Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 20:12   #4201
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
tańczę taniec towarzyski ale odkąd partner musiał zrezygnować to i ja nie moge tanczyc... muszę się jakoś nauczyc żyć bez tanca bo nie da sie tego samemu robic, no a tż jakoś nie pała miłością do tanca
Mi się strasznie podoba tango i rumba. Zabójcze tańce passodoble też robi wrażenie
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:14   #4202
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Rumba... Mmmmmm... bardzo zmysłowy taniec, hehe nie dziwię się że mój tż nie chciał przychodzić na pokazy w końcu który facet lubi jak jego ukochaną namiętnie obmacuje inny przystojniak i to z wzajemnością hehehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 20:50   #4203
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko dobrze że nie robi awantur tylko po prostu nie przychodziA mi wyskoczył dziś piękny biały pryszczol,ale szybko go pokonałam- po szkole zmieszana aspiryna z wodą,potem locacid+duac punktowo-i dziś już zszedł(tzn.tego samego dnia)= a gdy wyciskałam to co najmniej na 5 dni miałam rankę i potem jeszcze bliznę.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 21:46   #4204
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nie wiem co to jest awantura z facetem

ok dziewczyny to ja się już pożegnam na cały weekend, odpoczniecie wreszcie ode mnie bo was chyba zamęczyłam ale nie martwcie sie muszę się nagadac bo jeszcze tydzien i nie będe z wami aż do października... papapa dziewuszki trzymajcie paluszki z dala od buziaków
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 22:54   #4205
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

awantura?facet? jeszcze niedawno moglabym napisac na ten temat doktorat
dzis naszly mnie jakies refleksje zyciowe.. i doszlam do wniosku ze czas leci przez palce nieubłaganie, zyje z dnia na dzien i czas na jakies zmiany..
postanowilam od dzis robic co chce, kiedy mam na to ochote, bo jak nie teraz to kiedy?
zaczelam prawko.. z drogi sledzie!
i zapisalam sie na wycieczke, zauroczyl mnie totalnie caly jej plan, miejsca, to ze czas jest zoorganizowany prawie do minuty, ogrom atrakcji i w ogole takze urodziny spedze wg rozkladu na costa brava
az mi sie kolorowo zrobilo! nie tkne buzi! jutro do dermatologa ide, wiec powiadomie o dalszej kuracji.. no i do okulisty po okulary
polnosc a mnie rozpiera energia, najchetniej zaczelabym dzien juz teraz
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 11:10   #4206
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonka cóż za optymizm, aż chce się żyć




Ja dzisiaj wyjątkowo trzymam łapy przy sobie (no tylko jednego syfka ruszyłam, ale był malutki i nic już nie widać ) Z racji dnia wolnego moja buźka dostała porcje maseczki i kremu i nie katuje jej żadnym podkładem.
Ah i muszę pochwalić krem Humektan, cudooo. Nie mogę sobie wybaczyć, że wcześniej nie przykładałam wagi do kremu nawilżającego.
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 11:13   #4207
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mogę sie napatrzeć na moją buzię zrobiłam sobie peeling, potem maseczkę zwężającą pory a potem maseczkę regenerująco- odżywczą i normalnie postawiłam sobie lusterko obok komputera i się patrzę jaką mam ładną dziś buzię jednak maseczkowy atak w tym tygodniu przyniósł skutki i to wieksze od oczekiwanych przypominam : od niedzieli codziennie stosowałam jakąs maseczkę, na zmianę nawilżającą z lirene lub odżywczo regenerującą maseczkę z AA. do tego dziś zrobiłam maseczkę zwężającą pory z lirene i nie posiadam sie ze szczęścia może i wy zróbcie taką pielęgnacyjna nawałnicę przez kilka dni skoncentrowanymi kosmetykami
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale pięknie


Chyba przed moim wyjazdem na urlop zrobie sobie " sesje maseczkową " co drugi dzień na zmiane raz maseczka nawilżajaca raz z glinki lub drożdzy czajka będzie piękna !!!! kupiłam sobie w perfumerii Douglas świetne lusterko: z jednej strony normalne a z drugiej powiększająca. Teraz dokładnie widze jak zanieczyszczoną mam cere. Trzeba się zabrać za siebie.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 11:54   #4208
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez martuskaa2 Pokaż wiadomość
Lemonka cóż za optymizm, aż chce się żyć




Ja dzisiaj wyjątkowo trzymam łapy przy sobie (no tylko jednego syfka ruszyłam, ale był malutki i nic już nie widać ) Z racji dnia wolnego moja buźka dostała porcje maseczki i kremu i nie katuje jej żadnym podkładem.
Ah i muszę pochwalić krem Humektan, cudooo. Nie mogę sobie wybaczyć, że wcześniej nie przykładałam wagi do kremu nawilżającego.
Jaaak Ci zazdroszczę tego optymizmu;O!
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 11:59   #4209
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale nie martwcie sie muszę się nagadac bo jeszcze tydzien i nie będe z wami aż do października... papapa dziewuszki trzymajcie paluszki z dala od buziaków
tancerka212 gdzie wyjeżdzasz ? ja już tęsknie
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:40   #4210
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ojj Tancerko.. wracaj tu!
czytam cożeście napisały i również wpisuję listę ulubionych rzeczy ;>
1. sztuka; tworzenie, rysunek, malowanie, co tylko sie da *.* oooj tak..
2. czekolada i lody.. waniliowe, smietankowe itp.. <mniam>
3. kosmetyki, fryzury, ciuchy.. eh typowe
4. fajne buty ;>
5. i również Francja- tam jest cudownie!
6. muzyka.. słuchanie oczywiście czyli kochane mp3
bosz znowu jakies wypryski.. ale super
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:52   #4211
Perelkowaa
Raczkowanie
 
Avatar Perelkowaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 166
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jaaaaa, we Francji byłas
__________________

Perelkowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 15:00   #4212
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ej no halo nie chcialam nic zlego przez to powiedziec
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:16   #4213
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

sama nie wiem skad ten optymizm, ale ciesze sie z niego..
bylam u dermy> powiedzial "ooo..dobrze jest nie?" na co ja "nie" sie dogadalismy
znow kasa..:/
mam:
skinoren na noc co dzien, jak zauwaze poprawe to co drugi..
purritin zel do mycia twarzy 3, 4xdzien..
iwostin krem rozjasniajacy przebarwienia rano i w poludnie..

co to bedzie co to bedzie
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:27   #4214
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mam nadzieje ze dobrze bedzie
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:15   #4215
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

cześć dziewczyny tu tancerka klikam sobie z kompa mojego tżta bo taki biedak zajęty że mi pozwolił nawet na wizaz żebym tylko się nie nudziła czekając na niego

Lemonka jaki ten twój optymizm optymistyczny aż się miło czyta taki wątek ja też dzis zamawiam wycieczkę, gdzies nad morze śródziemne zobaczymy co nam w oko wpadnie z tżtem
też mam w domu ten krem rozjaśniający przebarwienia i tez go dostałam od dermatologa ale jakoś brak mi było konsekwencji w jego stosowaniu.. jak go poużywasz to powiesz czy coś straciłam kiedyś jak się poparzyłam słoncem i mialam go przy sobie to się posmarowalam na buzi i miło złagodził podrażnienie tyle o nim pamiętam ale o wybieleniu czegoś to nic nie pamiętam

co by wam jeszcze powiedziec... aaa pytałyście gdzie wyjeżdżam otóż za jakiś tydzien.. no może trochę wiecej konczy mi się sesja i wracam na wakacje do domu a potem wyjeżdżam za granicę do pracy.. w domu nie mam internetu więc nie bedę się mogła z wami kontaktowac, a tym bardziej w pracy za granicą..już za wami tęsknię po 3 miesiącach nawet was pewnie nie będę w stanie nadrobic.. czy któras z was tez znika na wakacje czy tylko ja jestem taka okrutna???

a teraz wiadomość dla Laity:co kolokwium które rzekomo tak zwaliłam ostatnio.. dziś były wyniki i okazało się ze nie dość że zaliczylam to jeszcze zwolniono mnie z egzaminu w takim razie to reszcie się nie zgadzały wyniki a nie mi hehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 19:47   #4216
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hoho nie [powiem gdzie jade bo bd to uznane za czysta prowokacje. dobrze ze nie jestem niekulturalna. hehe no, dziewczyny, co tu tak cicho nikt nie ma pryszczy?? bo ja owszem,ale nie bd dotykac, a bvo i po co.. a moze nigdy nie znikna. zostana mi blizny i przebarwienia. i pryszcze. i z...niszczony humor. ale moze bede wesola solara, tylko sie usmaze i wlosy pofarbuje na platynowo. a na to kilo tapety. i bede wtedy 'fajna'. Sylwusia. taaak.
ojj... juz nie moge ide zaraz spac, to juz moja pora od dzis chodze spac o 19.30 po dobranocce. trzymajcie sie jak najweselej
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:43   #4217
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a teraz wiadomość dla Laity:co kolokwium które rzekomo tak zwaliłam ostatnio.. dziś były wyniki i okazało się ze nie dość że zaliczylam to jeszcze zwolniono mnie z egzaminu w takim razie to reszcie się nie zgadzały wyniki a nie mi hehe
Ale z Ciebie agentka Widzisz, trzeba się mnie słuchać , przynajmniej w tej kwestii Gratuluję

U mnie z dniem dzisiejszym następują ponad 3 miesiące rozluźnienia. Fakt, że nie będę się pojawiać na wydziale na długie godziny wywołuje u mnie dziwne poczucie spokoju, bo nikt nie będzie mnie oglądał z bliska, jak jestem niewyspana, zła bo mnie wysypało itd.
I nie będę miała parcia na ciśnięcie bo cośtam trzeba usunąć gdyż z białym nie wypada chodzić

Postanowiłam, że od dzisiaj biorę się za dekolt bo znowu mnie wysypało. I znowu przy pomocy Atredermu muszę zacząć walczyć z bliznami, które sobie niedawno zafundowałam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 08:17   #4218
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam nadal krostki;( ale teraz koniec roku, to nawet czasu nie miałam aby wpaść na wizaz.. niedługo okres, to trzeba się przygotować na totalny wysyp
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 08:40   #4219
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Drogie Moje kochaniutkie

Może zacznę tak...zamiast włączyć sie do rozmowy Ja zazwyczaj czytałam tylko Wasze dyskusje.hih ale stwierdziłam ze to bezsensu ...
Wiec opowiem jak u Mnie wyglada wyciskanie otuz Ja nie wyobrażam sobie siebie wyciskającej i wyciskania wrr...Teraz kiedy tylko zbliżaja sie moje rece do tej paskudy to dosłownie cała sie trzęsę z własnej głupoty(co Ja wogóle robie przecież dobrze wiem jakie sa tego konsekwencjie).

Nie ruszam ich choc czasem tragicznie wygladaja ,co z tego że to ktos zobaczy jak sie im nie poidoba to niech sie nie patrza,wystarczy cierpliwosc ,pielęgnacja i troche wiary ze wszystko zejdzie u Mnie tak jest (i powaga znikaja heheh
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 14:37   #4220
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

SweetDreams93 no to gdzie jedziesz?

ja ta radosna sesje powitałam masakra. nie miałam pryszczy ale i tak sobie ulżyłam ehhhh
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:04   #4221
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mam 25 lat, ale to nic. I tak dostałam totalny opieprz od mamy za wyciskanie i drapanie Może przynajmniej to mnie trochę zmobilizuje...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:07   #4222
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
ja mam nadal krostki;( ale teraz koniec roku, to nawet czasu nie miałam aby wpaść na wizaz.. niedługo okres, to trzeba się przygotować na totalny wysyp
Ja przed ostatnim okresem dostałam takiego wysypu, że się pozbierać nie mogę To Cię pocieszyłam... Najważniejsze to nie ruszaj tego, nie ciśnij, nie macaj. Nie popełniaj mojego błędu. Trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
ja ta radosna sesje powitałam masakra. nie miałam pryszczy ale i tak sobie ulżyłam ehhhh
Jak to, nie masz pryszczy a wyciskasz? Nieładnie
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:22   #4223
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja wyjeżdzam w połowie czerwca na 11 dni (Jelenia Góra, Kraków, Zakopane) i nie wiem jak wytrzymam bez komutera. Najbardziej zatęsknie za wizażem za Wami girls. Przyzwyczaiłam się do wizaz.pl i nie wyobrażam sobie dnia żeby chociaż na 30 min nie zajrzeć. Dzis byłam w Szczecinie odwiedzić mame w szpitalu. Mimo iż mam klime w aucie dzisiejszy upał dał się we znaki. Zmieszanie L'Oreal True Match Super Blendable Powder ze spoconą buzią wyglądało nieapetycznie naszczescie jestem juz w domu i przemyłam twarz Avene płynem micelarnym. No i oczywiście zero wyciskania !!!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:55   #4224
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja niestety zafundowałam sobie sesję oczyszczającą... Część musiałam usunąć bo inaczej siedziałoby to dziadostwo tygodniami, ale część mogłam sobie darować.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:58   #4225
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja jestem przeciwko mysleniu "musiałam usunąć"....bo tak naprawde to tylko nasz glupi pomysl, ze cos trzeba usuwac

nie mowie, ze ja tak nie mam czasami ale staram sie tego myslenia uniknac bo w ten sposob to nigdy nie przestaniemy....

szansa, ze nie bedzie niczego co musimy usunac jest nikla niestety :-P

trzeba sie po prostu nauczyc zyc z zaskornikami, grudkami itp bez ich usuwania...czesc kiedys zniknie, czesc pewnie nie...no ale takie jest zycie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:11   #4226
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

quleczka, ja wiem że to jest tylko takie usprawiedliwienie własnej głupoty

U mnie od jakiegoś czasu w ogóle dzieje się coś nie tak ze skórą. Po wyciśnięciu najmniejszej pierdoły podrażnienie mam murowane, skóra wolno się goi, no i ostatnio po wszystkim zostają przebarwienia.
Wcześniej tak nie było
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:14   #4227
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
trzeba sie po prostu nauczyc zyc z zaskornikami, grudkami itp bez ich usuwania...czesc kiedys zniknie, czesc pewnie nie...no ale takie jest zycie
Tylko że (moja przynajmniej) cera jest cała w grudkach i pagórkach, że wygląda to niemalże jak Himalaje i widzę że to siedzi i siedzi, nie schodzi, wiec paluchy w ruch
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 20:30   #4228
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie wyciskam nic,a nic a buzia dzisiaj fatalna,humor odpowiada obecnej sytuacji na buzi
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 20:35   #4229
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Tylko że (moja przynajmniej) cera jest cała w grudkach i pagórkach
a myslisz, ze moja nie jest?

ja wiem, ze trudno tego nie ruszac ale prawda jest taka, ze jak to wycisniemy to i tak szybko to wszystko wraca, a zostaja slady i przebarwienia i pory na stale rozszerzone

wiadomo,ze gdybysmy nie mialy cery sklonnej do niedoskonalosci to nie byloby co wyciskac ale niestety tak nie jest...

ja nie mialam tego problemu tylko jak bralam tabletki anty

dzewczyny - ja naprawde rozumiem jak to dziala i uwierzcie, ze jest mi tak samo trudno - chodzi mi tylko o to by sie nie usprawiedliwiac, ze "musimy" bo to guzik prawda...wcale nie musimy

musiec to sie musimy nauczyc zyc z nasza cera bez niszczania sobie skory
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 20:53   #4230
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja mam takie głupie pytanie: co się dzieje z tym, czego nie wyciśniemy?

Bo mowi się o tym, jak powstają pryszcze itd., ale co sie z nimi potem dzieje, to ja np. nie wiem:P (organizm to wchłania spowrotem? - przeciez mieszki włosowe są 'zatkane' łojem i jest stan zapalny) Ostatnio podeszłam filozoficznie do mojego nałogu() i pomyślałam, dlaczego to robię - chyba właśnie dlatego, by to nie 'siedziało' w mojej twarzy...
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.