Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-08, 08:33   #691
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez moee Poka¿ wiadomo¶æ
tak, najlepiej chwile odczekac - po tygodniu mozesz , tylko teraz wlosy odzywiaj do nastepnego farbowania od spodu zawsze pierwsze sie farbuja , boki i grzywka najbardziej farbe trzymaja ( przynajmniej ja tak mam , ze najbardziej mi sie wzera w grzywke i boki /gore)
Nie by³am pewna, wydawa³o mi sie ¿e tydzieñ to za szybko, ale skoro ju¿ mo¿na to super
Mam tak samo z ³apaniem farby, dziêkujê za odpowied¼, za tydzieñ znowu spróbujê
__________________
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-08, 17:41   #692
ciemnaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

jestem zachwycona kolorem! chyba bêdê równie¿ musia³a wypróbowaæ tej metody!
ciemnaCzekoladaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-08, 19:49   #693
Independent92
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny proszê o pomoc!
Za³o¿y³am w±tek ale niestety nikt mi nie odpisa³

Mój aktualny kolor w³osów jest w za³±czniku. Farbowa³am je ostatni raz jakie¶ 2 lata temu wiêc na w³osach mam ju¿ dos³ownie same resztki farby. Chcia³abym pofarbowaæ siê na taki kolor jak w DRUGIM za³±czniku. Jednak u fryzjera z moj± d³ugo¶ci± zap³acê ponad 200z³ wiêc wola³abym to zrobiæ domow± metod±. Jak my¶licie co zrobiæ i jakiej farby u¿yæ ¿eby wyszed³ mi taki kolorek?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00496.jpg (64,9 KB, 123 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Caribou+Iced+Coffee+Presents+Ashlee+Simpson+q7MO5qCk6GNl.jpg (36,5 KB, 135 za³adowañ)
Independent92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-09, 21:21   #694
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Independent92 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny proszê o pomoc!
Za³o¿y³am w±tek ale niestety nikt mi nie odpisa³

Mój aktualny kolor w³osów jest w za³±czniku. Farbowa³am je ostatni raz jakie¶ 2 lata temu wiêc na w³osach mam ju¿ dos³ownie same resztki farby. Chcia³abym pofarbowaæ siê na taki kolor jak w DRUGIM za³±czniku. Jednak u fryzjera z moj± d³ugo¶ci± zap³acê ponad 200z³ wiêc wola³abym to zrobiæ domow± metod±. Jak my¶licie co zrobiæ i jakiej farby u¿yæ ¿eby wyszed³ mi taki kolorek?
Jak dla mnie to za ciemny kolor jak na koloryzacje bez wcze¶niejszej dekoloryzacji... Ja te¿ farbowa³am z dosyæ ciemnym podk³adem i jako¶ poma³u uda³o mi siê uzyskaæ ³adny rudy, ale obawiam siê, ¿e z tak ciemnymi w³osami jak u Ciebie nie uda siê to bez wcze¶niejszego rozja¶niania.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-13, 15:24   #695
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

farbowa³am dzisiaj ponownie. Nie ³apie mi grzywki i od po³owy dalej s± ciemne choæ ¶rodek g³owy i pod w³osami s± piêknie rude, jedna cieñka warstwa na górze jest czarna i to psuje efekt w nastepnym tygodniu najpierw zafarbuje góre a pó¼niej dó³, nie wiem czy tak sie da ale mo¿e dlatego dó³ lepiej ³apie bo tam najpierw nak³adam..
__________________
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 12:53   #696
Alejandra93
Przyczajenie
 
Avatar Alejandra93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¯ary
Wiadomo¶ci: 15
GG do Alejandra93
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam. Mój naturalny kolor w³osów to taki ¶redni br±z. Marzy³am o ognistym rudym i posz³am do fryzjerki. Razem wybra³y¶my najbardziej ognist± farbê, ale niestety wyszed³ mi bardzo ciemny rudy(prawie czerwony) i jest okropny. Co zrobiæ ¿eby uzyskaæ piêkny marchewkowy kolor ale bez rozja¶niania(i tak ju¿ s± bardzo zniszczone)?Pomó¿cie
Alejandra93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-18, 14:29   #697
shadow308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

hej Od oko³o roku marzy mi siê g³êboki, marchewkowy rudy. Farbowa³am w³osy ju¿ kilka razy, raz na pralinê (wysz³a bardzo ciemna, w s³oñcu rudawa, a na koñcówkach nie z³apa³a prawie wcale, w koñcu dosz³am do wniosku, ¿e ¼le mi w ciemnych w³osach), przed pralin± u¿ywa³am jeszcze szamponów koloryzacyjnych miodowego ciemnego blondu (jedyn± widoczn± zmian± by³y z³ote refleksy w s³oñcu) i smakowitego toffi (ten wyszed³ jak czekoladowy br±z). Wiêc, jak widaæ nie mam dobrego do¶wiadczenia z farbami. W tym momencie mój kolor w³osów przypomina ten :
http://i.pinger.pl/pgr272/d4322daa00...rit-prem-2.jpg oczy mam niebiesko-szare :P
A w s³oñcu ma miedziano-z³ociste refleksy.
Wypatrzy³am sobie 3 rude farby, ale nie mam pojêcia, której z nich u¿yæ, dorad¼cie mi wiza¿anki
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28046-big.jpg
http://www.kosmetykionline.pl/data/g...5/2/5825_1.jpg
http://resources.shopstyle.com/sim/6...-copper-74.jpg

Z tym, ¿e mam wra¿enie, ¿e pierwsza farba bêdzie zbyt "wyp³owia³a" i bez wyrazu, druga zbyt czerwona, a trzecia zbyt intensywna. Liczê na Wasz± pomoc
shadow308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 15:27   #698
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez shadow308 Poka¿ wiadomo¶æ
hej Od oko³o roku marzy mi siê g³êboki, marchewkowy rudy. Farbowa³am w³osy ju¿ kilka razy, raz na pralinê (wysz³a bardzo ciemna, w s³oñcu rudawa, a na koñcówkach nie z³apa³a prawie wcale, w koñcu dosz³am do wniosku, ¿e ¼le mi w ciemnych w³osach), przed pralin± u¿ywa³am jeszcze szamponów koloryzacyjnych miodowego ciemnego blondu (jedyn± widoczn± zmian± by³y z³ote refleksy w s³oñcu) i smakowitego toffi (ten wyszed³ jak czekoladowy br±z). Wiêc, jak widaæ nie mam dobrego do¶wiadczenia z farbami. W tym momencie mój kolor w³osów przypomina ten :
http://i.pinger.pl/pgr272/d4322daa00...rit-prem-2.jpg oczy mam niebiesko-szare :P
A w s³oñcu ma miedziano-z³ociste refleksy.
Wypatrzy³am sobie 3 rude farby, ale nie mam pojêcia, której z nich u¿yæ, dorad¼cie mi wiza¿anki
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28046-big.jpg
http://www.kosmetykionline.pl/data/g...5/2/5825_1.jpg
http://resources.shopstyle.com/sim/6...-copper-74.jpg

Z tym, ¿e mam wra¿enie, ¿e pierwsza farba bêdzie zbyt "wyp³owia³a" i bez wyrazu, druga zbyt czerwona, a trzecia zbyt intensywna. Liczê na Wasz± pomoc

Pierwsza farba to kolor 743 wiêc czerwieni nie powinno byæ farbowalam takim odcieniem z Loreala i raczej nie dawa³ on intensywnego rudego, chocia¿ na takim kolorze w³osów jaki Ty masz powinien lepiej z³apaæ Ta druga rzeczywi¶cie mo¿e z³apaæ na czerwieñ a trzecia to Mango ktory daje do¶æ intensywny rudy pocz±tkowo mo¿e wpadaæ w czerwieñ ale siê wyp³ukuje polecam w±tek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288036
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 10:09   #699
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez shadow308 Poka¿ wiadomo¶æ
Wypatrzy³am sobie 3 rude farby, ale nie mam pojêcia, której z nich u¿yæ, dorad¼cie mi wiza¿anki
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28046-big.jpg
http://www.kosmetykionline.pl/data/g...5/2/5825_1.jpg
http://resources.shopstyle.com/sim/6...-copper-74.jpg

Z tym, ¿e mam wra¿enie, ¿e pierwsza farba bêdzie zbyt "wyp³owia³a" i bez wyrazu, druga zbyt czerwona, a trzecia zbyt intensywna. Liczê na Wasz± pomoc
Mam do¶wiadczenia z pierwszymi dwoma farbami (Garniera) - one wychodz± bardzo ciemne, zdecydowanie inaczej ni¿ na obrazku z opakowania.
W tej chwili mam w³osy zafarbowane odcieniem 743 Garniera 100% Kolor i mam ju¿ duuu¿e odrosty - kolor by³ nak³adany ok. 1,5 miesi±ca temu - i dopiero niedawno wygl±da³ on jak na opakowaniu, teraz jest nieco ja¶niejszy. ¦wie¿o po farbowaniu wygl±da on do¶æ intensywnie, powiedzia³abym wrêcz, ¿e wpada w czerwieñ.
Znaczenie mo¿e mieæ fakt, ¿e zanim farbujê w³osy, rozja¶niam je do ¿ó³tego blondu, to stosunkowo jasny kolor - ale jak widzê, Twój te¿ nie jest bardzo ciemny, podejrzewam, ¿e mog³aby¶ spodziewaæ siê podobnego efektu.

Za³±czam dwa zdjêcia - koloru ¶wie¿ego i tak jak wygl±da to teraz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004o.jpg (29,2 KB, 107 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002p.jpg (40,0 KB, 159 za³adowañ)
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 09:49   #700
Alejandra93
Przyczajenie
 
Avatar Alejandra93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¯ary
Wiadomo¶ci: 15
GG do Alejandra93
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam. Mój naturalny kolor w³osów to taki ¶redni br±z. Marzy³am o ognistym rudym i posz³am do fryzjerki. Razem wybra³y¶my najbardziej ognist± farbê, ale niestety wyszed³ mi bardzo ciemny rudy(prawie czerwony) i jest okropny;(. Co zrobiæ ¿eby uzyskaæ piêkny marchewkowy kolor ale bez rozja¶niania(i tak ju¿ s± bardzo zniszczone)?Pomó¿cie
Alejandra93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 17:32   #701
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Alejandra93 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mój naturalny kolor w³osów to taki ¶redni br±z. Marzy³am o ognistym rudym i posz³am do fryzjerki. Razem wybra³y¶my najbardziej ognist± farbê, ale niestety wyszed³ mi bardzo ciemny rudy(prawie czerwony) i jest okropny;(. Co zrobiæ ¿eby uzyskaæ piêkny marchewkowy kolor ale bez rozja¶niania(i tak ju¿ s± bardzo zniszczone)?Pomó¿cie
Ja te¿ kiedy¶ mia³am podobn± przygodê u fryzjera. Kolor wyszed³ ca³kiem inny, wpada³ nawet w bordo;/ pó¼niej zaczê³am farbowaæ Lorealem blond miedziano-z³ocisty, z kolejnymi farbowaniami wychodzi³ coraz ja¶niejszy pó¼niej zesz³am na profesjonalne farby, które daj± lepsze efekty i powoli zaczê³am uzyskiwaæ fajne odcienie bardziej intensywne trwa³o to kilka miesiêcy ale jestem zadowolona je¶li jeste¶ cierpliwa to wszystko siê da zrobiæ bez rozja¶niania
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 23:28   #702
savannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny a próbowa³a która¶ z was k³a¶æ jasny blond na ¶redni br±z, ¿eby uzyskaæ rudy?
savannax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 07:30   #703
Alejandra93
Przyczajenie
 
Avatar Alejandra93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¯ary
Wiadomo¶ci: 15
GG do Alejandra93
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez savannax Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a próbowa³a która¶ z was k³a¶æ jasny blond na ¶redni br±z, ¿eby uzyskaæ rudy?


Moja kole¿anka tak robi³a i wyszed³ jej bardzo marchewkowy kolorsama taki chcê, wiêc siê zastanawiam czy po prostu nie kupiæ farby blond
Alejandra93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 16:06   #704
savannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja jednak siê nie odwa¿y³am na blond, ale kupi³am farbê garniera i na razie próbujê na jednym pasemku, czy co¶ z tego wyjdzie
savannax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 16:58   #705
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez savannax Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jednak siê nie odwa¿y³am na blond, ale kupi³am farbê garniera i na razie próbujê na jednym pasemku, czy co¶ z tego wyjdzie
A jaki odcieñ Garniera?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 17:13   #706
savannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Kupi³am z³ocisto miedziany blond i nic nie wysz³o, tzn wysz³a mi wykwintna wi¶nia z czerwonym przeb³yskiem dobrze, ¿e zrobi³am cienkie pasemko, a nie od razu ca³± g³owê..
Chyba jednak wybiorê siê do fryzjera na rozja¶nianie...
savannax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 21:00   #707
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

No to rzeczywi¶cie wysz³y jakie¶ dziwne rzeczy ja farbowa³am takim odcieniem, tyle ¿e z Loreala na do¶æ ciemny podk³ad, który w³a¶nie przeb³yskiwa³ czerwieni±/wi¶ni± i obawia³am siê, ¿e nie pokryje tego, ale o dziwo wyszed³ ³adny rudy aczkolwiek nie intensywny i nie taki jak na opakowaniu, ale to ju¿ jest "urok" drogeryjnych farb.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 08:55   #708
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez savannax Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am z³ocisto miedziany blond i nic nie wysz³o, tzn wysz³a mi wykwintna wi¶nia z czerwonym przeb³yskiem
Mo¿e warto czytaæ poprzednie posty? Chwilê temu pisa³am w³a¶nie o tym odcieniu Garniera, on nie wychodzi rudy tylko czerwonawy...
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 15:05   #709
savannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Warto przekonaæ siê co wyjdzie na moich w³osach.
savannax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 09:51   #710
rozspiewana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: z br±zu na rudy - poradzcie proszê !

Cytat:
Napisane przez Lovisa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê zrobilam z ciemnego br±zu na rudo sama Ju¿ którys raz z kolei, bo lubiê te "powroty". Wysz³o ok, jestem zadowolona, mo¿e to ju¿ kwestia wprawy ¯ycze powodzenia, koniecznie wklej zdjêcia

mogê wiedzieæ jak to zrobi³a¶ ? proszê porad¼ mi. mam takie dosyæ ciemne br±zowe w³osy farbowane farb± bez amoniaku, która i tak dobrze trzyma, ostatnio zafarbowa³am g³owê joann± - intensywna czerwieñ... chwyci³o odrosty na jaki¶ taki rudawo pomarañczowy, a reszta w³osów ma po³ysk wi¶ni, chcia³abym mieæ rude w³osy, ale nie chcê i¶æ do fryzjera.. za du¿y wydatek jak dla mnie. porad¼ mi co¶ je¶li mo¿esz.
rozspiewana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 10:07   #711
rozspiewana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez shadow308 Poka¿ wiadomo¶æ
hej Od oko³o roku marzy mi siê g³êboki, marchewkowy rudy. Farbowa³am w³osy ju¿ kilka razy, raz na pralinê (wysz³a bardzo ciemna, w s³oñcu rudawa, a na koñcówkach nie z³apa³a prawie wcale, w koñcu dosz³am do wniosku, ¿e ¼le mi w ciemnych w³osach), przed pralin± u¿ywa³am jeszcze szamponów koloryzacyjnych miodowego ciemnego blondu (jedyn± widoczn± zmian± by³y z³ote refleksy w s³oñcu) i smakowitego toffi (ten wyszed³ jak czekoladowy br±z). Wiêc, jak widaæ nie mam dobrego do¶wiadczenia z farbami. W tym momencie mój kolor w³osów przypomina ten :
http://i.pinger.pl/pgr272/d4322daa00...rit-prem-2.jpg oczy mam niebiesko-szare :P
A w s³oñcu ma miedziano-z³ociste refleksy.
Wypatrzy³am sobie 3 rude farby, ale nie mam pojêcia, której z nich u¿yæ, dorad¼cie mi wiza¿anki
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28046-big.jpg
http://www.kosmetykionline.pl/data/g...5/2/5825_1.jpg
http://resources.shopstyle.com/sim/6...-copper-74.jpg

Z tym, ¿e mam wra¿enie, ¿e pierwsza farba bêdzie zbyt "wyp³owia³a" i bez wyrazu, druga zbyt czerwona, a trzecia zbyt intensywna. Liczê na Wasz± pomoc



mam kole¿ankê. która farbowa³a w³a¶nie t± trzeci± farb± loreala - mango, kolor wyszed³ ¶wietny po prostu bynajmniej dla mnie..


tyle ¿e ta farba jest dosyæ droga ok. 35 z³
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 27964.jpg (63,5 KB, 33 za³adowañ)
rozspiewana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 20:16   #712
AneczkaXD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin :)
Wiadomo¶ci: 14
GG do AneczkaXD
rozjasnianie na rudy, pomozcie :D

.

Edytowane przez AneczkaXD
Czas edycji: 2011-07-20 o 00:24
AneczkaXD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-19, 11:41   #713
rilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 307
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam
Chcia³abym siê spytaæ jaki kolor mi wyjdzie z Delii numer 01 [taki marchewkowy i o ile pamiêtam dobrze numerek] i czy która¶ z was mia³a ju¿ ten ¶liczny rudy kolor, a posiada w³a¶nie ciemno br±zowe w³osy? Jak wam wysz³o?
Pozdrawiam i z góry dziêkujê za odpowied¼
__________________
''Nie mów nic. Kocha siê za nic. Nie istnieje ¿aden powód do mi³o¶ci.'' - Paulo Coelho
rilli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-03, 19:03   #714
Anovia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ok no wiêc tak mia³am czarne w³osy co¶ mi strzeli³o do g³owy ¿eby mieæ rudy kupi³am dwa rozja¶niacze 6 tonów i do roboty, oczywi¶cie wysz³y rude z ciemnymi pasemkami to poprawi³am farb± z Garniera miedziana czerwieñ, czy co¶ takiego, b³agam nie kupujcie jej !!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA, nie do¶æ ¿e mam wielokolorowe w³osy, przy skórze maluje na czerwono, to niektórych pasemek wogóle nie wziê³o, a farbuje w³osy od ok 7 lat i wiem jak to siê powinno robiæ to jeszcze wszystko to dobi³o w³oski, idê jutro po br±zow± farbê, mam nadzieje ¿e zakryje i do koñca ¿ycia bêde ¿a³owa ³a za taki g³upi pomys³...
Anovia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-09, 17:46   #715
PauLiSsiaa
Raczkowanie
 
Avatar PauLiSsiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Anovia Poka¿ wiadomo¶æ
ok no wiêc tak mia³am czarne w³osy co¶ mi strzeli³o do g³owy ¿eby mieæ rudy kupi³am dwa rozja¶niacze 6 tonów i do roboty, oczywi¶cie wysz³y rude z ciemnymi pasemkami to poprawi³am farb± z Garniera miedziana czerwieñ, czy co¶ takiego, b³agam nie kupujcie jej !!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA, nie do¶æ ¿e mam wielokolorowe w³osy, przy skórze maluje na czerwono, to niektórych pasemek wogóle nie wziê³o, a farbuje w³osy od ok 7 lat i wiem jak to siê powinno robiæ to jeszcze wszystko to dobi³o w³oski, idê jutro po br±zow± farbê, mam nadzieje ¿e zakryje i do koñca ¿ycia bêde ¿a³owa ³a za taki g³upi pomys³...
moim zdaniem farba Garniera jest bardzo dobra. to, ¿e farbujesz 7 lat wiesz nie znaczy, ¿e robisz to dobrze ;p mo¿e po prostu zbyt ma³a przerwa miêdzy farbowaniami byla?
__________________
YOU. ME. BED. NOW.

trzeba schudn±æ!
PauLiSsiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 22:55   #716
ciemnaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja farbowa³am w³osy farb± z joanny p³omienna iskra, z tym ¿e mia³am bardzo ciemne i odrosty pofarbowa³y siê ekstra a rszta w³osów ciemniejsza, po drugim farbowaniu t± sam± farb± by³o dok³adnie to samo ;c nied³ugo znowu muszê pofarbowaæ,ze wzglêdu na odrosty i nie mam pojecia jak± farb± aby w³osy mia³y jednakowy kolor... proszê o radê!
ciemnaCzekoladaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-10, 23:36   #717
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

przeczyta³am ca³y w±tek i czego siê dowiedzia³am..by farbowaæ na rudo, w³osy br±zowe - farbowane trzeba je najpierw potraktowaæ rozja¶niaczem.
Tak wiêc.. ostatni raz farbowa³am w³osy castingiem 500 - jasny br±z 1-2 kwietnia tego roku, kolor siê sp³uka³, by³ o wiele ciemniejszy od obecnego, a odrostów natomiast wcale nie widaæ. Obecnie kolor na mych w³osach jest zbli¿ony do naturalnego. Nie chcê ich traktowaæ rozja¶niaczami, bo i tak mam ju¿ je wystarczaj±co suche, rozdwojone.. Teraz staram siê je zregenerowaæ od¿ywkami, maskami, jedwabiem etc.
Marz± mi siê ognisto rude albo czerwono-wi¶niowe w³osy oczywi¶cie takie jak kiedy¶ mia³a Hayley:
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/...ms++on+MTV.jpg http://i2.pinger.pl/pgr312/ac713b1a0...s-1%5B1%5D.jpg
http://www.encyklopedia.obmawiamy.pl...-1-427x569.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_veRbp7kS2Y...y+williams.jpg

A oto moje w³osy sprzed miesi±ca: http://imageshack.us/photo/my-images/20/23216022.jpg/

Mo¿e kto¶ ju¿ kiedy¶ próbowa³ uzyskaæ takie kolory na g³owie bez rozja¶niania? Oczywi¶cie wiem ¿e po pierwszym farbowaniu nie uzyskam takiego efektu, ale na pocz±tek jaki¶ odcieñ rudego by siê przyda³ na mojej g³owie Z góry dziêki za odpowied¼
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch

Edytowane przez Zuzziak
Czas edycji: 2011-08-10 o 23:38
Zuzziak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-11, 15:54   #718
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Poka¿ wiadomo¶æ
przeczyta³am ca³y w±tek i czego siê dowiedzia³am..by farbowaæ na rudo, w³osy br±zowe - farbowane trzeba je najpierw potraktowaæ rozja¶niaczem.
Tak wiêc.. ostatni raz farbowa³am w³osy castingiem 500 - jasny br±z 1-2 kwietnia tego roku, kolor siê sp³uka³, by³ o wiele ciemniejszy od obecnego, a odrostów natomiast wcale nie widaæ. Obecnie kolor na mych w³osach jest zbli¿ony do naturalnego. Nie chcê ich traktowaæ rozja¶niaczami, bo i tak mam ju¿ je wystarczaj±co suche, rozdwojone.. Teraz staram siê je zregenerowaæ od¿ywkami, maskami, jedwabiem etc.
Marz± mi siê ognisto rude albo czerwono-wi¶niowe w³osy oczywi¶cie takie jak kiedy¶ mia³a Hayley:
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/...ms++on+MTV.jpg http://i2.pinger.pl/pgr312/ac713b1a0...s-1%5B1%5D.jpg
http://www.encyklopedia.obmawiamy.pl...-1-427x569.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_veRbp7kS2Y...y+williams.jpg

A oto moje w³osy sprzed miesi±ca: http://imageshack.us/photo/my-images/20/23216022.jpg/

Mo¿e kto¶ ju¿ kiedy¶ próbowa³ uzyskaæ takie kolory na g³owie bez rozja¶niania? Oczywi¶cie wiem ¿e po pierwszym farbowaniu nie uzyskam takiego efektu, ale na pocz±tek jaki¶ odcieñ rudego by siê przyda³ na mojej g³owie Z góry dziêki za odpowied¼
My¶lê, ¿e nie trzeba rozja¶niaæ Twoich w³osów, s± one wystarczaj±c± jasne ja bym na Twoim miejscu posz³a do jakiego¶ sklepu z profesjonalnymi farbami, tam jest wiele intensywnych odcieni rudych i czerwonych na pewno co¶ by¶ w palecie znalaz³a szczególnie, ¿e mo¿esz wtedy dobraæ odpowiedni oksydant(3%, 6%, 9%). I kolor jaki wychodzi na g³owie jest zbli¿ony do koloru na palecie mniej niespodzianek ni¿ przy drogeryjnych farbach
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-11, 22:39   #719
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

dziêki wielkie za poradê
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-22, 19:06   #720
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny szukam i szukam i chyba co¶ mi nie idzie. Chodzi mi o s³ynny rudy kolor Ashlee Simpson b±d¼ Emmy Stone (odcienie te same). Czy jest jaka¶ farba która pomo¿e mi uzyskaæ ten kolor na moich farbowanych w³osach zdjêcie nr 3? Ju¿ nie wiem co mam k³a¶æ na g³owê, a fryzjer odpada.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 031108_simpson_300x400.jpg (24,7 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Emma-Stone1.jpg (33,6 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude12.jpg (85,5 KB, 38 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.