Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 19:29   #2491
seida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam Was
czy któraś z Was miała zabiegi robione laserem diodowym marki Quantel Derm? Techniczne parametry naszych laserów:
  • Typ lasera - dioda
  • Długość fali - 808 nm
  • Rozmiar plamki - 50 x 12 mm / 12 x 12 mm
  • Długość impulsu - 6 - 40 ms
  • Max gęstość energii - 60 J/cm²
  • Chłodzenie - chłodzenie zimnym powietrzem
Zależy mi na Waszej opinii, bo mam zamiar wybrać się na laser tej firmy.
seida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:46   #2492
magiena75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja tez czytałam,ale reklama jest z teraźniejszości,a nie wiadomo jak było 2 lata temu.
Depilacja byla robiona 2 laserami, raz jakims starszym a potem nowym nabytkiem. Musialam byc dokladnie wygolona
Pozdrawiam
magiena75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:54   #2493
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez magiena75 Pokaż wiadomość
Depilacja byla robiona 2 laserami, raz jakims starszym a potem nowym nabytkiem. Musialam byc dokladnie wygolona
Pozdrawiam
przy każdym laserze trzeba było miec wygolone ciało,ale ok.
ja jestem rok po pierwszym zabiegu i na razie nic nie odrasta.ile wypadlo tyle nie ma
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 22:10   #2494
jamniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam mam dwa pytania: czy ktos korzystał z usług salonu BLISS w Gdyni??? Maja DUETA.


I a propo dueta jeszcze : Czy wiecie jaka ma skale mocy? Od- do ?
jamniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 22:29   #2495
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jamniczek Pokaż wiadomość
Witam mam dwa pytania: czy ktos korzystał z usług salonu BLISS w Gdyni??? Maja DUETA.


I a propo dueta jeszcze : Czy wiecie jaka ma skale mocy? Od- do ?
poszukaj wypowiedzi chyżego.on jest z twoich regionów i parokrotnie pisał o mocy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 06:37   #2496
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kochane, możecie polecić jakiś godny zaufania gabinet z Białegostoku (najbardziej zależy mi na depilacji bikini)...
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:12   #2497
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jamniczek Pokaż wiadomość
Witam mam dwa pytania: czy ktos korzystał z usług salonu BLISS w Gdyni??? Maja DUETA.


I a propo dueta jeszcze : Czy wiecie jaka ma skale mocy? Od- do ?
Duet ma skalę mocy 1-12

Sam jestem ciekaw tego salonu w Gdyni ale ich strona nie działa. Ja chodzę na zabiegi do salonu Prestiż w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 07:29   #2498
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja jestem tydzien po depilacji bikini, pach i wasika. Pisalam, ze sie boje jak ten wasik zacznie odrastac. I prawde powiedziawszy jeszcze nie widac, zeby odrastal. Balam sie, ze juz nastepnego dnia zrobi sie kolczasty, tak jak bikini. Na razie wloski odrastaja i jeszcze nic nie wypada. Takze wasik wyglada nadal jakby tylko ogolony. Bikini i pachy obrastaja. Ciekawe kiedy zacznie to wypadac. Po IPL wloski zaczely mi wypadac chyba z 10 dni po i tak po 3 tygodniach moze z 60% zostalo.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:52   #2499
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Elu ja nie bylam w tym salonie a ile licza za brodę jesli można zapytać. jak chcesz to dam Ci namiar tam gdzie jest laser nowy i specjalistka robi.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

hej ,moja kolezanka miala robione i tak sobie ,znam salon w którym kobita ma nowiutki laser i super ceny.
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:13   #2500
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

klea7 ty chyba tam parcujesz i wszystkim polecasz ten salon i klamalas ze w estetico maja 10 letni laser, otoz pytalam kolezanki i mowi ze ona zaczela chodzic tam jak otworzyli ten gabinet gdzies w 2007r i kupili nowy laser na kredyt unijny, wiec nie wiem skad ci sie wzielao 10 lat
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:50   #2501
xattic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej

Od dłuższego czasu noszę się zamiarem pozbycia się włosów z klatki piersiowej, obecnie golę ją co 2-3 dni i bywa to irytujące, szczególnie, że zawsze są jakieś problemy z podrażnieniami, wrastającymi włosami etc. Dziś na maila przyszła mi taka oferta z grouponu:

http://www.groupon.pl/deals/warszawa...ampaign=Varies

1000zł za 24 zabiegi, po 6 na wybraną część ciała. Laser IPL + RF. Niewiele mi to mówi. Czy jest to rzeczywiście - tak jak twierdzi klinika na swojej stronie - najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda pozbywania się owłosienia?

Byłbym wdzięczny, jakby ktoś rzucił okiem na link i wypowiedział się, czy warto czas na zakup jest dziś do północy.

Pozdrawiam
xattic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 10:52   #2502
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez xattic Pokaż wiadomość
Hej

Od dłuższego czasu noszę się zamiarem pozbycia się włosów z klatki piersiowej, obecnie golę ją co 2-3 dni i bywa to irytujące, szczególnie, że zawsze są jakieś problemy z podrażnieniami, wrastającymi włosami etc. Dziś na maila przyszła mi taka oferta z grouponu:

http://www.groupon.pl/deals/warszawa...ampaign=Varies

1000zł za 24 zabiegi, po 6 na wybraną część ciała. Laser IPL + RF. Niewiele mi to mówi. Czy jest to rzeczywiście - tak jak twierdzi klinika na swojej stronie - najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda pozbywania się owłosienia?

Byłbym wdzięczny, jakby ktoś rzucił okiem na link i wypowiedział się, czy warto czas na zakup jest dziś do północy.

Pozdrawiam
metoda IPL+RF jest nic nie warta i to powie ci 80 % osob,ktore miały zabieg dawno i całość włosów odrosła,pozostała część 20% to osoby krótko po depilacji,więc nic ci nie powiedzą o trwałości zabiegu.
zapytaj chyżego to jedyny facet na tym wątku,ktory przeszdł wszystkie etapy depilacji laserowej.może być dla ciebie GÓRU
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:08   #2503
xattic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

@chyży: pomocy!:P
xattic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:25   #2504
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nic nowego doradzić nie jestem w stanie - Light Sheer DUET - ten laser polecam z całego serca zwykły LS też może być skuteczny ale mi nie pomógł, ja potrzebowałem 3 zabiegów by mieć gładki tors - cena jednego zabiegu bez promocji to kwestia 500-600 zł.

jeżeli jesteś brunetem i masz mocne czarne włosy oraz jasną karnację to możesz się spodziewać bardzo dobrych efektów po tych trzech zabiegach
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:12   #2505
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny, dzisiaj ide na depilację łydek i bikini i pupy, mam piera naprawdę że będzie bolało będe tam siedziec perwnie ze 3 godziny- czy mogłabym sobie wziąć jakies leki przeciwbólowe np ketonal albo cos innego - co myślicie pomoże trochę? bo chyba kiedys czytałam że któras z was brała. Zabieg mam na 17,30 będe wdzięczna za odpowiedź.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:56   #2506
veratka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

znowu jest promocja - kto nie ma jeszcze Groupona - zapraszam http://www.groupon.pl/in/.6Jhlg6 - tym razem za 950 zł po 6 serii na
4 różne części ciała- aż żałuję, że nie mam kasy , bo takie 6 wizyt to załatwia całkowiecie sprawę niechcianych włosków

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Zależy jak znosisz ból przy normalnej depilacji - ja chodziłam na laser poprzedzony woskiem i powiem ci, że kosmetyczka to robiła o wiele delikatniej niż ja sama sobie potrafię, a laser nie bolał mnie wcale, ale to był light seer czy jakoś tak. Nie brałam nic przeciwbólowego, ale najpierw wsadzałą mnie do sauny, żeby porozszerzały mi się pory i mieszki i łatwiej wychodziło wszystko. Kosmetyczka coś powinna doradzić na miejscu albo zadzwoń.
veratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:01   #2507
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

na tym grouponie jest ipl wiec nie ma sensu

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

a czym sie rozni zwykly LS od Duetu? tylko wielkoscia? czy moze efaktami tez?
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:12   #2508
jamniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam jeszcze pytanie odnosnie "przekrętów" niby salony powinny zabiegac o klientow i swiadczyc swoje uslugi na super poziomie - chcac posiadac dobre opinie.... jednak bylam na zabiegu za pomoca Light Sheer Duetu i ZERO efektow. Moge to ewidentnie stwierdzic, wloski siedza gleboko, ani drgna, NIC nie wypadlo. Zabieg mialam miesiac temu.... Idac nań zapewniono mnie iz wystarczy 3 gora 4 zabiegi, a nawet po 2 juz jest spokoj. Mi nie wypadlo nic..... skora blada wloski ciemne. Nie mam problemow hormonalnych. Wiem.... po pierwszym zabiegu moze wypasc malo wloskow, ale nie nic. Osoba wykonujaca zabieg szczycila sie certyfikatami, ale jak zapytalam o MOC lasera glupio sie usmiechnela i nic nie odpowiedziala.

Zastanawiam sie czy przypadkiem ten salon w ktorym bylam nie stosuje zasady: walimy mala moc na pierwszym zeby uzależnic klienta od nastepnych wizyt, wmawiajac mu ze to normalne ze nic nie wypadlo.
Moze na 2 zabiegu troche zwiekszy moc, ale zrobi tak zebym przyszla na 4 a i po 4 powie ze jeszcze na dobitke 5 i 6 ;/

Wiem ze moze wymyslam ale moze nie wszystkie salony sa uczciwe;/ Jak myslicie? Mieliscie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? I powiedzcie czy moja teoria moze byc prawdziwa Wiadomo dla takich salonow liczy sie zysk.....
jamniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:17   #2509
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Z tego co mówiła mi Pani w salonie, to różnica polega na pewno na tym, że Duet jest duuuużo szybszy, mniej bolesny, skóra po zabiegu jest dużo mniej podrażniona. Jeśli chodzi o efekty końcowe, to nie wiem.
Miałam robiony zabieg duetem na łydki i rzeczywiście załatwione ekspresowo i prawie bezboleśnie
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 19:48   #2510
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jamniczek Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnosnie "przekrętów" niby salony powinny zabiegac o klientow i swiadczyc swoje uslugi na super poziomie - chcac posiadac dobre opinie.... jednak bylam na zabiegu za pomoca Light Sheer Duetu i ZERO efektow. Moge to ewidentnie stwierdzic, wloski siedza gleboko, ani drgna, NIC nie wypadlo. Zabieg mialam miesiac temu.... Idac nań zapewniono mnie iz wystarczy 3 gora 4 zabiegi, a nawet po 2 juz jest spokoj. Mi nie wypadlo nic..... skora blada wloski ciemne. Nie mam problemow hormonalnych. Wiem.... po pierwszym zabiegu moze wypasc malo wloskow, ale nie nic. Osoba wykonujaca zabieg szczycila sie certyfikatami, ale jak zapytalam o MOC lasera glupio sie usmiechnela i nic nie odpowiedziala.

Zastanawiam sie czy przypadkiem ten salon w ktorym bylam nie stosuje zasady: walimy mala moc na pierwszym zeby uzależnic klienta od nastepnych wizyt, wmawiajac mu ze to normalne ze nic nie wypadlo.
Moze na 2 zabiegu troche zwiekszy moc, ale zrobi tak zebym przyszla na 4 a i po 4 powie ze jeszcze na dobitke 5 i 6 ;/

Wiem ze moze wymyslam ale moze nie wszystkie salony sa uczciwe;/ Jak myslicie? Mieliscie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? I powiedzcie czy moja teoria moze byc prawdziwa Wiadomo dla takich salonow liczy sie zysk.....
jest coś w tym.
ja sparzyłam się na IPL-u.dostałam malutką moc,tak ,abym nic nie poczuła.
prawdopodobnie było to abiega marketingowy,bo mówiłam im,że byłam na LS i bardzo mnie bolało.drugim razem dostałam minimalnie większą moc i trochę czułam szczypanie.

kiedy po czasie poszłam z reklamacją pani powiedziala,że zrobią mi wiekszą mocą dwukrotnie ,bo pewnie była zbyt słaba.między czasie weszłam na forum i doczytałam o takich kombinacjach.odmówiłam dalszej współpracy i zmieniłam salon.teraz już wiem o co prosić,bo mam porównanie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:59   #2511
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja teraz jak pojde to powiem ze chce LS I JAK NIE BEDZIE bolalao to powiem zeby dala wieksza moc wole troche pocierpiec a miec efekt a nie.. tylko nie wiem czy ona wyrazi zgode zeby mnie nie poparzyc czy cos
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:09   #2512
jamniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie wiem co robic, za 2 tyg "powinnam" isc na drugi zabieg, z jednej strony jestem wku**** i chetnie poszlabym do innego salonu, lecz niestety w mojej okolicy jest tylko zwykly light sheer z dobrymi opiniami, oraz DUET na ktory sie udalam..... nie dam im szansy jednak poniewaz czuje przekręt. Zastanawiam sie tylko czy mam prawo rościć sobie " zadoscuczynienie" ;/

Acha najlepsze bylo to ze kobieta niby o wszystkim mnie poinformowala profesjonalnie a PODCZAS pierwszego strzału nagle mowi: ale uprzedzam ze nie wszystkie wloski moga wypasc.... zenada! Tak jakby chciala sie usprawidliwic ze zabieg bedzie G..... warty
jamniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:29   #2513
khaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,
jestem po zabiegu LS na łydki i bikini już ponad 2,5 tyg i mam takie pytanie, może dość banalne ale już sama zgłupiałam... Otóż włosy z bikini wypadły prawie wszystkie i jest super różnica i nawet jak miało by tak zostać to byłabym zadowolona ale łydki... wypadło może z 10% włosków, reszta rośnie dużo wolniej i są delikatniejsze a niektóre wyrosły całkiem jasne (a nigdy nie miałam nawet jednego jasnego włosna na nogach)...
Moje pytanie jest takie: czy powinny mi wypaść wszystkie włoski a później odrastają te które nie zostały zabite, czy poprostu wypadają tylko te zakatrupione?
__________________
Dukałam,
schudłam, przytyłam, wypadło mi pół włosów... nigdy więcej...

teraz laserek
khaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:29   #2514
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jamniczek Pokaż wiadomość
Witam mam dwa pytania: czy ktos korzystał z usług salonu BLISS w Gdyni??? Maja DUETA.


I a propo dueta jeszcze : Czy wiecie jaka ma skale mocy? Od- do ?
Duet ma moc od 4.5 do 12 j/cm2
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:42   #2515
jamniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzieki! Pojde z moimi łydkami gdzie indziej.....;/ moze wybiore tego Blissa w Gdyni... nie wiem, nie ma opini za duzo....
jamniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:04   #2516
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A co sądzicie o tym: http://www.mydeal.pl/poznan/ Wydaje się korzystne. Z tego co czytam to ten laser chyba taki na jakim byłam przy pierwszym zabiegu-faktycznie bezbolesny dzieki zmrozeniu ciała. W porównaniu do LS super komfort jednak na dłuższą metę nie wiem jak z efektem. mimo wszystko nawet jakbym miała zostać w takim stanie w jakim jestem obecnie to i tak super))))
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:36   #2517
klea7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

DO MONIULKO!!!!!!
po to jest to forum ,żeby polecić i doradzić sosobom które zadają pytania- ja zapłaciłabym jeszcze
osobie, która by mi kogoś dobrego poleciła !!!!!Wydałam tyle kasy i żadnego efektu.
Zupełnie nie rozumiem po co Ty pytasz?,
pytałaś o zdanie więc Ci napisałam a Ty negujesz bezpodstawnie to co piszę.Podkreślę tutaj ,że w żadnym zakładzie nie pracuję. Przy okazji jak będzieszw zakładzie to zapytaj ile razy im spadła głowica i jacy spesjaliści tam pracują i czy widziałaś dyplom osoby, która Ci zabieg wykonuje.Dla Twoich wiadomości laser można kupić używany.Bez komentarza!

Edytowane przez klea7
Czas edycji: 2011-01-25 o 22:40
klea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:55   #2518
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jest coś w tym.
ja sparzyłam się na IPL-u.dostałam malutką moc,tak ,abym nic nie poczuła.
prawdopodobnie było to abiega marketingowy,bo mówiłam im,że byłam na LS i bardzo mnie bolało.drugim razem dostałam minimalnie większą moc i trochę czułam szczypanie.

kiedy po czasie poszłam z reklamacją pani powiedziala,że zrobią mi wiekszą mocą dwukrotnie ,bo pewnie była zbyt słaba.między czasie weszłam na forum i doczytałam o takich kombinacjach.odmówiłam dalszej współpracy i zmieniłam salon.teraz już wiem o co prosić,bo mam porównanie
a ja jednak w takie "przekrety" nie wierze. jak pisalam wczesniej, korzystam z promocji w Casolli przez Groupona i pani Ola mnie tak wymeczyla ostatnio, ze nie sadzilam, ze w pewnych miejscach mam az tyle wlosow

na logike: jesli ktos inwestuje tyle pieniedzy w reklame, jaka jest promocja Grouponowa, to nie bedzie ryzykowal budujacej sie badz aktualnie juz wyrobionej, renomy, wykonujac zabiegi "niedbale". przeciez wiadomo, ze w takiej sytuacji, klientki negatywnie sie beda wypowiadac o danym salonie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:12   #2519
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jamniczek Pokaż wiadomość
Dzieki! Pojde z moimi łydkami gdzie indziej.....;/ moze wybiore tego Blissa w Gdyni... nie wiem, nie ma opini za duzo....
jak jesteś z 3miasta to polecam salon Prestiż

www.studiourodyprestiz.pl

ja tam chodzę na zabiegi, efekty jak już pisałem wielokrotnie przeszły moje najśmielsze oczekiwania

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez jamniczek Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy przypadkiem ten salon w ktorym bylam nie stosuje zasady: walimy mala moc na pierwszym zeby uzależnic klienta od nastepnych wizyt, wmawiajac mu ze to normalne ze nic nie wypadlo.
Moze na 2 zabiegu troche zwiekszy moc, ale zrobi tak zebym przyszla na 4 a i po 4 powie ze jeszcze na dobitke 5 i 6 ;/
Na obudowie lasera jest wyświetlacz i tam czarno na białym masz pokazane na ile ustawiony jest laser.
Z własnego doświadczenia wiem, że osoby pracujące w salonie nigdy nie powiedzą ci wprost, że laser w twoim przypadku jest nieskuteczny albo, że potrzebujesz czegoś innego. Obsługa jeżeli nie jest właścicielem samego salonu ma często premie za ilość zabiegów w danym miesiącu i nie będzie zniechęcać dojnej krowy. W ten spsoób zostałem naciągnięty w poprzednim salonie gdzie robiłem przedramiona zwykłym ligh sheerem. Na początku była mowa o 5-6 zabiegach. Po 8-10 dziewczyna wykonująca zabieg zapytana o efekty nawet słowem się nie zająkneła, żę laser ten może był nieksutecznyw moim przypadku. Ciągle mówiła, że w koncu włosy przestaną rosnąć a ja głupi dobrnąłem do 12 zabiegów przez ponad dwa lata a efekty był marne. Dopiero Duet mi pomógł i jakoś przebolałem zmarnowany czas i pieniądze.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:15   #2520
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
czy mogłabym sobie wziąć jakies leki przeciwbólowe np ketonal albo cos innego - co myślicie pomoże trochę? bo chyba kiedys czytałam że któras z was brała.
pewnie juz za pozno ale na pewno nie ketonal, moze powodowac reakcje fotouczulajace oczywiscie "rzadko" wiec jestem ciekawa jestem jak sie ma teoria do praktyki..
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.