Escentric Molecules - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 18:25   #91
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez BBM Pokaż wiadomość
Powstają trzy warstwy w tym dwie tłuste. A jedna z tłustych warstw po godzinie robi się żółta. Czyli raczej jest tam więcej składników niż wspomniane ISO E Super i alkohol, bo coś musi dawać drugą tłustą warstwę.
ale czad, szkoda ze pozbyłam sie odlewki bym sobie poeksperymentowała
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 11:27   #92
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Wczoraj zakupilam 2x 1ml probki zapachu Molecule 01. Dzisiaj juz mi paczuszka przyszla. Pierwsze co zrobilam to przeczytalam karteczke od sprzedawcy:
"Zycze milego testowania", pomyslalam, "oby takie bylo" (akurat nie mam humoru dzisiaj)
Otiweram fiolke z zapachem................

.................

.................

.................

.................

.................

I PADLAM Z ZACHWYTU !!!
Ten zapach jest... nie wiem jak go opisac, jest wprost boski, jedyny, na kazdej osobie pasinie podobno inaczej, ale to jak pachnie na mojej skorze, to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania

Nie potrafie go okreslic, nie jest to ani zapach kwiatowy, moze drzewny, korzenny, kadzidlowy... Jest to podobno czysta chemia, ktora w poloaczeniu ze skora dopiero nabiera zapachu.
Zapach jest zmyslowy, erotyczny, hipnotyzujacy, oszalamiajacy, uwodzicielski i dluuuugo moge jeszcze tak wymieniac. Jest niczym AFRODYZJAK !!!
Utrzymuje sie super dlugo, jest tajemniczy, raz znika, zeby po chwili pojawic sie z inna tonacja zapachu.

I teraz pojawia sie problem, bo ja mam tylko 2ml... A, ze zapach jest przecudny, to wyleje go na siebie w ciagu tygodnia...
A w perfumerii (tylko w warszawie, dlaczego tylko wwa ma wylacznosc na ten zapach?) kosztuje BAGATELA 440 zlotych

I tu pytanie do Was, czy wiecie gdzie mozna go kupic po nieco tanszych kosztach?
BLAGAM O POMOC, MUSZE GO MIEC !!!
Wedlug tworcy tego zapachu, Molecues o1 nie czujesz na sobie, takie jest jego dzialanie chyba ten piekny zapach to sila perswazji szanownego sprzedawcy albo podeslal Ci cos innego? Ja je wyczuwam na sobie, ae sa bardzo delikatne, i jest to zapach raczej plaski, nie zmieniajacy sie.

Pracowalam w perfumerii w Harvey Nichols i nawachalam sie tych molekul az za duzo Na poczatku takze bylam zafascynowana tak zwanym 'efektem feromonicznego oddzialywania' (pheromonic effect), a i sam zapach jest nietuzinkowy, Molecules 01 pachna dla mnie jak plastelina, Molecules 02 przez pare sekund po spryskaniu nadgarstka sa bardzo pikantne, ale potem przybieraja won bardzo podobna do Molekol 01. Pozniej mi sie znudzily. Esentric 01 pachna jak gin z tonikiem.... naprawde chcecie pachniec jak G& T?? Pozniejszych wariacji nie polecam probowac, strasznie intensywne zapachy, trzeba byc na prawde koneserem zeby je docenic.

Co do dzialania.... Bede szczera, sama molekul nie posiadam, W pracy uzywalam ich az za duzo, dlatego nie zdecydowalam sie na zakup. Ogolnie wiadomo, ze w perfumerii ciezko ocenic zapach wlasciwie, gdyz jest zaklocony ogromna iloscia innych perfum unoszacych sie w powietrzu. Molecules oczywiscie testowalam w sposob taki, ze spryskalam jeden, dwa rodzaje na nadgarstki zaraz po rozpoczeciu dniowki, kiedy bylam jeszcze w stanie je 'poczuc' Dlatego dla mnie one pachna tak samo, koledzy z pracy maja takie samo zdanie. Ogolnie to kazdy pracownik uwaza, ze 'wielkie dzialanie' molekul to tylko marketing. Z drugiej strony sprzedawalismy ich najwiecej... I przychodzila ogromna zachwyconych liczba ludzi mowiacych, ze wywachali je u kogos zatrzymanego na ulicy itp.

Takze co jest prawda? Hmm...

Jako ciekawostke podam, ze w tym zapachu jest uzyty chemicznie stworzony odpowiednik skladnika zawartego w spermie wieloryba ;-)
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 17:31   #93
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Escentric Molecules 01 - HELP

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Jako ciekawostke podam, ze w tym zapachu jest uzyty chemicznie stworzony odpowiednik skladnika zawartego w spermie wieloryba ;-)
Ahahah! Haha. Poproszę o źródło tej rewelacji
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 17:46   #94
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Escentric Molecules

znowu ta sperma

a escentric o1 wcale nie pachną jak gin z tonikiem, choc w sumie szkoda
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 23:34   #95
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Escentric Molecules

Testowałam 01 i 02 i to, co mam po pierwsze do powiedzenia - musiałam się domyślać bardziej, że pachnę. Iso E Super też mam w domu i pachnie dużo mocniej dla mojego nosa i ciekawiej.

Działanie magiczne Molecules mają, owszem. Po paru godzinach chodzenia w tym czymś nawet maleńka aplikacja bardzo lekkich i nietrwałych perfum jest porażająca - co za moc!

Więc magiczne działanie wg mnie polega na uwrażliwieniu nosa nawykłego do perfumowania się zawsze mocnego super killerami.
I można cieszyć się byle czym (w sensie mocy lub raczej niemocy), praktycznie
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 07:47   #96
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Wedlug tworcy tego zapachu, Molecues o1 nie czujesz na sobie, takie jest jego dzialanie
Poproszę źródło
Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
chyba ten piekny zapach to sila perswazji szanownego sprzedawcy albo podesłał Ci cos innego?
Zupełnie sie z tym nie zgadzam

Nie umiem wpływać telepatycznie na innych a o dziwo wyraźnie wyczuwają na mnie ten zapach, nawet jak go użyje bardzo oszczędnie.
Nie podejrzewam tez znajomych o manipulowanie moja psychiką czy zmysłami ale wyczuwam Molekuły na innych osobach.

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Na poczatku takze bylam zafascynowana tak zwanym 'efektem feromonicznego oddzialywania' (pheromonic effect), a i sam zapach jest nietuzinkowy,
Po proszę o rozwiniecie myśli o efekcie feromonowym

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Esentric 01 pachna jak gin z tonikiem.... naprawde chcecie pachniec jak G& T?? Pozniejszych wariacji nie polecam probowac, strasznie intensywne zapachy, trzeba byc na prawde koneserem zeby je docenic.
Mam escentrica 01 i naprawdę w nim tego ginu z tonikiem nie czuję. Nawet jak bym chciała go sobie w tym zapachu wyimaginować to z trudem mi to by przyszło.
Z tego co ja wiem fenomen tych zapachów polega własnie na tym ze kompletnie diametralnie pachną na różnych skórach.

Co do koneserstwa! Bingo! Trafiłaś! Na podforum Perfumy to prawie wszyscy.

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Dlatego dla mnie one pachna tak samo, koledzy z pracy maja takie samo zdanie. Ogolnie to kazdy pracownik uwaza, ze 'wielkie dzialanie' molekul to tylko marketing.
Bez urazy ale nawet jak jestem chora i mam katar to czuje różnicę.

I znów bardzo duże uogólnienie na dodatek obrażające osoby które uwielbiają ten zapach za jego zmienność, nieprzewidywalność i oryginalność.
I jestem pracownikiem (wszak mam jakaś pracę) i nie uważam molekuł za "działanie marketingowe". A na pewno niej w większym stopniu niż np. Chanel no. 5


Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Jako ciekawostke podam, ze w tym zapachu jest uzyty chemicznie stworzony odpowiednik skladnika zawartego w spermie wieloryba ;-)
Że co?
Poproszę o źródło! tej "rewelacji".
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 07:59   #97
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Escentric Molecules

Szkoda polemiki z tymi dziwnymi wywodami Na mnie Molekuły pachną i to jak Dziś je użyję z tej radości, żem koneserka
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 20:05   #98
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Escentric Molecules

No więc pozwolicie, że się wypowiem.
W skrócie - nadal nie wiem, ściema to, czy nie?
Myślałam, że owszem, ale postanowiłam zrobić eksperyment i ponieważ mieszkam w Wwie polazłam do Galilu i jedna z pań powiedziała, że to zapach kapryśny - pachnie wtedy, kiedy chce. A kiedy nie chce, to nie.
I że czepia się ubrania, świetnie miksuje z zapachami.

No to się strzaskałam ponad normę, siebie i apaszkę (nawet na moją normę, ilościowo wysoką) czyli pewnie ze 20 psików.
I tak - zawieje w nos - pachnę, kiedy indziej nic nie czuję.
Ale kiedy pachnę, baaardzo mi się podoba. Jest podobny, bardzo, do Iso E Super, który mam (rozrobiony ze spirytusem) ale jednak nie ten sam.
W zasadzie doszłam do tego, że zapachy lubię tylko testować i nosić na ręku, na sobie - niekoniecznie (za dużo wtedy kombinuję i nie zużyłam jeszcze ani jednego flakonu ) ale jednak bardzo chciałabym mieć coś na sobie, lecz chyba nie perfumy, tylko jakąś magiczną substancję, która współpracuje z moją skórą, temperaturą itd.
Tylko... czy te warunki spełniają Moleculesy?
I...dlaczego mój mąż wcale na nie nie reaguje?

Krótko mówiąc - mam z jednej strony ochotę zaryzykować i zobaczyć, czy faktycznie ten zapach JEST zmienny, zależny od dnia, hormonów itd, czy robi mi niespodzianki, a z drugiej strony myślę, czy ktoś mnie we flakon nie nabija?

A to wszystko była prośba o radę - warto? skoro na mnie są słabo wyczuwalne (ale nosiłam globalnie jeden dzień), czy to może się zmienić? I nagle powiem "o, ale dziś są fajne"
Czy też mój nos ich nigdy nie przyjmie?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 22:59   #99
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Ja również mam ten zapach i hmm...nie widze w tym nic magicznego. Nikt nie wuczuwa, że mam go akurat na sobie. Czy ta molekuła faktycznie ma wyostrzyć inne zapachy?
Na czym polega popularność tych perfum?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:54   #100
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Ja również mam ten zapach i hmm...nie widze w tym nic magicznego. Nikt nie wuczuwa, że mam go akurat na sobie. Czy ta molekuła faktycznie ma wyostrzyć inne zapachy?
Na czym polega popularność tych perfum?
Moim zdaniem? Na sprytnym marketingu

Też ich na sobie nie czuję i inni też ich nie czują.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 08:02   #101
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem? Na sprytnym marketingu

Też ich na sobie nie czuję i inni też ich nie czują.


Ja na sobie czuje średnio otoczenie czuje intensywniej i przy 2 psikach podobno tak mocno czuć w samochodzie (3-4 godziny po aplikacji) ten zapach ze okna muszą być otwarte.

Na siostrze czuje bardzo intensywnie, przy 3-4 psikach ciągnie się za nią taaaaaki ogon. Często jest za ten zapach komplementowana.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 08:17   #102
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość


Ja na sobie czuje średnio otoczenie czuje intensywniej i przy 2 psikach podobno tak mocno czuć w samochodzie (3-4 godziny po aplikacji) ten zapach ze okna muszą być otwarte.

Na siostrze czuje bardzo intensywnie, przy 3-4 psikach ciągnie się za nią taaaaaki ogon. Często jest za ten zapach komplementowana.
Potwierdzam w całej rozciągłości i w moim przypadku i mojej koleżanki Jej pokój jest w środku bardzo długiego korytarza, a już od drzwi wejściowych do budynku czuje się ten zapach. Na zewnątrz też koleżanka ciągnie za sobą charakterystyczny świeży ogon, który trudno pomylić z czymkolwiek. Tak, że to chyba zależy od indywidualnych właściwości skóry .
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 13:55   #103
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Dzięki
A powiedzcie, gdzie można kupić online ten zapach? W Pl w zasadzie widziałam go tylko w jedym sklepie internetowym?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:01   #104
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dzięki
A powiedzcie, gdzie można kupić online ten zapach? W Pl w zasadzie widziałam go tylko w jedym sklepie internetowym?
Można ustrzelić na allegro
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:22   #105
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Dzięki za odpowiedź
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:21   #106
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
W tej chwili są dwie flaszki u zaufanych Sprzedających, ale cena nie jest szczególnie atrakcyjna. Zaglądaj tam, bo zdarzają się za mniej niż 300 zł
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:27   #107
eve40
Przyczajenie
 
Avatar eve40
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Escentric Molecules

Lecę za 2 tygodnie do Londynu. Czy ktoś wie, gdzie mogę je kupić?
eve40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 19:22   #108
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Escentric Molecules

Przepraszam za super pozna odpowiedz... Rzadko mam czas, zeby wejsc na to forum, dzisiaj akurat mi sie nudzilo i przypomnialam sobie o tym watku.

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Ahahah! Haha. Poproszę o źródło tej rewelacji
Informacje ta uzyskalam u samego zrodla, czyli od firmy This Brand, ktora produkuje Escentric Molecules. Mam w pracy jeszcze skserowane notatki od firmy, jesli na prawde myslicie ze klamie, moge je jakos dodac (zrobic zdjecie telefonem, czy cos).

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
znowu ta sperma

a escentric o1 wcale nie pachną jak gin z tonikiem, choc w sumie szkoda
Musze przyznac, ze odkad napisalam mojego posta, zmienilam troche zdanie na temat Escentric 01. Kiedys klientka powiedziala do mnie 'O! To pachnie zupelnie jak gin z tonikiem!' i jakos to podklapalam Na pewno maja w sobie Pink Pepper, reszty skladnikow nie pamietam Ale moge latwo sprawdzic w notatkach od firmy.

Ogolnie roznica pomiedzy Molecules 01 a Ecsentric 01 jest taka, ze Molecules 01 to nie sa perfumy ani woda toaletowa, a zwiazek chemiczny, ktory reaguje ze skora tworzac 'aure' (nie zapach), ktora podaza za osoba, ktora ich uzyla, pojawiajac sie i zanikajac. Ten zwiazek chemiczny intensyfikuje dzialanie feromonow wytwarzanych przez skore, pomaga skorze je wytworzyc.

Escentric 01 zawiera w sobie 60% Molecules 01 plus mieszanke normalnych perfum. Jest to alternatywa dla osobm ktore lubia czuc na sobie perfumy.

Dlatego Molecules 01 zawsze psikamy na skore. Z papierowego testera czy tez ubran itd. nie sa one mozliwe do wyczucia. Dopiero przy zetknieciu ze skora wytwarzaja one zapach.

Sama mam Molecules 01 i lubie je, czasami nawet ludzie komentuja, gdy je nosze, ale jeszcze nigdy ich nie poczulam na sobie... Oczywiscie jesli psikne na nadgarstek, poczatkowo czuje ten 'plastelinowy' zapach jednak szybko on znika.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Poproszę źródło

Zupełnie sie z tym nie zgadzam

Nie umiem wpływać telepatycznie na innych a o dziwo wyraźnie wyczuwają na mnie ten zapach, nawet jak go użyje bardzo oszczędnie.
Nie podejrzewam tez znajomych o manipulowanie moja psychiką czy zmysłami ale wyczuwam Molekuły na innych osobach.


Po proszę o rozwiniecie myśli o efekcie feromonowym



Mam escentrica 01 i naprawdę w nim tego ginu z tonikiem nie czuję. Nawet jak bym chciała go sobie w tym zapachu wyimaginować to z trudem mi to by przyszło.
Z tego co ja wiem fenomen tych zapachów polega własnie na tym ze kompletnie diametralnie pachną na różnych skórach.

Co do koneserstwa! Bingo! Trafiłaś! Na podforum Perfumy to prawie wszyscy.


Bez urazy ale nawet jak jestem chora i mam katar to czuje różnicę.

I znów bardzo duże uogólnienie na dodatek obrażające osoby które uwielbiają ten zapach za jego zmienność, nieprzewidywalność i oryginalność.
I jestem pracownikiem (wszak mam jakaś pracę) i nie uważam molekuł za "działanie marketingowe". A na pewno niej w większym stopniu niż np. Chanel no. 5



Że co?
Poproszę o źródło! tej "rewelacji".
Tak jak pisalam wyzej, wszystkie informalcje uzyskalam na szkoleniu od firmy, ktora je produkuje.

Edit: Dobra, wpisalam w google 'escentric molecules whale sperm' i wyskoczylo mi kilka stron, na ktorych takze jest ta informacja. Zacytuje:

Ambroxan is the ingredient around which Molecule 02 orbits around exclusively (sister scent Escentric 02 blends the note with others). Natural ambroxan is one of the lusted after components of ambergris, the prohibitively costly, rare excretion of a sperm whale.

zrodlo: http://www.luckyscent.com/shop/detail.asp?itemid=30802

Cytat:
Napisane przez eve40 Pokaż wiadomość
Lecę za 2 tygodnie do Londynu. Czy ktoś wie, gdzie mogę je kupić?
Tylko w Harvey Nichols. (No chyba, ze jakis ebay?)
Jesli uda Ci sie dotrzec do Harvey Nichols, popros konsultanta, zeby Ci opowiedzial o molekulach, zobaczysz, ze mowie prawde.

Edytowane przez izuu
Czas edycji: 2014-02-12 o 19:29
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:16   #109
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Escentric Molecules

no i teraz będę myśleć o tych molekułach
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 21:22   #110
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Ja je mam i po dłuższym stosowaniu muszę powiedzieć, że są boskie!! Wiele osób je komplementowało
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:43   #111
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Escentric Molecules

Molecules 01 pachną i to dość intensywnie. Pachną na biurku, kiedy coś przelewam i mi się wychlapie, pachną na ciuchach, na włosach na skórze i pachną na kocie, kiedy go pogłaszczę popsikaną ręką. To fakt dowiedziony, niepodważalny i mam na to całe mnóstwo świadków No chyba, że to jest takie cudo, że potrafi skłonić do wytwarzania feromonów nawet materię nieożywioną. Kto wie
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:11   #112
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Przepraszam za super pozna odpowiedz... Rzadko mam czas, zeby wejsc na to forum, dzisiaj akurat mi sie nudzilo i przypomnialam sobie o tym watku.



Informacje ta uzyskalam u samego zrodla, czyli od firmy This Brand, ktora produkuje Escentric Molecules. Mam w pracy jeszcze skserowane notatki od firmy, jesli na prawde myslicie ze klamie, moge je jakos dodac (zrobic zdjecie telefonem, czy cos).



Musze przyznac, ze odkad napisalam mojego posta, zmienilam troche zdanie na temat Escentric 01. Kiedys klientka powiedziala do mnie 'O! To

Escentric 01 zawiera w sobie 60% Molecules 01 plus mieszanke normalnych perfum. Jest to alternatywa dla osobm ktore lubia czuc na sobie perfumy.

Dlatego Molecules 01 zawsze psikamy na skore. Z papierowego testera czy tez ubran itd. nie sa one mozliwe do wyczucia. Dopiero przy zetknieciu ze skora wytwarzaja one zapach.

Sama mam Molecules 01 i lubie je, czasami nawet ludzie komentuja, gdy je nosze, ale jeszcze nigdy ich nie poczulam na sobie... Oczywiscie jesli psikne na nadgarstek, poczatkowo czuje ten 'plastelinowy' zapach jednak szybko on znika.



Tak jak pisalam wyzej, wszystkie informalcje uzyskalam na szkoleniu od firmy, ktora je produkuje.

Edit: Dobra, wpisalam w google 'escentric molecules whale sperm' i wyskoczylo mi kilka stron, na ktorych takze jest ta informacja. Zacytuje:

Ambroxan is the ingredient around which Molecule 02 orbits around exclusively (sister scent Escentric 02 blends the note with others). Natural ambroxan is one of the lusted after components of ambergris, the prohibitively costly, rare excretion of a sperm whale.

zrodlo: http://www.luckyscent.com/shop/detail.asp?itemid=30802



Tylko w Harvey Nichols. (No chyba, ze jakis ebay?)
Jesli uda Ci sie dotrzec do Harvey Nichols, popros konsultanta, zeby Ci opowiedzial o molekulach, zobaczysz, ze mowie prawde.
Tylko ze sperm whale to znaczy kaszalot a nie sperma wieloryba,wiec excretion of sperm whale znaczy wydzielina kaszalota

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-02-13 o 22:15
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:24   #113
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Tylko ze sperm whale to znaczy kaszalot a nie sperma wieloryba,wiec excretion of sperm whale znaczy wydzielina kaszalota
To prawda, a ambroxan to jedna z szeregu syntetycznych substancji, które łącznie mają imitować ambrę, czyli "wymiociny" kaszalota
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:08   #114
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
To prawda, a ambroxan to jedna z szeregu syntetycznych substancji, które łącznie mają imitować ambrę, czyli "wymiociny" kaszalota
To tylko imitacja, nie ma się co obawiać spermy wieloryba
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:24   #115
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Tylko ze sperm whale to znaczy kaszalot a nie sperma wieloryba,wiec excretion of sperm whale znaczy wydzielina kaszalota
Dzieki za info, rzeczywiscie masz racje. Myslalam, ze zrozumialam nazwe sperm whale i nie sprawdzilam tego w slowniku Przynajmniej teraz wiem, co to jest kaszalot
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 18:24   #116
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Escentric Molecules

Kochane, potrzebuję kupić trochę Iso dla eksperymentów - ale na All nie ma. chcę mieć na szybko - gdzie można?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 21:15   #117
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, potrzebuję kupić trochę Iso dla eksperymentów - ale na All nie ma. chcę mieć na szybko - gdzie można?
Hej, co to za eksperymenty? Może się podzielisz? Mam molecules i chętnie z nimi poeksperymentuje Narazie używam ich z innymi perfumami i chyba znalazłam dobre połączenia
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 21:47   #118
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochane, potrzebuję kupić trochę Iso dla eksperymentów - ale na All nie ma. chcę mieć na szybko - gdzie można?
ile ci trzeba? ze 3ml mam i mogę oddać w imię nauki
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:12   #119
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Hej, co to za eksperymenty? Może się podzielisz? Mam molecules i chętnie z nimi poeksperymentuje Narazie używam ich z innymi perfumami i chyba znalazłam dobre połączenia
Sama jeszcze nie wiem... potrzebuję zapachów, które będę malować (na obrazach - czyli duftart)

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
ile ci trzeba? ze 3ml mam i mogę oddać w imię nauki
Dziękuję, kochana, ale to za mało...
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 08:27   #120
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Escentric Molecules

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Sama jeszcze nie wiem... potrzebuję zapachów, które będę malować (na obrazach - czyli duftart)
Właśnie widziałam Twoją stronę w necie. Piękne obazy. Ale byłabym ciekawa obrazu molecules !
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 11:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.