Zakopane - noclegi i nie tylko - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-19, 16:00   #361
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Zakopane- welcome to...

Hej Bardzo dziękuję za odpowiedź postanowiłam nieco zmniejszyc program, ale i tak planuję dużo zobaczyc i zwiedzic zacznę sobie od wjechania na Gubałówkę, następnie odwiedzę Harendę, teatr Witkacego ( ewentualnie ) i cmientarz na Pęksowym Brzysku. Później pojadę do Doliny Kościeliskiej i spróbuję dojśc do Smreczyńskiego stawu. I tyle
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:42   #362
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja szukam jakiegoś fajnego noclegu na romantyczny weekend z mężem. Podobają mi się pokoje w stylu zakopiańskim. Znalazłam fajne apartamenty "Tatiana"(czy jakoś tak) tylko że nie podają cen, chyba nie na naszą kieszeń. Szukam czegoś koniecznie w centrum, do 70zł/os.
W trakcie szperania po necie znalazłam też kilka fajnych miejsc, podaję linki, może się komuś przydadzą
-tu na podróż poślubną, ale cena powala na kolana http://www.slubny-zakopane.superturystyka.pl/
-te noclegi znalazłam na all, fajny wystrój i cena by mi odpowiadała ale wolałabym poznać jakieś opinie czy jest rzeczywiście tak jak wygląda a cieżko znaleźć coś w necie http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=12962521

Może wy mi coś polecicie?
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:06   #363
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Mona - jeśli chcesz nocleg za ok. 50 zł, poszukaj prywatnych kwater ze zdjęciami pokoi (słowo "apartamenty" w nazwie odpada) i przy rezerwowaniu zażycz sobie konkretny pokój ze zdjęcia, żeby nie dali Ci jakiegoś zwyczajnie urządzonego. Tego jest mnóstwo!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:33   #364
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mona - jeśli chcesz nocleg za ok. 50 zł, poszukaj prywatnych kwater ze zdjęciami pokoi (słowo "apartamenty" w nazwie odpada) i przy rezerwowaniu zażycz sobie konkretny pokój ze zdjęcia, żeby nie dali Ci jakiegoś zwyczajnie urządzonego. Tego jest mnóstwo!
Wiem ile tego jest bo od kilku dni w tym siedzę Ja dosyć wybredna jestem i nic mi sie nie podoba, albo jest już zajete, albo za daleko od centrum, albo pokoje jak za komuny, czasem pokój fajny ale łazienka na korytarzu więc szukam dalej
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:39   #365
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Niestety, nieraz na same telefony wydałam tyle, co za nockę
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:56   #366
hors de prix
Raczkowanie
 
Avatar hors de prix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 437
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

A może ktoś był w Willi "Szarotka" w Gliczarowie Górnym i mógłby coś powiedzieć na temat tego miejsca?
__________________
Będę Cię kochać do końca życia.
A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci.
Czy mnie rozumiesz?
hors de prix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:04   #367
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

My z Tż jedziemy na "spontana" i będziemy nocować gdzie będzie wolne, niestety nie możemy zarezerwować nic" normalnie" bo mamy po 2 czy 3 dni w różnych miejscowościach. Jednak myślę że w cenie do 40zł się wyrobimy.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 19:44   #368
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja na Sylwestra byłam w prywatnej kwaterze w Bukowinie i zapłaciłam 45 zł od osoby, czyli bardzo tanio. Jeśli ktoś chce namiar, to napiszę.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 18:55   #369
sylwia_19
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_19
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zakopane- welcome to...

Również w te wakację odwiedzę Zakopane w którym jestem wręcz zakochana A co do noclegów mając troszkę cierpliwośći można wyszukać coś naprawdę godnego uwagi Sama za nocleg płacę 40 zł, co prawda beż wyżywienia ale w pokoju (2 os lub 4 os) jest bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny (lodówka,mikrofalówka,szt ućce,zestaw talerzy i misek,czajnik elektryczny) oraz własna łazienka.Wszystko nowe a właścicielka przemiła.Ja jestem bardzo zadowolona
sylwia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:20   #370
mancia mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

hej.
We wrześniu z koleżankami wybieramy się do Zakopanego dajcie znac gdzie babki po trzydziestce mogą fajnie spędzić czas. Szlaki turystyczne juz mamy ustalone przydaloby się jeszcze jakieś spa albo masaż no i dobra knajpka z fajną muzyką.Przeczytałam większość postów na tym forum ale jak by wam jeszcze coś się przypomniało to dajcie znać.
mancia mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:32   #371
hiacynta85
Raczkowanie
 
Avatar hiacynta85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 80
Dot.: Zakopane- welcome to...

Sylwia, mogłabyś podać namiary na te noclegi?
hiacynta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:13   #372
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Cytat:
Napisane przez mancia mk Pokaż wiadomość
hej.
We wrześniu z koleżankami wybieramy się do Zakopanego dajcie znac gdzie babki po trzydziestce mogą fajnie spędzić czas. Szlaki turystyczne juz mamy ustalone przydaloby się jeszcze jakieś spa albo masaż no i dobra knajpka z fajną muzyką.Przeczytałam większość postów na tym forum ale jak by wam jeszcze coś się przypomniało to dajcie znać.
jak będziecie samochodem to do SPA możecie pojechać do nowootwartych Term w Białce Tatrzańskiej
w sumie to tak trochę w ciemno polecam, bo tam niestety nie dotarłam ale na stronie wydaje się ekstra
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:33   #373
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

ja polecam OW "Pod Czarnym Borem" - właśnie spędziliśmy w nim podróż poślubną - świetne pokoje, super obsługa i pyszne jedzonko
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 13:01   #374
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
My z Tż jedziemy na "spontana" i będziemy nocować gdzie będzie wolne, niestety nie możemy zarezerwować nic" normalnie" bo mamy po 2 czy 3 dni w różnych miejscowościach. Jednak myślę że w cenie do 40zł się wyrobimy.
Do 40 zł na pewno
Właśnie wróciłam z Zakopanego i za nocleg w pokoju z łazienką niedaleko dworca płaciłam 40zł.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 16:23   #375
inrock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lower silesia;)
Wiadomości: 345
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

My z TŻ będąc w Zakopanym zawsze szukamy noclegów na Starych Krupówkach. Bardzo lubimy spać w tych dużych, góralskich domach. Gospodarze są tam przemili, służą radą. Wróciliśmy trzy dni temu i nocleg kosztował nas 30 zł/os. Pokój ładny, czysty, co prawda łazienka na korytarzu, natomiast nam to nie przeszkadza. Wszystkie łazienki na każdym piętrze wyremontowane,w kafelkach, co już jest dla mnie ważne. Oprócz tego do dyspozycji mieliśmy dużą kuchnię z wyposażeniem. Minusem może być to, że rzeczywiście do centrum jest daleko, jakieś 25 minut spaceru. Ale komu nie przeszkadza, to naprawde polecam. W zeszłym roku mieszkaliśmy także na Starych Krupówkach, u Pana, który był ratownikiem TOPRu , Góral z krwi i kości, który w domu miał radiostację i niekiedy słyszeliśmy jak otrzymywał informacje o sytuacji w górach. Fajna sprawa
__________________
Özgür
inrock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:28   #376
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Witajcie.
Wczoraj z TŻtem wróciliśmy z Zakopanego. Byliśmy od wtorku 9 sierpnia - pogoda się udała! Czasem troszkę pokropiło, ale naprawdę niewiele.

Noclegi mieliśmy w dwóch "kwaterach" (należących do jednej rodziny), gdyż wyjazd był organizowany na ostatnią chwilę, a chcieliśmy jechać na jak najdłużej. Pokoje wynajmowaliśmy na Makuszyńskiego i Zamoyskiego, czyli tak na prawdę tuż przy górnych Krupówkach.

Najpierw byliśmy w Willi Ruczaj. Zaszła jakaś pomyłka i pierwszy dzień spaliśmy w wielkim dwupokojowym apartamencie - męczyliśmy się w nim strasznie. Brzmi śmiesznie, ale ogrom tej przestrzeni wręcz nas przytłaczał i dusił. Następnie zostaliśmy przeniesieni do pokoju, w którym powinniśmy być od początku. Pokój nam się podobał. Nie był duży, ale wystarczyło miejsca i czuliśmy się w nim znacznie lepiej niż w tym ogromnym apartamencie. Wyposażenie pokoju: szafa, komoda, stolik, 2 krzesła, szafka nocka, lampka nocna, czajnik, tv. W pokoju niewielka łazienka. Widok na giewont, lekko przysłonięty drzewami.
Minus za posprzątanie, gdyż na znajdującym się tuż za łóżkiem kaloryferze znajdowała się obrzydliwa, przyklejona przeżuta guma :/ Nocleg 50zł - cisza i spokój. Ściany jednak cienkie, gdyż pewnej nocy obudziło mnie okrutne chrapanie któregoś z sąsiadów :O


Później przenieśliśmy się do Szarotki, w której już kilkakrotnie byłam. I nie wiem czy po tych kilku latach pensjonat się "wysłużył", czy akurat tak niefortunnie trafiliśmy.. ale.. nie do końca Nam się podobało. Pokój sam w sobie ładny, malutki. Wyposażenie: duża szafa, stolik, krzesło, lampka nocna, tv. Łazienka duża, przestronna. Jednakże skrzypiące przy każdym najmniejszym ruchu łózko, rozsypujące się: kontakt (wypadający przy każdej możliwej okazji, nawet lekkiego dotknięcia z przytrzymaniem obudowy) i drzwi prysznicowe, przy których trzeba było się nakombinować, aby je zamknąć - odstraszały. Nocleg 40zł. Cisza i spokój?! - U nas o tym nie było mowy. Sąsiedzi hałaśliwi, nie przestrzegający ciszy nocnej (koedukacyjne spotkania "międzypokojowe" do późnych godzin, 15 minutowe żegnanie się na korytarzu - zaraz pod naszym pokojem) i ciągłe trzaskanie drzwiami (niezależnie od pory dnia i nocy). Po zwróceniu im uwagi, przestali nieco trzaskać drzwiami. Szkoda, że tylko nieco, ale dobre i to..
Dom ma bardzo cienkie ściany.. mimo, że byliśmy na poddaszu - wszystko słyszeliśmy. Tupanie na każdym z pięter, trzeszczące drzwi i ich zamykanie (nie tylko sposobem, którym jest trzaskanie), a nawet zapalanie świateł.
Z pokojem obok sąsiadowaliśmy "łazienką", w której czysto i dokładnie, słychać było rozmowy znajdujących się w nim osób!


Kiedyś podobało mi się tam znacznie bardziej - w tym roku byłam rozczarowana (może to efekt rosnących wymagań, porównania z innymi pensjonatami, albo braku szczęścia do sąsiadów).
Do Willi Ruczaj z chęcią bym jeszcze wróciła.. do Szarotki - na razie mnie nie ciągnie.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:12   #377
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja nocowałam w Willi Otulina. Widok na Giewont, do Krupówek 10 min piechotą. W pokoju mielismy telewizor, czajnik elektryczny, wlasną łazienkę. Kuchnia była wspólna. Nie pamiętam dokładnie ceny ale chyba 35 zł/os. Byliśmy tam we wrześniu z mężem. Mamy miłe wrażenia
Villga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:30   #378
mmagdallenka
Przyczajenie
 
Avatar mmagdallenka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja zawsze nocuję u Pani Krystyny Lassak, miejscowość Ząb-Gubałówka, polecam z całego serca
__________________
Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
mmagdallenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:46   #379
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja polecam Willę Mozaikę na Makuszyńskiego płaciliśmy 60zł od osoby ale warto
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:52   #380
Kasiamarta120
Raczkowanie
 
Avatar Kasiamarta120
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 151
GG do Kasiamarta120
Tani nocleg Zakopane

Znacie może jakiś fajny tani pensjonat czy hotel w Zakopanem najlepiej w centrum .
Kasiamarta120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:22   #381
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Tani nocleg Zakopane

Ja nocowałam na Makuszyńskiego 8 minut pieszo do Krupówek więc blisko 60zł za osobę pokoje z łazienką przytulna spokojna okolica polecam
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 08:35   #382
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Tani nocleg Zakopane

Tani hotel w Zakopanem ? Nie znam takiego
W tym roku nocowałam za 40 zł (pokoje z łazienką, przytulny i czysty dom, blisko dworca PKP) na Chramcówkach.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:20   #383
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Tani nocleg Zakopane

ja mogę polecic nocleg byłam w tym roku i było super.
Teresa Stopka zakopane wpisz w google i znajdzie doba 35 zł od odoby + kuchnia i łazienka
20 min do krupówek, z okna widac wyciąg na gubałówkę . Do sklepu 2 min nie ma tam szału, ale podstawy mozna kupic natomiast 10 min drogi i mamy 2 sklep oraz 2 bary blisko
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:14   #384
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Tani nocleg Zakopane

ja płaciłam 25 zl od osoby kolo Zakopanego w Zębie ''U Poraja''. Piękne widoki z okna, ogólnie pokój bardzo czysty z łazienką i telewizorem. Bar na dole. Bardzo polecam Do Zakopca pieszo jakos 50 min przez gubałówke albo 30 min laskiem Busiki jezdza co 20 min do Zakopca, palci sie za nie 4 zl wiec nie ma tragedii. Bardzo polecam to miejsce
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2013-12-26 o 22:01
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 12:26   #385
kafka145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
zakopane dla zakochanych

Witam chce zabrac moja dziewczyne so zakopanego zalezy mi aby w domku był kominek lub duza wanna 2 osobowa a najepiej to i to dobrze było by jak było by tez tanio wiem ze to duzo prosze o sprawdzone kontakty to wazne
kafka145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:36   #386
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: zakopane dla zakochanych

Cytat:
Napisane przez kafka145 Pokaż wiadomość
Witam chce zabrac moja dziewczyne so zakopanego zalezy mi aby w domku był kominek lub duza wanna 2 osobowa a najepiej to i to dobrze było by jak było by tez tanio wiem ze to duzo prosze o sprawdzone kontakty to wazne
Polecam przeglądnięcie ofert poprzez wstukanie żądania w Google, wyskoczy Ci np. stronka http://www.noclegizakopane.net

Ogłoszenia okraszone są zdjęciami, od razu obejrzysz pokój.

Tanio to tylko na polu namiotowym.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 09:07   #387
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Jeśli ktoś szuka ofert w Zakopanem to niech uważa na zwrot "centrum Zakopanego " ... dla niektórych to bardzo szerokie pojęcie
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:44   #388
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja mogę polecić następujące miejsca dla wymagających:

http://helan-zakopane.pl/
http://zakopane-rys.com.pl/
http://www.willamonia.pl/
http://www.camaro.zakopane.pl/
http://www.gubalowka.pl/

Wszystkie sprawdzone osobiście, ceny od 50 zł
Ze wszystkich miejsc blisko na Krupówki, spokojnie spacerkiem od 8 do 15 min
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...

Edytowane przez aleida
Czas edycji: 2011-11-11 o 15:47
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:04   #389
aneczka22pozn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Tani nocleg Zakopane

W centrum to na pewno nic taniego nie znajdziesz. Polecam gdzieś przy kościeliskiej. Dobry dostęp do centrum i taniej
aneczka22pozn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:10   #390
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

a mozecie mi polecic jakis nocleg dla mnie, mojego TZ i psa? ogladalam przerozne oferty, ale jestem niezdecydowana. a moze lepiej byloby wynajac cos bardziej prywatnego, z uwagi na psa, jakas mala chatke czy cos...?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-10 12:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.