gabinet masażu - własna firma - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 20:07   #1
AKSAMITKA1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5

gabinet masażu - własna firma


jestem w trakcie otwierania gabinetu masażu w łodzi. mam już na niego pomysł ale chętnie posłucham waszych rad. gabinet będzie mały i chcę aby był bardzo przytulny. punktowe światło, stonowane barwy ścian(odcień zieleni i wanilii), na podłodze panele w ciepłym brązie, mała łazieneczka, oddzielnie wc.wyposażenie proste w formie i funkcjonalne, do tego ładny, dyskretny zapach świec, kojąca muzyka.planuję oferować różne rodzaje masażu relaksacyjnego, po skończonym zabiegu będzie mozliwość napicia się świeżo zaparzonej herbaty(duży wybór róznych odmian), ewentualnie kawy.dla klientów będą do wyboru ręczniki frote lub jednorazowe, do tego jednorazowa bielizna, klapki.bardzo dużą wagę będę przykładała aby w gabinecie było zawsze nieskazitelnie czysto i świeżo. oczywiście miła i fachowa obsługa.tyle z mojej strony, tak ja to widzę. a jak waszym zdaniem powinien wyglądać idealny gabinet masażu?

Edytowane przez AKSAMITKA1975
Czas edycji: 2011-04-01 o 09:05
AKSAMITKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:35   #2
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: gabinet masażu - własna firma

Myslę, że jesli Twój gabinet będzie taki jak piszesz to będzie idealny i chetnie z niego skorzystam, Fajnym pomysłem byłoby też wprowadzenie karty stałego klienta i oczywiście promocji.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:16   #3
AKSAMITKA1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: gabinet masażu - własna firma

dzięki za opinię i za podpowiedź, na pweno skorzystam
oczywiście zapraszam jak tylko skończę remont i przejdę wszystkie uciążliwe procedury...
AKSAMITKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.