epiduo forte. co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-27, 13:17   #1
michal9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1

epiduo forte. co zrobić?


Dzień dobry,

Jestem 24l chłopakiem, który jak to rzadko bywa w tym wieku boryka się z trądzikiem. Problemy mam głównie na policzkach. Cholernie mnie on irytuje i marzę o tym, żeby miec już zdrową cerę bez problemów. W zasadzie stosowałem wiele produktów od zwykłych drogeryjnych, po benzacne, tetralysal, acnedermy itd itd. Od końca listopada, czyli pełny miesiąc, stosuję epiduo forte. Po takim czasie można go już jakoś ocenić. Niestety mam wrażenie, że jest on nieskuteczny. Od 2 tygodni w zasadzie stosuję go 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Nie wysusza mi on zupełnie policzków. Brak pieczenia i tym podobnych objawów ubocznych. W zasadzie to mógłbym nie stosować żadnego kremu nawilżającego. Troche podsusza mi skóre pod dolną wargą, ale to tak subtelnie. Trądzik w zasadzie bez zmian, są rzuty takie, że tragedia, póżniej pare dni spokoju, troche zmiany się podleczą i znów jakieś gule wyskoczą.

Czy miał ktoś podobne problemy z epiduo? Czy ciągnąć go dalej, może efekty są po dłuższym czasie? Może i nie miałbym takich rozterek, gdyby były jakieś efekty leczenia tym lekiem wysuszenie itp. Na chwilę obecną nie czuję, że go stosuję.
michal9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 22:43   #2
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: epiduo forte. co zrobić?

Miesiac stosowania to krotko. Poczekaj jeszcze z miesiąc. Jak nie będzie poprawy to skonsultuj się z dermatologiem.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 23:43:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.