Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 21:04   #2311
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
jak ja bym po 1 zabiegu stracila 90 % wlosow to chyba bym normalnie ze szczescia nie wiem haa,, tylko szkoda ze trzeba czekac z 2 tyg az wypadna ze nie ma od razu efektu;/ dobrze chociaz ze mozna w tym czasie golic i przycinac bo masakra jakbym miala chodzic z chaszczami
dziewczyny to nie jest tak,że włosy wypadną po 2 tyg.a do tego czasu będziecie chodzic z chaszczami.

* po depilacji wygląda to tak.
przed usisz ogolić włosy,więc laser wnika w skórę i niszczy cebulkę.włosy przez 2 tyg.prawie nie rosną,a te minimalne wzrosty od razu wypadają.dopiero po około miesiącu zaczynają się kiełkowac te ,ktore nie wypadły,lub się nie zniszczyły.rosną wolno i rzadko.dopiero po około 6/8 tyg. można stwierdzić ile naprawde zostało,bo one dorastają.goląc je odrastają wolno i nie kłują,bo sa miekkie.nie wrastają w skórę ,a na skórze nie tworzą się ropnie po goleniu.

*to moje wrażenia po jednej depilacji LS na głebokie bikini.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:28   #2312
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Ile włosy mogą odrastać po depilacji Duetem ? robiłem nogi - 2 zabiegi zwykłym LS - po 6 tygodniach był już widoczne odrosty, po 3 zabiegu robionym Duetem mam praktycznie gładkie nogi - zostało może 10% włosów, głównie na kolanach minął już 7 tydzień od zabiegu i nie widzę na skórze nawet cebulek włosa pod skórą, za tydzień idę na ostatni (mam taką nadzieję) zabieg - czyżby efekty były tak dobre ?

robiłem też Duetem ramiona i tors - efekty równie rewelacyjne aż nie mogę uwierzyć biorąc pod uwagę ile kasy wtopiłęm wcześniej na nieksuteczne w moim pryzpadku zabiegi zwykłym light sheer, zaburzeń hormonalnych nie mam
Kobitki które do mnie przychodza miały wczesniej zabiegi zwyklym LS a teraz maja juz drugi zabieg Duetem i twierdza ze po pierwszym zabiegu Duetem jest MEGA roznica.... kurde miejmy nadzieje ze to nie jest zbieg okolicznosci teoretycznie firma produkujaca laser twierdzi, ze Duet jest znacznie bardziej skuteczny ale nie wierzylam w to do konca.... ale to chyba prawda w takim razie

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
Czy powinnam sie denerwowac?? minelo ponad 2 tygodnie od zabiegu laserem LS (moc 28 - 30) i wypadl mi niewielki procent wlosów.. wlosy mam ciemne, w trakcie zabiegu odczuwalam ból.. wlosy okolicy bikini z przodu w wiekzosci wypadly, jednak z tylu, w glebszych partiach nie widze duzej roznicy, rosną jak rosly, mocno siedza w skórze :/
ehh :/
Powinnas zadzwonic do tego gabinetu i prosic o wytlumaczenie i ewentualna poprawke. Ja mialam klientki, ktorym wlosy wypadly dopiero po3tyg. Wiec jesli mina 3tyg-powinnas dzwonic i to wytlumaczyc, w koncu za to zaplacilas.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
W ofercie grouponowej napisali "całe bikini", więc nie daj za wygraną, powołaj się na wydruk z netu, jeśli trzeba będzie. Niestety zazwyczaj jest tak, że jeśli się głośno o swoje nie upomnisz, to nikt z własnej nieprzymuszonej woli też się nie pokwapi, by dać z siebie więcej... Poza tym chyba Ty pisałaś na forum, że wszystko trwało ok. 40 min, podczas gdy mi pani w informacji powiedziała, że depilacja zajmie godzinę, więc może faktycznie trochę za szybko z Tobą im poszło... A co do bikini- po to wykupiłam ten kupon, żeby przede wszystkim tam zrobić porządek z owłosieniem i niekoniecznie tylko przód, do którego mam łatwiejszy dostęp, tylko właśnie denerwująca i nastręczająca masę problemów przy depilacji domowymi sposobami- reszta! Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze, że się odzywasz . PS Kiedy masz kolejną wizytę?
Dokladnie, powinnas upomniec sie o swoje!

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
wiesz, masz rację... upomnę się na pewno, bo skoro podają na gruponie, że jest to ileś tam procent taniej i wynika to z maksymalnych kwot jakie kosztuje taka depilacja, to rozumiem, że dostaję tą droższą usługę.
niestety, już spotkałam się z niezbyt miłym traktowanie osób z grupona- firmy traktują niestety takich klientów jak klientów drugiej kategorii i nie myślą perspektywicznie jak wielu osobom jestem w stanie polecić ich usługi jeśli będę z nich zadowolona, ile razy sama wrócę do tego salonu po inne usługi. z resztą taka chyba jest idea tego portalu- służy głównie promocji a nie łatwemu zarobkowi. jednak jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie zanim zwykli szeregowi pracownicy to zrozumieją. dla nich jest to tylko urwanie głowy w związku z pracą na wyższych obrotach. nie myślą o tym, że gwarantuje im to zatrudnienie na przynajmniej pół roku... ehh, polska mentalność...
anyway: na pewno będę się domagać pełnej usługi. na drugi zabieg idę na początku lutego.
No jak my robilysmy promocje na grouponie to mialo to wlasnie charakter promocji...i liczymy na to ze czesc osob wroci do nas na inne zabiegi badz poleci nas innym...no ale widocznie kurde niektorzy wietrza w tym tylko zarobek... :/ mysle ze nawet moglabys po zakonczonej serii domagac sie zrobienia dodatkowo raz samego poglebienia skoro przy pierwszym zabiegu tego nie mialas.pozdrawiam
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 10:23   #2313
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
No to będziemy musiały zacisnąć zęby . Nie mniej jednak, gdy czytam co napisała Ania ( że straciła ok. 90 % włosów z okolic bikini już po pierwszym zabiegu), myślę, że naprawdę warto pocierpieć dla takiego efektu.. zwłaszcza, że sesje są trzy . A Ty, mawis, kiedy masz termin? Pozdrawiam
planuję się znieczulić samodzielnie, zresztą operowałam na bikini i woskiem i pastą cukrową, jestem przyzwyczajona
pierwszy zabieg mam 01.02

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
wiesz, masz rację... upomnę się na pewno, bo skoro podają na gruponie, że jest to ileś tam procent taniej i wynika to z maksymalnych kwot jakie kosztuje taka depilacja, to rozumiem, że dostaję tą droższą usługę.
niestety, już spotkałam się z niezbyt miłym traktowanie osób z grupona- firmy traktują niestety takich klientów jak klientów drugiej kategorii i nie myślą perspektywicznie jak wielu osobom jestem w stanie polecić ich usługi jeśli będę z nich zadowolona, ile razy sama wrócę do tego salonu po inne usługi. z resztą taka chyba jest idea tego portalu- służy głównie promocji a nie łatwemu zarobkowi. jednak jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie zanim zwykli szeregowi pracownicy to zrozumieją. dla nich jest to tylko urwanie głowy w związku z pracą na wyższych obrotach. nie myślą o tym, że gwarantuje im to zatrudnienie na przynajmniej pół roku... ehh, polska mentalność...
anyway: na pewno będę się domagać pełnej usługi. na drugi zabieg idę na początku lutego.
gdzie?

polecić owszem, ale firmy nie zdają sobie chyba sprawy, jak wiele mogą sobie szkód narobić - niezadowolony klient nie omieszka zrobic firmie czarnego PR - w przypadku LS opinii jest sporo, o laserze z Eco Plant nie znalazłam praktycznie nic, więc jak ktoś zdecyduje się u nich robić po normalnych cenach pewnie poszuka wcześniej informacji, coby nie wyrzucić kasy w błoto - więc prędzej czy później trafi na ten wątek. Mam tylko nadzieję, że ujawni się tutaj więcej dziewczyn korzystających z tej oferty.


Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla;24168035[COLOR=Silver
[/COLOR]]
No jak my robilysmy promocje na grouponie to mialo to wlasnie charakter promocji...i liczymy na to ze czesc osob wroci do nas na inne zabiegi badz poleci nas innym...no ale widocznie kurde niektorzy wietrza w tym tylko zarobek... :/ mysle ze nawet moglabys po zakonczonej serii domagac sie zrobienia dodatkowo raz samego poglebienia skoro przy pierwszym zabiegu tego nie mialas.pozdrawiam
oferta na grouponie nie jest obowiązkowa, każda firma chyba wie co robi - przynajmniej mam taką nadzieję. oferowanie zniżkowego kuponu a potem traktowanie korzystających z niego jak klientów drugiej kategorii uważam za szczyt głupoty i braku perspektywicznego myślenia - nie dość, że usługę trzeba wykonać, zadowalając się mniejszym wynagrodzeniem to jeszcze firma naraża się na negatywną opinię czyli cała akcja jest bez sensu.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:05   #2314
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny czy karmieniep piersią jest przecwskazaniem do laseru? bo wybrałam gabinet z groupona do depilacji i tam jest napisane że to przeciwskazanie - a na innych salonach jak patrzyłam to było napisane tylko że ciąża....

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

a jak wygląda depilacja twarzy? czy ktoś uzywał? akurat w ofercie jest depilacja wąsika, brody i policzków - a ma mam tak taki meszek, no widać ale bez przesady, czy mi to wydepiluje? tam mają laser diodowy (nie ipl) chyba depilait się nazywa....
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”

Edytowane przez Anielllka
Czas edycji: 2011-01-05 o 11:12
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:15   #2315
beataklaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witajcie,
wielkimi krokami zbliża się mój termin na pierwszy raz w EcoPlamt w ramach kuponu z grupona - 11 styczeń...dobrze , że trafiłam na to forum, bo przynajmniej wiem czego mogę i powinnam się domagać
Chciałabym ponowić moje pytanie, czy mam zaprzestać używania kremów z retinolem na twarz , czy też dotyczy to tylko kremów z retinolem na powierzchnie depilowane?
No i tak zastanawiam się nad depilacją tego bikini...w pakiecie jest albo bikini albo uda...hmmm.. u mnie pasowałoby jedno i drugie....bo bikini to jeśli już to trzeba byłoby "iść na całość" a to z kolei wydaje mi się bardzo krępujące...sama już nie wiem co wybrać..chyba zrobię losowanie
beataklaudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:35   #2316
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a w ktorych kremach wsytpeuje ten retinol bo ja nie wiem
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:41   #2317
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam drogie panie

ja tez mam taki problem jak wy.. czyli ciemne wloski.. uu.
powiem tak ja mam kosnultacje i probe laseru 7 stycznia.. jest to darmowa proba i odbywa sie w velvet clinic w lodzi.. duzo slyszalam o tym salonie i zdecydowalam sie.. wiadomo ze boje sie bo chodzi o cala twarz.. place za ten zabieg 250zl.. moge ich miec do okolo 5.. ale na ta chwile nie jestem wstanie powiedziec co i jak.. dzownilam tam 2 dni temu i z terminami nie jest problem. kretnie gorzej z godzinami popoludniu. ale ja mam z rana wiec raczej nie ma problemu.. jestem mloda osoba bo mam dopiero 17 lat i szczerze mowiac robilam juz badania hormonalne i wyszlo ze mam wszystko ok. a urode mam taka a nie inna.. wszedzie mam grubsze i ciemniejsze wloski..ale mam to po tacie.. i nic na to nie poradze.. ale najpierw chce robic to i zbierac kase na reszte jesli oczywiscie bede zadowolona podziele sie z wami moimi wrazeniami.. zrobilo mi sie lepiej jak poczytalam wasze opinie mam nadzieje ze bardzo nie bedzie bolalo.. ale jestem wstanie zniesc bol zeby tylko pozbyc sie tego pozdrawiam serdecznie wszystkie panie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

o ile dobrze wiem to kremy z retinolem to takie ktore sa przeciwzmarszczkowe zreszta ja przestalam uzywac wszystkich innych kremow specjalnie ze wzgledu na depilacje laserowa uzywam zwyklego kremu bambino dla dzieci tam tego skladnika napewno nie ma.. mozna poczytac o tym na internecie
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 20:54   #2318
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a np w toniku do twarzy albo cos? bo ja uzywam normalnie kurde;/ bo nie znam sie
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:26   #2319
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

z tego co sie orientuje to trzeba zaprzestac na 2 dni przed zabiegiem tak mowila mi pani przez telefon.. i oczywiscie kilka dni po zabiegu bo skora jest bardzo wrazliwa na toniki kremy i roznego rodzaju mydla.. lepiej ich nie stosowac dla bezpieczenstwa

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

w toniku raczej nie ma retinolu.. wiem ze sa w kremach firmy ziaja i nivea
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:52   #2320
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy karmieniep piersią jest przecwskazaniem do laseru? bo wybrałam gabinet z groupona do depilacji i tam jest napisane że to przeciwskazanie - a na innych salonach jak patrzyłam to było napisane tylko że ciąża....

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

a jak wygląda depilacja twarzy? czy ktoś uzywał? akurat w ofercie jest depilacja wąsika, brody i policzków - a ma mam tak taki meszek, no widać ale bez przesady, czy mi to wydepiluje? tam mają laser diodowy (nie ipl) chyba depilait się nazywa....
Karmienie piersią jest rzeczywiście przeciwskazaniem do zabiegu epilacji (depilacji) laserowej. Nie chodzi tu jednak o to, że coś może stać się z laktacją, ale o to, że okres karmienia=inna gospodarka hormonalna. Może więc być inna wrażliwość skóry, a przede wszystkim inne (czytaj gorsze) efekty zabiegów. Najlepiej rozpocząć zabiegi minimum miesiąc po odstawieniu maluszka od piersi.
Jeśli chodzi o meszek na twarzy i w ogóle o jasne włoski,to jest z tym problem, gdyż laser diodowy (moim zdaniem obecnie najlepszy do epilacji, niezależnie od firmy, która go wyprodukowała) działa na melaninę, a konkretnie wiązka laserowa jest pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik włosa i skóry. W związku z tym najlepsze i najszybsze efekty są widoczne u osób z jasną karnacją i ciemnym owłosieniem, oczywiście, jeśli jest dobrana odpowiednia energia lasera i zabieg jest wykonany starannie. Ja, w przypadku meszku na twarzy, łączę laser diodowy z IPL, a konkretnie z głowicą do zamykania naczyń krwionośnych. Odpowiednio dobrana energia IPL stopniowo zamyka drobne naczynia wokół cebulki włosa, z czasem ta część jest nieodżywiana i włos nie odrasta. Jest to jednak długi i kosztowny proces, gdyż ilość koniecznych zabiegów dochodzi nawet do 15!
P.S. Epilacją zajmuję się od 9 lat.
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:19   #2321
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jutro jade na laser, wczoraj poprzycinalam sobie wloski na buzi nawet te siwe, a z brzucha ogolilam, np miedzy piersiami sa jasne a chcioalabym sie pozsbyc ale z nimi nic nie robilam bo jakby laser nie zadzaiala to pozniej do konca zycia miala bym przekichane z nimi
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 13:59   #2322
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no raczej tak
no ja tez wlasnie mam tez i jasne wloski na buzi.. i nie wiem czy bede mogla z nimi cos zrobic.. dowiem sie dopiero jutro.. ale wolala bym tak bo niby sa jasne ale je widac ;/
ale sie zobaczy to twoj pierwszy zabieg?
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:32   #2323
khaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Smile Pierwsze laserowanie:)

Witam Was pierwszy raz na forum o depilacji!

Dzisiaj zrobiłam sobie pierwszy zabieg na łydki i bikini głębokie. Jestem przeszczęśliwa i pokladam w nim dużą nadzieję. Zabieg robiłam LS w studio-laser w wawie, zapłaciłam 800zł. Na efekty muszę poczekać, ale mogę śmiało być dobrej myśli, Pani (bardzo miła zresztą i profesjonalna) powiedziała, że przy moich włoskach efekt powinien być super i powinny wystarczyć 3 zabiegi. Pytałam Panią o ten LS Duet o którym piszecie (mają go też w tym salonie) ale powiedziała mi, że efekty końcowe są takie same, ale sama woli LS, no chyba, że na duże powierzchnie, jak plecy u mężczyzn.
Rozpiera mnie radość, że może kiedyś pozbędę się ich wszystkich na ZAWSZE!

a, zabieg jest bolesny, ale spodziewałam się, że będzie gorzej, przetrwałam bikini głębokie bez znieczulenia, a nogi przy tym to był pikuś
__________________
Dukałam,
schudłam, przytyłam, wypadło mi pół włosów... nigdy więcej...

teraz laserek
khaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:40   #2324
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tak to moj 1 zabieg bedzie nigdy wczesniej nie mialam ani nie bylam na konsultacji nic z tych rzeczy
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:26   #2325
katrina990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny!!
To mój pierwszy post na tym portalu,więc witam wszystkich.
Zaciekawił mnie wątek związany z depilacją w salonie Casolla,bo tam właśnie wykupiłam kupon z groupona.
Wybrałam opcję pachy,bikini,łydki. Rozumiem,że w tej opcji jest głębokie bikini?
Dajcie znać dziewczyny,jeśli też byłyście tam na depilacji
katrina990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:08   #2326
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idorota7 Pokaż wiadomość
Karmienie piersią jest rzeczywiście przeciwskazaniem do zabiegu epilacji (depilacji) laserowej. Nie chodzi tu jednak o to, że coś może stać się z laktacją, ale o to, że okres karmienia=inna gospodarka hormonalna. Może więc być inna wrażliwość skóry, a przede wszystkim inne (czytaj gorsze) efekty zabiegów. Najlepiej rozpocząć zabiegi minimum miesiąc po odstawieniu maluszka od piersi.
Jeśli chodzi o meszek na twarzy i w ogóle o jasne włoski,to jest z tym problem, gdyż laser diodowy (moim zdaniem obecnie najlepszy do epilacji, niezależnie od firmy, która go wyprodukowała) działa na melaninę, a konkretnie wiązka laserowa jest pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik włosa i skóry. W związku z tym najlepsze i najszybsze efekty są widoczne u osób z jasną karnacją i ciemnym owłosieniem, oczywiście, jeśli jest dobrana odpowiednia energia lasera i zabieg jest wykonany starannie. Ja, w przypadku meszku na twarzy, łączę laser diodowy z IPL, a konkretnie z głowicą do zamykania naczyń krwionośnych. Odpowiednio dobrana energia IPL stopniowo zamyka drobne naczynia wokół cebulki włosa, z czasem ta część jest nieodżywiana i włos nie odrasta. Jest to jednak długi i kosztowny proces, gdyż ilość koniecznych zabiegów dochodzi nawet do 15!
P.S. Epilacją zajmuję się od 9 lat.
dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedz bardzo mi pomogłaś
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 07:10   #2327
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Pierwsze laserowanie:)

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Pytałam Panią o ten LS Duet o którym piszecie (mają go też w tym salonie) ale powiedziała mi, że efekty końcowe są takie same, ale sama woli LS, no chyba, że na duże powierzchnie, jak plecy u mężczyzn.
Nie mogła powiedzieć ci inaczej chyba, że chciałaby reklamować usługi której sama nie ma w swoim salonie
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:15   #2328
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Bardzo proszę, polecam się na przyszłość
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 08:46   #2329
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

3mac kciuki zaraz jade na laser
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 09:38   #2330
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

powodzenia
ja się zapisałam na 17stycznia, też wam napoisze co i jak - dalej nie wiem jak to będzie z tą twarzą i czy mi chyba te włoski....

wykupiłam tą oferte...
http://www. groupon.pl/oferty/katowice/lesthe-chorzow/206680
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 11:15   #2331
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pierwsze laserowanie:)

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Nie mogła powiedzieć ci inaczej chyba, że chciałaby reklamować usługi której sama nie ma w swoim salonie
a ja się zastanawiam,dlaczego woli LS od DUETU.
jesli ma te same możliwości,ten sam efekt depialcji,a mniej roboty przez dużą końcówkę to mnie dziwi jej wybór.no chyba ,że ma ukryte sadystyczne skonności
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:04   #2332
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej to znowu ja dzis mialam wizyte w salonie.. ale niestety nic.. moj wasik nie nadaje sie do depilacji laserowej bo to bardziej jest meszek (laserem light sheer).. pani stwierdzila ze to jest zbyt delikatne i poradzila mi IPL.. nie wiem co robic.. szczerze slyszalam ze to jest lipa.. ale po naradzie z siostra stwierdzilam ze sprobuje.. wkoncu nie jest to az tak bardzo drogie a kase i tak na to czy to mam nie robi mi to roznicy.. bylam na probie laseru IPL. i wcale nie boli.. pani byla przemila.. wyjasnila mi wszystko.. tylko nie wiem czy to bedzie skuteczne.. ale czas pokaze.. pierwszy zabieg mam w poniedzialek.. podobno po drugim dopiero widac co i jak.. wczesniej mialam wiecej przeciw jesli chodzi o IPL. ale jesli on mi nie pomoze to pozostana mi kremy coz.. czy ktoras z pan mogla by mi cos powiedziec o tym zabiegu.. czy jej pomogl.. chodzi mi o twarz i o delikatny wasik a nie mocny zarost. z gory dzieki i pozdrawiam !!
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:46   #2333
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wrocilam, hmm nawet nie bolalo, ale na laserze nie piasalo light sheer tylko inaczej i sie zastanawiam;/
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:12   #2334
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a to nie wiem
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:57   #2335
khaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Pierwsze laserowanie:)

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Nie mogła powiedzieć ci inaczej chyba, że chciałaby reklamować usługi której sama nie ma w swoim salonie
Tak jak napisałam, mają go w tym salonie też

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam,dlaczego woli LS od DUETU.
jesli ma te same możliwości,ten sam efekt depialcji,a mniej roboty przez dużą końcówkę to mnie dziwi jej wybór.no chyba ,że ma ukryte sadystyczne skonności
Cóż, nie wyglądała na taką powiedziała, że po duecie czasem dużo dłużej wypadają włosy i po zwykłym LS szybszy jest ten efekt wypadania. Spytała czy chce zrobić nogi duetem (powiedziała, że na bikini lepszy LS zwykły bo ma mniejszą, dokładniejszą końcówkę) ale zdecydowałam się zrobić już tym samym co bikini. Może drugi raz nogi zrobię duetem... tylko nie wiem czy to będzie sens, żeby zmieniać. Jak sądzicie?

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
wrocilam, hmm nawet nie bolalo, ale na laserze nie piasalo light sheer tylko inaczej i sie zastanawiam;/
To raczej dziwne... U mnie było na rączce i na fabrycznych naklejkach z tyłu maszyny
__________________
Dukałam,
schudłam, przytyłam, wypadło mi pół włosów... nigdy więcej...

teraz laserek
khaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:05   #2336
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

on byl taki rozowy ten laser jakby czy cos takiego z bialym chyba i z przodu mial napisal o ile dobrze pamietam Milesman premium

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

i nie wiem w koncu czy mam brac te tabletki czy nie bo babka powiedziala zeby to z lekarzam uzgodnic;/ powiedziala ze jak sie je bierze to jest moze i ok a jak sie przestanie to jest jak przed ich braniem ..
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:55   #2337
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

.

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-01-07 o 21:02
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:07   #2338
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Pierwsze laserowanie:)

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam, mają go w tym salonie też

Tak z ciekawości-co to za salon? Studio Laser?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 00:01   #2339
khaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Pierwsze laserowanie:)

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości-co to za salon? Studio Laser?
Tak jak pisałam stronę wcześniej, tak
__________________
Dukałam,
schudłam, przytyłam, wypadło mi pół włosów... nigdy więcej...

teraz laserek
khaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 09:13   #2340
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez katrina990 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
To mój pierwszy post na tym portalu,więc witam wszystkich.
Zaciekawił mnie wątek związany z depilacją w salonie Casolla,bo tam właśnie wykupiłam kupon z groupona.
Wybrałam opcję pachy,bikini,łydki. Rozumiem,że w tej opcji jest głębokie bikini?
Dajcie znać dziewczyny,jeśli też byłyście tam na depilacji

w tej opcji jest bikini standardowe, do głębokiego trzeba dopłacić 100zł.
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.