taniec ze wszystkimi na weselu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-29, 11:35   #1
to_panna_migotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 129

taniec ze wszystkimi na weselu


dziewczyny, zastanawiam się nad jedną rzeczą
Przyjmuje się, że na weselu Para Młoda powinna zatańczyć ze wszystkimi gośćmi. Mój PM jest na to nastawiony, ja też nie mam nic przeciwko, gdyby nie jedno "ale"
3/4 gości bedzie z jego rodziny. U mnie garstka osób, boje sie po prostu nie będę miała z kim tańczyć. Raczej nie będą mnie prosić wujkowie, których nawet nie znam. I co, mam siedzieć sama przy stole?/
to_panna_migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 11:55   #2
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

Cytat:
Napisane przez to_panna_migotka Pokaż wiadomość
dziewczyny, zastanawiam się nad jedną rzeczą
Przyjmuje się, że na weselu Para Młoda powinna zatańczyć ze wszystkimi gośćmi. Mój PM jest na to nastawiony, ja też nie mam nic przeciwko, gdyby nie jedno "ale"
3/4 gości bedzie z jego rodziny. U mnie garstka osób, boje sie po prostu nie będę miała z kim tańczyć. Raczej nie będą mnie prosić wujkowie, których nawet nie znam. I co, mam siedzieć sama przy stole?/
Pierwsze słyszę, ja tam mam zamiar tańczyć głównie z mężem, a nie pilnować czy wszystkich "zaliczyłam"
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 11:57   #3
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

To jest tylko ogólne założenie żeby Para Młoda tańczyła też z innymi, ale nie ma takiego obowiązku. Tańcz z kim chcesz
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:08   #4
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

Takich rzeczy nie ma co planować. U nas tańczyło się bardzo dużo w kółkach, dużo tańczyłam z mężem i bardzo się z tego ciesze. A tak to wiadomo - zna się całą rodzinę więc tańczyło się z każdym, nie ważne czyja strona. Wtedy nie ma podziału czyja strona - będziecie parą młodą i każdy będzie chciał z Wami zatańczyć. Ale nie ma co tego pilnować czy zatańczyło sie ze wszystkimi wujkami i kuzynami czy nie. Ja nie zatańczyłam i wcale mnie to nie obchodziło. A miałam ledwo 40 gości. Nie chciałam za dużo męża opuszczać i się nie rozdzielaliśmy za dużo
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:11   #5
to_panna_migotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 129
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

Tylko że ja już wiem, że mój PM planuje i chce obtanczyć wszystkie babki na weselu ;/
to_panna_migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:40   #6
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

Cytat:
Napisane przez to_panna_migotka Pokaż wiadomość
Tylko że ja już wiem, że mój PM planuje i chce obtanczyć wszystkie babki na weselu ;/
No to obtańcuje Przecież zawsze są kółeczka oraz partnerzy tychże babeczek, z którymi Twój PM będzie akurat tańczyć. Jeszcze nie słyszałam by PMka siedziała sama bo jej mąż obtańcowuje gości Poza tym zobaczyć - plany planami a wesele i tak wyjdzie inaczej
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:35   #7
Pattkaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 127
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

U nas Dj wymyślił świetna zabawę, jedna piosenka dla Pani Młodej i 10 sekund tańca z każdym gościem płci męskiej, potem odwrotnie. Na koniec Dj powiedział ze takim o to sposobem nie muszę więcej tańczyć z gośćmi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pattkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 16:30   #8
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

Cytat:
Napisane przez to_panna_migotka Pokaż wiadomość
U mnie garstka osób, boje sie po prostu nie będę miała z kim tańczyć. Raczej nie będą mnie prosić wujkowie, których nawet nie znam. I co, mam siedzieć sama przy stole?/
Wesele jest po to, aby się weselić i łączyć rodziny. Raczej większość wujków nie będzie miała oporów, żeby zatańczyć z najważniejszą kobietą tego dnia
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 17:07   #9
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: taniec ze wszystkimi na weselu

nie wiem jacy są ci wujkowie od strony twojego tż, ale skąd ta pewność że nie będą chcieli z tobą tańczyć? niektórzy nie mają problemu żeby poprosić pm do tańca, nawet jeśli jej nie znają. a nawet jeśli nie miałabyś z kim tańczyć to przecież nie musisz siedzieć sama przy stole, tylko zawsze można podejść do rodziny i z nimi posiedzieć (na pewno zainteresowanie gośćmi będzie lepiej wyglądać niż pm siedząca sama przy stole)
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 18:07:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.