Brwi a odcien wlosöw - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: lepiej rozjaśnić lekko brwi do koloru włosów czy nie?
tak 14 41,18%
nie 20 58,82%
Głosujący: 34. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 08:53   #61
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
To przykre, że jedni wiele by oddali, by mieć jaśniejsze brwi, a ci, którzy mają- przyciemniają..
co w tym jest przkrego?
Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
a ja mam ciemne brwi i rude włosy i raczej normalnie wyglądam
a masz takie czarne że aż.. czarne? takie kruczoczarne? czy może bardziej wyblakłe czarne? ;P
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 08:58   #62
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
co w tym jest przkrego?

a masz takie czarne że aż.. czarne? takie kruczoczarne? czy może bardziej wyblakłe czarne? ;P
Ja mam brwi takie czarne, że aż... czarne Kruczoczarne. I parę lat temu farbowałam włosy na rudawo - nie wyglądało to bardziej sztucznie niż w przypadku naturalnego koloru - brwi mi tak czy siak nie pasują do włosów (średni brąz)... Też mnie czasem korci, żeby rozjaśnić, jakie to przykre
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-12-30 o 09:22
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:16   #63
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja mam brwi takie czarne, że aż... czarne Kruczoczarne. I parę lat temu farbowałam włosy na rudawo - nie wyglądało to bardziej sztucznie niż w przypadku naturalnego koloru - brwi mi tak czy siak nie pasują do włosów (średni brąz)... Też mnie czasem korci, żeby rozjaśnić, jakie to przykre
a no właśnie, bo moje naturalne włosy to też średni brąz z rudymi refleksami. Ale zaczęłam farbować na czekoladowy brąz i bardziej mi to pasuje, lepiej się czuje, bo jednak ta różnica między brwiami, a włosami irytowała mnie. A mogłabyś pokazać jak to się prezentuje z rudymi włosami, czy nie za bardzo?
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:19   #64
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Jest henna do brwi Refectocil. Można nią właśnie zrobić kasztanowe brewki, które będą pasować do rudych włosów.
Ale to trzeba umieć mieszać, bo bodajże do kasztanowej henny dodaje się henne też tej firmy nr 0-czyli blond, aby rozjaśniała krucze brwi
odcienia 0 nie wolno mieszac z zadnym innym, producent to zaznacza wyraznie.

najpierw rozjasnia sie NATURALNE brwi odcieniem 0 a dopiero potem naklada wybrany odcien
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:24   #65
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
a no właśnie, bo moje naturalne włosy to też średni brąz z rudymi refleksami. Ale zaczęłam farbować na czekoladowy brąz i bardziej mi to pasuje, lepiej się czuje, bo jednak ta różnica między brwiami, a włosami irytowała mnie. A mogłabyś pokazać jak to się prezentuje z rudymi włosami, czy nie za bardzo?
Włosy farbowałam w czasach licealnych, a wtedy o cyfrówkach nawet się tu w Polsce nikomu nie śniło Więc nie mogę pokazać, przykro mi Na niektórych zdjęciach widać, że moje brązowe włosy błyszczą na rudawo i kontrastują z brwiami, ale bez sensu chyba, żebym wklejała takie zdjęcia, skoro masz podobny naturalny kolor włosów i brwi - więc wiesz, jak to wygląda Poza tym i tak zamazałabym twarz, więc nie ogarnęłabyś całokształtu
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-12-30 o 10:32
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:26   #66
imaginative
Przyczajenie
 
Avatar imaginative
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 25
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wspolczuje, straszne

to jest blad w sztuce i jakby nie patrzec moglabys takiej pani wytoczyc proces!

ona ma obowiazek zawsze zrobic osobie, ktora nigdy nie miala henny probe uczuleniowa!

uczulenie zdarza sie rzadko, ale jednak sie zdarza, kosmetyczka, ktorej zalezy na renomie salonu, zawsze ja zrobi
Masz rację - uczulenia rzadko, ale jednak się zdarzają...

Następnego dnia, jak już mogłam choć trochę rozchylić powieki, by cokolwiek widzieć, doszukałam się w necie, że uczulenia na hennę się zdarzają... Oczywiście wybrałam się do tego (wcale nie bylejakiego) salonu i poiformowałam ową quasi-kosmetyczkę, że to ona mnie tak urządziła. Pani uznała, że nigdy wcześniej jej się coś takiego nie zdarzyło. Skończyło się tylko na przeprosinach, tych 14 zł nawet nie chciałam z powrotem, choć 5 razy tyle wydałam później na leki. To, że po usłyszeniu mojego wyjątkowo grzecznego w tonie i formie wywodu, dwie panie wyszły z poczekalni tegoż salonu, nie poprawiło mi samopoczucia.

Dziewczyny!!! Robiąc hennę pierwszy raz poproście o próbę uczuleniową (jeśli kosmetyczka sama na to nie wpadnie) - kropla już rozmieszanej z wodą utlenioną henny np. na nadgarstek i z tym odczekajcie kilka/kilkanaście minut, po czym zmyjcie - jeśli po 24 godzinach nie będzie reakcji uczuleniowej, na oczach pewnie też nie wystąpi. Lepiej iść dwa razy, niż później wyglądać tak, jak wyglądałam ja.

Na pewno uczuliła mnie henna, nie woda utleniona, bo od lat rozjaśniam włosy, poza tym przy różnorakich skaleczeniach używałam wody utlenionej - w niektórych salonach nazywają ją wodą zdemineralizowaną.
__________________
Uśmiech proszę!
imaginative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:34   #67
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja mam brwi takie czarne, że aż... czarne kruczoczrne.I parę lat temu farbowałam włosy na rudawo - nie wyglądało to bardziej sztucznie niż w przypadku naturalnego koloru - brwi mi tak czy siak nie pasują do włosów (średni brąz)... Też mnie czasem korci, żeby rozjaśnić, jakie to przykre

: hahaha::h ahaha:


zle sie wyrazilam
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 20:55   #68
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
odcienia 0 nie wolno mieszac z zadnym innym, producent to zaznacza wyraznie.

najpierw rozjasnia sie NATURALNE brwi odcieniem 0 a dopiero potem naklada wybrany odcien
Dlatego napisałam "bodajże miesza się". Proszę czytaj ze zrozumieniem
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:12   #69
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam "bodajże miesza się". Proszę czytaj ze zrozumieniem
sugerowanie komus, ze powinien czytac ze zrozumieniem w takim przypadku jest conajmniej niekulturalne...

jezeli nie jestes pewna to nie pisz nic.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:00   #70
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
co w tym jest przkrego?

a masz takie czarne że aż.. czarne? takie kruczoczarne? czy może bardziej wyblakłe czarne? ;P
ooo takie mam ale na żywo są ciemniejsze:P a włosy też już mam dużo jaśniejsze:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (7,2 KB, 176 załadowań)
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:11   #71
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ooo takie mam ale na żywo są ciemniejsze:P a włosy też już mam dużo jaśniejsze:P
Twoje brwi koło czarnych nawet nie stały
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 14:47   #72
lilroxy84
Przyczajenie
 
Avatar lilroxy84
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: brwi a kolor włosów

Hej, może któraś z Was rozjaśniała brwi i mogłaby na zdjęciu przedstawić efekty? Sama chciałabym rozjaśnić moje brewki gdzieś o 2 tony ale się boję że wyjdą mi rude....
lilroxy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:53   #73
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ooo takie mam ale na żywo są ciemniejsze:P a włosy też już mam dużo jaśniejsze:P
toć to czarny nie jest
Cytat:
Napisane przez lilroxy84 Pokaż wiadomość
Hej, może któraś z Was rozjaśniała brwi i mogłaby na zdjęciu przedstawić efekty? Sama chciałabym rozjaśnić moje brewki gdzieś o 2 tony ale się boję że wyjdą mi rude....
ja sobię rozjaśnię pod koniec wakacji, więc ci nie pomogę
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:30   #74
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: brwi a kolor włosów

ja rozjasniam brwi od jakichs 4 lat. tez mialam takie granatowo-czarne, efekt byl taki, ze nawet jako dziecko slyszalam ze wlosy mam farbowane
z czasem wlosy tez sciemnialy, niestety, ale musialabym nosic granatowa czern na wlosach zeby mialy kolor zgodny z brwiami.
wiec moje sposoby na rozjasnienie brwi :
1) depilacja i przycinanie wloskow na dlugosc
2) lekkie przerzedzanie - nie wiem jak to napisac , ale u mnie pomaga staram sie tak dopasowac zeby nie naruszyc linii ale podbieram wloski i pojedyncze wyrywam to zdejmuje optycznie tez kolor , ale radze uwazac bo to trudna sztuczka i zdarzalo mi sie miec "dziurawe brwi "
3) farbowanie henna - nie dalabym juz nigdy brazowej bo na moich brwiach poglebila czern , kasztanowa z firmy o ktorej mowicie zrobila mi piekne bordo brwi ale maja tez ruda i podobno wychodzi ladnie ( nie mialam jej wiec podobno)
4) kiedys zrozpaczona pofarbowalm brwi farba do wlosow nie krzyczcie bo nawet alergikowi nic sie nie stalo , brwi zrobily sie gestsze i co piekne zdecydowanie w oczekiwanym kolorze chociaz klopotliwe byly odrosty ktore sie pojawily po 2 tygodniach
mniej zdesperowanym polecam zastowac ten refecto cil rozjasniajacy jesli nie macie granatowego pigmentu to z czasem nie zrobia sie szare jak u mnie ,ale jasnobrazowe. chyba wszytskie znane mi sposoby ujelam.
jesli ktos mialby pytania czy brwi zyja nadal po fabrie to maja sie swietnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:48   #75
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Pokaż wiadomość
a jeśli kupiłabym te henny i poszła do kosmetyczki, to zrobiłaby mi to i mnie nie wyśmiała?
jak to miałaby Cię wyśmiać? to jej praca.
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:46   #76
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ja rozjasniam brwi od jakichs 4 lat. tez mialam takie granatowo-czarne, efekt byl taki, ze nawet jako dziecko slyszalam ze wlosy mam farbowane
z czasem wlosy tez sciemnialy, niestety, ale musialabym nosic granatowa czern na wlosach zeby mialy kolor zgodny z brwiami.
wiec moje sposoby na rozjasnienie brwi :
1) depilacja i przycinanie wloskow na dlugosc
2) lekkie przerzedzanie - nie wiem jak to napisac , ale u mnie pomaga staram sie tak dopasowac zeby nie naruszyc linii ale podbieram wloski i pojedyncze wyrywam to zdejmuje optycznie tez kolor , ale radze uwazac bo to trudna sztuczka i zdarzalo mi sie miec "dziurawe brwi "
3) farbowanie henna - nie dalabym juz nigdy brazowej bo na moich brwiach poglebila czern , kasztanowa z firmy o ktorej mowicie zrobila mi piekne bordo brwi ale maja tez ruda i podobno wychodzi ladnie ( nie mialam jej wiec podobno)
4) kiedys zrozpaczona pofarbowalm brwi farba do wlosow nie krzyczcie bo nawet alergikowi nic sie nie stalo , brwi zrobily sie gestsze i co piekne zdecydowanie w oczekiwanym kolorze chociaz klopotliwe byly odrosty ktore sie pojawily po 2 tygodniach
mniej zdesperowanym polecam zastowac ten refecto cil rozjasniajacy jesli nie macie granatowego pigmentu to z czasem nie zrobia sie szare jak u mnie ,ale jasnobrazowe. chyba wszytskie znane mi sposoby ujelam.
jesli ktos mialby pytania czy brwi zyja nadal po fabrie to maja sie swietnie
Nie wolno na brwi używać farby na włosy, bo można od tego stracić wzrok!!!!!!!!!!!

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2009-02-20 o 15:46 Powód: zapomniałam dodać literki
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:50   #77
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: brwi a kolor włosów

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Nie wolno na brwi używać farby na włosy, bo można od tego stracić wzrok!!!!!!!!!!!
Co za bzdura...
Fakt, nie mozesz nalozyc farby do wlosow na rzesy,bo cala chemia dziala za blisko oka i faktycznie moze zaszkodzic. Co do brwi- znam wiele osob ktore farbujac wlosy nakladaja na chwile rowniez odrobine farby na brwi. Dodam, ze kiedy farbowalem wlosy z jasnych na ciemnie i odwrotnie, robilem tak samo i krzywda mi sie nie stala. Oczywiscie wszystko w granicach rozsadku. Zauwazcie rowniez, ze w wielu programach telewizyjnych robia tak samo- zmieniajac kolor wlosow, zmieniaja rowniez kolor brwi- i nie robia tego henna.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 10:35   #78
aaqus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: brwi a kolor włosów

Cześć! Mogłabyś mi napisać jak nakładać samemu brwi w domu jeśli wiesz oczywiście
aaqus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:15   #79
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: brwi a kolor włosów

ja od krotszego czasu chodze do kosmetyczki przyciemnic i wyregulowac brwi. duzo nie place. tam gdzie mam kupon znizkowy (fryzjerstwo-kosmetyka) place 9 zl (normalnie jest 10), jesli bardzo mi zalezy a jest poniedzialek (nieczynne) to u innej place 12 czy 14 zl. zalezy .

mialam taki etap w zyciu ze przyciemnialam wlosy. potem zaczelam robic pasemka. i tak zostalo. nawet moj TZ robil jasno-ciemne pasemka przez czepek (blondem i ciemnym brazem). od pazdziernika - tylko jasne ale od odrostow odwidzialo mi sie i rozjasniam cale wlosy, moze nie byc regularny kolor, byle by jasny.

gdyby nie hennowanie brwi, nadal mialabym jasne, niewidoczne szerokie brwi ( czekam by opalic wyskubana powieke). jestem bardzo zadowolona i nie przeszkadza mi ze mam ciemne brwi (przy jasnych wlosach) kosmetyczka powiedziala, ze jak zejdzie mi henna to zapragne jeszcze raz. nie mylila sie

jakos w srode sama sobie przyciemnilam i wyskubalam bo juz nie moglam patrzec na siebie i czekac do tej srody


a jesli chodzi o zmienianie koloru brwi - farba do wlosow, to z jakiegos powodu napisali na opakowaniach by tego nie robic.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 15:26   #80
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: brwi a kolor włosów

dziewczyny podbijam watek

mam ten sam dylemat co autorka watku, brwi naprawde kruczoczarne, wyrazne, wlosy obecnie ciemny braz , czasami mi jaśnieje a latem to juz generalnie robi sie jakiś ciepło kasztanowy Ale do rzeczy, tez marze o zrobieniu sobie mocnej rudości, jasnej i wyrazistej ale NA PEWNO NIE CHCE farbowac brwi ani nic z nimi robic( z roznych powodow).
CZy to pasuje? Pisalyscie ze to zalezy od karnacji ksztaltu twarzy( wiec jaki dobry?), ale nadal nie wiem czy MI BY PASOWALO a nie chce plakac po fakcie
poradzicie?
wklejam link do mojego watku na MM tam mnie widac

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315176
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315785

cere mam bardzo jasno , lekko bezowo-zoltawą.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:52   #81
claudinka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
kolor włosów a kolor brwi

Mam pytanko, a mianowicie chcę przefarbować się na blond, obecnie włosy mam w kolorze ciemnego brązu, brwi mam czarne i chciałabym się dowiedzieć czy fryzjer/kosmetyczka może mi je odrobine rozjaśnić? jakim sposobem można to zrobić i czy zabieg trzeba często powtarzac i czy jak np będę chciała przefarbować się na czarno to czy będę mogła powrócić do swojego naturalnego koloru brwi?? Z góry dziękuję.
claudinka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:13   #82
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: Brwi a odcien wlosöw

wątek ucichł a ja jestem ciekawa, czy ktoś poddał się zabiegowi rozjaśniania brwi i czy mógłby się pochwalić
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:39   #83
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
blond a czarne brwi . pomoc :)

hej .
czy jesli rozjasnilabym wloski na jasny blond
pasowaly bo one do ciemnych brwi ? czy strasznie
by to sie gryzlo ?
http://img36.imageshack.us/i/jjjjj1.jpg/


jeszcze tez myslalam nad rudymi
albo czerwonymi . mahon czerwony .
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:42   #84
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

w twoim przypadku rozjasnienie do blondu byloby bardzo trudne, kosztowne i bardzo by ci zniszczylo wlosy, takze nie radze. ladnie ci w tym ktory teraz masz. ;p
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:44   #85
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

Było kilka takich wątków
Skorzystaj z wyszukiwarki!
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:47   #86
paulinkaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnica/Gorzow Wlkp.
Wiadomości: 47
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

Popieram ciemny jest super Ale wiadomo dziewczyny lubia zmiany zwlaszcza koloru wlosow wiec pewnie jak juz sie zdecydujesz to bedziesz musiala rozjasnic i brwi.Tez mam, a w zasadzie mialam genialny pomysl na blond wiec doskonale rozumiem chec ekstremalnej zmiany )
paulinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:51   #87
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

Cytat:
Napisane przez choochoo1 Pokaż wiadomość
w twoim przypadku rozjasnienie do blondu byloby bardzo trudne, kosztowne i bardzo by ci zniszczylo wlosy, takze nie radze. ladnie ci w tym ktory teraz masz. ;p

nic kosztownego by nie bylo , 2-3 raz rozjasniaczem i
bylby juz blond . tylko problem w tym jakby to wygladalo .
bo szkoda rozjasniac wlosy jakby to zle z brwiami wygladalo .
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:54   #88
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

Nie masz czarnych brwi więc wydaje mi się, że wystarczy samo ich wyregulowanie.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
nic kosztownego by nie bylo , 2-3 raz rozjasniaczem i
bylby juz blond . tylko problem w tym jakby to wygladalo .
bo szkoda rozjasniac wlosy jakby to zle z brwiami wygladalo .
Z tego co widzę masz farvowane na czarno włosy więc 2-3 razy rozjaśniaczem pomoże Ci osiągnąć efekt marchewki/żółtka na głowie .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:55   #89
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...sy+ciemne+brwi
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...sy+ciemne+brwi
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...sy+ciemne+brwi
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...sy+ciemne+brwi
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 15:31   #90
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: blond a czarne brwi . pomoc :)

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Nie masz czarnych brwi więc wydaje mi się, że wystarczy samo ich wyregulowanie.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------


Z tego co widzę masz farvowane na czarno włosy więc 2-3 razy rozjaśniaczem pomoże Ci osiągnąć efekt marchewki/żółtka na głowie .

no wlasnie teraz mam waskie brwi , wiec nie rzucaja sie tak .
a co do farby , to na zdjeciu tak wyszlo , teraz praktycznie jej
juz nie ma Oo` a wlosy tez sa doczepiane , w rzeczywistosc i
sa do ramion.
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.