Sprawdzone kosmetyki wyszczuplające,ujędrniają ce,antycellulitowe itp... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 14:23   #1
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Hey Dziewczyny!!! Założyłam ten wątek, aby Wizażanki mogły podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat kosmetyków. Wiele z nas używało już wielu różnych kremików, balsamów... I nie zadziałały. Podzielcie się swoim ,,doświadczeniem", aby inne nie zrobiły tego błędu...

Proponuję, aby kosmetyki oceniać według następującego schematu:
Zapach: 0-5
Konsystencja: 0-5
Efekty: 0-5 (+czas używania)
Ogólne wrażenia: 0-15 (suma zapachu, konsystencji, efektów)
Opis: -_-_-_-_-_-_-_-_-_-


Np. obecnie używany przeze mnie Lipocell Bloker żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit (Ziaja)

Zapach: 5
Konsystencja: 4
Efekty: 3 (2 tygodnie używania)
Ogólne wrażenie: 12
Opis: Żel pachnie przyjemnie słodkimi pomarańczami, dobrze się wchłania, po dwóch tygodniach używania skóra jest gładsza i delikatnie napięta. Szczeże mówiąc nie jest źle, choć mogłoby być lepiej.

Powyższy balsam polecam. A Wy? Jakie balsamy i żele stosowałyście? I mam pytanie. Znacie jakiś skuteczny krem na cellulit?

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-02-28 o 11:25 Powód: Post pod postem
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:40   #2
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Sprawdzone kosmetyki wyszczuplające,ujędrniają ce,antycellulitowe itp...

Żaden krem na celulit nie działa sam z siebie. Stosowałam kilka, w tym osławiony krem Clarinsa, Galenic, Sisley - och ten jest wyjątkiem, ale kosztuje chyba 500 zł.
Trzeba zmienić wewnętrzną przemianę komórek i przestać pić kawę i jeść słodycze - tylko to ratuje przed celulitem i pozwala go zmniejszyć. Wszelkie kremy nawet za 200 zł działają tylko nawierzchniowo, napinają skórę, ochładzają, względnie rozświetlają, ale tak naprawdę wyrzucone pieniądze. Trzeba ćwiczyć i ujędrniać, nawilżać. Kremy zawierają też coś śliskiego na kształt silikonu, i dlatego ubrania lepiej leżą, ale tylko pozory. Gdy skończy się tubka, wszystko wraca tam, gdzie było.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 08:26   #3
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Sprawdzone kosmetyki wyszczuplające,ujędrniają ce,antycellulitowe itp...

Niestety Layla masz rację. Stosowałam kiedyś GUAM, za moją mamę, która dostała na niego alergii, a nikt nie chciał, żeby się zmarnowało i wrażenia subiektywne jak najlepsze, ale obiektywnie bez różnicy.
W zasadzie, to zauważyłam, że masaż zwykłym balsamem nawilżającym systematycznie wykonywany też przynosi rezultaty, więc na nic antycellulitisowego się nie szarpię, aczkolwiek balsam Ziaji, o którym pisze Lindusia używałam i używam dla samej przyjemności stosowania. Lubię go i tyle

A z kawy nie zrezygnuję! Nie ma mowy!!! Odkąd kupiłam sobie zaparzacz ciśnieniowy nie wyobrażam sobie dnia bez małej czarnej z mleczkiem!!!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:41   #4
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Sprawdzone kosmetyki wyszczuplające,ujędrniają ce,antycellulitowe itp...

dziewczyny! skoro wiele z nas jest niezadowolonych i rozczarowanych skutecznoscia tych kremow i balsamow moze podzielmy sie jakimis innymi sposobami w walce z celulitem,,mnie kiedys kolezanka radzila masowac uda zwykla szczotka do wlosow ale zakonczenia szczotki musza byc zabezpieczone kuleczka z plastiku.dobre sa masaze na sucho ,owijanie folia po masazu ,wiem ze strasznie ciezko zmusic sie do systematycznosci ale ja wyrobilam sobie taki nawyk -po pracy wieczorem kiedy przychodzi czas na jakis serial -zwyczajnie obnazam swe udziska klade sie na sofie i wmasowuje jakis krem anty-celulitowy.czas mi szybciej plynie nie nudze sie tym masazem bo robie juz to automatycznie --ogladajac film czy wiadomosci .co jeszcze mozemy zrobic?macie jakies pomysly ?
-codzienne masaze
-unikanie kawy i slodyczy
-naprzemienne natryski zimna i ciepla woda dla ujedrnienia skor
-pilingi
-cwiczenia fizyczne w tym basen
-zielona herbata
-
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:28   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sprawdzone kosmetyki wyszczuplające,ujędrniają ce,antycellulitowe itp...

Proponuje przejrzec KWC oraz BK bo bardzo podobny watek juz istnieje i zaden kosmetyk nie zastapi diety,gimnastyki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238665

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.