Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 19:10   #301
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

olaaa87 nie wiem co zrobić... w tych stanach zapalnych mam włosy (na wierzchu, dość długie).. wyrwać dziada i posmarować alantanem czy smarować alantanem bez wyrywania??
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:23   #302
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ok ok dziewczynki ale chce sprobowac jak zobacze jednego wrosnietego wlosa to odstawie depilator obiecuje a wiec piling przed cZy po depilacji?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:37   #303
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

przed depilacja.
peeling po depilacji, kiedy skóra jest uszkodzona i wrażliwa (bo jednak wyrywamy włosy) może spowodować duuużo szkody.
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:18   #304
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wiesz co bejbi na początku tez mi wrastaly tylko na kosci piszczelowej a potem przeszlo na calutką noge >< od kiedy uzywasz depilatora? ja juz jakies 2-3 lata uzywam tylko depilatora no i tego wlasnie są efekty niestety no więc widzisz nie dłub i bedzie dobrze:P a co do tych wloskow to moze lepiej jednak go wyrwij i zwalcz stan zapalny byle szybko zeby wlos nie zaczał rosnąc:P bo znowu sie nie wybije przez skore i zrobi ci sie od nowa wielka czerwona kropa! a co z udami? uda masz w porządku?
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:45   #305
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
olaaa87 nie wiem co zrobić... w tych stanach zapalnych mam włosy (na wierzchu, dość długie).. wyrwać dziada i posmarować alantanem czy smarować alantanem bez wyrywania??
wyciągnij!!!
nie może tam siedzieć, bo tylko będzie się tam zbierać ropa. nie wyleczy się w ten sposób, bo nie będzie mógł się goić. ja tak raz zrobiłam, zostawiłam, i wrósł potem pieknie i okazale. i mam po nim bliznę, zbierała się tam ropa, ale tak głęboko.. bolało, oj bolało.. kilka dni tylko ta maź wychodziła, dopiero po tygodniu (?) zauważyłam że w środku jest włos... jak go wyciągnęłam (łatwo wyszedł) to miał ze 3 cm takiego wielkiego włosa to jeszcze nie widziałam. i zmieścił się w mojej nodze.
jest po nim piękna, najświeższa ze wszystkich blizna zniknie!
aha, bejbii może nie smaruj alantanem, żeby nie zapchał mieszka włosowego. gorąco polecam Ci tribiotic, takie maałe saszetki z maścią za niecałe 2 zł miejscowo na rankę. pięknie leczy, bo to antybiotyk. po kilku dniach NIC nie ma sama stosuję, ale TYLKO miejscowo.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:16   #306
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no i jestem po pierwszej depilacji nic nie bolalo naprawde wiecej strachu niz bolu wydepilowalam po pilingu i ten piling przyzwyczaja nogi do tego uczucia ''szczypania'' przy depilacji na prawj lydce smarowalam mniej i troche czulam bol na uda jeszcze sie nie zdecydowalam bo raz dotknelam tak na ''sucho'' i zabolalo;/
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:18   #307
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:45
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 12:35   #308
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no to sprawdzie rezultat
to zdjecie zrobilam tydzien temu Załącznik 1529990
a to dzisiaj rano Załącznik 1530007 nie wiem jak wy ale ja widze małą poprawe :P
chociaz szczerze powiedziawszy to jednak zdjecia nie oddają prawdziwego "uroku" moich nóg flesh troche mi je rozjasnia itp.
Kośa twoje zdjecie jest dosc niewyrazne ale tez widze ze te wielkie czerwone kropy stają sie mniejsze wiec tak trzymac !!
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 12:43   #309
pani Ru
Przyczajenie
 
Avatar pani Ru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

o. ja po takich właśnie przygodach odstawiłam depilator i trzymam się, żeby po niego nie sięgać - bo kusi. Co prawda, peelingi z kawy i veet przeciw wrastaniu włosków doprowadzały mnie do ładu. Ale okazało się, ze skórę mam tak delikatną, że tylko kremy...
pani Ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:21   #310
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
spioch7, ja również odradzam depilator!! nie doscże zajmuje kupę czasu, to na dodatek boli, włosy odrastają szybko (tydzień) i nierówno i trzeba czekać z następnym depilowaniem aż włosy troche odrosną. i oczywiście to chol***e wrastanie !! !! ileż ja bym dała, żeby cofnąć czas !! !!
moja koleżanka mnie nie posłuchała i kupiła depilator. zaczynają jej wrastac włosy! kazałam jej natychmiast odstawić badziewie.
ja depiluje sie juz chyba z 8 lat. bywalo gorzej i lepiej, wlosy wrastaja ale nie mam jakis takich problemow jak wy

odkrylam jeden sposob na wrastanie. kiedys przeczytalam ze nalezy nawilzac skore, wiec po kazdej kapieli sie balsamuje, zwyklym balsamem nawilzajacym. i wlosy tak nie wrastaja,poza tym nie mam tak suchej skory. depiluje sie codzien i wtedy nie boli bo wlosow jest niewiele, i na codzien jestem gladziutka.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:37   #311
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

jacie... elffee ale z ciebie szczesciara.. pozazdrościć.. a właśnie, kiedyś ine smarowałam raczej niczym nóg, nie chciało mi się i powrastały.. a może to przez to było? że nie balsamowałam? niezależnie od tego, teraz zaczynam codziennie!
p.s. dziewczyny Olgaa i Kosia, ja tu nie widze niczego przez co nie mozna by odsłonić nóg ja na wfie ostatnio odsłaniam, dzisiaj jedna dziewczyna dziwnie patrzyła na te moje łydki no ale było ok, nie przejęłam się, bo złośliwie tego nie robiła, tylko ot tak widzi coś dziwnego to patrzy przyzwyczaja sie..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 13:56   #312
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez SweetDreams93 Pokaż wiadomość
jacie... elffee ale z ciebie szczesciara.. pozazdrościć.. a właśnie, kiedyś ine smarowałam raczej niczym nóg, nie chciało mi się i powrastały.. a może to przez to było? że nie balsamowałam? niezależnie od tego, teraz zaczynam codziennie!
p.s. dziewczyny Olgaa i Kosia, ja tu nie widze niczego przez co nie mozna by odsłonić nóg ja na wfie ostatnio odsłaniam, dzisiaj jedna dziewczyna dziwnie patrzyła na te moje łydki no ale było ok, nie przejęłam się, bo złośliwie tego nie robiła, tylko ot tak widzi coś dziwnego to patrzy przyzwyczaja sie..
nie lubialam sie balsamowac bo nie lubie uczucia tlustych nog, ale powiem szczerze ze to naprawde dziala, nie ze od razu nic nie wrasta ale wiem i widze ze jest ich znacznie mniej. stan nog sie poprawil.

polecam, bo akurat balsamowanie nie jest drogim sposobem a dziala. wystarczy znalezc dobry balsam [dobry, nie znaczy drogi]. jauzywam z avonu takiego 400 ml nawilzajacego, kosztuje na promocji jakies 10 zl.


a o tym balsamowaniu przeczytalam gdzies na jakims forum i postanowilam sprbowac, najpierw trudno sie zmusic a potem to juz sie czlowiek przyzwyczaja, najpierw stosowalam rano i wieczor ale teraz to tylko raz dziennie.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:19   #313
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

mi krem veet nic nie pomogł, zwykle balsamy i pilingi tez nie. widzisz elffee niektore dziewczyny po prostu mają tendencje do wrastania i tyle niektore to mają niektore nie, więc nie mowie ze wszystkim odradzam depilowania sie depilatorem tylko ze jezeli zobaczycie cos nie tak na swoich nogach to macie winowajce depilator jak wiadomo niszczy wlosy przez to wyrywanie przez co niektore wloski robią się jak spręzynki i rosną pod skora. juz nigdy nie beda rosnąc dobrze więc my z takimi problemami po prostu musimy baaaaaaardzo nawilzac nogi kremami i masciami plus lekkie pilingi prawie codziennie, gdyz zwykly balsam nic nam nie daje.

Edytowane przez olgaaa87
Czas edycji: 2008-06-09 o 14:42
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:44   #314
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ale ja nie mowie ze ja nie mialam problemu wrasania, wrastaly i to strasznie, raz na rok robie taka "kuracje" przed wakacjami, gole sie normalnymi maszynkami, przez okolo miesiac, by wszystkie wlosy odzyly i sie wzmocnily i odrosly i potem wracam do depilacji depilaorem. jest niezle.

no i to balsamowanie, mi pomoglo, moze nie jest rewelacyjnie bo sa jakies am co wrastaja ale nie jest to tak nasilone
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:13   #315
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja polecam krem do depilacji juz minal 3 dzien odkad uzylam i ani sladu po jakis stanach zapalnych i innym badziewiu,wlosy rosna normalnie.Chociaz musze przyznac ze trzeba uwazac z wrazliwa skora bo pozniej piecze dosyc,ale posmarowalam pantenolem i po godzinie bylo ok.Wzmocnijcie dziewczyny troche te wlosy,bo te masci nawet nic nie pomoga jak wloski beda takie cieniutkie ze niebeda mogly sie przebic,a moze cos w tabletkach na wlosy by pomoglo?
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:24   #316
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ze słabymi włoskami to akurat nie mam problemów. są grube i czarne, doskonale widać je jak wrastają pod skórę ale faktycznie, te cieńsze łatwiej wrastają.. zauważyłam że w 2 miejscach włoski rosły pod skórę. ale wzięłam sterylną igłę i tylko przebiłam leciutko skórę, w sumie same już wyszły na światło dzienne. nie mam jednak cierpliwości do tej gąbki i boję się zakażenia mieszków... nogi zaraz umyłam i posmarowałam te 2 ranki tribioticem. co za ulga
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:25   #317
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wczoraj depilowalam lydki a dzis uda i przyznam ze przy udach troche bolalo ale nogi sa ladniejsze niz przed depilacja bo wtedy byly purpurowe a teraz maja jednolity kolor moze to dlatego ze zaczelam stosowac piling przed depilacja?Robie tak: myje nogi cieplej wodzie osuszam sa lekko wilgotne nakladam piling garniera masuje pozmiej robie to samo tyle ze szorstka gabka i masuje az czuje ze lekko mnie ''piecze'' skora ale nie jest czerwona zmywam piling zimna woda,depiluje i przykladam kostki lodu pozniej tylko mocno robie balsamem az nogi maja lekko biale smugi i po 30min nie ma czerwonych kropek.Nie chce uzywac depilatora caly rok tylko latem ew ciepla wiosna lub na jakies okazje gdy trzeba odslonic nogi.Myslicie ze dzieki tym procedurom przed depilacja moge zapobiec wrastaniu wloskow?na przemian depiklator na wzmocnienie maszynka
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:44   #318
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

elffee to jak wyglądają twoje nogi? tak jak np moje? albo koski? nasze zdjecia są wyzej i na wczesniejszych stronach, chodzisz w ktrotkich spodniczkach czy kisisz nogi tak jak my w dlugich spodniach?:P
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:27   #319
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:45
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 17:22   #320
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

KURDEEEE!! wlasnie wrocilam z apteki poniewaz wszystkie badziewia mi sie skonczyly, poszlam zakupic: alantan plus, tribioryk, aspiryne, gliceryne i wode destylowaną. Te trzy ostatnie są mi potrzebne jak juz wspominalam do zrobienia plynu ktory podobno bardzo dobrze oczyszcza itp itd. I po raz kolejny gdy wymowilam slowo WODA DESTYLOWANA farmaceutyczna babaryla mi powiedziala ze w apteki nie sprzedają wody destylowanej costam costam do czego pani potrzbne, wyjasnilam i zamiast tego co zawsze kupuję (woda oczyszczona Aqua purificata) sprzedala mi Natrium Chloratum 0,9% (sklad to chlorek sodu 9,0g) podbno to jest woda do wstrzywian nie wiem czy sie nadaje nawet !! ja nie wiem przedwczoraj kupilam wode destylowaną w tej samej aptece bez problemu!! ja nie wiem czasem babki od razu podają to o co prosze a czasem pierdzielą ze czegos takiego nie ma! a jak powiedzialam tribiotyk to juz w ogole nie wiedziala co to jest jakas niedorobiona baba albo ja mam dziwne zyczenia, nie wiem co mozna robic jeszcze z wody destylowanej narkotyki?!?!?! albo z herą se wstrzykiwac moze o to chodzi bo na opakowaniu jest napisane ze do wstrzykiwan
ale jak powiedzialam babie ze na wrosniete wloski na nogach to ma byc i ze mam jakies tam ranki bla bla bla to mi sprzedala, jak to nazwala : sól fiziologiczną , nie znam si ejednak i nie wiem czy to bez roznicy
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:49   #321
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez olgaaa87 Pokaż wiadomość
elffee to jak wyglądają twoje nogi? tak jak np moje? albo koski? nasze zdjecia są wyzej i na wczesniejszych stronach, chodzisz w ktrotkich spodniczkach czy kisisz nogi tak jak my w dlugich spodniach?:P
ogladalam twoje i moje i wlasciwie nie wiem. mam napewno czerwone kropeczki kore znikaja po opalaniu a ranek juz prawie nie mam bo przestalam dziubac.

gdzies kiedys czytalam ze wlosy wrastaja jak zamiast wyrwac calego urwie sie go, wtedy wlos sie naciaga i zwija i wrasta bo mu sie kierunki pomylily... jakos tak i ze zamiast dziubac przy tym lepiej przebic igla ze on sam wyrosnie
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:57   #322
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

pani Ru, jaki masz dokladny przepis na peeling kawowy? chcialabym go wyprobowac ale widzialam tyle róznych sposobów na zrobienie go ze nie wiem ktory wybrac
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:11   #323
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Olgaa ale ta baba w aptece niekapowata hehe zdarza się
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:34   #324
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

olgaaa87 miałam podobnie... ja dzisiaj poszłam kupić ten tribioryk do apteki... babka oczy na mnie że nie ma i w żadnej hurtowni tego nie ma.

Poszłam do innej apteki i mieli kupiłam 2 saszetki. ciekawe ile czasu minie zanim mi ten tribiotyk pomoże.
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:24   #325
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

olga wskakuj w spodnice bo szkoda lata na spodnie, ladne nasz nozie..i jakie stopki och i ach
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 06:23   #326
anusia172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

cześć wszystkim
mam ogromny problem ze wrastającymi włoskami na nogach,od tego porobiły mi sie okropne plamy, strupy i nawet miejscami zasinienia (choć bardzo niewielkie i może mało widoczne), nie wiem co mam z tym zrobić? czy peeling pomoże?
a co możecie mi powiedzieć na temat kremów przeciw wrastaniu sie włosków np firmy veet, czy są one skuteczne? jestem tym zainteresowana, bo słyszałam że koszt zakupu takiego kremu to ponad 30 zł, a jest to dość duży wydatek jak na mój budżet, szczególnie w okresie przed wakacjami, a nie chciała bym wydawać pieniędzy na coś co po prostu nie działa lub efekt jest bardzo słaby.
pomocy!
anusia172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 07:13   #327
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Re: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

anusia172 dopóki nie pozbędziesz się strupków i stanów zapalnych nie rób peelingu.
Kup tribiotyk (mi wcześniej radziły dziewczyny) na stany zapalne.
Jak Ci się ładnie zagoi to wtedy możesz robić peeling i kup maść przeciw wrastaniu Oxeril.
I nie dłub !! Nie gol... na razie się zapuszczaj... ja robię to samo :/
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 07:54   #328
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

własnie anusia przejrzyj pare ostatnich stron i przeczytaj co pisalysmy albo najlepiej caly wątek zobaczysz co komu pomoglo a co nie itd ale tak jak bejbii mowi idz od razu do apteki po tribiotic o i moze zrob nam zdjecie nóg i tu zamiesc to ci powiemy wiecej i zobacz tam wyzej i na poprzednich stronach sa moje nogi, kosi i bejbii i nawet sweetdreams nie wstydz sie my tu wszytkie jak rodzina xD
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:21   #329
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ooj pozacinałam się maszynką. nie mam wrostow. na razie.. i oby na wieki.. teraz mam poobcierane mieszki włosowe w pewnych miejscach. siedzą pod warstwą alantanu.. eh więc do blizn doszły jeszcze obtarcia.
dzisiaj wystąpiłam w bikini.. moje kumpele nóżki idealne, gładziutkie, opalone (solarium) a ja jak jakiś bebok.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:33   #330
mona05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

U mnie bikini to jedna wileka masakra...!! Wosk włoski wrastaja, golenie włoski się rozrastają... a na dodatek od wewnątrz ud wysoko mamcieniutkie , długie czerne włoski wygląda to fatalnieeee!! Ale boję się depilacji woskiem czy tym bardziej maszynką bo później będą ostre i twarde....
__________________
Monika



One life - One love...
mona05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.