Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 07:42   #3241
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
trochę fakt, ale jako czternastolatka też była trochę przy sobie

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------



zawsze sobie to powtarzam jak mnie nachodzi chęć na nagranie czegoś ;-;
co do jesscebuli, to ja ją lubie. pomimo ze ma dopiero 18 (?) lat to wydaje sie dojrzalsza niz nie jedna 30 letnia juciuberka co do wagi, to ma pare filmikow w ktorych opowiada, ze zmaga sie z dodatkowymi kg od dawna... ja mysle, ze ona ma troche z tym slomiany zapal. ulozy sobie diete, pocwiczy cos zeby schudnac do lata, a pozniej kilogramy wracaja. chociaz nie jest jakas wielka, taka standardowa 38/40 wg mnie no i jest dwujezyczna mieszkajac od urodzenia w niemczech, podziwiam
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 08:01   #3242
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, ja mogłabym oglądać jak Claire Marshall przez 20 minut obiera ziemniaki gadając do kamery. Za to taka Alina na przykład, bloga czytam bo nie raz wyłapałam jakiś ciekawy kosmetyk czy poradę dla siebie i czego by o niej nie mówić (hit kosmetyczny i rewolucja w pielęgnacji 2x w miesiącu) uważam, że wiedzę ma ale jednak jej filmiki omijam, wyłączam po pół minuty i nie mogę jej znieść nawet jako tło do malowania się/sprzątania/ubierania/itp. Czemu ja ją w ogóle mam w subach?
mam tak samo - nawet podałabym te same przykłady! Też nie wiem czemu dalej mam Alinę w subach, chyba z sentymentu, oglądalam ją na samym początku.

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
byłoby dobrze i pięknie gdyby dało się to rozpracować na takiej podstawie, ale się nie da. w obrębie "jasnej karnacji" i czarnych włosów jest i średni, i wysoki kontrast (zależy jakie masz oprawy oczy, jak jasną cerę), różna temperatura koloru cery (od oliwki przez chłodną żółć, szarawą i różową cerę po totalnie ciepłe tone).

Jeżeli ciężko Ci coś dobrać to najprawdopodobniej masz jakiś rzadko spotykany typ i skrajny kolorystycznie (albo chłodną wyłapującą wszystkie ciepłe tony w makijażu albo bardzo ciepłą cerę). Takie niuanse ciężko wyłapać w kamerze plus większość ludzi jest jednak mieszana. Także pozostaje z juciuba czerpać technikę, a konkretne odcienie kosmetyków dobrać konkretnie do siebie. Mało prawdopodobne, że znajdziesz dopasowaną juciuberkę, ale jeśli będziesz szukać to omijaj te, które farbują się na czarno, bo farbowany kolor nie determinuje pasujących kolorów.

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------






---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------


zgadzam się, ale tylko jeśli chodzi o urodę, bo już w temacie diety i zdrowia wolę pitutu pokroju foodbooki, denka spozywcze niż kanały przekazujące "wiedzę". Na polskim juciubie jedynymi składnymi i wartościowymi merytorycznie filmikami o zdrowiu, które widziałam są filmiki męża Neti Aneti (nie oglądałam wszystkich, ale co najmniej 5-10 dłuższych). Widziałam też co najmniej 10 kanałów, gdzie ktoś niby przekazuje wiedzę, pewnym głosem, a tak naprawę opowiada takie bzdury, 10 razy zaprzecza sam sam sobie, że uszy więdną.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 08:15   #3243
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez domek_w_lesie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy tylko ja duszę się w tym nagłaśnianiu i robieniu wielkiego HALO [!!!] po kolei z każdej okazji?

Były święta, więc wszystkie juciuberki prezenty, ałtfity na wigilę, prezenty, wyprzedaż, prezenty, ałtfit na sylwestra, ooo święta, śniegi, nowy rok, każdy ma postanowienia, wyprzedaże noworoczne, walentynki, makijaże na walentynki, prezenty na walentynki, ałtfity na walentynki, niedługo co? dzień kobiet, wiosna, wielkanoc, majówka.

Nie wiem jak to nazwać. No po prostu mnie to wkurza. amen
No jak to po co: przykład miałaś wcześniej, Maxineczka machnęła 2 razy ten sam makijaż, a że w kalendarzu mamy różne święta, to raz może on być jako wigilijny, raz jako walentynkowy
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 08:35   #3244
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość




ostatni filmik, bez makijazu i z zupelnie dwie inne osoby
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 08:55   #3245
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ostatni filmik, bez makijazu i z zupelnie dwie inne osoby
az wysłałam tż screena
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 09:19   #3246
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, ja mogłabym oglądać jak Claire Marshall przez 20 minut obiera ziemniaki gadając do kamery. Za to taka Alina na przykład, bloga czytam bo nie raz wyłapałam jakiś ciekawy kosmetyk czy poradę dla siebie i czego by o niej nie mówić (hit kosmetyczny i rewolucja w pielęgnacji 2x w miesiącu) uważam, że wiedzę ma ale jednak jej filmiki omijam, wyłączam po pół minuty i nie mogę jej znieść nawet jako tło do malowania się/sprzątania/ubierania/itp. Czemu ja ją w ogóle mam w subach?
Ja szczerze powiem że Alina to pierwsza osoba na której wypróbowałam szybkość 1.2x.

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość

Ona mnie niepokoi, serio, już to pisałam, ale ta różnica przed i po jest uderzająca. Trochę jak po strzale łopatą.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:35   #3247
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja szczerze powiem że Alina to pierwsza osoba na której wypróbowałam szybkość 1.2x.
Tak, to prawda, mówi monotonnie i w dodatku jakoś... cicho? Jakby szeptała, muszę się bardzo skupiać żeby zrozumieć co w ogóle mówi.
Za jej blogiem też nie przepadam, można się bardzo zdziwić jak się zobaczy na żywo np róże i cienie które pokazuje bo mają kompletnie inny kolor niż na jej zdjęciach.

Ostatnio było tu sporo na temat masażu Tanaka, widzieliście że Azjatycki Cukier go nie poleca? http://azjatyckicukier.blogspot.com/...iam-o-nim.html
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 10:40   #3248
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

mnie się sposób mówienia Aliny kojarzy z laskami, które chcą mówić zmysłowo, seksownie i kobieco, nie mając tak z natury, dlatego ściszają głos i muszą się na tym skupiać, co wychodzi rozwlekle
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:44   #3249
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Mało urodowo. Czy ktoś ogląda walkę Hani z rakiem? Dla mnie to niesamowite. Tak w skrócie: Hania dowiedziała sie że ma raka kości, płuc, trzustki, mózgu. Rak był rozsiany po całym ciele. Lekarze nie dawali jej szans bez leczena,a z leczeniem 18miesięcy. Podjęła decyzję że nie weźmie chemii. Wyjechała z mężemw szaloną podróż, zostawila dom, postawiła wszystko na jedną kartę. Żyje i ma się dobrze. Nie ma już raka mózgu. Minęło 14 miesięcy od biopsji. Leczy się naturalnymi metodami.

Może kogoś zainteresuje. Jej kanał to kącik Hani. Nie wstawoe linka bo z tel nie umiem.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:47   #3250
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, mówi monotonnie i w dodatku jakoś... cicho? Jakby szeptała, muszę się bardzo skupiać żeby zrozumieć co w ogóle mówi.
Za jej blogiem też nie przepadam, można się bardzo zdziwić jak się zobaczy na żywo np róże i cienie które pokazuje bo mają kompletnie inny kolor niż na jej zdjęciach.

Ostatnio było tu sporo na temat masażu Tanaka, widzieliście że Azjatycki Cukier go nie poleca? http://azjatyckicukier.blogspot.com/...iam-o-nim.html
Przed momentem oglądałam filmik Aliny o Hennie NJD, ależ się musiałam skupić na tym filmie. Jeden ze starszych, gdzie mówiła jeszcze ciszej....

Co do Tanaka to mi chyba nie zaszkodzi mam pucułowatą buzię bez widocznych konturów.

Dziewczyny zrujnujecie mój portfel. Wczoraj zamówiłam malutkie masełko shea. Właśnie przyszło
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:48   #3251
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Mało urodowo. Czy ktoś ogląda walkę Hani z rakiem? Dla mnie to niesamowite. Tak w skrócie: Hania dowiedziała sie że ma raka kości, płuc, trzustki, mózgu. Rak był rozsiany po całym ciele. Lekarze nie dawali jej szans bez leczena,a z leczeniem 18miesięcy. Podjęła decyzję że nie weźmie chemii. Wyjechała z mężemw szaloną podróż, zostawila dom, postawiła wszystko na jedną kartę. Żyje i ma się dobrze. Nie ma już raka mózgu. Minęło 14 miesięcy od biopsji. Leczy się naturalnymi metodami.

Może kogoś zainteresuje. Jej kanał to kącik Hani. Nie wstawoe linka bo z tel nie umiem.
znam i bardzo jej kibicuję. Nawet pisałam do niej kiedyś jak pytała o oleje i pyłki. Niestety nie umiałabym tak na bieżąco śledzic bardzo się cieszę, że czuje się lepiej.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 10:48   #3252
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Ja bardzo ją lubię. Miła jest. Historia niesamowita.
__________________


Edytowane przez WizazankaLublinianka
Czas edycji: 2015-02-12 o 11:02
WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:02   #3253
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Wink Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Oglądam sobie już któryś raz z kolei serie mierzymy Karoliny i za każdym razem słyszę " zamówiłam sobie L żeby się zmieścić w biuście, zamówiłam teraz XL bo wcześniej miałam L i mnie cisnęło w biuście " a jak na moje oko to ona wcale jakiegoś dużego biustu nie ma, po prostu nie jest drobna a za wszelką cenę chce wytłumaczyć czemu akurat zamawia L-ki
Wiem na swoim przykładzie, ze góra z takich sklepów (nawet rozm s czy m) jest bardzo ciasna...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:07   #3254
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Wiem na swoim przykładzie, ze góra z takich sklepów (nawet rozm s czy m) jest bardzo ciasna...
mówisz o szafomanii?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:10   #3255
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez domek_w_lesie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy tylko ja duszę się w tym nagłaśnianiu i robieniu wielkiego HALO [!!!] po kolei z każdej okazji?

Były święta, więc wszystkie juciuberki prezenty, ałtfity na wigilę, prezenty, wyprzedaż, prezenty, ałtfit na sylwestra, ooo święta, śniegi, nowy rok, każdy ma postanowienia, wyprzedaże noworoczne, walentynki, makijaże na walentynki, prezenty na walentynki, ałtfity na walentynki, niedługo co? dzień kobiet, wiosna, wielkanoc, majówka.

Nie wiem jak to nazwać. No po prostu mnie to wkurza. amen
Byznes is byznes, rynek musi coś napędzać

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
az wysłałam tż screena
Mój zobaczył kiedyś w nocy, jak oglądam makijaż Katosu i schował się pod kołdrę.. Więcej komentarzy oszczędzę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:23   #3256
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Mało urodowo. Czy ktoś ogląda walkę Hani z rakiem? Dla mnie to niesamowite. Tak w skrócie: Hania dowiedziała sie że ma raka kości, płuc, trzustki, mózgu. Rak był rozsiany po całym ciele. Lekarze nie dawali jej szans bez leczena,a z leczeniem 18miesięcy. Podjęła decyzję że nie weźmie chemii. Wyjechała z mężemw szaloną podróż, zostawila dom, postawiła wszystko na jedną kartę. Żyje i ma się dobrze. Nie ma już raka mózgu. Minęło 14 miesięcy od biopsji. Leczy się naturalnymi metodami.

Może kogoś zainteresuje. Jej kanał to kącik Hani. Nie wstawoe linka bo z tel nie umiem.
Niesamowicie dzielna kobieta... mocno trzymam za nią kciuki.



Kretka i filmożercy https://www.youtube.com/watch?v=HuifxPZx7mY lubię takie filmiki.



a tak w ogóle to cześć wszystkim
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy


Edytowane przez pesstka90
Czas edycji: 2015-02-12 o 11:25
pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:31   #3257
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Nie wiem, którą z Was winić za podsunięcie mi tego kanału, ale dzisiejszej bezsennej nocy obejrzałam chyba z dziesięć filmików dziewczyn z LGS i jestem oczarowana, dlaczego dopiero teraz "wzięłam się" za nie? Już wcześniej o nich słyszałam, ale jakoś tak przelatywały mi te linki do nich, czasem kliknęłam, ale bez entuzjazmu, a teraz lądują w nielicznej grupie vlogerek (w zasadzie jeśli chodzi o polskie juciuberki, to jest ich AŻ cztery), które oglądam z prawdziwą przyjemnością
I nie mogę zdecydować, która jest ładniejsza, niby Kasia, ale Justyna, ale Kasia, ale Justyna
uwielbiam je chyba obecnie moje ulubione zaraz obok Donci, są takie normalne!

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Co do lgs lubię je oglądać, ale nie odpisują na wiadomości. Kiedyś napisałam bo miałam sprawe.
mi na komentarz niestety nie odpisały

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Makijaż Zmalowanej na walentynki:
ej dziewczyny szykujecie się jakos mega specjalnie na walentynki?

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
mnie się sposób mówienia Aliny kojarzy z laskami, które chcą mówić zmysłowo, seksownie i kobieco, nie mając tak z natury, dlatego ściszają głos i muszą się na tym skupiać, co wychodzi rozwlekle
oo! dokładnie takie samo mam wrażenie
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:36   #3258
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
ej dziewczyny szykujecie się jakos mega specjalnie na walentynki?
Ja zupełnie nie mam pojęcia co będe robila tego dnia. Nic nie planowalismy. Nie czuję nigdy jakiejś mega potrzeby celebrowania milości. Wystarczy mi codzienna celebracja a ten jeden dzien w roku niczego nie zmienia i nie wnosi kompletnie nic. Czy tylko ja jestem jakąś walentynkową ignorantką?
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:39   #3259
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja zupełnie nie mam pojęcia co będe robila tego dnia. Nic nie planowalismy. Nie czuję nigdy jakiejś mega potrzeby celebrowania milości. Wystarczy mi codzienna celebracja a ten jeden dzien w roku niczego nie zmienia i nie wnosi kompletnie nic. Czy tylko ja jestem jakąś walentynkową ignorantką?
a my z Tż idziemy na wesele
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 11:44   #3260
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Ale się uśmiałam aż Wam napiszę: Kupiłam InStyle na marzec a tam są porady jak zastać miss plaży Czyli trzeba zakupić osławiony na YT puder w kulkach Meteorites Guerlain za 226 zł i wetrzeć odrobinę tego pudru na wystające części pośladków. No może i to dobra porada ale tak mi się smiać chciało bo chorowałam na ten puder długo ale bałam się że może się nie sprawdzić i co wtedy z nim zrobić...no i teraz już wiem
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:47   #3261
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja zupełnie nie mam pojęcia co będe robila tego dnia. Nic nie planowalismy. Nie czuję nigdy jakiejś mega potrzeby celebrowania milości. Wystarczy mi codzienna celebracja a ten jeden dzien w roku niczego nie zmienia i nie wnosi kompletnie nic. Czy tylko ja jestem jakąś walentynkową ignorantką?
http://kartkonosz.pl/kartki/ekartka_antilove_2.jpg

a tak serio nie obchodzimy tego jakoś specjalnie
zrobię jakąś wypasioną kolacje w domu i tyle

aż mi się przypomniało jak kiedyś mój mi niespodziankę zrobił w walentynki, cały pokój w podgrzewaczach, aż dziwne, ze nic się nie zjarało
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:47   #3262
malista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja zupełnie nie mam pojęcia co będe robila tego dnia. Nic nie planowalismy. Nie czuję nigdy jakiejś mega potrzeby celebrowania milości. Wystarczy mi codzienna celebracja a ten jeden dzien w roku niczego nie zmienia i nie wnosi kompletnie nic. Czy tylko ja jestem jakąś walentynkową ignorantką?

Nie, nie jesteś My twierdzimy, że możemy mieć walentynki na co dzień ;-)
i właśnie dlatego spędzimy je albo na stoku (o ile pogoda dopisze) albo idziemy ze znajomymi do knajpki na dzikie karaoke
malista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:47   #3263
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam aż Wam napiszę: Kupiłam InStyle na marzec a tam są porady jak zastać miss plaży Czyli trzeba zakupić osławiony na YT puder w kulkach Meteorites Guerlain za 226 zł i wetrzeć odrobinę tego pudru na wystające części pośladków. No może i to dobra porada ale tak mi się smiać chciało bo chorowałam na ten puder długo ale bałam się że może się nie sprawdzić i co wtedy z nim zrobić...no i teraz już wiem
Rada warta skarbów. Jakby inny puder rozświetlający nie był wystarczający muszą być meteorytki i to tylko na wystające części pośladków
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 11:55   #3264
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam aż Wam napiszę: Kupiłam InStyle na marzec a tam są porady jak zastać miss plaży Czyli trzeba zakupić osławiony na YT puder w kulkach Meteorites Guerlain za 226 zł i wetrzeć odrobinę tego pudru na wystające części pośladków. No może i to dobra porada ale tak mi się smiać chciało bo chorowałam na ten puder długo ale bałam się że może się nie sprawdzić i co wtedy z nim zrobić...no i teraz już wiem
Najlepsza rada ever hahaha
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:07   #3265
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

:x moje pośladki mają same wystające części.... No i same w sobie są wielkie. Trzy razy się pokiziam meteorkiem po pupci a tu puff, juz nie ma meteorka

Ślę z fołna

Sorry za brak szarego koloru Ale jakoś nie ogarniam jak można wyszarzyc tekst korzystając z tapatalka.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2015-02-12 o 12:08
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:07   #3266
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam aż Wam napiszę: Kupiłam InStyle na marzec a tam są porady jak zastać miss plaży Czyli trzeba zakupić osławiony na YT puder w kulkach Meteorites Guerlain za 226 zł i wetrzeć odrobinę tego pudru na wystające części pośladków. No może i to dobra porada ale tak mi się smiać chciało bo chorowałam na ten puder długo ale bałam się że może się nie sprawdzić i co wtedy z nim zrobić...no i teraz już wiem
Juz sie nie musisz bac, ze produkt bedzie do dupy zuzyjesz tak czy siak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:19   #3267
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, mówi monotonnie i w dodatku jakoś... cicho? Jakby szeptała, muszę się bardzo skupiać żeby zrozumieć co w ogóle mówi.
Za jej blogiem też nie przepadam, można się bardzo zdziwić jak się zobaczy na żywo np róże i cienie które pokazuje bo mają kompletnie inny kolor niż na jej zdjęciach.

Ostatnio było tu sporo na temat masażu Tanaka, widzieliście że Azjatycki Cukier go nie poleca? http://azjatyckicukier.blogspot.com/...iam-o-nim.html
Nie, że nie poleca - tylko, że nie jest on dla każdego jako kuracja i do codziennego stosowania, bo może za bardzo wyszczuplić szczupłe już twarze (on jest drenujący, a więc wyszczupla w efekcie).
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:26   #3268
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość

ej dziewczyny szykujecie się jakos mega specjalnie na walentynki?
Planuję dzień leniwca tż chyba też także tu sie zgadzamy jakis film i bedzie cudnie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:32   #3269
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam aż Wam napiszę: Kupiłam InStyle na marzec a tam są porady jak zastać miss plaży Czyli trzeba zakupić osławiony na YT puder w kulkach Meteorites Guerlain za 226 zł i wetrzeć odrobinę tego pudru na wystające części pośladków. No może i to dobra porada ale tak mi się smiać chciało bo chorowałam na ten puder długo ale bałam się że może się nie sprawdzić i co wtedy z nim zrobić...no i teraz już wiem

Z rozpędu przeczytałam "policzków" zamiast "pośladków", nadal brzmiało głupio (na plażę, serio?), potem popatrzyłam na komentarze niżej i dotarło do mnie, co naprawdę jest tam napisane.

Super, przecież nie idę na plażę żeby popływać w morzu, tylko chodzić od molo do molo trzęsąc pupą!


Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie, że nie poleca - tylko, że nie jest on dla każdego jako kuracja i do codziennego stosowania, bo może za bardzo wyszczuplić szczupłe już twarze (on jest drenujący, a więc wyszczupla w efekcie).
Ja się boję że jeśli wyszczupli mi twarz to mój nos będzie wydawał się jeszcze większy niż jest

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-02-12 o 12:34
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 12:34   #3270
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
a my z Tż idziemy na wesele
To może się spotkamy - bo ja 14 fotografuję wesele
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.