Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 14:36   #361
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Niestety to czerwone to nie są stany zapalne tylko świerze blizny i rozdrapania. Wiem, że nie należy tego dotykać, albo tylko igłąm, ale jak widze takiego czarnego ukrytego skurczybyka to nerwy mi puszczają i się za niego biorę.

No ale najważniejsze, ze zaczełam działać i coś z tym robić. A mam pytanko, bo jeśli sparuje te stare blizny mascią na blizny, to mogę je wystawić na słońce?
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 15:09   #362
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:48
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 15:46   #363
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
jak widze takiego czarnego ukrytego skurczybyka to nerwy mi puszczają i się za niego biorę.
Ja tak samo Wiem, że nogi będa wyglądać okropnie, ale po prostu muszę... Poza tym, jak urosni jeszcze bardziej i wlezie w skórę... Czasem widzę malutką, czarną kropeczkę (z bardzo bliska się przyglądam moim odnóżom ), nawet nie ma zgrubienia - przyciskam, a tu wyłazi włochal długości 3 cm



Ja zaczęłam golić łydki jak miałam 9 lat, jak miałam 10 to już regularnie, na depialtor przeszłąm około 14.
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 17:35   #364
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tez mam taki problem buu ale co radze sobie.Szorstka rekawica i duuuzo balsamu. kobiety maja przesrane.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 18:37   #365
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Rowniez mnie denerwuja komentarze w stylu ale wy macie brzydkie nogi ja mam piekne i gladkie - nikogo tu nie obchodzi jak wygladaja twoje nogi , a twoja wypowiedz swiadczy tylko o twoim ilorazie inteligencji vivvviene!!!! kazda z nas by sie tu mogla pochwalic pieknymi oczami biustem czy pupa ale my tu mowimy o problemach z wloskami i sposobami ich rozwiazania

nie wklejaj zdjec bo nikt ich nie chce ogladac

U mnie poprawa ten tlusty krem dziala,
jesli chodzi o podkolanowki to ja uwazam ze to zaden wstyd - baaa to jest nawet bardzo modne, nie wiem czy ktoras z was oglada serial gossip girl, o dziewczynach modnie ubranych w stroje znanych projektantow, jest o tym watek na Modzie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252095 ja tam sie nie wstydze, w zasadzie tylko 7 dni w miesiacu moge pokazywac lydki bo potem to juz jest istny koszmar !!!!

najbardziej mnie wkorza to ze tyle sie z tymi lydkami mecze
po co tam wlosy wogole rosna????

Jestem w Anglii i tutaj mozna w markecie kupic laser do depilacji kosztuje 200 funtow i troche sie wacham ale chyba odloze troche kaski i sobie go kupie na jesien i sie bede laserowac, no ale to dopiero za pare miesiecy moze nawet bedzie jakas promocja
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 18:41   #366
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
tez mam taki problem buu ale co radze sobie.Szorstka rekawica i duuuzo balsamu. kobiety maja przesrane.
dokladnie. mezczyzni moga byc sobie wlochaci. nikogo nie dziwi facet z owlosionymi nogami
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:35   #367
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:48
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 20:45   #368
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Nad okiem to chyba za delikatna skóra jest, żeby taki włos miał problem z przebiciem
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 08:36   #369
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dawno tu nie zaglądalam:P ale obiecuje ze nadrobie zaleglosci w czytaniu, widze tylko ze duzo dziewuch nowych sie pojawilo pozdrawiam zdazylam tylko przeczytac tą laske ktora wysmiewa sie z naszych nóg???? what the fuck ja sie pytam?!?!?!?! nie chwal się nogami laska bo cie zamordujemy mowie serio
ja w koncu poszlam po jakas maszynke do golenia (kupilam Venus dla kobiet z wymiennymi wkladami) i ogolilam nogi na oliwke dla dzieci i musze wam powiedziec ze super z jakies 5 lata nie golilam tak nóg ale pamietam ze zawsze uzywalam zwyklej jednorazówki i mialam straszne po tym podraznienia:/ wiecie za mocno pewnie przyciskalam i uzywalam pianek do golenia mojego ojca ale teraz musze powiedziec ze efekt byl super chociaz po 2 dniach od razu mialam nogi jak tarka haaa dawno nie mialam takich nóg ale moge sie pochwalic ze w koncu nie wrastają zadnych nowych podraznien wiec zaraz poszlam do apteki po igle i spiryt i powyciągalam te wrosnięte cholerstwa, teraz mam strasznie pokropkowane nogi ale nadal bede uzywac tribiotica i alantanu i zobaczymy jak bedzie od czasu do czasu bede golic nogi ale mam nadzieje ze wrastac mi juz nic nie bedzie. nadal nie wygląda to dobrze ale niedlugo pewnie sie przelamie i wloze krotsze spodnie:P za jakis czas tez znowu zrobie zdjecie dla porownania i mi powiecie czy cos mi to wszystko pomaga czy nie:P
dla nowych mowie powiedziec jedno: to wszystko co pisalysmy czyli mascie, zele i inne takie one wszytkie dzialają tylko trzeba systematycznosci oczywiste jest to ze nie wyleczymy tego w tydzien czy w miesiąc, moze byc znaczna poprawa dosc szybko ale wiadomo ze do nieskazitelnych nóg troszke dłuzsza droga najwazniejsze to powstrzymac wrastanie wlosow i wyleczyc to stany zapalne i kropki na nogach wiec zalecam od razu oczywiscie wyrzucenie depilatora (chociaz pewnie juz to zrobilyscie:P) i zakupienie lepszej mazynki do nóg.
no to zabieram sie do czytania zeby nadrobic zaleglosci:P:P
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:24   #370
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

A mnie się coś przypomniało. Czytałam kiedyś wątek o oleju z krokosza, który niby miał hamować wzrost włosa. Opinie na jego temat były różne, ale sporo dziewczyn stwierdziło, że mimo włos rośnie jak rósł, to im sie włosy przestały wrastać.
Tylko jak swego czasu tego szukałam, to nie znalazłam tego nigdzie indziej poza allegro, a rodzice byli wkurzeni, że tyle rzeczy mi już poprzychodziło, że w końcu tego nie zamówiłam.
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:28   #371
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

emna111 prosilas mnie o podanie dokladnie skladanikow tego plynu oczyszcająco-zluszczającego: 2 tabletki aspiryny rozkruszyc, 1/4 szklanki wody destylowanej (dostępna w aptece kupuj w butelkach a nie w malych saszetkach po 20 ml bo pieprzenia z tym w cholere:/) i 1/8 szklanki gliceryny. wymieszaj i polej tym nogi mozesz troche pomasowac i potem wytrzyj recznikiem. powtarzaj to z 3 razy dziennie po paru dniach tylko 2 (rano i wieczorem) a po tym zabiegu oczywiscie nasmaruj czyms nogi ( w zaleznosci czego uzywasz:P)
koffee golenie nog jako 9 latka bój sie boga kobieto!!!! ja mialam chyba......12 jak w ogole zaczelam je zauwazac i golic
wicie co babki robimy błąd ze te wlosy traktujemy specyfikami ktore je robią delikatniejsze itp. niestety mamy tendencje do wrastania więc nasze wlosy powinny byc niestety na tyle grube zeby te wlosy wyrosly z tej skory! więc nie wiem jak wy ale ja teraz je bede wzmacniac i mam to gdzies ze bede miala po dwoch dniach golenia tarke na nogach czy jak mowi moj chlopak jezyka wole to niz miec dalej takie nogi jakie mamy wiec jak narazie o zadnych cud kremach i balsamach oslabiających wlosy nie mysle moze kiedys jak bede juz bogata i slawna zafunduję sobie laserrrr
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 10:37   #372
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:49
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 11:48   #373
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tak uzywam oliwki zamiast normalnej pianki, po prostu wszystko mnie zawsze uzulalo i malam straszne podraznienia:/ a oliwka jest w 100% pewnie naturalna i nie mialam zadnych nowych podraznien bardzo dobrze mi sie nią golilo potem po prostu wzielam nogi pod prysznic i wytarlam recznikiem dzieki oliwce byly extra nawilzone i niczym juz tego dnia nogi nie smarowalam zeby wlasnie nie "draznic" swiezo ogolonych nóg.
przyszla dzisiaj do mnie zona moja mojego brata i pamietam ze tez uzywala depilatora. pokazalam jej moje nogi i powiedzialam jej zeby natychmiast wyrzucila do gówno powiedziala ze normalnie nie depiluje sie regularnie tylko w lato przynajmniej raz na miesiąc i wtedy zauwaza ze jej wlasnie wlosy zaczynają wrastac, robila wtedy codziennie peelingi i jej to zeszlo. teraz pokazla mi nogi i powiem wam ze naprawde nieskazitelna skóra ehhh po prostu my to zaniedbalysmy ( a przynajmniej ja:P) depilowalam regularnie i mialam to szczerze w dupie czy moje nogi są dobrze nawilzone czy nie, wyglądaly dobrze i sie tym nie interesowalam, gdy zaczęły mi wrastac tez to troche olalam, i tylko je wyciskalam. sama nie wiem kiedy doprowadzilam sie do takiego stanu
widocznie nie wszystkie kobiety reagują tak na depilatory my po prostu mamy tak a nie inaczej taką wlasie skore i nie mozemy go uzywac musimy wzmocnic wlosy na nogach zeby zaczely wszyściutkie wyrastac ze skóry i wyleczyc to cośmy sobie nababrały:P

kośka ja niepamietam gdzie juz przeczytalam o tym płynie ale podobno mozna go kupic w aptece pod nazwą folisan, ale nie wiem ile on kosztuje. ja kupuje aspiryne ( okolo 7 zł) , gliceryne (okolo 5 zł duza buteleczka) i woda destylowana jest dosc droga i nie starcza na dlugo dlatego ja teraz kupuje tzw. sól fizjologiczną ( okolo 3 zł jest jej duzo więc starcza na długo) woda po prostu musi byc jałowa, czyli bardzo oczyszczona. jak dla mnie wychodzi dosc drogo bo jezeli trzeba ten zabieg powtarzac 3 razy dziennie to ogołem starczalo mi to wszystko na raptem dwa dni więc sobie policzcie ile to wychodzi np na miesiąc:P teraz stosuje to dwa razy dziennie ale moge spokojnie powiedziec ze to dziala w ogole zauwazylam ze moje nogi zaczynają miec jakby ladniejszy i bardziej jednolity kolor a jak jestem w ruchy czy na rowerze albo długi spacer wszelkie niedoskonalosci z nóg znikają pozostają tylko te wieksze stany zapalne takze polecam
cholera jasna gorąco a ja dalej w dlugich spodniach dupe kisze
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 12:07   #374
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:49
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:27   #375
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Oryginalny folisan kosztuje 40-50 zł za 150ml. Kurde jak zliczyć te wszystkie kremy i maście to tyle kasy wychodzi:/ Pomyślałam sobie czy zamiast tego lepiej do kosmetyczki nie iść na np. mikrodermabrazje, o ile oczywiście wykonują coś takiego na nogach. I blizny by się zmniejszyły i włoski troche by mniej wrastały
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:37   #376
Zuzia12
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Wrzucam zdjecia moich nieszczesnych lydek:
http://www.wizaz.pl/gallery/files/2/...99cie010_1.jpg
http://www.wizaz.pl/gallery/files/2/...99cie008_1.jpg
http://www.wizaz.pl/gallery/files/2/...99cie006_1.jpg
http://www.wizaz.pl/gallery/files/2/...99cie007_1.jpg

Przepraszam, za jakosc zdjec, ale to z telefonu i rozdzielczosc nienajlepsza mam. Na ostatnim te czerwone plamki to od majstrowania przy wrastajacych wloskach :/ Mam teraz mocno przesuszona skore na lodkach i podejrzewam, ze wlasnie to moze byc jedna z przyczyn wrastania - skorze brak odpowiedniej elastycznosci elastycznosci. Zaczelam nogi traktowac oliwka Bambino przynajmniej dwa razy dziennie. Mam nadzieje, ze to cos da. Macie jakies zastrzezenia do zestawu oliwka + wrastajace wloski? Nie wiem juz czego w ogole moge uzywac, zeby tego nie pogorszyc :/
Olga, posluchalam twojej rady i zrobilam sobie (na razie 2 razy) peeling kawowy z dodatkiem oliwki i bardzo przyjemny jest, nie powiem, ale na efekty jeszcze za wczesnie. Co drugi dzien zamierzam go stosowac. Kupilam sobie dzis tez tribiotic, ale jeszcze nie zdazylam go uzyc.
Co do depilacji, to niestety nie widze zbyt wielu innych opcji niz depilator dla mnie, choc wlasciwie wszystkie go odradzacie. Mam wyjatkowego pecha, bo wloski wrastaja mi po depilatorze, ale tez po depilacji zwykla maszynka i jednorazowa, i elektyczna. Kremy typu Veet tym bardziej odpadaja, bo strasznie niszcza skore, jak wspominalam, w moim przypadku na pewno.
Wlasciwie na calych lydkach mam problem z wloskami, ale najgorzej jest po zewnetrznej stronie. Na udach z kolei wloski mam bardziej delikatne i wlasciwie nic tam sie nie dzieje.
Wole tych moich wloskow nie ruszac, ale tez sie czasem nie moge powstrzymac, nie daja mi spokoju Z tym, ze one hurtowo tak sobie wrastaja, takze jakbym miala tak zaczac dlubac, to raczej bym nie skonczyla. W poniedzialek rejestruje sie do mojej dermatolozki - sympatyczna kobietka, wlasciwie wyleczyla mi tradzik jakis czas temu, zobaczymy co na to powie. A tymczasem... wrocilam do dlugich spodni - przez jakis czas chodzilam w spodnicach, ale teraz moje lydki juz sie do tego raczej nie nadaja ;(
Zuzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:13   #377
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

zuzia, mi się wydaje, że nie masz co tak bardzo narzekać na swoje łydki, naprawdę. Nie masz jakichś blizn ani jakichś innych przebarwień. Moje są o wiele gorsze, co możesz zobaczyć kilka postów wcześniej
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:57   #378
Zuzia12
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Tesiaczek, uwierz mi, moje wygladaja praktycznie tak samo - tylko zdjecie jest mniej wyrazne, rozdzielczosc mam slaba. W kazdym razie mam troche takich podobnych krostek, wrosnietych wloskow i do tego lekko czerwone krostki na calych nogach, ktorych moze nie byc widac na fotkach przez swiatlo. W kazdym razie gladkie to one na pewno nie sa ;(
Zuzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:39   #379
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:49
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 12:37   #380
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kosia992 Pokaż wiadomość
Ej a czemu brwi nie wrastają? Przecież wyrywa się je pęsetą
jak źle wyrwę to i brew potrafi mi wrosnąć ehh
hmm ten Ingrow brzmi wspaniale itp ale cena.. mnie nie stać i nie wiadomo czy zadziała. ciekawy..
haha dziewczyny na przekór nogom kupilam za to krotkie spodenki. i mam zamiar w nich chodzić, niech sie ludzie napatrzą. może przypnę sobie kartjkę : wyrzućcie depilator!!! uhaha. Zuzia, twoje nóżki nie mają zbyt wielkich śladów.. spokojnie możesz je pokazywć mi tez aparat rozjaśnił jakby zdjęcie i nie widac wszystkiego, ale moze i lepiej..;p ale wiadomo- jest problem- trzeba coś z nim zrobić.
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:35   #381
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Zuzia12, tez myślę, ze spokojnie możesz chodzić w krótkich spodniach albo spódniczkach.
moje nogi to jest horror, ale Twoje są OK
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:16   #382
Hannah16
Raczkowanie
 
Avatar Hannah16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
Wink Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny, nie smiejcie sie z tego co powiem ale ja nie wiem jak wygladaja te wrastajace wloski... Jak one dokladnie wygladaja i co to jest? Wiem ze moga one sie pojawiac w okolicach miejsc po depilacji. Niestety tylko tyle wiem. Wybaczcie mojej niewiedzy, mam nadzieje ze wyjasnicie mi to wszystko
__________________


Hannah16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 14:46   #383
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no moje nogi tez wyglądają gorzej niz na zdjęciach ale niedlugo i tak sie przelamie i bede miala to gdzies trzeba bedzie sie na nowo oswoić z uczuciem nagich nóg heeeeh ciekawe jak to będzie, narazie u mnie pogoda sie zepsula ale za pare dni wyjdzie slonce ogole nogi maszynką i wsiuuuuuuuuuuuuuuu krótkie spodnie zaloze a cooo tam
sweet dreams masz racje, ja sobie chyba na czole napisze precz z depilatorami kazdej kolezance juz to mowie i pokazuje moje nogi
Kośka, z tym gównem na alllegro błaaaaaaagam juz kiedys to widzialam ale od razu rzucila mi się nazwa VITALMARKET no proooosze bez kitu tele mango jak nic widac ze te zdjecia komputerowo zrobione tak jak w mango masz zmarszki po tygodniu juz ich nie masz czy tym podobne
ja znalazlam spodob, podkuruje moje wloski zeby wlasnie byly grube i kłujące zeby mi nie wrastaly bo widzę ze teraz po ogoleniu ani jednego nowego wrostu ni maaaaa. zobaczymy czy te wszystkie mascie i zele dzialają ale ile ja na to kasy wydalam az boje sie przyznac ale moja wina ze sobie cos takiego zrobilam
coniektore tu nazekają na lydki a ja nawet uda mam cale pokropkowane jutro zrobie nowe zdjecia calych nog i tu wrzuce.
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:16   #384
Zuzia12
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ale pocieszacie ;] Pojde do dermatologa, zobaczymy co powie. W kazdym razie wciaz jeszcze nie wiem jak powstrzymac wloski od wrastania :/ Pomimo wszystkich srodkow zapobiegawczych, ktore wymienilam, no i wciaz te czerwone kropki na nogach... Jestem mimo wszystko dobrej mysli, co mnie sama zaskakuje
Zuzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:16   #385
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Hannah16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie smiejcie sie z tego co powiem ale ja nie wiem jak wygladaja te wrastajace wloski... Jak one dokladnie wygladaja i co to jest? Wiem ze moga one sie pojawiac w okolicach miejsc po depilacji. Niestety tylko tyle wiem. Wybaczcie mojej niewiedzy, mam nadzieje ze wyjasnicie mi to wszystko
Zakładam , że jakby6s cos takiego miała, to byś wiedziała. Może on wyglądać jak zwykły rosnący włosek, ale nie możesz go podważyć albo czasmi zwykły czarny punkt, który wygląda jak wągier (wtedy włosek się zawija i widać tylko jego czubek).


Ja dzisiaj dorwałam się do swoich nóg i znalazłam 10 wszystkich się pozbyłam. od razu posmarowałam to i miejmy nadzieje blizny nie będzie
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:53   #386
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:49
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:05   #387
emna111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kosia992 Pokaż wiadomość
Hmm tak sobie myśle, że u mnie wrastanie włosów nie ma nic wspólnego z grubością włosa; tu kwestia zmutowanych powykręcanych na drugą stronę cebulek dlatego wrastanie powtarza się w nieskończoność.
Potwierdzam. Włoski wrastały mi zanim zaczęłam stosować balsam osłabiający ich wzrost. Zaletą jest tylko to, że odrasta mniej włosków i są słabsze. Mam już nawet na nogach miejsca, gdzie włoski nie rosną.
emna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:17   #388
Zuzia12
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kosia992 Pokaż wiadomość
Zuzia, jesteś pewna że to wrastające włosy? Bo to są takie małe kropeczki, więc może po prostu podrażnienie po maszynce masz? Chociaż w sumie jak mi zaczynały wrastać włosy to też miałam takie małe czerwone kropeczki i nawet nie trzeba było igły używać żeby je wyciągnąć
Niestety, jesli przyjrzec sie z bliska, to widac wyraznie, ze to wrastajace wloski. I to juz nawet nie 10, ale na calych lydkach. Przedtem wrastaly tylko po zewnetrznej stronie, a teraz to juz wszedzie :/ Podraznienia to juz swoja droga. W takich momentach tez zaluje, ze nie jestem blondynka
Zuzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 22:11   #389
kosia992
Raczkowanie
 
Avatar kosia992
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 71
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

.
__________________

Edytowane przez kosia992
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:49
kosia992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 23:03   #390
Zuzia12
Przyczajenie
 
Avatar Zuzia12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

No tak, w duzej czesci chodzi o to miejsce przy kosci piszczelowej.
Zuzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.