Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 20:14   #1
kipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Unhappy

Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc


Witam.
Mam 17 lat, mój chłopak 18. Jesteśmy razem równo 2 lata. Bardzo się kochamy, jak w każdym związku są kłótnie, ale też szybko się godzimy. Przez te dwa lata liczył się dla mnie tylko on, w ogóle nie zwracałam na innych chłopców uwagi. Dlatego też nie wiem, co mi odbiło ale poszłam do liceum, a tam poznałam chłopaka. Na początku byłam zafascynowana jego charakterem, ale później przerodziło się to w coś poważniejszego. Od razu mówię, że tylko z mojej strony. Zaczęłam do niego pisac. Starałam się nie byc nahalna, pisałam jak ze zwykłym kolegą z klasy, dlatego on na pewno nie odczuwał czegoś z mojej strony. Rozmowy z nim pomagały mi przetrwac cisze, które byly podczas kłótni z moim chłopakiem. Od razu mówie- NIE ZDRADZIŁAM, NIE PODRYWAŁAM, NIE PISAŁAM ŻADNYCH TANICH TEKSTOW!! Przez jakieś 2 miesiące 'napalałam się' na tamtego, mój chłopak nie fascynował mnie tak jak kiedyś. Miałam dwie przyjaciółki którym to wszysko opowiadałam. Jedna rozumiała mnie doskonale, ponieważ sama była w podobnej sytuacji, natomiast druga- w ogóle. Mówiła że mam chłopaka a tamten nie jest warty uwagi, ponieważ on jest z tych co np przytulają sie na przywitanie praktycznie z każdą koleżanką, są pozerami itd. Nigdy mi to nie imponowało, no ale cóż... Pewnego razu zauważyłam komentarz od tego chłopaka do jednej z mojej przyjaciółek /tej co mi go odradzała/, zrobiło mi się przykro, ale pomyslalam że ona wie co robi i zaraz go od siebie 'odepchnie'. Stało się jednak inaczej. Pisała do niego i waliła takimi tekstami, żeby tylko go do siebie przekonac, a naprawdę z tym ciężko nie jest. Miałam do niej o to żal. Nie odzywałam się całą przerwe świąteczną. Dodam jeszcze że miałam spedzic sylwestra z nią i naszymi chłopakami. Mój chłopak zaczął wypytywac czemu to już nie ważne, to powiedziałam że się pokłocilysmy. Jego to zdziwiło bo zawsze dogadywałysmy sie b. dobrze. Moja 'przyjaciolka' zaczela sie wypytywac smsami mojego chłopaka i tej drugiej przyjaciółki co się stało. No ale nic... wczoraj w szkole ta ... /brak słów/ podchodzi do mnie i pyta czy porozmawiamy. Udawała głupa że nie wie o co mi chodzi. Nie dogadałysmy się. Chwile pozniej dostaje smsa od mojego chlopaka, że mamy do porozmawiania i nazwał mnie suką. Zapytalam jej zaraz co mu nagadała a ona twierdziła że nic, wiem że kłamała. On się do mnie nie odzywa. Piszę do niego od wczoraj non stop, dzwonie, on nie odbiera, traktuje mnie jak powietrze. Pytam kiedy będzie w domu bo chcialam porozmawiac to tylko ten raz odpisal ze nie chce miec ze mną nic wspolnego. Pisałam mu juz na rozne sposoby to co tutaj tylko delikatniej, nie uwzglednilam tego ze tamten mi się podobał /przez tą całą sytuacje kompletnie mi przeszło i uświadomiłam sobie że mam już tego jedynego/. Powiedzialam za to, ze pomagały mi rozmowy z nim. Najgorsze jest to że nie wiem co ona mu powiedziała Nie chcę go stracic bo jest dla mnie najwazniejszym człowiekiem na świecie... Strasznie żałuje tego, że go okłamywałam... pomocy!!

Edytowane przez kipa
Czas edycji: 2010-01-05 o 20:20
kipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:25   #2
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez kipa Pokaż wiadomość
Witam.
Mam 17 lat, mój chłopak 18. Jesteśmy razem równo 2 lata. Bardzo się kochamy, jak w każdym związku są kłótnie, ale też szybko się godzimy. Przez te dwa lata liczył się dla mnie tylko on, w ogóle nie zwracałam na innych chłopców uwagi. Dlatego też nie wiem, co mi odbiło ale poszłam do liceum, a tam poznałam chłopaka. Na początku byłam zafascynowana jego charakterem, ale później przerodziło się to w coś poważniejszego. Od razu mówię, że tylko z mojej strony. Zaczęłam do niego pisac. Starałam się nie byc nahalna, pisałam jak ze zwykłym kolegą z klasy, dlatego on na pewno nie odczuwał czegoś z mojej strony. Rozmowy z nim pomagały mi przetrwac cisze, które byly podczas kłótni z moim chłopakiem. Od razu mówie- NIE ZDRADZIŁAM, NIE PODRYWAŁAM, NIE PISAŁAM ŻADNYCH TANICH TEKSTOW!! Przez jakieś 2 miesiące 'napalałam się' na tamtego, mój chłopak nie fascynował mnie tak jak kiedyś. Miałam dwie przyjaciółki którym to wszysko opowiadałam. Jedna rozumiała mnie doskonale, ponieważ sama była w podobnej sytuacji, natomiast druga- w ogóle. Mówiła że mam chłopaka a tamten nie jest warty uwagi, ponieważ on jest z tych co np przytulają sie na przywitanie praktycznie z każdą koleżanką, są pozerami itd. Nigdy mi to nie imponowało, no ale cóż... Pewnego razu zauważyłam komentarz od tego chłopaka do jednej z mojej przyjaciółek /tej co mi go odradzała/, zrobiło mi się przykro, ale pomyslalam że ona wie co robi i zaraz go od siebie 'odepchnie'. Stało się jednak inaczej. Pisała do niego i waliła takimi tekstami, żeby tylko go do siebie przekonac, a naprawdę z tym ciężko nie jest. Miałam do niej o to żal. Nie odzywałam się całą przerwe świąteczną. Dodam jeszcze że miałam spedzic sylwestra z nią i naszymi chłopakami. Mój chłopak zaczął wypytywac czemu to już nie ważne, to powiedziałam że się pokłocilysmy. Jego to zdziwiło bo zawsze dogadywałysmy sie b. dobrze. Moja 'przyjaciolka' zaczela sie wypytywac smsami mojego chłopaka i tej drugiej przyjaciółki co się stało. No ale nic... wczoraj w szkole ta ... /brak słów/ podchodzi do mnie i pyta czy porozmawiamy. Udawała głupa że nie wie o co mi chodzi. Nie dogadałysmy się. Chwile pozniej dostaje smsa od mojego chlopaka, że mamy do porozmawiania i nazwał mnie suką. Zapytalam jej zaraz co mu nagadała a ona twierdziła że nic, wiem że kłamała. On się do mnie nie odzywa. Piszę do niego od wczoraj non stop, dzwonie, on nie odbiera, traktuje mnie jak powietrze. Pytam kiedy będzie w domu bo chcialam porozmawiac to tylko ten raz odpisal ze nie chce miec ze mną nic wspolnego. Pisałam mu juz na rozne sposoby to co tutaj tylko delikatniej, nie uwzglednilam tego ze tamten mi się podobał /przez tą całą sytuacje kompletnie mi przeszło i uświadomiłam sobie że mam już tego jedynego/. Powiedzialam za to, ze pomagały mi rozmowy z nim. Najgorsze jest to że nie wiem co ona mu powiedziała Nie chcę go stracic bo jest dla mnie najwazniejszym człowiekiem na świecie... Strasznie żałuje tego, że go okłamywałam... pomocy!!
No powiedziala mu, ze masz na innego ochote. Nie musialas zdradzic. Widac, ze Ci zalezy na chlopaku bo odczulas zazdrosc, kiedy kolezanka sie wciela.
Twoj chlopak poczul sie zraniony, ze jest ten ktos inny, nawet platonicznie, ktos, kto Cie zafascynowal. Ma prawo.

Nie obwiniam Cie bo w mlodym wieku czesto sie zdarza, ze spotyka sie na swojej drodze kogos innego. Skoro piszesz, ze bylas w miare fair - do fizycznej zdrady sie nie dopuscilas to ok.
Facet - jak mu juz przejdzie to z nim porozmawiaj ale miej swiadomosc, ze bardzo zranilas go i jego meska dume i moze nie miec ochoty na dalesze kontynuuowanie znajomosci z Toba.
Kolezanki tylko pozazdroscic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:25   #3
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Skoro jest najważniejszy na świecie to dlaczego fascynowałaś się innym chłopakiem?? Nie rozumiem. Teraz gdy się wszystko wydało to jednak zrozumiałaś, że twój facet jest tym jedynym i kochasz go nad życie. Twoja koleżanka powiedziała mu zapewne prawdę, a chłopakowi się nie dziwie. Każdy facet by się wkurzył gdyby dowiedział się od przyjaciółki swojej kobiety o tym co działo się z nią przez ostatni czas. Jeżeli miałby się dowiedzieć to tylko i wyłącznie od ciebie!! Zrobiłaś źle i teraz ruch należy do twojego faceta, co on dalej zrobi z tą sytuacją, a ty nie dzwoń, nie pisz, bo to jeszcze bardziej denerwuje, jeżeli będzie chciał pogadać to sam się odezwie.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:27   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez kipa Pokaż wiadomość
Witam.
Mam 17 lat, mój chłopak 18. Jesteśmy razem równo 2 lata. Bardzo się kochamy, jak w każdym związku są kłótnie, ale też szybko się godzimy. Przez te dwa lata liczył się dla mnie tylko on, w ogóle nie zwracałam na innych chłopców uwagi. Dlatego też nie wiem, co mi odbiło ale poszłam do liceum, a tam poznałam chłopaka. Na początku byłam zafascynowana jego charakterem, ale później przerodziło się to w coś poważniejszego. Od razu mówię, że tylko z mojej strony. Zaczęłam do niego pisac. Starałam się nie byc nahalna, pisałam jak ze zwykłym kolegą z klasy, dlatego on na pewno nie odczuwał czegoś z mojej strony. Rozmowy z nim pomagały mi przetrwac cisze, które byly podczas kłótni z moim chłopakiem. Od razu mówie- NIE ZDRADZIŁAM, NIE PODRYWAŁAM, NIE PISAŁAM ŻADNYCH TANICH TEKSTOW!! Przez jakieś 2 miesiące 'napalałam się' na tamtego, mój chłopak nie fascynował mnie tak jak kiedyś. Miałam dwie przyjaciółki którym to wszysko opowiadałam. Jedna rozumiała mnie doskonale, ponieważ sama była w podobnej sytuacji, natomiast druga- w ogóle. Mówiła że mam chłopaka a tamten nie jest warty uwagi, ponieważ on jest z tych co np przytulają sie na przywitanie praktycznie z każdą koleżanką, są pozerami itd. Nigdy mi to nie imponowało, no ale cóż... Pewnego razu zauważyłam komentarz od tego chłopaka do jednej z mojej przyjaciółek /tej co mi go odradzała/, zrobiło mi się przykro, ale pomyslalam że ona wie co robi i zaraz go od siebie 'odepchnie'. Stało się jednak inaczej. Pisała do niego i waliła takimi tekstami, żeby tylko go do siebie przekonac, a naprawdę z tym ciężko nie jest. Miałam do niej o to żal. Nie odzywałam się całą przerwe świąteczną. Dodam jeszcze że miałam spedzic sylwestra z nią i naszymi chłopakami. Mój chłopak zaczął wypytywac czemu to już nie ważne, to powiedziałam że się pokłocilysmy. Jego to zdziwiło bo zawsze dogadywałysmy sie b. dobrze. Moja 'przyjaciolka' zaczela sie wypytywac smsami mojego chłopaka i tej drugiej przyjaciółki co się stało. No ale nic... wczoraj w szkole ta ... /brak słów/ podchodzi do mnie i pyta czy porozmawiamy. Udawała głupa że nie wie o co mi chodzi. Nie dogadałysmy się. Chwile pozniej dostaje smsa od mojego chlopaka, że mamy do porozmawiania i nazwał mnie suką. Zapytalam jej zaraz co mu nagadała a ona twierdziła że nic, wiem że kłamała. On się do mnie nie odzywa. Piszę do niego od wczoraj non stop, dzwonie, on nie odbiera, traktuje mnie jak powietrze. Pytam kiedy będzie w domu bo chcialam porozmawiac to tylko ten raz odpisal ze nie chce miec ze mną nic wspolnego. Pisałam mu juz na rozne sposoby to co tutaj tylko delikatniej, nie uwzglednilam tego ze tamten mi się podobał /przez tą całą sytuacje kompletnie mi przeszło i uświadomiłam sobie że mam już tego jedynego/. Powiedzialam za to, ze pomagały mi rozmowy z nim. Najgorsze jest to że nie wiem co ona mu powiedziała Nie chcę go stracic bo jest dla mnie najwazniejszym człowiekiem na świecie... Strasznie żałuje tego, że go okłamywałam... pomocy!!
Nawarzyłaś piwa to teraz je pij... miałaś chłopaka a perfidnie - za jego plecami - do innego zarywałaś
Teraz już jest za późno, żeby cokolwiek ratować, mleko się rozlało już dawno temu.
Zapomnij o swoim chłopaku, bo nikt nie chciałby być okłamywany, oszukiwany i robiony w bambuko przez najbliższą osobę.
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2010-01-05 o 20:29
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:51   #5
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Postaw sie na miejscu chłopaka dziwisz mu sie ze nie chce miec z Toba nic wspolnego? Ty chciałabys zeby ktos za Twoimi plecami Cie oszukiwal? Watpie.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:53   #6
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

oj tam, nie ten to następny ;D
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:55   #7
kipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Nie wierze, że nie wiecie jak to jest. Naprawdę nie chciałam się tamtym zainteresowac. To było mocniejsze ode mnie. I wcale nie zarywałam do tamtego. Napisałam, że rozmawiałam z nim jak z innym kolegą, nie dałam mu na pewno odczuc ze ciągnie mnie do niego. Wiem, że zrobiłam źle ale nie zdradziłam go i w życiu bym tego nie zrobiła. Niestety różne rzeczy trzeba zrobic w zyciu zeby przekonac sie o czyms...
kipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 20:56   #8
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Ty to masz tupet dziewczyno, obraziłaś się na "przyjaciółkę" bo zwyczajnie jesteś zazdrosna, gdyby ci na kolesiu nie zależało, to miałabyś w czterech literach co ona pisze i co z nim wyprawia. I jeszcze próbujesz nam wmówić, że Twoj chłopak to ten jedyny i wyśniony. A może zabolało Cię, że on się ze sobą skumali, więc nie pozostało ci nic innego jak z podkulonym ogonkiem wrocic do chłopaka.

No i prosze Cię o jakiej ty przyjaźni mówisz, bo nie bardzo ogarniam. Tak kochasz swojego chłopaka, jak lubisz swoją "przyjaciółkę"
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:03   #9
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

A mi jest żal tej dziewczyny.
każdy może sie zauroczyć, nie jedna z nad miała dylemat, stały związek czy rzucic wszystko dla innego, bo się zafascynowałyśmy.

Dobrze ze miałas w sobie na tyle silnej woli aby nie zaczać żadnego flirtu, nie każda to potrafi.
Przyjaciółka postapiła nie fair, ok dziewczyna ma chłopaka podoba jej się inny informuje o tym przyjaciółki a tu jedna bierze sie za kolesia.

ja bym spotkała sie z chłopakiem, na siłe, mimo że nie chce, nie pwiedziałabym mu prawdy a jedynie tłumaczyła że koleżanka nakłamała.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:13   #10
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

HYm... ja rozumiem zauroczyłaś się innym, ale jakby na to nie spojrzeć sama jesteś sobie winna. Miałaś faceta, ale bajerowałaś innego (mogłaś kopnąć swojego w tyłek) ale skoro tego nie zrobiłaś to chłopak, którym się zainteresowałaś był wolny i nie powinnaś się dąsać na kumpelę. A coteraz masz zrobić...jeśli naprawdę Ci zalezy na chłopaku to daj mu ochłonąć i pogadaj z nim.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:13   #11
kipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

No i prosze Cię o jakiej ty przyjaźni mówisz, bo nie bardzo ogarniam. Tak kochasz swojego chłopaka, jak lubisz swoją "przyjaciółkę"


Była nia, ale juz nie jest.
kipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 21:14   #12
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
A mi jest żal tej dziewczyny.
każdy może sie zauroczyć, nie jedna z nad miała dylemat, stały związek czy rzucic wszystko dla innego, bo się zafascynowałyśmy.

Dobrze ze miałas w sobie na tyle silnej woli aby nie zaczać żadnego flirtu, nie każda to potrafi.
Przyjaciółka postapiła nie fair, ok dziewczyna ma chłopaka podoba jej się inny informuje o tym przyjaciółki a tu jedna bierze sie za kolesia.

ja bym spotkała sie z chłopakiem, na siłe, mimo że nie chce, nie pwiedziałabym mu prawdy a jedynie tłumaczyła że koleżanka nakłamała.
Jakie nie fair?
Przyjaciółka wolna, tamten chłopak wolny - mają pełne prawo się ze sobą spotykać.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:26   #13
kipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
A mi jest żal tej dziewczyny.
każdy może sie zauroczyć, nie jedna z nad miała dylemat, stały związek czy rzucic wszystko dla innego, bo się zafascynowałyśmy.

Dobrze ze miałas w sobie na tyle silnej woli aby nie zaczać żadnego flirtu, nie każda to potrafi.
Przyjaciółka postapiła nie fair, ok dziewczyna ma chłopaka podoba jej się inny informuje o tym przyjaciółki a tu jedna bierze sie za kolesia.

ja bym spotkała sie z chłopakiem, na siłe, mimo że nie chce, nie pwiedziałabym mu prawdy a jedynie tłumaczyła że koleżanka nakłamała.


Własnie podobnie uwazam, jutro zwalniam sie z kilku lekcji i jade pod jego szkole...

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------


Poza tym uwazalam ze to jest nie fair kiedy napisala do tamtego, ale pozniej mi przeszlo bo powoli przechodzilo mi zauroczenie tamtym. ale nie wybacze jej tego ze powiedziala to wszystko mojemu chlopakowi. od poczatku wiedziala wszystko o naszym zwiazku i niepotrzebnie mowila mu to. wcale nie musiala, bez tego mialam wystarczajaco duze wyrzuty sumienia...

Edytowane przez kipa
Czas edycji: 2010-01-05 o 21:31
kipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:37   #14
Eper
Raczkowanie
 
Avatar Eper
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Hmm... Sam fakt, że ktoś Cię zafascynował - ok, rozumiem, nie Twoja wina. Ale okłamywanie chłopaka nie było ok. A już zupełnie żałosne jest obrażanie się na przyjaciółkę za to, że się tamtym zainteresowała

Pomimo to, uważam, że Twój chłopak to prostak i jeśli masz do siebie trochę szacunku to olej go - chyba, że nie masz nic przeciwko, żeby nazywał Cię suką.

Dopisek: Żeby nie było, przyjaciółka też się głupio zachowała (mówię o wypaplaniu Twojemu chłopakowi). W ogóle wszyscy zachowujecie się dość dziecinnie.
__________________
Czy takim mnie chcesz, jakim ja jestem sam, czy chcesz mnie takim jakim Ty byś chciał?

Edytowane przez Eper
Czas edycji: 2010-01-05 o 21:39
Eper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:45   #15
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

No cóż, i ty i twoja "przyjaciółka" zachowałyście się bardzo niedojrzale, ale z drugiej strony- macie po 17 lat, jesteście w szkole, myślę, że większość z nas- trochę starszych Wizażanek, nawet tych, które tutaj cię zjechały, miała różne, podobne i inne kłopoty sercowe...

Twój chłopak niestety zupełnie słusznie jest urażony- pewnie nie miał o niczym pojęcia, dowiedział się tego nagle i to jeszcze od innej osoby..zawiodłaś jego zaufanie i pewnie uraziłaś "męską dumę". Z resztą- każda z nas i ty też, nie chciałaby się dowiedzieć, że TŻ fascynuje się kimś na boku- to jest okropne,nawet jeśli nie doszło do zdrady... Podjęłaś próbę kontaktu z nim, teraz jego kolej- na pewno potrzebuje czasu żeby ochłonąć, ogarnąć to wszystko- daj mu teraz na to czas. Jeśli potem odezwie się dla ciebie- jest szansa na ratunek dla waszego związku. Jeśli nie- to znaczy,że on nie może tego przeboleć i raczej nic już z tego nie będzie...To na pewno trudne dla Ciebie tak po prostu czekać. Ale moim zdaniem nic innego nie możesz wskórać.

Co do tej "przyjaciółki"- moim zdaniem postąpiła bardzo podle i nielojalnie- gdyby naprawdę była twoją przyjaciółką raczej namawiałaby ciebie, żebyś definitwynie skończyła sprawę z tym drugim niż biegła do twojego chłopaka. To moim zdaniem zrobiła tylko,żeby ci dopiec,a nie w trosce o niego, więc jak tu mówić o przyjaźni.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:45   #16
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez kipa Pokaż wiadomość
Własnie podobnie uwazam, jutro zwalniam sie z kilku lekcji i jade pod jego szkole...

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------


Poza tym uwazalam ze to jest nie fair kiedy napisala do tamtego, ale pozniej mi przeszlo bo powoli przechodzilo mi zauroczenie tamtym. ale nie wybacze jej tego ze powiedziala to wszystko mojemu chlopakowi. od poczatku wiedziala wszystko o naszym zwiazku i niepotrzebnie mowila mu to. wcale nie musiala, bez tego mialam wystarczajaco duze wyrzuty sumienia...
Zrobiła to, bo nie jest Twoja przyjaciółką, tylko koleżanką, a Ty nie umiesz, moim zdaniem, jeszcze rozróżnić tych dwóch od siebie.

No cóż, ja bym porozmawiała szczerze z chłopakiem, ale nie liczyła na zbyt wiele. Bardzo go zraniłaś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:55   #17
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

1. Zauroczyłaś się w kimś innym i pisałaś do niego.
2. obraziłaś się na koleżankę, że podrywa "twoj obiekt westchnien" !!!!!!
mimo ze nie mialas prawa bo niby miałas chlopaka i go kochasz!!
Widzisz w tym jakiś sens?!?!

Jeśli masz do niej żal, to wyobraź sobie jaki ona miała żal do Ciebie że bez powodu sie na nia obrażasz!

HAHAHAH parodia, ile Ty masz lat, przeciez oni byli wolni i mogli robić co chcieli !!!!!!!!


Reasumując: masz problem ze sobą a Twoje żale są nieuzasadnione i pozbawione sensu.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:30   #18
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cóż, nawarzyłaś sobie piwa, pozostaje je wypić.
Wg mnie, nie byłaś w porządku wobec chłopaka i ja potraktowałabym fascynację inną osobą i utrzymywanie z nią bliskich kontaktów w sekrecie przede mną za zdradę. Trudno byłoby mi zaufać ponownie.
Przemyśl sobie, na kim tak naprawdę Ci zależy. Jeśli na chłopaku, to spróbuj się z nim spotkać, porozmawiać szczerze.
Chociaż mam wrażenie, że go jednak nie kochasz.

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Przyjaciółka postapiła nie fair, ok dziewczyna ma chłopaka podoba jej się inny informuje o tym przyjaciółki a tu jedna bierze sie za kolesia.
Ty miałaś chłopaka, a ona była wolna i on również, więc mogli się spotykać.
Podłe było tylko to, że doniosła o Twoich sekretach Twojemu chłopakowi.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 23:12   #19
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Wszyscy zachowaliście się w nieporządku.
Ty, bo próbowała.ś kręcić na boku z innym facetem.
Przyjaciółka, bo najpierw Cię okłamała, potem zaczęła z nim kręcić(owszem mogła, jest wolna, ale mogla Ci to szczerze powiedzieć), a wyjawienie Twojego sekretu jest poniżej wszelkiej krytyki...
Twój facet nie powinien Cię nazywać suką...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 00:20   #20
Marti99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Moim zdaniem trochę przesadzacie wydając tak jednoiznaczne osądy.
Dziewczyna ma 17 lat, w tym wieku zdarzają się różne porywy serca, które mylnie ( co wiemy patrząc na sprawę z dystansu ) nazywamy miłością czy stanem podobnym.
Przyjaciółka okazała się być jedynie zwykłą nawet nie koleżanką, co to potrzebuje trochę namieszać w zyciu innych, by podkolorować swoje własne.

Chłopak poczuł się urażony, normalna reakcja, ale zanim zaczął ów żal manifestować mógł wiedzę, którą uzyskał od koleżanki skonfrontować ze swoją jakby nie było dziewczyną a nie zapaść się pod ziemię i przestać odbierać telefony, kto wie jakie nowinki mu przekazała?

Mogła dorobic do tych przeciez niewinnych smsów ideologię przedstawić historię wymysloną i co on tak po prostu przyjął jej słowa za prawdę objawioną i postanowił zakończyć związek??

To ja dziękuję za takiego chłopa, co pójdzie do pubu z kolegami, ci nagadają mu, ze widzieli jego dziewczynę w towarzystwie innego, ten uwierzy, uzna związek za niebyły, napisze sms z nami koniec i zacznie na goraco szukać nowej dziewczyny z nadzieją, że okaże się być wierniejsza??

Ileż statecznych pań czy panów ma podobne dylematy, bo mąż czy żona już nie tak atrakcyjni, bo pojawia się ktoś nowy, co to jak to się mówi powiew świeżości wnosi i ileż z tych osób latami oszukuje swoich partnerów nie mając żadnych wyrzutów sumienia?

Dziewczyna zrozumiała swój błąd, fakt, ze zmuszona niejako sytuacją, ale jednak.
__________________
"Nic, co działo się potem nie było już nawet podobne do jej wcześniejszego życia i istnienie stało się dławiąco nieznośne.
Świat, wszystko i wszyscy oddalili się na tyle, że zdawało się jej, że ogląda ich zza szyby, że nie sposób widzieć bardziej wyraźnie, uczestniczyć realnie."
Marti99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 07:44   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Masz 17 lat, z chłopakiem jesteś od dwóch, czyli dla Ciebie to jak "całe życie". Pogódź się z myślą, że niekoniecznie jest to ostatnia, największa miłość w Twoim życiu. Zaczniesz poznawać coraz więcej fajnych facetów, zmienią Ci się jeszcze priorytety, cele, zaczniesz patrzyć na siebie, swojego chłopaka, Wasz związek innymi, dojrzalszymi oczami. Możliwe, że to się nie utrzyma, a pierwsza kropla drążąca skałę to fascynacja innym facetem. Życie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:19   #22
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
1. Zauroczyłaś się w kimś innym i pisałaś do niego.
2. obraziłaś się na koleżankę, że podrywa "twoj obiekt westchnien" !!!!!!
mimo ze nie mialas prawa bo niby miałas chlopaka i go kochasz!!
Widzisz w tym jakiś sens?!?!
a no wlasnie

Cytat:
Napisane przez Marti99 Pokaż wiadomość
Mogła dorobic do tych przeciez niewinnych smsów ideologię przedstawić historię wymysloną i co on tak po prostu przyjął jej słowa za prawdę objawioną i postanowił zakończyć związek??

To ja dziękuję za takiego chłopa, co pójdzie do pubu z kolegami, ci nagadają mu, ze widzieli jego dziewczynę w towarzystwie innego, ten uwierzy, uzna związek za niebyły, napisze sms z nami koniec i zacznie na goraco szukać nowej dziewczyny z nadzieją, że okaże się być wierniejsza??
tez racja
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:26   #23
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Masz faceta, spodobal Ci sie inny, powiedzialas to swojej "przyjaciolce" ona zaczela z nim flirtowac , ty sie na nia za to obrazilas. Zachowalas sie jak pies ogrodnika! Co do Twojej pseudo przyjaciolki, omijaj takie osoby szerokim lukiem.
Postaw sie na miejscu swojego faceta, jakbys sie poczula gdyby on Ci taki numer wywinal? Wybaczylabys mu?
Porozmawiaj z nim, daj mu czas na przemyslenia i sobie rowniez.
Masz nauczke na przyszlosc
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:01   #24
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

taki z Ciebie trochę pies ogrodnika, bo i chlopaka byś chciała mieć i z tamtym kolesiem pisać i przy okazji żeby żadna dziewczyna się z nim nie mogła spotykać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:11   #25
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez kipa Pokaż wiadomość
Własnie podobnie uwazam, jutro zwalniam sie z kilku lekcji i jade pod jego szkole...
I co chcesz mu powiedziec? Ze to nic takiego? Jak wytlumaczysz, ze obrazilas sie na kolezanke bo podrywala tamtego?
Skoro byl ci taki obojetny to powinna Ci pikac ta znajomosc.

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
1. Zauroczyłaś się w kimś innym i pisałaś do niego.
2. obraziłaś się na koleżankę, że podrywa "twoj obiekt westchnien" !!!!!!
mimo ze nie mialas prawa bo niby miałas chlopaka i go kochasz!!
Widzisz w tym jakiś sens?!?!

Jeśli masz do niej żal, to wyobraź sobie jaki ona miała żal do Ciebie że bez powodu sie na nia obrażasz!

HAHAHAH parodia, ile Ty masz lat, przeciez oni byli wolni i mogli robić co chcieli !!!!!!!!


Reasumując: masz problem ze sobą a Twoje żale są nieuzasadnione i pozbawione sensu.


Moim zdaniem bardzo dobrze, ze Twoj chlopak sie obrazil. Zrobilas z niego idiote i rogacza (a przynajmniej tak sie czuje).
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:15   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Lekcje z tego na przyszłość masz dwie:
- nie rozglądać się na boki kiedy jesteś w związku,
- nie nazywać przyjaciółką zaledwie koleżanki.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:41   #27
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

A czemu tak jedziecie przyjaciółkę??
Bycie przyjacielem zobowiązuje do mówienia ludziom prawdy. No chyba że wolicie klakierów którzy tylko wam przytakują i to jest wg was przyjaźń. Ja jak bym widział taki syf to też bym o tym głośno powiedział uczestnikom.
Wiadomo że słowo "przyjaciel" co innego znaczy w wieku 17 lat.
A reasumując.
Chciałaś mieć wszystko a zostałaś z niczym.
Masz nauczkę.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:22   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
A czemu tak jedziecie przyjaciółkę??
Bycie przyjacielem zobowiązuje do mówienia ludziom prawdy. No chyba że wolicie klakierów którzy tylko wam przytakują i to jest wg was przyjaźń. Ja jak bym widział taki syf to też bym o tym głośno powiedział uczestnikom.
Wiadomo że słowo "przyjaciel" co innego znaczy w wieku 17 lat.
A reasumując.
Chciałaś mieć wszystko a zostałaś z niczym.
Masz nauczkę.
Ja tam co prawda nie jadę na jej przyjaciółke, ale powiem Ci co ja bym zrobiła będąc jej przyjaciółką. Otóż starałabym się jej wybić z głowy tego drugiego chłopaka, radziła, żeby nie mieszała sobie w życiu i związku. Jeżeli by mnie nie posłuchała, trudno. Czekałabym na rozwój wydarzeń i wspierałabym bez względu na konsekwencje jakie ona by poniosła. Nie lazłabym na pewno do jej chłopaka z uprzejmą informacją jako ta życzliwa Chyba, że planowałabym się wymiksować z tej przyjaźni, dokopać przyjaciółce bo własnie zagięłam parol na tego kim ona się potajemnie interesuje. Tamta rzekoma przyjaciółka nie miała moim zdaniem czystych intencji i dlatego mi sie nie podoba. Aczkolwiek po niej nie jadę gdyż mi ona zwisa i powiewa jak kilo kitu na agrafce
Zresztą zauważyłam, że termin "przyjaciel" jest ostatnimi czasy nadużywany.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:44   #29
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

No wiadomo że ja też bym nie lazł i nikomu nie opowiadał. Ale jeśli by ktoś do mnie przyszedł i się spytał to bym powiedział.
Każde słowo jest w dzisiejszych czasach nadużywane
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:00   #30
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Postąpiłam nie w porządku wobec chłopaka, a teraz nie chce mi wybaczyc

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ale jeśli by ktoś do mnie przyszedł i się spytał to bym powiedział.
A ja bym powiedziała, że nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem, a w ogóle to jest sobota i niech pogada ze swoim partnerem/partnerką bo ja się w nic mieszać nie chcę.

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Każde słowo jest w dzisiejszych czasach nadużywane
Powiedzmy, że wiele
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.