Mega duszna praca, nie wyrabiam :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 15:51   #1
zofiya
Raczkowanie
 
Avatar zofiya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45

Mega duszna praca, nie wyrabiam :(


Na te wakacje postanowiłam zatrudnic sie jako kelnerka. Mialam sobie na koniec wakacji zarobić i gdzieś wyskoczyc na tzw. lasta. i nie wiem czy caly moj plan nie spali na panewce, bo normalnie ja nie moge wytzrymac w tej pracy a boje sie ,że jak rzuce ta , to tak prędku nie znajde kolejnej, żeby spełnic swoj wakacyjny plan i skonczy sie na straconym czasie i siedzenieu w domu. W kazdym razie pracy mam juz po dziurki w nosie, nie dosc ,że nie ma klimatyzacji, to musze ciągle ganiac , przeciskać się miedzy stolikami i krzesłami, stac nad tymi goroącymi ekspresami i automatami , i czuje tylko mroczki przed oczami i jak mi sie kreći w głowie...koszmar jakiś... nie wiem co mam robić (((
zofiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:57   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Cytat:
Napisane przez zofiya Pokaż wiadomość
Na te wakacje postanowiłam zatrudnic sie jako kelnerka. Mialam sobie na koniec wakacji zarobić i gdzieś wyskoczyc na tzw. lasta. i nie wiem czy caly moj plan nie spali na panewce, bo normalnie ja nie moge wytzrymac w tej pracy a boje sie ,że jak rzuce ta , to tak prędku nie znajde kolejnej, żeby spełnic swoj wakacyjny plan i skonczy sie na straconym czasie i siedzenieu w domu. W kazdym razie pracy mam juz po dziurki w nosie, nie dosc ,że nie ma klimatyzacji, to musze ciągle ganiac , przeciskać się miedzy stolikami i krzesłami, stac nad tymi goroącymi ekspresami i automatami , i czuje tylko mroczki przed oczami i jak mi sie kreći w głowie...koszmar jakiś... nie wiem co mam robić (((
Wiele ludzi pracuje w trudnych warunkach i nie mogą kaprysić, bo jest rodzina na utrzymaniu.
Jak ci ta praca nie pasuje to ją zostaw.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:01   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

A myslalas ,że na czym polega praca kelnerki na siedzeniu w klimie przy biurku i klienci sami sie obsługują ?

skoro ci na pasuje to zmien prace.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:02   #4
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

No tak wygląda praca kelnerki. Jak Ci nie odpowiada, to zrezygnuj.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:09   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Postaraj się poszukać innej pracy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:15   #6
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

W pracy kelnerki to normalne, to klienci odpoczywają Może poszukaj czegoś innego - najlepiej pracy w klimatyzowanym biurze Pytanie tylko, czy znajdziesz....
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:20   #7
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Tak wlasnie jest jak ktosmysli ze bycie kelnerka to taka prosta i przyjemna praca... Jezeli pracujesz dla swojego widzimisie to zrezygnuj i tyle. Ale badz swiadoma ze w kazdej pracy moze byc ciezko...
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 17:33   #8
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Spróbuj jeszcze trochę wytrzymać - od jutra mają zelżeć te upały
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 18:49   #9
kokosi19
Raczkowanie
 
Avatar kokosi19
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 48
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

jezu dziewczyno! szkoda życia, ale chyba juz cos zarobiłas prawda? Może zwolnij troche tempo, zatrudnij sie gdzieś dorywczo tak na szybko, pozbierasz grosz do grosza i w końcu uda sie gdzies wyjechac.
kokosi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:05   #10
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

ja też mam bardzo duszno w pracy, nie przeszkadzało mi to jakoś strasznie dopóki raz nie zasłabłam też zastanawiałam się czy nie zrezygnować, ale więcej się to nie zdarzyło (chociaż i tak przez duchotę nie czuję się nigdy za dobrze) i zamierzam zostać do końca sierpnia. z tym, że ja przez większość czasu siedzę i mogę np napić się czegoś w każdej chwili, a Ty jesteś ciągle w ruchu, więc gorzej.. na Twoim miejscu nie zwalniałabym się od razu, ale jeśli Ci się nie poprawi chyba faktycznie lepiej zrezygnować. jeśli myślisz o zmianie pracy to może warto szukać czegoś już teraz, chociaż może być problem, jest środek wakacji..
kup sobie magnez w tabletkach, trochę pomaga
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:46   #11
Elfikkk
Przyczajenie
 
Avatar Elfikkk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

hmmm a może to nie chodzi o samo miejsce pracy , tylko o twój stan zdrowia? nie mialaś nigdy problemow z niskim ciśnieniem?bo takie objawy jak piszesz, to ja mam przy swoim niedociśnieniu, tyle ze się lecze gutronem więc narazie mam spokój. może ty też powinnas odwiedzić lekarza?
Elfikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 21:12   #12
Renia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Moim zdaniem Ty jestes zwyczajnie przemeczona. ja sama wiem jak moja kumpela tez sie zatrudnila jako kelnerka i to w takiej dosc obleganej knajpie i miala zachrzan od rana do nocy. widac nie jestes stworzona do takiej pracy im wczesniej zaczniesz szukac innej pracy , to napewno uda ci sie zrealizowac swoj wakacyjny plan.
Renia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:52   #13
mp.cedra
Przyczajenie
 
Avatar mp.cedra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

zostaw tą pracę , zaplanuj jakiś tańszy wypad i odpocznij trochę , napewno ci dobrze zrobi. i jeszcze jedno: idź do lekarza!!!
mp.cedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 00:21   #14
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Ojej, jakie Wy miłe jesteście. Nie pomyślałyście, że dziewczyna może źle fizycznie znosić upały, których ostatnio mamy w nadmiarze?

Tak to bywa: niektórzy ludzie (ja też, mam niskie ciśnienie chociażby) bardzo źle się czują w duchocie i wysokiej temperaturze. Jak patrzę na siebie i moich znajomych to chyba jestem osobą, która najgorzej znosi upał: jestem spocona, senna, potrafi kręcić mi się w głowie, nie mam siły. Nie wykręcam się lenistwem, bo akurat ostatnio pracuję naprawdę ciężko.

Do autorki: jeśli rzeczywiście źle znosisz warunki pracy, gorzej niż inni, bądź zwyczajnie nie odpowiada Ci ona, to ją rzuć/ zmień. Szkoda życia.

Nie masz noża na gardle, żebyś musiała się mordować.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 00:54   #15
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Ojej, jakie Wy miłe jesteście. Nie pomyślałyście, że dziewczyna może źle fizycznie znosić upały, których ostatnio mamy w nadmiarze?

Tak to bywa: niektórzy ludzie (ja też, mam niskie ciśnienie chociażby) bardzo źle się czują w duchocie i wysokiej temperaturze. Jak patrzę na siebie i moich znajomych to chyba jestem osobą, która najgorzej znosi upał: jestem spocona, senna, potrafi kręcić mi się w głowie, nie mam siły. Nie wykręcam się lenistwem, bo akurat ostatnio pracuję naprawdę ciężko.

Do autorki: jeśli rzeczywiście źle znosisz warunki pracy, gorzej niż inni, bądź zwyczajnie nie odpowiada Ci ona, to ją rzuć/ zmień. Szkoda życia.

Nie masz noża na gardle, żebyś musiała się mordować.
Pomyslalam o tym. Z drugiej jednak strony jezeli ktos wie ze reaguje zle na upaly i kilkugodzinny wysilek fizyczny to nie zabiera sie za prace kelnerki...
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 08:41   #16
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Pomyslalam o tym. Z drugiej jednak strony jezeli ktos wie ze reaguje zle na upaly i kilkugodzinny wysilek fizyczny to nie zabiera sie za prace kelnerki...
MOże dziewczyna wczesniej nie zdawałs sobie sprawy jak ta praca jest ciężka i wyczerpująca. jak sie nie spróbuje samemu, nie przekona na własnej skórze to nigdy sie nie wie do końca jak to jest.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:14   #17
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mega duszna praca, nie wyrabiam :(

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
MOże dziewczyna wczesniej nie zdawałs sobie sprawy jak ta praca jest ciężka i wyczerpująca. jak sie nie spróbuje samemu, nie przekona na własnej skórze to nigdy sie nie wie do końca jak to jest.
Moj post odnosil sie do postu Ponurej na temat niskiego cisnienia i zlego znoszenia upalow. O tym czlowiek wie przed rozpoczeciem pracy.
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.