Mamy luty 2020 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-14, 19:43   #1861
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Dziękuję, dobrze Was mieć. Bo jeszcze bym wyskoczyła do rodzenia w jakiejś luksusowej azteckiej bawełnie zbieranej w pełni ksiezyca

Jeju to już tak niedługo :O
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 19:46   #1862
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Dziękuję, dobrze Was mieć. Bo jeszcze bym wyskoczyła do rodzenia w jakiejś luksusowej azteckiej bawełnie zbieranej w pełni ksiezyca

Jeju to już tak niedługo :O


Hahahahah poprawiłaś mi humor

To już bardzo niedługo i jeszcze czas świąteczny nam się trafił a to zawsze zlatuje dużo szybciej. Chyba powoli zaczynam wpadać w panikę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 20:24   #1863
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Oj taaak, leci to wszystko jak szalone. Dopiero był pozytywny test ciążowy a teraz ta dodatkowa blada kreska właśnie wbija mi jakąś część ciała w pęcherz.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 06:57   #1864
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Hej co do koszul widziałam, że dziewczyny na innym wątku polecają dolce sonno pod względem dobrej jakości i ceny. I są bez motywów dla małych dziewczynek, więc pewnie się zdecyduję.
Mi też ten czas tak szybko mija, a jestem jeszcze zupełnie niegotowa

Dziewczyny, w którym tygodniu robilyście/ będziecie robić test obciążenia glukozą?
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 07:44   #1865
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez pokamina Pokaż wiadomość
Hej co do koszul widziałam, że dziewczyny na innym wątku polecają dolce sonno pod względem dobrej jakości i ceny. I są bez motywów dla małych dziewczynek, więc pewnie się zdecyduję.

Mi też ten czas tak szybko mija, a jestem jeszcze zupełnie niegotowa



Dziewczyny, w którym tygodniu robilyście/ będziecie robić test obciążenia glukozą?


Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to 24+6


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 07:46   #1866
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

no wlasnie bylam wczoraj na kontrolnej wizycie u ginekologa wizyta strasznie szybka bo za doktorem wydzwaniali z dyzuru na operacje ale zdazyl zrobic usg (dziecko lezy poziomo puki co) i dostalam zlecenie na krzywa cukrowa ale to dopiero u mnie 21 tydzien i teraz niewiem czy ja mam to zrobic teraz bo wizuyta dopiero za meisiac to chyba moge naspokojnie w 24 t.doktor byl taki szybki ze nic niewiem z wizyty ;d
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 08:07   #1867
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Ja robiłam w 10 tyg jakoś bo mi wyszła za wysoka glukoza na czczo. Tak ogólnie to zaleca się między 22 a 24 Tc.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 09:12   #1868
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ja robiłam w 10 tyg jakoś bo mi wyszła za wysoka glukoza na czczo. Tak ogólnie to zaleca się między 22 a 24 Tc.

Ja słyszałam, że najlepiej między 24-26, bo wtedy podobno jest największe stężenie tego hormonu, który może zaburzać metabolizm cukru. Mi moja ginekolog kazała zrobić badanie w 24. U mnie to w zasadzie za chwilę i wstępnie planuję się wybrać w najbliższy piątek.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 09:15   #1869
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ja robiłam w 10 tyg jakoś bo mi wyszła za wysoka glukoza na czczo. Tak ogólnie to zaleca się między 22 a 24 Tc.

I nie musisz powtarzać? Ja w pierwszej ciąży też robiłam tak wcześnie bo ten zwykły wynik wyszedł niepokojący, ale około 27 robiłam drugi raz


Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
no wlasnie bylam wczoraj na kontrolnej wizycie u ginekologa wizyta strasznie szybka bo za doktorem wydzwaniali z dyzuru na operacje ale zdazyl zrobic usg (dziecko lezy poziomo puki co) i dostalam zlecenie na krzywa cukrowa ale to dopiero u mnie 21 tydzien i teraz niewiem czy ja mam to zrobic teraz bo wizuyta dopiero za meisiac to chyba moge naspokojnie w 24 t.doktor byl taki szybki ze nic niewiem z wizyty ;d

Myślę, że dał już skierowanie, ale na spokojnie możesz poczekać do 24 tygodnia. Moja lekarka też już mi dala chociaż byłam u niej w 21tc żebym mogła sobie zrobić kiedy mi pasuje




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 09:26   #1870
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
I nie musisz powtarzać? Ja w pierwszej ciąży też robiłam tak wcześnie bo ten zwykły wynik wyszedł niepokojący, ale około 27 robiłam drugi raz
Nie muszę. Po krzywej wyszło mi ze mam cukrzycę ciążowa (jestem na granicy norm laboratoryjnych) i teraz co trzeci dzień badam cukier glukometrem 4 razy dziennie.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 09:32   #1871
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Nie muszę. Po krzywej wyszło mi ze mam cukrzycę ciążowa (jestem na granicy norm laboratoryjnych) i teraz co trzeci dzień badam cukier glukometrem 4 razy dziennie.


Aaa No jak wyszła cukrzyca to raczej nic się nie zmieniło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 11:33   #1872
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Nooo. Na szczęście narazie mam się pilnować, insuliny nie dostałam. Ale zobaczymy, jeszcze 3 miesiące przed nami.

Tak wogole to na wizażu powstał już wątek czerwcówek 2020. To już totalnie mnie uświadamia jak czas pędzi. Tam dziewczyny jeszcze przed pierwszymi wizytami, pamiętam jak u nas na wątku i na FB był taki nastrój oczekiwania na pierwsze badania, pierwsze bicie serduszka. Czad.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 12:45   #1873
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że najlepiej między 24-26, bo wtedy podobno jest największe stężenie tego hormonu, który może zaburzać metabolizm cukru. Mi moja ginekolog kazała zrobić badanie w 24. U mnie to w zasadzie za chwilę i wstępnie planuję się wybrać w najbliższy piątek.
Dzięki dziewczyny! Ja właśnie też czytałam, że najlepiej robić między 24-26 tygodniem. Żeby mieć wynik na najbliższą wizytę powinnam zrobić krzywą w 22 tygodniu, ale się wstrzymam przynajmniej do tego 24.
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 07:28   #1874
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej. Kciuki za wizyty 😊 duże już macie brzuszki? Ja zaczynam 6miesiac i wydaje mi się,że mam już bardzo duży 🤭🤭
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 07:29   #1875
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej. Kciuki za wizyty duże już macie brzuszki? Ja zaczynam 6miesiac i wydaje mi się,że mam już bardzo duży


Nie zdecydowanie szybciej było go widać niż w pierwszej ciąży, ale wcale nie rośnie już. Jak patrzę ba Wasze brzuszki to zazdroszczę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 07:50   #1876
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej. Kciuki za wizyty duże już macie brzuszki? Ja zaczynam 6miesiac i wydaje mi się,że mam już bardzo duży 🤭🤭
Mi tez sie wydaje że mój jest za duży mam tak dość tych swoich rozmiarów że chciałabym być już po porodzie. W tej ciąży po prostu nie dano mi czasu żeby się oswoić z "rosnieciem".
Na krzywą idę za tydzień, będę już w 26.tygodniu
Od jutra w lidlu mają być jakieś ciuszki niemowlęce i dla ciężarnych. Myslicie że skoro noszę 36 to u nich powinnam mniejszy? Bo Lidl kojarzy mi sie z dużą rozmiarowka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 08:11   #1877
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Mi tez sie wydaje że mój jest za duży mam tak dość tych swoich rozmiarów że chciałabym być już po porodzie. W tej ciąży po prostu nie dano mi czasu żeby się oswoić z "rosnieciem".
Na krzywą idę za tydzień, będę już w 26.tygodniu
Od jutra w lidlu mają być jakieś ciuszki niemowlęce i dla ciężarnych. Myslicie że skoro noszę 36 to u nich powinnam mniejszy? Bo Lidl kojarzy mi sie z dużą rozmiarowka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój brzuch nie jest duży i wygladam raczej jakbym trochę przytyła, a nie była w ciąży
Też się zastanawiam nad tym rozmiarem spodni i po prostu chyba wezmę dwie pary i oddam te mniej pasujące.
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 08:46   #1878
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy luty 2020

Mi się też wydaje, że mam duży brzuch jak na 6 miesiąc. Z jednej strony fajnie, a z drugiej robi się naprawdę niewygodnie. Chyba powoli osiągam ten stan "jak coś spadło to przepadło".



Ja ubrań ciążowych nie będę raczej kupować w Lidlu. Rozmiarowo było ok, ale tak zachwalane przez wszystkich legginsy zaciągnęły mi się już przy pierwszym użyciu, a dżinsy ciążowe okazały się strasznie sztywne i ogólnie okropnie niewygodne. Znając życie pewnie miałam pecha, ale się zraziłam. Ale przyznaję, że niemowlęce ciuszki, zwłaszcza te z biobawełny mają cudowne
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 08:49   #1879
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Mi się też wydaje, że mam duży brzuch jak na 6 miesiąc. Z jednej strony fajnie, a z drugiej robi się naprawdę niewygodnie. Chyba powoli osiągam ten stan "jak coś spadło to przepadło".



Ja ubrań ciążowych nie będę raczej kupować w Lidlu. Rozmiarowo było ok, ale tak zachwalane przez wszystkich legginsy zaciągnęły mi się już przy pierwszym użyciu, a dżinsy ciążowe okazały się strasznie sztywne i ogólnie okropnie niewygodne. Znając życie pewnie miałam pecha, ale się zraziłam. Ale przyznaję, że niemowlęce ciuszki, zwłaszcza te z biobawełny mają cudowne
Mi już ciężko buty zawiązać
Ja mam jeansy ciążowe i moje są ok więc może rzeczywiście pech
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 09:06   #1880
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Ja tez juz z coraz wiekszym trudem ubieram buty, skarpetki i rajty. brzuch mam taki ze jest spory ale widac go tylko jak stoje bokiem.

Ja jak mi sie uda to kupie legginsy w Lidlu jutro, w takiej cenie to nie musza byc jakies ekstra a przydadza sie nawet na szybkie wyjscie do sklepu czy po domu bo w dresach moich juz mnie gumka cisnie.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 11:10   #1881
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Mi się też wydaje, że mam duży brzuch jak na 6 miesiąc. Z jednej strony fajnie, a z drugiej robi się naprawdę niewygodnie. Chyba powoli osiągam ten stan "jak coś spadło to przepadło".



Ja ubrań ciążowych nie będę raczej kupować w Lidlu. Rozmiarowo było ok, ale tak zachwalane przez wszystkich legginsy zaciągnęły mi się już przy pierwszym użyciu, a dżinsy ciążowe okazały się strasznie sztywne i ogólnie okropnie niewygodne. Znając życie pewnie miałam pecha, ale się zraziłam. Ale przyznaję, że niemowlęce ciuszki, zwłaszcza te z biobawełny mają cudowne
Powiedzonko super i trafne
Też w lidlu obawiam się sztywności ale wezmę, najwyżej zwrócę. Zależy mi żeby były miękkie bo w ciąży lubię luz i wygodę
Szkoda mi kasy na takie za 150zł z HM, a jak zaraz z nich wyrosne? Albo okażą się niewypałem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013

Edytowane przez gougou
Czas edycji: 2019-10-16 o 11:11
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 11:37   #1882
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

ja ide jutro do lidla kupic 6 bodziakow i zobaczyc getry i jeansy czy sie nadadza :dobrze ze mozna w domu naspokojnie sie zastanowic i oddac...
powiem wam ze bylam chwile na forum lutowek na fejsie ale ciagle nerwicy tam dostawalam jak czytalam niektore posty tam jest jakis wyscig szczurow ..baby maja juz popakowane torby do szpitala , skladaja lozeczka w pokoikach ukladaja te cale posciele ale po co powiedzcie mi przeciez to sie bedzie kurzyc ..jeszcze z ta torba rozumiem jak ktos przewiduje ze ma sie cos dziac...ale masakra ogolnie ja niemam jeszcze nic kupione tam pelne szafy ubran jedna przed druga wkleja ile to nienakupila juz, wczoraj zaczely hustawki wklejac jakies maty ;/ zaraz zaczna gryzaki kupowac niewiem moze mnie zjecie ale musialam sie wygadac...chodzi mi o to ze poco np kupowac teraz no niewiem leki na zabkowanie ;/ tam naprawde jest jakas masakra
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016

Edytowane przez fjolek
Czas edycji: 2019-10-16 o 11:38
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 11:42   #1883
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
Powiedzonko super i trafne
Też w lidlu obawiam się sztywności ale wezmę, najwyżej zwrócę. Zależy mi żeby były miękkie bo w ciąży lubię luz i wygodę
Szkoda mi kasy na takie za 150zł z HM, a jak zaraz z nich wyrosne? Albo okażą się niewypałem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ostatnio w HM spodnie ciążowe były po 50zl mi się udało kupić. W poprzedniej ciąży też na promocji kupiłam tylko wtedy byłam większa i aktualnie tamte ze mnie spadają No i też zależy jak kto tyje, mi jak narazie sam brzuch rośnie to spodnie powinny do końca ciąży starczyć bo pas mają elastyczny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
ja ide jutro do lidla kupic 6 bodziakow i zobaczyc getry i jeansy czy sie nadadza :dobrze ze mozna w domu naspokojnie sie zastanowic i oddac...
powiem wam ze bylam chwile na forum lutowek na fejsie ale ciagle nerwicy tam dostawalam jak czytalam niektore posty tam jest jakis wyscig szczurow ..baby maja juz popakowane torby do szpitala , skladaja lozeczka w pokoikach ukladaja te cale posciele ale po co powiedzcie mi przeciez to sie bedzie kurzyc ..jeszcze z ta torba rozumiem jak ktos przewiduje ze ma sie cos dziac...ale masakra ogolnie ja niemam jeszcze nic kupione tam pelne szafy ubran jedna przed druga wkleja ile to nienakupila juz, wczoraj zaczely hustawki wklejac jakies maty ;/ zaraz zaczna gryzaki kupowac niewiem moze mnie zjecie ale musialam sie wygadac...chodzi mi o to ze poco np kupowac teraz no niewiem leki na zabkowanie ;/ tam naprawde jest jakas masakra


Powiem szczerze, że ta torba do szpitala też mnie zdziwiła mocno. Nie wiem w sumie czy robią to bo naprawdę chcą i się doczekać nie mogą czy właśnie muszą być pierwsze. No ale każdy robi jak chce i jak mu pasuje. Ja jeszcze się nie przeprowadziłam więc jest w czarnej d...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 11:43   #1884
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

orany szkoda ze niewiedzialam te z hm bylyby super bo mialam kiedys i bylam zadowolona a niedam 150 zl
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 11:50   #1885
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez fjolek Pokaż wiadomość
orany szkoda ze niewiedzialam te z hm bylyby super bo mialam kiedys i bylam zadowolona a niedam 150 zl


Oj musiałaś przeoczyć bo nawet pisałam Wam tu o tej promce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 11:54   #1886
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy luty 2020

czlowiek jakis zawieszony w tej ciazy
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 13:43   #1887
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Jezu ktoś już ma spakowana torbę do szpitala? Szaleństwo. Bym trzy razy zapomniała co do niej schowalam
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 13:57   #1888
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Ja torbę chyba w grudniu spakuję po świętach 😅 Jakoś nie myślę jeszcze o tym. Dzisiaj wizyta u gina oby wszystko było ok bo mam pH w moczu za wysokie 😐
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 14:03   #1889
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Ja mam zamiar zrobic liste rzeczy do torby szpitalnej w najblizszy weekend, ale nie pakowac czy nawet kupowac juz (dopiero w grudniu moze). Glownie dlatego, ze chce COS robic, a inne listy i zakupy juz poplanowane, tez dlatego, zeby byc gotowa w razie czego. No i jesli cos z listy bedzie na promocji...
Mi brzuszek wyskoczyl bardzo w ciagu 2 tygodni, typowo ciazowy, zaczyna sie chec dotykania przez kazdego znajomego... :/
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 14:12   #1890
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

[QUOTE=bezpaniki;
Mi brzuszek wyskoczyl bardzo w ciagu 2 tygodni, typowo ciazowy, zaczyna sie chec dotykania przez kazdego znajomego... :/[/QUOTE]

Na szczęście w tej ciąży nikt ze znajomych nie ma takich pomysłów ale nie powiem bo w poprzednich często mnie wkurzało jak ktoś mnie macał po brzuchu
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.