Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy! - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 21:14   #3121
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Niestety nie wierzę w to nie produkowanie śmieci. Ci z kupowaniem no nie wiem, np. oleju? Są rzeczy, których nie da się kupić nie zapakowanych fabrycznie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 21:35   #3122
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
a mnie sie chyba wiosna wlaczyla... zaatakowałam Biedronkę i Decathlona
Mam identyczną matę z Decathlona , za wygodna to ona nie jest .

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Niestety nie wierzę w to nie produkowanie śmieci. Ci z kupowaniem no nie wiem, np. oleju? Są rzeczy, których nie da się kupić nie zapakowanych fabrycznie.
Też nie wierzę w zerową produkcję śmieci.
Do pojemników przesypuję jedynie płatki, otręby, cukier.
Mąki czy makarony są w oryginalnych opakowaniach.
U mnie jest o tyle dobrze, że papiery spalam w kominku, a foliowe opakowania zużywam do wyrzucania żwiru z kuwet.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:03   #3123
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
U mnie jest o tyle dobrze, że papiery spalam w kominku, a foliowe opakowania zużywam do wyrzucania żwiru z kuwet.
Robię tak samo tyle, że u Ciebie to kuweta kociaka u mnie kuweta kicucha
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:24   #3124
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Niestety nie wierzę w to nie produkowanie śmieci. Ci z kupowaniem no nie wiem, np. oleju? Są rzeczy, których nie da się kupić nie zapakowanych fabrycznie.
Nie czytałam bloga, ale może nie gotuje w domu?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:29   #3125
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Powiem wam ze w Irlandii w większości sklepów (poza marketami typu Tesco) większośc zakupów jest pakowanych w torby papierowe. Uwielbiam to. Recykling tez jest tu na niezłym poziomie. Tylko niestety jedzenie jest wszędzie w folii. Każde owoce, warzywa, mięso - na tacce i w celofanie. Trafia mnie. Segregujemy w domu śmieci jak wszyscy i mamy malutki kosz z odpadami biologicznym i 2 gigantyczne kosze na ogólny i recykling. Kiedyś czytalam ze w Niemczech powstają pierwsze sklepy gdzie można kupić wszystko na wagę i zapakować we własne pojemniczki. Mąkę, ziarna, ser itd. Wielbie ten pomysł i czekam aż się rozprzestrzeni.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 22:34   #3126
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja sie zastanawiam w kontekście niewyrzucania niczego, co w niektórych sytuacjach:
- okres - podpasek nie używa? w sumie są wielorazowe, albo jakieś kubeczki mentsruacyjne i tym podobne wynalazki
- papier toaletowy - hmmmmm - no niby w krajach islamskich nie używają, bo się umyć trzeba i mają takie sikawki przy kibelkach
- chusteczki higieniczne - hmmm no mój dziadek 30 lat temu miał takie materiałowe, może skrajnym ekologom chce się to prać i prasować...
- choćby opakowanie po jakimś leku wyprodukuje, luzem w aptece nikt jej nie sprzeda
- banany je ze skórką i ziemniaki też?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 23:04   #3127
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Mam identyczną matę z Decathlona , za wygodna to ona nie jest .
O, a czemu? Nie mam doświadczenia w matach, ta miała ładny kolor i kosztowała 9zł

Ćwiczyłam sobie 45 minut, głównie plecy. Ale cudowne uczucie, Nie bolą

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam w kontekście niewyrzucania niczego, co w niektórych sytuacjach:
- okres - podpasek nie używa? w sumie są wielorazowe, albo jakieś kubeczki mentsruacyjne i tym podobne wynalazki
- papier toaletowy - hmmmmm - no niby w krajach islamskich nie używają, bo się umyć trzeba i mają takie sikawki przy kibelkach
- chusteczki higieniczne - hmmm no mój dziadek 30 lat temu miał takie materiałowe, może skrajnym ekologom chce się to prać i prasować...
- choćby opakowanie po jakimś leku wyprodukuje, luzem w aptece nikt jej nie sprzeda
- banany je ze skórką i ziemniaki też?
Pierwsze o czym pomyśłałam, to srajtasma
Kompost można utylizować w młynku podłaczonym do zlewu.
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 23:13   #3128
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja myślę że jej chodzi o odpady typu plastik. Biologiczne się rozkładają wiec nie ma śladu węglowego . Srajtasma to celuloza (chyba) więc biodegrodawalna.
Mnie bardziej zastanawia co zrobi jak jej się komputer popsuje i będzie musiała kupić nowy (chyba że nie ma). Albo co z taką ☠☠☠☠☠☠☠a jak zużyte długopisy? Tylko ołówki używa? To początek listy absurdów jaka mi się nasuwa.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 07:53   #3129
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Niestety nie wierzę w to nie produkowanie śmieci. Ci z kupowaniem no nie wiem, np. oleju? Są rzeczy, których nie da się kupić nie zapakowanych fabrycznie.
Ja też nie wierzę. To już dla mnie radykalizm
Paula - też idę dzisiaj do Decathlonu, muszę kupić sobie ze 2 pary legginsów do ćwiczenia i biegania bo mam same dresiki miałam 2 tyg przerwy przez zapalenie płuc, ale projekt fit wraca ze zdwojoną siłą
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 09:45   #3130
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Hej Dziewczyny, któraś z Was pisała lwiej zmarszczce, bo skupia się bardzo w pracy. Mi się wydaje, że można z tym walczyć, tzn. od dziecka słyszałam od taty: "nie marszcz czoła" i staram się na to zwracać uwagę, jestem rocznik 83 i jest ok. Jak czuję, że mam spiętą twarz to delikatnie się uśmiecham, jak trzeba to parę razy i z reguły to napięcie dzięki temu mija. Spróbujcie, może Wam to pomoże. Mój mąż jest 85 i ma konkretną zmarszczkę, bo często ma skupioną minę. Zauważyłam po starszych osobach, że charakter w jakiś sposób odbija się na twarzy, np. profesorka moja konkretna zołza i widać było po jej zmarszczkach jaką mimikę ma na co dzień.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 12:04   #3131
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, któraś z Was pisała lwiej zmarszczce, bo skupia się bardzo w pracy. Mi się wydaje, że można z tym walczyć, tzn. od dziecka słyszałam od taty: "nie marszcz czoła" i staram się na to zwracać uwagę, jestem rocznik 83 i jest ok. Jak czuję, że mam spiętą twarz to delikatnie się uśmiecham, jak trzeba to parę razy i z reguły to napięcie dzięki temu mija. Spróbujcie, może Wam to pomoże. Mój mąż jest 85 i ma konkretną zmarszczkę, bo często ma skupioną minę. Zauważyłam po starszych osobach, że charakter w jakiś sposób odbija się na twarzy, np. profesorka moja konkretna zołza i widać było po jej zmarszczkach jaką mimikę ma na co dzień.
ja to pisalam
tak, przez to skupianie i wgapianie sie monitor mam wtedy taki zolzowaty wyraz twarzy, wiem bo kolezanka kiedys przechodzila i az sie zapytala co sie stalo, bo tak sie wgapialam w komputer. Takze to nie do konca jest tak, ze to charakter Zreszta osoby introwertyczne czesto sa postrzegane jako smutne / zle, a one sa po prostu wycofane i nie odwzajemniaja mocno interakcji emocjonalnej.
Ja jak tylko wychodze z pracy wygladam inaczej ale kazda sytuacja gdzie sie skupiam i intensywnie mysle powoduje ta mine. A mysle i rozwiazuje jakies durne problemy czesto to co mam zrobic?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 16:09   #3132
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja mam lwią zmarchę przez 80% czasu. Oznacza to trzy stany: myślę, razi mnie światło, boli mnie głowa.
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 18:24   #3133
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
Ja mam lwią zmarchę przez 80% czasu. Oznacza to trzy stany: myślę, razi mnie światło, boli mnie głowa.
Z twoją urodą to lwia zmarcha nic nie popsuje


Ja będę miała szybko zmarszczki przy ustach, bo za dużo się uśmiecham
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-27, 21:46   #3134
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Z twoją urodą to lwia zmarcha nic nie popsuje


Ja będę miała szybko zmarszczki przy ustach, bo za dużo się uśmiecham


Mój kolega właśnie stwierdził, że nie może wykonywać żadnych ćwiczeń, bo ma skrzywiony kręgosłup i lekarz mu zabronił. Pierwszy raz słyszę o tym, żeby lekarz zabronił ćwiczenia osobie całkowicie sprawnej fizycznie
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 01:02   #3135
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Tak w temacie poprawiania urody mnie jeszcze naszło. Chyba jedyny zabieg jaki chciałbym mieć kiedyś tam to poprawienie konturu twarzy bo jestem bardzo podobna do mojej mamy i widzę jak to u niej pracuje. I chyba tyle
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 01:51   #3136
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Właśnie skończyła odgruzowywać komodę .
Aktualnie na 6 szuflad zajęta jest tylko jedna - jeszcze kilka godzin temu były wszystkie .
Zrobiłam między innym porządki w papierach po zmarłym - praktycznie wszystko poszło z dymem.
Odłożyłam też część książek z myślą, by oddać je do biblioteki - przejdę się w pn.
Natchnęłam mamę i wyrzuciła koszulę oraz spódnicę. Ja z kolei skarpetki .

Po weekendzie zaś robię kolejne podejście do garderoby .

A tymczasem idę odgruzować się - do wanny.
Mam nadzieję, że nie zaśpię do pracy .

__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:43   #3137
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Tak w temacie poprawiania urody mnie jeszcze naszło. Chyba jedyny zabieg jaki chciałbym mieć kiedyś tam to poprawienie konturu twarzy bo jestem bardzo podobna do mojej mamy i widzę jak to u niej pracuje. I chyba tyle
Mnie się pogniotła skóra pod jednym okiem, bo śpię na twarzy, zawsze na prawym policzku
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyła odgruzowywać komodę .
Aktualnie na 6 szuflad zajęta jest tylko jedna - jeszcze kilka godzin temu były wszystkie .
Zrobiłam między innym porządki w papierach po zmarłym - praktycznie wszystko poszło z dymem.
Odłożyłam też część książek z myślą, by oddać je do biblioteki - przejdę się w pn.
Natchnęłam mamę i wyrzuciła koszulę oraz spódnicę. Ja z kolei skarpetki .

Po weekendzie zaś robię kolejne podejście do garderoby .

A tymczasem idę odgruzować się - do wanny.
Mam nadzieję, że nie zaśpię do pracy .

Gratuluję!
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:01   #3138
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Tak w temacie poprawiania urody mnie jeszcze naszło. Chyba jedyny zabieg jaki chciałbym mieć kiedyś tam to poprawienie konturu twarzy bo jestem bardzo podobna do mojej mamy i widzę jak to u niej pracuje. I chyba tyle
A tak z ciekawości jaki to zabieg - niciami?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:11   #3139
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości jaki to zabieg - niciami?
Nie mam pojęcia na razie wiem tyle ze jest jak będę bliżej momentu zainteresowania to będę szukać i myśleć bardziej na serio ;p
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 17:14   #3140
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

cześć dziewczyny,

byłam dziś w galerii handlowej i załamałam się - nic na mnie nie pasowało, a jak już coś mi wpadło w oko to było słabej jakości, byle jak uszyte... wyszłam z ciemnoniebieską koszulą w motyle i może wrócę jeszcze po piżamkę do reserved (do jutra jest kupon -30%) i tyle. mam jeszcze jedne spodnie na oku i na razie chyba tyle.

z kosmetyków kupiłam 2 lakiery essie (bo poprzedni się zglucił, były 2 w cenie 1), więc lakierów w domu mam łącznie 2 szt. niezły wynik. do tego top coat - zamierzam wrócić do malowania samej i mani raz w miesiącu, bo hybrydy mi strasznie pękały. no i taniej będzie

kończy się szampon więc korzystając z okazji wzięłam szampon i odżywkę za 1gr z l'oreala. zobaczymy co to, najwyżej TŻ zużyje na brodę

do tego jeszcze wax do blond włosów, henna żelowa (też wrócę do robienia w domu) i chyba tyle, starczy kosmetyków na marzec

wzięłam się po chorobie i osłabieniu i zrobiłam dziś 20km na orbitku, jutro idę na fitness... minimalizacja zbędnych cm w toku.

miłego wieczoru
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:20   #3141
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja tez bylam dzis na zakupach przymierzyłam chyba sto ubrań ale byly dziwnie szyte, za drogie, kiepsko wykonane albo brudne/podarte na szwach. Kupiłam granatowy sweterek i prosta torebkę



Przy okazji podjelam decyzje o codziennych ćwiczeniach w marcu, niby jest ok ale zawsze może byc lepiej, w końcu jutro juz marzec!

wysłano z tapatalk
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 17:42   #3142
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Robiłam hybrydy i żel w domu, ale w ogóle mi się to nie trzymało
Wróciłam do zwykłych lakierów, albo au naturelle obcięte na krótko.

Ja dziś chyba nie poćwiczę, bo coś mi się w głowie kołuje
Po wypłacie biorę sobie karnet full time na siłkę.
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:00   #3143
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Paula, a Ty gdzieś na etacie pracujesz ? Pytam z czystej ciekawości, bo z wypowiedzi widzę, że też z Łodzi jesteś
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:16   #3144
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Chodząc ostatnio po sklepach mam podobne odczucia co Rise i yonce.
Ostatnio napaliłam się na jedną spódniczkę, pobiegłam kupować i po przymierzeniu czar prysł - nie leżała idealnie.
Kupiłam za to kilka dni temu czerwone rurki w Lidlu za 2zł! Mieli w jednym z Łódzkich lidli jakieś mega wietrzenie magazynów i wyprzedawali niemalże wszystko za bezcen. Wzięłam mój rozmiar i pasują idealnie.

U mnie w kwestii minimalnej szafy i jej wymiany plan na ten miesiąc to właśnie spódnica i ze dwie proste bluzki (najlepiej jasne).
Planuję też urządzić polowanie w lupkach, ale tutaj się nie nastawiam na nic konkretnego.


Paula, Wonder Woman polecacie jakieś lumpki w Łodzi? Daaaaaaaaaaawno nie byłam i trochę aktualności z ich życia się przyda.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:21   #3145
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja tez bylam dzis na zakupach przymierzyłam chyba sto ubrań ale byly dziwnie szyte, za drogie, kiepsko wykonane albo brudne/podarte na szwach. Kupiłam granatowy sweterek i prosta torebkę



Przy okazji podjelam decyzje o codziennych ćwiczeniach w marcu, niby jest ok ale zawsze może byc lepiej, w końcu jutro juz marzec!

wysłano z tapatalk
Ja też dziś kilka godzin w Galerii, ale niestety mało łupów... Po ostatnim odgruzowaniu szafy chciałam zacząć budować nową garderobę, dziś szukałam czarnych rurek bo mam jedne idealne, ale niestety ich czas dobiega końca. Niestety rurki albo za małe albo za duże, albo na maxa elastanowe, nie wiedziałam że z takim błahym ciuchem będzie tyle zachodu, ale szukałam do max 100 zł, może trzeba pójść jednak do markowych sklepów ze spodniami... Wróciłam z jedną niezłą bluzką do jogi, bo mam zamiar wrócić do szkoły jogi i tyle z moich zakupów.... Marzy mi się jakaś minimalistyczna marka, dobrej jakości....
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:39   #3146
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Paula, a Ty gdzieś na etacie pracujesz ? Pytam z czystej ciekawości, bo z wypowiedzi widzę, że też z Łodzi jesteś
Nie, nie pracuję na etacie, ale też niestety podlegam prawom "czekania na przelew"
Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Chodząc ostatnio po sklepach mam podobne odczucia co Rise i yonce.
Ostatnio napaliłam się na jedną spódniczkę, pobiegłam kupować i po przymierzeniu czar prysł - nie leżała idealnie.
Kupiłam za to kilka dni temu czerwone rurki w Lidlu za 2zł! Mieli w jednym z Łódzkich lidli jakieś mega wietrzenie magazynów i wyprzedawali niemalże wszystko za bezcen. Wzięłam mój rozmiar i pasują idealnie.

U mnie w kwestii minimalnej szafy i jej wymiany plan na ten miesiąc to właśnie spódnica i ze dwie proste bluzki (najlepiej jasne).
Planuję też urządzić polowanie w lupkach, ale tutaj się nie nastawiam na nic konkretnego.


Paula, Wonder Woman polecacie jakieś lumpki w Łodzi? Daaaaaaaaaaawno nie byłam i trochę aktualności z ich życia się przyda.
Ja nie umiem lumpków... Kiedyś poszłam z 10 razy w dni dostaw - tłok, rozpychanie łokciami, ciuchy jeśli fajne, to dziurawe, albo poplamione, a reszta szmaty lub rozmiary XXXXXL

Kupiłam w tym mcu tylko białą koszulę i biała sukienkę. Taką wymarzoną, jaka kiedyś zginęła mi w paczce Asosa. Wznowili jej produkcję i po prostu musiałam mieć. Leży idealnie.
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...ved+Items+Page

Mam taką małą czarną, identyczną i jest to moja najlepsza przyjaciółka.
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:23   #3147
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Chodząc ostatnio po sklepach mam podobne odczucia co Rise i yonce.
Ostatnio napaliłam się na jedną spódniczkę, pobiegłam kupować i po przymierzeniu czar prysł - nie leżała idealnie.
Kupiłam za to kilka dni temu czerwone rurki w Lidlu za 2zł! Mieli w jednym z Łódzkich lidli jakieś mega wietrzenie magazynów i wyprzedawali niemalże wszystko za bezcen. Wzięłam mój rozmiar i pasują idealnie.

U mnie w kwestii minimalnej szafy i jej wymiany plan na ten miesiąc to właśnie spódnica i ze dwie proste bluzki (najlepiej jasne).
Planuję też urządzić polowanie w lupkach, ale tutaj się nie nastawiam na nic konkretnego.


Paula, Wonder Woman polecacie jakieś lumpki w Łodzi? Daaaaaaaaaaawno nie byłam i trochę aktualności z ich życia się przyda.
Nie polecę żadnego lumpka bo raczej do nich nie zaglądam, mam wrażenie, ze nie mam do tego ręki, niektórzy potrafią znaleźć prawdziwe perełki, a ja co nie poszłam, to nigdy nic nie znalazłam. Jedyny jaki odwiedzam od wielkiego dzwonu to ten na dole w domusie (taki sam jest też obok biedry i Boutique Hotel), ale szału zdecydowanie tam nie ma...
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 20:35   #3148
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ja nigdy nie byłam mega 'lumpiarą' ale swego czasu zaglądałam częściej i czasem udało się coś fajnego upolować.

Nigdy nie chodziłam w dni dostawy - szło tam życie stracić.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 11:04   #3149
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Lumkeksy strasznie się popsuły I ceny tragiczne. U mnie są takie jak w sklepach Sukienka 40 zeta
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 11:12   #3150
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Lumkeksy strasznie się popsuły I ceny tragiczne. U mnie są takie jak w sklepach Sukienka 40 zeta
Ile? :O Ja mam lumpek 14zl/kg, ostatnio kupiłam bordowe rurki z Cubusa za 4zeta.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-14 11:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.