Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 14:53   #361
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: zaniegi zwężąjące pory

Mam ten sam problem.Moja siostra poradziła mi serię z Garniera- tonik oczyszczający i zwężający pory. Powiem Ci,że nawet jestem zadowolona.Przecieram twarz rano i wieczorem.Ostatnio zauważyłam, że cera jest gładsza, mniej się świeci a przede wszystkim mam mniej wągrów i pory się zmniejszyły.
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 00:39   #362
patja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Angry wielkie pory:(

witajcie!!!bylam na mikrodermabrazji u kosmetyczki.teraz robie domową ale moje pory sa opropnemyslicie ze pora Glyco-a???pomozcie
patja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 22:57   #363
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez winner
Nidava a w jakiej cenie sa te kosmetyki no i jaka dokladna nazwa, oczyszczaja i zamykaja rozszerzone pory ?? hehehe wywiad
krem Iwostin Purritin kosztuje ok. 30zł, żel - ok.25zł, a peeling morelowy St.Ives jest tani, ale nie pamiętam ceny co do skuteczności, to nie wiem jak innym, ale mi taka kuracja pomaga najchętniej to chyba wybrałabym się do kosmetyczki na oczyszczanie porów, tylko nie wiem ile taki "luksus" kosztuje...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 14:35   #364
martad28
Przyczajenie
 
Avatar martad28
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

cześć wszystkim.
Ja też mam strasznie rozszerzone pory , zwłaszcza na policzkach, czole i na nosie czrne kropki. To po mamie, która tez ma taką cerę.

Ale moj sposób to taki.
postanowiłam zrobić kurację kwasami (mam cerę przesuszoną bardzo), dlatego nie wiedziałam na który krem z kwasem sie zdecydować, ale dziewczyny z wizażu doradziły i od 2 m-cy sie kuruję.

Jest to krem AVENE Diacneal (koszt ok 50zł). Jeżeli jesteś cierpliwa to dla ciebie ( ja nie bardzo, ale jak zaczełam to skończę). Zostało mi z 1/3 opakowania z 30 ml i jeszcze marzec bedę się smarować. ( ja smaruję pod rząd 2-3 dni i 2 dni przerwy)

Mogę szczerze powiedzieć, że widzę poprawę, zmniejszają się te "wstrętne pory", a nosku też i kropki o wiele mniejsze, przynajmniej na skrzydełkach nosa. Bo jednak te pory są dość głębokie. Poza tym cera jest naprawde gładka, po umyciu nie czuję żadnych podskórnych krostek. Mysle, że jeszcze m-c i bedzie o wiele lepiej.

Problem jest w tym, że nie wolno się opalać. Cały czas na krem w dzień uzywam emulsji La Roche Posay Anthelios 60+ (jest tak wydajna, że starczy na lata), koszt ok 60 zł, napewno solarium odpada , ale cóż. Dlatego na jesień bede dłużej stosowała te kurację.

Dlatego, że zbliża się lato to zastanów się, bo nie bedzie można opalać buźki.

Aha ten Avene powoduje bardzo lekkie łuszczenie naskórka , ale jest to naprawde niewidoczne, pod dobrze nawilżający krem to nie widać, gdzyz jest to skutek, że krem spełnia swoje zadanie, choć nie zawsze musi sie łuszczyć.

Można go kłaść pod oczy na zmarszczki , tylko nie za dużo, cienka wartwę, żeby nie piekło po nałożeniu kremu
martad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 14:55   #365
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez martad28
Cały czas na krem w dzień uzywam emulsji La Roche Posay Anthelios 60+ (jest tak wydajna, że starczy na lata)
na lata? a powinna Ci wystarczyć na niecały miesiąc. niezależnie od wydajności, filtry powinno się nakładać w ilości 2,5 ml na twarz i szyję - jeśli chcesz uzyskać ochronę deklarowaną na opakowaniu, czyli SPF 60. jeśli nałożysz połowę zalecanej ilości, to ochrona spada do ok. SPF 8.
zobacz sobie na wykresie, jaką ochronę uzyskujesz:
http://www.biochemiaurody.com/DzialS...ebarwienia.htm
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:09   #366
martad28
Przyczajenie
 
Avatar martad28
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

"na lata" to powiedzialm oczywiście z przymróżeniem oka , gdyż ta emulsja (dokładnie Dermo Pedriatrics ma 100 ml) jest niesamowicie wydajna, a kładę ją naprawde duże ilości

Dzięki Justa za link, poczytam sobie zaraz

Pozdrawiam
martad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:29   #367
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

Ha, no proszę. Używam dokladnie tego samego zestawu- Diacneal + Anthelios DP Tylko mi na lata nie starcza Diacneal aplikuje co drugi dzien, jednak u mnie luszczenie jest dosyc spore.. Mimo tego nie widze i nie odczuwam zadnych podraznien Pory faktycznie juz zdazyl troche zwezic (mimo, ze to dopiero miesiac naszej znajomosci) i przede wszystkim- buzia nie swieci mi sie po pol h, jak to zwyklo byc wczesniej
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 21:14   #368
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

te pory to potrafią człowieka porządnie wkurzyć
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:12   #369
martad28
Przyczajenie
 
Avatar martad28
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

dziewczyny sorry, jednak chyba za malo tego filtra kładłam .
Przez przypadek znalazłam miarkę od jakiegoś syropu i wlałam te 2,5 ml. Wyszło 2 duże dawki do posmarowania.
A ja taką jedną smarowałam bo wydawalo mi się ze to i tak dużo, ale teraz już wiem jak i ile . A jeszcze to wiosenne słoneczko przypieka to już bede lepiej chroniona (do tej pory nie pojawily mi sie przebarwienia).
martad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:32   #370
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

Nie powinno sie uzywać kosmetyków na bazie alkoholu...moze lepiej jakieś maseczki z glinki Z Oriflame'u są zestawy do różnych typów skóry i podobno są bardzo dobre Dla skóry mieszanej - zielony zestaw, dla suchej - różowy, dla tłustej - chyba niebieski
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:29   #371
bulletproof
Raczkowanie
 
Avatar bulletproof
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 37
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

Witam, mam ten sam problem ze skórą. Z tym że u mnie to się zaczęło już kilka lat temu Uważam, że tego nie da się trwale zlikwidować, niestety... Można tylko w jakiś sposób wspomagać zmniejszanie porów. Na mnie nieźle działają maseczki z glinki, używam eris lirene (wygładzająca i zwężająca pory w niebieskim opakowaniu - już była o tym mowa w tym wątku) lub argiletz (glinka biała w tubce). Poza tym jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona maseczką garnier (rozgrzewająca i oczyszczająca z wyciągiem z ogórka, taka w saszetkach) - u mnie efekt jest naprawdę widoczny!! Z tym, że na pewno nie przez tydzień, jak obiecują na opakowaniu Ale na wieczór, imprezę itp jednorazowe wyjście polecam. Jeżeli chodzi o serie garnier czysta skóra - zel do mycia lubie, ale nie sadze zeby7 pomagal przy rozszerzonych porach. Toniku nie lubie, czasami uzywam, ale na dekolt i plecy (do mojej twarzy sie nie nadaje), krem jest ok, ale zadnej rewolucji w zmniejszaniu porów. Wyglad mojej skóry polepsza tez krem perfecta z matującymi perłami i Q10.
Wniosek z tego jest taki, że wszystkie te kosmetyki nie zwężają trwale porów, tylko pomagają je jakoś zamaskować. Pozdrawiam.
bulletproof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 16:33   #372
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
rozszerzone pory

Witam. chcialabym sie dowiedziec czy mozna zlikwidowac ogromne pory na mojej twarzy. mam 31 lat . Nie pomagają zadne maseczki ani pilingi zluszczające. Bylam 2 razy u dermatologa na pilengu migdalaowym ale efektu nie ma. Ja juz trace nadzieje ze uda mi sie jakos zlikwidowac
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:17   #373
yaGódka
Raczkowanie
 
Avatar yaGódka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 179
Dot.: rozszerzone pory

Moze czas odwiedzić kosmetyczke.Kiedyś słyszałam,że mają one w posiadaniu różne "przyrządy" do m.in. zamykania porów.
Pozdrawiam.
yaGódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:49   #374
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: rozszerzone pory

Moim zdaniem rozszerzonych porów nie da się skliwidować.
Jest to często uwarunkowanie genetyczne

Można je optycznie zmiejszyć, oczyszczając je maseczkami z glinki, krememi z kwasami.

Można jeszcze spróbować terapi z laserem np u doświadczonej kosmetykiczki-dermatologa.

Spróbuj jeszcze poszukać tego temtu w wyszukiwarce wizażowej - z pewnością było tego mnustwo
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:54   #375
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: rozszerzone pory

Wydaje mi sie, ze osoby o tlustej cerze beda mialy z tym problem juz zawsze, ze on tak po prostu nie znika. Ale odpowiednia pielegnacja moze duzo pomoc, ja na przyklad zauwazylam, ze jako nastolatka mialam o wiele bardziej widoczne pory niz teraz. Ze swojej strony polecialabym Ci zabieg normalizujacy wydzielanie sebum.......u kosmetyczki.........
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:18   #376
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: rozszerzone pory

ja mam bardzo ładnie zwężone pory po kwasach, wpisz w wyszukiwarkę to hasło.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:55   #377
Awris
Raczkowanie
 
Avatar Awris
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 87
GG do Awris
Smile Dot.: rozszerzone pory

Rozszerzonych porów podobno nie da się do końca zlikwidować, mogą pomóc trochę (jak już moje przedmówczynie to wymieniły) lekka opalenizna i kremy regulujące pracę gruczołów. Oczywiście trzeba walcząc z nimi niestety zrezygnować z ostrych przypraw (podobno). A najważniejsze jest to, by pod rzadnym pozorem ich nie wyciskać i nie drażnić!!! Czemu - jak mi znajoma pani doktor powiedziała - taki por rozszerzony jest zazwyczaj pełen "różnej" treściwej substancji. Wówczas siedzi sobie spokojnie i"śpi". Gdy go wyciśniemy - dostanie bardzo silny sygnał - jestem pusty, muszę natychmiast zacząć produkcję!!! No i zazwyczaj produkuje znów za dużo i po raz kolejny się bardziej rozszerza... Błędne koło. Mi na taką dolegliwość pomógł nieco kremik DAXa do cery mieszanej, ale to czy Tobie pomoże zależy od twojej własnej cery... dla jednej działa dla innej nie tak właściwie to jestem ciekawa czemu?
__________________
The intelligence is like a river...
The deeper it is, the less noise it makes.
Awris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:56   #378
syrnka19
Raczkowanie
 
Avatar syrnka19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
rozszerzone pory,brzydka cera

mam rozszerzone pory tzn jak patrze na swoją cere w lustrze to mam wszedzie takie dziurki szczególnie na polikach to strasznie brzydko wyglada pozatym nigdy nie moge sie pozbyć wągrów z brody..kremy mi nie pomagają..poprostu mam brzydką cere jak sie maluje to podkład nie zakrywa tych "dziurek" jeszcze gorzej to wygląda....słyszałam o mikrodermabrazji ale to ostro drogie..moze któraś z was ma podobny problem ,zna jakis krem specjalny...prosze o rady
syrnka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:21   #379
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: rozszerzone pory,brzydka cera

mikrodermabrazja najtansza to eris ok 32 zl jest ona 3stopniowa wiec mozesz sprobowac A rozszerzone pory najlepiej leczyć
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 16:16   #380
kaja99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: rozszerzone pory,brzydka cera

a co to znaczy leczyc rozszerzone pory? tego nie da sie wyleczyc.mozna je splycic roznego rodzaju peelingami... wlasnie typu mikrodermabrazja-nawet domowa, albo kwasami itp
kaja99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:10   #381
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

dziewczyny, myślicie, że jeśli pogadam z moim dermatologiem to mi coś pomoże na te pory? chodzi mi o to czy dermatolog zajmuje się również problemem rozszerzonych porów i tłustej cery?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:24   #382
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
rozszerzone pory

Szukam jakis domowych sposobow(ale nie tylko) na to zeby zwezic pory. Sa moze jakies maseczki (tylko skuteczne), toniki albo cos?? pomocy!!
P.S do cery tradzikowej.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:48   #383
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: rozszerzone pory

czesc Lolitka123! Posluchaj ja tez mam spore problemy z porami.uzywam kosmetykow z garniera z serii A.Sa bardzo dobre.Jeszcze jak kupisz sobie krem matujacy z tej serii to w ogole swietnie matuje, skora sie nie swieci a pory nie sa tak widoczne. Poza tym dobre sa te chusteczki oczyszczajace co reklamuja np. z Olaya, polecam goraco
nikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 15:03   #384
Ai-ling
Przyczajenie
 
Avatar Ai-ling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: rozszerzone pory

a sa jakies skuteczne zabiegi kosmetyczne ktore zwezaja pory?? i ile mniej wiecej moga one kosztowac??
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
Ai-ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:05   #385
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: rozszerzone pory

ja gdzieś przeczytał że na rozszerzone pory są dobre okłady z kapusty kiszonej
( płuczesz kapuste i kładziesz na skóre a później delikatnie zmywasz zimna wodą)
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 18:39   #386
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez Ai-ling
a sa jakies skuteczne zabiegi kosmetyczne ktore zwezaja pory?? i ile mniej wiecej moga one kosztowac??
CHyba jedynym skitecznym sposobem na ovczyszczenie i domkniecie porów jest uzywanie produktów opartych na kwasach AHA i/lub BHA. Z otwartymi i zanieczyszczonymi porami mecze sie od chyba...15 lat??? Regularne oczyszczanie u kosmetyczki pomagało na 2 tygodnie, az w koncu trafiłam na BU i Wizaż i ....[fanfary].....kwasy!!!! Od połowy marca używam na zmiane produktów z kwasem AHA i BHA, a na dzien GRUBA WARSTWA FILTRA. I juz zauwazylam roznice, chociaz na znaczna poprawe stanu cery trzeba czekac o wiele dłużej. Niestety, na lato kuracje trzena przerwac, albo znacznie ograniczyc.
Żadne maski [domowe czy profesjonalne] ani zabiegi typu prąd czy jonofereza nigdy mi nie pomogły. To samo produkty oparte na alkoholu.

Złuszcanie kwasami mozna przeprowadzac w gabinetach kosmetycznych, ale jeden zabieg nic tu nie pomoze, a na serie zabiegow jest juz chyba za poźno, czekać do jesieni. Koszt zabiegu - zalezy gdzie, kiedy, jaki kwas, jaki salon - od 100zł wzwyż
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:01   #387
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: rozszerzone pory

Ja polecam żel do mycia twarzy Garniera z serii Czysta Skóra, taki niebieski z pompką Bardzo ładnie domyka pory.
Jeżeli chodzi o zabiegi kosmetyczne to najpierw pasowałoby wyleczyć trądzik, a potem poradzić się dermatologa/wykwalifikowanej kosmetyczki co zrobić dalej z buzią.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 23:05   #388
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Unhappy Rozszerzone pory, czarne lebki -

- slowem MASAKRA!
W dodatku bardzo czesto czerwienieja mi policzki, co przy tych rozszerzonych porach wyglada strasznie. Od czasu do czasu czyszcze twarz u kosmetyczki, za kazdym razem slysze, ze pewnie powinnam czesciej... pewnie powinnam.

Jakie kosmetyki polecilibyscie mi? Jak mam z tym walczyc?

Ps. Dodam, ze zupelnie sie nie maluje (no moze 2-3 razy w roku) bo przeraza mnie fakt, ze jesli zapcham te pory to bedzie tylko gorzej..
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 05:41   #389
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Rozszerzone pory, czarne lebki -

Oczyszczanie mechaniczne nic nie daje, a tylko może pogorszyć stan cery. W moim przypadku pomogły kwasy (oczywiście u kosmetyczki). Po zabiegu cały tydzień złuszczała się skóra, ale potem stałam się posiadaczką czystej, gładkiej cery .Teraz 2 razy w roku (wiosna i jesień) funduję sobie kwasy i jest ok. U mnie taki zabieg kosztuje 120zł.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 07:45   #390
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Rozszerzone pory, czarne lebki -

Slyszalam o tych kwasach... i zastanawialam sie nad tym.
Troche zniechceca mnie fakt, ze zabieg zdaje sie byc bardzo silny! Prawdobodobnie jednak zdecyduje sie na niego, bo chociaz proznosc trzymam w ryzach, to moja cera doprowadza mnie do szalu !

Nie musze byc piekna, ale niech u licha wygada w miare estetycznie!!!!

OBecnie uzywam zelu do twarzy Biore "blackheads". Nie jest zly Ale jedyny krem na ktorym zatrzymalam sie na dluzej to zwykly fluid Nivea Visage. Moglibyscie polecic mi cos skutecznego i sprawdzonego???
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.