obraźliwy, prostaki i chamski. Teraz próbujesz rakiem wycofać się z tego co napisałaś, bo reakcja dziewczyn jest taka a nie inna. Spoko, tak jak napisałam Twój tyłek, Twoje zasady, przystojny może klepać i ewentualnie dostanie symbolicznie w twarz a później można iść z nim na kawę, bo przecież klepanie obcej baby nie oznacza że jest chamem, natomiast brzydki od razu dostanie po jądrach i cześć.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2013-09-06 o 13:20
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:18   #67
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Moim zdaniem uderzenie chłopaka w twarz jest złe, ale wtedy gdy np. podczas kłótni nie umiemy podać mądrych i konkretnych argumentów tylko rzucamy się z łapskami. Totalny brak klasy.

Uderzyłabym faceta (oprócz mojego osobistego rzecz jasna), gdyby mnie klepnął w tyłek, gdyby mnie zaczął obmacywać i gdyby w czasie kłótni, zaczął mnie bić- tu nawet mój nie miałby taryfy ulgowej. Podsumowując, broniłabym się.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:37   #68
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
I nawet jeśli się wygra to pozostanie satysfakcja i tylko to... będzie taka osoba spalona w środowisku, (szczególnie jeśli to b. zamknięte środowisko) pozostanie zmiana miasta, nazwiska, emigracja, nikt nie przyjmie osoby roszczeniowej i 'przewrażliwionej', bo nikt nie chce kłopotów i sądu.
Kłopoty może mieć pracodawca. Ty bronisz swoich praw. Jeśli nie masz zamiaru niczego zmieniać, więc akceptujesz i tolerujesz takie zachowania - to nie narzekaj. Albo narzekamy i działamy, albo przystajemy na to i siedzimy cicho. Musi być jakaś konsekwencja.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Drugi akapit - touche. To usłyszałam, jak zapytałam, dlaczego proponują taką pensję a nie inną, zanim mi podziękowano, bo po co im osoby co chcą więcej jak mogą mieć kogoś kto będzie pracował za darmo i jeszcze podziękuje. Ale nie wpłynę na to, że takie osoby są...
Napisałaś to samo co ja. Póki takie osoby są, póty takie będą stawki.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:07   #69
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

W dzieciństwie tłukłam się z bratem równo, w dorosłym życiu nigdy nie podniosłam na żadnego faceta ręki, choćby w najgorszej kłótni. Nie ma takich słów i czynów, które potrafiłyby mnie wyprowadzić z równowagi, aby posłużyć się ręką . Byłabym bardziej poniżona, niż osoba której się dostało (w subiektywnym odczuciu)
Uważam, że uderzenie kogoś nic nie załatwia, świadczy o tym, że nie panujemy nad sobą a poza tym nie ma dla mnie różnicy czy policzkuje kobieta, czy mężczyzna (mając na myśli np. związek/koleżeństwo/cokolwiek).
Oczywiście nie mam na myśli obrony przed napastnikiem bandziorem który na nas napadł

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2013-09-06 o 14:09
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:17   #70
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Eee.. tak, Takie życie. Faceci też oceniają po okładce. Nie powiedziałabym brzydki, bo uroda rzecz gustu, ale obleśny ( np. brudny, gruby, dres etc -byłoby to dla mnie bardziej traumatyczne).
Jak brzydki i bogaty to można iść do sądu po odszkodowanie
a bardzo przystojny dres?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:38   #71
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

bicie to brak klasy i brak argumentów. Chyba że w samoobronie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 18:44   #72
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
O nie moja droga, Ty wyraźnie napisałaś, że bardziej Cię wkurzy klepnięcie obcego żula niż obcego przystojnego, a ja po prostu tego nie rozumiem (nawet próbowałaś mnie przekonać, że jesteś pewna że ja zareaguje tak samo jak Ty ). To brak szacunku do siebie i kropka. Nie ma znaczenia kto klepie gest jest obraźliwy, prostaki i chamski. Teraz próbujesz rakiem wycofać się z tego co napisałaś, bo reakcja dziewczyn jest taka a nie inna. Spoko, tak jak napisałam Twój tyłek, Twoje zasady, przystojny może klepać i ewentualnie dostanie symbolicznie w twarz a później można iść z nim na kawę, bo przecież klepanie obcej baby nie oznacza że jest chamem, natomiast brzydki od razu dostanie po jądrach i cześć.
to dwie różne rzeczy, to, że żul mnie bardziej obrzydza, nie znaczy, że daję komuś przyzwolenia na naruszanie mojej nietykalności i nigdzie tego nie napisałam. Nie próbuję się wycofać i potwierdzam , że zareagowałabym inaczej w stosunku do faceta co mnie obrzydza bo gest jest związany z osobą co go wykonuje i nie mogę go rozpatrywać bez tego. Różnym ludziom (też obcym) wyznaczamy różne granice (o zapraszaniu na kawę nie pisałam ). Tak samo to, że zaakceptuję zaproszenie na randkę od jednego faceta, a nie od drugiego to też znaczy, że się nie szanuję i powinnam z każdym? coby "brzydkich" jak to piszesz nie dyskryminować?
Ale jak myślisz, że mnie to kręci, to sobie myśl, co mnie to? Tylko zauważam, że to nie jest watek o preferencjach rousse a offtop się ciągnie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:30   #73
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Mam mieszane uczucia, gdy widzę wypowiedzi, ze przemocy nic nie usprawiedliwia, a co za tym idzie: nie wolno mi uderzyć faceta, który zachowuje się wobec mnie jak prostak. Bo czasem takie zachowanie rozpatruję jako sposób na moją obronę.

Sama nie wyobrażam sobie jak mogłabym bić mojego TŻeta w trakcie kłótni czy gdy mnie zdenerwuje. Nie wystartowałabym też z łapami do faceta, który mnie nie dotknął. Ale nie wytrzymałam nerwowo, gdy kolega na studiach uznał, że może sobie mnie poobmacywać. Zrobił to raz - ja zrobiłam awanturę. Nie poskutkowała i zrobił to drugi raz. Wtedy już nawet się nie zastanawiałam tylko go odwinęłam. I dopiero wtedy idiota zrozumiał, że nie jestem jedną z jego koleżanek, którym to nie przeszkadza.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:38   #74
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia, gdy widzę wypowiedzi, ze przemocy nic nie usprawiedliwia, a co za tym idzie: nie wolno mi uderzyć faceta, który zachowuje się wobec mnie jak prostak. Bo czasem takie zachowanie rozpatruję jako sposób na moją obronę.

Sama nie wyobrażam sobie jak mogłabym bić mojego TŻeta w trakcie kłótni czy gdy mnie zdenerwuje. Nie wystartowałabym też z łapami do faceta, który mnie nie dotknął. Ale nie wytrzymałam nerwowo, gdy kolega na studiach uznał, że może sobie mnie poobmacywać. Zrobił to raz - ja zrobiłam awanturę. Nie poskutkowała i zrobił to drugi raz. Wtedy już nawet się nie zastanawiałam tylko go odwinęłam. I dopiero wtedy idiota zrozumiał, że nie jestem jedną z jego koleżanek, którym to nie przeszkadza.

skoro tak, to rozumiem, że rozpatrujesz również możliwość, w której Ty zachowasz się niefajnie, a facet Ci odwinie w ramach obrony.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:22   #75
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Zdarzyło mi się.
W alkowie

Przemoc jakakolwiek jest dla mnie niewybaczalna.
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 21:55   #76
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
skoro tak, to rozumiem, że rozpatrujesz również możliwość, w której Ty zachowasz się niefajnie, a facet Ci odwinie w ramach obrony.
Nie, nie rozpatruję, bo ja mam na tyle kultury osobistej, żeby nie łapać faceta nie będącego moim TŻetem za tyłek. Nie mam też najmniejszego zamiaru walić po pysku, kogoś kto nie naruszył mojej przestrzeni osobistej, nawet jeśli obraził mnie w sposób słowny wyjątkowo mocno.

Może jestem dziwna, ale o ile umiem zignorować słowne obelgi, niewybredne żarty itd. to nie potrafię zignorować faktu, że ktoś mnie obmacuje, szczególnie jeśli ostrzegałam, że nie mam najmniejszego zamiaru tego tolerować. Bo co będzie następne? Dopadnie mnie w przysłowiowej ciemnej uliczce i zgwałci, bo uznał, że skoro mu jeszcze nie przylałam, to jego końskie zaloty mi pasują? A może wtedy też nie mam prawa mu przywalić, bo to przecież nie jest rozwiązanie?

Przemoc nie jest w porządku, ale ja dopuszczam jej zastosowanie w chwili, jeżeli naprawdę czuję się zagrożona i boję się. A gdy ktoś uznaje, że ma prawo łapać mnie za tyłek - tak właśnie się czuję.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:13   #77
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Nie, nie rozpatruję, bo ja mam na tyle kultury osobistej, żeby nie łapać faceta nie będącego moim TŻetem za tyłek. Nie mam też najmniejszego zamiaru walić po pysku, kogoś kto nie naruszył mojej przestrzeni osobistej, nawet jeśli obraził mnie w sposób słowny wyjątkowo mocno.

Może jestem dziwna, ale o ile umiem zignorować słowne obelgi, niewybredne żarty itd. to nie potrafię zignorować faktu, że ktoś mnie obmacuje, szczególnie jeśli ostrzegałam, że nie mam najmniejszego zamiaru tego tolerować. Bo co będzie następne? Dopadnie mnie w przysłowiowej ciemnej uliczce i zgwałci, bo uznał, że skoro mu jeszcze nie przylałam, to jego końskie zaloty mi pasują? A może wtedy też nie mam prawa mu przywalić, bo to przecież nie jest rozwiązanie?

Przemoc nie jest w porządku, ale ja dopuszczam jej zastosowanie w chwili, jeżeli naprawdę czuję się zagrożona i boję się. A gdy ktoś uznaje, że ma prawo łapać mnie za tyłek - tak właśnie się czuję.


jaaaaaaaacie. przeca już od początku wątku mówione jest, że w formie samoobrony jest to dopuszczalne.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:55   #78
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

no jeśli ktoś bez powodu sprzedaje lepy to dobre to nie jest, ale jeśli jest powód to jak najbardziej trzeba
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:01   #79
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Odp: Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
a bardzo przystojny dres?
Oj znam

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 13:21   #80
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Dla mnie nie ma znaczenia czy kobieta uderzy faceta czy odwrotnie i to i to jest dla mnie nie wybaczalne i poniżej godności człowieka.

Najbardziej mnie "bawi" płacz kobiety, że facet ją uderzył a na pytanie co się stało odpowiada że facet np dostał w twarz i śmiał jej oddać.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:07   #81
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
no jeśli ktoś bez powodu sprzedaje lepy to dobre to nie jest, ale jeśli jest powód to jak najbardziej trzeba


jasne. tylko potem nie kwilić, że się oberwało zwrotnego.
uważam, że każdy, kto ma śmiałość podnosić rękę na drugiego człowieka, powinien również akceptować fakt, że może dostać wiadomość zwrotną.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:47   #82
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Jak dla mnie jest róznica, czy facet walnie babke z pieści, czy babka faceta z liscia. Jakby ktos obrazał moich bliskich, to mozliwe, ze by dostał w twarz i nie ma znaczenia w tym przypadku płec. Dla mnie to zadna klasa spokojnie słuchac wyzwisk co do siebie, czy rodziny.
Tak, zdarzyło mi się, bardzo dawno temu, własnie za obrazanie mojej siostry. Nalezalo sie, więc oberwał z liscia. Nie załuję, moze sie chłop nauczył przynajmniej trzymać jezor za zębami.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:56   #83
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest róznica, czy facet walnie babke z pieści, czy babka faceta z liscia. Jakby ktos obrazał moich bliskich, to mozliwe, ze by dostał w twarz i nie ma znaczenia w tym przypadku płec. Dla mnie to zadna klasa spokojnie słuchac wyzwisk co do siebie, czy rodziny.
Tak, zdarzyło mi się, bardzo dawno temu, własnie za obrazanie mojej siostry. Nalezalo sie, więc oberwał z liscia. Nie załuję, moze sie chłop nauczył przynajmniej trzymać jezor za zębami.

A jak facet babkę z liscia za to, że ona go z liścia, to co, rozumiem, że wszystko jest ok i jesteśmy kwita?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:46   #84
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

nie wierze!!! Boze nie wierze!!!! Jezeli ktos obrazi Twoja mame od ☠☠☠☠y to mozna uderzyc w twarz? co za zalosc.... to tak jak przyznanie tej osobie racji

Dajmy przyklad... ktos Ci powie ze masz blond wlosy a jestes ruda. Co robisz? Usmiechasz sie i odchodzisz.

Jak ktos Ci powie ze Twoja mama jest zlodziejem, a pracuje w spozywczaku, pobijesz go za to? Gdy znasz prawde?

Gdy ktos powie ze jestes ☠☠☠☠a a wiesz ze na nie jestes to co zrobisz? Pobijesz go za ujawnienie prawdy? Czy bedziesz mu sie tlumaczyla ze nie jestes?

Osoba rozsiwajaca ploty jest glupia. I to ona na tqka osobe wychodzi. Tylko wtedy sie zdenerwujesz gdy oskarzona o kradziez cukierka podniesiesz glos. W innym przypadku bys sie smiala i odeszla zadajac dowodow....
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:08   #85
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

niewazne kogo bijemy, faceta, kobiete, psa - to zawsze jest zle.
No chyba, ze ktos nas napada i sie bronimy. Ale ot tak, bo ktos cos nam powiedzial - dla mnie to jest nienormalne.
Taka osoba nie ma zadnej klasy.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma znaczenia czy kobieta uderzy faceta czy odwrotnie i to i to jest dla mnie nie wybaczalne i poniżej godności człowieka.
dokladnie.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-09-12 o 14:08
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:27   #86
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Chyba ze bijący jest sadystą a bity masochistą, wtedy nie tylko to nie jest złe ale nawet dopełnia kochający się związek <3 xD
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:51   #87
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
chyba ze bijący jest sadystą a bity masochistą, wtedy nie tylko to nie jest złe ale nawet dopełnia kochający się związek <3 xd

:d

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:52
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 07:22   #88
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
No chyba, ze ktos nas napada i sie bronimy. .
Tak, przecież już starożytne sztuki walki uczą, że dla obrony dajemy z liścia w policzek. Wtedy napadający dostaje ataku śmiechu , a my możemy uciec. znane jest też uderzenie pięć palców śmierci (znane z kill billa) co zabija od razu, dlatego liść jest bardzo niebezpieczny! I używamy go tylko w sytuacji zagrożenia życia.


---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Chyba ze bijący jest sadystą a bity masochistą, wtedy nie tylko to nie jest złe ale nawet dopełnia kochający się związek <3 xD
myślisz , że w sado-maso klepią się w policzki ?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-09-13 o 07:21
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 08:52   #89
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
nie wierze!!! Boze nie wierze!!!! Jezeli ktos obrazi Twoja mame od ☠☠☠☠y to mozna uderzyc w twarz? co za zalosc.... to tak jak przyznanie tej osobie racji

Dajmy przyklad... ktos Ci powie ze masz blond wlosy a jestes ruda. Co robisz? Usmiechasz sie i odchodzisz.

Jak ktos Ci powie ze Twoja mama jest zlodziejem, a pracuje w spozywczaku, pobijesz go za to? Gdy znasz prawde?

Gdy ktos powie ze jestes ☠☠☠☠a a wiesz ze na nie jestes to co zrobisz? Pobijesz go za ujawnienie prawdy? Czy bedziesz mu sie tlumaczyla ze nie jestes?

Osoba rozsiwajaca ploty jest glupia. I to ona na tqka osobe wychodzi. Tylko wtedy sie zdenerwujesz gdy oskarzona o kradziez cukierka podniesiesz glos. W innym przypadku bys sie smiala i odeszla zadajac dowodow....
Daj spokoj, bo zawału dostaniesz jeszcze
Jakby ktos obrazał moja mamę, tez by dostał z liscia. Nie widze powodu, by pokornie spuscic oczy i nie reagowac.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

A jak facet babkę z liscia za to, że ona go z liścia, to co, rozumiem, że wszystko jest ok i jesteśmy kwita?
Pod warunkiem, ze dostał tego liscia bez powodu.

I zeby zaraz nie było, ze chodzę i trzaskam kazdego, kto mi sie nawinie bo znając wizaz i ciagoty niektórych do nadinterpretacji, zaraz to mi zostanie zarzucone .
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 08:55   #90
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy uderzenie chłopaka w twarz jest złe..

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, ze dostał tego liscia bez powodu.

I zeby zaraz nie było, ze chodzę i trzaskam kazdego, kto mi sie nawinie bo znając wizaz i ciagoty niektórych do nadinterpretacji, zaraz to mi zostanie zarzucone .
Czyli rozumiem, że jak facet da kobiecie z liścia, bo miał powód (dajmy na to: wrócił do domu, a tu podłoga nie umyta) to jest wszystko ok? Bo jeśli kobieta wróci do domu i z analogicznego powodu da w twarz facetowi, to oczywiście jest tak jak być powinno?

O takie powody Ci chodzi? Czy o poważniejsze?

Idźmy dalej: jak kobieta dowie się, że facet ją zdradził, to oczywiście z liścia dać może. A jak facet dowie się, że jego partnerka go zdradziła to co - też danie w twarz jest jak najbardziej zrozumiałe?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.