Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 21:59   #1291
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jedna juciuberka umieszka na insta zdjęcie kosmetyków firmy X i podpisuje jako swoje "zamówienie", co druga juciuberka określa w swoim filmiku jako niefajne, bo kosmetyki te pochodzą ze współpracy z firmą. Wywołuje to shitstorm w internetach i pojawia się filmik-sprostowanie, którego nikt nie rozumie. Jednocześnie na wizażu pojawia się post o kupowaniu subów i lenistwie i kij wie czym jeszcze tejże pierwszej juciuberki. Pszypadeg? (to tak w skrócie )
nadal nie czaje, ale chciałam pozdrowić madzika. CZESC MADZIK
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:04   #1292
NeedToFeelLoved
Raczkowanie
 
Avatar NeedToFeelLoved
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nadal nie czaje, ale chciałam pozdrowić madzika. CZESC MADZIK
Madzik jesteś super
__________________

NeedToFeelLoved jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:10   #1293
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ta "aferke" z Madzikiem i ta druga babka. Moim zdaniem ona celowo to zrobila aby zafundowac sobie promocje. Wiadomo bylo ze to tu wyjdzie i ludzie wejda na jej kanal chodzby z ciekawosci. Duzo osob przeciez czyta ten watek. Ciekawa jestem ile przez to subow zyskala.
Też tak uważam, poza tym kręcenie filmiku tak naprawdę tylko po to aby czepić się jakiegoś słowa u innej youtuberki jest bardzo słabe. Nagrywanie odezwy na własną odezwę jeszcze gorsze. Ona zachowuje się tak jakby miała monopol na mówienie tego co można a czego nie wolno na you tubie.
Nie miała dziewczyna pomysłu na rozkręcenie kanału to sobie znalazła.
Jedyny plus to taki, że Madzikowi też widzów przybyło
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:10   #1294
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Tak zachwalalyscie Zmalowaną aż sobie obejrzałam i faktycznie ładnie wygląda. Fajny filmik.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:16   #1295
madzik230390
Raczkowanie
 
Avatar madzik230390
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 142
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nadal nie czaje, ale chciałam pozdrowić madzika. CZESC MADZIK


---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o ta druga babke, nie ciebie.
Może i masz rację Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Też tak uważam, poza tym kręcenie filmiku tak naprawdę tylko po to aby czepić się jakiegoś słowa u innej youtuberki jest bardzo słabe. Nagrywanie odezwy na własną odezwę jeszcze gorsze. Ona zachowuje się tak jakby miała monopol na mówienie tego co można a czego nie wolno na you tubie.
Nie miała dziewczyna pomysłu na rozkręcenie kanału to sobie znalazła.
Jedyny plus to taki, że Madzikowi też widzów przybyło
Ja tam nie widzę żadnych ruchów w subach,ale może Sama nie wiem :P Pozdrawiam Ps.Ja ślepa jestem,więc może nie widzę
madzik230390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:19   #1296
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez madzik230390 Pokaż wiadomość

Ja tam nie widzę żadnych ruchów w subach,ale może Sama nie wiem :P Pozdrawiam Ps.Ja ślepa jestem,więc może nie widzę
Aha także tak, nie załapałam ironii z 2000 widzów chyba czas na sen
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:31   #1297
NeedToFeelLoved
Raczkowanie
 
Avatar NeedToFeelLoved
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez xZuzanka Pokaż wiadomość
Dlaczego Siarka usuwa wszystkie komentarze pod swoimi fimikami osób które mają odmienne zdanie niż ona? Skoro jest tak szczera i prawdomówna to do cholery, niech nie usuwa komentarzy - bo jeżeli ona ma prawo mówić co chce i kiedy chce to tak samo każdy inny ma prawo to robić, a ona te komentarze usuwa.
Postąpiła głupio bo przyczepiła się do Madzika nie wiadomo po co i na co szukając po prostu afery. I zamiast pójść po rozum do głowy i przeprosić i załagodzić całą sprawę, to wydaje mi się, że próbuje wybić swój kanał rzekomo szczerą postawą przy czym wprowadza w błąd swoich widzów.

Przykro mi, że zawiodłam się na Kasi, na osobie którą lubiłam i szanowałam. Nie spodziewałam się, że może zachowywać się w tak nie urażając nikogo " gimnazjalny" sposób.
Jesteś youtuberką xZuzankaa czy tylko podpinasz się pod Jej nick? Jeśli nie to witaj sympatyczna brunetko Ciebie też ta Siarka zablokowała?
__________________

NeedToFeelLoved jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 22:45   #1298
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Pamiętacie, jak kiedyś pisałam, że sama chciałabym nagrywać na YT? Po tym, jaka atmosfera tam panuje odechciewa mi się skutecznie.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:56   #1299
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak kiedyś pisałam, że sama chciałabym nagrywać na YT? Po tym, jaka atmosfera tam panuje odechciewa mi się skutecznie.
e tam.. walić atmosfere.. jak masz ochote nagrywać to nagrywaj. Ja w środę wezmę się za nagrywki. Z przyjemnościa
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 00:14   #1300
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

jestem! nadrobiłam!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Będą nowe pędzle Zoeva https://www.facebook.com/LetsBeautyP...type=1&theater

Wysłałam w końcu makijaż na konkurs u Maxi. Która z Was jeszcze bierze udział?

super, zdradzisz co zrobiłaś?



Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Kuuurczę, znam ten ból. W sensie tego, że jest się na koncercie ukochanego wykonawcy ale jakieś czynniki zewnętrzne nie pozwalają na cieszenie się z niego na 100% mimo, że jest fantastyczny. Ja miałam tak rok temu na Open'erze, bilet miałam kupiony już w styczniu ale dopiero potem pojawiła się informacja, że wystąpi na nim Lykke Li, którą uwielbiam i przez to 3 razy bardziej nie mogłam się doczekać festiwalu. Był dość późno, też byłam dość zmęczona, chciałam być najbliżej sceny więc odpuściłam jakiś mniejszy koncert na innej scenie żeby czekać już pod sceną na koncert (chyba z godzinę wcześniej poszliśmy). Miejsca przy samych barierkach były już pozajmowane przez siedzącą młodzież, no ale trudno, siedliśmy jak najbliżej się dało i czekamy. Potem okazało się, że owa młodzież jest bardzo imprezowa i ciągle darli japy do tłumu (świetna zabawa: "Gdzie jest Kasiaaaaa?! CZEEEŚĆ KASIA!!! Gdzie jest Monika? HAAALO MONIKA? GDZIE JESTEŚ? AAA TAAAM JEEST, SIEMA MONIKA" x100), zaczął się koncert i wyciąganie setek jakiejś wódki smakowej z kieszeni i picie jej wytłumaczyło ich gówniarskie zachowanie Także spora ekipka przed i obok mnie na raczej chilloutowym i spokojnym koncercie piła, skakała, darła się, obijała o wszystkich i robiła pogo. Człowiek chce się wsłuchać no i a nie da się, nie dość, że nie słychać to jeszcze trzeba walczyć o to żeby nie wylądować na ziemi. Ja rozumiem coś takiego na koncertach rockowych albo kiedy faktycznie muzyka ma taki rytm, że tłum porywa i to wszystko razem gra ale no kurcze... Stałam wk**wiona, po czym nie wytrzymałam, pociągnęłam chłopaka za rękę i przecisnęłam się dalej bo mogłabym z wściekłości komuś zrobić krzywdę. No ale i tak, niesmak i złość pozostała więc reszta koncertu, mimo, że Lykke była wspaniała - nie była taka jak być powinna bo się nie cieszyłam w pełni.
Jeszcze wisienką na torcie okazało się, że owa grupka ludzi oczekiwała na JEDNĄ piosenkę, oczywiście najbardziej popularną "I Follow Rivers" która było wykonywana jako przedostatnia, po tej piosence grupka poszła sobie


Przepraszam za ten kilometrowy offtop, musiałam wylać swój żal jak przeczytałam post Muunki bo bardzo dobrze wiem co czułaś

Moim zdaniem takie zachowanie na festiwalach to norma i trzeba się z tym liczyć w jakiś sposób Inny jest charakter i target kilkugodzinnego koncertu w centru miasta, a inny kilkudniowego festiwalu na jego obrzeżach Ale rozumiem o co Ci chodzi - mnie Opener również zraził jeśli chodzi o uczestników.


Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Oglądałam śniadanie łobuzów i padło pytanie o zwierzęta, w takim razie co się stało z Pipi Karoliny? Umknęło mi to.

Pipi mieszka u rodziców Karo, gdzie jest też drugi kotek i ponoć Pipi jest przy nim żywsza i lepiej się czuje Może DG ma alergię, a może są już na tyle rzadko/nieregularnie w domu, że nie chcieli męczyć zwierzaka


Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
u mnie LS w 20m2
oo, dzięki, już dawno cofnęłam suba u Łukasz, ale LSów darzę miłością wielką i płomienną
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Trudno w to uwierzyć ale ... życie prywatne, facet i te sprawy

tiaaaa, jasssne.

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie czy przechowywanie pędzli w takim kloszu jak na załączonym obrazku ładnie będzie wyglądało czy "wieś tańczy i śpiewa"?
Bo mam taki pomysł żeby je włożyć do ładnego szklanego pojemnika i przykryć kloszem na podobę (dostosowanym do rozmiarów pędzli, żeby nie był za duży) i to będzie stało w rogu toaletki.
taki klosz mi się podoba, Nieesia ma zbyt szeroki. Myślę, że to ma sens, zwłaszcza kiedy przejechała po nim ręką ukazując ile tego kurzu osiadłoby na pędzlach gdyby nie klosz
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
MESSY PONYTAILS for EVERYDAY (School/Work/Gym): http://youtu.be/f33k6gT9okg
Pierwsza i druga wersja nie dla mnie i nie dla mojego wylinialego kuca ale 3cia wersja :thumbup: kiedyś spróbuje bo nie chce mi się bawić z wypełniaczami.. ;/
ten pierwszy jaki chitoooos

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Widziałam w Empiku przy kasach- Łódź, wiem też że te fasolki są w Rossmannach na jedzeniu, zwykle najniższe półki. Sprawdź, może te ohydne też są.
to nie te same, tam są "zwykłe" smaki
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, kojarzycie, albo posiadacie może Powerball - takie cudo do ćwiczeń nadgarstka? Potrzebuję porady przed zakupem a totalnie nie wiem kogo mam zapytać

Może kogoś na fitnessowym ? Sorki, ale to już jest takie pytanie z tyłka Pędzle i Beyonce da się przełknąć, ale od takich rozkminek jest cały osobny wątek sportowy, gdzie pewnie jest więcej osób, które miały z tym coś do czynienia i dadzą konkretne info
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 06:58   #1301
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Mam pytanie do dziewczyn używających colorstaya, czym go zmywacie? U mnie po myciu żelem, mydłem biały jeleń i drugim innym mydłem nadal coś zostaje na twarzy


I drugie do dziewczynn używających toniku Norel z kwasem. Czy dodatkowe smarowanie Acne dermem ma sens?
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 07:03   #1302
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn używających colorstaya, czym go zmywacie? U mnie po myciu żelem, mydłem biały jeleń i drugim innym mydłem nadal coś zostaje na twarzy


I drugie do dziewczynn używających toniku Norel z kwasem. Czy dodatkowe smarowanie Acne dermem ma sens?
Zawsze używam płynu micelarnego z Biedronki/lub Garniera + żel z drobinkami z Biedronki/lub Ziaja liście manuka. Na koniec twarz tonizuję i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś zostało na waciku. Może spróbuj opcji ze ściereczką muślinową
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 07:22   #1303
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
I drugie do dziewczynn używających toniku Norel z kwasem. Czy dodatkowe smarowanie Acne dermem ma sens?

Myślę, że ma, tonik nie jest mocny, a znam osoby, które stosowały go razem z Effaclarem Duo i bardzo sobie chwaliły efekty - ale nie jestem specjalistką, nie chciałabym, żeby wypaliło Ci dziury w twarzy
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 07:46   #1304
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Tło, kolory, fryzura Mnie się bardzo podoba. Jest krytykowana za stylówkę, ale ja lubię takie barwne i kolorowe postaci na YT.
A ja nie tylko na YT ale i w życiu, naprawdę miło popatrzeć na kogoś takiego, a nie na kolejna dziewczynę z kreskami na oczach, z brązowo-blond ombre, w parce, czarnym beanie i bikerach.

Lubię, że zawsze ma inną fryzurę bo ja też mam prawie co dzień coś innego na głowie.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 07:47   #1305
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Vlog u Kretki https://www.youtube.com/watch?v=zWwgy8NOIig
Ania narzeka na Mareczka widac,ze Kretka ma energie i zapal do roznych rzeczy a Marek jak to Marek no roznica wieku widoczna golym okiem przynajmniej dla mnie
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:01   #1306
KuckaKuc
Raczkowanie
 
Avatar KuckaKuc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: może dobiegnę...
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dawno nie oglądała Kretki, bo wydawała mi się mało rozgarnięta (żeby nie użyć mocniejszego słowa). Dziś pierwszy raz od dawna włączyłam jej filmik i jestem pozytywnie zaskoczona, wydaje mi się jakaś bardziej sympatyczna niż kiedyś.
__________________
"Za marzenia słono płaci się
Lecz życie tak niepowtarzalne jest"
KuckaKuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:06   #1307
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez KuckaKuc Pokaż wiadomość
Dawno nie oglądała Kretki, bo wydawała mi się mało rozgarnięta (żeby nie użyć mocniejszego słowa). Dziś pierwszy raz od dawna włączyłam jej filmik i jestem pozytywnie zaskoczona, wydaje mi się jakaś bardziej sympatyczna niż kiedyś.
Maaam tak samooo jak Tyyy. Wydaje mi się, że mniej w tym wszystkim popisówy, a więcej naturalności. Mam też wrażenie, że wychodzi spod "panowania Marka".
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:09   #1308
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn używających colorstaya, czym go zmywacie? U mnie po myciu żelem, mydłem biały jeleń i drugim innym mydłem nadal coś zostaje na twarzy


I drugie do dziewczynn używających toniku Norel z kwasem. Czy dodatkowe smarowanie Acne dermem ma sens?

Micel i potem mydlo alep. Mydlo alep zmywa wszystko. To moj życiowy hit
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:11   #1309
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Vlog u Kretki https://www.youtube.com/watch?v=zWwgy8NOIig
Ania narzeka na Mareczka widac,ze Kretka ma energie i zapal do roznych rzeczy a Marek jak to Marek no roznica wieku widoczna golym okiem przynajmniej dla mnie
mysle ze Marek nie ma tyle energii, bo jak to Ania ciagle podkresla, duzo pracuje troche im zazdroszcze zycia, floryda, ladny domek, duze autko, ale wiadomo, ze to co sie pokazuje innym jest zawsze piekne i kolorowe, a jak jest naprawde, tego sie nie dowie ja uwielbiam mala Ani i Marka urocze dziecko
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 08:29   #1310
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość


super, zdradzisz co zrobiłaś?


Pewnie wrzucę na bloga niedługo. To było moje drugie podejście i znowu nie byłam z siebie do końca zadowolona, ale już żywcem nie miałabym kiedy zrobić trzeciego. Makijaż jest w tonacji granatowo-srebrnej z duuużą ilością brokatu. Długo potem oczy zmywałam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:33   #1311
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

http://instagram.com/p/yocqQ3x9dE/?modal=true Gosia Cremik A wy się ciągle o Bogusi nadwagę martwicie...
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:35   #1312
bzimbziam
Rozeznanie
 
Avatar bzimbziam
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 508
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole;50065414

[COLOR=#c0c0c0
I drugie do dziewczynn używających toniku Norel z kwasem. Czy dodatkowe smarowanie Acne dermem ma sens?[/COLOR]
ja po tym toniku używam Skinorenu i jestem bardzo zadowolona z efektów.
bzimbziam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:36   #1313
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dziewczyny, pisalyscie tutaj o awokado.
Chodzi mi o ta paste z sezamem- jak zrobic?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:41   #1314
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość

Micel i potem mydlo alep. Mydlo alep zmywa wszystko. To moj życiowy hit
Ja dokładnie tak samo. Micel z Garniera, ale ja zmywam tak długo, dopóki wacik nie jest czysty, a potem mydło Alepp (ewentualnie Savon Noir, ale to mniej więcej raz na tydzień).
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:49   #1315
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Faktycznie fajnie wygląda Zmalowana w ulubieńcach. Bardzo mi się podoba
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:49   #1316
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/yocqQ3x9dE/?modal=true Gosia Cremik A wy się ciągle o Bogusi nadwagę martwicie...
z tego co kojarze to jej nadwaga jest spowodowana przez chorobe. chyba, ze sie myle... ale cos mi swita, ze kiedys tak mowila...
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:56   #1317
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
z tego co kojarze to jej nadwaga jest spowodowana przez chorobe. chyba, ze sie myle... ale cos mi swita, ze kiedys tak mowila...
Mowiła
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:57   #1318
KuckaKuc
Raczkowanie
 
Avatar KuckaKuc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: może dobiegnę...
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/yocqQ3x9dE/?modal=true Gosia Cremik A wy się ciągle o Bogusi nadwagę martwicie...
Miedzy nimi jest taka różnica, że Bogusia ciągle mówi, że jest gruba i chce się odchudzać, a Cremik nie biadoli ciągle o tym, tylko przyjęła postawę "taka jestem i tyle".
__________________
"Za marzenia słono płaci się
Lecz życie tak niepowtarzalne jest"
KuckaKuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 09:02   #1319
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Fajnie o tym opowiada, zrozumiałam co ma na myśli mówiąc o racjonalnym kupowaniu w momencie gdy zdałam sobie sprawę, że podświadomie od pół roku też staram się tak żyć i wynika to z jakiejś wewnętrznej potrzeby niż dostosowywania się do bycia trendy

Nissiax i minimalizm.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 09:03   #1320
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

http://www.thenuproject.com/

wg mnie swietna inicjatywa.
uprzedzam, ze link zawiera tresci +18
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.