Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-26, 18:57   #1831
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam maila, że wygrałam odkurzacz roomba o wartości 1799 zł
Cała się trzęsę jeszcze, później Wam opowiem co to za konkurs

Ojj mega zazdroszczę .
U mnie teraz 2 dni bez odkurzacza i wszedzie kłaczki Lulka, no ale co tam kłaczki, jak rano mam takie budzenie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 42534156_421218555072862_7772620075260968960_n.jpg (93,7 KB, 89 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:10   #1832
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!
tęskniłyśmy.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:11   #1833
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dzięki Dziewczyny

A to był konkurs biedronkowy. Trzeba było kupić dowolny produkt Sheba (koci lub psi) i wysłać kreatywne zdjęcie zabawy pupila (odpowiednio do zakupionej karmy).
Konkurs trwał dwa tygodnie - dwa etapy. W każdym po 40 odkurzaczy do wygrania.
Najpierw nie mogłam dorwać karmy w mojej biedrze, ale tydzień temu, w dniu jak prosiłam o kciuki, bo jechałam do lekarza, dorwałam karmę w innej biedrze. Wzięłam udział w drugim etapie. Wyjątkowo nie doczytałam regulaminu i to najciekawszego punktu o nagrodach Myślałam, że ta nagroda jest dla kilku osób, a reszta dostanie jakieś zestawy dla zwierzaków. A tu taka niespodzianka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:15   #1834
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

mam spokój z wrednotą napisała mi że ma mnie dość i niech tak zostanie - chyba w nagrodę sobie coś kupię kto mnie teraz będzie (de)motywował?

Ona pracuje z Tobą?

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam maila, że wygrałam odkurzacz roomba o wartości 1799 zł
Cała się trzęsę jeszcze, później Wam opowiem co to za konkurs
super
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:23   #1835
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85916445]Treść usunięta[/QUOTE]
Fajnie się złożyło! Ja wieki temu brałam udział w jakimś konkursie firmy papierosowej. Na ulotkach, w dymkach trzeba było hasła reklamowe wypisać. Ulotki rozdawano na różnych imprezach. Wypełniłyśmy masę tych dymków. Wszystko w czasie dobrej zabawy Parę miesięcy później w wakacje dostaję przekaz na 2 tysiące. Wtedy, w czasach studenckich to była masa kasy Wszyscy pytali jakie hasło wymyśliłam No właśnie...jakie?: brzydal:
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:30   #1836
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
amyz, zdrowia!

szefowo, potrzebuje na cito przepis na proste danie z jarmużem, kazałam kupić i tak leży 2 dni w lodówce i misiek ma przeczucia ze 3 dnia wyląduje w koszu
Na ciepło i łatwo i szybko to jedynie chipsy jarmużowe https://www.kwestiasmaku.com/przepis/chipsy-z-jarmuzu

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!
Hej co słychać nowego?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam maila, że wygrałam odkurzacz roomba o wartości 1799 zł
Cała się trzęsę jeszcze, później Wam opowiem co to za konkurs
Gratulacje
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:33   #1837
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Nagroda :p
Śliczny
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na ciepło i łatwo i szybko to jedynie chipsy jarmużowe https://www.kwestiasmaku.com/przepis/chipsy-z-jarmuzu

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Hej co słychać nowego?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Gratulacje
Hmmm... chyba nic? Wszystko po staremu.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 19:46   #1838
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość


Moja też tak lubi się wtulać.
A roombę polecam, ale przy sierści bryśków lepsza jest taka z wałkami zamiast szczotek. Nic mi się nie wkręca.

Dziękuję!

Fajnie się złożyło! Ja wieki temu brałam udział w jakimś konkursie firmy papierosowej. Na ulotkach, w dymkach trzeba było hasła reklamowe wypisać. Ulotki rozdawano na różnych imprezach. Wypełniłyśmy masę tych dymków. Wszystko w czasie dobrej zabawy Parę miesięcy później w wakacje dostaję przekaz na 2 tysiące. Wtedy, w czasach studenckich to była masa kasy Wszyscy pytali jakie hasło wymyśliłam No właśnie...jakie?: brzydal:
Wow, też super
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:51   #1839
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Śliczny

Hmmm... chyba nic? Wszystko po staremu.
Jak nie jest gorzej to najważniejsze Dawno Cię nie było
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 20:07   #1840
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak nie jest gorzej to najważniejsze Dawno Cię nie było
Jakoś tak wyszło. Poza tym mało zakupów kosmetycznych robię. Już mi ostatnio S nie wysyła vipów nawet Zaraz mnie wykreśli z listy goldów i wywiesi na tablicy wstydu. Tych klientów nie obsługujemy!
Tez czekam na promo w topestetic
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 20:49   #1841
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

A ja nic nie wygrywam, ale nie ma się co dziwić bo szczęścia już nie szukam.

Najbardziej to mnie wkurzają te konkursy, wymyśl hasło reklamowe.
Odwalanie roboty za kogoś.

A dajcie spokój.

Nic już nie wymyślam.
Ja i moje hasła pójdą ze mną do grobu.
Amen.


Oktawiaaa
Gratuluję!

Anoli
Też gratuluję!

Szefowej
Dziękuję, czegoś takiego szukałam.

Cansadzie
Już podziękowałam, choć miałam tego nie robić.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 20:50   #1842
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Witam wieczorkiem
Po poście Corii zaczęłam myśleć o paletach Hudy, tych mniejszych nowych i patrzę, a tu swatche w relacji chyba mnie wołają https://instagram.com/sheidafashioni...d=ysnmyv8x1bw3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 20:50   #1843
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Never
Piękny szal, w modnym kolorze.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 20:53   #1844
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Jakoś tak wyszło. Poza tym mało zakupów kosmetycznych robię. Już mi ostatnio S nie wysyła vipów nawet Zaraz mnie wykreśli z listy goldów i wywiesi na tablicy wstydu. Tych klientów nie obsługujemy!
Tez czekam na promo w topestetic

Ale możesz nam towarzyszyć niezależnie od zakupów kosmetycznych .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 20:55   #1845
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość

Ona pracuje z Tobą?


super
Tak. Ale w innej jednostce- naszczescie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Oktawia super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 20:57   #1846
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Tak. Ale w innej jednostce- naszczescie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Oktawia super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff tyle dobrze. Zadziwia mnie jak można tak prosto z mostu komuś napisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 21:03   #1847
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam maila, że wygrałam odkurzacz roomba o wartości 1799 zł
Cała się trzęsę jeszcze, później Wam opowiem co to za konkurs
ooooo bomba!!!! zazdroszcze ....chociaz rumby nie potrzebuje...badz tu madry
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 21:06   #1848
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

jeśli chcecie podpatrzeć co kryje kalendarz adwentowy Lookfantastic
https://www.youtube.com/watch?v=W6TGrHEGh34
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 21:24   #1849
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Gratuluję! Uwielbiam roombę. Nie wiem jak mogłam bez niej żyć

Moja koleżanka też tak miała - póki roomba nie włączyła się jak pies miał rozwolnienie...


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny

A to był konkurs biedronkowy. Trzeba było kupić dowolny produkt Sheba (koci lub psi) i wysłać kreatywne zdjęcie zabawy pupila (odpowiednio do zakupionej karmy).
Konkurs trwał dwa tygodnie - dwa etapy. W każdym po 40 odkurzaczy do wygrania.
Najpierw nie mogłam dorwać karmy w mojej biedrze, ale tydzień temu, w dniu jak prosiłam o kciuki, bo jechałam do lekarza, dorwałam karmę w innej biedrze. Wzięłam udział w drugim etapie. Wyjątkowo nie doczytałam regulaminu i to najciekawszego punktu o nagrodach Myślałam, że ta nagroda jest dla kilku osób, a reszta dostanie jakieś zestawy dla zwierzaków. A tu taka niespodzianka
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
jeśli chcecie podpatrzeć co kryje kalendarz adwentowy Lookfantastic
https://www.youtube.com/watch?v=W6TGrHEGh34

Aż się boją zapytać co to była za kreatywna zabawa Pankejka




Cansada, dzięki, znalazłam już na eobuwie skórzane Gino Rossi
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 21:32   #1850
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz,Anyiam, Oktawia,Korinka, Lidia- dziękuję



no rozgryzłaś mnie ale im dłużejo tym myślę tym bardziej bezsensu mi się to wydaje Zciekawości była któraś z Was na poprzedniej edycji?



dziękuję




Ja bo pierwszy raz coś wygrałam Stasiu tez -kolejny miś do kolekcji





Ojrozumiem Cięja płacę w bloku za co 110 na mc i szczerze dopóki nie będę mieszkać w domu to tylko takie ogrzewanie chcę.Na pewno cośwymyślisz




dobrze,żejuż trochęlepiej

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam - wizaz nie chciał mi długiego posta ppuścić
Ja bywałam regularnie, bo prezenty były fajne, a potrzeby zakupowe zawsze się jakieś znalazły. W tym roku (niestety dla mnie, a na szczęście dla mojego portfela ) jakoś niczym mnie nie skusili i raczej nie będzie mi się chciało stać w kolejce żeby coś dostać. W poprzednich latach trzeba było być naprawdę wcześnie, właściwie jak tylko galerię otwierali, żeby dostać to co się chciało. Te prezenty są podzielone na kilka galerii, więc jak czegoś jest 30 sztuk to znaczy, że w każdej będzie po 5, więc raczej bez stania w kolejce będzie ciężko coś fajnego złapać Chociaż jeśli wybierasz się gdzieś, gdzie ta akcja jest jeszcze słabo rozreklamowana to może nie będzie dużo chętnych
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 22:17   #1851
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też tak miała - póki roomba nie włączyła się jak pies miał rozwolnienie...







Aż się boją zapytać co to była za kreatywna zabawa Pankejka




Cansada, dzięki, znalazłam już na eobuwie skórzane Gino Rossi
Hahahahah dobrze że nie mam psa. Hahahahah. Pewnie nie było to śmieszne dla niej.

Mi kiedyś porysowala podłogi jak tz niedokładnie posprzatal po stłuczonej szklance


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 22:20   #1852
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Oktawia gratuluje roomby
moja juz tylko stoi , nie chce mi sie jej wlaczac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 22:29   #1853
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Oktawia gratuluje roomby
moja juz tylko stoi , nie chce mi sie jej wlaczac
Bo najlepiej jak sama jeździ jak Cię nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 05:13   #1854
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też tak miała - póki roomba nie włączyła się jak pies miał rozwolnienie...
Aż się boją zapytać co to była za kreatywna zabawa Pankejka
Cansada, dzięki, znalazłam już na eobuwie skórzane Gino Rossi
Rozwijał swoją pasję kulinarną bawiąc się skorupkami jajek, mąką, cukrem i innymi produktami, które miałam przygotowane do pieczenia

Padłam jak przeczytałam o psim rozwolnieniu, bo wczoraj rano miałam kilka kupek na dywanie i płytkach

A i jeszcze co do butów, też zamówiłam na eobuwie botki Gino Rossi, nie miałam stamtąd butów, nie wiem jak wypada rozmiarówka. Dziś powinny być, oby były dobre

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Jeszcze raz dzięki za gratki
Nie cytowałam osobno postów, bo pisałam ze swojego kompa w domu, a tam ledwo działa przycisk od myszki (nie żebym widziała, jak ktoś-Pankejk- ją strącił z biurka ). I było mi bardzo źle cokolwiek klikać, więc jeszcze raz zbiorczo dziękuję

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2018-09-27 o 05:10
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 05:59   #1855
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

za butki czekamy na fotki
Amyz pamiętam
moje zamówienie z tołpy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180926_214242.jpg (100,9 KB, 57 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 06:01   #1856
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mam nadzieję że coś wymyślisz fajnego






no coś się poprawia - ładują mu codziennie zastrzyki w oko, doszły te krople i stan zapalny zaczął się powoli cofać ale nadal ma nacieki czy tam coś na rogówce i nic nie widzi na to oko :/ podobno kilka miesięcy może potrwać zanim oko wróci do normy a i tak już nigdy nie będzie widział tak jak dawniej dobrze że tylko jedno oko mu zaatakowało a nie oba.







no podobno Stachursky się tak odżywia


buty fajne
oby wszystko dobrze się skończyło
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
-20% dla TATUUM Generations juz dzis z kodem: NEW20, a od 28.09. Stylowe Zakupy z kuponem Twoj Styl / Show w salonach i na tatuum.com Nie dotyczy kolekcji spec.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hmmm
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Korinka, w SP Yopki opakowania uzupełniające po 9 zł.
dziękuję, muszę przy okazji zajrzeć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 06:38   #1857
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

miłego czwartku
Gratuluję spadków wagi , zakupów, Oktawii roomby , Korince tołpy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 06:40   #1858
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Rozwijał swoją pasję kulinarną bawiąc się skorupkami jajek, mąką, cukrem i innymi produktami, które miałam przygotowane do pieczenia

Padłam jak przeczytałam o psim rozwolnieniu, bo wczoraj rano miałam kilka kupek na dywanie i płytkach

A i jeszcze co do butów, też zamówiłam na eobuwie botki Gino Rossi, nie miałam stamtąd butów, nie wiem jak wypada rozmiarówka. Dziś powinny być, oby były dobre

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Jeszcze raz dzięki za gratki
Nie cytowałam osobno postów, bo pisałam ze swojego kompa w domu, a tam ledwo działa przycisk od myszki (nie żebym widziała, jak ktoś-Pankejk- ją strącił z biurka ). I było mi bardzo źle cokolwiek klikać, więc jeszcze raz zbiorczo dziękuję

Aaaaa, no to zabawa była przednia.



Wzięłam rozmiar standardowy - 37, mam nadzieję, że skórka będzie miękka i się ułożą do stopy. Oby tylko nie były śliskie, bo kiedyś miałam oksfordki w których co chwilę prawie sie zabijałam, bo miały śliskie podeszwy
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 06:40   #1859
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
A roombę polecam, ale przy sierści bryśków lepsza jest taka z wałkami zamiast szczotek. Nic mi się nie wkręca.
Który model? Bo ja od roku mam samsunga z kolekcji star wars i przy dóch brytkach nie daje rady - za chwilę kolejny raz pojedzie do serwisu.. żałuję kasy wydanej na ten odkurzacz - fajnei gra melodyjkę z gwiezdnych wojen ale kłaki się wkręcają w kółka i co kilka dni mam akcję pęseta i wydłubywanie tych kłaków..

zastanawiam się nad dokupieniem robota mopującego - ma ktoś? albo dwa w jednym odkurzacz i mopujący? co da radę przy dwóch kotełach?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-27, 06:45   #1860
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
miłego czwartku
Gratuluję spadków wagi , zakupów, Oktawii roomby , Korince tołpy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 10:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.