Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-25, 13:24   #2731
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Oktawiaaa;87199787]To było tak, TŻ dostał awans na kierownika działu utrzymania ruchu. Z poprzednim kierownikiem "uczył się" całe 5 dni. I po 9 dniach w pracy w jego dziale był wypadek, poraziło prądem dwóch elektryków, z winy jednego z nich. TŻ nie dopuścił ich do pracy, nie wiedział, że ktoś kazał im przyjść mimo przekroczenia nadgodzin.
Najpierw dostał naganę, zabrali mu premię na pół roku, 800 zł miesięcznie. Teraz został zawieszony na 2 tygodnie, zabrali część wypłaty.
Osoba, która ich dopuściła jest obecnie w pracy, ponieważ żal było szkolenia, które miał opłacone. Natomiast szkolenie TŻa z 2 i 3 października przepadnie.
TŻ zrobił głupotę, bo nie odniósł się do nagany, bo doradzono mu, że to nic nie da.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
żeby wszystko szybko się rozwiązało!!
ja dziś świętuję dzień budowlańca w szpilkach





Wiesz co, ja nie wiem czemu on im tak wierzy i ufa na słowo...
Pismo miał dostać i już trzeci dzień pisma nie ma...
Hmm to juz gorzej bo wypadki w pracy to paskudna rzecz - przepychanie sie czy wina pracownika czy pracodawcy bo od tego zalezy odszkodowanie.Jesli Tż jest bezposrednim przelozonym osoby która kazala i tych elektryków to wyglada to bardzo zle.Niech nic nie berze na tzw gebe wszystko musi isc na pismie. To nie kwestia zaufania tylko chronienia sie. Mnie zawsze postrzegali jako dziwna bo mocno sie pilnijeA szarpanie sie z pracownika o przestrzeganie bhp to czesto walka z wiatrakami- dopoki cos sie nie stanie.Moja rada to niech Tż znajdzie dobrego prawnika od prawa pracy tak na wszelki wypadek bo wyglada to tak ze albo firma kreci albo chca mu podłozyc swinie- szczegolnie ze osoby bezposrednio odpowiedzialnej nie ukarali. Firma szybko go ukarała zeby miec co przedstawic w razie kontroli- oni nic nie wiedzieli, nie maja takich praktyk ( taa akurat) itp.Jak wypadek nie był tragiczny w skutkach ( a mam taka nadzieje ) to nie bedzie tak zle jak Tz dobrze dobrze to rozegra.Dziwi mocno ten brak papierow bo w sytuacji wypadku wiele rzeczy trzeba zabezpieczyc- nagrania, notatki słuzbowe, maile, grafiki, rejestr godzin pracy, rejestr wejsc - kto był tego dnia obecny, a takze jesli sa telefony sluzbowe to wykaz polaczen. Trzymajcie sie ciepło, bede trzymac za Was kciuki i daj znac jak cos sie wyjasni
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 13:28   #2732
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
]


Hmm to juz gorzej bo wypadki w pracy to paskudna rzecz - przepychanie sie czy wina pracownika czy pracodawcy bo od tego zalezy odszkodowanie.Jesli Tż jest bezposrednim przelozonym osoby która kazala i tych elektryków to wyglada to bardzo zle.Niech nic nie berze na tzw gebe wszystko musi isc na pismie. To nie kwestia zaufania tylko chronienia sie. Mnie zawsze postrzegali jako dziwna bo mocno sie pilnijeA szarpanie sie z pracownika o przestrzeganie bhp to czesto walka z wiatrakami- dopoki cos sie nie stanie.Moja rada to niech Tż znajdzie dobrego prawnika od prawa pracy tak na wszelki wypadek bo wyglada to tak ze albo firma kreci albo chca mu podłozyc swinie- szczegolnie ze osoby bezposrednio odpowiedzialnej nie ukarali. Firma szybko go ukarała zeby miec co przedstawic w razie kontroli- oni nic nie wiedzieli, nie maja takich praktyk ( taa akurat) itp.Jak wypadek nie był tragiczny w skutkach ( a mam taka nadzieje ) to nie bedzie tak zle jak Tz dobrze dobrze to rozegra.Dziwi mocno ten brak papierow bo w sytuacji wypadku wiele rzeczy trzeba zabezpieczyc- nagrania, notatki słuzbowe, maile, grafiki, rejestr godzin pracy, rejestr wejsc - kto był tego dnia obecny, a takze jesli sa telefony sluzbowe to wykaz polaczen. Trzymajcie sie ciepło, bede trzymac za Was kciuki i daj znac jak cos sie wyjasni

też tak myślę niech tż się upomina o papiery, ma prawo miec wszystko na piśmie a nie tak "bo ktoś mu coś powiedział" bo potem będzie jego słowo przeciwko słowu całej firmy - oni pewnie papiery mają, Twój tż nie ...
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 13:43   #2733
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Karola 87;87199871]
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To było tak, TŻ dostał awans na kierownika działu utrzymania ruchu. Z poprzednim kierownikiem "uczył się" całe 5 dni. I po 9 dniach w pracy w jego dziale był wypadek, poraziło prądem dwóch elektryków, z winy jednego z nich. TŻ nie dopuścił ich do pracy, nie wiedział, że ktoś kazał im przyjść mimo przekroczenia nadgodzin.
Najpierw dostał naganę, zabrali mu premię na pół roku, 800 zł miesięcznie. Teraz został zawieszony na 2 tygodnie, zabrali część wypłaty.
Osoba, która ich dopuściła jest obecnie w pracy, ponieważ żal było szkolenia, które miał opłacone. Natomiast szkolenie TŻa z 2 i 3 października przepadnie.
TŻ zrobił głupotę, bo nie odniósł się do nagany, bo doradzono mu, że to nic nie da.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



Hmm to juz gorzej bo wypadki w pracy to paskudna rzecz - przepychanie sie czy wina pracownika czy pracodawcy bo od tego zalezy odszkodowanie.Jesli Tż jest bezposrednim przelozonym osoby która kazala i tych elektryków to wyglada to bardzo zle.Niech nic nie berze na tzw gebe wszystko musi isc na pismie. To nie kwestia zaufania tylko chronienia sie. Mnie zawsze postrzegali jako dziwna bo mocno sie pilnijeA szarpanie sie z pracownika o przestrzeganie bhp to czesto walka z wiatrakami- dopoki cos sie nie stanie.Moja rada to niech Tż znajdzie dobrego prawnika od prawa pracy tak na wszelki wypadek bo wyglada to tak ze albo firma kreci albo chca mu podłozyc swinie- szczegolnie ze osoby bezposrednio odpowiedzialnej nie ukarali. Firma szybko go ukarała zeby miec co przedstawic w razie kontroli- oni nic nie wiedzieli, nie maja takich praktyk ( taa akurat) itp.Jak wypadek nie był tragiczny w skutkach ( a mam taka nadzieje ) to nie bedzie tak zle jak Tz dobrze dobrze to rozegra.Dziwi mocno ten brak papierow bo w sytuacji wypadku wiele rzeczy trzeba zabezpieczyc- nagrania, notatki słuzbowe, maile, grafiki, rejestr godzin pracy, rejestr wejsc - kto był tego dnia obecny, a takze jesli sa telefony sluzbowe to wykaz polaczen. Trzymajcie sie ciepło, bede trzymac za Was kciuki i daj znac jak cos sie wyjasni
TŻ jest przełożonym ich wszystkich, i elektryków, i tego, co ich dopuścił...
Sprawę bada jeszcze obecnie prokurator
Jeden z elektryków trafił na 1,5 miesiąca do szpitala. Te, który mu pomagał, na kilka dni.
Ale jestem teraz w stresie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też tak myślę niech tż się upomina o papiery, ma prawo miec wszystko na piśmie a nie tak "bo ktoś mu coś powiedział" bo potem będzie jego słowo przeciwko słowu całej firmy - oni pewnie papiery mają, Twój tż nie ...
Jeszcze TŻ się dowiedział, że początkowo mieli ich dwóch zwolnić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 13:43   #2734
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Hejka dawno mnie tu nie było...
też oszczędzam i czasem wolę po prostu tu nie zaglądać by nie kusiło box odpuściłam, zresztą ostatnie zakupy w S. czy D. już nie pamiętam kiedy były

U mnie obecnie też status remontów... z TŻ planujemy rozpoczać remont drugiej łazienki, już nieraz się pokłóciliśmy, bo każdy ma inną wizję wpierw polowanie na kafelki, totalnie nie wiem w jakim kierunku patrzeć...

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
L quattro wskazane żeby odpocząć po urlopie intensywny mieliście to i trzeba


pytanie do wątku:
czy leciał ktoś liniami Ukraine Airlines? dobre to? czy lepiej nie wsiadać








trzymam za szybką i sprawną budowę! z doświadczenia budowlańca mi się wydaje, że architekci zwykle się skupiają na wizualu a nie na praktyczności i sensowności rozwiązań dobrze że kierownika masz ogarniętego to da radę!!!






za sprawne wykończenie a macie już wszystkie formalności załatwione?



za boxy! pokaż fotę tego Doza
Leciał, leciał ja osobiście nie, ale w starej firmie często wysyłałam ludzi tą linią i chyba to jedna z najlepiej zorganizowanych linii jakie znam - nigdy nie mieli problemów, żadnych opóźnień w locie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:04   #2735
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Oktawiaaa;87199927]
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
TŻ jest przełożonym ich wszystkich, i elektryków, i tego, co ich dopuścił...
Sprawę bada jeszcze obecnie prokurator
Jeden z elektryków trafił na 1,5 miesiąca do szpitala. Te, który mu pomagał, na kilka dni.
Ale jestem teraz w stresie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



Jeszcze TŻ się dowiedział, że początkowo mieli ich dwóch zwolnić

To ze prokuratura bada sprawe nie znaczy od razu ze beda zarzuty,to normalna procedura powypdkowa. Sprawdz czy Tż po awansie miał szkolenie bhp dla kierownikow - jest troche inne niz dla pracownikow, bo kierownik musi pilnowac bhp u pracowników. To ze został zawieszony to tez normalne- zeby nie mogł niszczyc dowodów. dziwne ze tylko on. Jezeli wyjdzie ze nie jego wina to dobry prawnik załatwi mu zwrot wypłaty za czas zawieszenia.Nie napisze zebys sie nie stresowała bo rozumiem stres. DObry prawnik i cierpliwosc
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:06   #2736
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Karola 87;87199993]
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


To ze prokuratura bada sprawe nie znaczy od razu ze beda zarzuty,to normalna procedura powypdkowa. Sprawdz czy Tż po awansie miał szkolenie bhp dla kierownikow - jest troche inne niz dla pracownikow, bo kierownik musi pilnowac bhp u pracowników. To ze został zawieszony to tez normalne- zeby nie mogł niszczyc dowodów. dziwne ze tylko on. Jezeli wyjdzie ze nie jego wina to dobry prawnik załatwi mu zwrot wypłaty za czas zawieszenia.Nie napisze zebys sie nie stresowała bo rozumiem stres. DObry prawnik i cierpliwosc
Oni mu sami powiedzieli, że kogoś ukarać muszą, a że on jest kierownikiem, to ukarali jego.
Ale się denerwuję, matko...
Zaraz dopytam czy miał szkolenie bhp.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:24   #2737
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
eee ale jak to nie dostał pisma czyli nie chodzi do pracy bo ktoś mu "na gębę" tak powiedział? wiesz to niebezpieczne, bo skoro takie dziwne akcje odwalają to żeby zaraz dyscyplinarki nie dostał za porzucenie stanowiska pracy, nieusprawiedliwioną nieobecność czy jak się to tam zwie.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-25, 14:30   #2738
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hejka dawno mnie tu nie było...
też oszczędzam i czasem wolę po prostu tu nie zaglądać by nie kusiło box odpuściłam, zresztą ostatnie zakupy w S. czy D. już nie pamiętam kiedy były

U mnie obecnie też status remontów... z TŻ planujemy rozpoczać remont drugiej łazienki, już nieraz się pokłóciliśmy, bo każdy ma inną wizję wpierw polowanie na kafelki, totalnie nie wiem w jakim kierunku patrzeć...


Leciał, leciał ja osobiście nie, ale w starej firmie często wysyłałam ludzi tą linią i chyba to jedna z najlepiej zorganizowanych linii jakie znam - nigdy nie mieli problemów, żadnych opóźnień w locie



za denko i powodzenia z remontem!


i dziękuję za info





[QUOTE=Oktawiaaa;87199927]
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
TŻ jest przełożonym ich wszystkich, i elektryków, i tego, co ich dopuścił...
Sprawę bada jeszcze obecnie prokurator
Jeden z elektryków trafił na 1,5 miesiąca do szpitala. Te, który mu pomagał, na kilka dni.
Ale jestem teraz w stresie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



Jeszcze TŻ się dowiedział, że początkowo mieli ich dwóch zwolnić

zeby sie rozwiązało szybko i na korzyść tż
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:43   #2739
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=amyz;87200079] za denko i powodzenia z remontem!


i dziękuję za info





Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


zeby sie rozwiązało szybko i na korzyść tż
Też mocno trzymam kciuki Zasięgnęłabym porady niezależnego BHP-owca i prawnika, możliwe, że zalecą złożenie wyjaśnień na piśmie, pomimo, że termin odwołania się od nagany już upłynął.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:50   #2740
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Aabelia;87200110]
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za denko i powodzenia z remontem!


i dziękuję za info







Też mocno trzymam kciuki Zasięgnęłabym porady niezależnego BHP-owca i prawnika, możliwe, że zalecą złożenie wyjaśnień na piśmie, pomimo, że termin odwołania się od nagany już upłynął.
Dzięki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:53   #2741
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[QUOTE=Oktawiaaa;87200133]
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dzięki
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-25, 16:10   #2742
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Box z doz Screenshot_20190925-171001_Gallery.jpgScreenshot_20190925-170957_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 16:41   #2743
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 18:13   #2744
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cześć kobietki

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Trzymam za sprawną realizację. To trudny etap, także dla związku, ale mieliście wpływ na lokalizację, projekt, jakość prac.
Dzięki!Póki co związek bez rys Ale obydwoje mamy dość
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jestem... Coś na nic czasu nie mam..... Non stop coś się dzieje... Załączam zawartość przesyłki. Myslalam. Ze jeden krem i próbkę dorzuca. Potem czytałam że 4 zestawy są losowo wysyłane. Więc nie wiadomo było który dostanę.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Te etapy są ciężkie. Często kasy ani roboty za bardzo nie widac.... Ale masz kontrolę nad caloscią i będziesz wiedzieć co i gdzie i dlaczego. Człowiek się bardzo dużo uczy. Wierzę że jesteś zmęczona psychicznie i fizycznie. będzie dobrze!!

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana wszystko ma swoje plusy i minusy - my kupiliśmy na tyle wcześnie że też mieliśmy wpływ na pewnie zmiany i sama ostatnio doszłam do wniosku że dobrze że nie budujemy od zera - tyle ważnych decyzji trzeba podjąć.... Ale nie ma tego złego tak jak mówią dziewczyny głowa do góry

Już niedługo będziemy się urządzać




---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Dzisiaj doleci box z do za

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry

ja jak zwykle z doskoku
Oktawia trzymaj się mam nadzieję że wszystko się poukłada

Anoli powodzenia z budową


no i za zakupy dla wszystkich ja nadal grzeczna, czekam na kalendarz w culcie no dobra kupiłam ostatniego boxa na culcie ale to był wypadek po za dużej dawce wina

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------








kiedy odlatujesz?
dzięki
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Anoli, ściskam Cię mocno i doskonale rozumiem. Ja jestem na etapie fundamentów i już się okazuje że mój projekt choć przygotowywany pod moje niewielkie potrzeby (parterowka 115m), nijak się ma do tego co przynosi rzeczywistość, a panowie architekci to projektowanie znają chyba tylko w teorii, a podobno najlepsi w okolicy :-| na szczęście kierownik budowy ogarniety, a panowie pracownicy też wiele doradzają, niejeden dom postawili.

Ja mam optymistyczny plan za rok o tej porze już być wprowadzona lub przewozić resztki kosmetyków jaka mi zostanie poprzez to przymusowe denkowanie :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Achhhh.....ja już mam alergię na "fachófców". Mają ludzie fantazję. A tekst, że oni od lat tak budują i tak ma być rozwala mnie na łopatki. Całe szczęście chłop mój się zna, więc o tyle bezpieczniej. Z drugiej strony lepiej się nie znać i nie mieć świadomości co może pójść nie tak




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
o matulu współczuję, ale ja mam dziś podobnie... oprócz @ też głowa, mięśnie, ciśnienie, jeszcze kaszel mi się pojawił ... przyznaj się podesłałaś mi wirusa
Trzymaj się! Zdrówka
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super!


Oktawia ściskam Was. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i dobrze zakończy
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 18:40   #2745
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

A ja się zgapilam na boża w Syforce i już niedostępne.

No ale w sumie macie rację że nieciekawy - głównie utrwalacze makijażu. Tyle że formaty podróżne u mnie się super sprawdzają. Szkoda :-(

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Na boxa z Syforki
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 19:43   #2746
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Odebrałam swojego boxa z DOZ. Nie mam kosmetyczki, ale mam żelki z magnezem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 20:27   #2747
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Odebrałam swojego boxa z DOZ. Nie mam kosmetyczki, ale mam żelki z magnezem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam, ale zostały w pracy bez kilku sztuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 22:39   #2748
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 22:40   #2749
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 03:21   #2750
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzień dobry

Się nie śpi, paletki się kupuje

Jeśli macie ochotę na wypróbowanie cieni Pata McGratha to jest okazja. Weszły dwie paletki (chyba nowości) w przyzwoitej cenie. Same metaliki, dwie wersje kolorystyczne. Opakowanie jest masakryczne (tandetny plastik), ale nie wydam 5 stówek na ich klasyczne palety bez spróbowania jakości. Kod VIP20 (-20%), DD, można zapłacić od razu 27 zł cła (ja nie płaciłam, bo dotąd nigdy mnie cłem z USA nie obciążyli) i w ten sposób mam paletę za stówkę

Czy kogoś skusiłam? Tylko żeby nie było na mnie jakby co

Miłego dnia
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 05:54   #2751
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Się nie śpi, paletki się kupuje

Jeśli macie ochotę na wypróbowanie cieni Pata McGratha to jest okazja. Weszły dwie paletki (chyba nowości) w przyzwoitej cenie. Same metaliki, dwie wersje kolorystyczne. Opakowanie jest masakryczne (tandetny plastik), ale nie wydam 5 stówek na ich klasyczne palety bez spróbowania jakości. Kod VIP20 (-20%), DD, można zapłacić od razu 27 zł cła (ja nie płaciłam, bo dotąd nigdy mnie cłem z USA nie obciążyli) i w ten sposób mam paletę za stówkę

Czy kogoś skusiłam? Tylko żeby nie było na mnie jakby co

Miłego dnia
Sciągnełam Cię myślami wpadaj wcześniej, co tam u Ciebie?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 06:26   #2752
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Się nie śpi, paletki się kupuje

Jeśli macie ochotę na wypróbowanie cieni Pata McGratha to jest okazja. Weszły dwie paletki (chyba nowości) w przyzwoitej cenie. Same metaliki, dwie wersje kolorystyczne. Opakowanie jest masakryczne (tandetny plastik), ale nie wydam 5 stówek na ich klasyczne palety bez spróbowania jakości. Kod VIP20 (-20%), DD, można zapłacić od razu 27 zł cła (ja nie płaciłam, bo dotąd nigdy mnie cłem z USA nie obciążyli) i w ten sposób mam paletę za stówkę

Czy kogoś skusiłam? Tylko żeby nie było na mnie jakby co

Miłego dnia
masz na myśli te w białym plastiku? można wyjąć te cienie z tego tragicznego opakowania?
kurcze kusi mnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 06:53   #2753
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sciągnełam Cię myślami wpadaj wcześniej, co tam u Ciebie?
U mnie stara bieda: praca (jest nienajgorzej, oszołom boi się mnie jak ognia), YT, kosmetysie i sukienki

A co u Was?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
masz na myśli te w białym plastiku? można wyjąć te cienie z tego tragicznego opakowania?
kurcze kusi mnie
Niestety tak. Oglądałam recenzje na YT, rzeczywiście opakowanie wygląda strasznie. Chyba każdy cień można wyjąć, ale nie widziałam żadnej informacji o takiej możliwości w tych paletach.

Wzięłam, bo okazji lepszej na testy nie będzie. A pięciu stówek bez testów nie wydam
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:07   #2754
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
U mnie stara bieda: praca (jest nienajgorzej, oszołom boi się mnie jak ognia), YT, kosmetysie i sukienki

A co u Was?



Niestety tak. Oglądałam recenzje na YT, rzeczywiście opakowanie wygląda strasznie. Chyba każdy cień można wyjąć, ale nie widziałam żadnej informacji o takiej możliwości w tych paletach.

Wzięłam, bo okazji lepszej na testy nie będzie. A pięciu stówek bez testów nie wydam
To super, że wszystko się układa
u nas stara bida box z S dzisiaj doleci
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:15   #2755
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
U mnie stara bieda: praca (jest nienajgorzej, oszołom boi się mnie jak ognia), YT, kosmetysie i sukienki

A co u Was?



Niestety tak. Oglądałam recenzje na YT, rzeczywiście opakowanie wygląda strasznie. Chyba każdy cień można wyjąć, ale nie widziałam żadnej informacji o takiej możliwości w tych paletach.

Wzięłam, bo okazji lepszej na testy nie będzie. A pięciu stówek bez testów nie wydam
Lena, czy ja dobrze pamiętam, że Ty znasz się na prawie pracy?

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość


To ze prokuratura bada sprawe nie znaczy od razu ze beda zarzuty,to normalna procedura powypdkowa. Sprawdz czy Tż po awansie miał szkolenie bhp dla kierownikow - jest troche inne niz dla pracownikow, bo kierownik musi pilnowac bhp u pracowników. To ze został zawieszony to tez normalne- zeby nie mogł niszczyc dowodów. dziwne ze tylko on. Jezeli wyjdzie ze nie jego wina to dobry prawnik załatwi mu zwrot wypłaty za czas zawieszenia.Nie napisze zebys sie nie stresowała bo rozumiem stres. DObry prawnik i cierpliwosc
Dowiedziałam się, że TŻ dostał tylko papier do podpisania, że miał szkolenie, które się tak naprawdę nie odbyło.

Słuchajcie, to jakiś cyrk. Wczoraj TŻ dostał telefon, że jednak to nie będzie zawieszenie tylko "obecność usprawiedliwiona płatna"
Dziś ma się zgłosić, to powiedzą co i jak, a jutro ma dostać jakiś papier...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:20   #2756
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lena, czy ja dobrze pamiętam, że Ty znasz się na prawie pracy?
Prawo pracy tylko o tyle, ile przerobiłam na własnej skórze, ale mogę coś czytać. Jeśli mogę pomóc to proszę PW.

Ostatnio pisałam odpowiedź na akt oskarżenia, więc na starość przyszło mi się douczać

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To super, że wszystko się układa
u nas stara bida box z S dzisiaj doleci

Boxa przegapiłam, ale nie kusił. Czekam na bon urodzinowy, palety Natashy kuszą.

Ja chyba nie zmądrzeję

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Lena, czy ja dobrze pamiętam, że Ty znasz się na prawie pracy?

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



Dowiedziałam się, że TŻ dostał tylko papier do podpisania, że miał szkolenie, które się tak naprawdę nie odbyło.

Słuchajcie, to jakiś cyrk. Wczoraj TŻ dostał telefon, że jednak to nie będzie zawieszenie tylko "obecność usprawiedliwiona płatna"
Dziś ma się zgłosić, to powiedzą co i jak, a jutro ma dostać jakiś papier...
Obecność usprawiedliwiona płatna czyli zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy. Póki co nic złego się nie dzieje.
Trzeba czekać na to co powiedzą, a przede wszystkim na to co będzie na papierze.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:23   #2757
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Prawo pracy tylko o tyle, ile przerobiłam na własnej skórze, ale mogę coś czytać. Jeśli mogę pomóc to proszę PW.

Ostatnio pisałam odpowiedź na akt oskarżenia, więc na starość przyszło mi się douczać

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------




Boxa przegapiłam, ale nie kusił. Czekam na bon urodzinowy, palety Natashy kuszą.

Ja chyba nie zmądrzeję

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------



Obecność usprawiedliwiona płatna czyli zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy. Póki co nic złego się nie dzieje.
Trzeba czekać na to co powiedzą, a przede wszystkim na to co będzie na papierze.
ja miałam braki, więc idealnie się wpisał kupuj na zdrowie i do tego jakie 2 kiecki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:45   #2758
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

dzień dobry




Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

łooo ale tego a ten box to wchodził jako gratis czy się go kupowało za x zł? fajowy!!


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Się nie śpi, paletki się kupuje

Jeśli macie ochotę na wypróbowanie cieni Pata McGratha to jest okazja. Weszły dwie paletki (chyba nowości) w przyzwoitej cenie. Same metaliki, dwie wersje kolorystyczne. Opakowanie jest masakryczne (tandetny plastik), ale nie wydam 5 stówek na ich klasyczne palety bez spróbowania jakości. Kod VIP20 (-20%), DD, można zapłacić od razu 27 zł cła (ja nie płaciłam, bo dotąd nigdy mnie cłem z USA nie obciążyli) i w ten sposób mam paletę za stówkę

Czy kogoś skusiłam? Tylko żeby nie było na mnie jakby co

Miłego dnia

nie siemaaaa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:47   #2759
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry







łooo ale tego a ten box to wchodził jako gratis czy się go kupowało za x zł? fajowy!!





nie siemaaaa
gratis od 250zł i darmowa dostawa - jak liczyłam wartość boxa, to wyszło mi ok. 250zł fajny deal 24 produkty
https://www.do z.pl/lp/lovecarefamily/?ic_source=cms&ic_medium= teaser&ic_campaign=loveca refamily
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 07:54   #2760
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
gratis od 250zł i darmowa dostawa - jak liczyłam wartość boxa, to wyszło mi ok. 250zł fajny deal 24 produkty
https://www.do z.pl/lp/lovecarefamily/?ic_source=cms&ic_medium= teaser&ic_campaign=loveca refamily

świetny deal!


Oktawia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.