Mamy luty 2020 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-04, 16:52   #1441
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Kurde rzeczywiście piszą,że w.tym modelu dopiero od 28tc można wykryć tętno. Myślę,że nie masz czym się przejmować bo nie wykryje jeszcze tętna, na taki model poprostu trafiłaś. Ja jestem spokojniejsza odkąd czuję ruchy ale mimo tego codziennie słucham, mój detektor wykrywa tętno od 12tc...
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 18:52   #1442
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

bylam dzis u mojego ginekologa zdenerwowal mnie chyba z 5 razy ..mam do niego nastepny termin ale mysle powaznie czy nie zmienic lekarza bo szkoda nerwow, wogole nie slucha co do niego mowie, wie wszystko najlepiej przerywa przeinacza moje slowa itd
nawet plci nie chcial sprawdzic i dalej niewiem kto siedzi ;d wszedzie natrafiam na przeceny a nie moge kupic nic ..chyba musze czekac do pazdziernika
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 18:59   #1443
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
bylam dzis u mojego ginekologa zdenerwowal mnie chyba z 5 razy ..mam do niego nastepny termin ale mysle powaznie czy nie zmienic lekarza bo szkoda nerwow, wogole nie slucha co do niego mowie, wie wszystko najlepiej przerywa przeinacza moje slowa itd
nawet plci nie chcial sprawdzic i dalej niewiem kto siedzi ;d wszedzie natrafiam na przeceny a nie moge kupic nic ..chyba musze czekac do pazdziernika
Właśnie mój lekarz poprzedni był taki sam. Prowadzil moja druga ciąże i bylo super a w tej taki cham i wiesniak, że szkoda gadać. Zmieniłam i jestem super zadowolona Może poszukaj kogoś innego . Z wizyty powinnaś wracać spokojna nie zła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 19:01   #1444
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Kurde rzeczywiście piszą,że w.tym modelu dopiero od 28tc można wykryć tętno. Myślę,że nie masz czym się przejmować bo nie wykryje jeszcze tętna, na taki model poprostu trafiłaś. Ja jestem spokojniejsza odkąd czuję ruchy ale mimo tego codziennie słucham, mój detektor wykrywa tętno od 12tc...
No właśnie ja to jednak chyba nie czuje ruchów. Wizytę Mam dopiero za tydzień wiec pozostaje mi się stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 19:03   #1445
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
bylam dzis u mojego ginekologa zdenerwowal mnie chyba z 5 razy ..mam do niego nastepny termin ale mysle powaznie czy nie zmienic lekarza bo szkoda nerwow, wogole nie slucha co do niego mowie, wie wszystko najlepiej przerywa przeinacza moje slowa itd

nawet plci nie chcial sprawdzic i dalej niewiem kto siedzi ;d wszedzie natrafiam na przeceny a nie moge kupic nic ..chyba musze czekac do pazdziernika


Oj ja w poprzedniej ciąży też tak źle trafiłam na szczęście odchodził na emeryturę więc i tak musiałam zmienić lekarza bo tak to bym się nie odważyła, tylko między wizytami chodziłam prywatnie. Ale od tego "głównego" wychodziłam z każdej wizyty z płaczem. Polecam zmienić jak najszybciej, masz się czuć dobrze na wizytach i musisz wiedzieć, że dobrze o Ciebie dbają
W tej ciąży dopiero widzę jak super potrafią być lekarze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 19:43   #1446
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Fiolek szkoda twoich nerwów na takiego pacana... Poszukaj lepiej innego gina bo będziesz się stresować przy każdej wizycie. A teraz spokój dla nas wskazany. Współczuję dzisiejszych stresów 😐

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ania na pewno wszystko będzie dobrze! Może twoja księżniczka poprostu wstydliwa jest i kryje się po kątach. Wiem,że to duży stres i każda z nas się martwi o swoje nienarodzone dziecko ale trzeba być dobrej myśli 😊😘 Ja tak chciałabym już być w terminie porodu i mieć już bejbusia na rękach... Brzuch mam już tak duży jakbym co najmniej w 6miesiacu była 😱
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 06:17   #1447
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

naprzyklad taka rozmowa jedna znim z wczoraj

on widzielismy sie ostatnio miesiac temu co tak pozno
ja bo dopiero odebralam wyniki pappa i bylam tydzien chora
on co ma prenatalne do wczesniejszych wizy
ja bo kazal doktor byc po prenatalnych z wynikami?
a jeszcze jakbym niezmienila osrodka to bym dopiero wyniki odbeirala bo takie temriny na prenatalne szkoda gadac

no nie robi z czlowieka idiotki?
i wogole ciagle teksty jak do debila powiedzialam mu ze idiotke ze mnie robi to sie oburzyl ze jak moge cos takiego mu zarzucac pff

tylko jak to teraz zrobic bo zlecil mi wyniki ale drugi lekarz jest w tym samym osrodku to moze przeloza jakos bo to do karty chyba idzie pieron wie
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 09:01   #1448
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Jak to ta sama przychodnia to jak zapiszesz się do innego lekarza to kartę powinni mu po prostu dać. Nie ma problemu. A jakbyś chciała zmienić całkiem placówkę to poproś o wyniki. To są Twoje badania i muszą Ci je wydać

Ja mogę się pochwalić, że w końcu zaczęła się moja ulubiona ciążowa przypadłość nie przetłuszczają mi się włosy ogólnie mam z tym wielki problem a w pierwszym trymestrze jeszcze bardziej się nasiliło. Teraz nic a nic się nie przetłuszczają czekałam na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 09:36   #1449
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

u mnei paznokcie dlugie i twarde a normalnie mialam miekkie i lamiace za to wlosy sie pogorszyly leca garsciami siano sie zrobilo obcielam wczoraj za ucho i jestem zachwycna teraz tylko odzywki jakies muze kupic
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 09:42   #1450
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
bylam dzis u mojego ginekologa zdenerwowal mnie chyba z 5 razy ..mam do niego nastepny termin ale mysle powaznie czy nie zmienic lekarza bo szkoda nerwow, wogole nie slucha co do niego mowie, wie wszystko najlepiej przerywa przeinacza moje slowa itd
nawet plci nie chcial sprawdzic i dalej niewiem kto siedzi ;d wszedzie natrafiam na przeceny a nie moge kupic nic ..chyba musze czekac do pazdziernika
Dziewczyny mają rację, lepiej naprawdę zmienić lekarza, niż tracić niepotrzebnie nerwy, co wizytę Ja wiem, że łatwo powiedzieć, sama pewnie bym się wahała, chociaż argumenty są dostatecznie mocne - liczy się Twój spokój i poczucie zaopiekowania przez lekarza. Dzieciątko to czuje i na pewno nie chce, żeby mama tak się denerwowała

Ja mam dzisiaj jakiś kryzys od rana...Mam nadzieję, że to kwestia hormonów i minie. Ale mam poczucie kompletnej bezużyteczności...Nic mi się nie chce, a mam tyle czasu, będąc w domu! Czy Wy już szykujecie gniazdko? Ostatnio przebrałam ubranka od kuzynki, układając rozmiarami i miałam przynajmniej satysfakcję, że coś robię...Najchętniej zaszyłabym się w jakimś miłym kąciku i czekała na luty

Paznokcie, włosy...to fakt! Są przyjemne skutki uboczne ciąży Mi się tylko cera sypie od czasu do czasu. Raz lepiej, raz gorzej. Ale bynajmniej nie jest "promienna", jak opowiadali haha

fjolek, a tarczyca w porządku? Mi włosy leciały przy złych wynikach.
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 09:47   #1451
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Dziewczyny mają rację, lepiej naprawdę zmienić lekarza, niż tracić niepotrzebnie nerwy, co wizytę Ja wiem, że łatwo powiedzieć, sama pewnie bym się wahała, chociaż argumenty są dostatecznie mocne - liczy się Twój spokój i poczucie zaopiekowania przez lekarza. Dzieciątko to czuje i na pewno nie chce, żeby mama tak się denerwowała



Ja mam dzisiaj jakiś kryzys od rana...Mam nadzieję, że to kwestia hormonów i minie. Ale mam poczucie kompletnej bezużyteczności...Nic mi się nie chce, a mam tyle czasu, będąc w domu! Czy Wy już szykujecie gniazdko? Ostatnio przebrałam ubranka od kuzynki, układając rozmiarami i miałam przynajmniej satysfakcję, że coś robię...Najchętniej zaszyłabym się w jakimś miłym kąciku i czekała na luty



Paznokcie, włosy...to fakt! Są przyjemne skutki uboczne ciąży Mi się tylko cera sypie od czasu do czasu. Raz lepiej, raz gorzej. Ale bynajmniej nie jest "promienna", jak opowiadali haha



fjolek, a tarczyca w porządku? Mi włosy leciały przy złych wynikach.


Ehhh nawet mi nic nie mów o poczuciu bezużyteczności. Ja zaszłam w pierwsza ciążę jeszcze na studiach. Obroniłam się jak Kornelka już była z nami i tak siedzę w domu i nie pracuje. Myślałam, żeby poczekać aż skończy półtora roku i znaleźć żłobek a sobie pracę. No ale akurat mam termin na luty czyli jak starcza będzie miała właśnie półtora roku. I nie wiem...z jednej strony barfzo bym chciała być w domu aż pójdą dzieci do przedszkola, ale jestem przerażona tym czy znajdę pracę po takim czasie od studiów. Ja już mało pamiętam a co dopiero za 3 lata kompletnie nie wiem co ze sobą robić. Dzieci bardzo chciałam i są planowane, ale teraz zaczynam mieć wątpliwości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 09:50   #1452
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

no moze to tez byc przez tarczyce z tymi wlosami bo mam neidoczynnosc narazie tsh okej dzieki euthyroxowi ale napewno to tez ma wpplyw

uzywala ktoras odzywek z kellosa keliosa? neiwiem jak sie to pisze warto kupic?
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 09:56   #1453
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
no moze to tez byc przez tarczyce z tymi wlosami bo mam neidoczynnosc narazie tsh okej dzieki euthyroxowi ale napewno to tez ma wpplyw



uzywala ktoras odzywek z kellosa keliosa? neiwiem jak sie to pisze warto kupic?


Kallos? Używalam maski, ale szału nie robiła
Chociaż wczoraj w śniadaniowce jakiś fryzjer mówi, że maski żeby dobrze działały trzeba odpowiednio nakładać. Pasmo po pasmie, wmasowac a później przeczesać grubym grzebieniem. Mi sje tak nigdy nie chciało bawić więc to może wina sposobu aplikacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 11:07   #1454
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

albo wiecie co mnie jeszcze zdenerwowalo bo jak sobie teraaz siedze i mysle to fatycznie mnie wczoraj lekarz olal na usg twierdzi ze jelito okej i niemozliwe ze jelito mnie boli ale plci niewidac bo za wczesnie (15 tydzien) a nawet nie zerknal ,, a skad on moze wiedziec czy niemam cos w srodku jelita albo n p na woreczku zolciowym przeciez nawet kamienie sa tak male ze niewidac nieraz ciezko dac skierowanie do specjalisty a mi o to chodzilo zeby mnie gdzies pokierowal co z tym robic a nie zze napewno nie jelito pania boli to kregoslup promieniuje i ze wydziwiam..a ja sie lecze 10 lat na kregoslup i wiem jak do boku promieniuja ledzwie i ewidentnie mnie w nocy boli jelito zoladek nwiem co tam jest w tym miejscu ik nawet lekarz rodzinny naciskal i bolalo ale lekarzowi rodzinnemu tez ciezko bylo skierowac na usg brzucha tylko ebym ginekologa zapytala co sadzi ..bo puki brzuch maly to by moze cos sie zaradzilo a potem dziecko zaslaniac bedzie
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016

Edytowane przez fjolek
Czas edycji: 2019-09-05 o 11:08
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 12:07   #1455
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

fjolek, a nie lepiej poprostu iść prywatnie zrobić USG brzucha? To nie są duże koszta a będziesz spokojniejsza. Jelit wprawdzie na USG jamy brzusznej nie da się zobaczyć ale wątrobę, drogi żółciowe, nerki i wiele innych rzeczy już tak.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 12:29   #1456
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
albo wiecie co mnie jeszcze zdenerwowalo bo jak sobie teraaz siedze i mysle to fatycznie mnie wczoraj lekarz olal na usg twierdzi ze jelito okej i niemozliwe ze jelito mnie boli ale plci niewidac bo za wczesnie (15 tydzien) a nawet nie zerknal ,, a skad on moze wiedziec czy niemam cos w srodku jelita albo n p na woreczku zolciowym przeciez nawet kamienie sa tak male ze niewidac nieraz ciezko dac skierowanie do specjalisty a mi o to chodzilo zeby mnie gdzies pokierowal co z tym robic a nie zze napewno nie jelito pania boli to kregoslup promieniuje i ze wydziwiam..a ja sie lecze 10 lat na kregoslup i wiem jak do boku promieniuja ledzwie i ewidentnie mnie w nocy boli jelito zoladek nwiem co tam jest w tym miejscu ik nawet lekarz rodzinny naciskal i bolalo ale lekarzowi rodzinnemu tez ciezko bylo skierowac na usg brzucha tylko ebym ginekologa zapytala co sadzi ..bo puki brzuch maly to by moze cos sie zaradzilo a potem dziecko zaslaniac bedzie
A co podejrzewasz, jeśli chodzi o jelita? Ja mam teraz w ciąży znowu duże problemy z jelitami i już się głowiłam, co mogłabym zrobić, żeby bolało mniej, ale samo przeszło po 15 tygodniu. A bywało tak, że brzuch miałam znacznie większy niż teraz, kiedy jest już zaokraglony i bardzo bolał, szczególnie wieczorami i nocą. Nie mogłam z bólu spać. Ale zanim udalo mi sie pojsc na wizytę, dolegliwości minęły i tak jak mówię teraz w 17 tygodniu jest lepiej A miałaś wcześniej problemy z jelitami? Może to kwestia diety i słabszej perystaltyki?

A jakie studia ukończyłaś, jeśli oczywiście chcesz się tym dzielić? Ja zawsze marzyłam o byciu z dziećmi w domu, miałam chyba inna wizję tego, jak to wygląda...Bo obecnie czas przelatuje mi przez palce i mój dzień nie prowadzi do niczego pożytecznego. Przekonuję się, że z maluchem będzie inaczej - będę mogła czerpać z doświadczenia i organizować mu czas, ale nie wiem, czysto nie kolejna wymówka mojego umysłu, który podsuwa mi wytłumaczenia dla mojego nicnierobienia...Chciałam w tym wolnym czasie nieco przyjrzeć się swojej zawodowej przyszłości i zaplanować zmiany po macierzyńskim, ale ja dalej nie wiem, co robić w życiu zawodowo...Przesta mnie to.
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 13:39   #1457
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
A co podejrzewasz, jeśli chodzi o jelita? Ja mam teraz w ciąży znowu duże problemy z jelitami i już się głowiłam, co mogłabym zrobić, żeby bolało mniej, ale samo przeszło po 15 tygodniu. A bywało tak, że brzuch miałam znacznie większy niż teraz, kiedy jest już zaokraglony i bardzo bolał, szczególnie wieczorami i nocą. Nie mogłam z bólu spać. Ale zanim udalo mi sie pojsc na wizytę, dolegliwości minęły i tak jak mówię teraz w 17 tygodniu jest lepiej A miałaś wcześniej problemy z jelitami? Może to kwestia diety i słabszej perystaltyki?



A jakie studia ukończyłaś, jeśli oczywiście chcesz się tym dzielić? Ja zawsze marzyłam o byciu z dziećmi w domu, miałam chyba inna wizję tego, jak to wygląda...Bo obecnie czas przelatuje mi przez palce i mój dzień nie prowadzi do niczego pożytecznego. Przekonuję się, że z maluchem będzie inaczej - będę mogła czerpać z doświadczenia i organizować mu czas, ale nie wiem, czysto nie kolejna wymówka mojego umysłu, który podsuwa mi wytłumaczenia dla mojego nicnierobienia...Chciałam w tym wolnym czasie nieco przyjrzeć się swojej zawodowej przyszłości i zaplanować zmiany po macierzyńskim, ale ja dalej nie wiem, co robić w życiu zawodowo...Przesta mnie to.


Jak pytanie o studia do mnie to skończyłam elektrotechnikę. Interesuje się oświetleniem i właśnie w tym bym chciała pracować. Na studiach w wakacje udało mi się dostać do firmy zajmującej się właśnie tym i utwierdziłam się w tym przekonaniu, że to dla mnie. No ale to wszystko tak w czasie się odsuwa, że nie wiem. Mam pomysł żeby poszukać jakiejś zdalnej pracy, nawet nie ze względu na zarobek (chociaż dodatkowe pieniądze zawsze by się przydały) ale właśnie po to żeby mieć praktykę. No ale jakoś nie mogę się do tego zebrać...po prostu boję się jak to będzie. Jak musiałam pisać pracę inżynierską to i z niemowlakiem mogłam się zorganizować więc wiem, że wszystko jest do zrobienia. Tylko jakiś taki strach dziwny przed tym mnie paraliżuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 14:56   #1458
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ja właśnie mam takie twarde paznokcie, że w byle co puknę ręką i paznokcie są połamane �� za to moja cera ciągle woła o pomstę do nieba...
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 17:11   #1459
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

a chyba tak zrobie pojde sobie na usg brzucha i zobacze...a dzieje mi sie tak ze w nocy albo nad ranem sie budze z bolem z prawej strony i mi tak jelita skreca i musze lazic i zaliczyc toalete wtedy jest lepiej no i juz tak z kilka tygodni to jest non stop ..bardzo irytujace
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 07:50   #1460
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

A przed ciąża też tak miałaś? Ja mam przewlekłą nerwice jelit i tez sie z tym męczę. W ciąży poki co sie uspokoiło ale czesto jest tak ze przez hormony i stres sie to zaostrza. bo jeśli zaczęło Ci sie to dziać dopiero w ciąży to też moze byc kwestia rozrastania sie macicy i przemieszczania sie przez calego ukladu pokarmowego. Stad bywają kwiatki w typie zaparć, biegunek, gazów, wzdęć i tajemniczych niezidentyfikowanych dolegliwości bólowych...
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 07:59   #1461
Gosia02061980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 166
Dot.: Mamy luty 2020

Witam wszystkich, ja po wizycie u mojego gin, 18 tc skończony. I ku mojemu zdziwieniu będę mięć córkę, a wszystkie znaki wskazywały na chłopca, moje kwaśne, ostre smaki odrzut od słodyczy, a wcześniej z synkiem się sprawdziło, chiński kalendarz też się pomylił, w sumie pierwszy raz bo tak to mi się sprawdzał i moje przeczucia mnie zmyliły mam taką niespodziankę, i mama moja twierdziła że mam ładną cerę i ładnie wyglądam to chłopak będzie, więc obalam te mity bo dziewczynka i jeszcze strasznie szybko włosy na nogach mi rosną ogólnie włosy, stały się mocne ale to wszystko są takie triki aby się pobawić i jeszcze dodam że ten test z moczu zrobiłam i też na chłopca się przebarwił, a lekarz mi mówi że tylko groszek widzi Pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego. Za trzy tygodnie połówkowe zobaczymy czy nic nie wyrośnie z tego groszka.
Gosia02061980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 08:46   #1462
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Gosia, grunt że dziewczynka zaskoczyła Cię teraz a nie na porodówce
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 10:24   #1463
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Gosia super wiadomości!!! Ja z córką miałam piękną buzie i nie wierzę w to babcine gadanie 😉 teraz za to mam taką brzydką... Zobaczymy czy chłopiec potwierdzi się za półtora tygodnia, połówkowe mam 24 ale mam nadzieję,że na normalnej wizycie gin mi powie czy synek został czy zmienił się w córeczkę 😂
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 11:17   #1464
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Gosia super wiadomości!!! Ja z córką miałam piękną buzie i nie wierzę w to babcine gadanie teraz za to mam taką brzydką... Zobaczymy czy chłopiec potwierdzi się za półtora tygodnia, połówkowe mam 24 ale mam nadzieję,że na normalnej wizycie gin mi powie czy synek został czy zmienił się w córeczkę


Ja to samo. Każdy mówił, że na pewno będzie syn bo tak ładnie wyglądam jest córeczka. Teraz mam wrażenie , że wyglądam okropnie, dużo gorzej niż ostatnio ale na usg jeszcze nic nie było widać. Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 11:35   #1465
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Gazelomon no fajnie byłoby mieć parkę 😍😍😍 ale chciałabym po cichu żeby spełniło się marzenie mojej córki żeby miała siostrzyczkę.
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 06:53   #1466
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej🙂 super, że mamy weekend wspólny czas z rodziną. Wstałam i krew z nosa mi poszła, kurczę nigdy tak nie miałam mam nadzieję, że to tylko jednorazowy incydent. A poza tym głowa mi pęka
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 08:19   #1467
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
bylam dzis u mojego ginekologa zdenerwowal mnie chyba z 5 razy ..mam do niego nastepny termin ale mysle powaznie czy nie zmienic lekarza bo szkoda nerwow, wogole nie slucha co do niego mowie, wie wszystko najlepiej przerywa przeinacza moje slowa itd
nawet plci nie chcial sprawdzic i dalej niewiem kto siedzi ;d wszedzie natrafiam na przeceny a nie moge kupic nic ..chyba musze czekac do pazdziernika
Nawet nie chce słyszeć o takim podejściu, Boże, a to nawet nie połowa ciąży! I masz się Tak męczyć do końca? O nie, od razu bym zmieniła! Teraz musiałam iść w zastępstwie do innych lekarzy i trafiłam w jednym przypadku na taką babę że szkoda gadac...Jak ją zobaczyłam to nie wiedziałam skąd ja znam ale wiedziałam, że to nie było mile spotkanie. Okazało się, że to lekarka która przyjmowała mnie na oddział gdy zaczęły się skurcze. Już wtedy była wredna. Pomyślcie: rodzicie a tu taka SUCZ! Na tej wizycie zastępczej czułam się jak na maturze, bałam się cokolwiek powiedzieć, że mnie zgasi i wytknie błędy, idiotka. Wprawdzie zajęła się mną rzetelnie, ale ile przy tym stresu! Moja lekareczka jest za to słodka miła dokladna, rozumie że kobieta w ciąży potrzebuję pewnego traktowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
No właśnie ja to jednak chyba nie czuje ruchów. Wizytę Mam dopiero za tydzień wiec pozostaje mi się stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cierpliwości na pewno wszystko jest i będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Dziewczyny mają rację, lepiej naprawdę zmienić lekarza, niż tracić niepotrzebnie nerwy, co wizytę Ja wiem, że łatwo powiedzieć, sama pewnie bym się wahała, chociaż argumenty są dostatecznie mocne - liczy się Twój spokój i poczucie zaopiekowania przez lekarza. Dzieciątko to czuje i na pewno nie chce, żeby mama tak się denerwowała

Ja mam dzisiaj jakiś kryzys od rana...Mam nadzieję, że to kwestia hormonów i minie. Ale mam poczucie kompletnej bezużyteczności...Nic mi się nie chce, a mam tyle czasu, będąc w domu! Czy Wy już szykujecie gniazdko? Ostatnio przebrałam ubranka od kuzynki, układając rozmiarami i miałam przynajmniej satysfakcję, że coś robię...Najchętniej zaszyłabym się w jakimś miłym kąciku i czekała na luty

Paznokcie, włosy...to fakt! Są przyjemne skutki uboczne ciąży Mi się tylko cera sypie od czasu do czasu. Raz lepiej, raz gorzej. Ale bynajmniej nie jest "promienna", jak opowiadali haha

fjolek, a tarczyca w porządku? Mi włosy leciały przy złych wynikach.
U mnie paznokcie jakby twardsze, włosy to sama nie wiem, jeszcze obserwuje, zawsze miałam liche, tylko na skalpie busz od kozieradki. A cera rzeczywiście - raz super raz masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Ehhh nawet mi nic nie mów o poczuciu bezużyteczności. Ja zaszłam w pierwsza ciążę jeszcze na studiach. Obroniłam się jak Kornelka już była z nami i tak siedzę w domu i nie pracuje. Myślałam, żeby poczekać aż skończy półtora roku i znaleźć żłobek a sobie pracę. No ale akurat mam termin na luty czyli jak starcza będzie miała właśnie półtora roku. I nie wiem...z jednej strony barfzo bym chciała być w domu aż pójdą dzieci do przedszkola, ale jestem przerażona tym czy znajdę pracę po takim czasie od studiów. Ja już mało pamiętam a co dopiero za 3 lata kompletnie nie wiem co ze sobą robić. Dzieci bardzo chciałam i są planowane, ale teraz zaczynam mieć wątpliwości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się nie czuje bezużyteczna, bo dobrze mi w domu, już będzie 3lata, bo starania się przedluzyly. Ale martwię się jak to będzie z tym powrotem do pracy... teraz w lipcu miesiąc pracowałam,bo przydalam się na urlopy, fajna odmiana. Mimo to boje sie przyszłości. Też nie mam praktyki w zawodzie, lata lecą, a nie wykluczam kolejnej ciąży. Przerażająca perspektywa "emerytury"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Kallos? Używalam maski, ale szału nie robiła
Chociaż wczoraj w śniadaniowce jakiś fryzjer mówi, że maski żeby dobrze działały trzeba odpowiednio nakładać. Pasmo po pasmie, wmasowac a później przeczesać grubym grzebieniem. Mi sje tak nigdy nie chciało bawić więc to może wina sposobu aplikacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja używam często kallos i ja traktuje tylko jako od-puszacz i od-sianiacz, nie oczekuje po takiej cenie uzdrowienia mojego marnego włosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia02061980 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, ja po wizycie u mojego gin, 18 tc skończony. I ku mojemu zdziwieniu będę mięć córkę, a wszystkie znaki wskazywały na chłopca, moje kwaśne, ostre smaki odrzut od słodyczy, a wcześniej z synkiem się sprawdziło, chiński kalendarz też się pomylił, w sumie pierwszy raz bo tak to mi się sprawdzał i moje przeczucia mnie zmyliły mam taką niespodziankę, i mama moja twierdziła że mam ładną cerę i ładnie wyglądam to chłopak będzie, więc obalam te mity bo dziewczynka i jeszcze strasznie szybko włosy na nogach mi rosną ogólnie włosy, stały się mocne ale to wszystko są takie triki aby się pobawić i jeszcze dodam że ten test z moczu zrobiłam i też na chłopca się przebarwił, a lekarz mi mówi że tylko groszek widzi Pozdrawiam życzę wszystkiego dobrego. Za trzy tygodnie połówkowe zobaczymy czy nic nie wyrośnie z tego groszka.
O córeczka fajnie gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej super, że mamy weekend wspólny czas z rodziną. Wstałam i krew z nosa mi poszła, kurczę nigdy tak nie miałam mam nadzieję, że to tylko jednorazowy incydent. A poza tym głowa mi pęka
Szybkiego powrotu do formy życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 07:04   #1468
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej 🙂 Jak wam mija weekend? Ja już po śniadanku,pomidory ze śmietaną taka dzisiaj naszła mnie ochota. U nas ponuro,pada deszcz i jakoś tak zimno 😱
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:47   #1469
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej Jak wam mija weekend? Ja już po śniadanku,pomidory ze śmietaną taka dzisiaj naszła mnie ochota. U nas ponuro,pada deszcz i jakoś tak zimno
U mnie powoli. Chłopcy pozwolili mi pospać do 8 dzisiaj więc super. Mąż idzie na 14 do pracy więc mam ich dzisiaj w pełnym zakresie U mnie wjechała dzisiaj jajecznica ze szczypiorkiem 🤤🤤 Ogólnie jem bardzo bardzo duzo ostatnio ciężko mi się opanować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
U mnie powoli. Chłopcy pozwolili mi pospać do 8 dzisiaj więc super. Mąż idzie na 14 do pracy więc mam ich dzisiaj w pełnym zakresie U mnie wjechała dzisiaj jajecznica ze szczypiorkiem 🤤🤤 Ogólnie jem bardzo bardzo duzo ostatnio ciężko mi się opanować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapominam dopisać u nas też zimnoo 15 stopni tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:55   #1470
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

U nas też zimno. Wczoraj większość dnia sprzątałam a dzisiaj narazie nie robię nic
Z pozytywnych rzeczy chyba zdecydowaliśmy się na imię
A z mniej pozytywnych nadal czekamy na na decyzję miasta odnośnie mieszkania które chcemy kupić. 12 mija już miesiąc, więc mam nadzieję, że w tym tygodniu już wszystko będzie wiadome i dostaniemy klucze. Czeka nas jeszcze remont więc zależy ki na czasie żeby jak najszybciej to wszystko ogarnąć a tu jak zwykle urzędy czekają do ostatniej chwili


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.