"seksowna praca" - etyczne czy nie...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 12:42   #1
internautka_aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Post

"seksowna praca" - etyczne czy nie...?


Hej,

jakiś czas temu potrzebowałam zastrzyku gotówki więc za poradą znajomej zarejestrowałam się na stronce w necie i zarabiam trochę poprzez czatowanie z ludźmi (na wszystkie tematy w sumie) ale jak potrzebuję więcej kasy to pokazuje trochę ciała przed kamerką on-line... Czy jest to złe, nie w porządku wobec moich bliskich, może wobec mnie samej...? Co o tym sądzicie, bo ja lubię to robić ale czasem się zastanawiam czy jestem normalna...
internautka_aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 14:43   #2
pompastick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 10
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Cytat:
Napisane przez internautka_aleksandra Pokaż wiadomość
(...) bo ja lubię to robić ale czasem się zastanawiam czy jestem normalna...
Ludzie zazwyczaj dążą do tego żeby robić w życiu to co lubią a Tobie się udało
pompastick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:18   #3
internautka_aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Dziekuje za dobre slowo Ja co prawda nie robie tego zawodowo, ale tylko w wolnych chwilach zeby po prostu dorobic... tak tylko mnie naszlo po prostu myslenie czy to na pewno jest okej...
internautka_aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 17:41   #4
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Cytat:
Napisane przez internautka_aleksandra Pokaż wiadomość
Dziekuje za dobre slowo Ja co prawda nie robie tego zawodowo, ale tylko w wolnych chwilach zeby po prostu dorobic... tak tylko mnie naszlo po prostu myslenie czy to na pewno jest okej...
Jeśli pokazujesz twarz to ryzykujesz rozpoznanie.

Ale poza tym to kogo obchodzi co Ty robisz, skoro nie kradniesz ani nikogo nie oszukujesz. Zakładając oczywiście, że jesteś dorosła i Twoi "klienci" również.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2015-11-05 o 17:42
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 22:27   #5
Zdecydowana_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Hej,

mam pytanie do zalozycielki tego postu...piszesz, ze dorabiasz sobie w na tym portalu jakims, mozesz przyblizyc mi na czym to polega? Jestem na etapie szukania dorywczej pracy, studiuje teraz ale niestety z przyczyn rodzinnych nie moge pozwolic sobie na prace po kilka godzin dziennie poza domem, raczej wlasnie cos dorywczego, w domu.... Powiedz o co chodzi? Bede wdzieczna za pomoc.

Pozdrawiam.
Zdecydowana_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 15:13   #6
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Nie mnie oceniać. Ja bym wolała tego robić, bo bym się z tym źle czuła.
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 14:24   #7
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Nie ma w tym nic nienormalnego. Każdy tak naprawdę ma swoje granice moralności i dla mnie nie ma w tym niczego złego. Nie sugeruj się tym, co mówi Ci społeczeństwo, tylko tym, co sama uważasz. Jeśli to dla Ciebie niemoralne, nie rób tego. Jeśli jest złe, bo społeczeństwo tak mówi, to to olej. To Ty się pokazujesz, to Ty decydujesz o tym, co kiedy i gdzie pokażesz Spójrz na to z własnej perspektywy.
W rozmawianiu z ludźmi nie ma absolutnie niczego złego. Jeśli chodzi o pokazywanie ciała, to jak dla mnie, to też jest w porządku, ale powinnaś uważać. Bądź ostrożna, bo kiedyś znajdziesz "prawdziwą" pracę i jeśli ktoś Ci wyciągnie taką przeszłość, to będziesz mieć przechlapane :\ I jak dla mnie to to jest jedyny minus takiego dorabiania.
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 21:47   #8
internautka_aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Cytat:
Napisane przez Zdecydowana_ania Pokaż wiadomość
Hej,

mam pytanie do zalozycielki tego postu...piszesz, ze dorabiasz sobie w na tym portalu jakims, mozesz przyblizyc mi na czym to polega? Jestem na etapie szukania dorywczej pracy, studiuje teraz ale niestety z przyczyn rodzinnych nie moge pozwolic sobie na prace po kilka godzin dziennie poza domem, raczej wlasnie cos dorywczego, w domu.... Powiedz o co chodzi? Bede wdzieczna za pomoc.

Pozdrawiam.
A wiec rejestruje sie na stronie xxx za darmo, wrzucam sobie fotki jakie mi pasuje i ustalam sobie cene za moje zdjecia . jesli ktos chce je obejrzec, placi a ja za to dostaje kase. Do tego otrzymuje kase za rozmawianie z kims na czacie... Najlepsza kasa jest w sumie z pokazywania sie na kamerce, ale nigdzie - ani na zdjeciach ani przed kamerka nie musisz pokazywac swojej twarzy. To ile pokazesz zalezy tylko od Ciebie.
W razie pytan pisz do mnie smialo

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-09 o 00:22 Powód: Reklama.
internautka_aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 14:58   #9
panna chichotka
Raczkowanie
 
Avatar panna chichotka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

No nie wiem.. ja bym się z tym czuła fatalnie, szczególnie będąc w związku. Ale to tylko moje zdanie. Jeżeli Ty się z tym czujesz ok, to chyba nie ma co tego roztrząsać. Każdy ma swoje granice moralności, niektórzy bardzo wąskie, inni szerokie.
panna chichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 17:39   #10
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Jeśli jest się w związku, to 2x trudniej, bo druga strona też musi się na to zgadzać...
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 15:04   #11
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Są gorsze prace. Być może wybrałabym coś takiego niż bycie np. sprzątaczką. Tylko na pewno byłaby nerwówa, czy ktoś mnie nie rozpozna, i nie wykorzysta tego, żeby mi zaszkodzić. Poza tym aspektem sprawy zdaniem innych nie ma się co przejmować
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 05:42   #12
Zdecydowana_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Cytat:
Napisane przez internautka_aleksandra Pokaż wiadomość
A wiec rejestruje sie na stronie xxx za darmo, wrzucam sobie fotki jakie mi pasuje i ustalam sobie cene za moje zdjecia . jesli ktos chce je obejrzec, placi a ja za to dostaje kase. Do tego otrzymuje kase za rozmawianie z kims na czacie... Najlepsza kasa jest w sumie z pokazywania sie na kamerce, ale nigdzie - ani na zdjeciach ani przed kamerka nie musisz pokazywac swojej twarzy. To ile pokazesz zalezy tylko od Ciebie.
W razie pytan pisz do mnie smialo
A czy możesz napisać gdzie uzyskam więcej informacji? Tutaj chyba nie można dać nazwy strony, a w sumie myślałam nad tym jakiś czas, a że mam dosyć już powoli swojej sytuacji to chciałabym chyba rozważyć to na poważniej tylko potrzebuje konkretów...
Zdecydowana_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:47   #13
internautka_aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: "seksowna praca" - etyczne czy nie...?

Cytat:
Napisane przez Zdecydowana_ania Pokaż wiadomość
A czy możesz napisać gdzie uzyskam więcej informacji? Tutaj chyba nie można dać nazwy strony, a w sumie myślałam nad tym jakiś czas, a że mam dosyć już powoli swojej sytuacji to chciałabym chyba rozważyć to na poważniej tylko potrzebuje konkretów...
No jasne, wyslij zapytanie do zespolu na adres: support@amateurcommunity. pl Tam Ci wszystko opisza lub zadzwonia ale ogolnie tak jak pisalam, nikt do niczego nie zmusza, mozesz tylko czatowac, mozesz wrzucic jakies zdjecia do swojej galerii lub siedziec przed kamerka - sama wybierasz
Mam nadzieje ze pomoglam, pozdrawiam.

Bardzo tez dziekuje wszystkim, ktorzy sie wypowiadaja - widac, ze co osoba to inna opinia ale mam wrazenie, ze potepiona nie zostane przez nikogo
internautka_aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-14 20:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.