Zakochani po uszy - nowy serial TVN7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-01, 19:22   #1
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279

Zakochani po uszy - nowy serial TVN7


Od jakiegoś czasu TVN7 emituje serial "Zakochani po uszy". Muszę się przyznać, że jest to mój pierwszy serial tego typu jaki oglądam (nigdy nie oglądałam żadnego obyczajowo-romantycznego wieloodcinkowego serialu w TV), ten zaczęłam oglądać przypadkiem i jakoś się wciągnęłam, chociaż nie wiem ile odcinków wytrzymam Jestem ciekawa opinii
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:17   #2
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Ja oglądam. Póki co widzi mi się mimo, że nie widziałam kilku pierwszych odcinków. Zobaczymy jak dalej
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 14:02   #3
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu TVN7 emituje serial "Zakochani po uszy". Muszę się przyznać, że jest to mój pierwszy serial tego typu jaki oglądam (nigdy nie oglądałam żadnego obyczajowo-romantycznego wieloodcinkowego serialu w TV), ten zaczęłam oglądać przypadkiem i jakoś się wciągnęłam, chociaż nie wiem ile odcinków wytrzymam Jestem ciekawa opinii



widziałam jeden odcinek, bo nic innego nie było. Jestem na nie w ogóle, nie podoba mi się snobowanie, w wydaniu tefałenu czy jakiejkolwiek innej stacji, na jakąś wysoką kulturę a potem karmienie widza papką z telenoweli/romantycznych/paradokumentalnych. Jedyny tego typu serial, który obejrzałam od początku do końca, to Brzydula, oczywiście oryginalna, bo była śmieszna, nawet mimo przejaskrawienia pod pewnymi względami. I stała się kultowa. Ale ten nowy serial, nieee.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 20:39   #4
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Oglądam. Taki lekki idealny na sobotnie porządki jako tło
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 09:53   #5
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Oglądam jak mi się przypomni ale często nie mogę na to patrzeć. Chodzi mi o to jak bardzo ten serial jest naiwny, te wszystkie intrygi, to, że Sylwii wszystko uchodzi na sucho itd. Mogę znieść pewien poziom naiwności i wiem, że w serialach nie chodzi o pokazanie prawdziwego życia, no ale pewne rzeczy są tak nierealne, że aż mózg wybucha.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:45   #6
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oglądam jak mi się przypomni ale często nie mogę na to patrzeć. Chodzi mi o to jak bardzo ten serial jest naiwny, te wszystkie intrygi, to, że Sylwii wszystko uchodzi na sucho itd. Mogę znieść pewien poziom naiwności i wiem, że w serialach nie chodzi o pokazanie prawdziwego życia, no ale pewne rzeczy są tak nierealne, że aż mózg wybucha.
Mam podobnie. Oglądnęłam kilka odcinków, głównie z ciekawości, bo serial nagrywany był w Nowej Hucie. Ale wszystkie te intrygi, nieporozumienia, a przede wszystkim infantylność bohaterów mnie poraziła. Ludzie pod 30, a zachowują się mniej roztropnie niż nastolatki. Do tego piękne powielanie stereotypów o Hucie. Nawet na serial z kategorii "do sprzątania" się nie załapał.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:55   #7
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Trochę macie rację, też coraz mniej mi się podoba, nawet jako serial w tle, głównie ze względu na postacie.
Główna bohaterka jest tak bezbarwna i bezpłciowa, że nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że bohater przypomniał sobie o niej po 10 latach, jak ja nie mogę zapamiętać jej twarzy po kilku odcinkach :/ Sylwia jest znacznie bardziej wyrazista i ciekawa, ale też tak przerysowana i karykaturalna, że szkoda gadać. Siostra Piotra obraża się na matkę, że ta wrąca się w jej życie, a sama robi dokładnie to samo, wtrącając się w każdy element życia Piotra i zabraniając mu być z Sylwią. Hipokryzja na maksa.
A największym frajerem i tak jest główny bohater, który zostawia po 10 latach swoją dziewczynę bez żadnych wyrzutów sumienia, ok, po odwaleniu grubej akcji, ale ostatecznie była zazdrosna o inną laskę, która kleiła się do zajętego faceta, zaraz po tym jak sama została zdradzona :/
EH
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 11:02   #8
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Oglądnęłam kilka odcinków, głównie z ciekawości, bo serial nagrywany był w Nowej Hucie. Ale wszystkie te intrygi, nieporozumienia, a przede wszystkim infantylność bohaterów mnie poraziła. Ludzie pod 30, a zachowują się mniej roztropnie niż nastolatki. Do tego piękne powielanie stereotypów o Hucie. Nawet na serial z kategorii "do sprzątania" się nie załapał.
O właśnie - infantylny, tego słowa mi brakowało
Zwłaszcza główna bohaterka, która czasami zachowuje się gorzej niż nieśmiała nastolatka.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 11:29   #9
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
A największym frajerem i tak jest główny bohater, który zostawia po 10 latach swoją dziewczynę bez żadnych wyrzutów sumienia, ok, po odwaleniu grubej akcji, ale ostatecznie była zazdrosna o inną laskę, która kleiła się do zajętego faceta, zaraz po tym jak sama została zdradzona :/
EH
To też swoją drogą. Był z nią 10 lat, o dziecko się zaczęli starać, a tu hop siup i już jest z inną i chyba nawet już padło "kocham cię". Ile to czasu minęło? Tydzień, dwa, trzy? Mogę czegoś nie wiedzieć, bo nie śledzę na bieżąco, ale poważnie? Wiem, że Sylwia wredna zołza (nawiasem mówić musiała nią być, żeby czasem nie było komuś smutno, że ją zostawiono), ale tak jakby go to w ogóle nie obeszło. Ot, przeskoczył z jednego związku do drugiego, i już. Główna bohaterka też ostro zakochana, a nawet tak naprawdę się nie znają. Niby taka święta i dobra, a maślane oczy do zajętego robiła i wcale jej ten szybki przeskok nie przeszkadza.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2019-03-07 o 11:31
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 14:52   #10
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
To też swoją drogą. Był z nią 10 lat, o dziecko się zaczęli starać, a tu hop siup i już jest z inną i chyba nawet już padło "kocham cię". Ile to czasu minęło? Tydzień, dwa, trzy? Mogę czegoś nie wiedzieć, bo nie śledzę na bieżąco, ale poważnie? Wiem, że Sylwia wredna zołza (nawiasem mówić musiała nią być, żeby czasem nie było komuś smutno, że ją zostawiono), ale tak jakby go to w ogóle nie obeszło. Ot, przeskoczył z jednego związku do drugiego, i już. Główna bohaterka też ostro zakochana, a nawet tak naprawdę się nie znają. Niby taka święta i dobra, a maślane oczy do zajętego robiła i wcale jej ten szybki przeskok nie przeszkadza.
Podkreślone: no własnie, wiem, że to tylko serial, ale denerwuje mnie taka hipokryzja. Co gdyby Sylwia była 'normalną' (w sensie nie wredną) dziewczyną? Ostatecznie był z nią 10 lat więc miał sporo czasu, żeby się co do niej przekonać. To co mnie rozwala, że Sylwia tak naprawdę robiła wszystko, żeby Piotr nie zostawił jej dla Asi i to by jej główny cel - czyli generalnie miała rację, bo Piotr cały czas chciał to zrobić, tak samo jak Asia i jej lepie rączki kleiły się do niego jak jeszcze był w związku. Eh, frajerem jest i tyle
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 15:14   #11
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
To też swoją drogą. Był z nią 10 lat, o dziecko się zaczęli starać, a tu hop siup i już jest z inną i chyba nawet już padło "kocham cię". Ile to czasu minęło? Tydzień, dwa, trzy? Mogę czegoś nie wiedzieć, bo nie śledzę na bieżąco, ale poważnie? Wiem, że Sylwia wredna zołza (nawiasem mówić musiała nią być, żeby czasem nie było komuś smutno, że ją zostawiono), ale tak jakby go to w ogóle nie obeszło. Ot, przeskoczył z jednego związku do drugiego, i już. Główna bohaterka też ostro zakochana, a nawet tak naprawdę się nie znają. Niby taka święta i dobra, a maślane oczy do zajętego robiła i wcale jej ten szybki przeskok nie przeszkadza.

takie rzeczy się zdarzają, tak samo jak przechodzone związki więc mnie to aż tak bardzo nie razi, ale nie zmienia to faktu, że ten serial jako całokształt, jest po prostu kiczowaty.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-10, 11:24   #12
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

I ta naiwna Paula, która robi wszystko co chce Sylwia i nie widzi jaka to jest małpa - takie osoby, naprawdę istnieją?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 12:17   #13
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
takie rzeczy się zdarzają, tak samo jak przechodzone związki więc mnie to aż tak bardzo nie razi, ale nie zmienia to faktu, że ten serial jako całokształt, jest po prostu kiczowaty.
Nie no, w tej bajce chodziło o to, że on się zorientował, że ją 'pokochał' 10 lat temu nad jeziorem, że już wtedy chciał rzucić swoją dziewczynę dla niej.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 17:48   #14
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Też mnie denerwuje taka przesadna naiwność bohaterów w tym serialu. Każdy od razu wierzy we wszystko bez sprawdzenia czegokolwiek i na tej podstawie przekreśla np właśnie związek. Ale mimo to jakoś się wciągnęłam i teraz ciekawi mnie jak to się rozwiąże. Piotrek wierzy Sylwii, że ta zaszła w ciążę. Od razu jej uwierzył, że zrobiła ileś testów i tak bez niczego uwierzył. Masakra... Czekam co będzie dalej...

Te dzieci, rodzeństwo Aśki też jakieś takie niewydarzone. Denerwują mnie ogólnie.
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 17:51   #15
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje taka przesadna naiwność bohaterów w tym serialu. Każdy od razu wierzy we wszystko bez sprawdzenia czegokolwiek i na tej podstawie przekreśla np właśnie związek. Ale mimo to jakoś się wciągnęłam i teraz ciekawi mnie jak to się rozwiąże. Piotrek wierzy Sylwii, że ta zaszła w ciążę. Od razu jej uwierzył, że zrobiła ileś testów i tak bez niczego uwierzył. Masakra... Czekam co będzie dalej...

Te dzieci, rodzeństwo Aśki też jakieś takie niewydarzone. Denerwują mnie ogólnie.
Szczególnie że tyle razy ona go oklamala. Ja przestałam oglądać, dla mnie ten serial mógłby się skończyć w 30 odcinkach i byłoby fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 09:38   #16
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Ja na serio nie wierzę w to, co oglądam!
Czy scenarzyści na serio zaserwowali nam kibicowanie patologicznej rodzince z Nowej Huty? (No bo przecież hłe, hłe to takie śmieszne, że każdy z NH to półświatek).

Na serio największym amantem jest postać mężczyzny, który nadal nie ma pozałatwianych swoich spraw z mamusią, a wobec kobiet swego życia, potrafi być zupełnie na zimno okrutny?

Nawet rzekomy brat-łata, kolega weterynarz wobec swojej niby ukochanej dziewczyny lojalny jest tylko dopóki mu się coś tam o uszy nie obije, bez dania jej szansy na wytłumaczenie i z moralnym pastwieniem się nad nią.

Chyba najporządniejszy z nich wszystkich jest kreowany niby na Casanovę Kuba.

Dziewczyny zresztą nielepsze. Każda jedna, a już zwłaszcza Asiunia, kłamie aż się z uszu kurzy...

Póki co, to kibicowałabym jedynie parze Asia-Kuba...
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 07:56   #17
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Wiecie co? Zaciekwaiło mnie, dlaczego niby Ukrainka ma taki jakiś czeski akcent i sprawdziłam sobie, kto gra serialową Tamarę.

Otóż... w całej Polsce nie było aktorki Ukrainki, ani nawet utalentowanej amatorki i rolę po prostu musiała zagrać Polka. Żenada!
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 19:48   #18
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cała nadzieja w Pauli. Może w końcu przejrzy na oczy i opowie o wszystkich przekrętach Sylwii.


Kurde... Kubie tak zależy na odkryciu prawdy że jest w stanie wydać 50000. A nie pomyśli żeby po prostu zostawić kamerkę w gabinecie Sylwii i nagrać o czym one tam gadają. Za tyle kasy to ja bym detektywa zatrudniła i już dawno byłoby po serialu.
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 11:01   #19
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Wie ktoś może gdzie dostanę takie futerko, w którym chodzi tam Sylwia?
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."

Edytowane przez magda2291
Czas edycji: 2019-09-15 o 11:17
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 17:12   #20
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Nie ukrywam, ze trochę dziwi mnie ta nagonka na aśkę, ze niby lepi się do zajętego faceta. Moim zdaniem największą winę w tym wszystkim ponosi facet bo nawet jeśli jakaś laska by się do niego lepila i próbowała go uwieść to on powinien był powiedzieć NIE. Nigdy nie zrozumiem kobiet które za rozpad swojego związku obwiniają inną kobietę a swojego faceta bronią, no bo przecież biedny misiu nie miał co zrobić i to wszystko nbie jego wina tylko innej złej kobiety. Nie wiem czy niektóre kobiety są aż tak bardzo naiwne czy na tyle zdesperowane by wszystko wybaczyc.
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 01:18   #21
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez marysiabrysia Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, ze trochę dziwi mnie ta nagonka na aśkę, ze niby lepi się do zajętego faceta. Moim zdaniem największą winę w tym wszystkim ponosi facet bo nawet jeśli jakaś laska by się do niego lepila i próbowała go uwieść to on powinien był powiedzieć NIE. Nigdy nie zrozumiem kobiet które za rozpad swojego związku obwiniają inną kobietę a swojego faceta bronią, no bo przecież biedny misiu nie miał co zrobić i to wszystko nbie jego wina tylko innej złej kobiety. Nie wiem czy niektóre kobiety są aż tak bardzo naiwne czy na tyle zdesperowane by wszystko wybaczyc.
Po prostu mylisz ocenę czyjejś moralności z krytyką konstruowania postaci serialowej, zwłaszcza w konwencji telenoweli.

Ja tam nadal nie rozumiem, dlaczego jako widz mam nie lubić Sylwii, a kibicować Asi. I dlaczego facet zachowujący tak okropnie wobec partnerek (zarówno Asi jak i Sylwii) czy też kobiet w ogóle, jak Piotr, jest nam przedstawiany jako amant
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 06:06   #22
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Po prostu mylisz ocenę czyjejś moralności z krytyką konstruowania postaci serialowej, zwłaszcza w konwencji telenoweli.

Ja tam nadal nie rozumiem, dlaczego jako widz mam nie lubić Sylwii, a kibicować Asi. I dlaczego facet zachowujący tak okropnie wobec partnerek (zarówno Asi jak i Sylwii) czy też kobiet w ogóle, jak Piotr, jest nam przedstawiany jako amant
Ja nie kibicuje żadnej. Każda ma swoje za uszami. Ale wole bardziej Sylwię bo jest zdecydowana i wie czego chce a aska zawsze wydaje mi się trochę dziwna taka trochę ciągle płaczliwa, zagubiona jak nastolatka momentami.

Będę zła jak na końcu wyjdzie tak ze aska z piotrkiem będą razem. To by było głupie jakby postanowili tak zrobić. Facet wziął ślub z inna, jest naiwny, ze szok i jakby ona mu to wybaczyła to by była głupia. Sylwia trzeci miesiąc ciąży a brzuch płaski a ten nawet z nią ani razu u lekarza nie był, nie wiem jak bardzo łatwiornym trzeba być żeby łykac to wszystko jak pelikan.

I wiem, ze to tylko serial jednak w życiu tez tak często bywa, ze facet zostawia swoja kobietę i odchodzi do innej. I pretensje powinny iść tylko do tego faceta. Serial bardzo naciagany. Nie mniej jednak jestem ciekawa jak to się dalej potoczy
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 12:04   #23
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Halo ! ogląda ktoś jeszcze ?
Podoba mi się przemiana wewnętrzna pauli, jest teraz bardziej pewna siebie, odważna, zdecydowana. Lepiej ją się teraz ogląda
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 12:35   #24
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez marysiabrysia Pokaż wiadomość
Halo ! ogląda ktoś jeszcze ?
Podoba mi się przemiana wewnętrzna pauli, jest teraz bardziej pewna siebie, odważna, zdecydowana. Lepiej ją się teraz ogląda
Ja oglądam to fakt, zupełnie inaczej się teraz patrzy na postać Pauli odkąd wróciła z Hiszpanii i nie daje sobą manipulować Sylwii za to dwoje głównych bohaterów - Asia i Piotr strasznie mnie irytują i denerwują.. jedno takie rozmemłane, a drugie naiwne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 14:12   #25
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Ja oglądam to fakt, zupełnie inaczej się teraz patrzy na postać Pauli odkąd wróciła z Hiszpanii i nie daje sobą manipulować Sylwii za to dwoje głównych bohaterów - Asia i Piotr strasznie mnie irytują i denerwują.. jedno takie rozmemłane, a drugie naiwne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naiwny do bólu aż ciężko w to uwierzyć. Jestem ciekawa jak to się zakończy ☺pewnie będzie tak ze aska będzie z Piotrem a Tomek może z ... Tą policjantką. Chociaż nie chciałabym żeby to się tak potoczylo
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 16:56   #26
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez marysiabrysia Pokaż wiadomość
Naiwny do bólu aż ciężko w to uwierzyć. Jestem ciekawa jak to się zakończy â�şpewnie będzie tak ze aska będzie z Piotrem a Tomek może z ... Tą policjantką. Chociaż nie chciałabym żeby to się tak potoczylo
Tez bym nie chciała, to by było az za bardzo przewidywalne zdecydowanie bardziej wolałabym Asię z Tomkiem na koniec no ale scenarzyści pewnie pójdą torem Asia z Piotrem, Tomek z Kingą (?) tą policjantką, a Sylwia z Jackiem byłym Asi lub sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 19:44   #27
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Tez bym nie chciała, to by było az za bardzo przewidywalne zdecydowanie bardziej wolałabym Asię z Tomkiem na koniec no ale scenarzyści pewnie pójdą torem Asia z Piotrem, Tomek z Kingą (?) tą policjantką, a Sylwia z Jackiem byłym Asi lub sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to by było dobre z tym Jackiem ! Swój na swego by trafił

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Tym bardziej, ze_ona się z nim chyba przespi tak było w urywkach
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 22:44   #28
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Sylwia ze swoją o 10 lat starszą matką są takimi demonami zła i tak intrygują, że niedługo wywołają trzecią wojnę światową. To jest przerysowane na maksa, lepiej by się to oglądało, gdyby bohaterowie nie byli tacy jednowymiarowi.
Nie wierzę też w to wielkie uczucie między Piotrem a Asią. Ile oni byli ze sobą, kilka tygodni? Poza tym ja rozumiem, że miłość jest ślepa, ale na miejscu Aśki chyba każda by się zdążyła odkochać widząc jakim Piotr jest osłem i jak daje sobą manipulować. To nie był wieloletni związek, tylko kilkutygodniowa przygoda i ja nie bardzo rozumiem dlaczego twórcy serialu każą nam kibicować tej parze. O wiele fajniejszym facetem jest Tomek, chociaż podejrzewam, że na koniec będzie z Kingą (która też jest znacznie bardziej ogarniętą i atrakcyjniejszą dziewczyną niż Asia). Do tego śmierć Patrycji pasuje do takiego serialu jak kwiatek do kożucha, bardzo irytujące i rozwydrzone dzieciaki (siostra Aśki i dzieci Patrycji) i wylewająca się z ekranu hipokryzja, bo każdy wtrąca się w cudze życie sam nie będąc świętym (Patrycja, Tamara, Kuba itd).
Oglądam co któryś odcinek żeby wiedzieć jak się skonczy ale kolejnego sezonu (jeśli będzie) na pewno nie będę oglądać.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 23:17   #29
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Fabularnie niestety ten serial mocno kuleje, oglądam chyba z tego względu że zarówno Kraków, jak i Nowa Huta są mi bliskie. Dopiero ostatnio dowiedziałam się że aktorka grająca Aśkę to córka Andrzeja Grabowskiego, jakoś widząc jej nazwisko w czołówce nie wpadło mi to do głowy.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 10:04   #30
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Nie no mam nadzieję, że zakończą na jednym sezonie bo sami sobie by tym strzelili w kolano tylko.. nawet ciężko byłoby mi wyobrazić sobie o czym miałby być...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 16:07:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.