Do posiadaczy glanów :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-05, 20:21   #2521
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Glany to całoroczne obuwie.
Ja nie wyobrażam sobie kupić online, musze zawsze mierzyć.
Teraz od kilku lat mam Clarks, kiedyś miałam wspomniane w wątku Steel.
i kupiłam online, nie był to dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Hej
Ma może któraś z Was porównanie rozmiarowe pomiędzy steel, HD, nagaba, stadys albo jakieś inne marki?
Steele mam 37 i są ok, HD 38 jest ciasne, nie wiem jak inne marki, nie każde da się znaleźć w sklepie stacjonarnym.

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
Trzeba sprawdzać tabelkę za każdym razem, co model to co innego.

Ja mierzyłam stacjonarnie Martensy i wyszło mi 41 niby ok, jeszcze mi kobieta w sklepie mówiła, że trochę większe, bo gruba skarpetka, wkładka i kupiłam online 41 ( stacjonarnie mierzyłam 40 i była na styk ).
Muszę zacząć w nich chodzić, na razie podjęłam próbę. Kiedyś lubiłam glany, a teraz ta podeszwa mi się taka sztywna wydaje, do tego mnie jeden ostro piętę zdarł
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 20:28   #2522
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
i kupiłam online, nie był to dobry pomysł





Trzeba sprawdzać tabelkę za każdym razem, co model to co innego.



Ja mierzyłam stacjonarnie Martensy i wyszło mi 41 niby ok, jeszcze mi kobieta w sklepie mówiła, że trochę większe, bo gruba skarpetka, wkładka i kupiłam online 41 ( stacjonarnie mierzyłam 40 i była na styk ).

Muszę zacząć w nich chodzić, na razie podjęłam próbę. Kiedyś lubiłam glany, a teraz ta podeszwa mi się taka sztywna wydaje, do tego mnie jeden ostro piętę zdarł
No właśnie trafiłam na krótkie 6 dziurkowe nagaba na vinted (mam tam wystawione swoje HD 38, może któraś by była zainteresowana :p) i się waham mocno. Stacjonarnie nie ma szans że je znajdę, jak i większości marek.

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 13:24   #2523
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

jednak zamówiłam grindersy 8.
w swoim życiu miałam:
- digger czy jakoś tak, z jakiejś obuwniczej sieciówki, czarne, dziesiątki. pamiętam że ciągle się rozklejały, to było jakieś 17 albo 18lat temu jak je kupiłam, chyba końcówka gimnazjum
- still (nie jest to literówka), czerwone dziesiątki, jakieś 15 lat temu, mocno sztywne, ale za to skóra sie nie łuszczyła, pękły na zgięciu. niezbyt były. kupione w kdt pod pałacem .
- martensy jasne w kwiatki, angielskie, kupiłam używane, były fajne, też jakoś 15 lat temu.
- martensy żółte przecierane na czarno, czarny się coraz bardziej przecierał i byly coraz bardziej żołte, ze stalowym noskiem chyba 10, bardzo długo je miałam, angielskie, kupiłam używane, podeszwa już się wyślizgała i ślizgałam się na lekko mokrej trawie, z tyłu szwy zaczęły puszczać. kupione niecałe 15 lat temu, przestałam w nim chodzić ze 3 lata temu.
- martensy czarne 14 dziurek, szybko je sprzedałam dalej, bo przy ciasne.
- steel czerwone dwudziestki, już pracowałam, więc to było jakoś 13-14 lat temu, były ok, dość długo wytrzymały. też z kdt .
- steel czerwone z czarnymi noskami i zapiętkami, piętnastki. kupione jakieś 7 czy 8 lat temu, z nich nie byłam zadowolona, szybko pękła ta kolorowa skóra i zaczęła się łuszczyć, później skóra pękła na wylot.
- martensy czarne 14 na obcasie , używane, dość szybko puściłam dalej, bo mi jednak do niczego nie pasowały.
- martensy czarne 8, ocieplane, jakaś dziwna ta skóra na nich była, taka chropowata się zrobiła
- wiśniowe HD dziesiątki, jakoś delikatnie ciasnawe czasem. czekają na puszczenie w świat.
- czarne HD dziesiątki, byłam przekonana że wzięłam rozmiar większe niż te ciasnawe wiśniowe, okazało się że nie. też czekają na puszczenie dalej.
przez wiele lat nosiłam wspomniane martensy, więc delikatnie wypadłam z obiegu jeśli chodzi o marki :P. jedno się nie zmienia, od wieeeeelu lat używam balsamu do skór z martensa i to sztos, bezbarwny, więc do każdego koloru jest ok.
marzenie to cockneye, ale facet już nie szyje w PL, używanych w moim rozmiarze i mniej niż 10dziurek nie znajduję.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 11:44   #2524
Ghost1
Przyczajenie
 
Avatar Ghost1
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 2
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Czesc

Właśnie stoję przed wyborem kupna glanow w nie najbliższej przyszłości. Do tej pory miałem glany steele jak na zdjęciu ale okazały się kompletna porażką. Okazało się że są pokryte częściowo skają zamiast skórą. Dałem za nie 300 zł i już wiem że nigdy więcej steele. Pytanie więc jakie kupić by znów nie nadziac się na kiepskie glany. Myślę o firmach polskich, ewentualnie może Martens ale na razie po prostu nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg images.jpeg (5,1 KB, 11 załadowań)
Ghost1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 11:55   #2525
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez Ghost1 Pokaż wiadomość
Czesc



Właśnie stoję przed wyborem kupna glanow w nie najbliższej przyszłości. Do tej pory miałem glany steele jak na zdjęciu ale okazały się kompletna porażką. Okazało się że są pokryte częściowo skają zamiast skórą. Dałem za nie 300 zł i już wiem że nigdy więcej steele. Pytanie więc jakie kupić by znów nie nadziac się na kiepskie glany. Myślę o firmach polskich, ewentualnie może Martens ale na razie po prostu nie wiem
Grinders są mega. HD mają lepszą skórę niż steel. Chyba wszystkie mają lepsze skóry niż steel.

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 15:56   #2526
Ghost1
Przyczajenie
 
Avatar Ghost1
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 2
Dot.: Do posiadaczy glanów :)

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Grinders są mega. HD mają lepszą skórę niż steel. Chyba wszystkie mają lepsze skóry niż steel.

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedź. Patrzyłem na ofertę grinders ale za bardzo mi nie odpowiada, lubię bardziej odjechane glany. A HD zbankrutowali.
Lubie glany jak te nagaba na zdjęciu. Ale co z jakością?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n_5180_p6lu_04ka_4_.jpg (176,3 KB, 13 załadowań)
Ghost1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-25 16:56:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.