Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-29, 16:37   #871
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Efekt mojej koloryzacji Alfaparfem...

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4869
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-31, 09:56   #872
smykowisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Z brazu na rudy...

A szamponetka nie pomog³a nawet refleksu nie ma... Chyba je¿eli bêdê chcia³a byæ ruda, to tylko i wy³±cznie farb±
smykowisko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 13:33   #873
charlizee
Przyczajenie
 
Avatar charlizee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 20
Lightbulb Dot.: Z brazu na rudy...

no i sta³o siê - jestem ruda. ale niestety nie do koñca zadowolona z farby. kupi³am p³omienn± iskrê joanny, farbê nak³ada³a moja zaufana fryzjerka. pierwotny efekt jednak by³ dla mnie szokiem kolor nie wyszed³ równomiernie, przy nasadzie w³osy sta³y siê "oczoje*nie" pomarañczowe, przy koñcach raczej stonowane. przyznam, ¿e bardzo mnie to zdziwi³o, jako ¿e mia³am wcze¶niej rozja¶niane koñcówki (b. jasny blond), natomiast reszta w³osów (ciemny blond) nigdy wcze¶niej nie by³a farbowana ani rozja¶niana. logicznie wiêc my¶l±c, to w³a¶nie koñce powinny wyj¶æ jasno rude...

kupi³am szampon przeciw³upie¿owy z nadziej±, ¿e farba trochê siê wyp³ucze. w ka¿dym razie raczej jej ju¿ nie u¿yjê - za jasna, za jaskrawa (chyba ¿e za tydzieñ kolor jako¶ cudownie siê spierze i stwierdzê, ¿e jest uroczy ).

za jaki¶ miesi±c planujê u¿yæ garnier z³ocisty miedziany blond, mo¿e ta nie sprawi mi takich niespodzianek

Edytowane przez charlizee
Czas edycji: 2012-02-07 o 13:34
charlizee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 15:17   #874
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i super!
Ja teraz mam na g³owie Mango Loreala i narazie przy nim zostanê. Rozja¶ni³ mi bardziej w³osy a i kolor boski.

Kachula jak Ci siê trzyma Mango? Jestem ciekawa jak kolor zachowuje siê po d³u¿szym czasie. Ja w niedziele zdecydowa³am siê równie¿ na Mango. I powiem tak kolor wyszed³ cudnie i przede wszystkim równo. Nie musia³am bawiæ siê w pigmentacjê. Zobaczê jak u mnie kolor bêdzie siê wymywa³- bo jak na razie mam ochotê przy nim zostaæ
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-07, 16:41   #875
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

A masz fotki?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-08, 12:41   #876
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
A masz fotki?

oczywi¶cie - proszê bardzo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg MANGO.jpg (41,9 KB, 61 za³adowañ)
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 12:07   #877
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula jak Ci siê trzyma Mango? Jestem ciekawa jak kolor zachowuje siê po d³u¿szym czasie. Ja w niedziele zdecydowa³am siê równie¿ na Mango. I powiem tak kolor wyszed³ cudnie i przede wszystkim równo. Nie musia³am bawiæ siê w pigmentacjê. Zobaczê jak u mnie kolor bêdzie siê wymywa³- bo jak na razie mam ochotê przy nim zostaæ
Mam juz paprykê od chyba tygodnia. Nawet nie liczê. Kolorek bardziej czerwonawy ale wymywa siê do takiego intensywnego rudego. Intensywniejsze mango mo¿na powiedzieæ. Masz fotki z dzisiaj. Takie nijakie mam dzi¶ w³oski wiêc proszê nie komentowac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (32,6 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7a.jpg (30,9 KB, 34 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 13:13   #878
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Kachula82 ¦wietny kolor ja wczoraj zafarbowa³am ponownie 8.34 i zostanê przy tym odcieniu na jaki¶ czas chocia¿ zauwa¿y³am, ¿e koñcówki chwyci³y mi ciemniej, ale trudno mo¿e to dlatego, ¿e nie oczy¶ci³am ca³kiem w³osów przed farbowaniem i na³o¿y³am z przyzwyczajenia dzieñ wcze¶niej od¿ywkê na koñce.
Jak mi siê uda zrobiæ jakie¶ zdjêcia to wstawiê
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 14:39   #879
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam juz paprykê od chyba tygodnia. Nawet nie liczê. Kolorek bardziej czerwonawy ale wymywa siê do takiego intensywnego rudego. Intensywniejsze mango mo¿na powiedzieæ. Masz fotki z dzisiaj. Takie nijakie mam dzi¶ w³oski wiêc proszê nie komentowac
Kachula fiu fiu podoba mi siê ta papryka- wygl±da ¶wietnie i bardziej intensywnie ni¿ mango...hmmm (mo¿e i ja siê skusze - ale to dopiero tak za 3 tyg. bo przecie¿ tydzieñ temu farbowa³am w³osy mango ) Prawda jest taka,¿e mango w miarê szybko traci bynajmniej u mnie na intensywno¶ci...i mo¿ne ciemniejsza papryka wolniej bêdzie siê wyp³ukiwaæ co spowoduje ¿e kolor bêdzie wygl±da³ d³u¿ej ¶wie¿o.
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 15:16   #880
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82 ¦wietny kolor ja wczoraj zafarbowa³am ponownie 8.34 i zostanê przy tym odcieniu na jaki¶ czas chocia¿ zauwa¿y³am, ¿e koñcówki chwyci³y mi ciemniej, ale trudno mo¿e to dlatego, ¿e nie oczy¶ci³am ca³kiem w³osów przed farbowaniem i na³o¿y³am z przyzwyczajenia dzieñ wcze¶niej od¿ywkê na koñce.
Jak mi siê uda zrobiæ jakie¶ zdjêcia to wstawiê

Filifonko, ja te¿ przy 8,34 zostajê . Baaardzo zadowolona jestem!
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 15:22   #881
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula fiu fiu podoba mi siê ta papryka- wygl±da ¶wietnie i bardziej intensywnie ni¿ mango...hmmm (mo¿e i ja siê skusze - ale to dopiero tak za 3 tyg. bo przecie¿ tydzieñ temu farbowa³am w³osy mango ) Prawda jest taka,¿e mango w miarê szybko traci bynajmniej u mnie na intensywno¶ci...i mo¿ne ciemniejsza papryka wolniej bêdzie siê wyp³ukiwaæ co spowoduje ¿e kolor bêdzie wygl±da³ d³u¿ej ¶wie¿o.
Mi papryka wolniej siê wymywa ni¿ mango. I szczerze wola³abym aby szybciej ta czerwieñ siê wymywa³a Mango to po tygodniu ja¶niutkie by³o
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 16:27   #882
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonko, ja te¿ przy 8,34 zostajê . Baaardzo zadowolona jestem!
Powiem Ci, ¿e po przeczytaniu opinii na temat tego, ¿e 8.34 wyp³ukujê siê do ¿ó³tego to by³am przera¿ona troszkê ale naprawdê ³adnie wychodzi
A wstawia³a¶ gdzie¶ fotki?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 17:34   #883
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Ja te¿ siê ba³am, ale nie mam ¿ó³tego . Wstawia³am ale jeszcze tutaj wstawiê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 012.jpg (17,8 KB, 55 za³adowañ)
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 17:54   #884
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ siê ba³am, ale nie mam ¿ó³tego . Wstawia³am ale jeszcze tutaj wstawiê
Racja, wstawia³a¶ ju¿ pamiêtam u Ciebie wysz³o bardzo jasno jak tylko uda mi siê zrobiæ zdjêcia to wstawiê w najbli¿szym czasie
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 21:33   #885
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

A u Ciebie ciemniej?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-14, 22:36   #886
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
A u Ciebie ciemniej?
Trzeba braæ pod uwagê przek³amanie aparatu ale wyszed³ intensywniej, wpada w pomarañcz. Koñce mam ciemniejsze na pewno. Jak tylko zrobiê zdjêcie to wstawiê, bo ciê¿ko tak opisaæ
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 07:17   #887
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi papryka wolniej siê wymywa ni¿ mango. I szczerze wola³abym aby szybciej ta czerwieñ siê wymywa³a Mango to po tygodniu ja¶niutkie by³o
Dok³adnie- ja jestem po 1,5 tyg. od farbowania Mango i jest o wiele mniej intensywny:/
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 07:19   #888
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba braæ pod uwagê przek³amanie aparatu ale wyszed³ intensywniej, wpada w pomarañcz. Koñce mam ciemniejsze na pewno. Jak tylko zrobiê zdjêcie to wstawiê, bo ciê¿ko tak opisaæ
Filifionko, to jest 8.34 z Inebrya tak? Czyli jeste¶ zadowolona z tej farbki?

Kachula, powiem Ci, ¿e gdyby mi pasowa³ taki odcieñ, jaki da³a Ci papryka, to bym siê na ni± skusi³a... Bardzo ³adny, intensywny kolor
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-15, 09:01   #889
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Filifionko, to jest 8.34 z Inebrya tak? Czyli jeste¶ zadowolona z tej farbki?

Kachula, powiem Ci, ¿e gdyby mi pasowa³ taki odcieñ, jaki da³a Ci papryka, to bym siê na ni± skusi³a... Bardzo ³adny, intensywny kolor
no w³a¶nie zaczynam my¶leæ, ¿e i dla mnie ten kolor nie bardzo bo podkre¶la strasznie niedoskona³o¶ci cery.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 22:49   #890
charlizee
Przyczajenie
 
Avatar charlizee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 20
Question Dot.: Z brazu na rudy...

dziewczyny, ten szampon http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...acy-joanna.jpg daje taki sam kolor jak farba http://urodapolska.com/img/p/95-142-thickbox.jpg ? Czy wychodzi bardziej pod czerwieñ ?
charlizee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 11:07   #891
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Filifionko, to jest 8.34 z Inebrya tak? Czyli jeste¶ zadowolona z tej farbki?

Kachula, powiem Ci, ¿e gdyby mi pasowa³ taki odcieñ, jaki da³a Ci papryka, to bym siê na ni± skusi³a... Bardzo ³adny, intensywny kolor
Tak, z tej firmy ogólnie z koloru jestem zadowolona, bo to ¿e wychodzi mi ciemniej na koñcach to raczej nie wina farby, a w³osów szkoda tylko, ¿e szybko siê wyp³ukuje ten pierwotny intensywny kolor(aczkolwiek po miesi±cu kolor jest ³adny, nie wyp³ukuje siê do ¿ó³ci, czy jakiego¶ brzydkiego rudego). Poza tym myjê g³owê codziennie, wiêc nie ma szans ¿eby siê kolor nie wyp³ukiwa³. My¶lê, ¿e s± lepsze farby, ale póki co ze wzglêdu na to, ¿e jestem zadowolona z odcienia to przy niej zostanê z nadziej±, ¿e zakwaszanie od¿ywk± co¶ pomo¿e
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-16, 12:05   #892
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, z tej firmy ogólnie z koloru jestem zadowolona, bo to ¿e wychodzi mi ciemniej na koñcach to raczej nie wina farby, a w³osów szkoda tylko, ¿e szybko siê wyp³ukuje ten pierwotny intensywny kolor(aczkolwiek po miesi±cu kolor jest ³adny, nie wyp³ukuje siê do ¿ó³ci, czy jakiego¶ brzydkiego rudego). Poza tym myjê g³owê codziennie, wiêc nie ma szans ¿eby siê kolor nie wyp³ukiwa³. My¶lê, ¿e s± lepsze farby, ale póki co ze wzglêdu na to, ¿e jestem zadowolona z odcienia to przy niej zostanê z nadziej±, ¿e zakwaszanie od¿ywk± co¶ pomo¿e
Grunt, ¿e odcieñ Ci odpowiada A mocno niszczy w³osy? My¶la³am kiedy¶ o tej farbie, w³a¶nie po tym, jak napisa³a¶, ¿e jej u¿ywasz, tyle, ¿e zdecydowa³am siê jednak na Alfaparf. Póki co zrezygnujê z farb, co maj± 3 po kropce. Zobaczymy, co wyjdzie po .44 Wypróbujê Artego 9.44 i zobaczymy co bêdzie, mo¿e siê oka¿e, ¿e powrócê do 8.34? Póki co jestem parê dni po hennowaniu i jak na razie ¿adna farba nie da³a mi tak intensywnego odcienia, do tego w³osy siê nawet trochê b³yszcz±, czego ju¿ od dawna nie zaobserwowa³am... co najwa¿niejsze, to zero czerwieni!

P.S. Filifionko wszyscy czekaj± na Twoje zdj±tka
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-17, 18:17   #893
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Grunt, ¿e odcieñ Ci odpowiada A mocno niszczy w³osy? My¶la³am kiedy¶ o tej farbie, w³a¶nie po tym, jak napisa³a¶, ¿e jej u¿ywasz, tyle, ¿e zdecydowa³am siê jednak na Alfaparf. Póki co zrezygnujê z farb, co maj± 3 po kropce. Zobaczymy, co wyjdzie po .44 Wypróbujê Artego 9.44 i zobaczymy co bêdzie, mo¿e siê oka¿e, ¿e powrócê do 8.34? Póki co jestem parê dni po hennowaniu i jak na razie ¿adna farba nie da³a mi tak intensywnego odcienia, do tego w³osy siê nawet trochê b³yszcz±, czego ju¿ od dawna nie zaobserwowa³am... co najwa¿niejsze, to zero czerwieni!

P.S. Filifionko wszyscy czekaj± na Twoje zdj±tka
Nie zauwa¿y³am ¿eby zniszczy³a mi w³osy jak po ka¿dym farbowaniu bez od¿ywki siê nie obejdzie, poza tym moje w³osy maj± tendencjê do rozdwajania siê, wiêc suchych koñcówek nie upatrujê w dzia³aniu farby poza tym od¿ywka skutecznie poprawia mi stan w³osów.
.44 to ju¿ chyba najbardziej rudy odcieñ
Zdjêcia bêd± jak tylko je dostanê nie za bardzo uda³o siê kolor uchwyciæ, bo pogoda jest niesprzyjaj±ca sesjom zdjêciowym, ale wstawiê za kilka dni
Ja my¶lê, ¿e i tak nied³ugo zacznê kolejne eksperymenty z odcieniami rudo¶ci, albo z inn± firm±, ale póki co 8.34 jest ok
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 10:27   #894
katarzyna47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2
Post Zmiana koloru br±zowego na rudy

Mój naturalny kolor to popielaty br±z .Lub bardzo jasny br±z. Najlepiej zaczne od pocz±tku w tamtym roku we wakacje kupi³am sobie szamponetke "¶redni br±z" Po kilku myciach kolor zaczo³ przerabiaæ siê na rudy ... Mia³am nadzieje , ¿e to zejdzie , ale tak siê nie sta³o wiêc znów zakupi³am szamponetkê razy 2. Ale sytuacja ci±gle siê powtarza³a. Wiec z kole¿ank± postanowi³y¶my , ¿e kupie farbe jak±¶ ciemniejsz± i by³ to ciemny br±z... Wydawa³o siê , ¿e bêdzie okey , ale jednak po tygodniu znów pojawi³ siê rudy.. I zostawia³am te w³osy na razie by otpocze³y. Po miesi±cu wybra³am siê z mam± do fryzjera by sprobowac teraz co¶ z tym zrobiæ..pani fryzjerka zaproponowa³a "odczyn farby" ale po wyniku by³o jeszcze gorzej moje w³osy by³y jeszcze gorsze mia³am bardzo jasny rudy.. ale zaproponowa³a , ¿e mo¿na by zafarbowaæ jasnym popielatym br±zem . efekt by³ doskona³y , po 2 myciach farba zesz³a. Teraz mine³o ju¿ 6 misiêcy od tego czasu nie robi³am nic z w³osami .. Mam 5 cm odrostu , i wyp³ukany ¶redni rudy. ;-( Czy da³o by siê je teraz juz zafarbowaæ na popielaty br±z , czy jasny br±z..? czy nie wyszed³ by mi znów rudy kolor ? Pomó¿cie mi ... Poniewa¿ wygl±dam okropnie w tym kolorze.;/
katarzyna47 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 11:32   #895
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Zmiana koloru br±zowego na rudy

Czerwonego pigmentu bardzo ciezko sie pozbyc. Mam podoba sytuacje stosowalam rozne farby lecz nie dawalo to efektu poniewaz kolor wychodzil ciagle z ruda poswiata. Niby popielate kolory niweluja rudosc (w twoim przypadku ten popielaty br±z) lecz na mnie to nie poskutkowalo no i po jakims czasie jak widzisz znow wymywa sie do rudosci. Osobiscie jestem po wizycie jasnych pasemek u fryzjera i teraz ide k³a¶æ na to farbe. Mam nadzieje ze wreszcie pozbede sie tej marchewy! Moze sprobuj zrobic to samo, jedyne wyjscie z rudego to wlasnie rozjasnianie ale ono niszczy strasznie wlosy wiec ewentualnie te pasemka ktore nie spowoduja az tylu szkod co rozjasnianie calosiowe lub dekoloryzacja ale nie wiem czy oplaca sie j± robiæ w Twoim przypadku poniewaz od rudego do br±zu nie ma a¿ tak wielkiej róznicy, co innego jakbys np chcia³a z rudego na jasny blond. Ekspertem nie jestem w tej sprawie, mowie ze swojego doswiadczenia poniewaz znam ten bol i tez od dluzszego czasu probuje pozbyc sie tej marchewy
Anabella43 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 12:11   #896
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Zmiana koloru br±zowego na rudy

Jest ju¿ taki w±tek "Z br±zu na rudy", my¶lê, ¿e tutaj znajdziesz odpowied¼:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240987
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 13:26   #897
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Zmiana koloru br±zowego na rudy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Jest ju¿ taki w±tek "Z br±zu na rudy", my¶lê, ¿e tutaj znajdziesz odpowied¼:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240987
Autorce tematu chodzilo raczej o to ¿e z br±zu sta³ jej sie rudy a nie ¿e chce sie przefarbowaæ na rudy... Mo¿e najpierw przeczytaj a potem wylewaj m±dro¶ci co do istniej±cych ju¿ w±tków na forum?
Anabella43 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 18:39   #898
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Zmiana koloru br±zowego na rudy

A Ty mo¿e nie wylewaj swoich frustracji i nie czêstuj mnie swoim ¿a³osnym tonem ;/
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 18:43   #899
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z brazu na rudy...

Tylko, ¿e tutaj jest w±tek "Z br±zu na rudy", a nie z "rudego na br±z"...
Byæ mo¿e AniaAga nie doczyta³a, ale to raczej Katarzyna47 pyta o odwrotn± sytuacjê ni¿ temat w±tku.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-18, 18:48   #900
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Z brazu na rudy...

Filifonko, ten tytu³ jest myl±cy przede wszystkim, jakby to by³o "jak pozbyæ siê rudego" czy co¶ w tym stylu, to ok. Moja wypowied¼ by³a neutralna, a wypowied¼ Anabeli o "wylewaniu m±dro¶ci" agresywna i poni¿ej pewnego poziomu.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.