Jak polubić pocałunki.... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 18:53   #31
aniaaj10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jak polubić pocałunki....

Ja osobiście uwielbiam sie całować z Moim ;D
Z poprzednim a to było dawno temu, po prostu nienawidziłam.
Według mnie to zależy od chłopaka, jak on całuje, jak zabiera sie do tego...
GosienkaC ja również mam tak samo jak Ty, ubolewam jak nie moge sie całować ;D

Edytowane przez aniaaj10
Czas edycji: 2011-02-26 o 18:54
aniaaj10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:29   #32
walnut
Przyczajenie
 
Avatar walnut
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak polubić pocałunki....

A jak długo jesteś ze swoim chłopakiem? Bo u mnie było tak, że na początku też strasznie nie lubiłam się całować, pewnie to dlatego, że nasze pierwsze pocałunki w ogóle nie były takie cudowne, jak to sobie wcześniej wyobrażałam, więc byłam jakoś tak zniechęcona. I to też chyba przez to, że nie byłam pewna, czy robię to dobrze, że ciągle tylko myślałam, czy TŻtowi się podoba. Mój TŻ, choć chciał mnie ciągle całować, był wyrozumiały. I jakiś czas później spodobało mi się. I dalej barrrdzo się podoba Więc może to kwestia czasu? A może popróbujcie jakiś innych technik? Kiedyś przeczytałam, że wg Kamasutry istnieją 3ooo różnych sposobów całowania się
__________________
"Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami."
Joseph Conrad
walnut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:18   #33
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jak polubić pocałunki....

Wg mnie zalezy od faceta. Nie przepadałam nigdy za pocałunkami, nudziło mi sie, do czasu poznania obecnego Z tym mogę całymi dniami sie całować, on tez. I nie moge powiedziec, ze cała reszta nie umiała całować, po prostu to nie było to.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:04   #34
Chiaro
Raczkowanie
 
Avatar Chiaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: Jak polubić pocałunki....

A ja uwielbiam pocałunki, powiem nawet, że są dla mnie ważniejsze niż seks po prostu dają mi więcej zmysłowej przyjemności. Ale zgadzam się, że partner musi być odpowiedni będąc z jednym moim byłym (a byliśmy razem przez ponad 3 lata) nawet nie przypuszczałam, jakie mogą być przyjemne. całowanie z nim raczej mnie niecierpliwiło i cięzko było mi to opanować
A ostatnio byłam na randce z pewnym młodym mężczyzną i stwierdziłam na koniec, że go pocałuję i teraz mam problem, bo było tak wspaniale, że nie moge przestać o tym myśleć! A wcale tego nie planowałam
Chiaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 23:31   #35
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Jak polubić pocałunki....

Ja również uwielbiam się całować z moim TŻtem. Po prostu uwielbiam. Mogłabym to robić godzinami i dniami i miesiącami i latami do końca życia. A jeśli idzie to w dalszą część czyli całej część po pocałunkowej tym lepiej.
Teraz nie możemy się całować bo TŻ chory i w szpitalu. I normalnie usycham z tęsknoty za jego ustami.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 09:24   #36
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Jak polubić pocałunki....

ja tez kocham całowanie

w zyciu spotkałam dwóch facetów którzy nie potrafili tego robic, tragediaaaa
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 09:52   #37
Chiaro
Raczkowanie
 
Avatar Chiaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: Jak polubić pocałunki....

oj tak, najgorsze, jak taki nie umie i w żaden sposób nie da się go nauczyć ;-)
Chiaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 19:35   #38
mynameisola
Raczkowanie
 
Avatar mynameisola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 42
Dot.: Jak polubić pocałunki....

wydaje mi się, że zależy od upodobań, bo 'całowanie' można lubić w różnym stopniu. jedni lubią czułe całusy w czółko, inni ich nienawidzą, jedni ślinią się, że wszystko w koło też jest obślinione, tymczasem komuś innemu to przeszkadza. ja z TŻ nie mamy w zwyczaju ślinić się do granic możliwości przy znajomych czy gdziekolwiek na mieście, tylko jeżeli jesteśmy we dwoje i mamy romantyczny moment, natomiast w towarzystwie tylko małe całusy, chociaż przyznaję, że często bo co się z czegoś śmiejemy jest buziak .
inna sprawa jak chłopak całować nie umie, a w mojej związkowej karierze i taki się zdarzył, raz pocałował i totalnie się do niego zniechęciłam. fakt, że związek nie przetrwał długo. teraz po latach mam porównanie co do mojego TŻ i jestem pewna, że najbardziej mi odpowiada jego sposób całowania .
__________________
Tylko śpij i aż śpij
A mnie prowadź tam
Tam gdzie jesteś
Chcę być tam gdzie ty
W niebie, czemu nie
W piekle aż na dnie
Będę wszędzie, wszędzie będę
Czy to ważne gdzie to będzie
Przemysław Gintrowski - Tylko kołysanka


Edytowane przez mynameisola
Czas edycji: 2011-03-21 o 19:38
mynameisola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:00   #39
inlovee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 70
Dot.: Jak polubić pocałunki....

Mój były nie potrafił kompletnie całować,a wcześniejszy był fajny w tym i jak były zaczął mnie całować to ojej,ale to nie było najgorsze.Najgorsze,że wiedział,że uwielbiam z jezyczkiem i zaczął mnie całować latając tym językiem z częstotliwościa 200km na godzinę do tego zaczepiał o wszystko w mojej buzi i o mało co nie dławił.Jaaak ja tego nie cierpiałam i ani go nauczyć,kompletnie nie pojęty uczeń albo ja słaba nauczycielka.

Mój obecny Tż wyczuwa idealnie od samego początku tak było,jak chcę się całować czy intensywniej czy delikatniej Lubimy sobie siąść oglądać tv i całować się cały film,nie wiedząc potem o czym w ogóle był film
inlovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:28   #40
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jak polubić pocałunki....

Szczerze mówiąc nie miałam pojęcia że tyle osób nie lubi się całować :O
Ja to wprost uwielbiam i mogłabym non stop...

Z moim byłym chłopakiem całowaliśmy się ciągle i wydaje mi się, że tak się dopasowaliśmy, że oboje byliśmy zadowoleni
Był to mój pierwszy poważny chłopak i z nim całowałam się poraz pierwszy.

Jakie było moje zdziwienie, gdy potem spotkalam kogos innego, kto wogole nie potrafil calować. To było porpsotu STRASZNE.

Powiem wam dziewczyny, ze moze i jest to płytkie, ale chyba nie potrafilabym byc z facetem, ktory nie potrafi całować, albo z ktorym nie dogaduje sie w tej kwestii...

Myślę że od pocałunku można się zauroczyć drugą osobą, ale można też kompletnie się od niej 'oduroczyć' Jak zresztą mi się przyadarzyło kilka razy...
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.