Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-)))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 18:43   #1
madalen85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7

Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))


Prosze o opinieee..........
madalen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:32   #2
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))

Sama się tam nie bawiłam, ale może się wypowiem, bo wstępnie brałam pod uwagę ten lokal.

Dobrych kilka lat temu rodzice TŻ byli tam na weselu i teściowej bardzo się podobało, chciała nawet, żebyśmy my tam robili wesele, ale się nie zdecydowaliśmy.

Wysłaliśmy im maila z zapytaniem o ofertę, ale niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi, więc widać, że nie zależy im specjalnie na klientach. Słyszeliśmy, że jest to jeden z najdroższych lokali w okolicy, więc już nie drążyliśmy tematu, bo nie zależało nam na sali rodem z pałacu, a nasz budżet też nie jest z gumy.

W tamtym roku mieli nieprzyjemną akcję z sanepidem: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...DNIK/507615501, więc może teraz bardziej się starają.

My ostatecznie wybraliśmy Impuls w Świdniku. Najlepszy stosunek jakości do ceny.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 22:31   #3
madalen85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))

hmm tez myslalam nad impulsem a jak tam jakie opinie jedzenie ok obsluga sa jakies atrakcje w cenie ...mojego brata bylo w labiryncie i sie rodzince podobalo....

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

jak jest cenowo ile za osobe na dwa dni wychodzi???
madalen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:59   #4
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))

Niestety w sprawie Wierzchowisk nie wypowiem się nie byłam tam na weselu ale pamiętam że jedna PM z 2009 miała tam swoje wesele.... tutaj link do jej opisu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3578

Ja miałam urządzane swoje wesele w Impulsie w Świdniku po weselu pisałam o lokalu tak https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2425

co do ceny to płaciliśmy w 2010 roku 170 zł/os za dwa dni
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:15   #5
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))

My mamy wesele w 2012 i cena w Impulsie może być maksymalnie o 10zł droższa niż bernadeta85 pisała, tak się dogadywaliśmy z właścicielem lokalu. Chociaż tak naprawdę cena zależy od tego, jakie menu sobie wybierzecie.

Co do atrakcji, to niewątpliwą i wyróżniającą się jest moim zdaniem stół wiejski, na którym są przez całe wesele serwowane tradycyjne dania gorące (np. pierogi, żeberka, bigos, ryba) w podgrzewaczach. W innych lokalach na stole wiejskim jest zazwyczaj tylko zimna płyta.

Istnieje też możliwość:

- zamówienia fontanny czekoladowej (mają na wyposażeniu)
- zamówienia dużego balonu, który przebijany jest w czasie pierwszego tańca i wysypują się z niego mniejsze baloniki,
- wypożyczenia pojazdu do ślubu (kremowe retro auto Austin Princess lub BMW bądź mercedes).
Jeśli na weselu będzie sporo dzieci, to fajną opcją w Impulsie jest basen z piłeczkami (w tym samym budynku), w którym dzieciaki mogą się bawić i jednocześnie rodzice nie muszą ich cały czas pilnować.

madalen85
, a kiedy planujecie wesele?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:37   #6
madalen85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))

nasze 23czerwca 2012 jednak labirynt))

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

dziewczyny ktory mozecie polecic salon fryzjerski na uczesanie slubne w swidniku?? ) bo jestem z okolic...ale obecnie przebywam w uk.....pozdrawiam
madalen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 18:51   #7
Teresa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Reustauracja pałacowa wierzchowiska ...opinie....piszcie...:-))))

Do informacji zainteresowanych przyjęciem weselnym w Pałacowej w Wierzchowiskach.
Moja córka z zięciem zdecydowali, że ślub i przyjęcie będzie w Pałacowej.
Mailowo uzgodnili warunki i menu. Pierwsza część tzn. ślub wypadł SUPER, "schody” zaczęły się od menu. Nie było wszystkiego z uzgodnionych dań (m.in. misy pierogów, faszerowanych pieczarek, stołu z winem i serami …..). Przystawki wyglądały jakby były z poprzedniej imprezy i rozmijały się z ustalonym menu. Dla wegan zabrakło dań, po poinformowaniu głównego kelnera o tym, usłyszałam, że osób wege jest 3 a nie 5.

Córka to wyprostowała (mocno zdenerwowana) i przyniesione zostały dla 2 osób jakieś resztki - nie wiem nawet z czego. Przystawki też nie były smaczne - goście nawet nie bardzo próbowali, ponieważ nie wyglądały zbyt apetycznie. Kelner strzelił tzw "focha" i poskarżył się do właścicielki, że mieli trudne warunki pracy. Po zebraniu informacji od gości dowiedzieliśmy się, że obsługa na innych imprezach jest bardzo sprawna i czuwająca nad potrzebami gości (impreza na ok 1000 osób). U nas niestety (oczywiście nie wszyscy kelnerzy - przykro mi, że nie znam imion) doszli do wniosku, że nie zasługujemy na poważne traktowanie i nie muszą się starać. Dla zamawiających przyjęcie weselne rada - by w miarę możliwości wcześniej sprawdzać co z menu zostanie podane. Właścicielka na drugi dzień żądała od córki przeprosin za nieodpowiednie traktowanie personelu, co jednak nie przeszkadzało jej zapytać czy może wykorzystać piękne bukiety na następną imprezę.
Teresa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-08 19:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.