"Czarna Beza" co to jest i czy działa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 06:54   #1
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98

"Czarna Beza" co to jest i czy działa?


Witam wszystkich czytających mój wątek. Założyłam nowy, ponieważ nie udało mi się znaleźć na forum informacji na ten temat. Czy znacie reklamowany ostatnio na stronach internetowych cudowny i naturalny specyfik na odchudzanie o nazwie "Czarna beza"? http://czarnabeza.pl/ Czy to coś rzeczywiście działa, czy to kolejne oszustwo? Jak myślicie, a może ktoś stosował lub zna osoby które tego używały?
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 07:23   #2
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Z tego co udało mi się ustalić to jest herbatka na bazie czarnego bzu. Płacić tyle pieniędzy za bez, który w aptece kosztuje 3 czy 4 zł to pośmiewisko. Ba! Ta sama firma jeszcze chwilę temu reklamowała jakiś inny wynalazek i nawet nie raczyli pozmieniać opisów i reklam i teraz naciągają ludzi na tą "nowość" a ludzie się na to nabierają i płacą grube pieniądze.
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:45   #3
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Dziękuję Ci bardzo Tak mi się też wydawało, że coś musi być nie tak.
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:09   #4
ona19112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Witam
Jestem ciekawa czy ktos stosowal ten specyfik czarnabeza? I wogole czy sa jakies efekty?na stronie czarnabeza.pl to ciezko wyczuc co i jak kometarza nie mozna dostac a pisza ze wszystko super pieknie. Jesli ktos mial do czynienia z czarnabeza nich sie pochwali
ona19112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:45   #5
wrona_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Kilka dni temu zamówiłam i dzisiaj dostałam. Wydawało mi się, że to miały byćnasiona czarnego bzu a to jest tylko (mam nadzieję, że nie jakieś zielsko) zielona herbata, jakaś taka "wielkolistna". No cóż, wypiję to, skoro sobie naważyłam, jeśli to zielona herbata to nie zaszkodzi (tylko kieszeń dostała ). Ale jeśli to jakieś suszone liście chwastów, to siła mojej wiary w lecznicze działanie musi być ogromna, żeby stało się tak pięknie, jak obiecywali. I jeszcze jedno. Weszłam na ich stronę, żeby zapytać na tamtejszym forum czy ma być ziarno czy liście ( http://www.czarnabeza.pl/). Chciałam się dospisać do komentarzy ale przenosiło mnie na stronę kupna. I to były te same komentarze, które czytałam kilka dni temu, przed kupnem tylko dzisiaj miały datę i godzinę aktualną, tj dzisiejszą. Chyba jakaś ściema.... Szkoda kasy.. A może? Dam znać za tydzień jakie są objawy lub postępy. Pozdrawiam wszystkich.
wrona_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 09:16   #6
surfinia_36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Witam .Dwa tygodnie temu po raz kolejny wykazałam się naiwnością i kupiłam 2 opakowania czarnej bezy -2x5dkg.za "promocyjne 120zł".Są to liście zielonej herbaty.Piłam przez 3 dni.Było mi niedobrze bez przerwy biegałam siusiu .przestałam pić .Na opakowaniu nie pisze nawet jak ma się tą cudowną miksturę przygotowywać. Kolejna ściema.Kto jeszcze nie dał się omamić niech kupi sobie za te pieniądze 10 kilo zielonej herbaty i efekt będzie identyczny.
surfinia_36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:20   #7
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Przecież wszystkie te oferty w stylu ''ona schudła 10 kilogramów w 2 tygodnie! sprawdź jak!'' ''chcesz schudnąć tak jak on? zobacz!'' ''nowy sposób na odchudzanie, naukowcy są w szoku!'' to ściemy, nie wiem jak można się na to nabierać. Raz nawet była afera, że komentarze pochlebne na tych portalach miały nicki sławnych Wizażanek, a jedna firma podała sobie, że ma rekomendacje instytutu żywności i żywienia co okazało się oszustwem.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 18:07   #8
surfinia_36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Ja schudłam 10kg.w ciągu miesiąca ale na diecie Gacy i ćwicząc 5xw tygodniu po 2,5 godziny-pot lał mi się po tyłku .W nic innego nie wierzę ,a jednak skusiłam się na czarną bezę.
surfinia_36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:29   #9
Graculka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 45
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Dobra, dobra surfina ale chyba nadal ćwiczysz co? bo schudnąć to połowa suckesu druga, to zachować tę wagę. O czarnej bezie nie słyszałam ale podobnie jak Ty uważam, że lepiej wypić zieloną herbatę, a i tak mistrzostwem są te z herbaciarni, bo nikt ich nie słodzi żadnymi słodzikami, syropami
Graculka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:27   #10
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

Zamiast wydawać kasę na takie rzeczy (choć normalnie, w herbaciarnii warto zaopatrzyć się w zieloną herbatę), polecam po prostu ćwiczenia, zdrowy tryb życia, a jako wspomagacz zamiast jakichś dziwnych rzeczy papryczki chilli tudzież przetwory z nich. Na swoim blogu (link poniżej, w podpisie) napisałam notkę o kapsaicynie, dającą takie właściwości temu owocu. Jak ktoś jest zainteresowany, polecam poczytać właśnie o kapsaicynie, czy to na moim blogu, czy gdzie indziej.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 07:45   #11
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: "Czarna Beza" co to jest i czy działa?

ja mam zwyczajny czarny bez, który dodaje codziennie do mieszanki ziołowej lub owsianki
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 08:45:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.