Blizna... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 13:29   #1
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Unhappy

Blizna...


Ponad miesiac temu mialam wycietego kaszaka (ok.1cm) z boku brody, bez torebki. Po zabiegu miejsce to pozostalo nadal, ale o wiele mniej. Lekarz mowil ze tak bedzie, ze niby bedzie to schodzic no ale w koncu kupilam sobie masc Contractubex i uzywam jej ponad tydzien, ale efekty malo widoczne. Wiem wiem - musze byc cierpliwa blizna moja (czy bliznowiec) jest dosc twarda (ma juz miesiac) i ja wmasowuje ta masc ale nie za mocno kilka razy dziennie i opatrunek na noc. Tylko ciekawa jestem ile czasu potrwa leczenie? Blizna nie jest duza bo niecaly 1cm a wypuklosc na kilka mm ale i tak widac a twarzy nie zakryje.. no a w styczniu czeka mnie studniowka...
Macie jakies doswiadczenia zwiazane z leczeniem takich blizn? Wazny jest dla mnie czas leczenia. Bardzo mi zalezy na odpowiedziach dziekuje z gory
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 13:48   #2
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Blizna...

Masc contratubex jest bardzo dobra. Musisz tylko regularnie jej uzywac i uzbroic sie w cierpliwosc. Kolezanka uzywala jej po operacji wyrostka i blizna jest prawie niewidoczna. Do studniowki powinien juz byc zamierzony efekt.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:24   #3
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

A ile mniej wiecej trwalo gojenie? Jestem naprawde ciekawa tego
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:38   #4
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138522

mozesz sobie luknac ten wątek

cod o blizn itd to niestety nie jest tak jak ze zwyklymi ranami ze szybko sie goja tutaj jest potrzebny czas i cierpliwosc

jezeli masz blizne z ktorej nie robi sie bliznowiec to dodatkowy plus (tutaj Cie pociesze )
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:47   #5
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138522

mozesz sobie luknac ten wątek

cod o blizn itd to niestety nie jest tak jak ze zwyklymi ranami ze szybko sie goja tutaj jest potrzebny czas i cierpliwosc

jezeli masz blizne z ktorej nie robi sie bliznowiec to dodatkowy plus (tutaj Cie pociesze )


dzieki ten watek juz czytalam jakis czas temu ale wlasnie chyba zrobil mi sie bliznowiec skoro jest twarda wypuklosc?
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 07:12   #6
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

niom jezeli zrobila Ci sie wypuklosc to bliznowiec.. ale co? jak on wyglada sąj akies różńice od stosowania preparatu itd?
moj juz sie duuuuzo bardziej splaszczyl oj i to jak to bylo dla mnie najwazniejsze aby sie wlasnie splaszczyl i jest duzo duzo lepiej co mnie cieszy ale stosuje i masc i zastrzyki (pewnie wiesz skoro czytalas ten wątek )teraz to o kolorku skory musze pomyslec bo nadal czerwony jest pomimo ale juz mniej ale tutaj wlasnie czas ma znaczenie najwazniejsze ze sa efekty
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:28   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

contratubex jest dobra ale droga polskim odpowiednikiem z prawie identycznym składem jest cepan, równiez no scar jest fajna, czas leczenia jest spersonalizowany, przy stosowaniu masci okolo pól roku ale ona i tak nei bedzie idealnie gładka,dodatkowo mozesz włączyc kwasy czy retinoidy złuszcxzajace do uzywku dodmowego, proponowałabym zabiegi np mikrodermabrazja, zabiegi na bazie kwasu TCA...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 15:36   #8
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

a ja proponuje najlepiej wizyte u dermatologa i on zaproponuje dokladnie co i jak
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:47   #9
Anuśka84
Przyczajenie
 
Avatar Anuśka84
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Blizna...

Na blizny wupukłe, nierówne najlepsze jes złuszczanie, czyli właśnie glyco peel, mikrodermabrazja, yellow peel itp. No i jeszcze kremy z silikonami, popytaj w aptece. Nie wiem czy to co piszę odnosi się też do bliznowca, ale skoro jest wypukły to chyba tak. Moja kolżanka ma blizny po oparzeniach, właśnie dzięki contratubexowi je zmniejszyła a byłu naprawde rozległe. Najlepiej idź do dermatologa. Moja blizna też kiedyś była wypukła, taka poszarpana jeszcze i dość duża bo 3 cm na policzku. Zoperował mi ją chirurg plastk i zrobiła się o wiele mniejsza, cieniutka i wklęsła. Potem poszłam na 12 masaży podciśnieniem i teraz jeszcze tylko laser i po bliźnie. Cierpliwość popłaca.
__________________
Anuśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 22:02   #10
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
niom jezeli zrobila Ci sie wypuklosc to bliznowiec.. ale co? jak on wyglada sąj akies różńice od stosowania preparatu itd?
moj juz sie duuuuzo bardziej splaszczyl oj i to jak to bylo dla mnie najwazniejsze aby sie wlasnie splaszczyl i jest duzo duzo lepiej co mnie cieszy ale stosuje i masc i zastrzyki (pewnie wiesz skoro czytalas ten wątek )teraz to o kolorku skory musze pomyslec bo nadal czerwony jest pomimo ale juz mniej ale tutaj wlasnie czas ma znaczenie najwazniejsze ze sa efekty


A ile czasu stosujesz juz zastrzyki? czy to po nich jest wieksza poprawa?


moj bliznowiec jest okragly bo po kaszaku i lekko zarozowiony.. a od stosowania masci nawet nie wiem czy sa efekty.. moze minimalne ale ja tego nie zauwazam za bardzo :/



a jutro sie wybieram do dermatologa dowiem sie dokladniej o te zastrzyki czy jakies inne metody oprocz masci i mam nadzieje ze jakos mi pomoze zebym chociaz do tej studniowki jakos wygladala :P
ja to mam pecha ... :/
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 22:07   #11
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Anuśka84 Pokaż wiadomość
Moja blizna też kiedyś była wypukła, taka poszarpana jeszcze i dość duża bo 3 cm na policzku. Zoperował mi ją chirurg plastk i zrobiła się o wiele mniejsza, cieniutka i wklęsła. Potem poszłam na 12 masaży podciśnieniem i teraz jeszcze tylko laser i po bliźnie. Cierpliwość popłaca.


To super ale to duzy wydatek
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 10:17   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Anuśka84
Moja blizna też kiedyś była wypukła, taka poszarpana jeszcze i dość duża bo 3 cm na policzku. Zoperował mi ją chirurg plastk i zrobiła się o wiele mniejsza, cieniutka i wklęsła. Potem poszłam na 12 masaży podciśnieniem i teraz jeszcze tylko laser i po bliźnie. Cierpliwość popłaca.



To super ale to duzy wydatek
niesety ale jak juz napisałam polecam zabiegi złuszczjaące na bazie kwasu trójchlorooctowego np easy peel, snow peel, blue peel, mikrodermabrazje... jest wiele mozliwosci jesli chodzi o srednie czy głębokie złuszczanie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:05   #13
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

blizna a bliznowiec to dwie rozne sprawy

ja te zastrzyki stosuje od jakiegos miesiaca i efekty sa naprawde bardzo bardzo dobre !! jestem zadowolona chciaz jakos w to nie wierzylam do tego masc Dermatix na bazie silikonu (jest jeszcze np zamrazanie ale jakos wolalam to pierwsze dermatolog tez mi proponowal zastrzyki ) w sumie najbardziej bolalo za pierwszym razem kiedy mialam zabieg a teraz to przychodze pani dermatolog wkuje igielke tu i tam i sjo looozik naprawde a balam sie na poczatku uuuu i to jak

hmmm jakos nie jestem przekonana co to tych zluszcen itd chyba raczej to bardziej do samych blizn a nie bliznowcow hmmmmmmm

napewno jezeli to jest bliznowiec to nie usuwaj go chirurgicznie bo jest duze prawdopodobienstwo iz jeszcze cos gorszego sie zrobi
tak samo na zabieg laserowy bym nie poszla z bliznowcem w obawie przed powiklaniami bo jednak nigdy nic nie wiadomo
ale jest aktualnie świetnie i oby tak dalej cierpliwosc poplaca w tym wypadku
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:51   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Cytat:
hmmm jakos nie jestem przekonana co to tych zluszcen itd chyba raczej to bardziej do samych blizn a nie bliznowcow hmmmmmmm
tak masz racje , mi chodziło o blizne, jak w temacie, bliznowce to leczenie rózymi technikami zabiegowymi, własnie wstrzykniecia, czy nowoczene metody jego leczenia - doustne leczenie, ale nie wiem nic na temat efektywnosci leczenia, bo w sumie stosunkowo nowa to metoda mozna powiedziec
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 15:43   #15
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

dziekuje Wam za rady

dzisiaj bylam u dermatologa i stwierdzila.. ze to nie jest bliznowiec tylko po kaszaku moglo cos jescze zostac! (bo wycinal bez torebki) zapisala mi antybiotyk w tabletkach Unidox Solutab i mam brac przez 5 dni a jak nie bedzie sie zmniejszac to mam isc do tego chirurga ktory mi to zrobil

ehh.. optymistka to ja nie jestem i boje sie ze bede sie jeszcze dlugo z tym meczyc
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:22   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

bniessety to czesto bład dermatologów ze bez torebek wycinają a potem sie papra dalej sie...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 18:10   #17
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

Emilia1 a to ciekawe te:
Cytat:
nowoczene metody jego leczenia - doustne leczenie
a masz moze jakies info na ten temat czy cos? bo pierwszy raz slysze o czyms takim ciekawe, ciekawe ...

lol-a88 wiecej optymizmu! naprawde
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 20:10   #18
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
bniessety to czesto bład dermatologów ze bez torebek wycinają a potem sie papra dalej sie...
mi wycinal chirurg.. niby dla mojego dobra ze bez torebki bo nie chcial mnie oszpecic... nie wiem czemu tak. no i teraz mam problem ehhh normalnie ...


Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
lol-a88 wiecej optymizmu! naprawde
jak tu byc optymistka zalamac sie idzie

poczekam te 5 dni i znajac zycie nie zejdzie mi wiec pojde do tego co mi to zrobil :P
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:26   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

ja nie wiem zebyc sie podejmowac wycianania kaszaka i bez torebki..
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 22:08   #20
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

lol-a88 no wlasnie pozytywne myslenie pomaga !
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 22:42   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

popeiram Alice
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 08:19   #22
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Blizna...

No właśnie mam podobny problem.. Studniówka w styczniu a ja dalej z oszpeconą twarzą... Tyle że ja nie mam bliznowca tylko czerwone ślady, które niestety wiadomo, że nie są estetyczne Stosowałam już Contractubex, No Scar a teraz kwas Acne Derm.. Muszę powiedzieć, że póki co to blizna na poliku jest o wiele jaśniejsza, ale pozostaje wgłębienie.. Czyli w sumie to nic fajnego... A na brodzie - ani drgnie... Nie wiem czemu na tą brodę tak trudno zaradzić... Jak minie miesiąc myślałam, żeby spowrotem wrócić do Contractubexu, żeby wyrównać wgłębienia ze skórą, ale nie wiem, czy znowu nie zrobią mi się blizny czerwone jak burak... Ehh..
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 13:16   #23
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Alice i Emilia - dzieki za pocieszenie

Cytat:
Napisane przez **LINKA** Pokaż wiadomość
No właśnie mam podobny problem.. Studniówka w styczniu a ja dalej z oszpeconą twarzą... Tyle że ja nie mam bliznowca tylko czerwone ślady, które niestety wiadomo, że nie są estetyczne Stosowałam już Contractubex, No Scar a teraz kwas Acne Derm.. Muszę powiedzieć, że póki co to blizna na poliku jest o wiele jaśniejsza, ale pozostaje wgłębienie.. Czyli w sumie to nic fajnego... A na brodzie - ani drgnie... Nie wiem czemu na tą brodę tak trudno zaradzić... Jak minie miesiąc myślałam, żeby spowrotem wrócić do Contractubexu, żeby wyrównać wgłębienia ze skórą, ale nie wiem, czy znowu nie zrobią mi się blizny czerwone jak burak... Ehh..
widzisz niektorzy wlasnie takiego pecha maja


a ja nie mam bliznowca tylko okazalo sie ze nadal kaszaka i bede musiala isc go wyciac tym razem calego... pewnie po tym bede miala niezla blizne i wtedy bede jechac contractubexem... a poki co jeszcze tydzien musze z nim chodzic... a potem pewnie tydzien w domu z opatrunkiem i mega zaleglosci w szkole

Edytowane przez lol-a88
Czas edycji: 2006-10-15 o 17:47
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 18:25   #24
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

to dla pocieszenia powiem ze ja rowniez mam studnioweczke w tym roku i walcze z moim bliznowcem tyle ze on na dekolcie i dobrze nam idzie (nie zapeszajac) ze zwalaczniem
lol-a zobaczysz wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 19:54   #25
Anuśka84
Przyczajenie
 
Avatar Anuśka84
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Blizna...

Moim zdaniem to najlepiej już na samym początku zainwestować w dobrego chirurga zamiast bawić się w te maście itp, ja za korekte mojej blizny dałam 300zł, a jak się nie ma od razu takiej sumy to zawsze można się dogadać że na raty... Tak sobie kiczyłam że koszty tych wszystkich maści, kwasów i innych takich wyniosły mnie więcej niż chirurg i nie było aż takich spektakularnych efektów, teraz od razu bym do niego poszła. Oczywiści po chirurgu to nie koniec zabawy z blizną, ale już 3/4 pozbycia się jej.
__________________
Anuśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 11:05   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Cytat:
to dla pocieszenia powiem ze ja rowniez mam studnioweczke w tym roku i walcze z moim bliznowcem tyle ze on na dekolcie i dobrze nam idzie (nie zapeszajac) ze zwalaczniem
lol-a zobaczysz wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki
musi byc dobrze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 15:05   #27
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

Anuśka84 pisalam wyzej ze blizna a bliznowiec to nie to samo owszem sama bym zainwestowala tyle ze przy bliznowcach niestety tendencja powstania nowego i gorszego jest bardzo duzo niestety.. mialam nawet taki pomysl wlasnie na poczatku kiedy watpilam ze bedzie lepiej aby ponowanie mi usneli ale dermatolog odradzal wogole duzo czytalam pytalam sie na ten temat i zrezygnowalam a obecenie po prawie 2 miesiacach jest duzo lepiej (po zastrzykach +masc)

Emilia1- no musi byc dobrze, musi, musi
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 17:47   #28
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Alice a Tobie zastrzyki pomagaja wyczytałam , nikogo jeszcze nie "znałam" kto taka terapię stosowałby, tyle co statystyki, ale jest to skuteczna terapia wiec ciesze sie ze Tobie lepiej jest
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 17:58   #29
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

dzieki i oby dalej ku lepszemu ja tylko znam jedna wizanke ktora tez sosowala albo i stosuje wlasnie te zastrzyki i wlasnie po jej opinni troche mniej sie balam skoro sa efekty to czemu mialam nie sprobowac no i sama teraz jestem tego dowodem zamrazania nie chcialam bo robi sie chyba taki babelek z woda czy cos w tym stylu.. nie brzmi za fajnie (nie znam dokladnie tego zabiegu)
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 18:17   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

zamrażanie to mówisz o krioterapii zapewne, ale dobrze wiedziec ze komus to pomaga, czytałam tylko statystyki ze skuteczne, ale ajnie wiedziec konkretnie ze komus omaga, a tamtej wizażance nie przyniosło rezultatów tak?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.