Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-01, 12:14   #1141
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Ja tego retinolu trochę się obawiam, stosowałam w kremie Avene i to była maskara.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 23:22   #1142
Uzytkownik4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Obawiam się, że w takich zagranicznych aptekach internetowych, w których można kupić leki bez recepty, jest całkiem spore ryzyko zakupu leków sfałszowanych. Pół biedy, jeśli zamiast substancji czynnej, jest substancja neutralna, gorzej jeśli są w nich jakieś substancje szkodliwe.
Uzytkownik4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 19:06   #1143
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam stąd http://www.blue-point-international...._search=Search


Teraz zastanawiam się nad zamówienieniem stąd:
https://www.pharmathaistore.com/sear...submit_search=
trochę drożej ale i tak dobra cena
zamowilas te retiny? Doszly? Bo ja tez szukam czegos z retinolami ale zupelnie nie rozumiem czemu zniknely z polskich aptek

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

A w tym sklepie Blue Piont jak sie placi? Parta kredytowa czy mozna przez przelewy 24? Tak samo jak na Aliexpres?
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 07:40   #1144
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
zamowilas te retiny? Doszly? Bo ja tez szukam czegos z retinolami ale zupelnie nie rozumiem czemu zniknely z polskich aptek

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

A w tym sklepie Blue Piont jak sie placi? Parta kredytowa czy mozna przez przelewy 24? Tak samo jak na Aliexpres?

Próbowałam zamówić z tego sklepu Pharmathaistore ale się nie doczekałam linku do płatności kartą (po złożeniu zamówienia wysyłają na maila link) nie wiem dlaczego, w ogóle nie ma kontaktu ze sklepem, pisałam kilka razy, także odpuściłam stąd.
Jeżeli chodzi o Blue Point ... to kupiłam pół roku temu (była płatność przez Paypal) - trzy tubki mi starczyły na ok. 7 miesięcy (kończę już tą trzecią) teraz mają płatność przelewem SEPA (kosztuje 5 zł) ale jeszcze nie zamawiałam, bo jak składam zamówienie to nie pojawia mi się taka opcja zapłaty. Sklep polecam, szybko przyszła przesyłka. Krem oryginalny.
Nie wiem co robić. Ciężko ten Retin zdobyć teraz, w miarę dobrej cenie.
Zastanawiam się nad jakimś zamiennikiem. Myślę o tych z The Ordinary albo LIQ CR.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 15:37   #1145
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Ja tez mysle co robic...tym bardziej ze niedawno poczytalam o ciemnej stronie retinoli...i nie wiem uzywac czy odpuscic. Ja to uzywalam w celach antystarzeniowych

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 20:45   #1146
adestefidelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Witajcie, jak pisałam 2 miesiące temu kupiłam tretinoninę 0,1% na olx z Bielska. Do tej pory kupiłam jeszcze dwa opakowania, jak mi sprzedawca wystawił na allegro. Efekty całkiem spoko przed i po w załączniku
Rolka plus ta tretinoina w żelu 0,1% brak słońca + filtr
Ogólnie jestem zadowolona z tego zakupu, skutki uboczne to: łuszczenie, zaczerwienienie, swędzenie, burak po zdenerwowaniu, szczypanie, przesuszenie skóry (likwidowane lanoliną), jeszcze większe złuszczenie (teksty, masz coś na twarzy znajomych albo okruszki ci się przyczepiły do czoła rodziny to norma). Jak facet ma brodę i cię całuję to tortura w pierwszych tygodniach. Pocenie przy upale = pieczenie i swędzenie jak jasna ******
No, ale tego się spodziewałam. Pociągnę jeszcze temat i spróbuje na włosy z loxonem jak zaleca na tej ofercie. Średnio mam odrostu 1 cm co miesiąc zobaczę co po tretinoinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (69,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (114,8 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez adestefidelis
Czas edycji: 2017-09-26 o 20:47 Powód: obrazki się nie wkleiły
adestefidelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 10:50   #1147
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Ja tez mysle co robic...tym bardziej ze niedawno poczytalam o ciemnej stronie retinoli...i nie wiem uzywac czy odpuscic. Ja to uzywalam w celach antystarzeniowych

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Ja też nie wiem na co się zdecydować. Też stosuję tylko i wyłącznie przeciwstarzeniowo i nie chcę przerywać kuracji. Ja w sumie tretinoinę stosuję już ponad 10 lat, bez przerw, cały rok i widzę efekty. Nie wyobrażam sobie przerwać. Jeszcze jest taki polski produkt Mediqskin żółty (0,2 % tretinoiny), ale obawiam się, że może mieć podobne skutki uboczne jak Atrederm, którego nie da się używać codziennie. Denerwuje mnie to łuszczenie i czerwienienie skóry. Natomiast po kremie Retin A nie mam żadnych podrażnień ani łuszczenia. Działa rewelacyjnie.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 13:54   #1148
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Amelianna a skad jestes? Moze jakos razem to zamowimy? Ja z Retinu tez bylam zadowolona jak jeszcze byl dostepny..ostatnio juz sie nie luszczylam po locacidzie. Ale te specyfiki na spirytusie to do mnie nie przemawiaja... akurat takie podloze dla retinu uwazam ze jest szkodliwe..

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 19:22   #1149
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Pierwszy użycie 3 miesiące: krem 0,05% krem, niewielkie łuszczenia częste pieczenie koło nosa i ust, większy rumień. Efekt zero lub minimum
Drugie użycie łącznie 2 lata: żel 0,05% silne łuszczenia, rumień, swędzenie, spłycenie zmarszczek, redukcja przebarwień, pierwsze podniesienia.
Ropoczęcie roku 3. Próba alkoholowego roztworu 0,05%: łuszczenie, pozapalne przebarwienia, się pojawił silny burak. Męka.
Powrót do 0,05%: słabsze łuszczenie, mały postęp terapii, Decyzja zakupu żel 0,1% niedostępny w aptekach znalazłam na allegro. Dodałam do tego dermapena. Dieta bogata w cysteinę i witaminę C.znaczne podniesienie powiek. Silna fotoprotekcja+kapelusz. Tak kończymy rok 4.
Przestawienie z dermapena na sam żel 0,1% - strasznie wkurzające były strupki i szczypanie po penie. Intensywne łuszczenie po pierwszym tygodniu użycia, lekki rumień, podrażnienia w kącikach oczu. Znaczne podniesienie chomików, zejście zmarszczek na czole. Zdecydowałam porzucić dermapen na stałe. Stosowanie tylko żelu 0,1%. Tak minęły 3 lata
7 rok: Zmniejszenie pierścieni wenus na szyi, uelastycznienie podbródka. Dieta bogata w witaminę C i cysteinę cd. Decyzja o pozostawieniu tej terapii. Relatywnie przyjemna, rzadsze łuszczenie. Po regularnej terapii zmniejszenie widoczności naczynek przez prawdopodobnie zwiększenie gęstości skóry. Utrzymywanie filtrów cały rok o wysokim faktorze. Postanowiłam teraz spróbować obwisy poza twarzą/szyją odkąd mam już stałe źródło. W ruch pójdą ramiona i brzuch. Na brzuch będzie z penem, na ramiona sam 0,1% zobaczymy co szybciej, ładniej? pójdzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedb.jpg (82,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2(2).jpg (116,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3alko.jpg (116,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4(2).jpg (92,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (102,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1oko.jpg (81,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (78,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (66,9 KB, 72 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 07:26   #1150
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Luise napisz cos wiecej o diecie? Ja wit C daje skorze w postaci wlasnorecznie robionego serum. Ale cydteina? W czym jest? Co robi?
Ja retinole uzywam juz tez 7 rok. Az tak uwaznie sie nie obserwuje ale chomiczki znikly zaczelam id Retin A jak znikl Retin to byl Locacid a potem Zorac ten 0,05. Teraz znow mam tylko locacid i Retin z Allegro. Ale tego drugiego jeszcze nie uzywalam. Takie niemile skutki po retinolach to mialam moze pierwsze dwa lata. Potem juz nic poza lekkim łuszczeniem sie. Retinoli uzywam z przerwa wakacyjna. A co do filtrow to latem dosc pilnie uzywam 30tki z Biodermy. Zima czy jesienia juz az tak pilnie filtrow nie daje. Zapominam. Ale juz postanowilam sie pilnowac lepiej.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 14:48   #1151
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Dziewczyny mieszkam w Szwajcarii, poza tym jestem czesto w Niemczech. Wpisujac w wyszukiwarke wyskakuje mi duzo aptek gdzie moge kuic Retin A (generisches). Z tego co widze stezenia sa nastepujace:

0,025
0.05
0,1

jakie polecacie kupic na poczatek ?

Pare lat temu stosowalam Atrederm przez ok. 1,5 roku (z przerwami) Atrederm. Jednak nie bylam do konca zadowolona z efektow. Z Retin A nie mialam nigdy do czynienia.
Mam 28 lat chcialabym sie pozbyc przebawien po tradziku na rzuchwie oraz prewencyjnie przeciwstarzeniowo.

pomozecie ?

Jestem w stanie kupic wiecej tubek jezeli ktoras bylaby zainteresowana. W pl bede w listopadzie.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 16:22   #1152
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Zacznij najlepiej od 0.05. Ja tak zaczynalam. Sa efekty uboczne ale da siw wytrzymac. Jesli uzywalas to wiesz o czym mowie. No i uzywalas atrederm a on na alkoholu wiec dzialanie ma bardzo silne. Dlatego mysle ze mozesz zaczynac od 0.05

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 10:01   #1153
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Witaminę C w proszku możesz kupić na allegro, producenta nie polecam bo zasadniczo po prostu wpisuję i szukam taniej i czystej (proszek). Rozpuszczam i popijam. Przy okazji z proszku mogę zrobić tez serum, czasem tak używam ale nie lubię hmm zapachu witaminy C na skórze. Cysteina to aminokwas zawarty np w jajkach, warzywach siarkowych (rzodkiew, por). Dla wybrednych polecam białka wpc dla kulturystów są tam aminokwasy siarkowe, można pić, dodawać do zup etc. Są suple z cysteiną, ale nie polecam. Z reguły to mniej niż w 1 jajku. Zawartość cysteiny w produkcie można sprawdzić np na nutritiondata
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:23   #1154
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Amelianna a skad jestes? Moze jakos razem to zamowimy? Ja z Retinu tez bylam zadowolona jak jeszcze byl dostepny..ostatnio juz sie nie luszczylam po locacidzie. Ale te specyfiki na spirytusie to do mnie nie przemawiaja... akurat takie podloze dla retinu uwazam ze jest szkodliwe..

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Mieszkam w małopolsce w małym mieście , nadal dumam co wybrać. Zastanawiam się nad tym Mediqskin żółtym.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny mieszkam w Szwajcarii, poza tym jestem czesto w Niemczech. Wpisujac w wyszukiwarke wyskakuje mi duzo aptek gdzie moge kuic Retin A (generisches). Z tego co widze stezenia sa nastepujace:

0,025
0.05
0,1

jakie polecacie kupic na poczatek ?

Pare lat temu stosowalam Atrederm przez ok. 1,5 roku (z przerwami) Atrederm. Jednak nie bylam do konca zadowolona z efektow. Z Retin A nie mialam nigdy do czynienia.
Mam 28 lat chcialabym sie pozbyc przebawien po tradziku na rzuchwie oraz prewencyjnie przeciwstarzeniowo.

pomozecie ?

Jestem w stanie kupic wiecej tubek jezeli ktoras bylaby zainteresowana. W pl bede w listopadzie.

Ja może będę zainteresowana kremem 0,05% ale muszę poznać cenę. Kończy mi się retin A i na gwałt potrzebuje tretinoiny ;-)
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 14:07   #1155
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Amelianna-to mieszkamy chyba niedaleko od siebie. Ja woj slaskie.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 07:17   #1156
Dollissima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez Louisebelcher Pokaż wiadomość
Witaminę C w proszku możesz kupić na allegro, producenta nie polecam bo zasadniczo po prostu wpisuję i szukam taniej i czystej (proszek). Rozpuszczam i popijam. Przy okazji z proszku mogę zrobić tez serum, czasem tak używam ale nie lubię hmm zapachu witaminy C na skórze. Cysteina to aminokwas zawarty np w jajkach, warzywach siarkowych (rzodkiew, por). Dla wybrednych polecam białka wpc dla kulturystów są tam aminokwasy siarkowe, można pić, dodawać do zup etc. Są suple z cysteiną, ale nie polecam. Z reguły to mniej niż w 1 jajku. Zawartość cysteiny w produkcie można sprawdzić np na nutritiondata
Louisa

mam pytanie, w jakim wieku rozpoczęłaś kurację retinem?

dzięki!
Dollissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 13:13   #1157
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Po 40stce, ale skórę miałam naprawdę fatalną. Styl życia był hmm mówiąc eufemistycznie intensywny, mało rozsądny i zorganizowany. Z lotu na lot skóra wyglądała gorzej od pewnego momentu i w okresie stabilizacji życia musiałam coś z tym zrobić. Po pierwsze systematyczność. Po drugie filtr. Po trzecie normalny sen, żeby skóra mogła się regenerować przy terapii.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 20:07   #1158
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji na temat stężenia tretinoiny w Mediqskin Plus i jedyne co znalazłam to info na stronce :
http://tabletkarnia.blogspot.com/201...z-recepty.html

Mediqskin ma tylko 0,02% tretinoiny, a więc baaardzo niewiele. Jak dla mnie jego stosowanie przeciwzmarszczkowo nie ma sensu, za słaby i w dodatku ma antybiotyk w składzie.
Gdzie aktualnie w Polsce można kupić Retin A ? Przeszukałam apteki i nic.
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 12:15   #1159
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji na temat stężenia tretinoiny w Mediqskin Plus i jedyne co znalazłam to info na stronce :
http://tabletkarnia.blogspot.com/201...z-recepty.html

Mediqskin ma tylko 0,02% tretinoiny, a więc baaardzo niewiele. Jak dla mnie jego stosowanie przeciwzmarszczkowo nie ma sensu, za słaby i w dodatku ma antybiotyk w składzie.
Gdzie aktualnie w Polsce można kupić Retin A ? Przeszukałam apteki i nic.

Jest jeszcze Mediqskin żółty bez antybiotyku, 0. 02% to przecież nie mało, Atrederm ma 0,025 i 0,05%. Retinu A i Locacid nie kupisz w Polsce, w ogóle ciężko dostać jakiś krem. Ja kupowałam na Bloe Point .. ale już nie sprzedają, poza tym nie mają już płatności Pay Pal.
Ja wróciłam to Atredermu 0,05 (wczesniej Retin A 0,05) ale po nim się okrutnie łuszczę. Zastanawiam się nad Mediqskin i LIQ CR. Ja stosuje tretinoinę (przeciwstarzeniowo) ponad 10 lat już i nie zamierzam odpuścić. Pewnie będę używała ten Atrederm .
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-16, 13:21   #1160
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Pomylilam sie z ta dostepnoscia retin a w Niemczech. Te wszystkie strony sa amerykanskie (aczkolwiek po niemiecku i reklamuja je jako leki z niemiec) ahaaaa dorzucaja jeszcze do zakupu viagre za darmo. Nie wiem o co chodzi ale boje sie ryzykowac i zamawiac
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 16:17   #1161
Dollissima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji na temat stężenia tretinoiny w Mediqskin Plus i jedyne co znalazłam to info na stronce :
http://tabletkarnia.blogspot.com/201...z-recepty.html

Mediqskin ma tylko 0,02% tretinoiny, a więc baaardzo niewiele. Jak dla mnie jego stosowanie przeciwzmarszczkowo nie ma sensu, za słaby i w dodatku ma antybiotyk w składzie.
Gdzie aktualnie w Polsce można kupić Retin A ? Przeszukałam apteki i nic.


Dziewczyny, mam zapas LOC 0.05% DD: 10/2018, jaki zostal z mojej kuracji, ktorej niestety nie moge juz prowadzic.
zainteresowane prosba o kontakt przez priv.
Odobior najchetniej w Wawie
Dollissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:50   #1162
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Pomylilam sie z ta dostepnoscia retin a w Niemczech. Te wszystkie strony sa amerykanskie (aczkolwiek po niemiecku i reklamuja je jako leki z niemiec) ahaaaa dorzucaja jeszcze do zakupu viagre za darmo. Nie wiem o co chodzi ale boje sie ryzykowac i zamawiac
Dokładnie, ja przeszukałam chyba cały Internet zeby kupić ten krem i niestety nie znalazłam godnego sklepu. Pozostaje chyba tylko to co mamy na polskim rynku czyli Atrederm i Mediqskin
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 17:43   #1163
Margolta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Ja mam nowy locacid. Data ważności to koniec lutego tego roku. Nie mogę go używać. Jesli będzie ktoś chętny to mogę odsprzedać.
Margolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 17:38   #1164
Katrozy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez adestefidelis Pokaż wiadomość
Witajcie, jak pisałam 2 miesiące temu kupiłam tretinoninę 0,1% na olx z Bielska. Do tej pory kupiłam jeszcze dwa opakowania, jak mi sprzedawca wystawił na allegro. Efekty całkiem spoko przed i po w załączniku
Rolka plus ta tretinoina w żelu 0,1% brak słońca + filtr
Ogólnie jestem zadowolona z tego zakupu, skutki uboczne to: łuszczenie, zaczerwienienie, swędzenie, burak po zdenerwowaniu, szczypanie, przesuszenie skóry (likwidowane lanoliną), jeszcze większe złuszczenie (teksty, masz coś na twarzy znajomych albo okruszki ci się przyczepiły do czoła rodziny to norma). Jak facet ma brodę i cię całuję to tortura w pierwszych tygodniach. Pocenie przy upale = pieczenie i swędzenie jak jasna ******
No, ale tego się spodziewałam. Pociągnę jeszcze temat i spróbuje na włosy z loxonem jak zaleca na tej ofercie. Średnio mam odrostu 1 cm co miesiąc zobaczę co po tretinoinie
Jak długo stosowałaś dla takiego efektu? Pięknie zadziałało!

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dollissima Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zapas LOC 0.05% DD: 10/2018, jaki zostal z mojej kuracji, ktorej niestety nie moge juz prowadzic.
zainteresowane prosba o kontakt przez priv.
Odobior najchetniej w Wawie
Ja byłabym zainteresowana - z odbiorem osobistym w Warszawie
Katrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 11:55   #1165
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez Versace_89 Pokaż wiadomość
Ja tego retinolu trochę się obawiam, stosowałam w kremie Avene i to była maskara.
Spróbuj LA Roche Posay, jest łagodniejsze.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:43   #1166
fanka_piekna
Przyczajenie
 
Avatar fanka_piekna
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Marzy mi się piękna cera, i chyba retinol może w tym mocno pomóc, ale jak czytam ile różnych problemów występuje przy okazji to trochę się boję.
fanka_piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 20:23   #1167
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Witam wszystkie uzytkowniczki Atredermu. Mam na sprzedanie butelkę 60ml Atredermu 0.05%. Te stężenie jest zbyt agresywne dla mnie, będę się przerzucać na coś mniej agresywnego, prawdopodobnie Zorac. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o PM. Pozdrawiam.
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 13:23   #1168
Katrozy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez scarletta Pokaż wiadomość
Witam wszystkie uzytkowniczki Atredermu. Mam na sprzedanie butelkę 60ml Atredermu 0.05%. Te stężenie jest zbyt agresywne dla mnie, będę się przerzucać na coś mniej agresywnego, prawdopodobnie Zorac. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o PM. Pozdrawiam.
a jak używać Atrederm w płynie? tak samo jak krem/żel?
Katrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 18:02   #1169
scarletta
Raczkowanie
 
Avatar scarletta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 240
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Ja zazwyczaj przecierałam twarz wacikiem z atre i na to krem nawilzajacy/natluszczajacy. Ewentualnie na nawilzana twarz nakladalam atre np. patyczkiem/ wacikiem kosmetycznym (slabsze dzialanie zluszczajace).
scarletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 22:33   #1170
sinnamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Próbowałam zamówić z tego sklepu Pharmathaistore ale się nie doczekałam linku do płatności kartą (po złożeniu zamówienia wysyłają na maila link) nie wiem dlaczego, w ogóle nie ma kontaktu ze sklepem, pisałam kilka razy, także odpuściłam stąd.
Jeżeli chodzi o Blue Point ... to kupiłam pół roku temu (była płatność przez Paypal) - trzy tubki mi starczyły na ok. 7 miesięcy (kończę już tą trzecią) teraz mają płatność przelewem SEPA (kosztuje 5 zł) ale jeszcze nie zamawiałam, bo jak składam zamówienie to nie pojawia mi się taka opcja zapłaty. Sklep polecam, szybko przyszła przesyłka. Krem oryginalny.
Nie wiem co robić. Ciężko ten Retin zdobyć teraz, w miarę dobrej cenie.
Zastanawiam się nad jakimś zamiennikiem. Myślę o tych z The Ordinary albo LIQ CR.
Ja od kilku lat kupowałam od jednego dostawcy z Tajlandii.
Przeważnie robiłam zapas na cały rok i jak mi się kończył wracałam do spradzonego źródła. Teraz zaczynam ostatnią tubkę i postanowiłam uzupełnić zaopatrzenie i tu zonk... bo mój stały, sprawdzony dostawca nie ma już w ofercie Retinu.

Próbowałam zamówić w tym Pharmathaistore.com i podobnie jak Ty, nie dostałam linku do płatności.

Na szczęście udało mi się skontaktować z moim starym dostawcą i wyjaśnił mi, że prawie wszytkie drogerie i apteki tajlandzkie internetowe wycofują Retin bo... PayPal nie przepuszcza płatności. Okazuje się, że PayPal, jako amerykańska firma, uznaje sprzedaż Retinu A jako nielegalny handel lekami na receptę (w USA Retin jest na receptę) i blokuje płatności.

Mój dostawca zaproponował mi zakup i zapłatę przekazem Western Union. Kupiłam 6 tubek 20 g Retinu 0,05% za 54$ + 1 tubka 10g Retinu 0,025% gratis + wysyłka FREE. Z prowizją WU (10 zł) kosztowało mnie to jakieś 190 pln.

Czekam na przesyłkę ale się nie martwię bo kupuję u tej kobiety od 6 lat i zawsze było wszytko na najwyższym poziomie.
sinnamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 08:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.