Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 18:23   #1831
agdaska14
Raczkowanie
 
Avatar agdaska14
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
GG do agdaska14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
wydaje mi się że Rogalin w naszych stronach, stał się już "oklepanym" miejscem, ja osobiście już się naoglądałam wystarczająco fotek ze sesji ślubnych w Rogalinie, natomiast z Książa nie widziałam jeszcze żadnej sesji...
Tak, w naszych stronach Rogalin jest oklepany ale chyba nikt nie będzie jechał na drugi koniec Polski czy choćby pod Wawe, żeby zrobić sesje plenerową, tym bardziej, że niektóre firmy liczą też sobie za dojazd. W naszych rejonach jest też zamek w Rydzynie czy w Kórniku. Zamek w Książu znajduje się w Wałbrzychu i gdzieś tam jest też Ogród Botaniczny.
Moje osobiste zdanie to lepiej skupić się na dobrym fotografie, który każdo miejsce pięknie ujmie w obiektywie
__________________
"Problemy to tchórze- atakują tylko w grupach" - Gaiman
agdaska14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:13   #1832
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam moje drogie przyszłe Panie Młode. Dawno mnie tu nie było Dzisiaj troche poryłem sobie w necie i trafiłem na ciekawy portal weselny , traktuje o wszystkim co ma zwiazek z weselem, ale głównie co mi sie rzuciło w oczy to weselne radio, muza non stop, niektóre kapele nawet całkiem nieźle grają www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl . A tak co do sali, bo ktoś wyżej pytał o salę na 100 osób to wiem, że w Rydzynie jest taka sala, ale nie wiem jak to teraz wygląda z tą salą i jej wynajmem na wesela, chodzi mi o MGOK - Sala Domu Kultury, pochodze z Rydzyny i wiem ,że ta sala miała solidne wyposarzenie i solidne warunki na mocne wesele. Tylko mieć kucharki i jazda, no przy okazji sesja foto z głowy ,blisko zamek , niekoniecznie zamek , ciekwe moim zdaniem fotki by wyszły na "szwdzkich okopach" albo na strzelnicy, ale to na marginesie nie chce się wcinać bo to nie moje kompetencje, aaa jeszcze jest sala w Rojęczynie też była solidnie wyposażona. Sala w Rydzynie strony www nie ma. Jeszcze raz powtarzam nie wiem jak teraz jest z tymi salami, ale kiedys aż huczało od wesel w tych salach. Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2011-01-19 o 20:17
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:49   #1833
julkam85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez anioleczek53 Pokaż wiadomość
Dokładnie myśle to samo co Ty ...
jestem podobnego zdania, ale zdarzają się wyjątki... czasami starsi właściciele sal czy też muzycy zespołów weselnych nie znają się na internecie, marketingu i pr... przez lata robią dobrą robotę, znajdując dzięki temu klientów i wychodzą z założenia że to im wystarczy. Warto czasami sprawdzić takie osoby, bo zazwyczaj mają "stare" niższe ceny gdyż nie mają rozeznania w konkurencji.
oczywiście trzeba pamiętać żeby poprosić tego typu osoby o jakieś portfolio i dowody swojej dotychczasowych realizacji
ps. tak apropo w zeszłym roku razem z narzeczonym byliśmy na wakacjach w kołobrzegu gdzie znaleźlismy przypadkiem bajeczny pensjonat w niskiej cenie prowadzony przez 73letnia kobietę która była dowodem iż rzetelnie wykonujac swoją pracę i bez reklamy klienci się zawsze znajdą
julkam85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:19   #1834
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez agdaska14 Pokaż wiadomość
Tak, w naszych stronach Rogalin jest oklepany ale chyba nikt nie będzie jechał na drugi koniec Polski czy choćby pod Wawe, żeby zrobić sesje plenerową, tym bardziej, że niektóre firmy liczą też sobie za dojazd. W naszych rejonach jest też zamek w Rydzynie czy w Kórniku. Zamek w Książu znajduje się w Wałbrzychu i gdzieś tam jest też Ogród Botaniczny.
Moje osobiste zdanie to lepiej skupić się na dobrym fotografie, który każdo miejsce pięknie ujmie w obiektywie
Dokladnie podpisuje sie pod tym, co napisałaś. Dobry fotograf nie potrzebuje pałaców, zamków, wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja wole sesje na łonie natury, bez żadnych ścian pałacowych w tle i taką też miałam
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:22   #1835
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

dawno mnie tu nie było
i pewnie się powtórzę ale mam nadzieje że mi wybaczycie
Jeśli chodzi o sesje ślubne zgadzam się z agdaska14, aalegna
dobry fotograf nie potrzebuje jakiś super wyszukanych miejsc,
a pałacu i tak za wiele na zdjęciach nie będzie widać może jakieś fragmenty czy detale i może warto iść w innym kierunku np. wybrać na sesję jakieś wasze ulubione miejsce spotkań ulubioną kawiarnię czy knajpkę miejsce, w którym się poznaliście lub inne ważne tylko dla was miejsce. Przed swoim ślubem przejrzałam mnóstwo stron różnych fotografów i miejsca w których robili zdjęcia były przeróżne od często spotykanych płacy i parków po zdjęcia podwodne w basenie czy na pustej sali kinowej, widziałam także sesję zdjęciową na boisku piłkarskim. Szukajcie własnych pomysłów i własnych miejsc. Życzę udanych sesji zdjęciowych.
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:23   #1836
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Mnie się także bardzo podobają spontaniczne zdjęcia plenerowe. Tak szukaliśmy fotografa, by znaleźć człowieka, który robi takie właśnie zdjęcia. Znamy pary, które wcześniej fotografował i wiemy jakie są i że na zdjęciach wyszły pięknie. Sztuczne, robione na siłę pozy pałacowe nam nie leżą zupełnie. Dużo rozmawialiśmy z nim o samym plenerze, dał nam wiele wskazówek, bo bardzo dużo zależy też od samych osób fotografowanych, im bardziej przyłożą się do sesji i wczują tym lepiej wygląda to na fotografiach. Nam nie zależy na sukni więc nie ma problemu ze skokiem do wody, siadaniem i kładzeniem się na ziemi.
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:34   #1837
anulaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam mam takie pytanie czy wiecie cos na temat pracowni krawieckiej scarlet w lesznie na budowlanej . Moze ktoś tam szył sobie sukienke
anulaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 12:36   #1838
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez anulaaa6 Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanie czy wiecie cos na temat pracowni krawieckiej scarlet w lesznie na budowlanej . Moze ktoś tam szył sobie sukienke
Kuzynka chyba tam szyła swoją sukienkę, była zadowolona z efektów
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:24   #1839
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hej dziewczynki możecie mi coś powiedzieć o salonie urody monroe i zakładzie fryzjerskim agatti?umówiłam się na piątek na próbną fryzurę i makijaż, bo spodobało mi się jak pani z monroe robiła makijaż na targach ślubnych...ale w sumie nic więcej o nich nie wiem
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:55   #1840
anulaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Question Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hej rowniez widziałam na targach makijaz w wykonaniu tej pani i bardzo mi sie podobał .Tylko niestety nie pomoge Ci w tej kwesti bo nie jestem z Leszna .
Gdzie dziewczyny kupujecie lub szyjecie swoje sukienki ,bo właśnie z tym mam problem
anulaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:08   #1841
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

ja swojej sukienki najpierw szukalam oczywiscie w lesznie.najlepszy wybor i obsluga wg mnie byly na chrobrego i krolowej jadwigi.nie znalazlam tam jednak nic co by mnie totalnie zachwycilo.nastepnie pojechalam do poznania i szczerze mowiac bylam rozczarowana. w koncu postanowilam ze pojade do wroclawia szczerze polecam własnie to miasto, duuuuuuzo sklepow, ogromny wybór. ja kupiłam swoją suknie w salonie belissima za polowe ceny bo byl to model z ekspozycji. ale na tej ulicy gdzie znajduje sie ten salon bylo cale mnostwo skpelow z sukniami, po prostu sklep na sklepie
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:28   #1842
agdaska14
Raczkowanie
 
Avatar agdaska14
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
GG do agdaska14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
ja swojej sukienki najpierw szukalam oczywiscie w lesznie.najlepszy wybor i obsluga wg mnie byly na chrobrego i krolowej jadwigi.nie znalazlam tam jednak nic co by mnie totalnie zachwycilo.nastepnie pojechalam do poznania i szczerze mowiac bylam rozczarowana. w koncu postanowilam ze pojade do wroclawia szczerze polecam własnie to miasto, duuuuuuzo sklepow, ogromny wybór. ja kupiłam swoją suknie w salonie belissima za polowe ceny bo byl to model z ekspozycji. ale na tej ulicy gdzie znajduje sie ten salon bylo cale mnostwo skpelow z sukniami, po prostu sklep na sklepie
Aangelek Swoją kupiłam w salonie pod Belissimą Ja również nie mogłam nic znaleźć w Lesznie, Głogowie i Poznaniu bo jestem wysoka (187cm). Udało mi się kupić nową suknię za 850! zł a kosztowała 2100 zł + poprawki. Wrocław ul. Sokolnicza 7 - są dwa budynki równoległe do siebie, w każdym pawilon, suknie, welony, buty, biżuteria. Wszystko kupiłam w jednym miejscu. Z dworca PkP można dojechać 1 tramwajem. Polecam dziewczyny jeśli tu nic nie możecie dostać
__________________
"Problemy to tchórze- atakują tylko w grupach" - Gaiman
agdaska14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:35   #1843
A lka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez mikka25 Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach: fotograf, kamerzysta, zespół czy nawet porządna sala bez własnej strony www to coś kojarzącego mi się mało profesjonalnie. Nie zaufałabym za żadne skarby firmie, której prac nie mogę obejrzeć w sieci, na bieżąco, aktualnych. Wszystkiego szukamy w sieci, nawet to forum jest tego dowodem. Dlatego usługodawcy nie posiadający witryn www nie budzą mojego zaufania.
A ja myślę że najlepszą reklamą jest reklama pantoflowa czyli przez polecenie od osób które się nie zawiodły na danej pracy.Nie zawsze ładna reklama to dobry produkt .
A lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:00   #1844
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez A lka Pokaż wiadomość
A ja myślę że najlepszą reklamą jest reklama pantoflowa czyli przez polecenie od osób które się nie zawiodły na danej pracy.Nie zawsze ładna reklama to dobry produkt .
Ale ja się z Tobą zgadzam, sami tak wybieraliśmy - właśnie z polecenia. Nie myl jednak jednak strony www zespołu, sali, czy fotografa z reklamą. Pokazanie własnych prac, wnętrz, czy muzyki to nie reklama tylko ekspozycja. Nawet najlepsze polecenie wymaga weryfikacji. Dla mnie w/w usługodawcy bez www nie są po prostu kompletnie brani pod uwagę. Tak jak duży fiat nie jest samochodem, którym chciałabym jeździć, też jedzie, ale jest po prostu czymś archaicznym - podobnie jak usługodawca bez witryny w sieci.
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:24   #1845
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam,

ja mam pytanie odnośnie nauk przedmałżeńskich. Orientujecie się może, czy w najbliższym czasie będą się odbywały w kościele św. Kazimierza, albo św. Antoniego? Na ich stronach www niestety nie znalazłam żadnej informacji na ten temat..
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:31   #1846
martok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam serdecznie,
jestem aktualnie na etapie wyboru sali. w ścisłej 3 zostały: Jeziorki, Sadyba w boszkowie oraz club Rueda w buczu.
mam kilka watpliwosci co do organizacji jeziorek w miesiacach sierpien, wrzesnien. obawiamy się, że będziemy mocno uzaleznieni od pogody. Będę wdzięczna za opinie co do tej sali i tego, jak spisuje się w deszczową pogode, jak w chlodny wieczor i zimna noc...
będę też bardzo wdzięczna za opinie co do sadyby i ruedy - czy ktoś z Was miał lub był na imprezie weselnej w tych 3 miejscach? z góry dziękuję.
martok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:26   #1847
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Sadybę mogę śmiało polecić, kameralnie cicho i nikt nie przeszkadza. Blisko na plażę, duży parking. Mają też dobrą kuchnię. Jeziorki mi się nie podobają, to miejsce nie ma klimatu mimo pozornie bardzo ładnego wystroju. Mi nie odpowiadała także ich kuchnia. Rueda w moim osobistym rankingu jest na ostatnim miejscu z wymienionej przez ciebie trójki. Jedzenie smaczne, ale obok sklep spożywczy.....hmmm. Jakoś nie. Gdybym miała wybierać:
1. Sadyba
2. Jeziorki
3. Rueda.
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:50   #1848
martok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziękuję za opinię,
mam kilka zastanowień co do każdej opcji.
Jeziorki - super wystrój, ale pytanie jak tam jest w zimne noce lub deszczową pogodę? spotkałaś się z takimi warunkami|?
w sadybie - martwi mnie podział sal na 2. planujemy 120 osób, a sala głowna miesci do 90 osób. pytanie jak sprawdza się podzeilenie gosci na 2 przestrzenie...czy nie jest tam zbyt ciasno? nie odnioslas takiego wrazenia?
i rueda - faktycznie ten sklep troszkę odstrasza.. i też martwi podział na salę siedząca i taneczną..widziałaś w tym problem? da się to odczuć, czy nie?
martok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:37   #1849
nikitka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez martok Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię,
mam kilka zastanowień co do każdej opcji.
Jeziorki - super wystrój, ale pytanie jak tam jest w zimne noce lub deszczową pogodę? spotkałaś się z takimi warunkami|?
w sadybie - martwi mnie podział sal na 2. planujemy 120 osób, a sala głowna miesci do 90 osób. pytanie jak sprawdza się podzeilenie gosci na 2 przestrzenie...czy nie jest tam zbyt ciasno? nie odnioslas takiego wrazenia?
i rueda - faktycznie ten sklep troszkę odstrasza.. i też martwi podział na salę siedząca i taneczną..widziałaś w tym problem? da się to odczuć, czy nie?
hej, ja bede miala 10.09.11 wesele w ruedzie mi ten sklep nie przeszkadza
a bylam juz na takim weselu gdzie sala do tanczenia byla osobno i goscie tego nie odczuli.. ja chcialam miec wesele w wilczu ale niestety mieli wszystkie terminy juz zajete.. a z drugiej strony to troche daleko, dlatego zdecydowalismy sie na ruede. Pozdrawiam
nikitka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:23   #1850
magda1945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej nauki w św. Antoniego będą w marcu
magda1945 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:33   #1851
martok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez mikka25 Pokaż wiadomość
Sadybę mogę śmiało polecić, kameralnie cicho i nikt nie przeszkadza. Blisko na plażę, duży parking. Mają też dobrą kuchnię. Jeziorki mi się nie podobają, to miejsce nie ma klimatu mimo pozornie bardzo ładnego wystroju. Mi nie odpowiadała także ich kuchnia. Rueda w moim osobistym rankingu jest na ostatnim miejscu z wymienionej przez ciebie trójki. Jedzenie smaczne, ale obok sklep spożywczy.....hmmm. Jakoś nie. Gdybym miała wybierać:
1. Sadyba
2. Jeziorki
3. Rueda.
mikka25 a jak oceniasz jedzenie w sadybie? dostałam wstępne menu i jest najskromniejsze z tych 3 miejsc. wydaje się być mało urozmaicone i okrojone. .. nie wiem co myśleć, bo cenowo są porównywalni do ruedy, gdzie menu jest chyba nawet 3 razy szersze..:/
martok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:28   #1852
Ciara86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam serdecznie, chciałabym podzielic sie z wami moimi spostrzeżeniami na temat wesela, mój ślub odbędzie sie 24 września w Banderozie Osieczna zespół który mogę polecic to Tolka TRI można ich znaleśc na nk są to młodzi chłopacy którzy grają ze sobą od szkoły. Mi bardzo przypadli do gustu są gdzies z okolic krzywinia.
Mam jednak inne zmartwienie kosmetyczka i fryzjerka bardzo rzadko sie maluje a włosów nie zabardzo lubie upinac, do ślubu jednak musze sie wymalowac i zrobic jakąs fryzure a nie wiem u kogo? bardzo proszę was o pomoc!!!
Ciara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:17   #1853
Pina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

(hej dziewczynki możecie mi coś powiedzieć o salonie urody monroe i zakładzie fryzjerskim agatti?umówiłam się na piątek na próbną fryzurę i makijaż, bo spodobało mi się jak pani z monroe robiła makijaż na targach ślubnych...ale w sumie nic więcej o nich nie wiem )

Jak najbardziej polecam. Marlena i Paulina to profesjonalistki w swojej dziedzinie. Marlena robiła mi mój ślubny makijaż, jak i mojej mamie i siostrze. Piękny, na zdjęciach wygląda fenomenalnie, bardzo trwały. Dodam, że brałam ślub w lipcu i temperatura tego dnia przekroczyła 35 stopni, a makijaż nie spłynął. Dziewczyny używają bardzo dobrych kosmetyków, a oferta ich usług jest bardzo szeroka. Cena makijażu jest też bardzo przystępna. Jeszcze nie zawidłam się na dziewczynach i efekcie ich pracy.
Pina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:36   #1854
mikka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez martok Pokaż wiadomość
mikka25 a jak oceniasz jedzenie w sadybie? dostałam wstępne menu i jest najskromniejsze z tych 3 miejsc. wydaje się być mało urozmaicone i okrojone. .. nie wiem co myśleć, bo cenowo są porównywalni do ruedy, gdzie menu jest chyba nawet 3 razy szersze..:/
Hmmm, to jest argument. Za mało jedzenia na weselu to spory kłopot niestety. Jedzenie w Sadybie jest bardzo smaczne, ja byłam na weselach, gdzie było go sporo, wręcz dużo. Kuchnię w Ruedzie też wspominam nieźle, choć nie miałam okazji bawić się tam na weselu,ale raczej na okolicznościowej imprezie. Nie było to stricte weselne menu więc nie można też wprost porównać. Standard Sadyby wydaje mi się nieco wyższy od Ruedy i lokalizacja lepsza/ładniejsza. To też jest argument, który warto wziąć pod uwagę.
mikka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 08:18   #1855
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Pina1985 Pokaż wiadomość
(hej dziewczynki możecie mi coś powiedzieć o salonie urody monroe i zakładzie fryzjerskim agatti?umówiłam się na piątek na próbną fryzurę i makijaż, bo spodobało mi się jak pani z monroe robiła makijaż na targach ślubnych...ale w sumie nic więcej o nich nie wiem )

Jak najbardziej polecam. Marlena i Paulina to profesjonalistki w swojej dziedzinie. Marlena robiła mi mój ślubny makijaż, jak i mojej mamie i siostrze. Piękny, na zdjęciach wygląda fenomenalnie, bardzo trwały. Dodam, że brałam ślub w lipcu i temperatura tego dnia przekroczyła 35 stopni, a makijaż nie spłynął. Dziewczyny używają bardzo dobrych kosmetyków, a oferta ich usług jest bardzo szeroka. Cena makijażu jest też bardzo przystępna. Jeszcze nie zawidłam się na dziewczynach i efekcie ich pracy.

oo alez sie ciesze z Twojej wypowiedzi w piatek ide juz na probna fryzure i makijaz - juz nie moge sie w takim razie doczekac
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:47   #1856
asiunia1802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez mikka25 Pokaż wiadomość
Sadybę mogę śmiało polecić, kameralnie cicho i nikt nie przeszkadza. Blisko na plażę, duży parking. Mają też dobrą kuchnię. Jeziorki mi się nie podobają, to miejsce nie ma klimatu mimo pozornie bardzo ładnego wystroju. Mi nie odpowiadała także ich kuchnia. Rueda w moim osobistym rankingu jest na ostatnim miejscu z wymienionej przez ciebie trójki. Jedzenie smaczne, ale obok sklep spożywczy.....hmmm. Jakoś nie. Gdybym miała wybierać:
1. Sadyba
2. Jeziorki
3. Rueda.
Mogłabym zaproponować salę, którą sami wybraliśmy - Toscania we Włoszakowicach (teraz budują tam przepiękną salę której wizualizację można zobaczyć na ich stronie internetowej) menu nie jest drogie - ok 130 zł
asiunia1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:01   #1857
buka_
Przyczajenie
 
Avatar buka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 27
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

martok, a ja mam wesele w Balladzie w Błotnicy, to jest nie daleko od Boszkowa. Jedzenie mają bardzo dobre, zerknij sobie na ich strone. Z zewnątrz nie powala, ale w środku bardzo ładnie
buka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:09   #1858
Syla_Dz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez asiunia1802 Pokaż wiadomość
Mogłabym zaproponować salę, którą sami wybraliśmy - Toscania we Włoszakowicach (teraz budują tam przepiękną salę której wizualizację można zobaczyć na ich stronie internetowej) menu nie jest drogie - ok 130 zł
Asiunia ja tez mam wesele w Toscani ale dopiero w sierpniu 2012r. Zdecydowalismy sie na menu za 150zl+ doplata za napoje i ciasto.Bierzecie ciasto od nich czy sami kupujecie? Wiesz moze cos na temat ich jedzenia, czy jest smaczne i czy jest go wystarczająco?
Syla_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:08   #1859
kikusia21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

A orientuje się może ktoś, gdzie można zrobić poradnie przedmałżeńską, ale tak na szybkiego np płaci się więcj i jedno spotkanie góra dwa ??
kikusia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:42   #1860
Klusi_Oli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam Was wszystkie serdecznie mocno
próbowałam znaleźć lecz mi się nie udało, jeżeli ponowie wątek to z góry przepraszam, ale chciałabym wiedzieć czy któraś z Was malowała się bądź słyszała coś o makijażach wykonanych przez osoby z salonów Beuty Secret orac BodyArt????
bardzo będę wdzięczna o jakiekolwiek opinie
Klusi_Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.