"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-24, 00:13   #3781
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Kiedy leci powtórka Rolnika? Koło 20:00 położyłam się na krótką drzemkę... i obudziłam grubo po 22:00.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 07:31   #3782
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nie oglądałam całego odcinka, ale po tym co zobaczyłam:

U Klaudii ciekawie. Walentyn jest flegmatyczny, siedzi w łazience dłużej niż Klaudia. Nie wiem jak on na tej budowie pracuje. Tam trzeba energii, dużo się dzieje, to nie jest miejsce dla flegmatyków. Klaudia mu dogaduje, ale i tak ją do niego ciągnie.
Pozostali chłopacy też fajni. I mlody Konrad i Kamil w okularach. Klaudia na pewno wybierze Walentyna, a pozostali bez problemu znajdą sobie dziewczyny poza programem.

Mateusz. Czy ja dobrze pamiętam ze to był chlopak, który był zaskoczony że tyle fajnych dziewczyn do niego napisało? A teraz zaskoczony że nie walczą o niego.
W głowie się szybko przewróciło.
Odcinek pod hasłem: dotyk jest dla mnie ważny, dziewczyny nie inicjują kontaktu fizycznego.
Kultowe hasło: "musimy odbyć randki".
Na randkę zabiera dziewczynę, która najwięcej z nim gadała, wspierała w rozmowie z dziewczynami, a on ją odsyła do domu z tekstem "jeśli pozostałe dziewczyny nadal nie będą o mnie walczyć i mnie dotykać, to podjemę dalsze kroki". Jak pracodawca który zwalnia złego pracownika.
Chłopak zaskoczony że dziewczyny sie umówiły że nie będą się wychylać i walczyć o niego przed kamerami.
Jemu by się przydały kandydatki Tomasza R.

Tomasz R. starszy. CO 5 minut zmienia zdanie czy ma faworytkę czy nie.
Najpierw mówi że Kasia stara się o niego za bardzo i mu to przeszkadza, potem mówi, ze jednak mu się to podoba.
Justyna też się stara.
Klaudia powiedziała dziewczynom że jest w ciąży. Zareagowały w porządku. Klaudia oczekuje od Tomasza, że szybko się określi co do faworytki. Ile ten pobyt na gospodarstwie trwa? 5 dni? Aż tak ją czas goni, że tych kilku dni nie poczeka i chce wracać do domu, żeby szukać innego kandydata na ojca dziecka?

Tomasz młodszy nie umie gadać z dziewczynami. On coś opowiada, narzeka że one nie mówią o sobie. Młoda kandydatka błędnie odczytała intencje z rozmowy w kombajnie. On prosił ją o wsparcie, żeby jakoś dziewczyny same z siebie zaczęły mówić, a ona zrozumiala, że ma pomóc powiedzieć dziewczynom, że jest wybranką. Może być ciekawie w kolejnym odcinku.

Najmlodszy Michał. Chłopak z humorem. Żadnych dram. Miło się ogląda go i dziewczyny.

Czekam na kolejny odcinek, bo chyba nigdzie nie ma pewnej faworytki/faworyta.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 08:50   #3783
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Mateusz. Czy ja dobrze pamiętam ze to był chlopak, który był zaskoczony że tyle fajnych dziewczyn do niego napisało? A teraz zaskoczony że nie walczą o niego.
W głowie się szybko przewróciło.
Odcinek pod hasłem: dotyk jest dla mnie ważny, dziewczyny nie inicjują kontaktu fizycznego.
Kultowe hasło: "musimy odbyć randki".
Na randkę zabiera dziewczynę, która najwięcej z nim gadała, wspierała w rozmowie z dziewczynami, a on ją odsyła do domu z tekstem "jeśli pozostałe dziewczyny nadal nie będą o mnie walczyć i mnie dotykać, to podjemę dalsze kroki". Jak pracodawca który zwalnia złego pracownika.
Chłopak zaskoczony że dziewczyny sie umówiły że nie będą się wychylać i walczyć o niego przed kamerami.
Jemu by się przydały kandydatki Tomasza R.

Na początku myślałam że typ nie może sobie znaleźć kobiety bo jest turbo nieśmiały, ale teraz wychodzi że jest po prostu creepem Te gadanie o eskalacji dotyku, nie ma tego dotyku, nie czuję dotyku - WTF? W sensie rozumiem że pewnie większość osób chciałaby poczuć zainteresowanie ze strony przeciwnej i być adorowana, ale kurcze, on oczekuje że 3 laski zaczną go macać w drugim dniu pobytu? Bleh. Ciężko go było zrozumieć na tej randce, pomijając jego sposób wymowy, strasznie kluczy i owija w bawełnę że aż mi trudno zczaić co on chce przekazać.

To chyba było najszybsze odesłanie do domu w historii Rolnika - w drugim dniu pobytu na gospodarstwie

Uwielbiam czytać komentarze na wykopie po emisji programu i znalazłam posty napisane przez byłą dziewczynę tego kolesia. Potwierdziła to, co można teraz przypuszczać - typ dziwny, ciężko u niego z komunikacją, potrafi gadać jedynie o gospodarstwie i kozach i o niczym innym, do tego bardzo apodyktyczny. Idealny kandydat na męża. Może to i lepiej że podziękował tej jednej dziewczynie tak szybko
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 10:36   #3784
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Jakaś mega dziwna edycja... Nikt mi z imion i twarzy nie zapadl w pamięć. Poza rolniczka raczej nie ma faworytek u rolnikow.
Jeden by chcial zeby o niego walczyly pewnie podcinajac sobie skrzydła nawzajem drugi chce zeby sie poznali ale nie przez zadawania pytan. O mamo!

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 11:36   #3785
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość

Na początku myślałam że typ nie może sobie znaleźć kobiety bo jest turbo nieśmiały, ale teraz wychodzi że jest po prostu creepem Te gadanie o eskalacji dotyku, nie ma tego dotyku, nie czuję dotyku - WTF? W sensie rozumiem że pewnie większość osób chciałaby poczuć zainteresowanie ze strony przeciwnej i być adorowana, ale kurcze, on oczekuje że 3 laski zaczną go macać w drugim dniu pobytu? Bleh. Ciężko go było zrozumieć na tej randce, pomijając jego sposób wymowy, strasznie kluczy i owija w bawełnę że aż mi trudno zczaić co on chce przekazać.

To chyba było najszybsze odesłanie do domu w historii Rolnika - w drugim dniu pobytu na gospodarstwie

Uwielbiam czytać komentarze na wykopie po emisji programu i znalazłam posty napisane przez byłą dziewczynę tego kolesia. Potwierdziła to, co można teraz przypuszczać - typ dziwny, ciężko u niego z komunikacją, potrafi gadać jedynie o gospodarstwie i kozach i o niczym innym, do tego bardzo apodyktyczny. Idealny kandydat na męża. Może to i lepiej że podziękował tej jednej dziewczynie tak szybko
Tak, był zniesmaczony że dziewczyny zbyt mało entuzjastycznie zareagowały na młode kozy
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 11:42   #3786
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ten Mateusz robi naprawdę dziwne wrażenie,taki milord, który ma pretensje,że on jest najważniejszy,a tu nie ma rywalizacji między dziewczynami.Z tym dotykiem to też jakiś odpał.Robi takie wrażenie jakby nie miał doświadczenia z kobietami, jeszcze zero samokrytyki
Kolejny to ten młodszy Tomek, komunikacja z jego strony marna, wymagania,a sam o nic nie pyta,bo wg niego przez pytania się nie da poznać
Zdziwiła mnie też ta Klaudia, która po rozmowie z nim uznała,że on chce jej i subtelnie to sugeruje
Ogólnie dziwna edycja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 19:28   #3787
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Są przecieki, że ta laska z traktora, która odczytała intencje jako "jestem wybrana, mam to powiedzieć dziewczynom" naprawdę została wybrana, bo miała z nim relację na długo przed przyjazdem na gospodarstwo. Więc wiedziała, co on mówi, choć powiedział to swoimi słowami.

Mnie bardzo żal tej ślicznej dziewczyny w błękitnej sukience z bufkami, marnuje się u Dahmera. Choć zdziwiłam się, jak bardzo się zmieniła bez makijażu choćby lekkiego, w okularach i kucyku, początkowo nie wiedziałam, co to za panna tam siedzi.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 07:00   #3788
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Są też przecieki, że Mateusz "od dotyku" odesłał wszystkie kandydatki do domu, bo rozczarowały go swoją postawą.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Są przecieki, że ta laska z traktora, która odczytała intencje jako "jestem wybrana, mam to powiedzieć dziewczynom" naprawdę została wybrana, bo miała z nim relację na długo przed przyjazdem na gospodarstwo. Więc wiedziała, co on mówi, choć powiedział to swoimi słowami.

Mnie bardzo żal tej ślicznej dziewczyny w błękitnej sukience z bufkami, marnuje się u Dahmera. Choć zdziwiłam się, jak bardzo się zmieniła bez makijażu choćby lekkiego, w okularach i kucyku, początkowo nie wiedziałam, co to za panna tam siedzi.
Produkcji to na rękę. Będą się szczycić kolejną parą.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 09:28   #3789
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nadrobiłam.
Mateusz oczekuje walk w kisielu i obmacywania, coś jak u starych rolników, do tego bardzo mnie irytuje jego układanie ust przy mówieniu z no nie...
Najstarszy to jakoś najbardziej mi się widzi z tą z ciemnymi włosami. Klaudia by jej najchętniej chyba oczy wydrapala.
U rolniczki czekam na mordobicie, bo są zgrzyty.
Ten od kombajna, nie pamiętam imienia, ma problem z nawiązaniem kontaktu, mówi żeby mówić, a nie żeby się dowiedzieć czegoś.
Ten najmłodszy ma chyba najfajniejsza atmosferę.

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 11:26   #3790
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tymczasem Kamil i Joanna z poprzedniej 8 edycji przywitali na świecie córkę Antoninę
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 11:53   #3791
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Długo udało im się ukryć ciążę. Jakoś nie dawno była ta afera

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-27, 12:22   #3792
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

W lipcu foty z wesela i zero nic po Asi nie widać więc łatwo było ukrywać. Inaczej jak niektóre już w połowie maja spory brzuch wtedy nie ukryjesz
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 12:24   #3793
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Boże śniło mi się dziś, że byłam u tego Michała na gospodarstwie i, że zostaliśmy parą. Co za sen, przecież on nawet nie jest w moim typie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 12:37   #3794
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Tymczasem Kamil i Joanna z poprzedniej 8 edycji przywitali na świecie córkę Antoninę

Ciekawe ile to przetrwa. Nie dość, że tacy młodzi i pewnie nie wiedzą z czym wiąże się wychowywanie dziecka to dodatkowo ledwo się znają.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 13:16   #3795
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ciekawe ile to przetrwa. Nie dość, że tacy młodzi i pewnie nie wiedzą z czym wiąże się wychowywanie dziecka to dodatkowo ledwo się znają.
A mało to młodych ma dzieci? Dziwny komentarz. Oni nie mają po 16 lat. Każdy decyduje kiedy jest gotowy na dziecko sam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 14:00   #3796
Supciok
Raczkowanie
 
Avatar Supciok
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: W domu
Wiadomości: 64
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mateusz będzie musiał podjąć radykalne decyzje. Następnym krokiem będzie rozstrzelanie.
__________________
Kiedyś to było
Supciok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 14:00   #3797
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nie znali się też jakoś krótko

Wysłane z mojego RMX3171 przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 16:05   #3798
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Chyba ok 8 miesięcy od podjęcia decyzji o dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 16:13   #3799
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chyba ok 8 miesięcy od podjęcia decyzji o dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nawet mniej. W listopadzie on się jej oświadczał, jest październik a już mają bobasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-28, 06:53   #3800
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Boże śniło mi się dziś, że byłam u tego Michała na gospodarstwie i, że zostaliśmy parą. Co za sen, przecież on nawet nie jest w moim typie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha Ha, może to proroczy sen

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ciekawe ile to przetrwa. Nie dość, że tacy młodzi i pewnie nie wiedzą z czym wiąże się wychowywanie dziecka to dodatkowo ledwo się znają.
Nie wszyscy idą na studia. Oboje skończyli szkołe, od razu ze sobą zamieszkali, więc znają się chyba nieźle. Ja im życzę jak najlepiej.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 07:29   #3801
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ciekawe ile to przetrwa. Nie dość, że tacy młodzi i pewnie nie wiedzą z czym wiąże się wychowywanie dziecka to dodatkowo ledwo się znają.
Nie są nastolatkami. O ten staż związku jedynie się martwię,bo rzeczywiście krótko są razem.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chyba ok 8 miesięcy od podjęcia decyzji o dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie podjęli,a los za nich podjął
Wątpię,że planowali to dziecko.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 21:12   #3802
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ale u tego Mateusza niezręcznie. Niezręczna cisza i jakoś tak w ogóle ta trójka siedzi tam hak na szpilkach.
On nie ma jakichś zaburzeń ze spektrum autyzmu może...? Dziwny ten klimat u niego.
U tego najmłodszego Michała- całkiem inaczej- sympatycznie, na luzie . I nie mam pojęcia która dziewczyna mu się podoba- wszystkie fajne.

U Tomasza starszego łzawo, no cóż.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 21:16   #3803
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89394604]Ale u tego Mateusza niezręcznie. Niezręczna cisza i jakoś tak w ogóle ta trójka siedzi tam hak na szpilkach.

On nie ma jakichś zaburzeń ze spektrum autyzmu może...? Dziwny ten klimat u niego.

U tego najmłodszego Michała- całkiem inaczej- sympatycznie, na luzie . I nie mam pojęcia która dziewczyna mu się podoba- wszystkie fajne.



U Tomasza starszego łzawo, no cóż.[/QUOTE]No niezręcznie.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 00:40   #3804
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89394604]Ale u tego Mateusza niezręcznie. Niezręczna cisza i jakoś tak w ogóle ta trójka siedzi tam hak na szpilkach.
On nie ma jakichś zaburzeń ze spektrum autyzmu może...? Dziwny ten klimat u niego.
U tego najmłodszego Michała- całkiem inaczej- sympatycznie, na luzie . I nie mam pojęcia która dziewczyna mu się podoba- wszystkie fajne.

U Tomasza starszego łzawo, no cóż.[/QUOTE]

Tak, u Mateusza aka Jeffreya Dahmera polskiej wsi rzeczywiście klimat pogrzebowy. Miałam wrażenie, że zaraz usłyszę brzęczenie muchy, taka cisza zaległa. Tam chyba już pozamiatane i nic nie będzie.

Michał chyba lubi wszystkie dziewczyny mniej więcej po równo i któraś będzie musiała zaatakować temat, jeżeli którejś się naprawdę naprawdę podoba.

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Boże śniło mi się dziś, że byłam u tego Michała na gospodarstwie i, że zostaliśmy parą. Co za sen, przecież on nawet nie jest w moim typie
Fajne. Lubię takie zakręcone sny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 11:07   #3805
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ktoś spekuluje gdzieś na fb, że Mateusz może mieć cechy Aspergera. Coś w tym jest .
Jest powściągliwy, widać, że ma kłopoty z kontaktami z ludźmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 11:09   #3806
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ktoś spekuluje gdzieś na fb, że Mateusz może mieć cechy Aspergera. Coś w tym jest .
Jest powściągliwy, widać, że ma kłopoty z kontaktami z ludźmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba już wszędzie tak o nim piszą

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 15:52   #3807
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:55
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 17:25   #3808
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 21:26   #3809
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dzisiejszy odcinek pod patronatem iskierek i nawet całego ogniska u najmłodszego Michała.
Im tam wungiel niepotrzebny
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 11:42   #3810
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Najfajniej u najmłodszego Michała. I niewiadoma kogo wybierze.

Ja tam u Mateusza autyzmu czy Aspergera nie widzę (nie ma to jak diagnoza przez ekran ). Raczej wysokie wymagania i rozczarowanie że nie zostały spełnione. Czy ja dobrze usłyszałam że on narzekał, że żałuje, bo chyba nieodpowiednią dziewczynę odesłał do domu?
Nie ma to jak na randce dowiedzieć się, ze dziewczyna nie chce się przeprowadzić.
Podobno znalazł kogoś poza programem.

Tomasz (ten co narzekał że dziewczyny mu nie pomagają, bo nie chcą mówić o sobie) wybrał podobno jedną z dziewczyn z którą znał się przed programem (albo między pierwszym spotkaniem a wizytą na gospodarstwie. Podobno miał ją już wcześniej w znajomych na FB.

Klaudia wiadomo kogo wybrała - to był strzał od początku - i choćby Kamil i Konrad stawali na głowie, to i tak z Valentym była widziana w Jastarnii.

Starszy Tomasz też wybrał podczas pierwszej rozmowy. Zachowanie Klaudii - klasa. Zyczę jej wszystkiego dobrego.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.