Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 17:28   #31
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Moniko - osobiście mam nadzieję i chyba dobrze myślę, że każde zakupy to osobny wątek. W tym jednym już się nie szło połapać.
Aha, to dobrze Pytam bo na razie chyba się jeszcze wszystko odbywa w starym i się trochę pogubiłam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:37   #32
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Aha, to dobrze Pytam bo na razie chyba się jeszcze wszystko odbywa w starym i się trochę pogubiłam
W tym starym są już chyba zaczęte, kiedyś tam, zakupy
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 05:36   #33
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Super wykonane zadanie, blue W razie czego mogę pomóc w języku niemieckim
Ok, zapisuję sobie Ciebie.

Nowe flakony do rozbiórki już każdy w nowym wątku, te których listy są zamknięte i zakupy w trakcie najlepiej jak dokończone byłyby we wspólnym, żeby masowo nie powstało kilkadziesiąt wątków.

Może Gwai przeniesie się z czeluści Klubów z atomizerami na pod-forum.
Jak tylko się dobudzę napiszę do niej PW, dobrze by było żeby atomizery również tutaj były.
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:25   #34
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Nadal poszukuję chętnych do pomocy w zakupach, tłumaczeniach, pisaniu maili.
Chętnie j. francuski, rosyjski.
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:41   #35
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Blue, nie wiem, czy nie przegapiłam, ale - czy jest gdzieś informacja, co robić z wątkami dotyczącymi zakończonych już zakupów? Może tak, jak w wymiankowym - pisać NIEAKTUALNE albo KONIEC ?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:47   #36
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Blue, nie wiem, czy nie przegapiłam, ale - czy jest gdzieś informacja, co robić z wątkami dotyczącymi zakończonych już zakupów? Może tak, jak w wymiankowym - pisać NIEAKTUALNE albo KONIEC ?
Myślę że one po prostu będą opadać, w pierwszym poście pod listą chętnych każdy dodaje zazwyczaj że flakon już zakończony, że nie ma już naboru chętnych.
Ewentualnie można dodać do regulaminu, że należy korzystając z funkcji Edytuj, dodać powyżej treści pierwszego postu informację że zakupy zakończone. W momencie kiedy odlewki czy flakony do wszystkich dotrą.
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:51   #37
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

A ja bym prosiła o uregulowanie kwestii w którym miejscu rozpocząć wątek zakupowy Nadal jest tak, że część osób przeprowadza zakupy nie zakładając oddzielnego wątku. I niestety; żeby dotrzeć do tych informacji trzeba się przekopywać przez innych dziesiątki postów. W ten sposób umknęło mi Sensous EL

****
świetny pomysł z tą listą osób i bazą maili. Jakby co, służę językiem czeskim (nie swoim, ale Ex'a)
__________________


Edytowane przez porzeczki
Czas edycji: 2009-08-19 o 10:08
porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 20:22   #38
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
A ja bym prosiła o uregulowanie kwestii w którym miejscu rozpocząć wątek zakupowy Nadal jest tak, że część osób przeprowadza zakupy nie zakładając oddzielnego wątku. I niestety; żeby dotrzeć do tych informacji trzeba się przekopywać przez innych dziesiątki postów. W ten sposób umknęło mi Sensous EL
Myślę, że ten wątek dobije do pięciu tysięcy i już nie będzie się otwierało nowych... Ale wolałabym, żeby nowym zakupom już przyznawać własne wątki, a tam tylko finalizować te rozpoczęte przed powstaniem podforum...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:18   #39
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

wnioskuję aby modki kasowały nowe zakupy w wątku szukam na wspólne zakupy. Organizowanie tam nowych zakupów jest chyba niezgodne z regulaminem tego podforum, a są tam wciąż rozbierane nowe flaszki
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:12   #40
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Wpadłam dziś na wątek, którego tytuł sugeruje rozbiórkę jednych perfum, natomiast po wejściu w pierwszy post okazało się, że wspólnozakupowane są 3 różne flaszki.
Rozumiem, że to wbrew regulaminowi..?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:21   #41
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś na wątek, którego tytuł sugeruje rozbiórkę jednych perfum, natomiast po wejściu w pierwszy post okazało się, że wspólnozakupowane są 3 różne flaszki.
Rozumiem, że to wbrew regulaminowi..?
Myślę że w takim wypadku tytuł wątku powinien być edytowany, tak aby informował o rozbieranych flakonach lub powinny powstać nowe wątki z kolejnymi flakonami, bo po to powstało podforum aby nic nikomu nie umknęło.
W przypadku edycji tytułu proszę o PW. Od poniedziałku powinnam wrócić na forum.
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 10:25   #42
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
wnioskuję aby modki kasowały nowe zakupy w wątku szukam na wspólne zakupy. Organizowanie tam nowych zakupów jest chyba niezgodne z regulaminem tego podforum, a są tam wciąż rozbierane nowe flaszki

Jestem za Przecież umowa chyba była, że w tamtym wątku podomyka się stare zakupy, a nowe będą już w osobnych wątkach. To po co to podforum? Kontynujacja w tamtym wątku dalej oznacza, że wszystko jest po staremu ( czyli za przeproszeniem b.....).
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:27   #43
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jestem za Przecież umowa chyba była, że w tamtym wątku podomyka się stare zakupy, a nowe będą już w osobnych wątkach. To po co to podforum? Kontynujacja w tamtym wątku dalej oznacza, że wszystko jest po staremu ( czyli za przeproszeniem b.....).

dokładnie! zwłaszcza ze wiele osób nie wchodzi w ogóle na ten wątek i umykają im zakupy, ja np myślałam ze tam dogorywają te stare ,a jak mi sie klikło przez przypadek to zobaczyłam ze tam hulają ciągle nowe flachy
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:33   #44
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
dokładnie! zwłaszcza ze wiele osób nie wchodzi w ogóle na ten wątek i umykają im zakupy, ja np myślałam ze tam dogorywają te stare ,a jak mi sie klikło przez przypadek to zobaczyłam ze tam hulają ciągle nowe flachy
Ja myślałam tak samo. A przecież to podforum jest po to, żeby ten wątek przestał istnieć ( w sensie - jeden do wszystkiego). A tak - dalej jest to samo.... W tym momencie aż szkoda pracy i zaangażowania Blue.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:38   #45
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Myślę że w takim wypadku tytuł wątku powinien być edytowany, tak aby informował o rozbieranych flakonach lub powinny powstać nowe wątki z kolejnymi flakonami, bo po to powstało podforum aby nic nikomu nie umknęło.
W przypadku edycji tytułu proszę o PW. Od poniedziałku powinnam wrócić na forum.
Blue, w takim razie trzeba to chyba dopisać do regulaminu. Bo wygląda na to, że nie wszyscy zrozumieli ideę podforum.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:30   #46
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś na wątek, którego tytuł sugeruje rozbiórkę jednych perfum, natomiast po wejściu w pierwszy post okazało się, że wspólnozakupowane są 3 różne flaszki.
Rozumiem, że to wbrew regulaminowi..?
Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Blue, w takim razie trzeba to chyba dopisać do regulaminu. Bo wygląda na to, że nie wszyscy zrozumieli ideę podforum.
Widzę, że skończyłaś lekturę tego wątku na pierwszym poście

Początkowy planowany był zakup jednego zapachu co zawarłam w tytule wątku ale później okazało się, że Sprzedająca ma wiele fajnych zapachów a przy zakupie 3 przesyłka jest gratis dlatego zdecydowaliśmy się na rozebranie 2 pozostałych flaszek
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:24   #47
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Widzę, że skończyłaś lekturę tego wątku na pierwszym poście

Początkowy planowany był zakup jednego zapachu co zawarłam w tytule wątku ale później okazało się, że Sprzedająca ma wiele fajnych zapachów a przy zakupie 3 przesyłka jest gratis dlatego zdecydowaliśmy się na rozebranie 2 pozostałych flaszek
Nie ma chyba znaczenia, ile postów przeczytałam. Zgodnie z regulaminem ma być jeden zapach w jednym wątku.
Może powinnaś skierować swoją wypowiedź do Blue, najlepiej na PW, tak jak prosiła, celem zmiany tytułu.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:39   #48
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Nie ma chyba znaczenia, ile postów przeczytałam. Zgodnie z regulaminem ma być jeden zapach w jednym wątku.
Niechże będą i trzy w jednym wątku, jak jest okazja rzeczywiście, ale niech wtedy tytuł wątku będzie edytowany
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:03   #49
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Niechże będą i trzy w jednym wątku, jak jest okazja rzeczywiście, ale niech wtedy tytuł wątku będzie edytowany
No, tak, tak Tak, jak Blue napisała - trzeba wtedy ruszać na PW z prośbą o zmianę tytułu.
Mnie to zasadniczo bez różnicy, kto ile flaszek rozbiera w jednym wątku. Ale zrobi się z takiego kolejny wątek "Szukam chętnych..." i znowu będzie bałagan, a zakupy będą przechodzić koło nosa
Ale tak też sobie myślę, że jak jest okazja, to przeważnie trzeba szybko korzystać. A zanim się napisze PW, zanim będzie ona odczytana i tytuł zmieniony, to i tak już prawdopodobnie flaszka będzie rozebrana (przez tych, którzy w danym wątku już coś wspólnozakupują). Bo jak się szybko nie rozbierze, to okazja może zniknąć Ciężka sprawa.

Edit: fakt, trochę źle się wyraziłam. Nie jeden zapach w jednym wątku, tylko tyle zapachów, ile zapowiada tytuł
__________________
Przygarnę Meharees



Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-08-22 o 14:04
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 15:03   #50
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Blue, w takim razie trzeba to chyba dopisać do regulaminu. Bo wygląda na to, że nie wszyscy zrozumieli ideę podforum.
Dodałam informację o konieczności edycji tytułu w przypadku rozbierania jednak większej ilości flakonów.
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:13   #51
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Chodzi mi po głowie pomysł stworzenia wątku: "Nie załapałam się na..., chętnie przyłączyłabym się do zakupów"

Wątek w którym można by zgłaszać swoje propozycje, co chętnie byśmy rozebrały, jaki zapach, z tym ze chciałybyśmy tylko np. 5ml, bądź nie mamy możliwości zorganizować sami zakupów, bo nie wspólnozakupujemy atomizerów/nie mamy do nich dostępu, nie mamy czasu, czy siły zorganizować sami.

W wątku dawałybyśmy sygnał ze jest zapotrzebowanie na zapach. Ja np. spóźniłam się na Musc Maori, ale chciałabym tylko na próbę 5ml, możliwe że masa dziewczyn też ubolewa że nie wzięła udziału w poprzednich zakupach i można by wspólnymi siłami rozebrać flakon.

Inna możliwość, pisząc że zgapiłam się na Musc Maori, ktoś może skrobnąć PW że kupił odlewkę, ale przetestował i to nie jego bajka, więc planuje się jej pozbyć, umówić się na wymianę.

Co Wy na to, ma to sens według Was? Będzie pomocny ten wątek?
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:16   #52
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

<<< Zgłaszam pomysł >>>


oczywiście zrealizujemy ten pomysł jesli zgodzą się na to Wizażanki oraz Moderatorzy

Nie raz zdarzyło mi się -i na pewno nie tylko mi- ,ze np. odlewka brana w ciemno nie przypadła nam do gustu. I w związku z tym pomyślałam,aby założyć wątek "Chętnie oddam, zamienie, kupię, sprzedam odlewkę" Wątek oczywiście powstałby w takim celu, aby nawzajem sobie pomagać Można upolować coś, co mogło nam zwiac sprzed nosa :P poza tym łatwiej jest sie wymienic i sprzedać lub kupić od zaufnych wizażanek niż na np allegro.


Czekam na jakieś odp z Waszej strony :P
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:32   #53
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
<<< Zgłaszam pomysł >>>


oczywiście zrealizujemy ten pomysł jesli zgodzą się na to Wizażanki oraz Moderatorzy

Nie raz zdarzyło mi się -i na pewno nie tylko mi- ,ze np. odlewka brana w ciemno nie przypadła nam do gustu. I w związku z tym pomyślałam,aby założyć wątek "Chętnie oddam, zamienie, kupię, sprzedam odlewkę" Wątek oczywiście powstałby w takim celu, aby nawzajem sobie pomagać Można upolować coś, co mogło nam zwiac sprzed nosa :P poza tym łatwiej jest sie wymienic i sprzedać lub kupić od zaufnych wizażanek niż na np allegro.


Czekam na jakieś odp z Waszej strony :P
Sprzedaż na forum jest zabroniona. Przypuszczam że zrobiłby się niezły bajzel, jeśli pojawiałyby się oferty sprzedaży, co zrobić jeśli któraś ze stron się nie wywiąże?
Możemy wspólnie kupować i rozbierać flakony, ale sprzedaż jest zabroniona.

Wymiana jak najbardziej, jednak ze sprzedażą jednak trzeba pozostać na Allegro lub gazetowym straganie.

Bądź taka propozycja jak ta moja powyżej, wątek gdzie zgłasza się osoba, która nie załapała się na poprzednie zakupy, bądź szuka udziałowców do rozebrania flakonu, wtedy nic nie stoi na przeszkodzi napisać takie osobie PW że kupiona wcześniej odlewka okazała się być chybionym strzałem.

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2009-08-26 o 15:34
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:39   #54
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

To były świetny pomysł z tym wątkiem "nie zalapalam się", bo do tej pory albo szukało się w podpisach, albo grzebało na targowisku. A Targowisko z wieloma wątkami jest mniej czytelne, nawet przy opcji przeszukania wątku.

Ale musiałaby to być wymiana, nie sprzedaż. Musiałaby to jeszcze zaakceptować góra, bo kiedyś pojawił się taki pomysł i były wątpliwości, czy taki wątek nie przyciągnąłby calej masy ludzi oferujących sprzedaż flakonow i odlewek.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:51   #55
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To były świetny pomysł z tym wątkiem "nie zalapalam się", bo do tej pory albo szukało się w podpisach, albo grzebało na targowisku. A Targowisko z wieloma wątkami jest mniej czytelne, nawet przy opcji przeszukania wątku.

Ale musiałaby to być wymiana, nie sprzedaż. Musiałaby to jeszcze zaakceptować góra, bo kiedyś pojawił się taki pomysł i były wątpliwości, czy taki wątek nie przyciągnąłby calej masy ludzi oferujących sprzedaż flakonow i odlewek.
Myślę że wątek mógłby powstać, żeby szukać osób które również się nie załapały na dane zakupy i rozebrać nowy flakon(znaleźć organizatorkę, która założy wątek i przygarnie pod swe skrzydła), lub mieć nadzieję że ktoś odezwie się na PW że brał udział w zakupach ale odlewka to nie jej zapach.

Np. ja daję znać że Musc Maori mieć bym chciała 5ml, Wizażanka xy- 15 ml, ktoś inny - 30ml ale nie zakładał wątku bo myślał że nie tak dawno były zakupy więc chwilowo jest przesyt.
Z tym że nie miałabym nic przeciwko jeśli chętne na rozebranie nowego flakonu by się nie znalazły, ale ktoś zaproponował mi wymianę swoich chybionych 5ml, na moje 5ml Ambre Russe.
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:02   #56
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Blue >> faktycznie masz racje z ta sprzedaża - jej nie uwzględniajmy

Ale wątek z 'nie załapałam się' byłby świetny
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:12   #57
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Ja też uważam wątek "nie załapałam się" za dobry pomysł.
Czasem zdarza się też, że ktoś rezygnuje z zakupów już po kupieniu flaszki - wtedy zostaje wolna odlewka Czy można by było proponować w takim wątku niechciane odlewki, która często stoją już w atomizerze gotowe do wylotu?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:21   #58
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

bardzo fajny pomysł z tym wątkiem na "anonse zakupowe"
Boję się tylko tego, że jak się będziemy w tym wątku dogadywać co do zapotrzebowania na ml, rozlewania, itp , to czasami siłą rozpędu transakcja będzie finalizowana również w tym wątku.
Bez zakładania oddzielnego, bo np. bardzo szybko znajdą się chętni.

....I znów się ktoś nie załapie
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:39   #59
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
bardzo fajny pomysł z tym wątkiem na "anonse zakupowe"
Boję się tylko tego, że jak się będziemy w tym wątku dogadywać co do zapotrzebowania na ml, rozlewania, itp , to czasami siłą rozpędu transakcja będzie finalizowana również w tym wątku.
Bez zakładania oddzielnego, bo np. bardzo szybko znajdą się chętni.

....I znów się ktoś nie załapie
a no masz rację Wtedy trzeba będzie założyć " nie załapałaam się po raz drugi "

żartuję

ale wątpie,zeby ktos znow sie nie załapał bo:
-jesli flaszka była już raz rozlana (a często nawet 2-3 na raz ) to jakiś przesyt nastąpi. I gdy jest otwierana kolejna flacha to prędzej może sie zdarzyć że właśnie zbraknie osób -bo już sporo osób ma tę odlewkę z poprzednich zakupów.

Zakładamy nowy wątek?
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 15:54   #60
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum

Przenosze temat z watku o Demeter.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
No... Sprawa z ograniczeniem liczby wspólnozakupowanych flakonów z jednej strony dobra ale z drugiej wprowadza to jakieś ograniczenie... Sama mam w tej chwili pod opieką 7 flaszek... Nikogo nie mam zamiaru oszukać a i z organizacją sobie dam radę.
Tylko też co rozumiemy pod pojęciem w tym samym czasie... Jak ktoś już robi zapisy na flaszkę za miesiąc a jeszcze kasy nie zbiera to już u się liczy czy nie? Takich dylematów będzie mnóstwo... Trzeba to jakoś mądrze rozwiązać...
Moim zdaniem, zeby wplaty sie nie kumulowaly na kontach organizatorek, to mozna ograniczyc mozliwosc przyjmowania wplat na nastepne zakupy do momentu az poprzednie zakupy nie zostana rozliczone, tzn:
- perfumy rozpalcelowane do atomkow, wyslane do osob ktore nie uczestnicza w kolejnych zakupach u danej organizatorki lub nie chca paczek laczonych z kilku zamowien;
- porobione zwroty reszty z zakupow badz nadplaty przeniesione na kolejne zakupy;

Takie rozwiazanie bardziej sie odnosi do wiekszych zamowien, np: z zagranicznych sklepow.
Kazdemu moze powinac sie noga, ale gdy kieruje organizacja kilku akcji zakupowych z roznych sklepow, to widac wlasnie jak to pozniej ciezko ogarnac.

Jestem przeciwna liscie organizatorek i zablokowaniu mozliwosci kierowania wspolnymi zakupami reszcie. Przynajmniej na razie.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.