Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 14:36   #1
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045

Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??


Jak w temacie. Szukam sali na swoje wesele i znalazłam nowo otwartą sale w Sierotach. Zdjęcia mają ładne, menu tak jak wszędzie, ale może wiecie coś na jej temat. Jaka obsługa, jedzenie ( ilość, jakość ) oraz ceny. Dzwoniłam tam wczoraj ale nie bardzo mogłam się dogadać z jedną z Pań.. chyba nie była za bardzo zorientowana PISZCIE CO TYLKO WIECIE! Mam do wyboru jeszcze inną sale i nie chce później żałować.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:45   #2
malab88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

witam, ja mam w tej restauracji przyjęcie weselne, sala jest piękna, gdzieś na ok 150 osób,ceny to ok 200zł zw dwu dniowe wesele, zaś na jeden dzień ceny zaczynają się chyba od ok 165zł.
malab88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:20   #3
yasminne07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Witam, ja również będę mieć wesele w restauracji Casamento - sala zrobiła na mnie niebywałe wrażenie, na dodatek jest wyposażona w pokoik dla dzieci z telewizorem (znajduje się na sali). Sufit jest podświetlany na 20 różnych kolorów - niesamowity efekt! Projektor wbudowany w ścianę o wymiarach 4x3 m. Apartament dla Młodych gratis, na dole będzie kręgielnia - w sam raz na ciekawe zdjęcia Jedyne co mi się nie podoba, to cena za przystrój sali pokrowcami na krzesła (7 zł za krzesło) i cena tortu (0k. 800 - 900 zł na 120 os.) - wydaje mi się, że to jest troszeczkę przesadzone. Dochodzi jeszcze cena napoi - 7 zł za litr coli, fanty czy sprite. Poza tym, menu za dwudniową imprezę od 180 zł wzwyż.
yasminne07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:54   #4
malutka__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Witam, miałam wesele w restauracji Casamento w Sierotach. Wszytko było świetnie dograne.Sala piękna, wszystko z klasą! Goście byli zachwyceni! Jedzenia było bardzo smaczne i było go na prawdę dużo. Cena jest taka jak na salach w okolicy ale moim zdaniem na dużo większym poziomie. Jeżeli chodzi o napoje to nie zapłaciliśmy wcale dużo (1,40 za 0,2l coca-coli, Sprite czy fanty i 1,40 za litr soku czy wody) w porównaniu z naszymi znajomymi którzy mieli np. na Kolanowskim to nawet dużo mniej zapłaciliśmy. Torcik weselny z tego co mi powiedziano można sobie samemu kupić. Z resztą manager wszytko wam powie co i jak. Dziewczyny osobiście polecam! Gdybym miał jeszcze raz wesele z pewnością wybrałabym Casamento ponownie.
malutka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 23:50   #5
yasminne07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

No to świetnie, że na jedzeniu nie oszczędzają - za to duży plus. Ceny napoi i soków są jednak drogie, teraz już wzrosły do 2 zł / litr i nie ma możliwości kupienia ich na własną rękę. Tyle dobrze, że tort można kupić samemu, bo jego cena również wzrosła do ok. 1200 zł przy organizacji ok. 120 os. imprezy. Zimna płyta też nie stoi cały czas na stołach, co mnie się osobiście nie podoba, bo goście przez jakiś czas siedzą przy samym cieście czy tam lodach... ale mam nadzieję, że impreza będzie mimo wszystko udana Sala jest bez wątpienia najpiękniejsza w okolicy
yasminne07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:30   #6
ivone89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Napoje można kupić osobno tylko że musi być w butelkach szklanych 0.2, żadnego plastiku. Przynajmniej mi tak powiedziano tydzień temu.
ivone89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 13:29   #7
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Moja przyszła teściowa była tam na weselu ,była zachwycona,sala cudowna ,jedzenie bardzo smaczne,obsługa profesjonalna.Nawet myślałąm o zmianie sali ale tam o terminy naprawdę ciężko
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 19:07   #8
krystyna99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Cytat:
Napisane przez malutka__ Pokaż wiadomość
Witam, miałam wesele w restauracji Casamento w Sierotach. Wszytko było świetnie dograne.Sala piękna, wszystko z klasą! Goście byli zachwyceni! Jedzenia było bardzo smaczne i było go na prawdę dużo. Cena jest taka jak na salach w okolicy ale moim zdaniem na dużo większym poziomie. Jeżeli chodzi o napoje to nie zapłaciliśmy wcale dużo (1,40 za 0,2l coca-coli, Sprite czy fanty i 1,40 za litr soku czy wody) w porównaniu z naszymi znajomymi którzy mieli np. na Kolanowskim to nawet dużo mniej zapłaciliśmy. Torcik weselny z tego co mi powiedziano można sobie samemu kupić. Z resztą manager wszytko wam powie co i jak. Dziewczyny osobiście polecam! Gdybym miał jeszcze raz wesele z pewnością wybrałabym Casamento ponownie.
niby czego bylo duzo bo na ich stronie menu zwyczajne bez rewelacji
krystyna99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:32   #9
demmonica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Witam,

Mam pytanie co do Restauracji CASAMENTO: czy jest tam dostępny nocleg dla gości? większość moich gości jej przyjezdna i nie wiem czy będę musiała załatwiać dodatkowy hotel czy wystarczy to co ewentualnie oferuje Casamento.

Pozdrawiam
demmonica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 16:48   #10
haniaTg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Witam Serdecznie Byłam ostatnio na Weselu w Restauracji CASAMENTO w Sierotach i powiem ta sala jest tak przereklamowana że to co tu pisza z ubiegłych lat to jest żałosne. Te całe oświetlenie to jest jeden wielki kicz przez to można stracić zwrok nie potrafia sie dopasować do rytmu piosenki to w dyskotece są lepsze światła. Jedzenie ok tylko zawsze brakło chleba na stoliku, kelnerzy nawet nie raczyli przynieść trzeba było brać od innych gości z stolika, zastawa ładna nowa, choć te keliszki do wódki beznadziejne nie wiem kto takie wymyślił sobie z tego nawet nie da sie wypić bo zostaje wódka w kieliszku na dnie . Ceny hmm są tańsze ładniejsze sale i ceny tortu są dużo tańsze, napoje bardzo drogo wychodzą nie opłaca brać z restauracji.
haniaTg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:31   #11
Brzoskwinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sala CASAMENTO SIEROTY każda opinia jest ważna ! Wiecie coś na jej temat??

Witam. Sa tutaj jakies Panny Mlode ktore mialy niedawno slub w Casamento w Sierotach? Interesuje mnie czy jedzenia duzo? Ile teraz jest za ozdobe sali (pokrowce na krzesla)? i napoje wydaje mi sie ze 1.80 za napoj 0,2l to troche duzo? Jakie sa wasze opinie? I czy napoje wyszly was drogo? Kazda odpowiedz sie przyda. Dziekuje
Brzoskwinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 18:31:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.