czy ja sie czepiam? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 13:43   #61
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
No dobrze, ale jak to się ma do sytuacji autorki? Przecież oni urodziny obchodzą, poza tym jej chłopak był o nich poinformowany dzień wcześniej, nawet jak zapomniał. Może więc zamiast pisać, żeby coś napisać, to odniesiecie się do omawianego problemu
Był poinformowany, że są, a czy był poinformowany na początku związku o oczekiwaniach autorki wobec obchodów jej święta? Jeśli nie był, to moim zdaniem czepia się niesłusznie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:50   #62
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: czy ja sie czepiam?

cerveza, wiesz, nikt jej nie mówi, że facet jest beee bo powinien urządzić wielkie surprise birthday party i zabrać do apartu z okrzykiem, KOCHANIE TWOJE ŚWIĘTO BIERZ CO CHCESZ, ale ten koleś zapomniał o urodzinach, zapomniał. Przecież gdyby sam, z własnej inicjatywy kpił te kwiatki i złożył życzenia to Autorka pewnie by się nie "czepiła". Chodzi o zwykłą kurtuazję.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:51   #63
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Był poinformowany, że są, a czy był poinformowany na początku związku o oczekiwaniach autorki wobec obchodów jej święta? Jeśli nie był, to moim zdaniem czepia się niesłusznie.
No tak, mężczyzna to upośledzona jednostka i dla niego nie musi być oczywiste, że jesli 3 miesiace wczesniej obchodzili jego urodziny, dziewczyna przygotowała niespodziankę, to znaczy, że tak, urodziny w ich związku się obchodzi
Facet to kaleka umysłowy, teoria po raz kolejny potwierdzona przez wizazanki w ich misji usprawiedliwiania
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:57   #64
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Był poinformowany, że są, a czy był poinformowany na początku związku o oczekiwaniach autorki wobec obchodów jej święta? Jeśli nie był, to moim zdaniem czepia się niesłusznie.
Cerveza, oni 3 miesiące wcześniej hucznie obchodzili jego urodziny. Ona przygotowała prezenty, postarała się. Naprawdę uważasz, że w związku z tym powinna mu jeszcze zrobić listę swoich potrzeb urodzinowych? Czy nie idzie się domyślić, że jak robisz komuś boom na jego urodziny, to oczekujesz dla siebie czegoś, co co najmniej do tego boom pretenduje?

Jakbym się bardzo dla kogoś postarała, a ten ktoś by się nie domyślił że również oczekuję, że się postara, to pomyślałabym że albo olał temat, albo jest idiotą.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:02   #65
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No tak, mężczyzna to upośledzona jednostka i dla niego nie musi być oczywiste, że jesli 3 miesiace wczesniej obchodzili jego urodziny, dziewczyna przygotowała niespodziankę, to znaczy, że tak, urodziny w ich związku się obchodzi
Facet to kaleka umysłowy, teoria po raz kolejny potwierdzona przez wizazanki w ich misji usprawiedliwiania
Może on wcale nie oczekiwał niczego na urodziny, udawał zadowolenie żeby jej nie urazić, a tak naprawdę ma to święto głęboko gdzieś? Brakuje informacji jak chłopak zachowuje się w tym związku, bo jeżeli kupuje jej drobiazgi, stara się, zaskakuje itede, a jego jedynym przewinieniem są te nieszczęsne urodziny autorki, to jak dla mnie problem z dupy.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Czy nie idzie się domyślić, że jak robisz komuś boom na jego urodziny, to oczekujesz dla siebie czegoś, co co najmniej do tego boom pretenduje?
W związku musi być wzajemność, ale moim zdaniem to wcale nie oznacza, że jak ja Ci robię przyjęcie, to Ty też masz mi zrobić - odwdzięczyć się można na inne sposoby.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:02   #66
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: czy ja sie czepiam?

CHODZI O ZWYKŁĄ GRZECZNOŚĆ, drobiazg, kwiotek i buziak w policzek, tyle.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:04   #67
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Może on wcale nie oczekiwał niczego na urodziny, udawał zadowolenie żeby jej nie urazić, a tak naprawdę ma to święto głęboko gdzieś? Brakuje informacji jak chłopak zachowuje się w tym związku, bo jeżeli kupuje jej drobiazgi, stara się, zaskakuje itede, a jego jedynym przewinieniem są te nieszczęsne urodziny autorki, to jak dla mnie problem z dupy.
A ona zakleiła mu buźkę taśmą, więc biedaczek nie mógł powiedzieć 'kochanie, ja nie obchodzę!'
Chyba logiczne, że skoro ona mu urodziny wyprawiła, to znaczy, że ONA urodziny obchodzi. Nie chciał świętować swoich to nie, ale jasno i wyraźnie miał przedstawione, że ona liczy na świętowanie jej dnia. Nie róbmy z niego półmózga, któremu trzeba wszystko na piśmie wystosować.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 14:06   #68
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
CHODZI O ZWYKŁĄ GRZECZNOŚĆ
Wymuszoną przez głupie konwenanse Teraz mu zrobi awanturę i będzie miała co roku WYMUSZONE kwiaty. Wolę żadne kwiaty niż wymuszone
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:20   #69
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: czy ja sie czepiam?

Zrozum, ze nie każdy jest taki alternatywno-nowoczesny jak Ty.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:50   #70
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Wymuszoną przez głupie konwenanse Teraz mu zrobi awanturę i będzie miała co roku WYMUSZONE kwiaty. Wolę żadne kwiaty niż wymuszone
Ale dla niektórych urodziny są ważne. Zresztą, większość ludzi urodizny obchodzi. Więc jeżeli żadne z nich nie mówiło, że nie obchodzi, plus ona mu zrobiła imprezę urodzinową i kupiła prezent to chyba logiczne, że dla niej to ważne święto. I sorry, ale zrobienie dla drugiej połówki czegoś miłego w ważnym dla niej dniu chyba nie jest wymuszaniem. Partner powinien chcieć, żeby druga osoba była szczęśliwa.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:56   #71
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Wymuszoną przez głupie konwenanse Teraz mu zrobi awanturę i będzie miała co roku WYMUSZONE kwiaty. Wolę żadne kwiaty niż wymuszone
wymuszoną, bo ?
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 15:04   #72
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: czy ja sie czepiam?

Sto lat, Autorko!
Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
sama mam dziś urodziny
Wszystkiego naj, leniwca

Macie dwa kwiatki

Jeśli urodziny to święto wymuszone przez głupie konwenanse, to się ustala z partnerem, że nie obchodzimy obydwoje, a nie radośnie przyjmuje prezent w swoje urodziny, a drugą osobę olewamy. Mi by było zwyczajnie przykro.
Nie rozumiem tego 'wymuszone'. Dla mnie to jest fajna okazja, żeby obdarować czymś ukochanego. Nie tylko tego dnia, ale każda okazja jest dobra

Muszę jednak wziąć faceta trochę w obronę- no prosty człek, zapomiał, chciał się poprawić, ale średnio wyszło. Wymaga nie focha, ale spokojnych wytłumaczeń, co zrobił nie tak, bo inaczej odwróci kota ogonem (specjalność prostych facetów), zrobi z Ciebie obrażoną księżniczkę i będzie opowiadał, jak to próbował dogodzić, a Ty wszystko na 'nie'.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:36   #73
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
cerveza, wiesz, nikt jej nie mówi, że facet jest beee bo powinien urządzić wielkie surprise birthday party i zabrać do apartu z okrzykiem, KOCHANIE TWOJE ŚWIĘTO BIERZ CO CHCESZ, ale ten koleś zapomniał o urodzinach, zapomniał. Przecież gdyby sam, z własnej inicjatywy kpił te kwiatki i złożył życzenia to Autorka pewnie by się nie "czepiła". Chodzi o zwykłą kurtuazję.
No faktycznie, masakra, tylko siasc i plakac bo ona mu takie przyjecie wyprawila ze hoho a on jej marne dwie roze i sushi, rzuc go autorko Zapomnial to za duze slowo moim zdaniem i mozna by tak powiedziec gdyby przypomnial sobie o jej urodzinach nastepnego dnia a nie tego samego, rano. I co jest zlego w pytaniu jakie chce kwiaty? Przegieciem byloby gdyby spytal czy chce kwiaty a nie jakie chce. Oczywiscie, jezeli takie zachowania zdarzaja sie czesciej i nie jest to jego jedyne "przewinienie" to swiadczy to raczej o tym ze olal autorke i ze powinna sie zastanowic nad przyszloscia zwiazku. Ale rozwalaja mnie sugestie zeby go rzucila bo nie wyprawil jej takich urodzin jakie sobie wymarzyla jesli nie wie sie jakie sa ich relacje poza ta kwestia.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:38   #74
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: czy ja sie czepiam?

Gdzie ja napisałam, że to tragedia i że trzeba go rzucić? Po prostu nie dziwię się, że autorce zrobiło się przykro, czytaj ze zrozumieniem.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:53   #75
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
No faktycznie, masakra, tylko siasc i plakac bo ona mu takie przyjecie wyprawila ze hoho a on jej marne dwie roze i sushi, rzuc go autorko Zapomnial to za duze slowo moim zdaniem i mozna by tak powiedziec gdyby przypomnial sobie o jej urodzinach nastepnego dnia a nie tego samego, rano. I co jest zlego w pytaniu jakie chce kwiaty? Przegieciem byloby gdyby spytal czy chce kwiaty a nie jakie chce. Oczywiscie, jezeli takie zachowania zdarzaja sie czesciej i nie jest to jego jedyne "przewinienie" to swiadczy to raczej o tym ze olal autorke i ze powinna sie zastanowic nad przyszloscia zwiazku. Ale rozwalaja mnie sugestie zeby go rzucila bo nie wyprawil jej takich urodzin jakie sobie wymarzyla jesli nie wie sie jakie sa ich relacje poza ta kwestia.
1. Jego wykrzykiwania, ze zapomnial sa malo fajne, bo DZIEN WCZESNIEJ mial niejako przypomnienie.
2. Pytanie o rodzaj kwiatow, jakie chce dostac swiadczy raczej o podejsciu "na odwal sie",zeby zamknac paszcze. Pomijam juz fakt,ze nie wysilil sie z 2 rozami.
3. Na suszi chyba w koncu nie byli, ale i tak sama forma zaproszenia byla do dupy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:57   #76
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Przecież gdyby sam, z własnej inicjatywy kpił te kwiatki i złożył życzenia to Autorka pewnie by się nie "czepiła". .
Przeciez kupil z wlasnej inicjatywy, nikt mu tego nie sugerowal, skad zes to wziela ze nie ze swojej inicjatywy kupil?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Gdzie ja napisałam, że to tragedia i że trzeba go rzucić? Po prostu nie dziwię się, że autorce zrobiło się przykro, czytaj ze zrozumieniem.
Dziewczyna dostala kwiatki, zyczenia, chlopak chcial z nia jechac po prezent, zeby cos sobie wybrala, ale nie, autorce nie pasowalo bo liczyla na kolacje a potem jak jej to zaproponowal to tez bylo zle ze az bidula musiala sie nie odzywac i plakac po katach. Nie rozumiem dlaczego urodziny maja byc zaplanowane co najmniej tydzien przed. Ciekawe na co autorka liczyla skoro wszystko jej nie pasowalo?
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:03   #77
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Przeciez kupil z wlasnej inicjatywy, nikt mu tego nie sugerowal, skad zes to wziela ze nie ze swojej inicjatywy kupil?



Dziewczyna dostala kwiatki, zyczenia, chlopak chcial z nia jechac po prezent, zeby cos sobie wybrala, ale nie, autorce nie pasowalo bo liczyla na kolacje a potem jak jej to zaproponowal to tez bylo zle ze az bidula musiala sie nie odzywac i plakac po katach. Nie rozumiem dlaczego urodziny maja byc zaplanowane co najmniej tydzien przed. Ciekawe na co autorka liczyla skoro wszystko jej nie pasowalo?

Pisząc "nie z własnej" chodziło mi to, ze dopiero po przypomnieniu o urodzinach. A autorce chodziło o to, ze zapomniał, a nie że nie było fajerwerków.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:28   #78
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Przeciez kupil z wlasnej inicjatywy, nikt mu tego nie sugerowal, skad zes to wziela ze nie ze swojej inicjatywy kupil?



Dziewczyna dostala kwiatki, zyczenia, chlopak chcial z nia jechac po prezent, zeby cos sobie wybrala, ale nie, autorce nie pasowalo bo liczyla na kolacje a potem jak jej to zaproponowal to tez bylo zle ze az bidula musiala sie nie odzywac i plakac po katach. Nie rozumiem dlaczego urodziny maja byc zaplanowane co najmniej tydzien przed. Ciekawe na co autorka liczyla skoro wszystko jej nie pasowalo?
Ale nie chodzi o to, żeby były zaplanowane tydzień przed, tylko żeby on jej z łaską nie dawał kwiatków i z łaską ją na sushi zapraszał. Bo to burackie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że dziewczyna się dla niego postarała, a on wiedział dzień wcześniej, że te urodziny ma. Mnie by było głupio na jego miejscu się tak zachowywać. Bo w urodzinach nie chodzi o sam prezent, tylko o gest, że ktoś Ci chce sprawić przyjemność i że się jednak postarał.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 17:33   #79
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Był poinformowany, że są, a czy był poinformowany na początku związku o oczekiwaniach autorki wobec obchodów jej święta? Jeśli nie był, to moim zdaniem czepia się niesłusznie.
No na logikę: jakby nie wiedział jakie autorka ma oczekiwania związane z urodzinami, to nie byłoby tekstów o kwiatach i prezencie. Więc jednak wiedział .
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 18:18   #80
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Przeciez kupil z wlasnej inicjatywy, nikt mu tego nie sugerowal, skad zes to wziela ze nie ze swojej inicjatywy kupil?



Dziewczyna dostala kwiatki, zyczenia, chlopak chcial z nia jechac po prezent, zeby cos sobie wybrala, ale nie, autorce nie pasowalo bo liczyla na kolacje a potem jak jej to zaproponowal to tez bylo zle ze az bidula musiala sie nie odzywac i plakac po katach. Nie rozumiem dlaczego urodziny maja byc zaplanowane co najmniej tydzien przed. Ciekawe na co autorka liczyla skoro wszystko jej nie pasowalo?
Ajlawiu! Wyjmujesz mi słowa spod klawiatury

Jak tak czytam ten wątek to naprawdę, nie ma większych dramatów niż to nieszczęsne zapomnienie o urodzinach?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:15   #81
dombro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 62
Dot.: czy ja sie czepiam?

Owszem, może chłopak trochę przegiął, ale to nie robi z niego buraka. Burakiem byłby gdyby totalnie zapomniał i nie przypomniał sobie przez najbliższy rok. Ale pamiętał - złożył życzenia, kupił kwiaty, spytał o prezent - może dla niego to było okej? Wiecie, nie każdy potrafi zaplanować coś fajnego - naprawdę. Ja np. kompletnie nie potrafię dawać dobrych prezentów, nie potrafię i koniec, mnie trzeba mówić co się chce - a najlepiej to wybrać samemu, a ja zapłacę albo poprosić o hajsy. Może on też z takich nierozgarniętych urodzinowo-prezentowo-świątecznie?

Już nie róbcie takiego dupka z chłopaka, popełnił błąd, może nieumyślnie - na przyszłość będzie mądrzejszy po prostu, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, bo to nie jest chyba jakieś tragiczne przewinienie, nie?
dombro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:38   #82
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi o to, żeby były zaplanowane tydzień przed, tylko żeby on jej z łaską nie dawał kwiatków i z łaską ją na sushi zapraszał. Bo to burackie. Szczególnie biorąc pod uwagę, że dziewczyna się dla niego postarała, a on wiedział dzień wcześniej, że te urodziny ma. Mnie by było głupio na jego miejscu się tak zachowywać. Bo w urodzinach nie chodzi o sam prezent, tylko o gest, że ktoś Ci chce sprawić przyjemność i że się jednak postarał.
A skad wiesz ze z laska? Bylas tam? Mam wrazenie ze autorke do zywego urazily jego slowa rano, ze zapomnial i potem wszystko co zrobil/zaproponowal bylo na nie bo "laski nie robi" i wogole jak smial zapomniec, bo powinien od paru dni juz dmuchac balony. Autorka juz wogole nie dawala mu sie pozniej zrehabilitowac a mogla machnac reka i w sumie spedzic mily wieczor, moim zdaniem sama zrujnowala sobie urodziny bo chlopak przeciez wcale o nich nie zapomnial.

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Ajlawiu! Wyjmujesz mi słowa spod klawiatury

Jak tak czytam ten wątek to naprawdę, nie ma większych dramatów niż to nieszczęsne zapomnienie o urodzinach?
No wlasnie, ja takiej reakcji jak autorka spodziewalabym sie po szescioletniej dziewczynce a nie doroslej (jak mniemam) kobiecie. Tym bardziej ze nikt nie ma psiego obowiazku skladac jej zyczen i kupowac prezentow, nawet jezeli ona wyprawila komus urodziny stulecia.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:45   #83
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: czy ja sie czepiam?

Nie jest to wcale domena mężczyzn bo pamiętam, że na studiach spotykałem się z dziewczyną, która też zapominała...ale wymieniłem na lepszy model to fakt
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:46   #84
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Nie jest to wcale domena mężczyzn bo pamiętam, że na studiach spotykałem się z dziewczyną, która też zapominała...ale wymieniłem na lepszy model to fakt
Lepszy znaczy pozbawiony "amnezji"?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 21:32   #85
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
A skad wiesz ze z laska? Bylas tam? Mam wrazenie ze autorke do zywego urazily jego slowa rano, ze zapomnial i potem wszystko co zrobil/zaproponowal bylo na nie bo "laski nie robi" i wogole jak smial zapomniec, bo powinien od paru dni juz dmuchac balony. Autorka juz wogole nie dawala mu sie pozniej zrehabilitowac a mogla machnac reka i w sumie spedzic mily wieczor, moim zdaniem sama zrujnowala sobie urodziny bo chlopak przeciez wcale o nich nie zapomnial.

No wlasnie, ja takiej reakcji jak autorka spodziewalabym sie po szescioletniej dziewczynce a nie doroslej (jak mniemam) kobiecie. Tym bardziej ze nikt nie ma psiego obowiazku skladac jej zyczen i kupowac prezentow, nawet jezeli ona wyprawila komus urodziny stulecia.
Nie byłam, ale tak wynika z jej postów.

Zresztą wiesz, jakby mi facet wypalił w dzień urodzin, że zapomniał, po tym jakby mu ktoś dzień wcześniej przypomniał, to bym też niesmak poczuła. Dla mnie to robienie z siebie idioty i tyle.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 01:52   #86
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Dziewczyno, ty czytasz co piszesz?
Co ciebie obchodzi czyjeś podejście do sprawy urodzin? Jednym wystarcza zwykle sto lat innym kwiatek a są nawet tacy którzy nie wymagają niczego, nawet pamiętania o urodzinach. Ogarnij się bo histeryzujesz jakby chodziło o czyjeś życie, klniesz i uwłaczasz innym. Ty masz swoje podejście do urodzin a ktoś ma swoje. Uszanuj to a nie unoś się.
Dziękuję pięknie za stanięcie po mojej stronie

Chciałabym podkreślić, że w tym wątku problemem NIE jest to, że facet autorki:
- kupił kwiaty
- chciał kupić prezent
- chciał zaprosić na sushi.
czy nawet to, że:
- zapomniał o urodzinach.

Problem polega na tym, że facet autorki:
a) udawał, że "zapomniał" o urodzinach wybranki, mimo iż dzień wcześniej zostało mu to przypomniane!
b) zachował się prostacko (patrz a) i kompletnie bez klasy (2 kwiatki? srsly? to właściwie czemu nie chryzantemy, to też ładne kwiatki? )
c) totalnie olał próbę zakomunikowania mu, iż nie spełnił oczekiwań partnerki!

I w ogóle argumenty, że miał prawo zapomnieć czy że mógł nie wiedzieć, że dziewczyna chce urodziny obchodzić, są kompletnie z kosmosu... Ale już dziewczyny o tym mądrze pisały, nie będę się więc powtarzać.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 06:03   #87
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: czy ja sie czepiam?

No, zapomniał. Trudno. Koniec swiata to nie jest, robienie z igły wideł - na pewno.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 09:20   #88
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: czy ja sie czepiam?

Mysle,ze jesli chlopak zapomnial o urodzinach swojej dziewczyny (a na pewno nie zrobil tego celowo) ,to wogole ma i bedzie mial problemy z pamiecia zawsze.
Zapominalstwo jest do okielznania ale trzeba nad tym samemu popracowac.Sprawil nie tylko przykrosc dziewczynie ale i przede wszystkim klopot samemu sobie.
Wie,ze sie nie popisal i prawdopodobnie sam jest na siebie zly.
Pytaniem "jakie kwiatki chcesz" sadze,ze chcial nieudolnie zatuszowac niezreczna sytuacje a kupno dwoch kwiatkow o nieobyciu i niewyrobieniu towarzyskim (bo nie wierze,ze zrobil to specjalnie.)

Z czasem moga te rzeczy ulec zmianie ale to wymaga duzej cierpliwosci od autorki i samoksztalcenia sie od chlopaka.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2013-09-12 o 09:41
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:37   #89
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za stanięcie po mojej stronie

Chciałabym podkreślić, że w tym wątku problemem NIE jest to, że facet autorki:
- kupił kwiaty
- chciał kupić prezent
- chciał zaprosić na sushi.
czy nawet to, że:
- zapomniał o urodzinach.

Problem polega na tym, że facet autorki:
a) udawał, że "zapomniał" o urodzinach wybranki, mimo iż dzień wcześniej zostało mu to przypomniane!
b) zachował się prostacko (patrz a) i kompletnie bez klasy (2 kwiatki? srsly? to właściwie czemu nie chryzantemy, to też ładne kwiatki? )
c) totalnie olał próbę zakomunikowania mu, iż nie spełnił oczekiwań partnerki!

I w ogóle argumenty, że miał prawo zapomnieć czy że mógł nie wiedzieć, że dziewczyna chce urodziny obchodzić, są kompletnie z kosmosu... Ale już dziewczyny o tym mądrze pisały, nie będę się więc powtarzać.
Mogłabyś to napisać wielkimi literami i dwa razy podkreślić, a i tak niektórzy tego nie zrozumieją. Przykładem jest post zaraz pod Twoim
kalincia, Ty w ogóle czytałaś ten wątek?
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:50   #90
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: czy ja sie czepiam?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za stanięcie po mojej stronie

Chciałabym podkreślić, że w tym wątku problemem NIE jest to, że facet autorki:
- kupił kwiaty
- chciał kupić prezent
- chciał zaprosić na sushi.
czy nawet to, że:
- zapomniał o urodzinach.

Problem polega na tym, że facet autorki:
a) udawał, że "zapomniał" o urodzinach wybranki, mimo iż dzień wcześniej zostało mu to przypomniane!
b) zachował się prostacko (patrz a) i kompletnie bez klasy (2 kwiatki? srsly? to właściwie czemu nie chryzantemy, to też ładne kwiatki? )
c) totalnie olał próbę zakomunikowania mu, iż nie spełnił oczekiwań partnerki!

I w ogóle argumenty, że miał prawo zapomnieć czy że mógł nie wiedzieć, że dziewczyna chce urodziny obchodzić, są kompletnie z kosmosu... Ale już dziewczyny o tym mądrze pisały, nie będę się więc powtarzać.
Rly? Typowe rozbijanie gowna na atomy Po co?
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No, zapomniał. Trudno. Koniec swiata to nie jest, robienie z igły wideł - na pewno.
Widocznie co niektorzy nie maja wiekszych problemow, jesli tak to szczerze zazdroszcze. Dla mnie bardziej zenujaco i dziecinnie zachowala sie autorka tego tematu z jej smiesznymi fochami i placzem, dla mnie koniec tematu.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.