Cienkie włosy- wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-05, 13:32   #31
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
cienkie włoski -wielki kozzmarek !!!

hej ! tak widze jak świetnie radzicie to postanowiłam sie i ja poradzić...otóż jestem posiadaczką włosów blond bardzo delikatnych i cienkich. Jest ich dosyc sporo ale sa baaardzo delikatne i cieniutkie co w generalnym rozrachunku jest straszne...myje je codziennie i dzięki temu wyglądaja jako tako...teraz o fryzurze...przez x lat mialam włosy to pasa (taka rusałka,potem na studiach zdecydowałam sie na zmianę wizernku i ścięłam je króciutko,nosiłam najróżniejsze warianty krótkich włosków ale po jakims czasie - gdy zaczęłam pracowac i miec mniej czasu nie byłam w stanie zrobic z nich nic sensownego rano więc powróciłam do nieco dłuższych włosków,by móc nosić je w nieśmiertelnym kucyczku albo ściśnięte spinką...robie sobie od czasu do czasu złoto brązowo platynowy balejage i tak jakoś leci...no ale powoli zaczyam mieć dosyc tego wyglądu grzecznej uczenicy i bardzo chciałabym coas zmienić...problem w tym że moje włosy sa tak delikatne że leżą na głowie i jak tylko pójde do kolejnego "dobrego" fryzjera po rade co by tu z nimi zrobic to słysze że z nich sie za wiele nie da zrobić a juz na pewno nie to co akurat widziałam na jakims fotosie...kiedy mialam krótkie włosy to byłam zadowolona tylko gdy wychodziłam od fryzjera (jeden był bardzo dokładny i dzięki temu to jako tako wygladało) próba wyczarowania z moich włosów w domu jakiejs sensownej fryzury niemal zawsze kończyła się na wersji "kask" - wygladałam staro i niemodnie- sama nie wie umialam zachowac lekkości fryzury -włosy albo przesuszały sie i elektryzowały no i broniły przed ułożeniem (każdy w inna stronę) albo -gdy stosowałam odżywki i lakier czy wosk czy brylantynę wygladały jak tłuste...no i bądź to babo piękna...(mądra kochane - anadziejeże jest to dla Was wyzwanie żeby zrobic ze mnie człowieka-zdjęcia Wam, litościwie oszczędzę ale dodam krótki opisik, typ urody racze na pewno wiosna, delikatny, dosyc okrągła buzia,okresowo nieco bardziej wydatne kości polizkowe, wiek jak w profilu praca dosyć poważna, okularki (odpadają wszystkie niepraktyczne fryzy zwłosami na oczy !!!)usposobienie dosyc zachowawcze, dotychczasowe eksperymenty -trwała na długich włosach(nigdy wiecej)na krótkich styling (jak wyżej)pasemka różnistego autoramentu, kolor na całości -czekoladowy brąz, beżowy brąz - raczej porażka przy mojej bardzo jasnej nieco różowawej cerze i jasnej oparwie oczu, rudy tez był ale wyszła marchewka więc chodziłam kanałami przez czas jakiś zanimnie wpadłam na ten brązik...po brązkiku był balejage troszkę z czerwienią...a potem powoli wracałamdo blondu...jak teraz no i teraz nie ekeksperymnetuję od dłuższego czasu oststnio wyjątkowo chcialam zrobić ciemne pasemka wbalejagu ale okazało sie żena moim mocno rozjasnionym włosie ciemny kolor nie wychodzi ....no i co teraz????
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 22:44   #32
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cienkie włoski -wielki kozzmarek !!!

po pierwsze bez zdjecia nie da rady!
po drugie wiosna to nie ma raczej rozowej cery a brzoskwiniowa, po trzecie jak raz znalazlas fryzjera "ktory sie starał"
to po co go zmienaic?
my tez musimy sie przyzwyczajac do wlosow,poznac osobe wtedy łatwiej i dokladniej jest dobierac i zmieniac fryzki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 18:42   #33
margottka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1
cienkie włoski

Proszę Was Wizażanki o poradę. Co mogę zrobić, aby wzmocnić moje włoski? Są takie cieniutkie i marne, chciałabym je jakoś odżywić, sprawić , by pogrubiały i nabrały objętości. Jakie preparaty poradzacie, a moze jakieś domowe sposoby? I jeszcze jedno. jakie wałki są najlepsze,by zwiększyły objętość włosków i je lekko podkręciły?stosować je na suche czy na mokre włoski?
margottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 19:15   #34
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: cienkie włoski

przylaczam sie
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 22:07   #35
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Re: cienkie włoski

Też mam ten problem. Polecam odżywkę WAX (do kupienia w aptekach). Po zużyciu dwóch opakowań włoski zrobiły się mocniejsze i grubsze, ale trzeba ją regularnie stosować.
Co do wałków to niestety nie pomogę bo mam proste włosy, które za żadne skarby nie chcą się podkręcać, ale wydaje mi się, że wałki trzeba nakręcać na wilgotne włoski.
Pozdrawiam.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 18:42   #36
AASIULAA
Raczkowanie
 
Avatar AASIULAA
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 106
GG do AASIULAA
Ratunku! cienkie wlosy. :(

Witam.
Pisze w imieniu siostry Justyny, ktora niedlugo wybiera sie do fryzjera i szczerze mowiac nie wie co mam zrobic z wlosami. Non stop ma taka sama fryzurke i chcialaby cos zmienic. Ma dosc cienkie wlosy a przy tym jest ich malo. Sa proste jak druty i ewentualnie wywijaja sie na zewnatrz. Prosze o jakies propozycje, mysle ze wybierze z nich cos fajnego dla siebie.
Pozdrawiam
ASIULA
AASIULAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 18:45   #37
AASIULAA
Raczkowanie
 
Avatar AASIULAA
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 106
GG do AASIULAA
Dot.: Ratunku! cienkie wlosy. :(

zapomnialam dołaczyc zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozne.jpg (10,7 KB, 99 załadowań)
AASIULAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-10, 20:15   #38
sayal8
Raczkowanie
 
Avatar sayal8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brodnica
Wiadomości: 88
Dot.: Ratunku! cienkie wlosy. :(

Proponuję krótką fryzurkę. Przy dlugich włosach możesz mieć kłopot z ukladaniem
sayal8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 20:43   #39
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Ratunku! cienkie wlosy. :(

Ja bym radziła lekko wycieniowac włoski i zrobić grzywkę prostą lub skośną. Moze coś takiego:

Edytowane przez Aka24
Czas edycji: 2009-02-16 o 08:00
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 09:13   #40
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: cienkie włoski

Też mam cieniutkie włosy Wałki powinno się stosować na lekko wilgotne włosy i polecam takie które są dostępne tylko w salonach fryzjerskich o jak największej objętosci, ja kiedyś kupiłam w drogerii duże ale potem okazało sie że w salonahc fryzjerskich są jeszcze większe które dają lepszy efekt więc polecam te ogromniaste
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 09:54   #41
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: cienkie włoski

ja tez bym chciała dodać moim włosom objętości ale nie żeby się puszyły tylko żeby były grubsze.
A co do tych wałków, to jakie są najlepsze? Takie z rzepem, plastikowe czy jakie?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 16:09   #42
gab15a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Exclamation Cienkie i rzadkie włosy :(:(

Bardzo prosze o jakieś porady bo juz poprostu sama sobie rady nie daje...mam juz jakas psychoze...jak spotykam jakichs nowych ludzi to pierwsze co ..patrze na włosy bo wiem ze nigdy nie bede miala ładnych...ale chcialabym chociaz sprobowac je rozpuscic...a jak narazie to nie wchodzi w gre...wiec ciagle mam zwiazane...myslalam o zrobieniu takiej grzywki na ukos...ale zastanawiam sie czy nie zacznie mi sie wyginac i skrecac;/..albo ze bedzie taka cienka ze az przezroczysta;/...a tak to myslalam o pocieniowaniu...ale tez nei wiem...dlatego prosze o POMOC !!!
gab15a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 15:09   #43
ju_leczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 20
Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

A nie masz zdjęcia?
ju_leczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 13:53   #44
gab15a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

Mam ale ...ja mam zawsze zwiazane i i tak nic sie nie da zobaczyc
gab15a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 17:04   #45
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Lightbulb Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

Jak zamieścisz zdjęcie to przynajmniej będzie widać twój kształt twarzy, rysy i będzie wiadomo czy grzywka Ci pasuje. Mając fotkę wizażanki więcej pomogą!

Pozdrówka!
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 17:08   #46
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Smile Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

**Cienkie: traktuj delikatnie

Ich podatność na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne jest bardzo duża. Łatwo się elektryzują, tracą puszystość, a ułożenie fryzury to nie lada wyzwanie.

JAK PIELĘGNOWAĆ
Do mycia wybierz specjalny szampon do włosów cienkich. Pozbawiony jest silikonów obciążających pasma. Zawiera za to polimery tworzące na powierzchni włosa utwardzającą i pogrubiającą warstewkę. Z kolei odżywki oprócz polimerów powinny zawierać pantenol (prowitaminę B5), który przenika do wnętrza włosa i zatrzymuje wodę. Dobrze nawilżone pasma staną się elastyczne, błyszczące i nie będą się elektryzować. Najlepiej sięgać po odżywki w sprayu, które są wyjątkowo lekkie i nie wymagają spłukiwania. Do układania fryzury używaj pianki lub lotionu zwiększającego optycznie jej objętość. Susz włosy suszarką z dyfuzorem, która unosi je u nasady. Możesz również modelować pasma grubą, okrągłą szczotką, a następnie nanieś na końcówki włosów odrobinę żelu.

CZEGO UNIKAĆ
Tapirowania włosów - możesz je uszkodzić
Modelowania włosów palcami albo płaską szczotką - nie przyniesie to efektu
Wosku i brylantyny - za bardzo obciążą włosy.


**Cienkie i delikatne

Takie włosy warto myć codziennie łagodnymi szamponami ziołowymi z dodatkiem witamin. Unikamy preparatów "2 w 1", bo za bardzo obciążają czuprynę. By dodać włosom sprężystości i chronić przed uszkodzeniami, stosujemy lekkie odżywki nie wymagające spłukiwania, najlepiej w sprayu. Nakładamy je na suche lub lekko wilgotne włosy. Raz w miesiącu regenerujemy pasma odżywką typu "włos w płynie", z keratyną. Ten cenny budulec sprawia, że czupryna gęstnieje i nabiera blasku. Odżywkę stosujemy zaraz po umyciu włosów. Do stylizacji wybieramy łagodne pianki, lakiery i żele. Nakładamy je dopiero na podsuszoną fryzurę. Delikatnych włosów nie tapirujemy.

Głowa do góry!
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 17:20   #47
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Lightbulb Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

Gdy włosy są cienkie i przyklapnięte

Twoje włosy przypominają czuprynę małego dziecka: są błyszczące, jedwabiste i bardzo miękkie. Kiedy mają złe dni najbardziej przypominają puch: nie są gęste, fatalnie się układają i stały się bardzo wrażliwe. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim strzyż się tylko u doświadczonego fryzjera i postaw na inteligentne kosmetyki do pielęgnacji i układania fryzury.
Wycieniuj je
To jedyny sposób, by delikatne i cienkie włosy nie wyglądały na oklapnięte; dodasz im lekkości, "odkleisz" od głowy, a fryzura zyska na objętości. Nie czujesz się dobrze z krótkimi włosami? Wybierz fryzurę półdługą i symetryczną; postaw wtedy na piękno błyszczących i bardzo gładkich włosów.
Myj je codziennie
Sprawisz, że zachowają maksimum puszystości i będą wydawały się gęstsze. Szanuj jednak ich delikatną naturę i myj je szamponem o bardzo łagodnym działaniu o neutralnym pH. Najlepszy byłby szampon z wyciągami roślinnymi, np. z owsa lub migdałów, które dodają włosom lekkości, zapobiegając jednocześnie ich elektryzowaniu. Jeśli czujesz, że skóra głowy stała się nadwrażliwa, przez kilka tygodni używaj szamponu z dodatkiem wosku pszczelego; bardzo starannie dobieraj odżywki uważając, aby dodatkowo nie zmiękczały i nie obciążały delikatnych włosów.
Dodaj im objętości
Postaw na specjalne produkty w postaci żelu lub pianki z keratyną, niezrównane jeśli chodzi o dodawanie włosom lekkości; dzięki nim wydaje się, że włosów jest więcej i że są grubsze!
Zagraj kolorami
Rozjaśnij niektóre pasma włosów w połowie długości; ten zabieg sprawi, że będzie ich znacznie więcej.
Susz je starannie
Osusz je najpierw ciepłym ręcznikiem, potem w nasadę włosów wetrzyj odrobinę pianki lub żelu, by "odkleić" je od głowy; susz włosy raczej w niskiej temperaturze, najlepiej strumieniem chłodnego powietrza z suszarki.

Powodzenia!
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:01   #48
gab15a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

Dodałabym zdjęcie ale nie mam pojęcia jak :|
gab15a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 19:14   #49
Anela89
Raczkowanie
 
Avatar Anela89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Cienkie i rzadkie włosy :(:(

Jak wycieniujesz to będziesz ich miała jeszcze mniej. Chętnie bym Ci oddała połowe moich włosków, bo mój problem w tym, że jest ich za dużo.

A zdjęcie dodajesz tak:
Otwierasz okienko dodawania wiadomości i pod ramką na tekst masz "Dodatkowe opcje" , a tam "Zarządzaj załącznikami" - tam przeglądasz pliki z komputera i ładujesz. Wszytsko.
Powodzenia.
pozdr.
__________________
Tomorrow belongs to those who can hear it coming
Anela89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 20:19   #50
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
cienkie i delikatne włosy

Hej!
Mam cienkie włosy co moge zrobic i jakich kosmetyków używać aby nadać im objętości i aby stały sie mocniejsze???
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 21:31   #51
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: cienkie i delikatne włosy

ja mam wlosy cienkie i na dodatek rzadkie =( tez szukam ciagle sposobow abu nadac im objetosci i nic wiec poczekam z Toba na jakies dobre sugestje
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:22   #52
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: cienkie i delikatne włosy

Hey! Ja tez mam cienkie wlosy i radze sobie susząc je z glowa w dol, na pewno lekkie kosmetyki, pianki powiększajace objętność nio i sama fryzura duzo daje- odpowiednie wycieniowanie (chyba degazowanie to się nazywa). Zeby sie pozbyć cieniukich przyklapniętych wlosiat zrobilam trawalam, ktora powoli schodzi i juz myśle co wymyślic nowego, ciekawego do moich myzi.
pozdrawiam
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:16   #53
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: cienkie i delikatne włosy

też mam cienkie włoski do autorki ostatniego postu: co sądzisz o trwałej? łoski rzeczywiście wyglądają lepiej, są puszyste?
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:32   #54
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: cienkie i delikatne włosy

Hm...nio ponoć moje wygladają lepiej, w każdym razie wrazenie, ze jest ich więcej jest. Po zrobieniu trwalej bylam zalamana,wyszla zupelnie nie tak jak sobie wyobrazalam (marzylam o fryzurce a'la Olsenki, z tym ze na krotszych wlosach-mam na mysli falki) wlosy byly bardzo skręcone i przez kilka miesięcy je spinalam (skręt zalezy od grubosci walków, czasu, sily utrawalającej plynu). Trwalą zrobilam w marcu i jeszcze mam na glowce "owce", co prawda zeszla juz troszke z czubka glowy ale nie jest zle. Z trwalością jest różnie, zrobilam trawala pierwszy raz i jak mowila fryzjerka jest to jakaś nie niszcząca czupryny. Rzeczywiscie nie rozdwajaja się, przycinalam je tylko raz, bo byly troszke popalone ale niewiele. Nie chcę doradzać, bo jak sobie przypomne poczatatki to glowa boli ;D ale kiedy patrze z perspektywy czasu to jest to jakieś rozwiązanie na cienkie wlosy, fryz jest puszysty. Wazne jest zeby zrobic "dobra trwala", na pewno nie samodzielnie w domu. Radzę wczesniej zrobic wywiad wśród kumpelek ad. dobrych fryzjerów a min. na wizazu, poczytac o rodzajach ondulacji.
Trafnych wyborów, pozdrówka
A może zamieść zdątko, dziewczyny powinny coś podpowiedzieć
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:02   #55
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: cienkie i delikatne włosy

Jeśli masz włosy cienkie i delikatne, to lepiej uważaj, bo trwała bardzo niszczy włosy, a włosy cienkie są podatne na przesuszenie końcówek. Lepiej chyba dobrać odpowiednie kosmetyki i znaleźć fryzjera-magika, który zrobi jakąś pasującą do takich włosów fryzurę.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:44   #56
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: cienkie i delikatne włosy

Ja także mam włosy bardzo cienkie i delikatne i dlatego zawsze myje w szamponach nadających objętość i suszę suszarką. Także dobre są odżywki zwiększające objętość .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:43   #57
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: cienkie i delikatne włosy

Mi kosmetyki "volum-up" nie pomagały - wręcz przeciwnie, dokładnie po każdym szamponie dodającym objętości dużo szybciej przetłuszczały mi się włosy niż po zwykłym. Bardziej mi pasują szampony do włosów cienkich, gdzie nie ma ani słowa o dodawaniu objętości, jest np. taka seria L'Oreala. A najważniejsze to chyba dobra fryzura.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 14:04   #58
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Cienkie i rzadkie włoski - co robic?

No właśnie. Co zrobic z takimi włoskami ? Co można łykac? Znacie jakieś sposoby z własnego doświadczenia? Muszę dodac, że moje włosy nie są zniszczone. Nie wypadają, nie mają rozdwojonych końcówek - są może ciut przesuszone. Na co dzień używam push-upów no i to pomaga, ale może macie jakąś radę co by można jeszcze zrobic. Zastanawiałam się czy w Wawie jest jakaś klinika włosa, albo coś w tym rodzaju?
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 14:29   #59
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Cienkie i rzadkie włoski - co robic?

Może sobie doczepić? Efekt super ale na dłuższą metę niszczy własne włosy.
Może łykać INNEOV?
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 07:55   #60
Kleo797
Przyczajenie
 
Avatar Kleo797
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 10
Dot.: cienkie wlosy

polecam szampon z wyciągiem z czarnej rzepy np. Joanny
Używałam przez rok ,i teraz mam duzo grubsze włosy ,a oprócz tego są miękkie i lśniące
Kleo797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.