Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 18:40   #961
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
a dla mnie to jest w pewien sposób haczyk
reklamują się, że masz darmowy zabieg, a tu się okazuje, że jednak COŚ musisz zrobic wolałam uprzedzić, żebyście tego nie przegapiły,bo wtedy koszt pokrywacie same.
no i jeszcze jednego nie wiem... bo tam na zebranie punktów musisz przeznaczyc duzo czasu, np. blog trzeba prowadzic pół roku.. czyli Ty płacisz za zabieg,a oni Ci potem oddają czy oni płacą od razu,a potem jak się nie wywiązujesz z umowy to Ci każa zapłacić?
myślę że jednak czekasz do realizacji, ja bym w życiu nikomu nie dała do ręki 600 złotych na pół roku przed umówionym zabiegiem. Mam nadzieje że to już forma własnej decyzji - zostajesz przy opcji "płacę 50% ale chcę zabieg teraz" lub też "chcę większą zniżkę, poczekam i poprowadzę bloga". Szczerze powiem nie wiem co bym wybrała, niby prowadzenie bloga to pikuś.. ale bardzo się nakręciłam na tą akcję i nie wiem czy chciałabym tyle czekać.

jedyna kwestia która mnie interesuje.. to ilość refundowanego preparatu. Bo jeli to jet np. 0,5 ml to nie można liczyć na jakikolwiek efekt, a w przypadku kwasu hialuronowego nawet 0,8 moze być mało
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:37   #962
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
myślę że jednak czekasz do realizacji, ja bym w życiu nikomu nie dała do ręki 600 złotych na pół roku przed umówionym zabiegiem. Mam nadzieje że to już forma własnej decyzji - zostajesz przy opcji "płacę 50% ale chcę zabieg teraz" lub też "chcę większą zniżkę, poczekam i poprowadzę bloga". Szczerze powiem nie wiem co bym wybrała, niby prowadzenie bloga to pikuś.. ale bardzo się nakręciłam na tą akcję i nie wiem czy chciałabym tyle czekać.

jedyna kwestia która mnie interesuje.. to ilość refundowanego preparatu. Bo jeli to jet np. 0,5 ml to nie można liczyć na jakikolwiek efekt, a w przypadku kwasu hialuronowego nawet 0,8 moze być mało
no własnie też sie nad ilością zastanawiałam. jakieś to tajemnicze wszystko..
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 23:23   #963
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja juz jestem po 1-szej ankiecie, i teraz nie wiem co dalej jakby dawali preparatu wg potrzeby a nie ograniczona ilosc to nawet to 50% znizki by mnie satysfakcjonowało
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 06:31   #964
jazzwoman2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja w końcu też się zapisałam i nawet zadzwoniłam tam 50 % refundacji nie oznacza, że dostajesz tylko preparatu za 600 pln. Po prostu reszte sobie dopłacisz i dostajesz pełnowartościowy zabieg Ale jak się dobrze wczytasz to wcale nie tak trudno dostać 100%. Wypełniasz ankiety, dasz sobie zdjęcie zrobić i powchodzisz np. na fora. I tak to robisz, to właściwie nie problem Nie pisze przecież, że musisz biegać po różnych miejscach. Ja będę pisała bloga, jak mnie wybiorą bo nigdy tego nie robiłam jeszcze... A dzisiaj wybiorę się na ich imprezę, bo jestem ze Śląska, to jeszcze się na miejscu podopytuję

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

aha... i pytanie do tych, co już to mają za sobą. Boli bardzo?
jazzwoman2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 08:24   #965
joie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Nie chce Cię straszyć, ale bardzo .... Jak będziesz miała taką możliwość to wybierz znieczulenie dentystyczne. Ja miałam emlę i myślałam, że umrę. Robiłam też kości policzkowe i to pikuś w porównaniu do ust.
joie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:01   #966
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do joie25 pokaż efekt kości policzkowych i jaka cena????? jaki preparat miałaś???
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 13:41   #967
Usta2405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

To prawda jestem Zamierzam być Ambasadorką Pięknych Ust w projekcie.
To naprawdę fajna akcja. Daje szansę wykonania refundowanego zabiegu.
A haczyków nie ma. Tak samo jak nie ma nic za darmo Dziewczyny Tylko w tym wypadku wkład własny to dzielenie się z innymi swoimi odczuciami na temat zabiegu np. poprzez pisanie bloga, czy upublicznienie zdjęcia przed i po zabiegowego. Ja uważam, że to uczciwy układ, dlatego się zarejestrowałam. Najważniejsze, że to same możemy zadecydować i wybrać wartość refundacji.

Zawsze jak brakuje mi wiedzy na jakiś temat, wsparciem jest dla mnie internet Fajnie jest poczytać opinie osób, które mają coś do powiedzenia w danym temacie... tak jest w przypadku projektu Pierwsze Usta. Uczestniczki są skarbnicą wiedzy dla innych dziewczyn marzących o pięknych, zmysłowych ustach. Jak dla mnie rewelacja!
Dam znać jak już będę po zabiegu
Usta2405 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 15:31   #968
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Usta2405 Pokaż wiadomość
To prawda jestem Zamierzam być Ambasadorką Pięknych Ust w projekcie.
To naprawdę fajna akcja. Daje szansę wykonania refundowanego zabiegu.
A haczyków nie ma. Tak samo jak nie ma nic za darmo Dziewczyny Tylko w tym wypadku wkład własny to dzielenie się z innymi swoimi odczuciami na temat zabiegu np. poprzez pisanie bloga, czy upublicznienie zdjęcia przed i po zabiegowego. Ja uważam, że to uczciwy układ, dlatego się zarejestrowałam. Najważniejsze, że to same możemy zadecydować i wybrać wartość refundacji.

Zawsze jak brakuje mi wiedzy na jakiś temat, wsparciem jest dla mnie internet Fajnie jest poczytać opinie osób, które mają coś do powiedzenia w danym temacie... tak jest w przypadku projektu Pierwsze Usta. Uczestniczki są skarbnicą wiedzy dla innych dziewczyn marzących o pięknych, zmysłowych ustach. Jak dla mnie rewelacja!
Dam znać jak już będę po zabiegu
a zostałaś już wybrana czy jesteś na tym samym poziomie wtajemniczenia co my, tzn. tylko po pierwszej ankiecie?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:50   #969
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joie25 Pokaż wiadomość
Nie chce Cię straszyć, ale bardzo .... Jak będziesz miała taką możliwość to wybierz znieczulenie dentystyczne. Ja miałam emlę i myślałam, że umrę. Robiłam też kości policzkowe i to pikuś w porównaniu do ust.
podobno przy dentystycznym bol podobny...
Cytat:
Aktywność na wskazanym forum lub portalu społecznościowym przynajmniej 30 wpisów miesięcznie przez okres 3 miesięcy, raportowany raz na dwa tygodnie w postaci przesłana linków do wpisanych postów
haha ciekawe o jakie forum chodzi

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-05-29 o 08:53
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 10:51   #970
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

"Aktywność na wskazanym forum lub portalu społecznościowym przynajmniej 30 wpisów miesięcznie przez okres 3 miesięcy, raportowany raz na dwa tygodnie w postaci przesłana linków do wpisanych postów"

rozumie przez to, promowanie jakiegoś preparatu czy zabiegu powiększania ust (czyli też promocja preparatu) - dla mnie to robienie bardzo dobrej reklamy, tanim kosztem. Wiele osób sugeruje się tym co ktoś napiszę na forum - a myślę, że w przypadku tej akcji (pierwsze usta) dziewczyny które zostaną ambasadorkami będą musiały pisac o zabiegu czy preparacie dobrze - nawet jak nie będą zadowolone. Wiec dla mnie to lekka ściema.
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 12:06   #971
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ambasadorka pięknych ust to odważna dziewczyna, kobieta, która w swoim otoczeniu będzie kreowała dobrą atmosferę dla pielęgnacji ust!


Jak zostać Ambasadorką Pięknych Ust?


1. Kandydatka wysyła zgłoszenie na adres: projekty@stepforfuture.co m,

2. Do maila dołącz: krótki opis swojej osoby, zdjęcie (może być to zdjęcie z wakacji, wycieczki, imprezy itd. - takie, które najlepiej wyraża Ciebie). Kilka słów, dlaczego chcesz zostać Ambasadorką Pięknych Ust - mile widziane.
3. Step4FutureKoniecznie dopisz, jakie marzenie chciałabyś spełnić, jeśli staniesz się najlepszą Ambasadorką Pięknych Ust. Pamiętaj - marzenia spełniamy do wartości 2000 pln.




Dziewczyny, czy zrealizowałyście ten 2 podpunkt? ja wysłałam na razie tylko ankietę i nie wiem, czy wysłać też zdjęcie itd..
Poza tym zgłoszenia nie wysłalam na tego maila tylko na stronę internetową. jestem trochę zdezorientowana
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-05-29 o 12:07
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 18:47   #972
joie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Do ewelina_22
Na zdjęciach to ciężko porównać, bo musiałabym mieć dwa (przed i po) z takiej samej odległości i takim samym ułożeniem głowy, ale koleżanki mówią, że efekt jest a znajomi, że coś się zmieniło tylko nie wiedzą co Miałam 2 ml Volumy. Robiłam w Salonie Medycyny Estetycznej na Puławskiej w Warszawie, ale nie polecam. Schrzaniła mi usta a na kościach policzkowych sama musiałam rozmasowywać sobie wielkie grudy. Efekt był taki, że narobiłam sobie strasznych siniaków. Jak się zdecydujesz to ich do sprawdzonego salonu.
joie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 06:06   #973
jazzwoman2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Burbery! Jak wysłałaś ankietę, to się normalnie chyba zapisałaś na Uczestnika, a na Ambasadorkę musisz osobnego maila wysłać. Ja poszłam w sobotę na tę imprezę. Nieco się przestraszyłam, że boli, ale już wiem, że ze znieczuleniem dentystycznym jest w porządku. Było tam kilka dziewczyn po zabiegu, pokazały usta i trochę poopowiadały.

Ładnie wyglądały. Widziałam też dzisiaj zdjęcia babki z projektu przed_po. No faktycznie, efekt widoczny. Chociaż, ja mam ładne usta, tylko, że strasznie suche, więc chciałabym tylko nawilżyć. Podobno dobrze nawilża Surgiderm, prawda to?
jazzwoman2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:46   #974
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jazzwoman2 Pokaż wiadomość
Burbery! Jak wysłałaś ankietę, to się normalnie chyba zapisałaś na Uczestnika, a na Ambasadorkę musisz osobnego maila wysłać. Ja poszłam w sobotę na tę imprezę. Nieco się przestraszyłam, że boli, ale już wiem, że ze znieczuleniem dentystycznym jest w porządku. Było tam kilka dziewczyn po zabiegu, pokazały usta i trochę poopowiadały.

Ładnie wyglądały. Widziałam też dzisiaj zdjęcia babki z projektu przed_po. No faktycznie, efekt widoczny. Chociaż, ja mam ładne usta, tylko, że strasznie suche, więc chciałabym tylko nawilżyć. Podobno dobrze nawilża Surgiderm, prawda to?
ale ten mail na ambasadorkę wysyłamy dopiero po zweryfikowaniu naszych ankiet, czy już teraz?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:35   #975
bubinek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dołączam sie do tematu
Jestem 6 dni po zabiegu powiększania ust Teoysal kiss 1ml efekt jest- subtelny i naturalny,ale usta są pełniejsze i myśle że o to chodzi,żeby nie wygladały na sztucznie napompowane. Chociaż zastanawiam się nad jeszcze 0,5ml... ale ja chyba zbyt często patrze w lustro i poprostu przyzwyczaiłam sie już do nich...mąż mówi ze zwariowałam bo efekt widać i to sporo Idę za tydzień się pokazać lek. i być może będzie delikatna korekta,często tak bywa, a ja z natury miałam lekko niesymetryczne usta

pozdrawiam
bubinek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:20   #976
kfiatuuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja tez jestem dwa dni po zabiegu, opuchlizna już zeszła praktycznie, tylko jest jeszcze mały siniaczek, robię poraz kolejny wiec wiedzialam czego sie spodziewac. Jak ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem. Pozdrawiam z Poznania wszystkie Wielkouste
kfiatuuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:44   #977
bubinek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A czym robiłaś? i w jakim odstępie czasu??? ja mam 1ml i wciąż sie zastanawiam czy nie dolożyć jeszcze 0,5ml
bubinek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 15:00   #978
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do joie25 dziękuję za odpowiedź też wiem coś na temat spiepszonych ust, ale na szczęscie znalazłam teraz kompetentnego lekarza i mu ufam , bo poprzedni to masakra poprostu hmm myślę że to poprawianie urody troszkę uzależnia a ile płaciłaś za kosci policzkowe, jakie sa ceny mniej więcej?????? bo ja chciałabym taki subtelny efekt, i jakie są proporcje ???? takie jak na usta??? chodzi mi o to ze np 0,5 ml , 1 ml???? Pozdrawiam ewelina
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:54   #979
jolanta86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Re: dr Mielechow - powiekszanie ust restylane

czesc wam wszystkim..mam pytanie do was i do doktorka..chce powiekszyc sobie usta a za niedlugo jade na wakacje.jestem z rybnika wiec chciala bym sie dowiedziec czy jest gdzies w okolicach jakas dobra klinika i lekarz ktory powieksza usta.co musze zrobic jakie badania i ile czasu to potrwa wszystko ,zanim zrobia mi zabieg..dzieki
jolanta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 07:46   #980
kfiatuuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do Bubinek
Z tego co pamiętam to byl Restylane. Co do objetosci to powiem szczerze ze ja robie to stosunkowo czesto wiec jeszcze poprzedni nie zdazyl sie wchlonac ale usta juz nie byly tak pelne jak bym chciala wiecw pewnym sensie tez dostrzyknelam.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

aha, zabiegi byly w odstepach okolo 7-8 miesiecy.
kfiatuuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 10:31   #981
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do jolanta86 nie musisz robic żadnych badań, umawiasz się na konsultację i lekarz Ci wszystko wyjaśni. Ale poszukaj sobie naprawdę dobrego lekarza
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:50   #982
shellag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny , czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z Belldermą albo z Dermeo a dokładnie z dr Oksaną Zarewicz? Jestem umówiona na wizytę u niej, ale nie mogłam znaleźć żadnych opinii na temat powiększania ust. Proszę dajcie mi jakiś cynk albo polećcie kogoś dobrego z Wawy
shellag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:55   #983
jolanta86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do kfiatuszka,,czesc chcialabym sobie usta powiekszyc,ale nie wiem jaka dawke powinnam wybrac, czytalam duzo na forum wypowiedzi i wiekszosc dziewczyn ktora wybrala 1.00 ml uznala ze to chyba za malo bylo i powinna wziasc 1,5.co o tym myslisz.uwazam ze masz doswiadczenie w tym i wiesz co dobreja bym chciala nie za male nie za duze,takie jak (edyta gorniak ma albo doda lub paula)jak myslisz ile trzeba wstrzyknac aby osiagnac taki efekt..pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

nie moge znalesc zadnego lekarza w moich okolicach..plis pomozcie dziewczyny,moze wy cos wiecie ...jak juz poprzednio pisalam jestem z Rybnika,ale chetnie pojade dalej,byle dobry lekarz byl.dziekuje
jolanta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:19   #984
joie25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Do ewelina_22 - za Volume zapłaciłam 2 200 zł i miałam 2 ml. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że zawsze podaje się 2 ml.
joie25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:02   #985
Acid Burn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam
Na początku chciałabym się przywitać ze wszystkimi- jako nowy użytkownik forum
Jakiś czas temu zdecydowałam się na powiększenie ust. Starałam się znaleźć sprawdzona i zaufana klinikę jednak bez większych rezultatów.
Dziewczyny, czy możecie mi polecić dobra - sprawdzoną- klinikę i lekarza?
Interesuje mnie woj. kujawsko- pomorskie(Toruń,Bydgoszcz , Grudziądz) lub warmińsko- mazurskie (Olsztyn)
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez Acid Burn
Czas edycji: 2010-06-19 o 14:04
Acid Burn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:31   #986
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam Czy któraś z Was powiększała usta w Krakowie? i może polecić dobry gabinet ? a może ktoś słyszał opinie na temat studia piękna na ulicy kalwaryjskiej w Krakowie,w internecie nic nie znalazłam.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela_ Pokaż wiadomość
Są wypełniacze do ust, które utrzymują się dłużej. Ja miałam powiększenie ust w Krakowie 12 miesięcy temu i dalej jest super efekt. Podany miałam Teosyal Kiss. Ale podobno Juvederm też długo trzyma. Więc nie jest tak źle z tymi wypełniaczami.
Witaj,czy możesz powiedzieć gdzie powiększałaś sobie usta w Krakowie? i czy polecasz tą klinike lub gabinet? pozdrawiam
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 13:13   #987
Pamela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
Witam Czy któraś z Was powiększała usta w Krakowie? i może polecić dobry gabinet ? a może ktoś słyszał opinie na temat studia piękna na ulicy kalwaryjskiej w Krakowie,w internecie nic nie znalazłam.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


Witaj,czy możesz powiedzieć gdzie powiększałaś sobie usta w Krakowie? i czy polecasz tą klinike lub gabinet? pozdrawiam
Cześć aga113
Polecam Ci w 100% lekarkę u której miałam powiększanie ust. Ona pracuje obecnie w MEDestetis (www.medestetis.pl).
Jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam serdecznie
Pamela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 15:41   #988
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pamela_ Pokaż wiadomość
Cześć aga113
Polecam Ci w 100% lekarkę u której miałam powiększanie ust. Ona pracuje obecnie w MEDestetis (www.medestetis.pl).
Jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam serdecznie
Dziękuje za odpowiedź,właśnie umówiłam się na jutro do MEDestetis,gdzieś w postach znalazłam że polecasz ten gabinet.Trochę się boje jaki będzie efekt,zdecydowałam się na teosyal kiss ponieważ znalazłam bardzo dużo pozytywnych opinii na ten temat.Mam nadzieje że 1ml preparatu wystarczy aby efekt był zadowalający po zabiegu wkleje fotki przed i po .
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:43   #989
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Pierwsze zdjęcie przed a drugie po zabiegu,usta ładnie wyglądają ale w niektórych miejscach mam zanik barwnika czerwonego i mogą wyglądać krzywo,będę musiała zrobić makijaż permanentny ust-kontur z cieniowaniem żeby je wyrównać
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:14   #990
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie przed a drugie po zabiegu,usta ładnie wyglądają ale w niektórych miejscach mam zanik barwnika czerwonego i mogą wyglądać krzywo,będę musiała zrobić makijaż permanentny ust-kontur z cieniowaniem żeby je wyrównać
a dlaczego na dolnej wardze Ci boków nie wypełnił więcej???? teraz to wygląda jakbys miała sam środek wypełniony, masz bardzo ładny kształt ust jak dla mnie mógł to ktoś lepiej zrobic, moim zdaniem nie postarał się za bardzo, jak dla mnie to wygląda niezbyt sory za szczerośc ale takie moje zdanie
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.